• عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/17 ساعت 22:47

  از مشکلات اساسی کشور عدم شایسته گزینی وفقدان سازوکارهای تصمیم گیری درست دانش محور است. بطور مثال #مجلس غیرکارشناسی است که حاصل ۱۱۲ سال قانون گذاری آن، قوانین متکثری است که قانون دانان قانون شکن از آن سود می‌جویند. مجلس راس امورحلال مشکلات است و برای این امر تحول در آن ضروریست.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/14 ساعت 19:53

  روسای دولت و مجلس وعده رفع تحریم در برجام دادند ولی تحریم رفع نشد. از ۴۱ الزام #FATF چهل تا را پذیرفتیم واینک نوبت #CFT است. اعتمادبه وعده دشمن در بیان روسای مجلس موج می‌زند واعضاء گرفتار سطحی نگری، تاثیرپذیری وبی منطقی ایشانند. فردا آزمون مهم درک منافع ملی #نمایندگان_مجلس است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/11 ساعت 23:19

  واکنش #پمپئو به رای دادگاه لاهه: رای دیوان بین‌المللی دادگستری از نظر ما بی‌ارزش است..دولت #ترامپ پیمان مودت با ایران(مصوب ١٩٥٥)را فسخ می‌کند،این تصمیمی است که باید ٣٩سال پیش گرفته می‌شد. بزودی غلط کردن شروع میشه و دولت #آمریکا راهی جز التماس به #ایران در حل مشکلاتش نخواهد داشت.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/10 ساعت 09:13

  جلوی بیمارستان تاکسی گرفتم، کرایه منصفانه‌ای را گفت وادامه داداگر کمتر هم خواستی، راضیم. با تعجب سوار شدم. مثل عمده مردم تحت فشار اقتصادی بود از علت رفتارش پرسیدم، کوه توکل و قله محبت بود. رزمنده دوران جنگ بود که هنوز باور به اخلاص در بندگی و خدمت به مردم داشت. ای کاش همگی ..

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/05 ساعت 22:10

  سرنوشت ملتی که ایمان، اندیشه برتر، مجاهدت و استقامت نداشته باشد بردگی یا فناست. تجلی صفات والا در #دفاع_مقدس انسان‌های با وجدان را مجذوب خود ساخت و به انسان نماها نیز فهماند که معادله قدرت و وحشت تغییر کرد و دوران بزن برو در برابر ملت #ایران تمام شد. همرزمان عزیزم ایام به کام.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/03 ساعت 23:43

  سخنان امروز آقای روحانی و ترامپ نشانگر التماس آمریکا در قالب تهدید و تزویر و اقتدار ایران در پرتو قانون و تاکید بر حقوق ملت‌ها بود. اما کاش گفته می‌شد، #آمریکا دیگر جرات و قابلیت عملی کردن تهدیداتش را ندارد و هذیان می‌گوید، چون #جنگ_نمیشود_مذاکره_نمیکنیم #NoWar_NoNegotiation

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/31 ساعت 14:40

  جنایت امروز تکفیری‌های وابسته به عربستان و آمریکا در اهواز نشان از رذالت دشمنان ملت ایران دارد. در این اقدام ناجوانمردانه بلند گوهای تبلیغاتی غرب مثل همیشه خاموش است و عوامل نفاق داخلی نیز با فرافکنی خوش رقصی می‌نمایند. انتقام از این جنایت به زودی گرفته خواهد شد. ان شاءالله

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/27 ساعت 16:50

  ۴۷ کشته و مصدوم حاصل حادثه جانسوز جاده #نطنز بود که می‌بایست به هموطنان گرامی بویژه بازماندگان آنها تسلیت و تعزیت گفت. به نظر بزرگترین ریشه معضلات کشور، بی خیالی و عدم اهتمام مسئولانی است که بجای تلاش در حل مشکلات مردم درپی کارهای خصوصی وثروت اندوزی خویشند. مجلس امروز کجاست؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/25 ساعت 11:53

  عدم کارکرد درست دستگاه‌ها و سهم خواهی از زشتی‌های بزرگ کشور است. مناطق ویژه و آزاد کشور برخلاف اهداف اولیه‌اش به بهشت وارد کنندگان تبدیل شد و اخیراً با همت دولت و مجلس تعداد آن نیز افزایش یافت. به نظر باید به عزای تولید کشور نشست و اعتراض خویش را به گوش دولت و بویژه مجلس رساند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/14 ساعت 22:37

  امروز #مجلس اشتباه بزرگی کرد و به طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی رای نداد! این طرح بی نظیر پس از سال‌ها تلاش و گذراندن مسیر پر فرازونشیب به صحن مجلس رسید و نمایندگان با کمال تاسف آن را دستور خارج کردند. مبارزه قاطع با فساد چه ضرری برای برخی دارد که همیشه در مجلس محجور است؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/11 ساعت 14:12

  دادگاه #رحیم_مشایی، کمدی به تمام معناست. وقتی بناست با هوچی گری و خلاف گویی، مظلوم نمایی کنند بهتر از این شو اجرا نمی‌شود. سال ۸۴ ودر آغاز دولت آقای #احمدی_نژاد دوبار اشکالات جدی مشایی را به وی گفتم ولی هربار پاسخ ایشان انکار بود انکار!! کدام عامل بدبختی دیگریست، خدا می‌داند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/07 ساعت 10:12

  بررسی پرونده ۱۶ نفر #متهمان_اقتصادی بارقه امید را درجامعه زنده کرد، اما کیفرخواست اعلامی حکایت از تازه کار بودن آنها داشت. به نظر اقدام اساسی برخورد با حرفه‌ای هاست و می‌بایست فاسدترین و نزدیکترین آنها به مسئولان، محاکمه و مجازات شوند تا فراتر از بارقه امید، ریشه فساد خشک شود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/05 ساعت 21:13

  سئوال از رئیس جمهور آزمونی دیگر برای #دولت و #مجلس. کتمان حقایق، حواله به دولت‌های گذشته و کلمه نمی‌گذارند حربه‌ای نخ نماست. باید فرافکنی نکرد، از اشتباهات عذر خواست، تیم دولت را ترمیم نمودو بجای کدخدا به خدا و توانمندی‌های داخلی تکیه کرد، تا در جنگ اقتصادی با #آمریکا پیروز شد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/29 ساعت 21:36

  مشکل ما بی تدبیری و بد عملی کسانی است که بواسطه مشغله‌های شخصی و مشکلات شخصیتی، راه روشن حل مشکلات را نمی‌بینند. کشور دچار بی ثباتی اقتصادی، رکود و بیکاری است و با گران شدن ارز، بجای اولویت تولید و صادرات محصول نهایی، همت سودجویان مصروف صادرات مواد خام است و وزارت صمت در خواب.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/26 ساعت 19:20

  شهید #محمد_شهسواری در اسارت با دستان بسته بین بعثیون فریاد می‌کشید؛ مرگ بر صدام ضد اسلام!! والفجر هشت به اسرای عراقی آب و شیرینی دادیم. یکی از آنها بلندگریه کرد و با اشتیاق، مکرربین چولان‌ها رفت و دوستانش را آورد. فاصله از خاک تا افلاک بود، #آزادگان متشکریم، روزتان مبارک باد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/23 ساعت 10:54

  دستگاه‌های نظارتی و اطلاعاتی، دیدبانان هشیار در شناخت کانون‌های فساد بوده و قوه قضائیه نیز وظیفه اجرای عدالت و ریشه کنی سرطان #فساد_اقتصادی را دارد. باید اولویت برخورد را علاوه بر مفسدان اقتصادی به افراد معلوم الحال مسئول داد تا آغاز مبارزه با فساد، فرجام مبارکی داشته باشد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/20 ساعت 11:20

  #دولت چرا نسبت به غارتگری نورچشمی‌ها از بیت المال بی تفاوت است. به نظر استیضاح #زنگنه در اولویت است. صورتجلسه فراموش شده بدهکاری دو سال قبل شرکت بازرگانی پتروشیمی به هلدینگ خلیج فارس که با جرایم آن امروز بیش از یک میلیارد دلار است. #مجلس و #قوه_قضائیه ازحقوق مردم دفاع کنند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/19 ساعت 13:23

  انتشار عکس کفش برند آقای #روحانی در مصاحبه اخیر، حکایت از قیمت احتمالی چند میلیون تومانی داشت! اگر متمول هستید لااقل بعنوان مسئول، درد #مردم را بفهمید!؟ مردم درفشارند و #آمریکا دنبال تشدید فشارها برای ناراضی کردن ملت. اگر باری از دوش مردم برنمی داریم، بر زخم آنها نمک نپاشیم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/17 ساعت 10:52

  قانون اساسی به بهترین وجه حقوق ملت و وظایف قوا را روشن نموده است. مشکلات مردم با دورهمی حل نمی‌شود و انجام وظیفه درست و پاسخگویی مسئولان، کلید موفقیت است. آقای #روحانی با تعویض وزرای ضعیف و تدبیر درست امور، عملا به سئوال مجلس پاسخ دهد نه توصیه به سرپوش گذاشتن بر اشکالات نماید.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/13 ساعت 17:54

  واگذاری حداکثری امور به مردم، شاه راه موفقیت در #جنگ_اقتصادی با آمریکاست. کوچک سازی دولت‌ها تاکنون تجربه خسارت باری داشته است زیرا #مفسدان_اقتصادی با فرصت طلبی غارت‌های چند ده هزار میلیاردی کرده اند. امروز روز بازپس گیری اموال ملت ازمفسدان است اگرچه کابین همسرانشان کرده باشند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/11 ساعت 09:33

  مصالح انقلابی و منافع ملی ما در پیروزی در #جنگ_اقتصادی با آمریکاست. بزرگترین اشتباه غفلت از صحنه جنگ اصلی یعنی اقتصاد و معیشت مردم و ورود به لفاظی #ترامپ برای مذاکره است‌. ازتاریخ عبرت بگیریم و همتمان را به صحنه اصلی مبارزه با آمریکا یعنی مشکل گشایی از زندگی #مردم معطوف نماییم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/10 ساعت 11:01

  اکثر #مسئولان_کشور #خدومند اما بخشی #ساده_لوح اند، عده‌ای #بی_عرضه اند، بعضی فاسدند وبرخی عوامل دشمنند. باید ساده لوحان را آگاه کرد واگر بیدار نشدند به فساد یا #نفوذی بودن آنها شک نمود. بی عرضه‌ها بدرد خاطره نویسی می‌خورند و فاسدان و نفوذی‌ها را نیز باید به اشد مجازات رساند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/06 ساعت 11:28

  #ترامپ_قمار_باز، ایران را تهدید کرد و سیلی محکمی از محبوب قلب‌ها #سردار_سلیمانی خورد. پاسخ حرف اگر عمل منطقی بود، عقل‌های دنیایی حساب کاردستشان می‌آید. دومینوی شکست #آمریکا سال هاست شروع شده اما هر روز‌، سرعتش افزایش می‌یابد. #ترامپ مست، بایدخواب سیطره بر#ایران را به گور ببرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/03 ساعت 11:08

  آمدم ای شاه پناهم بده، خط امانی ز گناهم بده، ای حرمت ملجأ درماندگان، دور مران از در و راهم بده. میلاد مسعود ثامن الحجج، امام الروف، پناه بی پناهان، دستگیر دل شکستگان حضرت #علی_بن_موسى_الرضا علیه السلام بر همگان مبارکباد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/02 ساعت 12:36

  #شریعتمداری، صدور بخشنامه دست نویس #نعمت_زاده در ممنوعیت ثبت سفارش خودرو را غیرقانونی خواند و اسامی ۱۰۰ شرکت و شخصی که بعد از دستکاری سامانه ثبت سفارش، خودرو دریافت کردند را منتشر کرد. #شفافیت شاه بیت مبارزه با #مفاسد_اقتصادی است. مردم چشم انتظار قلع و قمع فاسدین هستند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/20 ساعت 23:24

  ولیعهد عربستان با پیشنهاد رشوه ۵ میلیارد دلاری به آنکارا، خواستار مختومه شدن پرونده #خاشقجی شده و تاکید نمودن با تشویق آمریکا و سازمان سیا وی کشته شده است. در #حقوق_بشر_آمریکایی منتقد دولت‌های سرسپرده آمریکا را باید کشت و تکه تکه کرد ولی قاتل ملت‌های آزاده را نباید مجازات کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/15 ساعت 22:41

  وقتی سئوال تخصصی از موافقان #برجام می‌شد، مشخصا خیلی از آنها سند برجام را نخوانده بودندو از آن دفاع می‌کردند. امروز با استدلال‌های سطحی موافقان #CFT و رای مجلس به آن، تکرار نافرجام برجام در ذهنم جلوه گر شد. تاکی باید شاهد به حراج گذاشتن مصالح مردم در #مجلس_یک_نفره بود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/12 ساعت 21:08

  امروز یادآور روزهای پرافتخار دهه شصت در دفاع از اسلام عزیز و ایران بزرگ بود. ورزشگاه آزادی شاهدحضور صدهزار دختر و پسر بسیجی بود که با جان و دل خویش با #انقلاب_اسلامی، اهداف نجات بخش و رهبر فرزانه‌اش پیمان بستندکه ایران را سرآمد معنوی ومادی جهان نمایند. ظفر نزدیک است. ان شاءالله

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/11 ساعت 16:51

  شکستن #حباب_دلار به عواملی از جمله کار خوب دستگاه قضایی، مشت پولادین سپاه در ویران نمودن خانه تروریست‌ها، نقش آفرینی بانک مرکزی و مدیریت افکار عمومی مرتبط بود. با #وحدت_کلمه، نه شیطان بزرگ، نه صهیونیسم، نه آل سقوط و نه هیچ دنیا طلبی نمی‌تواند غلطی بکند، به شرطی که #با_هم_باشیم .

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/06 ساعت 13:18

  وضع #اقتصادی کشور بدتر شده و #مسئولان مرتبط تصمیم قاطعی برای حل مشکلات مردم ندارند. مسئولان بی عمل یا بدعمل اقتصادی، خائن یا کاسب ویا ساده اند. باید مسئول خائن وکاسب را شناسایی، محاکمه و ریشه کن نمود و بی عرضه‌ها را نیز بیرون کرد تا مانع توفیق نقشه #آمریکا در #ایران شد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/04 ساعت 22:55

  معرفی وزرای جدید به مجلس، هفته آینده انجام نمی‌شود/ ایرنا در جنگ اقتصادی با آمریکا وزیر اقتصاد نداریم! وزیر رفاه نداریم! وزیر …نداریم!! در چین و هند سفیر نداریم! در ….سفیر نداریم! هنر دولت محترم اداره خوب کشور با حرف درمانی است و اصلا نیازی به وزیر و سفیر نیست!!!

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/07/03 ساعت 11:52

  سالگرد #جنایت_منا یادآور کارنامه خائنانه آل سعود است که با نوکری استکبار، فرقه گرایی منحط، تاراج هزاران میلیارد دلار و آتش افروزی جلوه گری کرده و امروز در حسرت نرسیدن به اهداف شومش می‌سوزد. اما پس ازجنایت هولناک و ترقه بازی #اهواز سران خائن آن می‌بایست منتظر #گوشمالی_سخت باشند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/28 ساعت 23:38

  السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک …. گرچه انسان فرزند زمانه خویش است ولی کربلا معیار همه زمانهاست. تاسوعاوعاشورای حسینی(ع)تسلیت‌باد. التماس‌دعا.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/25 ساعت 17:37

  وزیر ارتباطات: باید باور به رعایت حقوق شهروندی در بین مسئولان جدی گرفته شود. آقای #جهرمی ای کاش می‌گفت اطلاعات حیاتی و کلان کشور را به بیگانگان دادن تضییع #حقوق_شهروندی است یا نه؟ یا تحقق #شبکه_ملی_اطلاعات هم جزو حقوق شهروندی است، و اگر هست پس چرا اهتمامی جدی به اجرای آن نیست؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/15 ساعت 16:25

  صحبت‌های آقای #عراقچی در باره شروط ایران در ادامه #برجام علی رغم مناسب نبودن اقدامات اروپا بسیار درد آور وبا کمال تاسف چندش آور بود. کم اطلاعی، انفعال وتوجیه، ویژگی‌های ایشان در مذاکرات برجام بود و امروز باید به آن تعمد در خواب آلودگی و توهین به شعور ملت را نیز اضافه کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/12 ساعت 10:59

  #حسین_فریدون برادر رییس جمهور به دلیل عدم حضور اساتید موفق به دفاع از رساله دکترایش نشد. به نظر قبل از دفاع از رساله دکترا !!! ایشان باید پاسخگوی رانت خواری و فساد عظیمی که با مداخله وی در حوزه پولی بانکی کشور رخ داده باشد تا راه برای برخورد با دانه درشت‌های مفسد کشور هموار شود.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/08 ساعت 20:59

  الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوَلَایَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ ع پیام رسول الهی با امام تحقق می‌یابد و سیر عالم از ظاهر به باطن اوست. با رشد عقول بشر راه وصول به مقصود توجه به امام غایب و عنایت اوست که ان شاءالله عیدی امروز ما باشد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/06/06 ساعت 13:19

  باید به #دولت و #مجلس تبریک گفت. سئوالات مجلس شفاف و محترمانه بود و پاسخ‌ها گرچه اقناع کننده نبود اما بویی از لجاجت نداشت. بلوغ مسئولان کشور مهمترین دستاورد امروز مجلس بود که در کنار استفاده درست سئوال از رئیس جمهور، امید است با پیگیری مسئولان شاهد کاهش مشکلات مردم باشیم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/31 ساعت 10:57

  #عید_قربان_مبارک امتحان، سنت تعطیل ناپذیر پروردگار، برای رشد انسان هاست. حضرت ابراهیم ع در امتحان گذشت از ثروت، جان، فرزند و .. سربلند شد. امتحانات به سختی‌ها و شیرینی هاست و هرچه مقام بالاتر، امتحان سخت‌تر است. امروز بزرگترین امتحان ما، حفظ انقلاب اسلامی و موفقیت آن است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/29 ساعت 11:00

  طرح #مبارزه_با_جرایم_اقتصادی بعد از تصویب در کمیسیون قضایی،‌ به صحن علنی مجلس ارسال شد. باید به کمیسیون قضایی برای این اقدام بزرگ و شایسته در صیانت از اموال مردم و برخورد شفاف و قاطع با مفسدین اقتصادی تبریک گفت و به انتظار نشست تا تصویب آن افتخار #مجلس_دهم شود. ان شاءالله

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/23 ساعت 22:05

  گاهی بداخلاقی‌ها در استادیوم‌های ورزشی به درگیری فیزیکی منجر می‌شود‌. بالفرض برای عده‌ای الفاظ رکیک و اپیدمی بداخلاقیهای استادیومی، امری عادی باشد وبانوان محترم را با پذیرش این شرایط به ورزشگاه دعوت می‌کنند، این افراد درخصوص سنگ اندازی، آتش زدن و … چه تمهیدی خواهند اندیشید؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/21 ساعت 18:25

  اجازه خاص #رهبری معظم به قوه قضائیه سرفصل جدیدی در مبارزه با #مفاسد_اقتصادی و ریشه کنی آن است. سربلندی #قوه_قضائیه در برخورد قاطع با مفسدان فعلی وقبلی اقتصادی بویژه وابستگان به قدرت ازهر طیفی است. پیرمردی با لباس‌های مندرس به بنده می‌گفت، از فقر نمی‌نالم ولی از تبعیض بیزارم.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/19 ساعت 23:31

  #احمدی_نژاد با مقصر خواندن همه مخالفینش، با درخواستی خلاف عقل، شرع، قانون و اخلاق، خواستار کناره گیری دولت ومسئولان قوا شده است! ایشان با آلزایمر سیاسی وفراموشی تلاطم‌های دوره‌اش، هذیان گویان تقاضای تجمع مردمی نیز کرده است! دعوت ایشان نمونه بارز نجات از چاله و سقوط در چاه است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/17 ساعت 15:42

  ربیعی از وزارت کار رفت تا آخوندی، زنگنه و کرباسیان بمانند. ربیعی بی اشکال نبود ولی منشاء مشکلات کشور هنوز در وزارتخانه‌ها مشغول بی تدبیری و بدعملی اند. مجلس به ریشه‌ها بپردازد نه شاخه‌ها، آنچه مهم است جایگزین ربیعی است و این که با بی عملی و بدعملی وزرای اقتصادی چه باید کرد؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/16 ساعت 12:25

  همیشه مردم از آدرس غلط آسیب خورده اند. صحبت‌های دیشب آقای #روحانی در مسایل مختلف، حاکی از همت بالای دولت در رفع مشکلات کشور نبود. با تصمیم آقایان امکانات کشور بجای جبران مشکلات،علی الظاهر بایدصرف جنجال آفرینی شود. مثل قشنگی است: شیر دهن فردی را سوزاند، او به ماست فوت می‌کرد.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/12 ساعت 21:18

  ایجاد دوقطبی‌های کاذب، شگرد آمریکا برای غفلت از #جنگ_اقتصادی است. #ترامپ خواهان جنجال بیشتر طرفداران مذاکره با آمریکا ازجمله ناطق نوری و مطهری با مخالفان آن است وهمراهی با او خسران است. اولویت،جهاد در رفع مشکل اقتصادی کشور است وشعار مذاکره یا مخالفت با آن بازی در زمین دشمن است.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/10 ساعت 21:29

  #آمریکا بدنبال ایجاد شکاف میان ملت و حاکمیت در#جنگ_اقتصادی است و فرمانده اقتصادی کشور دولت است. عبور از دولت خطاست، انتقام از خطاهای گذشته دولت نیز امروز جفاست. برای حل مشکلات اقتصادی مردم بایدبه کمک دولت رفت وتوطئه آمریکا را خنثی کرد. دولت بخواهد، ان شاءالله حتما می‌تواند.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/09 ساعت 22:57

  شکست #آمریکا در#جنگ_اقتصادی با: صرف نقدینگی درامور زیربنایی ومثمر، تشدیدنظارت ومبارزه با فساداقتصادی، رونق تولیدصادرات محور وتامین کننده کالاهای اساسی، مدیریت بازار ارز وکاهش اتکا به دلار، توسعه تعاملات دوجانبه بویژه باهمسایگان، تامین با ثبات نیازهای ضروری ومبارزه با مصرف زدگی.

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/05 ساعت 22:39

  #سیف رفت ولی سایه شوم سیاست هآی غلط بانک مرکزی معلوم نیست از سر اقتصاد کشور رخت بربندد. تا وقتی بانک مرکزی بجای هدایت تخصصی بازار ارزی ریالی و..، قلک دولت بوده و به آن چنگ اندازی شود، عاقبتی بهتر از این نخواهیم داشت. چه کسی پاسخگوی راه طی شده غلط آقای سیف وتیم اقتصادی دولت است؟

 • عليرضا زاكانى   zakani_ir@

  1397/05/02 ساعت 22:53

  #مفسدان_اقتصادی دزدان دنیای مردمند و مسئولان مماشات کننده با آنان، دزدان دین مردم و جاده صاف کن دزدان دنیای مردمند. اصل ۴۹ قانون اساسی فقط مربوط به رژیم فاسد پهلوی نیست بلکه اجرای آن، ضامن سلامت امروز و آینده خواهد بود. امروز مسئولان نیازمند هوشمندی و قیام برعلیه مفسدانند.