• عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/02 ساعت 16:47

  روزنامه همدلی و آقای #شجاع_پوریان ادعایم پیرامون آبستراکسیون دوم خردادی‌ها در مخالفت با قرائت تحقق و تفحص از #قوه_قضائیه را کذب خواندند. دیروز آقایان دهقان و نجابت و خانم آجرلو در مصاحبه با رسانه‌ها ادعای آقای پوریان را رد کردند. اگر از خدا خجالت نمی‌کشند لااقل از مردم شرم کنند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/30 ساعت 15:12

  فساد اصلاح طلب و اصولگرا نمی‌شناسد، باهر فاسد اقتصادی بایدبرخورد کرد و مدعیان انقلابی بودن رانیزدر صورت فساد مجازات مضاعف نمود.#مافیای_پنهان کشور را بیچاره کرده است. در مبارزه با فساد دولت و مجلس خوابند اما اگر #قوه_قضائیه هم به وظایفش عمل کند امکان جولان فاسدان منتفی خواهد بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/28 ساعت 00:24

  هوالحکیم ان شاءالله فردا حقایق تلخ فتنه ۸۸ و ناکارآمدی و فساد در کشور را بیان خواهم نمود تا گامی در جهت تنویر افکار عمومی قرار گیرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/24 ساعت 15:42

  ایران مال ۵۰۰ میلیارد تومان به حساب شهرداری واریز نمود و بخشی از تخلفات ۲۰ هزار متری اش را تخریب کرد. علی الظاهر #ایران_مال متعلق به خاندان #انصاری است اما سرمایه ملت بوده وتخلفات گسترده‌ای در احداث آن با استفاده از پول مردم توسط شرکت‌های اقماری مرتبط انجام گرفته و بنابر اطلاع..

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/22 ساعت 22:42

  با #شفافیت باید امیدوار به خاتمه گستاخی‌های شبکه #فساد کشور، پایان دوره مسئولان اشرافی، حرام خور و پر روی میدان سیاست، ختم پدیده شوم #آقازاده_های زالو صفت، اتمام مسابقه رفاه و ثروت اندوزی مرفهین بی درد و … بود. باید از #قوه_قضاییه تشکر کرد و منتظر اقدام قاطع در اجرای قانون بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/20 ساعت 13:54

  درماجرای قتل #میترا_استاد، آقای #نجفی جنایت کرد ولی برخی دوم خردادی‌ها و اصلاح طلبان با زیر پا گذاشتن اخلاق و صداقت، انسانیت و وجدان را ذبح کرده و فراموش نمودند که روسیاهی برذغال خواهد ماند. متاسفانه رذالت و سیاسی کاری جای صداقت و درستکاری را گرفته و کشور نیاز به اصلاح جدی دارد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/18 ساعت 17:54

  زنگنه: ناچار شوم «اسرار» #کرسنت را فاش میکنم. متهمان اصلی این فساد در دولت آقای #خاتمی که منجر به عدم النفع ۵۳ میلیارد دلاری #ایران و ده‌ها میلیارد دلار ضرر شد، آقای #زنگنه و دوستانش هستند. پس باید به استقبال اسرار آن رفت تا با روشن شدن خیانت‌ها، مجرمان به مجازات اعمالشان برسند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/12 ساعت 22:09

  وزیر خارجه #آمریکا : آماده‌ایم بدون هرگونه پیش‌شرطی با #ایران گفتگو کنیم. زمان زیادی ازشروط دوازده گانه و اشتباه محاسباتی #پمپئو و #ترامپ نگذشته است که اندک اقدام تقابلی ایران، آمریکا را به التماس واداشت. بی شک تکیه به توان داخلی و استمرار #مقاومت سبب برچیدن #تحریم‌ها خواهد شد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/09 ساعت 15:12

  در قتل #میترا_استاد باید گریست که نظام تعلیم و تربیت کشور در دست قاتلش بوده است!! باید بر نفس گرگ صفت خود ترسید و دقت کرد چگونه برخی مسوولان کشور اینگونه قصی القلب شده‌اند؟ باید فهمید پشت این قتل چیست که با تهدید به افشای آن، آقای #نجفی دست به این جنایت زده است؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/07 ساعت 22:18

  قتل #میترا_استاد توسط همسرش #دکتر_نجفی سبب تحیر شد. باید از غصه این #جنایت دق کرد، عبرت گرفت و از خداوند عزیز طلب عاقبت بخیری کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/30 ساعت 12:00

  فاکس نیوز: #ترامپ «جنگ با ایران احمقانه است.. #ایران بزرگترین معضل #آمریکا است..من کسی نیستم که وارد جنگ شوم، حمله به ایران جنگ اقتصادی خواهد بود.» قابل توجه غافلان یا عاملان دشمن که با شوآف #جنگ بدنبال تحمیل مذاکره بودند تا بار دیگر استقلال و عزت مردم ایران را به حراج بگذارند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/26 ساعت 14:00

  از عجایب روزگار، بیان #روحانی در نداشتن اختیارات و نارضایتی #دوم_خردادی‌ها از #برجام و نپذیرفتن مسوولیت ناکارآمدی دولت با تمسک به #عدالتخواهی و مبارزه با #فساد است. فرار به جلو بارها دیده بودیم ولی نه به این مضحکی.. لطفا اگر خجالت نمی‌کشید لااقل کمی شعور برای دیگران قائل شوید.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/20 ساعت 14:44

  متاسفانه کمتر حرف زدن و یا کمتر کار کردن برخی از مسئولان کشور، خیرش برای مردم و مملکت بسیار بیشتر است. یکی از این حضرات، جناب #عراقچی است که از اظهار نظرات ناصوابش، سخنان اخیرش پیرامون برادران عزیز #افغانستانی است و از کارکردهای مضرش، تولد موجود ناقص الخلقه‌ای به نام #برجام.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/17 ساعت 21:17

  دشمن اصلی #آمریکا است ولی مشکلش جدی نیست و این بار نیز به لطف الهی از مردم #ایران شکست خواهد خورد. اسباب بی ثباتی کشور سیاسی کاری مسوولان در #دولت و #مجلس است. اگر آنها فهم درستی از واقعیت‌های جامعه داشتند و با چراغ ایمان، دانش و تجربه راه می‌پیمودند، وضع کشور صورت دیگری داشت.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/08 ساعت 23:48

  تیم ملی #کشتی_فرنگی با کسب ۴ مدال طلا و ۳ مدال برنز عنوان قهرمانی رقابت‌های کشتی فرنگی آسیا در چین را از آن خود کرد. باید به ملت #ایران تبریک گفت و به بازوان پرتوان قهرمانان سرافراز کشور بوسه زد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/05 ساعت 22:27

  توفیق دیدن برنامه دیشب #اختیاریه را داشتم. دکتر #جاسبی مهمان برنامه بود و از هر دری از جمله #دانشگاه_آزاد صحبت شد. اعتماد به نفس وی در بیان حرف‌های نادرست و روایت غلط از رخدادهای سال‌های قبل مسئولیتش، بشدت حیرت آور و تامل برانگیز بود. ان شاءالله به زودی اسناد روشنگر خواهند بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/02 ساعت 09:52

  تاسیس #سپاه_پاسداران از الطاف خفیه الهی و برگرفته از عمق بصیرت امام ره بود، تا حافظی شود بر دین و میهن و نجات بخشی گردد برای ملت‌های مظلوم و دربند. آمدن #سرلشکر_سلامی و رفتن #سرلشکر_جعفری حکایت این بیان زیباست: عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/01 ساعت 11:16

  انقلاب اسلامی می‌کوشد با تاکید بر عقلانیت و حیات اجتماعی که از وجوه اختصاصی انسان هاست، با فکر و اندیشه پیشرو و ابزار فرهنگ با مردم جهان مواجه شود، به آزادی و استقلال ملت‌های در بند کمک کند و استعدادهای کشورهای مستقل را با انتقال تجربه و دانش خویش شکوفا نماید …

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/01 ساعت 11:16

  هوالحیکم میلاد مسعود منجی عالم بشریت امام زمان عج بر همه مسلمین و مستضعفین جهان مبارک باد. انقلاب اسلامی به رهبری ایران مفتخر به زمینه سازی ظهور است و نظام سلطه به رهبری آمریکا مسئولیت توسعه فساد در کره خاکی را برعهده گرفته است …

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/26 ساعت 00:02

  کمک‌های صادقانه مردم #عراق به #سیل زدگان اخیر کشور، نمودی از کرم و شرافت اسلامی است که باید به آن افتخار کرد. فرقی نمی‌کند که مزدوران #آمریکا در قالب #داعش کیان کشوری اسلامی را تهدید کنند یا حوادث طبیعی دامنگیر #ایران شود، این روح تعاون و برادری اسلامی است که نجات بخش خواهد بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/22 ساعت 20:30

  دیروز نمایندگان سازمان‌های بین المللی در #ایلام با دیدن گوشه‌ای از خدمات ارایه شده لب به سخن گشودن و ابراز داشتند که فکر نمی‌کردیم #ایران در مقابله با بحران آن هم بحرانی به گستردگی #سیل اخیر اینقدر توانمند عمل نماید. با همه مشکلات و کاستی‌ها، نمایش انسجام و خدمتگزاری ستودنی است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/19 ساعت 11:37

  نفوذی‌ها و #جاسوس_های آمریکایی و #صهیونیستی را شناسایی و دستگیر کرد، در #زلزله و #سیل خدمتگزاری اجتماعی و نوکری مردم #ایران را نمود، با جهاد فرهنگی به تعمیق باورهای #مردم بویژه #جوانان پرداخت ومانع انحراف انقلاب شد، و …. لذا از نظر #ترامپ تحریم سپاه پاسداران حق مسلم آمریکاست.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/18 ساعت 21:47

  گستره ویرانی‌های #سیل در اکثر استان‌ها بویژه #گلستان ، #لرستان و #خوزستان حکایت‌گر آن است که علی رغم زحمات خودجوش مردمی و بسیج، نیروهای مسلح، نهادهای خدمت رسان و کارگزاران کشور، نیازها همچنان باقیست و می‌بایست جوششی نو و #قیامی_مردمی را برای کمک رسانی به آسیب دیدگان آغاز کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/13 ساعت 20:11

  برخی از استان‌های کشور دچار بحران #سیل و آسیب فراوان مردم عزیزمان است. ترجیح مصالح جمعی بر منافع شخصی و فداکاری برای رفع آلام ملت رشید #ایران امری افتخارآمیز برای #ارتشیان ، #سپاهیان ، #بسیجیان و عموم #مردم مخلص وجانبرکف است. آبادی ایران وابسته به گسترش این روحیه خدمتگزاری است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/12 ساعت 15:15

  تاسیس #جمهوری_اسلامی با رای ۹۸.۲ درصد مردم و ایستادگی آن مثل گوهری بر تارک تاریخ #ایران می‌درخشد. راه طی شده مملواز افتخارات والبته برخی ناکامی هاست. باید عبرت آموخت و #گام_دوم_انقلاب را با همت والا در رسیدن به اهداف #انقلاب و مقدمه سازی ظهور #مهدی_موعود عج آغاز کرد. ان شاءالله

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/03 ساعت 20:09

  کاسبان ارعاب و تهدید همان کاسبان تحریم اند که با تئوریزه نمودن ذلت، راه را برای آتش افروزان آمریکایی هموار می‌کنند. سقوط خفت بار #پهپاد آمریکایی عزت آفرین بود اما برای کاسبان ارتباط با شیطان بزرگ هم فرصتی ساخت تا از نمد بی آبرویی #ترامپ برای ملت خویش کلاهی گشاد دست و پا نمایند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/04/01 ساعت 23:28

  من براساس تلقی آقای #تاجزاده از #انتخابات_آزاد عرض میکنم، چرا حق مردم در خورد و خوراک آزاد را سازمان غذا و داروی کشور محدود می‌نماید؟ اجازه دهید هرکس هرچه خواست در بازار عرضه کند، مردم خود قدرت تشخیص غذای سالم از فاسد را دارند؟ چرا وزارت بهداشت آزادی مردم را محدود میکند؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/29 ساعت 20:33

  مادر مشکلات #ایران #مافیای_پنهان پرستش کنندگان قدرت، ثروت و بیگانه است و مسئولان هم‌نوا با #آمریکا نیز سردمداران آن هستند. از قدرت پرستان هر جنایتی، از ثروت دوستان هر فسادی و از نفوذی‌ها و بیگانه پرستان هر خیانتی متصور است، پس باید مردم و مسئولان را نسبت به خطر آنان آگاه کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/24 ساعت 15:42

  مهیای عرضه در بورس با قیمت گذاری نادرست است. علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد. #شفافیت خرج کردها، بررسی تخلفات، برآورد واقعی سودآوری پروژه و قیمت گزاری دقیق سهام قبل از عرضه ضروریست. معضلات #موسسات_مالی و #پدیده در برابر آن ناچیز است و پیشگیری بهتر از درمان برای مسئولان خواهد بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/23 ساعت 15:22

  پیام روشن #رهبر معظم انقلاب به #آبه_شینزو بی صلاحیتی #ترامپ و بی اعتمادی به آمریکای بدعهد بود. اینکه #ایران پیشرفت خواهد کرد و #آمریکا نیز هیچ غلطی نخواهد کرد و با طناب او در چاله رفتن هم خطاست. اگر #ژاپن اراده‌ای بر جلب منافع و همکاری متقابل دارد مسیر همکاری دوجانبه هموار است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/21 ساعت 13:02

  از فرستادگان #آلمان و #ژاپن باید ابتدا پیرامون عدم انجام تعهدات #آمریکا و #اروپا در #برجام، علت حضور مخربشان در جهان و کشتن میلیون‌ها انسان، حمایت از رژیم‌های سفاک و کودک کش، نقض حقوق بشر.. و یا چگونگی مذاکره پیرامون تسلیحات کشتار جمعی آمریکا و اروپا و … سوال کرد بعد پاسخگو بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/19 ساعت 09:20

  چندی قبل آقای #جاسبی درتلویزیون ادعاهایی کردکه آینده نزدیک با آشکار شدن حقیقت پشیمان خواهد شد. دیروز آقای #زنگنه نیز بیان عجیبی نمودکه با نشر برخی اسناد آن شرمنده خواهد شد. اما پشیمانی وشرم برای مردم فایده‌ای ندارد تا وقتی که #قوه_قضائیه متهمان را محاکمه و مجرمان را مجازات کند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/13 ساعت 14:16

  چشم آقای #روحانی روشن با دم خروس لوایح مورد نظرش. وزیر خارجه #آمریکا : امروز از #ایران می‌خواهم دو کنوانسیون #پالرمو و #سی.اف.تی را بدون تأخیر و حق شرطی تصویب نماید. خواست #پمپئو گرچه غلط زیادی است اما حکایتش مثل مشهوریست«طرف را توی ده راه نمی‌دهند سراغ خانه کدخدا را می‌گیره.»

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/10 ساعت 22:10

  حضور #ملت_ایران در #روز_قدس باطل السحر #معامله_قرن شد تا به سران مزدور و گردنکش بی ریشه مرتجع عرب بفهماند که دوران معامله بر سر عزت و شرف مسلمین پایان یافته و آفتاب حیات خائنین به #اسلام و ملت‌های مسلمان بویژه ملت #فلسطین در حال غروب است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/08 ساعت 10:59

  تحمل #فقر با همه زشتی اش امکان دارد اما #تبعیض و #فساد نه. در رسانه‌ها آقای #نجفی جنایت بزرگ #قتل همسرش #میترا_استاد را درکمال خونسردی بیان کرد. این آرامش نتیجه فساد، اشرافی‌گری و خودبرتربینی است اما باید به رفتار تبعیض آمیز #نیروی_انتظامی با این گرگ انسان نما نیز معترض بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/03/03 ساعت 12:11

  امام #خمینی ره عبد صالح بود، در اوج پیروزی فرمود #خرمشهر را #خدا آزاد کرد و #عملیات_بدر در اوج شکست بیان کرد شما پیروزید و به فکر عملیات آتی باشید که البته #فتح_فاو شد. باید آموخت، نتیجه برنامه ریزی هوشمندانه، مجاهدت فداکارانه و بندگی مخلصانه همیشه پیروزیست. #فتح_خرمشهر_مبارک

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/27 ساعت 21:43

  توئیت #ترامپ «رسانه‌های دروغ‌پرداز با انتشار اخبار فریبکارانه و بسیار دور از واقعیت در مورد #ایران به کشورمان آسیب می‌رسانند» آسیب پذیری نشستگان در کاخ‌های شیشه‌ای با اندک همت جبهه مقاومت آشکار شد وطبق محاسبه دقیق رهبر معظم انقلاب اسلامی، #آمریکا در #جنگ_اراده‌_ها شکست خورد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/21 ساعت 13:54

  سی‌ان‌ان: کاخ سفید شماره تلفنی را برای تماس مقامات #ایران با ترامپ به #سوئیس داده است. خبر، حکایت گر اوج بحران روحی سران #آمریکا است زیرا هیچ یک از اقدامات جنایت کارانه خارجی و داخلی و بازی نخ نمای #جنگ_و_صلح نتوانست مقدمه‌ای بر #مذاکره شود، دست آخر سرگرم وصف العیش شده اند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/18 ساعت 09:41

  امروز #آمریکا بمب افکن‌های بی ۵۲ و #پمپئو را به منطقه فرستاد تا به #ایران پیام دهد که دست از پا خطا نکند. به نظرم تهدید بولتن ورخدادهای امروز، پیام مشخصی جز عجز و التماس آمریکا برای مذاکره ندارد وگرنه هر عاقلی میفهمد، برای تهدید ناو هواپیما بر و بی ۵۲ را در تیر رس قرار نمی‌دهند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/12 ساعت 21:02

  حجت الاسلام علوی: وزارت اطلاعات با کسانی که در #فضای_مجازی اقدام به دعوت ضد دینی می‌کنند، برخورد می‌کند.. بر همه کسانی که در فضای مجازی در حال فعالیت هستند، اشراف کامل داریم. «جدی نگیرید، حاج آقا اهل هنر و فرهنگ هستند و مزاح و شوخی می‌فرمایند.»

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/08 ساعت 10:30

  عامل شهادت #طلبه_همدانی به درک رسید ولی زمینه سازان این فجایع نیز می‌بایست پاسخگوی سهل انگاری هایشان باشند. یکی از وجوه این رخداد، بی در و پیکری #فضای_مجازی است که شورای عالی آن تعطیل، وزیر بسیار جوان مشغول شوآف، مجلس در خواب و #امنیت مردم #ایران فدای امیال سیاسی رج کشور است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/05 ساعت 13:53

  آیه الله #رئیسی: «هر رابطه‌ زمینه ساز ارتباط ناسالم، باید برچیده شود و مبارزه جدی با #فساد و زمینه‌های آن در درون دستگاه قضایی باید مورد توجه قرار گیرد.» موفقیت این پالایش وابسته به برخورد قاطع اما اولویت دار با مفسدان درحفاظت قوه، ضابطین امنیتی قضایی، قضات، وکلا و کارمندان است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/01 ساعت 11:16

  این مواجهه حق و باطل، به فینال و انتهای خود نزدیک می‌شود و ان شاءالله با ظهور مهدی موعود ارواحنا فداه بساط ظلم در جهان برچیده خواهد شد و عدالت حقیقی کام ملل مظلوم و مستضعف کره خاکی را شیرین خواهد نمود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/02/01 ساعت 11:16

  نظام سلطه تلاش می‌کند از طریق استعمار نوین و تاکید بر ابعاد شهوت، غضب و وهم انسان‌ها، که جلوه‌های حیوانی آنهاست با ابزار سرگرمی، سکس و خشونت به تحقیر مردم جهان بپردازد، با عناصر نفوذی خویش و سران وابسته کشورها، امکانات ملل جهان را به یغما برده تا در بردگی نوین احساس خوشی نمایند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/27 ساعت 09:01

  از عجایب #سیل اخیر موضوع برکناری مسئول ستاد بحران تهران بود. مهر ۹۷ هشدار سیل در #تهران به این ستاد داده شد و تمهیدات صورت گرفته مانع از حادثه شد. باران اخیر تهران ۴۰ میلیمتر بود در حالی که سیل قبلی آن با ۱۵ میلیمتر اتفاق افتاد. باید به #شهردار_تهران برای این تصمیم تسلیت گفت.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/23 ساعت 14:22

  رئیس جمهور #آمریکا : در سفرم به #عربستان، ملک سلمان از بوسیدن دست همسرم دست نمی‌کشید. به او گفتم سه بار «بوس» کافی است. بر گاو شیرده حرجی نیست و از خوک هم انتظار غیرت، بی عقلی است لذا بر #ترامپ و #ملک_سلمان نباید خرده گرفت اما به حال امید بستگان و اجیران ایشان باید تاسف خورد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/20 ساعت 19:40

  حکایت بی شعوری #ترامپ در اعلام #تروریست بودن #سپاه_پاسداران مثل فرو رفته در باتلاقی است که دست و پا می‌زند اما بجای رهایی از گل و لای، بیشتر درآن فرو خواهد رفت. مستکبر، غرق در لجن زار خودپرستی است وبا تلاش بیشتر، به نیستی نزدیکتر می‌شود، مسیری که #آمریکا در حال طی نمودن آن است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/19 ساعت 11:37

  انتقام از #سپاه_پاسداران حق مسلم #آمریکا است چون مانع تجزیه #ایران شد، در دفاع مقدس درخشید، هفت تریلیون دلار آمریکا برای غارت غرب آسیا را بی خاصیت کرد، ترامپ رادر #تحریم اقتصادی با پروژه هایی مثل #ستاره_خلیج_فارس ناامید نمود، با توسعه #پهباد ، #موشک و دفاع مردمی ضامن امنیت شد،

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/16 ساعت 12:57

  مهمترین جزء اصل هشت #قانون_اساسی امکان امر و نهی #مردم به #مسئولان است که مقدمه آن #شفافیت ، #مسئولیت_پذیری و #پاسخگویی است. شفافیت نیست که مسبب سیل زیانبار مشخص شود، مسئولیت پذیری کم است که برخی مسئولان در صحنه غایبند و پاسخگویی نیست که عده‌ای بجای خدمت فقط شعار می‌دهند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1398/01/12 ساعت 19:51

  عزیزی به بنده گفت، #غیبت_سیاسی جایز است. گفتم مقصودتان چیست؟ اگر نقدها و صحبت‌های درباره #مسئولان را می‌فرمایید، این گفته‌ها اگر برمبنا و اطلاعات صحیح باشد عین ثواب و وظیفه همگانی است. اما اگر در صحنه نبودن و درکنار مردم نبودن سیاسیون را می‌گویید، حتما ناجوانمردی و حرام است.