• عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/01 ساعت 11:16

  انقلاب اسلامی می‌کوشد با تاکید بر عقلانیت و حیات اجتماعی که از وجوه اختصاصی انسان هاست، با فکر و اندیشه پیشرو و ابزار فرهنگ با مردم جهان مواجه شود، به آزادی و استقلال ملت‌های در بند کمک کند و استعدادهای کشورهای مستقل را با انتقال تجربه و دانش خویش شکوفا نماید …

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/01 ساعت 11:16

  هوالحیکم میلاد مسعود منجی عالم بشریت امام زمان عج بر همه مسلمین و مستضعفین جهان مبارک باد. انقلاب اسلامی به رهبری ایران مفتخر به زمینه سازی ظهور است و نظام سلطه به رهبری آمریکا مسئولیت توسعه فساد در کره خاکی را برعهده گرفته است …

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/26 ساعت 00:02

  کمک‌های صادقانه مردم #عراق به #سیل زدگان اخیر کشور، نمودی از کرم و شرافت اسلامی است که باید به آن افتخار کرد. فرقی نمی‌کند که مزدوران #آمریکا در قالب #داعش کیان کشوری اسلامی را تهدید کنند یا حوادث طبیعی دامنگیر #ایران شود، این روح تعاون و برادری اسلامی است که نجات بخش خواهد بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/22 ساعت 20:30

  دیروز نمایندگان سازمان‌های بین المللی در #ایلام با دیدن گوشه‌ای از خدمات ارایه شده لب به سخن گشودن و ابراز داشتند که فکر نمی‌کردیم #ایران در مقابله با بحران آن هم بحرانی به گستردگی #سیل اخیر اینقدر توانمند عمل نماید. با همه مشکلات و کاستی‌ها، نمایش انسجام و خدمتگزاری ستودنی است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/19 ساعت 11:37

  نفوذی‌ها و #جاسوس_های آمریکایی و #صهیونیستی را شناسایی و دستگیر کرد، در #زلزله و #سیل خدمتگزاری اجتماعی و نوکری مردم #ایران را نمود، با جهاد فرهنگی به تعمیق باورهای #مردم بویژه #جوانان پرداخت ومانع انحراف انقلاب شد، و …. لذا از نظر #ترامپ تحریم سپاه پاسداران حق مسلم آمریکاست.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/18 ساعت 21:47

  گستره ویرانی‌های #سیل در اکثر استان‌ها بویژه #گلستان ، #لرستان و #خوزستان حکایت‌گر آن است که علی رغم زحمات خودجوش مردمی و بسیج، نیروهای مسلح، نهادهای خدمت رسان و کارگزاران کشور، نیازها همچنان باقیست و می‌بایست جوششی نو و #قیامی_مردمی را برای کمک رسانی به آسیب دیدگان آغاز کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/13 ساعت 20:11

  برخی از استان‌های کشور دچار بحران #سیل و آسیب فراوان مردم عزیزمان است. ترجیح مصالح جمعی بر منافع شخصی و فداکاری برای رفع آلام ملت رشید #ایران امری افتخارآمیز برای #ارتشیان ، #سپاهیان ، #بسیجیان و عموم #مردم مخلص وجانبرکف است. آبادی ایران وابسته به گسترش این روحیه خدمتگزاری است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/12 ساعت 15:15

  تاسیس #جمهوری_اسلامی با رای ۹۸.۲ درصد مردم و ایستادگی آن مثل گوهری بر تارک تاریخ #ایران می‌درخشد. راه طی شده مملواز افتخارات والبته برخی ناکامی هاست. باید عبرت آموخت و #گام_دوم_انقلاب را با همت والا در رسیدن به اهداف #انقلاب و مقدمه سازی ظهور #مهدی_موعود عج آغاز کرد. ان شاءالله

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/09 ساعت 16:47

  ناطقان/علم‌الهدی: سیل خشم خدا بود. امروز توفیق حضور در #حرم_رضوی و #نماز_جمعه را داشتم. آیه الله #علم_الهدی در خطبه‌ها بحثی کارشناسی را مطرح کرد و از جمله اینکه سیل حاصل خشم خداست را مستدل رد کرد. وزیر خیلی جوان ارتباطات خوبست به دوستانش بفرماید، لااقل اندکی انصاف داشته باشند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/04 ساعت 00:42

  رج #آمریکا اشغال #سوریه و #لبنان را پس از ۵۲ سال به رسمیت شناخت وبعد از ۳۸ سال ادعای رژیم نامشروع #اسرائیل درپیوستن #جولان به این جرثومه فساد را تائید کرد، #ترامپ تلاش کرد با تنفس مصنوعی محتضری را نجات بخشد اما در نهایت حماقت، غده سرطانی صهیونیستی را یک گام به مرگ نزدیکتر نمود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/02 ساعت 14:17

  دشمنی غرب بویژه #آمریکا و فرصت‌های جهانی بویژه همسایگان در کنار ظرفیت‌های بالای کشاورزی و صنعتی #ایران علی الخصوص در #گاز #نفت و#پتروشیمی مبین آن است که با مبارزه با فساد و دقت در واردات ضروری می‌توان الگوی جدیدی در #اقتصاد بنیان نهاد و با #رونق_تولید_ملی در جنگ اقتصادی پیروز شد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/29 ساعت 11:31

  پیشنهاد #نظام_پارلمانی در آشفته بازار امروز، در واقع پاس گلی است به فرصت طلبانی که به دنبال تغییر ماهیت #جمهوری_اسلامی هستند. قبل از نیاز به تغییر #قانون_اساسی ، نیازمند اجرای اصول آن هستیم. مطمئنا با تحقق قانون اساسی، #ایران به سامان خواهد رسید. #تحقق_قانون_اساسی

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/28 ساعت 21:48

  احمدی نژاد: کسانی که به بنده ایراد می‌گیرند چرا آقای #مرتضوی را به دولت راه دادید، آیا یک بار به دستگاه قضایی گفته‌اند که چرا او را دادستان منصوب کردید و اینقدر قدرت دادید؟ این از نکات جالب توجه تاریخ معاصر ما محسوب می‌شود. « #احمدی_نژاد لاقل ذره‌ای انصاف و صداقت داشت خوب بود.»

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/26 ساعت 07:31

  وزیر نفت: گردن کلفت‌ها هنوز از #بابک_زنجانی حمایت می‌کنند..او یک کلاهبردار درجه یک و در تاریخ ایران بی نظیر است. امثال بابک شاگرد ابتدایی مکتب دوستان آقای #زنگنه هستند. ریشه #فساد_اقتصادی بایدخشک شود چه مربوط به زنجانی باشد چه مرتبط به همراهان زنگنه. #قوه_قضائیه #پرونده_زنگنه

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/21 ساعت 23:41

  قدرت پرستان و دنیادوستان نشان‌ها و مقام‌ها را پرستش می‌کنند اما مردان خدا مایه ارزش آنها می‌شوند. دریافت نشان #ذوالفقار از نایب امام زمان عج افتخاری بسیار بزرگ برای سردار #سلیمانی بود ولی دعای معظم له برای #شهادت او فوق همه این نشان‌ها بود که الحمدلله به آن نائل شد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/16 ساعت 23:53

  انتصاب آیه الله #رئیسی موجی ازامید آفرید. امروز #ایران گرفتار #مافیای_پنهان است ودستگاه #قضایی در ریشه کنی آن نقش ممتازی دارد. اجرای قانون ازکجا آورده‌ای و اعاده اموال نامشروع مهمترین گام برعلیه #فساد است که امیدواریم شاهد قاطعیت و شفافیت دربرخورد با عوامل پیدا وپنهان آن باشیم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/08 ساعت 11:55

  روزنامه #ایران: نتیجه رفتن #ظریف ممکن است #جنگ باشد! روزنامه #آفتاب_یزد هم در صفحه نخست، بنده را بعنوان موافق استعفای زشت و نابجای آقای #ظریف معرفی کرد که بداخلاقی و تهمتی آشکار بود. بحران زیستی، دروغ گویی‌های آشکار و تحلیل‌های غلط، کار ثابت جریانات سیاست باز است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/07 ساعت 11:46

  آقای #ظریف استعفاء داد تا از سختی‌های مواجهه با #آمریکا پرهیز کرده و به اشکالات راه طی شده دوران صدارتش پاسخ ندهد. این بدترین کار بودکه بجای قبول مسئولیت و تصحیح کار وزارت خارجه منفعل به عنصری فعال در مطالبه مصالح انقلابی ومنافع ملی ایشان با فرار به جلو #استعفاء کرد. #امانتداری

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/06 ساعت 08:24

  عدم کفایت رئیس جمهور از حقوق مسلم #مجلس است ولی اکنون بسیار نادرست بوده زیرا سبب افزایش مشکلات بیشتر #مردم و فرار آقای #روحانی از پاسخگویی بی کفایتی‌های دولت بویژه آقای #زنگنه شده و بوقچی‌های دوم خردادی را برای تشدید جنگ روانی و #آمریکا را درتعمیق اختلافات داخلی خوشحال خواهد کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/02 ساعت 22:29

  حضرت آیه الله #مومن به حق پیوست. تعمق علمی و استحکام در نظر، معرفت و ایمان عمیق، بصیرت و ولایت مداری، زندگی بی آلایش و ساده زیستی گوشه‌ای از فضائل ایشان بود. روحش شاد و راهش پر رهرو باد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/29 ساعت 10:06

  پیام راه گشای #امام_خامنه_ای در #گام_دوم انقلاب اسلامی، نعمتی الهی است تا بعنوان چارچوب تحقق آرمان‌های انقلاب مورد اهتمام همگان قرارگیرد. بی شک با عینیت بخشیدن به آن، ملت رشید #ایران بر بام جهان خواهد نشست و جامعه‌ای الگو رابرابر چشمان انسان‌های حیران کره خاکی نمایان خواهد ساخت.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/27 ساعت 00:12

  فردا #مجمع_تشخیص مصلحت در بررسی #پالرمو به پیشواز امتحان بزرگی درتوجه به مصالح انقلابی ومنافع ملی خواهد رفت. ای کاش آقایان #روحانی و #لاریجانی بجای مبهم گویی دلایل کارشناسی خود رادر ضرورت قبول پالرمو بیان نموده یا لااقل بدون لجبازی به استدلال‌های کارشناسی مخالفین توجه می‌کردند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/25 ساعت 09:50

  شهید ٱیت الله #بهشتی: #پاسداران آگاهانه انتخاب میکنند، شجاعانه می‌جنگند، غریبانه زندگی می‌کنند، مظلومانه شهید می‌شوند، وبی شرمانه توهین می‌شوند. با تبریک وتسلیت شهادت حافظان امنیت در جنایت تروریستی خاش- زاهدان که هماهنگ با شو ورشو بود، مجازات عاملین وحامیان آن را خواستاریم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/21 ساعت 13:44

  در چهل سالگی #انقلاب_اسلامی درمی یابیم که شش ویژگی عمل به #اسلام، عزت جویی و پیشرفت خواهی برای #ایران، تبعیت از امامین انقلاب، خدمت بی منت به #مردم، حرکت برمدار #عقلانیت و فداکاری نخبگان و مردم رمز پیروزیست و کج راهه طریق نیز ترجیح منافع فردی و گروهی بر #مصالح_اجتماعی است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/16 ساعت 23:16

  آقای #روحانی: با شبهه و سوال نمی‌توان با هیچ #سانسور و #فیلتری مبارزه کرد و نمی‌توان جلوی آن را گرفت.. امروز دوران انسداد گذشته و باید به سوالات با عقل، دانش، کتاب و گفت و گو پاسخ داد/ایرنا لطفا رئیس جمهور محترم بجای حرف درمانی، نتایج #برجام و #طرح_سلامت را به ملت توضیح دهند؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/01 ساعت 11:16

  این مواجهه حق و باطل، به فینال و انتهای خود نزدیک می‌شود و ان شاءالله با ظهور مهدی موعود ارواحنا فداه بساط ظلم در جهان برچیده خواهد شد و عدالت حقیقی کام ملل مظلوم و مستضعف کره خاکی را شیرین خواهد نمود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/01 ساعت 11:16

  نظام سلطه تلاش می‌کند از طریق استعمار نوین و تاکید بر ابعاد شهوت، غضب و وهم انسان‌ها، که جلوه‌های حیوانی آنهاست با ابزار سرگرمی، سکس و خشونت به تحقیر مردم جهان بپردازد، با عناصر نفوذی خویش و سران وابسته کشورها، امکانات ملل جهان را به یغما برده تا در بردگی نوین احساس خوشی نمایند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/27 ساعت 09:01

  از عجایب #سیل اخیر موضوع برکناری مسئول ستاد بحران تهران بود. مهر ۹۷ هشدار سیل در #تهران به این ستاد داده شد و تمهیدات صورت گرفته مانع از حادثه شد. باران اخیر تهران ۴۰ میلیمتر بود در حالی که سیل قبلی آن با ۱۵ میلیمتر اتفاق افتاد. باید به #شهردار_تهران برای این تصمیم تسلیت گفت.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/23 ساعت 14:22

  رئیس جمهور #آمریکا : در سفرم به #عربستان، ملک سلمان از بوسیدن دست همسرم دست نمی‌کشید. به او گفتم سه بار «بوس» کافی است. بر گاو شیرده حرجی نیست و از خوک هم انتظار غیرت، بی عقلی است لذا بر #ترامپ و #ملک_سلمان نباید خرده گرفت اما به حال امید بستگان و اجیران ایشان باید تاسف خورد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/20 ساعت 19:40

  حکایت بی شعوری #ترامپ در اعلام #تروریست بودن #سپاه_پاسداران مثل فرو رفته در باتلاقی است که دست و پا می‌زند اما بجای رهایی از گل و لای، بیشتر درآن فرو خواهد رفت. مستکبر، غرق در لجن زار خودپرستی است وبا تلاش بیشتر، به نیستی نزدیکتر می‌شود، مسیری که #آمریکا در حال طی نمودن آن است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/19 ساعت 11:37

  انتقام از #سپاه_پاسداران حق مسلم #آمریکا است چون مانع تجزیه #ایران شد، در دفاع مقدس درخشید، هفت تریلیون دلار آمریکا برای غارت غرب آسیا را بی خاصیت کرد، ترامپ رادر #تحریم اقتصادی با پروژه هایی مثل #ستاره_خلیج_فارس ناامید نمود، با توسعه #پهباد ، #موشک و دفاع مردمی ضامن امنیت شد،

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/16 ساعت 12:57

  مهمترین جزء اصل هشت #قانون_اساسی امکان امر و نهی #مردم به #مسئولان است که مقدمه آن #شفافیت ، #مسئولیت_پذیری و #پاسخگویی است. شفافیت نیست که مسبب سیل زیانبار مشخص شود، مسئولیت پذیری کم است که برخی مسئولان در صحنه غایبند و پاسخگویی نیست که عده‌ای بجای خدمت فقط شعار می‌دهند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/12 ساعت 19:51

  عزیزی به بنده گفت، #غیبت_سیاسی جایز است. گفتم مقصودتان چیست؟ اگر نقدها و صحبت‌های درباره #مسئولان را می‌فرمایید، این گفته‌ها اگر برمبنا و اطلاعات صحیح باشد عین ثواب و وظیفه همگانی است. اما اگر در صحنه نبودن و درکنار مردم نبودن سیاسیون را می‌گویید، حتما ناجوانمردی و حرام است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/11 ساعت 16:27

  آغاز صدور #روادید_رایگان برای مسافران ایرانی و عراقی اعلام شد. از توافقات بسیار خوب سفر آقای #روحانی به عراق، رایگان شدن روادید برای اتباع دو کشور بود که بی شک نتایج فوق العاده مطلوبی خواهد داشت لذا باید از ایشان و مسئولان مرتبط در #ایران و #عراق تشکر نمود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/06 ساعت 18:18

  آغاز بهار طبیعت و #باران رحمت ترنم رحمت خاص خداوندی است که خطاهای گذشته ما آن را تبدیل به نقمت کرد و باعث #مرگ هموطنان عزیز ومصیبت‌های فروانی شد که البته خود امتحان بزرگی است. دراین میان برخی با وحدت وهمدلی در خدمت به مردم می‌کوشند و عده‌ای هم برتنور تفرقه دمیده و جهنم می‌خرند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/02 ساعت 14:31

  در این لحظه‌های زیبای بهاری به فکر هموطنان عزیز #سیل زده مان در #مازندران و #گلستان باشیم. در آخرین روز #اعتکاف دعایشان کنیم و آستین همت را بالا زده و به کمکشان بشتابیم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/29 ساعت 16:26

  در دادگاه، #هدایتی در کنار لفاظی‌های مفسدانه‌اش نکته دقیقی گفت«چرا به فساد فریدون برادر #روحانی و پرونده قضایی مهدی برادر #جهانگیری رسیدگی درست نمی‌شود» متاسفانه آفت #آقازادگی شامل برادران هم شده است. اساس مبارزه با #فساد #شفافیت و عدم تبعیض دربرخورد با مفسدان است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/29 ساعت 11:11

  سلام بر همه دوستان عزیزم میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت #امام_علی علیه السلام و #روز_پدر بر همگی مبارک باد. ان شاءالله یک عمر با عزت و سربلندی زیر سایه حضرات معصومین علیهم السلام زندگی نمایید.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/26 ساعت 23:23

  جهانگیری: دولت واقعا «تنهاست»..تلاطم #اقتصادی فعلی راهکاری «ندارد» که اقتصاددانان آن را پیدا کنند.. الان کشور «فقط» راهکار «سیاسی» میخواهد. مشکل جدی کشور #فساد و #ناکارآمدی برخی مسئولان است که متاسفانه معاون اول دولت از نمادهای ناکارآمدی و برادرش مهدی نیز پرونده سنگین فساد دارد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/24 ساعت 23:29

  برخی آموزه‌های قتل عام #مسلمانان #نیوزلند: ۱. در غرب #حقوق_بشر و #آزادی شعاری بیش نیست. ۲. در مخالفت با منافع غرب #تروریسم معنی می‌یابد. ۳. هر جنایتی همسو با سران و مافیای رسانه‌ای غرب ممدوح است. ۴. وحشی‌گری جزء فرهنگ منحط آنهاست. ۵. تنها با #قدرت می‌توان حق حیات داشت.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/21 ساعت 13:01

  حکم راه گشای #رهبر_معظم_انقلاب همراه با وقوف بالای آیه الله #رئیسی و اراده تحول وی که در سخنان خوبش نمایان است آغاز بسیار مبارکی است. اولویت در #قوه_قضائیه حفظ افراد خدوم و کاردان و پالایش نامحرمان فسادجوست و این اقدام راه را برای تحقق ایده‌های خوب #قاضی_القضات هموار خواهد کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/11 ساعت 17:08

  از تصمیمات خوب #مجلس افزایش چهارصد هزار تومانی برای همه #کارمندان و #بازنشستگان دولت و موافقت با #کوپنی شدن کالاهای اساسی است. این تصمیمات کف اقدامات لازم برای صیانت عموم #مردم از کمبودها و گرانی کالاهای اساسی بوده و با نزدیکتر کردن دریافتی حقوق‌ها، به رعایت #عدالت نزدیکتر است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/07 ساعت 22:01

  آقای #روحانی امروز فراتر از نقادان به #مجمع_تشخیص_مصلحت_نظام و #قوه_قضائیه توهین کرد و از #قانون و ساختارهای کشور عبور نمود. ای کاش #رسانه_ملی با خروج از انفعال و ایجاد زمینه نقد کارشناسی، ضمن تنویر افکار عمومی مشخص می‌کرد الان فصل پاسخگویی است نه دوره اهانت، شعار و آزمون و خطا.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/06 ساعت 22:36

  واکنش آقای #جهرمی به اعلام جرم دادستانی علیه وی: علاقه‌ ندارم درگیر حاشیه شوم، تکلیف ما بر اساس فرمایش رهبرمعظم‌انقلاب و رئیس‌جمهور پرداختن به مسئله #اشتغال است. سیاسی‌کاری بلای جان کشور است. آدم خواب را می‌شود بیدار کرد ولی اگر کسی خودش را بخواب زد، امیدی به بیداری او نیست.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/04 ساعت 20:31

  رئیس جمهور: اگر استاد و دانشجو را دراندیشیدن، سخن گفتن واظهارنظر آزاد نگذارید امکان پیشرفت وجود نخواهد داشت/ ایرنا اولین گام توسعه #آزادی، پذیرش حق دانستن آحاد #ملت و #شفافیت امور است که دولت محرمانه وامنیتی آقای #روحانی مخالف آن است لذا بعلت کار زیاد روزانه ایشان مزاح کرده اند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/29 ساعت 23:16

  جناب #روحانی، مسایل امروز کشور و تشدید فشار اقتصادی بر مردم نتیجه راه حل اشتباهتان در مسایل قبلی است و با فرافکنی نمی‌توان رنج مردم را در ناکارآمدی دولت مردان به گردن ارزانی انداخت. حل مسایل امروز تسلیم شدن به خواسته‌های #آمریکا نیست تا بجای چاله کنونی، چاه نصیب #مردم ایران شود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/27 ساعت 22:34

  امروز اعضای #مجمع_تشخیص_مصلحت در بررسی ابعاد پیدا و پنهان #پالرمو مباحث مفصلی کردند و ادامه واکاوی آن را به جلسه بعد موکول نمودند. ضمن خدا قوت و تشکر از همه عزیزان، امیدوارم جهت روشن شدن افکار عمومی و شفاف شدن فضای موجود، این مباحث از #صدا_و_سیما پخش شود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/25 ساعت 21:07

  واعظی: #مجمع_تشخیص باید مسئولیت «رد» #پالرمو را بپذیرد. تذکرات یا تشویقات #پیامکی مردم برای مسئولان امری متعارف و قابل پذیرش است اما تهدید اعضاء تشخیص مصلحت نظام توسط مسئول دفتر جناب آقای روحانی پدیده‌ای نامتعارف و گروه فشاری جدید در دولت تدبیر و امید است. . #پالرمو_علیه_معیشت

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/22 ساعت 12:56

  سی‌ان‌ان: #ایران هیچ نشانه‌ای از تسلیم شدن دربرابر #آمریکا بروز نداده است. حضور گسترده مردم ایران درجشن انقلاب، حکایتگر پیام ملت درپیگیری استقلال،آزادی،عدالت وپیشرفت معنوی و مادی کشور و ظلم ستیزی و مظلوم نوازی در دنیا و نوید بخش بربام جهان نشاندن ایران اسلامی در آینده نزدیک است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/17 ساعت 23:52

  مشکل اصلی ایران عدم فهم ظرفیت‌های گسترده داخلی وخارجی انقلاب و مرعوب شدن عده‌ای دربرابر #آمریکا و #اروپا است. #قدرت_پرستی با توجیه هرجنایتی، #ثروت_نامشروع_پرستی با مشروع دانستن هر فسادی و #بیگانه_پرستی با مباح خواندن هر خیانتی در قالب #مافیای_پنهان روزگار مملکت را سیاه کرده است.