• عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/20 ساعت 11:53

  در مکتب امام ره، اسلام و مردم دارای نقش بی بدیلی هستند تا جایی که که در نظام برخواسته از آن یعنی #جمهوری_اسلامی با امتزاج شیمیایی #اسلام و #جمهوریت مواجهیم. از این رو عمل #ضد_انقلابی در این مکتب، شورش بر علیه هر یک از این اجزاء تفسیر شده و با منطق صحیح باید از آن جلوگیری کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/14 ساعت 09:24

  رئیس امورمالیاتی تهران: میانگین #مالیات اعلام شده توسط #پزشکان با درآمدبالا حدود ۲۵ درصد میزان واقعی است. از وجوه عدالت مسئولیت پذیری توانمندان نسبت به #محرومان و #پیشرفت کشور، با پرداخت مالیات است. بیشترین انتظار ازخدمتگزاران عرصه سلامت است که متاسفانه برخی همکاران بی عنایتند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/11 ساعت 08:19

  آمریکا بدنبال تشدید فشار اقتصادی به مردم، شکستن حصار امنیتی کشور و زمینه سازی گفتگوهای مجدد برای مصادره توانمندی‌های #ایران_اسلامی در قالب مذاکرات منطقه‌ای و دفاعی است. از دشمن انتظاری نیست اما ازبرخی اهل نظر و رسانه‌ها دور از انتظار است که در #بازی_سازش به شیطان بزرگ خدمت کنند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/05 ساعت 14:22

  سال ۱۳۸۰ رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امام #خامنه‌ای فرمودند، کاری کنید که نشاط دانشجویان #بسیجی بیشتر شود و ادامه دادند، این نشاط درپرتو تفوق و چیرگی آنها در #دانشگاه رقم خواهد خورد و راه این چیرگی نیز داشتن فکر و #اندیشه برتر بسیجی‌ها در محیط دانشگاه است. #هفته_بسیج مبارک باد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/26 ساعت 23:26

  آقای #ظریف منتقدان #CFT را متهم به پولشویی کرد. هنوز چک برگشتی #برجام نقدنشده، #ایران را متهم به پولشویی کرده و #آمریکا را شاد می‌کنند. در قانون سال ۱۳۸۶ مقابله با پولشویی، همه مسئولیت‌ها با دولت است و ایشان بجای عذرخواهی از کم کاری همقطارانش، بی اخلاقی و خلاف گویی می‌کند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/23 ساعت 12:19

  برنامه #رودررو زمینه بازخوانی اتفاقات سال‌های ۱۳۷۸ و ۱۳۸۸ را فراهم کرد. آقای #تاج_زاده بعنوان یکی ازمسئولان یا موثرین آن ایام اعلام آمادگی کردند. ان شاءالله این نشست که در برابر نمایندگان جنبش دانشجویی و خبرنگاران برگزار می‌شود، به روشن شدن حقیقت وتنویر افکار عمومی کمک کند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/18 ساعت 20:21

  به نظرم: اسلام خواهان، به ایران عشق می‌ورزند و خادم مردمند. علاقه مندان صرف به ایران نیز باید لااقل دوست دار هموطنانشان باشند، اما برخی خودپسندند وعده‌ای اجیردشمنند. اگر #اسلام خواه، #ایران دوست یا حتی خودخواهی باید در برابر آمریکا بایستی وگرنه یار او هستی. #اسلامخواه_ایراندوست

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/16 ساعت 23:44

  در #انتخابات_میاندوره‌ای_آمریکا مجلس سنا به جمهوری خواهان رسید و مجلس نمایندگان سهم دمکرات‌ها شد و جنگ زرگری پیرامون آینده ترامپ و دمکرات‌ها تیتر اخبار رسانه‌ها قرار گرفت، غافل از آنکه این دو حزب در شیوه نابودی #ایران_اسلامی اختلاف دارند ودر اصل ریشه کنی آن متفق القول اند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/11 ساعت 15:22

  انقلاب اسلامی، ظلم ستیزی و حمایت از مظلومین جهان را وظیفه خود می‌داند. در جنایت نیجریه #وزارت_خارجه منفعل است و اهداف سیاست خارجی را فراموش کرده است. ای کاش این وزارتخانه یک بار با جدیت، آرمان گرایی و عقلانیت را پیشه می‌کرد تا نتیجه درخشان آن را می‌فهمید. #کربلای_نیجریه

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/03 ساعت 18:52

  سرکنسول ایران درکربلا: برخلاف اعلام #بانک_ملی مبنی بروجود ۱۷ نقطه برای تحویل #ارز درکربلا تنهایک نقطه درکربلا ارز زائرین راتحویل می‌دهد. به نظر مسئولان بانکی مرتبط، یا ارزش زیارت #اربعین را نمی‌دانند یا سواد محاسبه تعداد زائرین و چگونگی ارایه خدمت برای رفع نیاز هایشان را ندارند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/02 ساعت 00:07

  از زشتی‌های کشور عزیزمان اینه که برخی با جسارت تمام، بدون توان لازم وبرنامه کار قبول کرده و در پایان مسئولیتشان نیز بدون پاسخگویی و بعضا طلبکار تودیع می‌شوند، بدون اینکه کارنامه مشخصی داشته و یا بررسی دقیقی ازخدمات و یا خرابکاری ایشان شده باشد تا بواسطه آن تشویق و یا توبیخ شوند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/24 ساعت 18:51

  با شکایت دولت، #حسن_عباسی محکوم شد تا محکی بر سعه صدر مدعیان اعتدال باشد. رویه دولت درمنکوب کردن مخالفان برخلاف ادعاهای #آقای_روحانی مایه تاسف است. به جای دوختن دهان منتقدان می‌توان با پاسخ‌های منطقی و شفاف به تنویر افکار عمومی پرداخت. کاش مسئولان بجای شکایت کردن، پاسخگو شوند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/17 ساعت 22:47

  از مشکلات اساسی کشور عدم شایسته گزینی وفقدان سازوکارهای تصمیم گیری درست دانش محور است. بطور مثال #مجلس غیرکارشناسی است که حاصل ۱۱۲ سال قانون گذاری آن، قوانین متکثری است که قانون دانان قانون شکن از آن سود می‌جویند. مجلس راس امورحلال مشکلات است و برای این امر تحول در آن ضروریست.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/14 ساعت 19:53

  روسای دولت و مجلس وعده رفع تحریم در برجام دادند ولی تحریم رفع نشد. از ۴۱ الزام #FATF چهل تا را پذیرفتیم واینک نوبت #CFT است. اعتمادبه وعده دشمن در بیان روسای مجلس موج می‌زند واعضاء گرفتار سطحی نگری، تاثیرپذیری وبی منطقی ایشانند. فردا آزمون مهم درک منافع ملی #نمایندگان_مجلس است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/11 ساعت 23:19

  واکنش #پمپئو به رای دادگاه لاهه: رای دیوان بین‌المللی دادگستری از نظر ما بی‌ارزش است..دولت #ترامپ پیمان مودت با ایران(مصوب ١٩٥٥)را فسخ می‌کند،این تصمیمی است که باید ٣٩سال پیش گرفته می‌شد. بزودی غلط کردن شروع میشه و دولت #آمریکا راهی جز التماس به #ایران در حل مشکلاتش نخواهد داشت.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/10 ساعت 09:13

  جلوی بیمارستان تاکسی گرفتم، کرایه منصفانه‌ای را گفت وادامه داداگر کمتر هم خواستی، راضیم. با تعجب سوار شدم. مثل عمده مردم تحت فشار اقتصادی بود از علت رفتارش پرسیدم، کوه توکل و قله محبت بود. رزمنده دوران جنگ بود که هنوز باور به اخلاص در بندگی و خدمت به مردم داشت. ای کاش همگی ..

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/05 ساعت 22:10

  سرنوشت ملتی که ایمان، اندیشه برتر، مجاهدت و استقامت نداشته باشد بردگی یا فناست. تجلی صفات والا در #دفاع_مقدس انسان‌های با وجدان را مجذوب خود ساخت و به انسان نماها نیز فهماند که معادله قدرت و وحشت تغییر کرد و دوران بزن برو در برابر ملت #ایران تمام شد. همرزمان عزیزم ایام به کام.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/03 ساعت 23:43

  سخنان امروز آقای روحانی و ترامپ نشانگر التماس آمریکا در قالب تهدید و تزویر و اقتدار ایران در پرتو قانون و تاکید بر حقوق ملت‌ها بود. اما کاش گفته می‌شد، #آمریکا دیگر جرات و قابلیت عملی کردن تهدیداتش را ندارد و هذیان می‌گوید، چون #جنگ_نمیشود_مذاکره_نمیکنیم #NoWar_NoNegotiation

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/31 ساعت 14:40

  جنایت امروز تکفیری‌های وابسته به عربستان و آمریکا در اهواز نشان از رذالت دشمنان ملت ایران دارد. در این اقدام ناجوانمردانه بلند گوهای تبلیغاتی غرب مثل همیشه خاموش است و عوامل نفاق داخلی نیز با فرافکنی خوش رقصی می‌نمایند. انتقام از این جنایت به زودی گرفته خواهد شد. ان شاءالله

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/27 ساعت 16:50

  ۴۷ کشته و مصدوم حاصل حادثه جانسوز جاده #نطنز بود که می‌بایست به هموطنان گرامی بویژه بازماندگان آنها تسلیت و تعزیت گفت. به نظر بزرگترین ریشه معضلات کشور، بی خیالی و عدم اهتمام مسئولانی است که بجای تلاش در حل مشکلات مردم درپی کارهای خصوصی وثروت اندوزی خویشند. مجلس امروز کجاست؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/25 ساعت 11:53

  عدم کارکرد درست دستگاه‌ها و سهم خواهی از زشتی‌های بزرگ کشور است. مناطق ویژه و آزاد کشور برخلاف اهداف اولیه‌اش به بهشت وارد کنندگان تبدیل شد و اخیراً با همت دولت و مجلس تعداد آن نیز افزایش یافت. به نظر باید به عزای تولید کشور نشست و اعتراض خویش را به گوش دولت و بویژه مجلس رساند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/14 ساعت 22:37

  امروز #مجلس اشتباه بزرگی کرد و به طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی رای نداد! این طرح بی نظیر پس از سال‌ها تلاش و گذراندن مسیر پر فرازونشیب به صحن مجلس رسید و نمایندگان با کمال تاسف آن را دستور خارج کردند. مبارزه قاطع با فساد چه ضرری برای برخی دارد که همیشه در مجلس محجور است؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/11 ساعت 14:12

  دادگاه #رحیم_مشایی، کمدی به تمام معناست. وقتی بناست با هوچی گری و خلاف گویی، مظلوم نمایی کنند بهتر از این شو اجرا نمی‌شود. سال ۸۴ ودر آغاز دولت آقای #احمدی_نژاد دوبار اشکالات جدی مشایی را به وی گفتم ولی هربار پاسخ ایشان انکار بود انکار!! کدام عامل بدبختی دیگریست، خدا می‌داند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/07 ساعت 10:12

  بررسی پرونده ۱۶ نفر #متهمان_اقتصادی بارقه امید را درجامعه زنده کرد، اما کیفرخواست اعلامی حکایت از تازه کار بودن آنها داشت. به نظر اقدام اساسی برخورد با حرفه‌ای هاست و می‌بایست فاسدترین و نزدیکترین آنها به مسئولان، محاکمه و مجازات شوند تا فراتر از بارقه امید، ریشه فساد خشک شود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/05 ساعت 21:13

  سئوال از رئیس جمهور آزمونی دیگر برای #دولت و #مجلس. کتمان حقایق، حواله به دولت‌های گذشته و کلمه نمی‌گذارند حربه‌ای نخ نماست. باید فرافکنی نکرد، از اشتباهات عذر خواست، تیم دولت را ترمیم نمودو بجای کدخدا به خدا و توانمندی‌های داخلی تکیه کرد، تا در جنگ اقتصادی با #آمریکا پیروز شد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/22 ساعت 20:59

  در گلایه به دکتر #پزشکیان پیرامون بیان وی درعدم روشمندی علمی بررسی سند #برجام در #مجلس همین بس که ارایه پیش نویس آن را ایشان متعهد شد ولی باوجود دوبار مراجعه حضوری بنده، تعهدش محقق نشد. این سند ودو سند اداره جلسه و اطلاع رسانی آن در #کمیسیون_برجام تصویب واجرا شد که بی سابقه بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/19 ساعت 23:42

  دکتر #پزشکیان دربرنامه بدون توقف گفت: تا کنون بیش از صد تحقیق وتفحص انجام شده ونتیجه نداشته است. متاسفانه تحقیق وتفحص بنده در سال ۸۳ از #دستیاری_پزشکی حکایت از فروش سئوالات آن از سال ۷۷ تا ۸۲ بود و بواسطه آن برخی زندان، اخراج و جریمه شدند اما ایشان بعنوان وزیر با آن مخالف بود!

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/13 ساعت 22:52

  رحمانی وزیر صنعت: آقای #رئیس_جمهور با افزایش قیمت خودرو مخالفت نیست. باید از ایشان پرسید پیرامون کیفیت خودروها و خدمات بعد از فروش آنها چه کسی پاسخگوست؟ و دولت محترم اهتمامی به صیانت از حقوق مردم و حفظ جان آنها دارد؟ یا فقط باید مردم هزینه‌های مختلف مالی و جانی آن را بپردازند؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/07 ساعت 19:11

  از فجایع کشور عدم مسئولیت پذیری در قبال سخن‌های بی اساسی است که سبب تشویش افکار عمومی و بهره مندی دشمنان ملت می‌شود. بیان آقای #ظریف پیرامون #پولشویی نیز مسلماّ تبعات سنگین داخلی و بین المللی خواهد داشت پس خوبست لااقل ایشان با عذرخواهی، کمی از خسارت‌های صحبت بی پایه‌اش بکاهد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/30 ساعت 17:38

  پاسخ منطقی و تکان دهنده دکتر #دهقان در مجلس به ادعای دکتر #ظریف پیرامون مخالفان #CFT و ارتباط آن با پولشویی و افشای درخواست‌های مکرر مسئول CFT وزارت اقتصاد برای اقامت از کشورهای خارجی بویژه آمریکا، زنگ خطری است که از جدی بودن #نفوذ بیگانگان وغفلت #دستگاههای_اطلاعاتی خبر می‌دهد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/26 ساعت 06:09

  تنها جاهل است که شیفته رأى خویش است. #امام_علی ع(غررالحکم، حدیث ۹۴۷۱) خوشرفتارى با مردم، رأس خرد است. #امام_حسن_مجتبی ع (کشفه الغمه،ج ۱، ص ۵۷۱) خشم، کلید هر بدی است.#امام_حسن_عسکری ع(تحف العقول، ص ۸۹۳) اراده بر پیشرفت و تغییر در جامعه با پذیرش تحول خویشتن آغاز می‌شود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/20 ساعت 23:49

  در روزهای آینده #شورای_شهر پایتخت با انتخاب #شهردار_تهران به بی سر و سامانی شهر خاتمه خواهد داد. گزینه برتر تا کنون آقای #آخوندی است که بعد از سامان دادن #وزارت_راه با تدبیر و فداکاری تمام بنا دارند تهران را آباد نمایند. امان از #سیاسی_کاری که کشور را ویرانه کرده است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/17 ساعت 19:28

  مویه و گریه بر سالار شهیدان ع و ختم آن به عزاداری فراق رسول مکرم اسلام ص، سبط اکبر و ثامن الحجج علیهم السلام توشه‌ای است برای آگاهی از خویشتن که مقدمه‌ای بر شناخت آفریدگار عالم است. ان شاءالله خداوند روزی همه مسلمین نماید.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/14 ساعت 22:42

  ما میتوانیم CFT را به صورت مشروط وتا آنجا که مخالف احکام اسلامی وقانون اساسی نباشد، بپذیریم وگرنه با تحریمها ومشکلات بیشتری مواجه میشویم. دونکته غلط دربیان آقای باهنر هست اولاً #CFT شرط پذیر نیست ثانیاً با پذیرش آن خودمان طناب دار #تحریم را برگردن ملت ایران خواهیم انداخت.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/10 ساعت 18:38

  درسفر معنوی و عرشی #اربعین همه چیز نشانه و هدایت گر است. حرکت نمادین دو نوجوان عاشق و پابرهنه در راه #کربلا با نماد دو کشور حکایت از عمق معرفت و بصیرت زائرین دارد. امسال برخلاف خواست #آمریکا وپیروانش در ایجاد شکاف بین مردم #ایران و #عراق محبت‌های بیشمار عراقی‌ها شرمنده مان کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/03 ساعت 14:27

  برخی سقوط کرده و متوهم اند که به خورشید خاک می‌پاشند و با توهین به مقدسات، نفس حیوانی خویش را پرستش می‌کنند. آنان خدا و خویش را فراموش کرده اند و در آتش عذاب الهی در دنیا و آخرت خواهند سوخت، الا این که توبه کنند و به باب نجات امت پناه برند. یا حسین(ع) ادرکنی … #خبرنگار_هتاک

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/25 ساعت 21:33

  بسیجی شهید #قاسم_اصغری در عملیات عاشورای سه در شرهانی روی سیم خاردار خوابید وصد نفر رزمنده را عبور داد. دربیان علت کار حیرت انگیزش گفت وقتی رزمندگان توی معبرگرفتارشدند دیدم همه دنیا به اندازه کوله پشتی ام ارزش نداره، آن را باز کردم و روی سیم خاردارخوابیدم. بدبخت #ترامپ #بسیجی_ام

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/20 ساعت 23:24

  ولیعهد عربستان با پیشنهاد رشوه ۵ میلیارد دلاری به آنکارا، خواستار مختومه شدن پرونده #خاشقجی شده و تاکید نمودن با تشویق آمریکا و سازمان سیا وی کشته شده است. در #حقوق_بشر_آمریکایی منتقد دولت‌های سرسپرده آمریکا را باید کشت و تکه تکه کرد ولی قاتل ملت‌های آزاده را نباید مجازات کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/15 ساعت 22:41

  وقتی سئوال تخصصی از موافقان #برجام می‌شد، مشخصا خیلی از آنها سند برجام را نخوانده بودندو از آن دفاع می‌کردند. امروز با استدلال‌های سطحی موافقان #CFT و رای مجلس به آن، تکرار نافرجام برجام در ذهنم جلوه گر شد. تاکی باید شاهد به حراج گذاشتن مصالح مردم در #مجلس_یک_نفره بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/12 ساعت 21:08

  امروز یادآور روزهای پرافتخار دهه شصت در دفاع از اسلام عزیز و ایران بزرگ بود. ورزشگاه آزادی شاهدحضور صدهزار دختر و پسر بسیجی بود که با جان و دل خویش با #انقلاب_اسلامی، اهداف نجات بخش و رهبر فرزانه‌اش پیمان بستندکه ایران را سرآمد معنوی ومادی جهان نمایند. ظفر نزدیک است. ان شاءالله

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/11 ساعت 16:51

  شکستن #حباب_دلار به عواملی از جمله کار خوب دستگاه قضایی، مشت پولادین سپاه در ویران نمودن خانه تروریست‌ها، نقش آفرینی بانک مرکزی و مدیریت افکار عمومی مرتبط بود. با #وحدت_کلمه، نه شیطان بزرگ، نه صهیونیسم، نه آل سقوط و نه هیچ دنیا طلبی نمی‌تواند غلطی بکند، به شرطی که #با_هم_باشیم .

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/06 ساعت 13:18

  وضع #اقتصادی کشور بدتر شده و #مسئولان مرتبط تصمیم قاطعی برای حل مشکلات مردم ندارند. مسئولان بی عمل یا بدعمل اقتصادی، خائن یا کاسب ویا ساده اند. باید مسئول خائن وکاسب را شناسایی، محاکمه و ریشه کن نمود و بی عرضه‌ها را نیز بیرون کرد تا مانع توفیق نقشه #آمریکا در #ایران شد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/04 ساعت 22:55

  معرفی وزرای جدید به مجلس، هفته آینده انجام نمی‌شود/ ایرنا در جنگ اقتصادی با آمریکا وزیر اقتصاد نداریم! وزیر رفاه نداریم! وزیر …نداریم!! در چین و هند سفیر نداریم! در ….سفیر نداریم! هنر دولت محترم اداره خوب کشور با حرف درمانی است و اصلا نیازی به وزیر و سفیر نیست!!!

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/03 ساعت 11:52

  سالگرد #جنایت_منا یادآور کارنامه خائنانه آل سعود است که با نوکری استکبار، فرقه گرایی منحط، تاراج هزاران میلیارد دلار و آتش افروزی جلوه گری کرده و امروز در حسرت نرسیدن به اهداف شومش می‌سوزد. اما پس ازجنایت هولناک و ترقه بازی #اهواز سران خائن آن می‌بایست منتظر #گوشمالی_سخت باشند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/28 ساعت 23:38

  السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک …. گرچه انسان فرزند زمانه خویش است ولی کربلا معیار همه زمانهاست. تاسوعاوعاشورای حسینی(ع)تسلیت‌باد. التماس‌دعا.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/25 ساعت 17:37

  وزیر ارتباطات: باید باور به رعایت حقوق شهروندی در بین مسئولان جدی گرفته شود. آقای #جهرمی ای کاش می‌گفت اطلاعات حیاتی و کلان کشور را به بیگانگان دادن تضییع #حقوق_شهروندی است یا نه؟ یا تحقق #شبکه_ملی_اطلاعات هم جزو حقوق شهروندی است، و اگر هست پس چرا اهتمامی جدی به اجرای آن نیست؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/15 ساعت 16:25

  صحبت‌های آقای #عراقچی در باره شروط ایران در ادامه #برجام علی رغم مناسب نبودن اقدامات اروپا بسیار درد آور وبا کمال تاسف چندش آور بود. کم اطلاعی، انفعال وتوجیه، ویژگی‌های ایشان در مذاکرات برجام بود و امروز باید به آن تعمد در خواب آلودگی و توهین به شعور ملت را نیز اضافه کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/12 ساعت 10:59

  #حسین_فریدون برادر رییس جمهور به دلیل عدم حضور اساتید موفق به دفاع از رساله دکترایش نشد. به نظر قبل از دفاع از رساله دکترا !!! ایشان باید پاسخگوی رانت خواری و فساد عظیمی که با مداخله وی در حوزه پولی بانکی کشور رخ داده باشد تا راه برای برخورد با دانه درشت‌های مفسد کشور هموار شود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/08 ساعت 20:59

  الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوَلَایَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ ع پیام رسول الهی با امام تحقق می‌یابد و سیر عالم از ظاهر به باطن اوست. با رشد عقول بشر راه وصول به مقصود توجه به امام غایب و عنایت اوست که ان شاءالله عیدی امروز ما باشد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/06 ساعت 13:19

  باید به #دولت و #مجلس تبریک گفت. سئوالات مجلس شفاف و محترمانه بود و پاسخ‌ها گرچه اقناع کننده نبود اما بویی از لجاجت نداشت. بلوغ مسئولان کشور مهمترین دستاورد امروز مجلس بود که در کنار استفاده درست سئوال از رئیس جمهور، امید است با پیگیری مسئولان شاهد کاهش مشکلات مردم باشیم.