• روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1399/03/31 ساعت 16:23

  #برجام یک توافق بین المللی است که در مجلس تصویب و سریعا روز بعد در #شورای_نگهبان تایید شد لذا راهکار قانونی خروج از برجام باز هم، تصویب در مجلس کاملا یکدست و منتقد برجام و شورای نگهبان همسو با #مجلس_یازدهم است.چرا منتقدان از ظرفیت قانونی تحت اختیارشان استفاده نمی‌کنند؟

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1399/03/24 ساعت 01:35

  پرده اول:طرح ختم قرآن در صحن علنی #مجلس،توصیه اجباری کردن ازدواج، آرزوی انتخاب مجددترامپ به ریاست جمهوری آمریکا، دوفوریتی تغییرنام فرودگاه مهرآباد،پیشنهاد نامگذاری خیابان به نام جرج فلویدآمریکایی
  پرده دوم:#خودکشی یک جانباز ایلامی، یک دخترکرمانشاهی و یک جوان اهوازی در هفته گذشته

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1399/03/15 ساعت 02:04

  تریبون داران باید مراقب باشند با رفتار و گفتار پوپولیستی و تفرقه آمیز،زمینه ساز بلوا و آشوب داخلی نشوند. تحولات اخیر آمریکا که در نتایج انتخابات این کشور موثر است، قمارترامپ برای انحراف افکار عمومی #آمریکا به یک مداخله خارجی را افزایش داده است.
  #پیاده_نظام_ترامپ نشوید!!

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1399/01/31 ساعت 15:56

  اگر آمارکاربران ایرانی در #تلگرام را نسبت به سایر پیام رسان‌ها مورد بررسی قرار دهیم به یک #همه_پرسی مجازی و عینی می‌رسیم که وظیفه تصمیم گیران تعامل با نتایج این واقعیت بر مبنای #مصالح_ملی و #منافع_عمومی است نه تقابلی که نتیجه آن به سود فروشندگان فیلتر شکن می‌باشد.

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/12/21 ساعت 22:01

  شاید انتقاداتی نسبت به عملکرد بخش هایی از #دولت باشد اما مانند جنگ اقتصادی، دولت در خط مقدم #جنگ_کرونایی قرار دارد.اگر دلمان برای #ایران و #ایرانی می‌سوزد باید پشتیبان خط مقدم بود، با نیش و کنایه زدن هیچ منفعتی برای جامعه حاصل نمی‌شود همانگونه که در #جنگ_اقتصادی سودی عائدمان نشد.

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/12/17 ساعت 15:25

  تمامی تصمیمات اعلامی از سوی مسئولین #وزارت_کشور درباره بیماری #کرونا ویروس، از جمله تعیین ساعات کار اداری و #تعطیلات و … بر اساس مصوبات و‌ ابلاغیه‌های #دولت و #ستاد_ملی_مبارزه_با_کرونا می‌باشد.

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/12/04 ساعت 14:54

  #کرونای_سیاسی مجرای تنفسی جامعه را مسدود کرده و جامعه را از #تعادل خارج می‌سازد. #سکوت معنادار بیمار در کنار #غفلت و #تغافل مسئولان پیامد بدخیمی به دنبال خواهد داشت.باید با واکسن #وحدت، #همدلی و #همبستگی_ملی به مبارزه با این اپیدمی خطرناک رفت.

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/11/06 ساعت 11:22

  #تبریزیان نامی با آتش زدن کتاب #هریسون که مرجع علم #پزشکی است ادعایی کرده،چه خوب است صداوسیما مناظره‌ای علمی وعملی و زنده بین او و یکی از پزشکان حاذق آشنا به مسائل دینی بگذارد تا درانظار عمومی ادعایش راستی آزمایی شود ومردم قضاوت عینی و عمیق داشته باشند وجامه دین از خرافات پاک شود

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/11/02 ساعت 01:52

  #سلبریتی یا چهره‌های سرشناس اعم از #ورزشکاران، #هنرمندان،فعالان اجتماعی فرهنگی، اساتید #دانشگاه و …سرمایه‌های جامعه و‌ مراجع ذینفوذهستند که توان جلب وهدایت افکارعمومی را دارند، قلبشان برای #ایران و #ایرانی می‌تپد.صیانت ازسرمایه‌های اجتماعی قاعده‌ای عقلانی ومنطبق بر منافع ملیست.

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/10/29 ساعت 22:08

  موثرتر از لگد کردن #پرچم_آمریکا که غرور ملی آنها را علیه ایران برمی انگیزد، همانگونه که رهبری فرمودند قدرتمندی در همه مسائل از جمله اقتصاد با کار وتلاش وپیگیری است. با پیشرفت و فناوری در همه زمینه‌ها برای ایجاد رفاه و معیشت مناسب برای مردم بهتر می‌توان آمریکا را به زانو درآورد.

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/09/08 ساعت 14:12

  جناب امام@javadEmam درانتساب مطلب نادرستی به #وزیر_کشور تلویحا وی را از تصمیم سازان افزایش سهمیه بندی وافزایش قیمت #بنزین دانست؛در حالیکه همه نمایندگان مجلس واغلب سیاسیون می‌دانند نظر کارشناسی #وزارت_کشور از ابتدابا ملاحظات امنیتی،برتک نرخی باحدود قیمتی لیتری ۱۵۰۰ تومان بوده است.

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/09/07 ساعت 17:29

  شش هزار #قلیان در مشهد معدوم شد!!! چرا با برخی تصمیمات سلیقه‌ای، آستانه تحمل حاکمیت پایین نشان داده شود و تعرض به #حقوق_شهروندی را کم هزینه کند؟ #آزادی هایی که مخل مبانی شرع و قوانین نباشد، حق اولیه و مسلم مردم است.

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/09/03 ساعت 18:29

  واقعیت و سربسته آنکه؛ در جریان #اعتراض نسبت به افزایش قیمت #بنزین که به #اغتشاش و جولان جماعتی مزدور #تروریست انجامید، « سر افعی دوسر » #سعودی و #صهیونیستی قطع شد. به زودی مکر مکاران به خودشان بازخواهد گشت.«إذا جاء نصر الله والفتح»

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/09/02 ساعت 15:00

  بزرگترین اشتباه تحلیلی از حوداث اخیر، گره زدن #اعتراضات با #اغتشاشات است. تحلیل اعتراضات در زمان و جای خود صحیح ؛ اما نظر رهبری مبنی بر #شکست_امنیتی دشمن یعنی شکست پروژه #سوریه سازی توسط مزدوران #تروریست، که از مدتها پیش به دنبال بهانه بودند.

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/09/02 ساعت 01:49

  در بحبوحه حملات #تروریست‌های #اغتشاشگر که با چاقو و قمه و زنجیر و سنگهای بزرگ به جان #مردم و #مدافعان_امنیت افتاده بودند، ۷۷ نفر بیانیه‌ای در حمایت از تروریست‌ها صادر کردند. پدرخوانده‌های به روز شده تروریست چه پاسخی به خونهای ریخته شده مدافعان امنیت دارند؟

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/08/29 ساعت 18:32

  برخورد قاطع و انقلابی و ریشه برکن با #تروریست‌ها یک #مطالبه_ملی است و با توجه به شرایط منطقه نباید آن را در لفاظی‌های دشمن پسند مورد مماشات قرارداد، چرا که در قبال اقدامات واکنشی دشمنان یعنی اعمال تهدید و تحریم « بالاتر از سیاهی رنگی نیست»

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/08/29 ساعت 18:09

  در جریان پاره‌ای اعتراضات به افزایش قیمت #بنزین، حضور یکباره و تهاجمی و ناگهانی عده‌ای #تروریست با هدف سلب #امنیت عمومی، مسیر اعتراض را به #اغتشاش برای براندازی کشاند که در واقع #آزادی‌های معمول مردم و #آرامش عمومی آنها را با انواع سلاح گرم و سرد به چالش کشیدند.

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/08/24 ساعت 23:29

  بدون تعارف؛ ریشه گران شدن دفعتی #بنزین را باید در قانون پوپولیستی تثبیت قیمتها در سال ۱۳۸۳ جستجو کرد که اجرای ماده (۳) قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران اصلاح شد و با آغاز دولت نهم این روند ادامه یافت.

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/08/24 ساعت 01:16

  میزان صداقت وتعهد مدعیان #انقلابی بودن را می‌توان دراجرای تصمیمات مهم سران نظام انقلابی مانند سهمیه بندی کردن #بنزین سنجید.باید توجه داشت گرداننده #آمد_نیوز نیز زمانی خود را انقلابی می‌دانست.توصیه به برخی دوستان انقلابی؛ «آب در آسیاب دشمن نریزید و جای خالی آمدنیوز را پر نکنید»

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/08/20 ساعت 23:48

  «فلات مرکزی ایران تشنه است»
  #فلات_مرکزی_ایران به دلیل شرایط اقلیمی در بحران کم آبی یا بی آبی به سر می‌برد و استان #سمنان نیز در یکی از مهمترین پاره‌های این پازل کم آبی واقع شده است. وجود واحدهای عظیم و مهم… https://www.instagram.com/p/B۴vPg۹OnUwh/?igshid=bf۷ux۳۰hkr۲b …

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/08/15 ساعت 13:28

  به نظر مخالفانِ موضوع #چند_همسری بیشتر از دیگران علاقمند به زنده ماندن این ماجرا در افکار عمومی هستند، چون با وجود عدم استقبال و حمایت قاطبه علما و مسئولین و مردم از چنین بحث نسنجیده‌ای، اما مخالفان همچنان در حال مخالفت هستند!!!

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/07/22 ساعت 15:05

  واکنش به دستگیری #روح_الله_زم توسط #سپاه_پاسداران از لحاظ امنیتی جالب توجه و قابل تامل است، آب درون لانه مورچه‌ها ریخته شد. حکایت #آمد_نیوز و تبدیل آن به #شکست_نیوز سرنوشت تمام مزدوران است که دیر یا زود گرفتار اراده مردم خواهند شد.

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/07/21 ساعت 18:44

  برادر بسیجی عزیزم @EsmaeiliParviz پس از پنج سال خدمت صادقانه،متواضعانه و منصفانه در معاونت ارتباطات دفتر رئیس جمهور کارنامه موفق و سربلندی از تعامل رسانه و نهاد ریاست جمهوری به جای گذاشت و مانند همیشه بهترین دوست و همراه خبرنگاران بود.امیدوارم همیشه سربلند و باعزت باشد.

 • روح الله جمعه ای   roohallahj@

  1398/07/21 ساعت 13:37

  جهان از نظر #آمریکا به چند دسته تقسیم می‌شوند؛ #مزدور،#گاو_شیرده و #مقاوم. حادثه آرامکو و خالی کردن پشت اکراد در سوریه از سوی آمریکا نشان داد منطق مقاومت در برابر اَبَردیکتاتور و نظام سلطه، عاقلانه‌ترین و پرمنفعت‌ترین دیپلماسی مطمئن با این نظام مستبد و زورگوست.