• عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/25 ساعت 13:57

  سخنگوی #قوه_قضائیه: خبربازداشت معاون رئیس قوه قضائیه درست است. اتهام وی رابطه ناصواب و خلاف موازین قضایی با برخی از اصحاب پرونده‌ها واعمال نفوذ درآنهاست. امان از #نفوذ، باید به دستگاه‌های امنیتی اعترض کرد که ایشان با سابقه دستگیری و نفاق دهه شصت، چطور معاون این قوه بوده است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/21 ساعت 21:47

  وزیر بهداشت: همه کمک می‌کنند فضای کشور غمگین‌تر شود.شاد نبودن جامعه مشکلات بهداشتی زیادی ایجاد کرده است. غمگینی خیلی بد است اما فقر، بیکاری، گرانی، فساد، تبعیض، بالارفتن سن ازدواج، مسوولان نالایق و … عوامل اصلی غمگینی نیستند؟ با حلوا حلوا دهن شیرین نمی‌شود، با مردم صادق باشیم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/19 ساعت 00:34

  سالگرد #هجده_تیر هر سال یادآور خاطرات تلخی است از چگونگی عملکرد قدرت پرستان سیاسی کار در قربانی نمودن دانشجویان برای امیال باطل و قبیلگی خویش. بعنوان یک شاهد و مطلع، این حادثه شوم را بعنوان بخشی از عملیات کتمان فهم واقعیت‌ها و رمزگشایی #قتل_های_زنجیره_ای بواسطه مسببین آن می‌دانم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/15 ساعت 11:23

  سربازان #انگلیس اینبار در قالب دزدان دریایی جبل الطارق بر عرشه نفتکش ایران قدم گذاشته و به بهانه تحریم سوریه توسط اتحادیه اروپا، آن را متوقف کرده‌اند. روباه پیر گرچه باتجربه و مکار است ولی ظاهرا" دچار آلزایمر شده که اینگونه همراه با #ترامپ_دروغگو خود را در باطلاق گرفتار می‌کند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/12 ساعت 18:00

  ناگاه آقایان #زنگنه ، واعظی و برخی سیاسیون و رسانه‌های دولتی و اصلاح طلب با ادعای«اقدام علیه منافع کشور و امنیت ملی»یا«لو دادن آدرس دور زدن تحریم»علیه شبکه سه رسانه ملی جیغ کشیدند. باید دقت کرد این جیغ زرد از ناراحتی عدم موفقیت تحریم هاست یا …، هر چه باشد یک بام و دو هواست.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/11 ساعت 16:31

  یکی به #ترامپ بگه، گران فروشی نکن که کسی در ایران منتظر پیام شما نیست. ثانیا از خواب بیدار شو و بفهم که #ایران مستقله و سیاست‌ها و تصمیماتش داخل کشور گرفته می‌شه، نه در کاخ‌های سفید و سیاه. ثالثا داغ نمودن شیطان بزرگ برای ملت ایران امری عادی شده و نیاز به هراس زایی از آتش نیست.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/08 ساعت 09:26

  هوالحق امام صادق ع: «از خدا اندکى هم که باشد،پروا کنید و میان خود و خدا پرده‌اى،هر چند نازک، بگذارید.» زین ماتمی که چشم ملایک زخون، تر است/گویا عزای صادق آل پیمبراست. ملک و ملک به ناله و افغان و اشک وآه/چون داغدار،حضرت موسی بن جعفر است. شهادت مظلومانه #امام_صادق ع تسلیت باد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/06 ساعت 16:29

  در سالگرد شهادت مظلومانه شهید #بهشتی و یارانش، هفته #قوه_قضائیه در حالی آغاز شد که حضور آیه الله رئیسی و آهنگ سریع اصلاحات در دست انجام، روح امید را درجامعه نسبت به گسترش عدالت زنده نموده است. هم باید به تحقق وعده‌های اصلاحی کمک کرد و هم بی صبرانه به انتظار نتایج شیرین آن بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/04 ساعت 22:46

  بازی دیو و دلبر و دوگانه سازی‌های ساختگی جنگ و صلح، خشونت و آزادی،.. نقشه کسانی است که معمولا با ایجاد هیاهو جیب مردم را میزنند. با حاکمیت #قانون ، نه #نیروی_انتظامی حق برخورد فراقانونی و غیر حرفه‌ای را دارد و نه هیچ کس حق تعرض به ماموران خدوم ناجا و تضییع حقوق سایر مردم را.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/03 ساعت 20:09

  کاسبان ارعاب و تهدید همان کاسبان تحریم اند که با تئوریزه نمودن ذلت، راه را برای آتش افروزان آمریکایی هموار می‌کنند. سقوط خفت بار #پهپاد آمریکایی عزت آفرین بود اما برای کاسبان ارتباط با شیطان بزرگ هم فرصتی ساخت تا از نمد بی آبرویی #ترامپ برای ملت خویش کلاهی گشاد دست و پا نمایند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/01 ساعت 23:28

  من براساس تلقی آقای #تاجزاده از #انتخابات_آزاد عرض میکنم، چرا حق مردم در خورد و خوراک آزاد را سازمان غذا و داروی کشور محدود می‌نماید؟ اجازه دهید هرکس هرچه خواست در بازار عرضه کند، مردم خود قدرت تشخیص غذای سالم از فاسد را دارند؟ چرا وزارت بهداشت آزادی مردم را محدود میکند؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/29 ساعت 20:33

  مادر مشکلات #ایران #مافیای_پنهان پرستش کنندگان قدرت، ثروت و بیگانه است و مسئولان هم‌نوا با #آمریکا نیز سردمداران آن هستند. از قدرت پرستان هر جنایتی، از ثروت دوستان هر فسادی و از نفوذی‌ها و بیگانه پرستان هر خیانتی متصور است، پس باید مردم و مسئولان را نسبت به خطر آنان آگاه کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/24 ساعت 15:42

  مهیای عرضه در بورس با قیمت گذاری نادرست است. علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد. #شفافیت خرج کردها، بررسی تخلفات، برآورد واقعی سودآوری پروژه و قیمت گزاری دقیق سهام قبل از عرضه ضروریست. معضلات #موسسات_مالی و #پدیده در برابر آن ناچیز است و پیشگیری بهتر از درمان برای مسئولان خواهد بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/23 ساعت 15:22

  پیام روشن #رهبر معظم انقلاب به #آبه_شینزو بی صلاحیتی #ترامپ و بی اعتمادی به آمریکای بدعهد بود. اینکه #ایران پیشرفت خواهد کرد و #آمریکا نیز هیچ غلطی نخواهد کرد و با طناب او در چاله رفتن هم خطاست. اگر #ژاپن اراده‌ای بر جلب منافع و همکاری متقابل دارد مسیر همکاری دوجانبه هموار است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/21 ساعت 13:02

  از فرستادگان #آلمان و #ژاپن باید ابتدا پیرامون عدم انجام تعهدات #آمریکا و #اروپا در #برجام، علت حضور مخربشان در جهان و کشتن میلیون‌ها انسان، حمایت از رژیم‌های سفاک و کودک کش، نقض حقوق بشر.. و یا چگونگی مذاکره پیرامون تسلیحات کشتار جمعی آمریکا و اروپا و … سوال کرد بعد پاسخگو بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/19 ساعت 09:20

  چندی قبل آقای #جاسبی درتلویزیون ادعاهایی کردکه آینده نزدیک با آشکار شدن حقیقت پشیمان خواهد شد. دیروز آقای #زنگنه نیز بیان عجیبی نمودکه با نشر برخی اسناد آن شرمنده خواهد شد. اما پشیمانی وشرم برای مردم فایده‌ای ندارد تا وقتی که #قوه_قضائیه متهمان را محاکمه و مجرمان را مجازات کند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/13 ساعت 14:16

  چشم آقای #روحانی روشن با دم خروس لوایح مورد نظرش. وزیر خارجه #آمریکا : امروز از #ایران می‌خواهم دو کنوانسیون #پالرمو و #سی.اف.تی را بدون تأخیر و حق شرطی تصویب نماید. خواست #پمپئو گرچه غلط زیادی است اما حکایتش مثل مشهوریست«طرف را توی ده راه نمی‌دهند سراغ خانه کدخدا را می‌گیره.»

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/10 ساعت 22:10

  حضور #ملت_ایران در #روز_قدس باطل السحر #معامله_قرن شد تا به سران مزدور و گردنکش بی ریشه مرتجع عرب بفهماند که دوران معامله بر سر عزت و شرف مسلمین پایان یافته و آفتاب حیات خائنین به #اسلام و ملت‌های مسلمان بویژه ملت #فلسطین در حال غروب است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/08 ساعت 10:59

  تحمل #فقر با همه زشتی اش امکان دارد اما #تبعیض و #فساد نه. در رسانه‌ها آقای #نجفی جنایت بزرگ #قتل همسرش #میترا_استاد را درکمال خونسردی بیان کرد. این آرامش نتیجه فساد، اشرافی‌گری و خودبرتربینی است اما باید به رفتار تبعیض آمیز #نیروی_انتظامی با این گرگ انسان نما نیز معترض بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/03 ساعت 12:11

  امام #خمینی ره عبد صالح بود، در اوج پیروزی فرمود #خرمشهر را #خدا آزاد کرد و #عملیات_بدر در اوج شکست بیان کرد شما پیروزید و به فکر عملیات آتی باشید که البته #فتح_فاو شد. باید آموخت، نتیجه برنامه ریزی هوشمندانه، مجاهدت فداکارانه و بندگی مخلصانه همیشه پیروزیست. #فتح_خرمشهر_مبارک

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/27 ساعت 21:43

  توئیت #ترامپ «رسانه‌های دروغ‌پرداز با انتشار اخبار فریبکارانه و بسیار دور از واقعیت در مورد #ایران به کشورمان آسیب می‌رسانند» آسیب پذیری نشستگان در کاخ‌های شیشه‌ای با اندک همت جبهه مقاومت آشکار شد وطبق محاسبه دقیق رهبر معظم انقلاب اسلامی، #آمریکا در #جنگ_اراده‌_ها شکست خورد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/21 ساعت 13:54

  سی‌ان‌ان: کاخ سفید شماره تلفنی را برای تماس مقامات #ایران با ترامپ به #سوئیس داده است. خبر، حکایت گر اوج بحران روحی سران #آمریکا است زیرا هیچ یک از اقدامات جنایت کارانه خارجی و داخلی و بازی نخ نمای #جنگ_و_صلح نتوانست مقدمه‌ای بر #مذاکره شود، دست آخر سرگرم وصف العیش شده اند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/18 ساعت 09:41

  امروز #آمریکا بمب افکن‌های بی ۵۲ و #پمپئو را به منطقه فرستاد تا به #ایران پیام دهد که دست از پا خطا نکند. به نظرم تهدید بولتن ورخدادهای امروز، پیام مشخصی جز عجز و التماس آمریکا برای مذاکره ندارد وگرنه هر عاقلی میفهمد، برای تهدید ناو هواپیما بر و بی ۵۲ را در تیر رس قرار نمی‌دهند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/12 ساعت 21:02

  حجت الاسلام علوی: وزارت اطلاعات با کسانی که در #فضای_مجازی اقدام به دعوت ضد دینی می‌کنند، برخورد می‌کند.. بر همه کسانی که در فضای مجازی در حال فعالیت هستند، اشراف کامل داریم. «جدی نگیرید، حاج آقا اهل هنر و فرهنگ هستند و مزاح و شوخی می‌فرمایند.»

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/08 ساعت 10:30

  عامل شهادت #طلبه_همدانی به درک رسید ولی زمینه سازان این فجایع نیز می‌بایست پاسخگوی سهل انگاری هایشان باشند. یکی از وجوه این رخداد، بی در و پیکری #فضای_مجازی است که شورای عالی آن تعطیل، وزیر بسیار جوان مشغول شوآف، مجلس در خواب و #امنیت مردم #ایران فدای امیال سیاسی رج کشور است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/27 ساعت 10:02

  آقای #روحانی: در #فضای_مجازی مردم «روزانه» به حاکمان نمره میدهند.. می‌گویند حاکمیت‌ها تا چه حدمورد رضایت و مقبولیت آنها هستند. باید پرسید، ایشان نمره خود را تا کنون مشاهده کرده است؟ اگر پاسخ مثبت است، لطفا گزارش دهندکه این نمره چه تاثیری دراصلاح دولت و رویه هایش داشته است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/24 ساعت 08:52

  نتانیاهو: ایران قصد نابودی اسرائیل با کمک بمب اتم را دارد. دوران بمب اتم تمام شده ونابودی رژیم جعلی صهیونیستی نیزنیازمند آن نیست. اراده مسلمین مبارزه با #تروریسم وغده سرطانی #اسرائیل است که علاوه بر جنایت کاری بی شمارش، اینک اعتراضات شهرک نشینان هم این نابودی را تسریع می‌نماید.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/19 ساعت 23:09

  دکتر #خاتمی در دلایل #تقلب انتخابات سال هشتاد و هشت، به نقل قول بنده از اظهارات مرحوم هاشمی رفسنجانی در جلسه با نمایندگان مجلس استناد کرده که دروغ بودنش بعدأ آشکار شد. باید به حال دکتر خاتمی گریست که بجای عذرخواهی از مردم اینگونه با مغالطه، خیال بافی و خلاف می‌گویند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/17 ساعت 19:08

  جیسون رضاییان چگونه تحول آمریکا داده شد؟ #گاندو #جیسون_رضاییان

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/13 ساعت 20:54

  دلم باز راهی قم شد کنار درب حرم، بین زائران گم شد، نگاه چشم ترم تا به گنبدت افتاد دوباره شیفته‌ی رنگ زرد گندم شد، به یاد مشهد وباب الجواد افتادم سرود عاشقی ام، یا امام هشتم شد. ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت بر جویندگان طریق حق بویژه دختران عزیز ایران مبارک باد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/12 ساعت 17:59

  پنج تیر، رسانه‌های خارجی مانند فایننشال تایمز از فروش نفت #ایران به چین توسط نفتکش #سالینا خبردادند. در روزنامه دولتی ایران وخبرگزاری ایسنا و..هم این خبر منتشرشد. پنج روز بعد، در برنامه«سلام صبح به خیر» رسانه ملی باز نشر این خبر حکایت از ناکامی #آمریکا در قطع فروش نفت ایران بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/09 ساعت 12:05

  پیرامون آقای #طبری و نقش مخرب آن در قوه قضائیه صحبت کردم که از دفتر آیه الله #لاریجانی تکذیب شد و تأکید نمودن که ایشان برخی موارد را بررسی کرده و حکم به سلامت آقای طبری داده‌اند. مشفقانه به رئیس محترم مجمع تشخیص عرض می‌کنم که اشتباه می‌فرمایید و تا دیر نشده از وی تبری جویید.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/07 ساعت 13:01

  نقدهایم پیرامون آقای #زنگنه و اشکالات وی، توسط روابط عمومی نفت در قالب بسته‌ای از مغالطات پاسخ داده شد و زمینه‌ای را فراهم کرد تا ان شاءالله بتوانم از منافع ملی و حقوق مردم در برابر جریان #مافیای_پنهان کشور دفاع کنم. بهترین راه گفتگو، مناظره و واکاوی رخدادها بر پایه اسناداست.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/06 ساعت 13:43

  طبق وعده داده شده پیرامون ادعای آقای جاسبی در برنامه اختیاریه‌‌‌‌‌، مستند #مافیای_آزاد برای اولین بار منتشر می‌شود. اسناد تاریخ را می‌نویسند نه افراد . - برای تماشا روی لینک زیر کلیک کنید: http://Instagram.com/zakani_ir . - نسخه باکیفیت و کامل مستند در آپارات: https://www.aparat.com/v/۱uTBY

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/04 ساعت 10:18

  در جهان برخی کشورها، دارای قدرت تسلیحاتی قوی هستند اما هیچکدام جرات پاسخ به #آمریکا را ندارند. تنها #ایران است که با عقلانیت برخواسته از ایمان و قابلیت بالای دفاع از منافع ملی خویش، جرات سیلی زدن به هر متجاوزی را دارد. شهدا ما به شما بدهکاریم. #ایران_سربلند #۱۵۰_شهیدگمنام

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/02 ساعت 16:47

  روزنامه همدلی و آقای #شجاع_پوریان ادعایم پیرامون آبستراکسیون دوم خردادی‌ها در مخالفت با قرائت تحقق و تفحص از #قوه_قضائیه را کذب خواندند. دیروز آقایان دهقان و نجابت و خانم آجرلو در مصاحبه با رسانه‌ها ادعای آقای پوریان را رد کردند. اگر از خدا خجالت نمی‌کشند لااقل از مردم شرم کنند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/30 ساعت 15:12

  فساد اصلاح طلب و اصولگرا نمی‌شناسد، باهر فاسد اقتصادی بایدبرخورد کرد و مدعیان انقلابی بودن رانیزدر صورت فساد مجازات مضاعف نمود.#مافیای_پنهان کشور را بیچاره کرده است. در مبارزه با فساد دولت و مجلس خوابند اما اگر #قوه_قضائیه هم به وظایفش عمل کند امکان جولان فاسدان منتفی خواهد بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/28 ساعت 00:24

  هوالحکیم ان شاءالله فردا حقایق تلخ فتنه ۸۸ و ناکارآمدی و فساد در کشور را بیان خواهم نمود تا گامی در جهت تنویر افکار عمومی قرار گیرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/24 ساعت 15:42

  ایران مال ۵۰۰ میلیارد تومان به حساب شهرداری واریز نمود و بخشی از تخلفات ۲۰ هزار متری اش را تخریب کرد. علی الظاهر #ایران_مال متعلق به خاندان #انصاری است اما سرمایه ملت بوده وتخلفات گسترده‌ای در احداث آن با استفاده از پول مردم توسط شرکت‌های اقماری مرتبط انجام گرفته و بنابر اطلاع..

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/22 ساعت 22:42

  با #شفافیت باید امیدوار به خاتمه گستاخی‌های شبکه #فساد کشور، پایان دوره مسئولان اشرافی، حرام خور و پر روی میدان سیاست، ختم پدیده شوم #آقازاده_های زالو صفت، اتمام مسابقه رفاه و ثروت اندوزی مرفهین بی درد و … بود. باید از #قوه_قضاییه تشکر کرد و منتظر اقدام قاطع در اجرای قانون بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/20 ساعت 13:54

  درماجرای قتل #میترا_استاد، آقای #نجفی جنایت کرد ولی برخی دوم خردادی‌ها و اصلاح طلبان با زیر پا گذاشتن اخلاق و صداقت، انسانیت و وجدان را ذبح کرده و فراموش نمودند که روسیاهی برذغال خواهد ماند. متاسفانه رذالت و سیاسی کاری جای صداقت و درستکاری را گرفته و کشور نیاز به اصلاح جدی دارد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/18 ساعت 17:54

  زنگنه: ناچار شوم «اسرار» #کرسنت را فاش میکنم. متهمان اصلی این فساد در دولت آقای #خاتمی که منجر به عدم النفع ۵۳ میلیارد دلاری #ایران و ده‌ها میلیارد دلار ضرر شد، آقای #زنگنه و دوستانش هستند. پس باید به استقبال اسرار آن رفت تا با روشن شدن خیانت‌ها، مجرمان به مجازات اعمالشان برسند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/12 ساعت 22:09

  وزیر خارجه #آمریکا : آماده‌ایم بدون هرگونه پیش‌شرطی با #ایران گفتگو کنیم. زمان زیادی ازشروط دوازده گانه و اشتباه محاسباتی #پمپئو و #ترامپ نگذشته است که اندک اقدام تقابلی ایران، آمریکا را به التماس واداشت. بی شک تکیه به توان داخلی و استمرار #مقاومت سبب برچیدن #تحریم‌ها خواهد شد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/09 ساعت 15:12

  در قتل #میترا_استاد باید گریست که نظام تعلیم و تربیت کشور در دست قاتلش بوده است!! باید بر نفس گرگ صفت خود ترسید و دقت کرد چگونه برخی مسوولان کشور اینگونه قصی القلب شده‌اند؟ باید فهمید پشت این قتل چیست که با تهدید به افشای آن، آقای #نجفی دست به این جنایت زده است؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/07 ساعت 22:18

  قتل #میترا_استاد توسط همسرش #دکتر_نجفی سبب تحیر شد. باید از غصه این #جنایت دق کرد، عبرت گرفت و از خداوند عزیز طلب عاقبت بخیری کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/30 ساعت 12:00

  فاکس نیوز: #ترامپ «جنگ با ایران احمقانه است.. #ایران بزرگترین معضل #آمریکا است..من کسی نیستم که وارد جنگ شوم، حمله به ایران جنگ اقتصادی خواهد بود.» قابل توجه غافلان یا عاملان دشمن که با شوآف #جنگ بدنبال تحمیل مذاکره بودند تا بار دیگر استقلال و عزت مردم ایران را به حراج بگذارند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/26 ساعت 14:00

  از عجایب روزگار، بیان #روحانی در نداشتن اختیارات و نارضایتی #دوم_خردادی‌ها از #برجام و نپذیرفتن مسوولیت ناکارآمدی دولت با تمسک به #عدالتخواهی و مبارزه با #فساد است. فرار به جلو بارها دیده بودیم ولی نه به این مضحکی.. لطفا اگر خجالت نمی‌کشید لااقل کمی شعور برای دیگران قائل شوید.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/20 ساعت 14:44

  متاسفانه کمتر حرف زدن و یا کمتر کار کردن برخی از مسئولان کشور، خیرش برای مردم و مملکت بسیار بیشتر است. یکی از این حضرات، جناب #عراقچی است که از اظهار نظرات ناصوابش، سخنان اخیرش پیرامون برادران عزیز #افغانستانی است و از کارکردهای مضرش، تولد موجود ناقص الخلقه‌ای به نام #برجام.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/17 ساعت 21:17

  دشمن اصلی #آمریکا است ولی مشکلش جدی نیست و این بار نیز به لطف الهی از مردم #ایران شکست خواهد خورد. اسباب بی ثباتی کشور سیاسی کاری مسوولان در #دولت و #مجلس است. اگر آنها فهم درستی از واقعیت‌های جامعه داشتند و با چراغ ایمان، دانش و تجربه راه می‌پیمودند، وضع کشور صورت دیگری داشت.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/08 ساعت 23:48

  تیم ملی #کشتی_فرنگی با کسب ۴ مدال طلا و ۳ مدال برنز عنوان قهرمانی رقابت‌های کشتی فرنگی آسیا در چین را از آن خود کرد. باید به ملت #ایران تبریک گفت و به بازوان پرتوان قهرمانان سرافراز کشور بوسه زد.