• عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/29 ساعت 23:16

  جناب #روحانی، مسایل امروز کشور و تشدید فشار اقتصادی بر مردم نتیجه راه حل اشتباهتان در مسایل قبلی است و با فرافکنی نمی‌توان رنج مردم را در ناکارآمدی دولت مردان به گردن ارزانی انداخت. حل مسایل امروز تسلیم شدن به خواسته‌های #آمریکا نیست تا بجای چاله کنونی، چاه نصیب #مردم ایران شود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/27 ساعت 22:34

  امروز اعضای #مجمع_تشخیص_مصلحت در بررسی ابعاد پیدا و پنهان #پالرمو مباحث مفصلی کردند و ادامه واکاوی آن را به جلسه بعد موکول نمودند. ضمن خدا قوت و تشکر از همه عزیزان، امیدوارم جهت روشن شدن افکار عمومی و شفاف شدن فضای موجود، این مباحث از #صدا_و_سیما پخش شود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/25 ساعت 21:07

  واعظی: #مجمع_تشخیص باید مسئولیت «رد» #پالرمو را بپذیرد. تذکرات یا تشویقات #پیامکی مردم برای مسئولان امری متعارف و قابل پذیرش است اما تهدید اعضاء تشخیص مصلحت نظام توسط مسئول دفتر جناب آقای روحانی پدیده‌ای نامتعارف و گروه فشاری جدید در دولت تدبیر و امید است. . #پالرمو_علیه_معیشت

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/22 ساعت 12:56

  سی‌ان‌ان: #ایران هیچ نشانه‌ای از تسلیم شدن دربرابر #آمریکا بروز نداده است. حضور گسترده مردم ایران درجشن انقلاب، حکایتگر پیام ملت درپیگیری استقلال،آزادی،عدالت وپیشرفت معنوی و مادی کشور و ظلم ستیزی و مظلوم نوازی در دنیا و نوید بخش بربام جهان نشاندن ایران اسلامی در آینده نزدیک است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/17 ساعت 23:52

  مشکل اصلی ایران عدم فهم ظرفیت‌های گسترده داخلی وخارجی انقلاب و مرعوب شدن عده‌ای دربرابر #آمریکا و #اروپا است. #قدرت_پرستی با توجیه هرجنایتی، #ثروت_نامشروع_پرستی با مشروع دانستن هر فسادی و #بیگانه_پرستی با مباح خواندن هر خیانتی در قالب #مافیای_پنهان روزگار مملکت را سیاه کرده است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/13 ساعت 21:06

  قریب ۴ میلیارد دلار واردات دارو وتجهیزات پزشکی #ایران است که ۷۶۰ میلیون دلار آن صرف واردات اولیه مواد دارو از چین و هند است و #اروپا بخاطر مسایل زیست محیطی مواد اولیه تولید نمی‌کند. واردات داروی ترکیه سالانه ۲۱ میلیارد دلاراست،به نظر وعده اروپا در #instex چاه جدیدی فرا روی ماست.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/13 ساعت 17:59

  در جمع با صفای ۶۰۰ جوانان فعال انقلابی #خراسان_رضوی که تلاششان در تحلیل #فضای_مجازی، تولید تخصصی محتوایی و توزیع آن در شبکه‌های اجتماعی بود حاضر شدم و به اخلاص، تخصص و همت ایشان غبطه خوردم. این آغاز، نوید روشن آینده درخشان جبهه #انقلاب_اسلامی در فضای مجازیست. #حب_الرضا_یجمعنا

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/10 ساعت 19:20

  درگذشت مرحوم #محمد_نبی_حبیبی، دلدادگان به #اسلام و علاقه مندان به #ایران را داغدار کرد. ولایت مداری، صفای نفس، ساده زیستی، مردم گرایی، خدمتگزاری، ثبات قدم، اخلاص، بصیرت و … از صفات بارز ایشان بود. روحش شاد و راهش پررهرو باد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/10/26 ساعت 13:11

  برخی‌ها #افسادگران بحران زیستند. دیروز آقای #تاجزاده #انتخابات_آزاد را سربلندی در برابر برخی سران خائن کشورهای عربی دانست. گفتم سرت را در برابر عرب‌های سوسمارخوری که با اره آدم قطعه قطعه می‌کنند بالا بگیر، تشکیک کرد. گفتم #اعراب ایران و منطقه عزت آفرینند اما #بن_سلمان بدویست.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/10/22 ساعت 22:31

  ادعای خودکشی دختری از سوءاستفاده نماینده شهرستان #ملکان نیاز به اثبات در #دادگاه دارد ولی کمیسیون تحقیق مجلس هشتم بعد از بررسی‌های زیاد رای به عدم صلاحیت این نماینده داد که اتفاقا" با دفاع #دکتر_پزشکیان وی در مجلس ماند و بالطبع ایشان در صورت اثبات باید پاسخگوی این اتهام نیز باشد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/30 ساعت 14:09

  سخنرانی #نماینده_شبستر را دیدم که با افتخار می‌گفت اگر کسی رای نداده حق حرف زدن و شکایت کردن نداره و اگر شکایت کنه من خفه‌اش می‌کنم. خدا رو صد مرتبه شکر که شما کاره‌ای نیستید وگرنه مخالفینتان را نیز از تنفس هوا محروم می‌کردید. #اصلاح_مجلس

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/28 ساعت 16:19

  عجبا #نماینده_سراوان در نطقش خواستار استعفای مسئول گمرک، اخراج کارمند سنی و استیضاح #وزیر_اقتصاد شد و تهدید به استعفاء کرد. تاسف انگیزتر #رئیس_مجلس بجای برخورد با زشتی‌ها از آشکار شدن پلشتی نمایندگان نالید وخواستار برخورد با نشر دهندگان آن شد! مجلس در راس امور کجایی کجایی …

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/27 ساعت 20:30

  کمترین ضرر قبول #CFT برای ایران ۱. ارایه اطلاعات خرد و کلان اقتصادی ملت به دشمنان ۲. ممانعت از ورود غیررسمی ارز به کشور ۳. شناخت کشورهای همکار در تجارت با ایران و فشار به آنها ۴. ایجاد تنگنا بر ارکان عمق دهنده استراتژیک انقلاب اسلامی #مجمع_تشخیص_مصلحت درآزمون بزرگ دقت و..

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/20 ساعت 11:53

  در مکتب امام ره، اسلام و مردم دارای نقش بی بدیلی هستند تا جایی که که در نظام برخواسته از آن یعنی #جمهوری_اسلامی با امتزاج شیمیایی #اسلام و #جمهوریت مواجهیم. از این رو عمل #ضد_انقلابی در این مکتب، شورش بر علیه هر یک از این اجزاء تفسیر شده و با منطق صحیح باید از آن جلوگیری کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/14 ساعت 09:24

  رئیس امورمالیاتی تهران: میانگین #مالیات اعلام شده توسط #پزشکان با درآمدبالا حدود ۲۵ درصد میزان واقعی است. از وجوه عدالت مسئولیت پذیری توانمندان نسبت به #محرومان و #پیشرفت کشور، با پرداخت مالیات است. بیشترین انتظار ازخدمتگزاران عرصه سلامت است که متاسفانه برخی همکاران بی عنایتند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/11 ساعت 08:19

  آمریکا بدنبال تشدید فشار اقتصادی به مردم، شکستن حصار امنیتی کشور و زمینه سازی گفتگوهای مجدد برای مصادره توانمندی‌های #ایران_اسلامی در قالب مذاکرات منطقه‌ای و دفاعی است. از دشمن انتظاری نیست اما ازبرخی اهل نظر و رسانه‌ها دور از انتظار است که در #بازی_سازش به شیطان بزرگ خدمت کنند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/05 ساعت 14:22

  سال ۱۳۸۰ رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امام #خامنه‌ای فرمودند، کاری کنید که نشاط دانشجویان #بسیجی بیشتر شود و ادامه دادند، این نشاط درپرتو تفوق و چیرگی آنها در #دانشگاه رقم خواهد خورد و راه این چیرگی نیز داشتن فکر و #اندیشه برتر بسیجی‌ها در محیط دانشگاه است. #هفته_بسیج مبارک باد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/26 ساعت 23:26

  آقای #ظریف منتقدان #CFT را متهم به پولشویی کرد. هنوز چک برگشتی #برجام نقدنشده، #ایران را متهم به پولشویی کرده و #آمریکا را شاد می‌کنند. در قانون سال ۱۳۸۶ مقابله با پولشویی، همه مسئولیت‌ها با دولت است و ایشان بجای عذرخواهی از کم کاری همقطارانش، بی اخلاقی و خلاف گویی می‌کند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/23 ساعت 12:19

  برنامه #رودررو زمینه بازخوانی اتفاقات سال‌های ۱۳۷۸ و ۱۳۸۸ را فراهم کرد. آقای #تاج_زاده بعنوان یکی ازمسئولان یا موثرین آن ایام اعلام آمادگی کردند. ان شاءالله این نشست که در برابر نمایندگان جنبش دانشجویی و خبرنگاران برگزار می‌شود، به روشن شدن حقیقت وتنویر افکار عمومی کمک کند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/18 ساعت 20:21

  به نظرم: اسلام خواهان، به ایران عشق می‌ورزند و خادم مردمند. علاقه مندان صرف به ایران نیز باید لااقل دوست دار هموطنانشان باشند، اما برخی خودپسندند وعده‌ای اجیردشمنند. اگر #اسلام خواه، #ایران دوست یا حتی خودخواهی باید در برابر آمریکا بایستی وگرنه یار او هستی. #اسلامخواه_ایراندوست

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/16 ساعت 23:44

  در #انتخابات_میاندوره‌ای_آمریکا مجلس سنا به جمهوری خواهان رسید و مجلس نمایندگان سهم دمکرات‌ها شد و جنگ زرگری پیرامون آینده ترامپ و دمکرات‌ها تیتر اخبار رسانه‌ها قرار گرفت، غافل از آنکه این دو حزب در شیوه نابودی #ایران_اسلامی اختلاف دارند ودر اصل ریشه کنی آن متفق القول اند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/11 ساعت 15:22

  انقلاب اسلامی، ظلم ستیزی و حمایت از مظلومین جهان را وظیفه خود می‌داند. در جنایت نیجریه #وزارت_خارجه منفعل است و اهداف سیاست خارجی را فراموش کرده است. ای کاش این وزارتخانه یک بار با جدیت، آرمان گرایی و عقلانیت را پیشه می‌کرد تا نتیجه درخشان آن را می‌فهمید. #کربلای_نیجریه

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/03 ساعت 18:52

  سرکنسول ایران درکربلا: برخلاف اعلام #بانک_ملی مبنی بروجود ۱۷ نقطه برای تحویل #ارز درکربلا تنهایک نقطه درکربلا ارز زائرین راتحویل می‌دهد. به نظر مسئولان بانکی مرتبط، یا ارزش زیارت #اربعین را نمی‌دانند یا سواد محاسبه تعداد زائرین و چگونگی ارایه خدمت برای رفع نیاز هایشان را ندارند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/02 ساعت 00:07

  از زشتی‌های کشور عزیزمان اینه که برخی با جسارت تمام، بدون توان لازم وبرنامه کار قبول کرده و در پایان مسئولیتشان نیز بدون پاسخگویی و بعضا طلبکار تودیع می‌شوند، بدون اینکه کارنامه مشخصی داشته و یا بررسی دقیقی ازخدمات و یا خرابکاری ایشان شده باشد تا بواسطه آن تشویق و یا توبیخ شوند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/24 ساعت 18:51

  با شکایت دولت، #حسن_عباسی محکوم شد تا محکی بر سعه صدر مدعیان اعتدال باشد. رویه دولت درمنکوب کردن مخالفان برخلاف ادعاهای #آقای_روحانی مایه تاسف است. به جای دوختن دهان منتقدان می‌توان با پاسخ‌های منطقی و شفاف به تنویر افکار عمومی پرداخت. کاش مسئولان بجای شکایت کردن، پاسخگو شوند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/12/02 ساعت 22:29

  حضرت آیه الله #مومن به حق پیوست. تعمق علمی و استحکام در نظر، معرفت و ایمان عمیق، بصیرت و ولایت مداری، زندگی بی آلایش و ساده زیستی گوشه‌ای از فضائل ایشان بود. روحش شاد و راهش پر رهرو باد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/29 ساعت 10:06

  پیام راه گشای #امام_خامنه_ای در #گام_دوم انقلاب اسلامی، نعمتی الهی است تا بعنوان چارچوب تحقق آرمان‌های انقلاب مورد اهتمام همگان قرارگیرد. بی شک با عینیت بخشیدن به آن، ملت رشید #ایران بر بام جهان خواهد نشست و جامعه‌ای الگو رابرابر چشمان انسان‌های حیران کره خاکی نمایان خواهد ساخت.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/27 ساعت 00:12

  فردا #مجمع_تشخیص مصلحت در بررسی #پالرمو به پیشواز امتحان بزرگی درتوجه به مصالح انقلابی ومنافع ملی خواهد رفت. ای کاش آقایان #روحانی و #لاریجانی بجای مبهم گویی دلایل کارشناسی خود رادر ضرورت قبول پالرمو بیان نموده یا لااقل بدون لجبازی به استدلال‌های کارشناسی مخالفین توجه می‌کردند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/25 ساعت 09:50

  شهید ٱیت الله #بهشتی: #پاسداران آگاهانه انتخاب میکنند، شجاعانه می‌جنگند، غریبانه زندگی می‌کنند، مظلومانه شهید می‌شوند، وبی شرمانه توهین می‌شوند. با تبریک وتسلیت شهادت حافظان امنیت در جنایت تروریستی خاش- زاهدان که هماهنگ با شو ورشو بود، مجازات عاملین وحامیان آن را خواستاریم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/21 ساعت 13:44

  در چهل سالگی #انقلاب_اسلامی درمی یابیم که شش ویژگی عمل به #اسلام، عزت جویی و پیشرفت خواهی برای #ایران، تبعیت از امامین انقلاب، خدمت بی منت به #مردم، حرکت برمدار #عقلانیت و فداکاری نخبگان و مردم رمز پیروزیست و کج راهه طریق نیز ترجیح منافع فردی و گروهی بر #مصالح_اجتماعی است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/16 ساعت 23:16

  آقای #روحانی: با شبهه و سوال نمی‌توان با هیچ #سانسور و #فیلتری مبارزه کرد و نمی‌توان جلوی آن را گرفت.. امروز دوران انسداد گذشته و باید به سوالات با عقل، دانش، کتاب و گفت و گو پاسخ داد/ایرنا لطفا رئیس جمهور محترم بجای حرف درمانی، نتایج #برجام و #طرح_سلامت را به ملت توضیح دهند؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/13 ساعت 19:48

  #امام_علی ع فرمودند: خداوند برپیشوایان حق واجب کرد که بسان زیر دستان ویا فقیرترین آنها زندگی کنند تا فقیر به سبب فقرش خوار نشود و دارا برای آنچه دارد خدا را حمد کند.تذکرة الخواص،۱۰۶ آقای #رفیق_دوست درمصاحبه‌اش این قاعده الهی را نقض کرد لذا ضروریست ضمن تنبه از ملت عذرخواهی نماید.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/11/10 ساعت 23:44

  برخورد وحشیانه و نژادپرستانه آمریکا در بازداشت #مرضیه_هاشمی نمودی از #حقوق_بشر_آمریکایی و تجلی احترام آنان به مسلمانان، زنان و سیاه پوستان بود و در مقابل ایستادگی این #زن قهرمان، نشانی از بزرگی رهروان #زینب_کبری (س) و الگویی برای زنان سراسر جهان شد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/10/27 ساعت 10:14

  آقای #عبدالله_مومنی، ادعای بنده را به سخنرانی در ۲۳ تیر ۱۳۷۸ دروغ دانسته و گفته که ما با هم در سفر بودیم. ایشان با برخی دوستان تشکل‌ها در سفر عمره بودند ولی من بعلت اتفاقات ۱۸ تیر نرفتم و در ۲۳ تیر ۷۸ قبل از آقای #روحانی سخنرانی کردم. آقای مومنی، مردانه اشتباهتان را جبران کنید.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/10/26 ساعت 09:32

  دیروز در #مناظره با آقای #تاجزاده باب جدیدی باز شد که امیدوارم با واکاوی زوایای پنهان گذشته افکار عمومی رابا حقیقت آشنا نماید البته ایشان بیشتر بیانیه خواند که نگاه یک سویه داشت و بنده از ناگفته‌ها گفتم، امیدوارم در مناظره بعدی پیرامون مباحث مطرح شده پاسخی قانع کننده داشته باشد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/10/01 ساعت 23:50

  دادگاه پاریس #توتال را بخاطر پرداخت رشوه به ۵۰۰ هزار یورو جریمه کرد. قبلا دادگاه نروژ #استات_اویل را محکوم نمود و #لاهه هم در قرارداد #کرسنت #ایران را جریمه کرد. نام #مهدی_هاشمی در همه این پرونده هاست، به نظر #قوه_قضاییه باید دادگاهی علنی برای ایشان و مهندس #زنگنه برگزار کند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/29 ساعت 23:00

  امروز #ایران عزیز علی رغم توفیقات بسیار، مشکلاتی داردکه بی شک با موفقیت ازآنها عبور خواهدکرد اگر بر هدایت #رهبری معظم و خواست #مردم کشور اداره شود. این مهم با شایسته سالاری، حضور #جوانان فرهیخته و بکارگیری انباشت ایمان، علم و تجربه تولید شده میسر شده و اولین قدم #اصلاح_مجلس است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/27 ساعت 20:58

  فیلم تکان دهنده توهین #نماینده_سراوان را دیدم. بعنوان یک #نماینده_ادوار_مجلس از سقوط اخلاقی مسئولان خجالت کشیدم. توجیه بدتر وی در علت برخورد را شنیدم و بیشتر خجالت کشیدم. فاجعه آمیزتر، نگاه ضد مردمی چهل نفر از #نمایندگان_مجلس دراستیضاح #وزیر_اقتصاد بود که حسابی شرمنده‌ام کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/22 ساعت 20:59

  در گلایه به دکتر #پزشکیان پیرامون بیان وی درعدم روشمندی علمی بررسی سند #برجام در #مجلس همین بس که ارایه پیش نویس آن را ایشان متعهد شد ولی باوجود دوبار مراجعه حضوری بنده، تعهدش محقق نشد. این سند ودو سند اداره جلسه و اطلاع رسانی آن در #کمیسیون_برجام تصویب واجرا شد که بی سابقه بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/19 ساعت 23:42

  دکتر #پزشکیان دربرنامه بدون توقف گفت: تا کنون بیش از صد تحقیق وتفحص انجام شده ونتیجه نداشته است. متاسفانه تحقیق وتفحص بنده در سال ۸۳ از #دستیاری_پزشکی حکایت از فروش سئوالات آن از سال ۷۷ تا ۸۲ بود و بواسطه آن برخی زندان، اخراج و جریمه شدند اما ایشان بعنوان وزیر با آن مخالف بود!

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/13 ساعت 22:52

  رحمانی وزیر صنعت: آقای #رئیس_جمهور با افزایش قیمت خودرو مخالفت نیست. باید از ایشان پرسید پیرامون کیفیت خودروها و خدمات بعد از فروش آنها چه کسی پاسخگوست؟ و دولت محترم اهتمامی به صیانت از حقوق مردم و حفظ جان آنها دارد؟ یا فقط باید مردم هزینه‌های مختلف مالی و جانی آن را بپردازند؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/09/07 ساعت 19:11

  از فجایع کشور عدم مسئولیت پذیری در قبال سخن‌های بی اساسی است که سبب تشویش افکار عمومی و بهره مندی دشمنان ملت می‌شود. بیان آقای #ظریف پیرامون #پولشویی نیز مسلماّ تبعات سنگین داخلی و بین المللی خواهد داشت پس خوبست لااقل ایشان با عذرخواهی، کمی از خسارت‌های صحبت بی پایه‌اش بکاهد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/30 ساعت 17:38

  پاسخ منطقی و تکان دهنده دکتر #دهقان در مجلس به ادعای دکتر #ظریف پیرامون مخالفان #CFT و ارتباط آن با پولشویی و افشای درخواست‌های مکرر مسئول CFT وزارت اقتصاد برای اقامت از کشورهای خارجی بویژه آمریکا، زنگ خطری است که از جدی بودن #نفوذ بیگانگان وغفلت #دستگاههای_اطلاعاتی خبر می‌دهد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/26 ساعت 06:09

  تنها جاهل است که شیفته رأى خویش است. #امام_علی ع(غررالحکم، حدیث ۹۴۷۱) خوشرفتارى با مردم، رأس خرد است. #امام_حسن_مجتبی ع (کشفه الغمه،ج ۱، ص ۵۷۱) خشم، کلید هر بدی است.#امام_حسن_عسکری ع(تحف العقول، ص ۸۹۳) اراده بر پیشرفت و تغییر در جامعه با پذیرش تحول خویشتن آغاز می‌شود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/20 ساعت 23:49

  در روزهای آینده #شورای_شهر پایتخت با انتخاب #شهردار_تهران به بی سر و سامانی شهر خاتمه خواهد داد. گزینه برتر تا کنون آقای #آخوندی است که بعد از سامان دادن #وزارت_راه با تدبیر و فداکاری تمام بنا دارند تهران را آباد نمایند. امان از #سیاسی_کاری که کشور را ویرانه کرده است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/17 ساعت 19:28

  مویه و گریه بر سالار شهیدان ع و ختم آن به عزاداری فراق رسول مکرم اسلام ص، سبط اکبر و ثامن الحجج علیهم السلام توشه‌ای است برای آگاهی از خویشتن که مقدمه‌ای بر شناخت آفریدگار عالم است. ان شاءالله خداوند روزی همه مسلمین نماید.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/14 ساعت 22:42

  ما میتوانیم CFT را به صورت مشروط وتا آنجا که مخالف احکام اسلامی وقانون اساسی نباشد، بپذیریم وگرنه با تحریمها ومشکلات بیشتری مواجه میشویم. دونکته غلط دربیان آقای باهنر هست اولاً #CFT شرط پذیر نیست ثانیاً با پذیرش آن خودمان طناب دار #تحریم را برگردن ملت ایران خواهیم انداخت.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/10 ساعت 18:38

  درسفر معنوی و عرشی #اربعین همه چیز نشانه و هدایت گر است. حرکت نمادین دو نوجوان عاشق و پابرهنه در راه #کربلا با نماد دو کشور حکایت از عمق معرفت و بصیرت زائرین دارد. امسال برخلاف خواست #آمریکا وپیروانش در ایجاد شکاف بین مردم #ایران و #عراق محبت‌های بیشمار عراقی‌ها شرمنده مان کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/08/03 ساعت 14:27

  برخی سقوط کرده و متوهم اند که به خورشید خاک می‌پاشند و با توهین به مقدسات، نفس حیوانی خویش را پرستش می‌کنند. آنان خدا و خویش را فراموش کرده اند و در آتش عذاب الهی در دنیا و آخرت خواهند سوخت، الا این که توبه کنند و به باب نجات امت پناه برند. یا حسین(ع) ادرکنی … #خبرنگار_هتاک

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/25 ساعت 21:33

  بسیجی شهید #قاسم_اصغری در عملیات عاشورای سه در شرهانی روی سیم خاردار خوابید وصد نفر رزمنده را عبور داد. دربیان علت کار حیرت انگیزش گفت وقتی رزمندگان توی معبرگرفتارشدند دیدم همه دنیا به اندازه کوله پشتی ام ارزش نداره، آن را باز کردم و روی سیم خاردارخوابیدم. بدبخت #ترامپ #بسیجی_ام