• محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/08/22 ساعت 16:58

  تق/ دیروز بنا بر اعلام رئیس محترم شورای اطلاع‌رسانی دولت @Alirabiei_ir ، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی #وزارت_صمت بعنوان یکی از دستگاه‌های فعال شناخته شد.
  لازم بود از همکاران عزیز در مرکز و بخصوص اصحاب محترم رسانه که در تحقق این امر سهم بسزایی داشتند تقدیر و تشکر کنم.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/07/17 ساعت 07:57

  در گردهمایی مدیران روابط عمومی بازرگانی بر ضرورت هم‌افزایی و همکاری میان دستگاه‌ها و روابط عمومی‌ها تاکید کردم. استفاده از ظرفیت‌های موجود در دستگاه‌ها برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب و همچنین آموزش مدیران دستگاه‌ها در نحوه برخورد با اخبار نیز از مواردی بود که بدان اشاره کردم.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/06/24 ساعت 16:50

  مرکز توسعه تجارت الکترونیک کشور بعنوان متولی امر تجارت در فضای مجازی در هفته‌های اخیر متوجه سوالات بسیاری در فضای رسانه‌ای کشور بود. امروز با همراهی علی رهبری، مدیر جوان این مرکز نشست #پویش_پاسخگویی را با حضور بیش از ۶۰ رسانه برگزار کردیم.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/05/26 ساعت 10:25

  در فاز دوم ⁧#پویش_پاسخگویی⁩ وزارت صمت، بازدید از خبرگزاری‌ها و جراید ادامه خواهد یافت تا پرسش‌وپاسخ میان اصحاب رسانه و مدیران وزارتخانه صورت پذیرد.
  پاسخگویی شفاف اولویت اصلی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ⁧#وزارت_صمت⁩ خواهد بود.
  هستیم بر آن عهدی که بستیم

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/05/05 ساعت 22:25

  هفته گذشته با تمرکز بر موضوع #تنظیم_بازار از قائم مقام #بازرگانی برای شرکت در ⁧#پویش_پاسخگویی⁩ ⁧#وزارت_صمت⁩ دعوت بعمل آوردم. دکتر مدرس از این موضوع بسیار استقبال کردند آنهم ۳۵ روز بعد از انتصابشان
  تسلط ایشان بر حوزه بازرگانی در جلسه بیانگر انتخاب مناسب #وزیر_صمت است.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/04/26 ساعت 23:23

  به نیمه شب نزدیک می‌شویم و بهمراه همکاران ⁧#وزارت_صمت⁩ در محل ⁧#نمایشگاه_بین‌المللی⁩ در حال فعالیت به منظور برپایی هر چه بهتر نمایشگاه فرصت‌های ⁧#ساخت_داخل⁩ هستیم.
  امید است تلاش‌هایمان در مسیر ⁧#نهضت_ساخت_داخل⁩ به ثمر بنشیند.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/04/23 ساعت 12:14

  روز ولادت امام رضا(ع) برای ما ایرانی‌ها یه مزه‌ی دیگه‌ای داره، مزه‌ای از جنس خاطرات خوش. مزه‌ای از جنس کودکی. پیر و جوان، کوچک و بزرگ، دارا و ندار همه زیر اون گنبد طلا یک شکل و یکرنگند. امروز ایرانمون نیازمند اون حس یکرنگیه برای ساختن کشورمون، برای نهضت_ساخت_داخل#
  «عیدتون مبارک»

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/04/03 ساعت 23:38

  شنبه در جلسه مدیران ارشد اطلاع‌رسانی سازمان‌های تابعه بر راه اندازی واحد ارتباطات مردمی تاکید کردم. پس از #پویش_پاسخگویی که باعث نزدیک‌تر شدن فاصله میان مسئولان صمت و مردم شد، قدم دوم در این راه سخت را می‌توان بعنوان لمس واقعی این ارتباط بنام #صمت_با_مردم نامید.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/03/17 ساعت 20:54

  دو هفته از راه اندازی ⁧#پویش_پاسخگویی⁩ میگذرد و بازخوردهای مثبت اصحاب رسانه از ارتباط نزدیکتر با مسئولان بیانگر آنست با همیاری یکدیگر میتوان آرامش را به جامعه و بازار بازگرداند.
  شنبه‌ی این هفته نیز با حضور معاون معدنی ⁧#وزارت_صمت⁩، پویش پاسخگویی ادامه خواهد یافت.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/03/02 ساعت 22:00

  دلالان و سودجویان مدت‌هاست تهدیدی برای چرخ اقتصاد کشور شده‌اند، اقداماتی انجام گرفته است و آرامش نسبی به بازار باز گشته؛ راه دراز است و دشوار. همیاری مردم در مبارزه با سودجویان و محتکران ستودنی است.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/02/17 ساعت 12:57

  روز گذشته در دیدار با مدیران مسئول ر‌وزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها تاکید کردم جنگ اقتصادی به مرحله عملیات روانی وارد شده و سودجویان داخلی نیز بر تنش‌ها دامن می‌زنند. تاکید دارم با همیاری مردم دست دلالان و سودجویان از بازار قطع و ⁧#رونق_تولید⁩ در فضای رقابتی سالم رقم می‌خورد.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/02/07 ساعت 21:00

  هشتمین کنفرانس روابط عمومی و #صنعت امروز برگزار شد. برگزاری چنین همایش‌هایی می‌تواند باعث هم افزایی هر چه بیشتر علوم ارتباطات و صنعت شود. بدون شک روابط عمومی‌ها می‌توانند در ارتقای صنعت کشور و #رونق_تولید اثر گذار باشند.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/01/17 ساعت 21:00

  با تلاش مضاعف همکارانم در سازمان صمت گلستان ۱۵۰ واحد تولیدی گرفتار #سیل در شهرک صنعتی آق‌قلا مجددا آغاز بکار کردند.
  تلاش می‌کنیم در کمترین زمان ممکن چرخه تولید به حالت عادی باز گردد و #رونق_تولید جان بگیرد.

  #گزارش_به_مردم #سیل_گلستان #سیل_آق_قلا #وزارت_صمت

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/01/05 ساعت 16:42

  طی هماهنگی‌های بعمل آمده محل نمایشگاه‌های بین‌المللی #شیراز در شهرک گلستان آماده اسکان مسافران نوروزی و هموطنان سیل‌زده می‌باشد. همچنین دستور داده شده تا سازمان صمت استان فارس تمام امکانات خود را در اختیار هموطنان قرار دهد.
  #سیل_شیراز #سیل_فارس #وزارت_صمت

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/01/01 ساعت 02:03

  امیدوارم سال ۱۳۹۸ سالی پر از موفقیت، سعادت و سلامت برای یکایک هم میهنان عزیزم باشد.
  #سال_نو_مبارک
  محمدرضا انواری
  ۳/۳

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/01/01 ساعت 02:03

  یا مقلب القلوب و الابصار
  یا مدبرالیل و النهار
  یا محول الحول و الاحوال
  حول حالنا الی احسن الحال
  سال ۱۳۹۷ با تمام خوبی‌ها، بدی‌ها و سختی‌ها گذشت. در مدت سه ماهه پایانی سال گذشته که مسئولیت جدید را پذیرفتم با وجود مسایل مختلف،تمام تلاشم را بر آن گذاشتم که ارتباط با مردم
  #نوروز
  ۱/۳

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1397/12/12 ساعت 18:44

  اختصاص ۲۰هزار میلیارد تومان تسهیلات برای #تولید و اشتغال، رویداد فرخنده‌ای در آستانه سال جدید است. امیدواریم این #تسهیلات و مشارکت بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری، تهدید #تحریم (محدودیت‌های اقتصادی) را بدل به فرصتی برای ارتقای #تولید_ملی و #اشتغال کند.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1397/12/02 ساعت 22:38

  از بایدها و اولویت‌های #وزارت_صمت در این ایام توجه به نیازهای مردم و #تنظیم_بازار شب #عید است.
  ضمن تلاش مجدانه همکارانمان باور داریم که #پویش_مردمی در کمک به اجرای موفق این طرح اقدامی ضروری است.
  تقاضا دارم #همیار_صمت در این طرح باشید.
  #همراهی_ملت

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/08/23 ساعت 22:26

  امروز و در ادامه برگزاری میزهای تعمیق ساخت داخل، سومین میز تعمیق ساخت داخل در صنعت #خودرو و #موتورسیکلت با ۹۹میلیون یورو کاهش ارزبری و میز ساخت داخل صنعت مس در تبریز برگزار شد. همکاران بنده در #وزارت_صمت با تمام توان #نهضت_ساخت_داخل را شبانه روز پیگیری می‌کنند.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/08/22 ساعت 16:51

  پس از انتصاب به ریاست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی #وزارت_صمت، تصمیم گرفتم با تمام توانم در راه اتقای فعالیت‌های اطلاع‌رسانی و ارتباطی این وزارتخانه براساس دانش و تجربیات چندین ساله‌ام در حوزه روابط عمومی تلاش کنم.
  /تب

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/07/14 ساعت 00:42

  در مسیر تحقق #رونق_تولید و قطع وابستگی صنعتی به شرکت‌های خارجی، امروز میز دوم تعمیق #ساخت_داخل قطعات خودرویی با حضور مسئولان بلندپایه کشور برگزار شد.
  در این میز حدود ۱۳۰۰ میلیارد تومان قرارداد با قطعه‌سازان داخلی منعقد گردید که بالای ۹۱ میلیون یورو کاهش ارزبری خواهد داشت.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/06/10 ساعت 22:40

  امروز در نشست مدیران روابط عمومی سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت صمت در سازمان زمین شناسی کشور بر تعامل بهتر با جامعه و پاسخگویی سریع به سوالات مردم تاکید کرد. مردم ولی نعمتان ما هستند که باید به آنان پاسخگو بود. در حال گذر از مشکلات هستیم و ثبات نسبی را در حوزه صمت شاهدیم.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/05/16 ساعت 23:28

  #خبرنگار⁩ واژه‌ای است که سخت می‌توان نام آن را در زبان آدمی معنی کرد. خبرنگار یک شبه خبرنگار نمی‌شود، سال‌ها تلاش لازم است تا بتوانی قلم بر دست بگیری و چند خط بنویسی و سال‌ها سختی لازم است تا اعتماد جلب کنی.
  ۱۷ مرداد، روز خبرنگار مبارک

  #وزارت_صمت #وزارت_صنعت

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/04/31 ساعت 22:22

  در ادامه ⁧#پویش_پاسخگویی⁩ دیروز مدیران خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری میهمان وزیر صمت در ⁧#نمایشگاه_ساخت_داخل⁩ بودند و از مشکلات حوزه صمت گفتند. امروز هم بهمراه ⁧#وزیر_صمت⁩ میهمان مدیران و خبرنگاران موسسه ⁧#همشهری⁩ بودیم. نشست‌های خبری جدید نیز در راه است.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/04/24 ساعت 11:43

  دیروز پروژه ۱۷۰۰ میلیاردی تولید شمش آلومینیوم جاجرم افتتاح شد. پروژه‌ای که #اشتغال جوانان را در خراسان شمالی تقویت می‌کند. برنامه #وزارت_صمت در سال ۹۸ حفظ #تولید و اشتغال در وهله نخست و توسعه و رونق آن در فاز نهایی است.
  مناطق محروم هدف اشتغال‌زایی و توسعه صنایع هستند.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/04/10 ساعت 13:32

  زحمات یکماهه همکارانم در روابط عمومی مرکز، شرکت‌های تابعه و سازمان‌های استانی امروز در مراسم روز ملی صنعت و معدن به بار نشست.
  سبکی متفاوت از اطلاع‌رسانی که برای اولین بار در این دوره رخ داد، تنها با کمک این عزیزان و همراهی اصحاب رسانه میسر شد.
  صمیمانه سپاسگزارم

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/03/25 ساعت 10:09

  امروز بهمراه معاون طرح و برنامه #وزارت_صمت @saeed_zarandi در ادامه سلسله جلسات #پویش_پاسخگویی میزبان سوالات اصحاب رسانه و نمایندگان شما مردم عزیز هستیم.
  پویش پاسخگویی با هدف برداشتن فاصله‌ی میان مردم و مسئولان در وزارت صمت بنا نهاده شده که با قدرت این هدف را دنبال می‌کند.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/03/04 ساعت 23:26

  اولین نشست خبری #پویش_پاسخگویی در وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. با همیاری اصحاب رسانه و مردم این جلسات ادامه خواهد یافت تا شرح اقدامات مدیران حوزه صنعت، معدن و تجارت بصورت شفاف در اختیار صاحبان اصلی این کشور قرار گیرد.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/02/22 ساعت 21:45

  در جلسه کمیته اطلاع رسانی روز ملی صنعت و معدن تاکید کردم پتانسیل‌ها و دستاوردهای صنعت و معدن برای امیدبخشی به جامعه بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.
  همچنین برای برقراری ارتباط بهتر مسئولان صمت با مردم بنا شد جلسات پرسش‌وپاسخ و اطلاع‌رسانی با قدرت شروع شود.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/02/10 ساعت 13:00

  به زلالی و جاودانگی خلیج فارس، به نام نامی ایران، به نام فرزندان این آب و خاک که جان دادند تا خاک ندهند، ذره‌ای از تلاش نخواهیم ایستاد تا چرخ تولید از حرکت باز نایستد.
  روز ملی #خلیج_فارس مبارک باد

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/02/03 ساعت 18:41

  در دیدار با رئیس سازمان صدا و سیما به این نکته اشاره شد که جنگ اقتصادی همراه با جنگ رسانه‌ای رقم میخورد، براستی که در میانه‌ی جنگی اقتصادی ایستاده‌ایم و پرچم #ایران عزیزمان را محکم نگاه داشته‌ایم تا دشمنان این مرز و بوم بدانند هنوز فرزندان این خاک برای حفظ استقلال وطن جان میدهند

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/01/10 ساعت 12:44

  به فاصله‌ی چند روز از #سیل_آق_قلا توانستیم سه واحد تولیدی گرفتار سیل را احیا کنیم، طی روزهای آینده اکثر واحدهای فاز ۱ و ۲ شهرک صنعتی گلستان نیز به مدار تولید باز می‌گردد. تمام تلاشمان حفظ تولید فعلی و صد البته #رونق_تولید است.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/01/02 ساعت 21:55

  هماهنگی‌های لازم برای کمک‌رسانی به مردم عزیز #گلستان و #مازندران انجام شده است. ارزاق و‌ نیازهای عمومی هموطنان در حال تامین و ارسال است. موارد مورد نیاز خود را در زیر این توییت اعلام کنید تا هماهنگی موارد باقی‌مانده نیز صورت پذیرد.
  #سیل_گلستان_مازندران #سیل_گلستان #سیل_مازندران

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1398/01/01 ساعت 02:03

  را با مجموعه #وزارت_صمت نزدیکتر نمایم. در سال جدید با قدرت بیشتر و با برنامه‌های بهتر تلاش خواهم نمود ملت عزیز ایرانمان مجموعه وزارت صمت را در کنار خود ببینند که دستیابی به این مهم با همیاری شما مردم عزیز میسر خواهد بود.
  ۲/۳

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1397/12/18 ساعت 21:01

  در جلسه‌ی مدیران روابط عمومی‌های استانی بر شفافیت اطلاعات و ارائه آمار صحیح و درست تاکید کردم؛ امری که می‌تواند فاصله‌ی میان مردم و مسئولان را کمتر از پیش کند. با جدیت و با یاری شما دوستان، شفافیت اطلاعات را در دوران مسئولیتم در #وزارت_صمت پیگیری خواهم کرد.
  #وزارت_صنعت #شفافیت

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1397/12/05 ساعت 17:25

  همه‌ی توان در نا امیدی مردم شده است «دروغ بزرگ»، اتاق فکر بدخواهان این ملت نشسته است تا از کاهی کوه بسازد و فضای مجازی را قبضه کند. یاس و ناامیدی را در مردم و مدیران تزریق می‌کنند تا نکند این کشور در آرامش بماند.

 • محمد رضا انواری   mranvaari@

  1397/11/28 ساعت 20:48

  میان این همه مسائل اساسی، برخی خبرها مثل تکه یخی است که کودکی در یقه‌ات انداخته، نه آنقدر جدی که به آن بپردازی و نه می‌توانی بی‌خیالش شوی.
  برای حل مشکلات اساسی مردم در جدل هستیم و ذهنمان را درگیر حواشی نمی‌کنیم.
  اولویت ملت رسیدگی به مشکلاتشان است نه بازی‌های کودکانه