• عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/23 ساعت 10:54

  دستگاه‌های نظارتی و اطلاعاتی، دیدبانان هشیار در شناخت کانون‌های فساد بوده و قوه قضائیه نیز وظیفه اجرای عدالت و ریشه کنی سرطان #فساد_اقتصادی را دارد. باید اولویت برخورد را علاوه بر مفسدان اقتصادی به افراد معلوم الحال مسئول داد تا آغاز مبارزه با فساد، فرجام مبارکی داشته باشد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/20 ساعت 11:20

  #دولت چرا نسبت به غارتگری نورچشمی‌ها از بیت المال بی تفاوت است. به نظر استیضاح #زنگنه در اولویت است. صورتجلسه فراموش شده بدهکاری دو سال قبل شرکت بازرگانی پتروشیمی به هلدینگ خلیج فارس که با جرایم آن امروز بیش از یک میلیارد دلار است. #مجلس و #قوه_قضائیه ازحقوق مردم دفاع کنند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/19 ساعت 13:23

  انتشار عکس کفش برند آقای #روحانی در مصاحبه اخیر، حکایت از قیمت احتمالی چند میلیون تومانی داشت! اگر متمول هستید لااقل بعنوان مسئول، درد #مردم را بفهمید!؟ مردم درفشارند و #آمریکا دنبال تشدید فشارها برای ناراضی کردن ملت. اگر باری از دوش مردم برنمی داریم، بر زخم آنها نمک نپاشیم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/17 ساعت 10:52

  قانون اساسی به بهترین وجه حقوق ملت و وظایف قوا را روشن نموده است. مشکلات مردم با دورهمی حل نمی‌شود و انجام وظیفه درست و پاسخگویی مسئولان، کلید موفقیت است. آقای #روحانی با تعویض وزرای ضعیف و تدبیر درست امور، عملا به سئوال مجلس پاسخ دهد نه توصیه به سرپوش گذاشتن بر اشکالات نماید.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/13 ساعت 17:54

  واگذاری حداکثری امور به مردم، شاه راه موفقیت در #جنگ_اقتصادی با آمریکاست. کوچک سازی دولت‌ها تاکنون تجربه خسارت باری داشته است زیرا #مفسدان_اقتصادی با فرصت طلبی غارت‌های چند ده هزار میلیاردی کرده اند. امروز روز بازپس گیری اموال ملت ازمفسدان است اگرچه کابین همسرانشان کرده باشند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/11 ساعت 09:33

  مصالح انقلابی و منافع ملی ما در پیروزی در #جنگ_اقتصادی با آمریکاست. بزرگترین اشتباه غفلت از صحنه جنگ اصلی یعنی اقتصاد و معیشت مردم و ورود به لفاظی #ترامپ برای مذاکره است‌. ازتاریخ عبرت بگیریم و همتمان را به صحنه اصلی مبارزه با آمریکا یعنی مشکل گشایی از زندگی #مردم معطوف نماییم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/10 ساعت 11:01

  اکثر #مسئولان_کشور #خدومند اما بخشی #ساده_لوح اند، عده‌ای #بی_عرضه اند، بعضی فاسدند وبرخی عوامل دشمنند. باید ساده لوحان را آگاه کرد واگر بیدار نشدند به فساد یا #نفوذی بودن آنها شک نمود. بی عرضه‌ها بدرد خاطره نویسی می‌خورند و فاسدان و نفوذی‌ها را نیز باید به اشد مجازات رساند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/06 ساعت 11:28

  #ترامپ_قمار_باز، ایران را تهدید کرد و سیلی محکمی از محبوب قلب‌ها #سردار_سلیمانی خورد. پاسخ حرف اگر عمل منطقی بود، عقل‌های دنیایی حساب کاردستشان می‌آید. دومینوی شکست #آمریکا سال هاست شروع شده اما هر روز‌، سرعتش افزایش می‌یابد. #ترامپ مست، بایدخواب سیطره بر#ایران را به گور ببرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/03 ساعت 11:08

  آمدم ای شاه پناهم بده، خط امانی ز گناهم بده، ای حرمت ملجأ درماندگان، دور مران از در و راهم بده. میلاد مسعود ثامن الحجج، امام الروف، پناه بی پناهان، دستگیر دل شکستگان حضرت #علی_بن_موسى_الرضا علیه السلام بر همگان مبارکباد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/02 ساعت 12:36

  #شریعتمداری، صدور بخشنامه دست نویس #نعمت_زاده در ممنوعیت ثبت سفارش خودرو را غیرقانونی خواند و اسامی ۱۰۰ شرکت و شخصی که بعد از دستکاری سامانه ثبت سفارش، خودرو دریافت کردند را منتشر کرد. #شفافیت شاه بیت مبارزه با #مفاسد_اقتصادی است. مردم چشم انتظار قلع و قمع فاسدین هستند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/01 ساعت 00:02

  عبرت از رخدادهای جنایتکارانه و هوشمندی در حفظ ثبات و امنیت در جامعه ضروری است. شهدای مظلوم مریوان در قرب الهی مسرورند و منتظر سیلی محکم پاسداران انقلاب، در صیانت از امنیت ملی. تسلیت و تعزیب به بازماندگان شهدای عزیز و درخواست علو درجات آن رستگاران از درگاه الهی …

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/04/28 ساعت 11:12

  با تقدیر از زحمات آقای #کی_روش، رفتارهای غلط ایشان برای تعیین شرط نرفتن سربازی فوتبالیست‌ها بسیار غلط بود اما به نظر ایجاد یک نظام تشویقی شفاف و اعلام آن برای نخبگان کشور از جمله نخبگان علمی، ورزشی و … عین عدالته و مایه تشویق و دل گرمی آنها.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/04/25 ساعت 10:41

  مشکل دیگر فساد، ریخته شدن قبح آن است. در سال ۹۲ در کمال زشتی، نماینده مدافع آقای زنگنه در مجلس اعلام کرد: چقدر در خصوص میل‌ها حساس هستید، بیایید به حیف‌ها بپردازیم. اما نمی‌دانست ایران آباد نخواهد شد، تا وقتی حقوق ملت را توامان از میل کنندگان وحیف کنندگان بیت المال بازستانیم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/04/23 ساعت 16:26

  وزیر اطلاعات خواستارعدم برخورد تند با مفسدان اقتصادی شد. رهبر معظم انقلاب این سخنان را به ضرر اقتصاد ملی و وزارت اطلاعات خواندند. ۵ سال پیش به آقای علوی گفتم برخی حرف‌های رئیس وحراست سازمان انرژی اتمی مثل حرف‌های نخست وزیر اسرائیله وشنیدم همه حرف‌های نخست وزیر اسرائیل بدنیست؟!!

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/04/16 ساعت 12:21

  بازدید بازرسان آژانس بین‌المللی از دانشگاه علم و صنعت، شکستن مرزهای استقلال کشور و ورودبه حیطه علم وفن آوری و آغاز تجاوزبه حریم استاد ودانشجوست. باید مراقب خرابکارای و ترور دانشمندان کشور بود و از زمینه سازان این بازرسی غیرقانونی و قبول این ذلت و خواری در هر موقعیتی بازخواست کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/04/11 ساعت 20:13

  ترامپ: از سعودی‌ها محافظت می‌کنیم ریاض باید نبود نفت ایران را جبران کندایران دیگر به مدیترانه فکر نمی‌کند، چون مدام در آنجا(ایران) آشوب است ومشغول خودشان هستند. بیچاره ترامپ که به یک مشت منافق وشرور دل خوش کرده و بدبخت‌تر، امیدواران به ترامپ که به این منجلاب فساد دل بستند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/04/06 ساعت 22:29

  صحبت‌های آقای روحانی در نشست هم اندیشی مدیران دولتی نقطه عطفی است که درصورت اجرایی شدن آن نتیجه شیرینی از برجام برجا خواهد ماند و در جنگ اراده‌ها ملت ایران را سربلند و سرافراز و دولت آمریکا را سرافکنده و خوار خواهد ساخت. وظیفه همه وحدت و قیام در جهت تحقق گفته‌های رئیس جمهور است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/03/29 ساعت 11:47

  محمد ثلاث به حق قصاص شد تا معلوم شود در مردم سالاری دینی، مردم صاحبان انقلاب و کشور و ناظر بر اعمال مسئولانند و البته حق بازخواست و حتی اعتراض را دارند. اما پاسخ آشوب و جنایت کسانی مثل ثلاث، سرب داغ یا طناب دار است تا امنیت در ایران عزیز و مردم گرامی مان حفظ شود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/03/28 ساعت 15:07

  فلسفه نابسامانی‌ها و گرانی‌های اخیر را باید در دو چیز جستجو کرد، زیاده خواهی اصحاب ثروت و خیانت صاحبان قدرت. نامه آقای کرباسچی و دوستانشان که عمدتاً در آغوش دشمنان مردم ایران لمیده اند، تاکیدی بر خواست ترامپ بود و دم خروسی بر بی هویتی و پیاده نظامی صاحبان قدرت و ثروت نامشروع.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/03/27 ساعت 13:02

  عزیز بوهادوز، مزد بیش از ۹۰ دقیقه تلاش تیم ملی فوتبال را داد و راه را برای صعود عزیزان باز کرد. ترامپ عامدانه با خروج از برجام، تیر خلاص را احمقانه به شقیقه دشمنان مردم ایران زد، اگر مسئولان کشوراز آن بعنوان فرصتی برای تحقق استقلال اقتصادی و رفع کاستی‌های موجود استفاده نمایند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/03/08 ساعت 15:45

  و سخن اخر … در مواجهه با مسئله مرحوم ملک مطیعی خوب عمل نشد. به هر حال باید به مسوولان صدا و سیما خرده گرفت و ارزش امکان بزرگی به نام رسانه ملی را به آنان گوشزد کرد تا اینگونه فرصت‌ها و عبرت آموزی هایی را به باد ندهند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/03/08 ساعت 15:35

  بنده مصاحبه ملک‌مطیعی را دیدم؛ او از انقلاب اسلامی به عظمت یاد کرد، رزمندگان دفاع مقدس را بارها قهرمان واقعی نامید و یکی از آرزوهای بربادرفته خود را عدم حضور در جبهه دانست، با انتقاد از سینمای قبل‌ازانقلاب، پیرامون سینمای بعدازانقلاب به بزرگی یاد کرد و ملت ایران را مکرر ستود. /

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/03/08 ساعت 15:26

  ناصر ملک مطیعی از دنیا رفت. ۱. برخی‌ها -ازجمله بعضی‌سلبریتی‌ها که بارها ضدیت‌شان با اسلام اشکارشده- به انتقام گیری مشغول شدند! ۲. دوستان جوان انقلابی هم آقایان خاتمی و مخملباف و … را مقصر دانسته و روایت‌گری تاریخ را آغاز کردند، که جای خودش مفید است اما کافی نیست. /

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/03/01 ساعت 01:17

  در برابر دشمن متحدیم اما یک سوزن هم به دوستان دولتی بزنیم: اگر از هول هلیم #برجام، در دیگ نیفتاده بودید و اجازه می‌دادید توافقی منصفانه‌تر و با تضمین‌های محکم‌تر منعقد شود، امروز وزیرخارجه‌ی جاسوس‌پرور یانکی‌ها، این‌طور لفاظی مضحک نمی‌کرد. خوش‌بینی به آمریکا نتیجه‌اش لیبی است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/02/19 ساعت 13:32

  دلواپس این‌روزها بودیم که می‌گفتیم تمام تخم‌مرغ‌هایتان را در سبد #برجام نگذارید. حالا که کار از کار گذشته، لااقل در مواضع‌تان محکم‌تر باشید تا کورسوی امیدی که به اروپا دارید بر باد نرود. راستی کدام شرکت خارجی، تحریم‌ شدن ازسوی آمریکا را برای رابطه اقتصادی با ایران به جان می‌خرد؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/23 ساعت 22:05

  گاهی بداخلاقی‌ها در استادیوم‌های ورزشی به درگیری فیزیکی منجر می‌شود‌. بالفرض برای عده‌ای الفاظ رکیک و اپیدمی بداخلاقیهای استادیومی، امری عادی باشد وبانوان محترم را با پذیرش این شرایط به ورزشگاه دعوت می‌کنند، این افراد درخصوص سنگ اندازی، آتش زدن و … چه تمهیدی خواهند اندیشید؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/21 ساعت 18:25

  اجازه خاص #رهبری معظم به قوه قضائیه سرفصل جدیدی در مبارزه با #مفاسد_اقتصادی و ریشه کنی آن است. سربلندی #قوه_قضائیه در برخورد قاطع با مفسدان فعلی وقبلی اقتصادی بویژه وابستگان به قدرت ازهر طیفی است. پیرمردی با لباس‌های مندرس به بنده می‌گفت، از فقر نمی‌نالم ولی از تبعیض بیزارم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/19 ساعت 23:31

  #احمدی_نژاد با مقصر خواندن همه مخالفینش، با درخواستی خلاف عقل، شرع، قانون و اخلاق، خواستار کناره گیری دولت ومسئولان قوا شده است! ایشان با آلزایمر سیاسی وفراموشی تلاطم‌های دوره‌اش، هذیان گویان تقاضای تجمع مردمی نیز کرده است! دعوت ایشان نمونه بارز نجات از چاله و سقوط در چاه است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/17 ساعت 15:42

  ربیعی از وزارت کار رفت تا آخوندی، زنگنه و کرباسیان بمانند. ربیعی بی اشکال نبود ولی منشاء مشکلات کشور هنوز در وزارتخانه‌ها مشغول بی تدبیری و بدعملی اند. مجلس به ریشه‌ها بپردازد نه شاخه‌ها، آنچه مهم است جایگزین ربیعی است و این که با بی عملی و بدعملی وزرای اقتصادی چه باید کرد؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/16 ساعت 12:25

  همیشه مردم از آدرس غلط آسیب خورده اند. صحبت‌های دیشب آقای #روحانی در مسایل مختلف، حاکی از همت بالای دولت در رفع مشکلات کشور نبود. با تصمیم آقایان امکانات کشور بجای جبران مشکلات،علی الظاهر بایدصرف جنجال آفرینی شود. مثل قشنگی است: شیر دهن فردی را سوزاند، او به ماست فوت می‌کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/12 ساعت 21:18

  ایجاد دوقطبی‌های کاذب، شگرد آمریکا برای غفلت از #جنگ_اقتصادی است. #ترامپ خواهان جنجال بیشتر طرفداران مذاکره با آمریکا ازجمله ناطق نوری و مطهری با مخالفان آن است وهمراهی با او خسران است. اولویت،جهاد در رفع مشکل اقتصادی کشور است وشعار مذاکره یا مخالفت با آن بازی در زمین دشمن است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/10 ساعت 21:29

  #آمریکا بدنبال ایجاد شکاف میان ملت و حاکمیت در#جنگ_اقتصادی است و فرمانده اقتصادی کشور دولت است. عبور از دولت خطاست، انتقام از خطاهای گذشته دولت نیز امروز جفاست. برای حل مشکلات اقتصادی مردم بایدبه کمک دولت رفت وتوطئه آمریکا را خنثی کرد. دولت بخواهد، ان شاءالله حتما می‌تواند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/09 ساعت 22:57

  شکست #آمریکا در#جنگ_اقتصادی با: صرف نقدینگی درامور زیربنایی ومثمر، تشدیدنظارت ومبارزه با فساداقتصادی، رونق تولیدصادرات محور وتامین کننده کالاهای اساسی، مدیریت بازار ارز وکاهش اتکا به دلار، توسعه تعاملات دوجانبه بویژه باهمسایگان، تامین با ثبات نیازهای ضروری ومبارزه با مصرف زدگی.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/05 ساعت 22:39

  #سیف رفت ولی سایه شوم سیاست هآی غلط بانک مرکزی معلوم نیست از سر اقتصاد کشور رخت بربندد. تا وقتی بانک مرکزی بجای هدایت تخصصی بازار ارزی ریالی و..، قلک دولت بوده و به آن چنگ اندازی شود، عاقبتی بهتر از این نخواهیم داشت. چه کسی پاسخگوی راه طی شده غلط آقای سیف وتیم اقتصادی دولت است؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/02 ساعت 22:53

  #مفسدان_اقتصادی دزدان دنیای مردمند و مسئولان مماشات کننده با آنان، دزدان دین مردم و جاده صاف کن دزدان دنیای مردمند. اصل ۴۹ قانون اساسی فقط مربوط به رژیم فاسد پهلوی نیست بلکه اجرای آن، ضامن سلامت امروز و آینده خواهد بود. امروز مسئولان نیازمند هوشمندی و قیام برعلیه مفسدانند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/01 ساعت 14:05

  #ترامپ خطاب به آقای #روحانی: هرگز، هیچ‌وقت دوباره‌ ایالت متحده را تهدید نکن یا چنان عواقبی رامتحمل خواهی شدکه نمونه‌اش را اندک کسانی درطول تاریخ متحمل شده‌اند احمقی حدی دارد، آمریکا و هم پیمانانش در سوریه و عراق، مقابل اراده مقاومت غلطی نکردند حالا مردک کانون آن را تهدید میکند!

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/04/30 ساعت 13:08

  دکتر امیرحسنخانی نماینده کمیسیون اصل نود مجلس دراظهارنظری عجیب گفت: انتشار لیست دریافت کنندگان ارز دولتی، خلاف امنیت ملی است! اما واگذاری ارز به افراد ذی نفوذ وفساد رخ داده درآن، آنقدر ضد امنیت ملی است که با هیچ بهانه‌ای نمی‌توان از شفافیت آن جلوگیری کرد. امان از اصل نود که ….

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/04/27 ساعت 08:39

  جناب آقای جهرمی خدمات بزرگش درتوسعه تلگرام درایران را از یاد برده و وظایفش را برای کمک به پیام رسان‌های داخلی فراموش کرده است. باید صداقت داشت وبجای شو به قانون تمکین وبه رای اهل علم و عمل، دقت کرد. وزیر محترم تا اینجا رفوزه در قانونمداری، ایران دوستی و صیانت از منافع مردم است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/04/24 ساعت 09:18

  مشکل اصلی کشورمماشات دربرخورد جدی با فاسدان است. ریاست سابق دستگاه قضایی درمجلس، فساد کبیر را اختلاس‌های بزرگ خواند وبرخورد قاطع با آن را منجربه فساد اکبر یا خروج سرمایه از کشور دانست. بعدا برخی از مسئولان بالای دستگاه قضایی به جرم فساد زندانی شدند. امان از اطرافیان فاسد …

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/04/19 ساعت 21:44

  ۱۸ تیر نماد مظلومیت مردم، دانشجویان ونیروی انتظامیست زیرا آسایش مردم سلب، دانشجویان ضرب وشتم ونیروی انتظامی قربانی دسیسه‌های سیاسی شد. وعبرتی شدتا ضررملعبه دست سیاسی کاران شدن دانشجویان، اشتباه بی تدبیری وهجوم نیروی انتظامی به دانشگاه و آشوب اراذل واوباش به اسم دانشجو آشکار شود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/04/12 ساعت 08:38

  همانقدر آمریکا مدافع آزادی است که زن، بچه و نوزادان فرقه دیویدیان را ۲۵ سال پیش توسط پلیس اف بی آی، زنده در آتش سوزاند و همان اندازه منجی ملت هاست که درحمله به ایرباس ایرانی داغ فراموش ناشدنی شهادت ۲۹۰ نفر را بر جگر ملت ایران گذاشت. ترامپ منتظر انتقام خدا باش. مرگ بر شیطان اکبر.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/04/08 ساعت 20:24

  از مسئولان محترم قوه قضائیه می‌خواهیم تا با همکاری دستگاه دیپلماسی کشور نسبت به طرح دعوا علیه حامیان گروهک تروریستی منافقین در مجامع حقوقی بین‌الملل اقدام کنند. فرانسه، سعودی‌ها و سایر حامیان تروریسم علیه مردم ایران باید دست از این‌گونه رفتارهای مزوّرانه بردارند. #BanTerrorOrg

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/04/06 ساعت 21:10

  در منطق مردم سالاری دینی، در اعتراضات اخیرمسئولان باید درمقابل دشمنی آمریکا و سودجویی محتکرین ومفسدین هوشمندانه بایستندواز حقوق کاسبان، تجار و عموم مردم دفاع کنند. اگر نمی‌توانند با عذرخواهی کار را به کاردان بسپارند و اگر نمی‌خواهند دستگاه‌های مسئول شرشان را از سر ملت کوتاه کنند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/03/28 ساعت 15:11

  متاسفانه حقیقت تلخی است که برخی از مسئولین دچار دنیازدگی شده اند و امروز پیروان مکتب امام باید پاسخگوی زیاده خواهی آنها و مفسده‌ای که ایجاد کرده اند، باشند. در این خصوص بنده با تحقیق این توئیت را نوشتم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/03/28 ساعت 11:14

  از جنبش عدالتخواه در مطالبه بحق بازگرداندن ویلای لواسان به بیت المال متشکرم. برای آقای فیروزآبادی متاسفم و تاسف بیشتری نیز بر مماشات قوه قضائیه، ستاد اجرایی فرمان امام و نیروی انتظامی در عدم برخورد قاطع با اجحاف بیت المال و بر زمین ماندن دستور رهبری در احقاق حق مردم دارم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/03/20 ساعت 08:45

  آیا نمایندگان مجلس تن به ذلت خواهند داد؟ پذیرش کنوانسیون پالرمو یعنی طناب دار را با اراده خود بر گردن انداختن و زمینه اجماع جهانی بر علیه ایران و تحریم‌‌های فزاینده را فراهم کردن، برای یک بار لااقل دولت و مجلس به این کنوانسیون توجه کنند و در فهم آن از متخصصین امر کمک بگیرند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/03/08 ساعت 15:36

  مرحوم ملک مطیعی حتی بعد از عدم پخش مصاحبه از صداوسیما هم حاضر نشد همراه رسانه‌های بیگانه لجن پراکنی کند. ۵. حالا که آن مرحوم به دیار باقی شتافته و باید از سرنوشت سیاه گذشته او عبرت و پند گیریم و با اوصاف ذکر شده برای ایشان غفران الهی را درخواست کنیم چرا اینگونه قضاوت می‌کنیم؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/03/08 ساعت 15:32

  ۳. برخی هم به دوران سیاه وی در قبل از انقلاب پرداختند و امروز با در نظر گرفتن همان چهره پیشین به او تاختند! گویی آدمی هیچ‌گاه تغییر نمی‌کند و چیزی به نام توبه هم وجود ندارد. ۴. ای کاش مصاحبه مرحوم ملک مطیعی از صداوسیما پخش می‌شد تا اینگونه قضاوت عجولانه نمی‌کردیم. /

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/03/01 ساعت 08:52

  از قدیم گفتن سگ زرد برادر شغاله، طناب اروپا تفاوت رنگ با آمریکایی آن داره ولی در پوسیدگی شبیه یکدیگرند. احمقی ترامپ، سبب خروج فضاحت بارش از برجام شد اما اروپا با رنگ و لعاب فریبنده بدنبال اهداف آن است. تنبه، امروز تنها حاصل برجام است که آن را باید آموخت و بدنبال سراب نرفت.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/02/30 ساعت 20:10

  تعداد شهدای وحشی‌گری صهیونیست‌ها در یوم‌النکبه به ۶۴ تن رسید. صدای اعتراض از سازمان‌های مثلا حقوق‌بشری‌غربی درآمد اما از سران بی‌بتّه‌ی عربی صدایی درنیامد. حق هم‌کیشی و همسایگی را که به جا نیاوردید؛ رگ تعصب عربی‌تان هم برای #فلسطین تکانی نخورد؟