• شهربانو امانی   shrbamani@

  1399/03/01 ساعت 22:09

  فردا حماسه #دوم_خرداد است، روزی که مردم به صحنه آمدند تا سرنوشت خود را تغییر دهند، روزی که مردم هنوز به ایجاد تغییر از طریق #صندوق_رای #امید داشتند.
  امیدی که سال گذشته و با #مشارکت پایین مردم، رو به ناامیدی رفته است و این بزرگترین خسران برای یک #ملت است.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1399/02/01 ساعت 21:19

  وظیفه انسانی تک تک ما و هر نهاد متنعمی است که در این شرایط دشوار که شیوع #کرونا نیز بر گرفتاری‌های #اقشار_ضعیف افزوده به کمک آنها برویم. اما در این مسیر حفظ #حرمت و #کرامت_انسانی را نباید از یاد برد
  « از علی (ع) آموز اخلاص عمل»

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1399/01/11 ساعت 10:50

  آقای #میرسلیم چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.گزارش اخبار از بیمارستان شهدای تجریش را ببینید که نیازمند هستند، رییس بیمارستان دست احتیاج به سوی مردم و خیرین دراز کردند.قبل از کمک به آمریکای مستضعف به نیازهای بیمارستان‌های مملکتمان رسیدگی کنید و به مردم گزارش دهید.
  #کرونا

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1399/01/02 ساعت 20:32

  کسی باید پاسخگو باشد، #چین که اولین کشور گرفتار و منشاء #شیوع_کرونا بود چند تن از کادر درمانی خود را از دست داد که کادر درمانی و حتی جوان این سرزمین مثل برگ خزان می‌ریزند و دل ملتی خون شده است؟

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/12/23 ساعت 17:00

  هنوز پیک بیماری #کرونا را رد نکرده‌ایم و بسیاری از متخصصان معتقدند در هفته‌های آینده شرایط دشواری را پشت سر خواهیم گذاشت، من پیشنهاد می‌کنم برای عبوری مطمئن‌تر از این دوران، در جلسه آینده شورای شهر، #قرنطینه_تهران با قید دو فوریت به تصویب برسد.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/12/14 ساعت 14:12

  #کوکان_زباله‌گرد امروز بی‌پناه‌ترین افراد جامعه هستند، باتوجه به دستورالعمل‌هایی که برای مبارزه با #کرونا صادرشده، #سازمان_پسماند موظف است، نظارت کند. از نیروی انتظامی و دادستانی انتظار دارم در این شرایط با این مورد مسامحه نکنند و شهروندان مسئول نیز این موارد را به ۱۳۷ گزارش دهند

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/12/07 ساعت 11:02

  امسال روزهای تلخی را پشت سر گذاشتیم و در پایان سال هم شیوع #کرونا نفس مردم را بریده است. در این شرایط دشوار مردم هم باید به یاری هم بشتابند و بیش از پیش، #کادر_درمان این سنگرداران بی‌سنگر که جان بر کف در خط مقدم حضور دارد را یاری کنند.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/12/03 ساعت 20:04

  #مجلس باید پژواک صدای اکثریت مردم باشد، امروز اما می‌بینیم نفر اول پیروز مجلس در تهران تعداد رایی کمتر از آخرین نفر لیست #شورای_شهر تهران دارد. مشخص است که مجلس پیش رو، مجلسی برای دیدگاه‌های اقلیتی از مردم است.

  #مجلس_اقلیت

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/12/01 ساعت 14:18

  با آنچه بر سر #نیلوفر_بیانی آمده است چه کنیم؟ هر انسانی که وجدان بیداری دارد از شنیدن این روایت مچاله می‌شود. آقای #رئیسی آن همه وعده #عدالت برای نیلوفر بیانی هم هست؟ از کنار این فاجعه نباید گذشت

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/11/15 ساعت 20:48

  سخنگوی #قوه_قضائیه می‌گوید آقای #قالیباف در هیچ پرونده‌ای #محکوم نشده است، آیا نمایندگان مجلسی که گفته می‌شود به دلیل #فسادمالی #ردصلاحیت شده‌اند، در پرونده‌ای محکوم شده‌اند؟ چرا این پرونده‌های فساد مالی منتشر نمی‌شود؟

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/10/26 ساعت 22:16

  از سیستان و بلوچستان بگوییم، از هموطنان سیل زده، از هموطنان تنها مانده بگوییم. مبادا تصور شود در شلوغی این روزها، غم و سختی‌های آنان را فراموش کرده ایم.
  #سیل_بلوچستان
  #بلوچستان_تنها_نیست

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/10/19 ساعت 16:19

  چه زندگی‌ها و امیدهایی سقوط کرد و به مقصد نرسید، چه هموطنان غیوری را در #کرمان از دست دادیم، و امروز #سقوط_اتوبوس
  بیش از هر زمانی این جمله گلشیری را درک میکنم، «آنقدر عزا بر سرمان ریخته اند که فرصت زاری نداریم»
  #ایران_تسلیت
  #پرواز_تهران_کیف

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/09/23 ساعت 23:08

  مسئولیت اجتماعی #شهروند و همکاری با مؤسسه خیریه #محک در کمپین #یلدابخیروخرید،همراهی در تأمین هزینه #دارو و درمان بیش از ۱۹ هزار کودک مبتلا به #سرطان است وخرید از شهروند در تاریخ ۲۰ آذر تا ۶ دی تلاشی برای نجات زندگی این کودکان است.این اقدامى قابل تقدیر در راستاى اهداف اجتماعى است.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/09/16 ساعت 15:25

  فرزندانم، میدانم که دلشکسته‌اید، میدانم که همکلاسی‌های شما دربند هستند، اما اجازه ندهید این روزهای تلخ امید را از بین ببرد، چرا که «#امید_بذر_هویت_ماست

  "و امید تنها زمانى در ما تحکیم مى‌شود که دستانمان در جهت آرزوهایى که داشتیم در کار
  باشد."
  #١۶آذر، #روز_دانشجو گرامی باد.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/09/10 ساعت 11:55

  امروز در صحن #شورای_شهر طرحی را برای رسیدگی به خانواده‌های آسیب دیده از حوادث اخیرشهر #تهران تقدیم کردم که با دوفوریت به تصویب قاطع اعضا رسید.
  همچنین کمیته‌ای سه نفره تشکیل شدکه من، آقای میرلوحی وحقشناس به عضویت آن درآمدیم.
  امیدواریم بتوانیم در این شرایط دشوار درکنار مردم باشیم.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/08/25 ساعت 20:29

  مردم به حق نسبت به گران شدن #بنزین معترضند و باید با اعتراضات آنها مدارا شود. اگر بنا به اصلاحات بود موارد ضروری بسیاری برای اصلاح هست اما اگر مساله کسری بودجه دولت است، #دولتمردان باید با #مردم درباره این مساله گفت وگو کنند،راه حل نامحرم دانستن مردم و گران کردن شبانه بنزین نیست.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/08/20 ساعت 22:20

  همه ارکان نظام ازمبارزه با #فساد می‌گویند، اماوقتی #رئیس‌_جمهور درخواست رسیدگی به فسادهای میلیارد دلاری را مطرح می‌کند چنین مورد هجمه قرار می‌گیردودر #مجلس، علیه او بیانیه می‌دهند.
  بااین شرایط سایرین وبه ویژه #روزنامه_نگاران و #خبرنگاران بی پناه چگونه به #مبارزه_با_فساد برخیزند.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/08/14 ساعت 20:59

  حضرات به جای ترویج چند زنه شدن برخی مردان، که مورد پذیرش جامعه هم نیست به فکر جوانانی باشند که با توجه به شرایط اقتصادی امکان ازدواج ندارند و زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنند، زنان باید امکان اشتغال داشته باشند و بتوانند با عزت نفس هزینه‌های خود را تامین کنند.
  #چند_همسری

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/07/20 ساعت 17:00

  قربانی شدن #زنان و #کودکان #کرد بار دیگر نشان داد که #حقوق_بشر برای #آمریکا تنها مستمسکی برای کسب منافع است. ما اما نباید #کردهای_سوریه را تنها بگذاریم، کردهایی که همزبان بسیاری از ملت ما هستند و دوشادوش ما علیه #تروریسم و برای امنیت منطقه جنگیده اند.
  #Save_Rojava

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/07/12 ساعت 21:19

  #ورود_زنان_به_ورزشگاه دست آورد #جامعه‌_مدنی و همه #زنان ایرانی است که برای دست یابی به مطالبات به حق خود پایداری کرده و هزینه دادند. این رخداد الگویی برای جامعه مدنی در دستیابی به خواسته‌هایشان است. بیش باد..

  #با_من_به_ورزشگاه_بیا

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/07/03 ساعت 17:11

  آقای رئیسی، رئیس‌ ق.ق شما می‌دانید چرا ما انقلاب کردیم؟ ما انقلاب کردیم تا #دانشجویان در ابراز عقیده و فعالیت‌های خود آزاد باشند.۷سال حبس،۷۴ضربه شلاق و دو سال ممنوع‌الخروجی باید حکم غارتگران بیت‌المال باشد یا یک دانشجو به دلیل فعالیت صنفی در #دانشگاه؟

  #پریسا_رفیعی

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/07/01 ساعت 00:12

  امیدوارم #شهرآورد امروز آخرین بازی مردانه ورزشگاه #آزادی باشد. متاسفانه برای خواسته‌های بحق مردم و به ویژه زنان گوش شنوایی وجود ندارد. عده‌ای با خواست مردم عناد دارند و اینچنین سرمایه‌های اجتماعی را فرسوده می‌کنند.

  #ورود_زنان_به_ورزشگاه

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/06/16 ساعت 21:34

  آقای رئیسی که شعار #عدالت و #شفافیت دادند، به عنوان #رئیس_قوه_قضاییه می‌توانند از اجرای احکام #فعالان_کارگری #هفت_تپه که تنها برای احقاق حقوق خود در اعتراضات #صنفی حضور داشته‌اند، جلوگیری کرده و این احکام را ابطال کنند.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/06/14 ساعت 22:34

  از همه شهروندان تهرانی و #عزاداران خواهش می‌کنم ظروف خالی #نذری را در خیابان رها نکنند، توان رفتگران زحمتکش برای جمع‌آوری #زباله محدود است و گاه تمییز کردن دوباره شهر مدت‌ها طول می‌کشد. جایی خواندم که نوشته بود «زباله نریزید، رفتگران از لشکر یزید نیستند!»

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/06/11 ساعت 00:42

  آقای #رئیسی باید بدانند اگر اراده‌ای واقعی برای مبارزه با فساد به ویژه #فسادساختاری دارند این امر جز با #شفافیت ، #آزادی_رسانه ، جریان آزاد اطلاعات و امنیت فعالان رسانه‌ای میسر نمی‌شود.
  صدور #احکام_سنگین برای #روزنامه_نگاران در نهایت بر فساد ساختاری خواهد افزود.
  #مرضیه_امیری

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1399/03/02 ساعت 22:04

  آزادسازی #خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ #جنگ_تحمیلی است، پیروزی روحیه بخشی که با ایثار و مقاومت فرزندان یک ملت به دست آمد، ملتی که جهان در برابرش ایستاده بود اما به آرمان‌های خود باور داشت و ایستادگی کرد و حماسه تاریخی آفرید.این روز را به همه ملت ایران تبریک می‌گویم.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1399/02/02 ساعت 10:41

  دیروز اعلام شد #فاصله_اجتماعی_هوشمند یک و نیم متر زیاد و #یک_متر کافی است، ظاهرا از آنجایی که همه‌جا بازگشایی شده و شهروندان از #حمل_ونقل_عمومی استفاده می‌کنند و نمی‌توانیم #کرونا را مدیریت کنیم، فاصله‌ها را کم می‌کنیم!
  نتیجه این سیاست‌ها در #پیک بعدی شیوع کرونا مشخص می‌شود.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1399/01/24 ساعت 17:02

  بله، عکس مربوط به تحصن #مجلس_ششم است، خانم #رهنورد به مجلس آمده بودند، فکر می‌کنم داشتم به ایشان گزارش می‌دادم، به امید آزادی #محصورین

  #رفع_حصر
  #زهرا_رهنورد

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1399/01/08 ساعت 11:36

  گویا #دولت و #حاکمیت بنا ندارد برای حفظ جان مردم برنامه مشخصی ارائه کند، هرجا که #کرونا شیوع پیدا کرده مقررات سفت و سخت حاکم شده اما در کشور ما خبری از تصمیمات جدی نیست.
  مردم!
  خودتان به حال خودتان دل بسوزانید و تا آنجا که می‌توانید در خانه بمانید.

  #در_خانه_بمانیم

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1399/01/01 ساعت 21:31

  اغلب اینست که ما انسان‌ها خواسته و ناخواسته به یکدیگر آسیب می‌زنیم، امروز اما با شیوع #کرونا، طبیعت هم علیه ما شوریده است، امیدوارم از این بیماری همگی به سلامت بگذریم و در #سال_نو درک وهمدلی بیشتری نسبت به یکدیگر پیدا کنیم. برای همه #ملت_ایران سالی پراز امید و آرامش آرزو می‌کنم

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/12/20 ساعت 23:18

  در این روزها که آقای #روحانی و معاونش باید فعالانه‌تر و با جدیت بیشتر در صحنه حضور داشته باشند، با مردم گفت‌وگو کنند و کاستی‌ها و کمبودهای کسانی که با #ویروس_کرونا مبارزه می‌کنند را جبران کنند، خبری از آنها نیست. ظاهرا همه از شنبه سرکار رفته‌اند و دولت به تعطیلات.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/12/07 ساعت 19:36

  آقای #رییس_جمهور #ویروس_کرونا عضو هیئت دولت نیست که با دستور شما تصمیم بگیرد چه کاری انجام دهد، ویروسی است که به سرعت منتشر شده و اپیدمی می‌شود و وزیر و وکیل هم نمی‌شناسد.
  شما مسئول جان مردم هستید، باید مسئولانه عمل کرده و جان مردم را اولویت قرار دهید نه هیچ ملاحظه دیگری.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/12/06 ساعت 20:42

  امسال روزهای تلخی را پشت سر گذاشتیم و در پایان سال هم شیوع #کرونا نفس مردم را بریده است. در این شرایط دشوار مردم هم باید به کمک هم بیاید، با #کادردرمان ،این سنگرداران بی‌سنگر که جانشان را کف دستشان گذاشته‌اند و به مردم خدمت می‌کنند، مدارا کنیم.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/12/02 ساعت 20:36

  از همه شهروندان تهرانی تقاضا دارم دستورالعمل‌های مربوط به پیشگیری از بیماری #کرونا را به دقت و با جدیت رعایت کنند.
  همچنین از همه کارکنان سازمان #اتوبوسرانی و شرکت #مترو تهران برای اقدامات پیشگیرانه، ضدعفونی کردن و ارائه دستورالعمل‌ها تشکر می‌کنم.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/11/29 ساعت 20:44

  امروز در صحن #شورا گزارش حسابرسی سال ۹۳ شهرداری و تخلفات مالی و تخلفات در زمینه #املاک و مستغلات #شهرداری ارائه شد، آیا این جلسه را #صداوسیما پوشش می‌دهد؟
  خیر! صداوسیما به عکس روال معمول اساسا امروز در صحن حضور پیدا نکرد. باید برای برخی حاشیه امن محفوظ بماند.
  #صداوسیمای_میلی

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/11/14 ساعت 21:46

  کشور ما در شرایط سختیست وسایه شوم جنگ بر سرماست واین تنها #مردم هستند که میتوانند کشورشان را حفظ کنند.آنها که امروزمردم را با اقداماتی چون #ردصلاحیت‌ها ناامید میکنند،#تاریخ رابخوانندوببینید نظامهای سیاسی که نمیتوانند حمایت و مشارکت اکثریت مردم راجلب کنند،چه سرنوشتی پیدا می‌کنند.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/10/19 ساعت 21:30

  از دی ماه ۹۵ تا کنون بحران‌های تلخی را پشت سرگذاشته‌ایم و روز به روز عرصه بر مردم تنگ‌تر شده‌است. این روزها که دولت منفعل و سایه جنگ بر سر کشور ماست، بیش از همیشه جای خالی آیت الله هاشمی حس می‌شود، جای خالی آن مرد عبور از بحران‌های سخت …
  #اگر_هاشمی_بود

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/10/13 ساعت 11:35

  خبر #شهادت #سردار_قاسم_سلیمانی بسیار ناگوار است.او تمام عمر جان خود را برای دفاع از ایران و مبارزه با تروریسم به خطر انداخت وسرانجام در این راه به مقام رفیع شهادت رسید.متاسفانه ترور،خشونت و جنگ طلبی دولت ترامپ تمامی ندارد.
  شهادت این #قهرمان_ملی رابه همه ملت ایران تسلیت می‌گویم.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/09/23 ساعت 11:53

  بالاخره طلسم ماده ۱۲شکسته شد و تلاش شورا و مدیریت شهری قفل این ماده را باز کرد
  از این پس به ازای هر سفر در روز ۹/۸ سنت (۱۲۰۰تومان) بابت صرفه جویی سوخت به شهرداری یارانه بلیط مترو پرداخت خواهد شد که این درآمد صرف توسعه #حمل_و_نقل_عمومی می‌شود

  #هوای_پاک
  #ترافیک

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/09/12 ساعت 22:18

  امروز روز #قانون_اساسی بود، روزی که ملتی دو بار انقلاب کرد تا توانست به آن دست پیدا کند، اما ۴۰ سال از انقلاب می‌گذرد و هنوز مهمترین مطالبه مردم را شاید بتوان اجرای فصل سوم قانون اساسی، اصل ۲۷ و ۵۹ دانست، بخش هایی که به حقوق ملت تعلق دارد و همواره بر زمین مانده است.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/09/07 ساعت 23:44

  از هر زاویه بنگریم نحوه گران کردن #بنزین، خشم وعصیان مردم را در پی داشت. رفتار و گفتار مسئولین به ویژه #وزیرکشور جز نمک برزخم مردم چیزی نبود.
  التیام زخم مادران وپدران دغدار ومردم آسیب دیده، دلجویی وجبران خسارت برای جلوگیری از پاره پاره شدن جامعه ضروری است.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/08/25 ساعت 20:12

  مردم به حق نسبت به گران شدن #بنزین معترض هستند. اگر بنا به اصلاحات است موارد ضروری‌تر بسیاری برای اصلاح وجود دارد، اما اگر مساله کسری بودجه دولت است، دولتمردان باید با مردم درباره این مساله گفت و گو کنند، راه حل نامحرم دانستن مردم و گران کردن شبانه بنزین نیست.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/08/17 ساعت 17:42

  جان باختن تعدادی ازهموطنان در آذربایجان شرقی را به ملت ایران وخانواده این عزیزان تسلیت می‌گویم.
  امیدوارم همه با هم،مردم و تمامی نهادها به ویژه در این روزها که درآستانه فصل سرما قرار داریم،همه تلاشمان را برای امدادرسانی و اسکان زلزله زدگان انجام دهیم.
  #آذربایجان_شرقی
  #زلزله_میانه

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/07/23 ساعت 11:33

  ۶٠میلیارد تومان و قطعاتی زمین به مساحت تقریبی ۷۰ هزار مترمربع به #خیریه متوسلین به امام رضا واگذار شده تا یک #بیمارستان_مغزواعصاب به نام #پرفسورسمیعی بسازند، پ.س که ایران را با دلخوری ترک کرد.
  اما آیا این واگذاری‌ها در زمان #شهردار_وقت قانونی و عادلانه بوده است؟
  #شهرداری_تهران

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/07/18 ساعت 19:04

  خوشحالم که در این روز تاریخی شریک شادی جوانان کشورم بودم و با شما بازی را تماشا کردم.

  #با_من_به_ورزشگاه_بیا

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/07/09 ساعت 13:50

  آقای #رئیسی، رئیس‌ قوه قضاییه گفته اند، دست کسانی را که به بیت‌المال دست‌درازی کرده‌اند نه از مچ بلکه از بازو قطع می‌کنند. با این نوع برخود موافق نیستم اما این سوال را دارم که #دارایی و ‌ #املاک_شهرداری هم #بیت_المال محسوب می‌شود یا خیر؟

  #شهرداری_تهران

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/07/01 ساعت 22:26

  تایید حکم #فرشته_طوسی در آستانه مهر، هدیه نامبارکی برای #فعالان_دانشجویی است.

  کاش رئیس‌جمهور و رییس قوه قضاییه به شعارهای خود بیشتر توجه کنند.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/06/29 ساعت 21:24

  #پروانه_سلحشوری رابه شجاعت وصداقتش در دفاع از حقوق حقه ملت می‌شناسیم. انتخابات نزدیک است و آنها تهمت و افترا می‌زنند و از هر روش غیر اخلاقی استفاده می‌کنند، چرا که می‌دانند نزد مردم عزت وآبرو دارد
  این اقدام از سوی وکلایی مجلسی است که بنا بودعصاره فضایل ملت باشداماچنین سقوط کرده

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/06/15 ساعت 11:17

  درخواست تحریم #پیروز_حناچی ، #شهردار منتخب #مردم_تهران از سوی یک مقام آمریکایی مانند #تحریم #جواد_ظریف اقدامی شرم‌آور و خلاف عرف بین‌المللی بوده که ازسوی افکار عمومی نیز محکوم است.

 • شهربانو امانی   shrbamani@

  1398/06/12 ساعت 19:26

  ویدئو منتشر شده از عقد موقت یک دختربچه واقعا جای تاسف دارد. جای این بچه مدرسه است. وقتی از لایحه #کودک‌_همسری و تعیین حداقل سن برای ازدواج حرف می‌زدیم، عده‌ای فریاد وا اسلاما سر می‌دادند. این افراد امروز روی آن را دارند که از آنچه در #بهمئی رخ داده نیز دفاع کنند؟