• مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/07/23 ساعت 11:45

  شانتاژ جدید رسانه‌های زرد علیه مجلس: مصوبه اعلام اموال مسئولین مصوب مجلس هشتم در شورای نگهبان آن زمان رد میشود و پس از کش و قوس فراوان با قید محرمانه بودن تایید می‌شود.
  حالا این موضوع چه ربطی به #مجلس_یازدهم دارد؟ جواب را نزد حامیان رسانه‌های زرد پیدا کنید.
  #اموال_مسئولان

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/07/21 ساعت 10:26

  سابقه قضاوت و وکالت مجلس جایگزین آزمون نخواهد شد.
  لحظاتی قبل در مجلس،اصلاح طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار تصویب شد.
  این مصوبه قدمی بزرگ برای افزایش شانس جوانان در ورود به بازار کار تخصصی و جلوگیری از #تعارض_منافع است.
  #مجلس اصلاح را اول از خود شروع می‌کند.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/07/11 ساعت 22:32

  ایرانی حرف خود را در میدان می‌زند . کسب مدال طلا و قهرمانی شیرمردان ایرانی، #حسن_یزدانی و امیرحسین زارع در مسابقات #کشتی‌ آزاد قهرمانی جهان را به مردم شریف #ایران و بخصوص به خانواده بزرگ کشتی تبریک عرض میکنم.
  دستتان طلا

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/07/11 ساعت 12:31

  آقای #رئیسی در سفر انتخاباتی و اولین سفر استانی خود به #خوزستان، قول تکمیل طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری را دادند که لازمه آن عدم اجرای تمامی پروژه‌های انتقال آب در سرچشمه رودهای استان است.
  #کارون_جان_ماست

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/07/10 ساعت 17:27

  روزگاری مردم غیور این شهر برای جلوگیری از سقوط #اهواز ،کنار رزمندگان سپاه جانانه جنگیدند و اولین سد انسانی ضد صدام را ایجاد کردند.سال ۹۸ نیز این مردم شجاع برای دفاع در برابر سیل بی تدبیری ایستادند.
  مردم شریف #حمیدیه را می‌گویم. آنان که شعار بچینه الشط آنها هنوز در خاطر همه است.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/07/03 ساعت 22:38

  در میان هیاهوی این روزها جای خالی شما بدجور خالیست … لابه لای پاس کاری‌های این و آن ،لابه لای لبیک یا حسین(ع) گفتن عاشقان … ما پشت مرزهایی ایستاده‌ایم که شما آنها را درنوردیدی و جهانی را برای دفاع از حرم اهل بیت به صف کردی …
  #اربعین #کربلاء #حاج_قاسم

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/31 ساعت 22:09

  ما را با #دفاع_مقدس می‌شناسند که سند افتخار #ایران مقتدر است. با لباس خاکی جلوی ژنرال‌های جهان ایستادن و معادله‌های جهانی را به هم زدن درس این دانشگاه است که اساتید آن شهدا و امام شهدا هستند.امروز هم همان ملت مقاوم و برهم زننده معادلات استکبار هستیم و انشاالله رهرو آن مردان خدایی

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/26 ساعت 21:56

  امروز اتفاقی نیک در روابط بین المللی ما رقم خورد. #ایران در کنار روسیه،چین و هند عضو #پیمان_شانگهای شد. تقویت روابط و منافع با کشورهای عضو این پیمان سرآغاز فصل جدید در اقتصاد و سیاست ماست که ثمره تفکر ملی، توسعه‌ای و اتحاد دولت و #مجلس برای خدمت به مردم است.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/22 ساعت 00:30

  امروز در #مجلس میزبان نخست وزیر #عراق بودیم. یاد آور شدیم که امنیت منطقه بدون حضور کشورهای فرامنطقه‌ای و با همکاری همسایگان محقق می‌گردد. افزایش ظرفیت زوار واکسینه شده #اربعین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شروع به کار راه آهن شلمچه-بصره از دیگر موضوعات گفتگوهای دو جانبه بود.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/19 ساعت 16:36

  در نشست با آقای کاراسین رئیس کمیته خارجی مجلس روسیه درباره افزایش همکاری‌های اقتصادی دو کشور گفتگو کردیم.ضمن تشکر جهت کمک به تبدیل عضویت ایران به دائم در سازمان شانگهای، پیگیر وام ۵ میلیارد دلاری جهت توسعه زیرساخت‌‌ها مانند راه آهن،نیروگاه رامین و هرمزگان بودیم.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/18 ساعت 18:45

  کنفرانس بین المجالس IPU یکی از بزرگترین محافل پارلمانی با محوریت کرونا برگزار شد و با توجه به لزوم دسترسی سریع #ایران به #واکسن برای کنترل پیک #کرونا ،آن هم در شرایط تحریم‌های دارویی،بانکی و کارشکنی برخی کشورها،حضور نمایندگان جهت بیان این موارد در بعد بین المللی حائز اهمیت است.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/17 ساعت 23:51

  آقای خلیلیان مدیری توانمند که سالها در پست‌های مختلف بخصوص وزارت جهادکشاورزی تلاش کرد و اینک فرصت شده تا به مردم استان خود خدمت کنند. استفاده از تمامی پتانسیل‌های #خوزستان و بزرگ کردن دایره انتخاب مدیران قوی و حذف مدیران سریالی ناکارآمد می‌تواند شروع خوبی برای این خدمت باشد.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/17 ساعت 16:10

  عراق همسایه استراتژیک #ایران است که روابط عمیق فرهنگی،اجتماعی و مذهبی میان دو ملت برادر حاکم است که باید در عرصه‌های اقتصادی و سیاسی نیز جاری باشد. در این دیدار بر لزوم اجرای مصوبات اجلاس مشترک اقتصادی در بهمن ۹۹ و در نهایت پرداخت بدهی‌های عراق به ایران تاکید کردم.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/16 ساعت 21:17

  امروز به نمایندگی از ملت بزرگ #ایران در کنفرانس بین المجالس IPU شرکت کردیم.حضور ۱۰۵ رئیس مجلس و نمایندگان پارلمان‌ سایر کشورها نشان از بالا بودن سطح آن است. تلاش داریم ضمن تبیین نقش موثر و انسان دوستانه ایران در منطقه و جهان بخصوص کمک‌رسانی به کشورهای همسایه را،یادور شویم.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/09 ساعت 14:35

  وقتی محدودیت جسمی، در منطقه‌ای محروم نمی‌تواند مانع از افتخار آفرینی دختران ما بشود،نشانه خودباوری و تلاش آنهاست. شما قبل از شکستن رکوردها، سد و مرزهای تحمیلی زندگی را شکستید و الگوی شایسته جوانان ما هستید.
  تبریک ویژه ما تقدیم شما قهرمان سربلند #اهوازی
  #پارالمپیک

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/06 ساعت 19:59

  از روز اول به دنبال تغییر نگاه کشور و دولت به #خوزستان برای حل مشکلات متراکم آن بودم. خوشبختانه با نگاه رئیس جمهور برای انتخاب استاندار ویژه خوزستان و حضور دکتر #مخبر و رضایی در دولت، بهترین شرایط برای حل مشکلات استان محیا شده است.اینک زمان همدلی برای ساختن خوزستان است.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/04 ساعت 21:35

  #پیشنهاد_خوب
  آقای رئیسی @raisi_com
  همانگونه که در زندگی و دوران مدیریت خود ساده زیستی را سرلوحه قرار داده بودید، عدم برگزاری مراسمات غیرضرور تودیع و معارفه مدیران دولتی، برای جلوگیری از هزینه‌های گاها بالای این مراسمات آنهم در این شرایط سخت مردم #ایران را پیشنهاد میکنم.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/01 ساعت 15:28

  در تاریخ ایران از طبیب تا #پزشک ، درمانگر و مرهمی بود بر طاعون و وبا …و امروز وارثان بوعلی سینا در صف مقدم دفاع در مقابل کرونا ایستاده‌اند و ما قدردان رشادت آنها هستیم. پیگیر #واکسیناسیون فوری برای کاهش آلام مردم شریف #ایران و حمایت از کادر درمان هستیم.
  روز پزشک مبارک

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/05/24 ساعت 14:19

  در جلساتی که با برخی وزرا پیشنهادی و بخصوص وزیر نفت داشتم، توجه به تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی، پیمانکاری و بر ساماندهی حقوق و دستمزد پرسنل و کارگران شریف تاکید شد. این مهم جزو شروط اصلی اعتماد به وزرا خواهد بود.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/05/17 ساعت 15:53

  برای ایرانی قوی باید دولتی قوی تشکیل داد و شرط دولت قوی بهره مندی از توانایی نخبگان کارآزموده است. آقای #مخبر فردی پر تلاش است که سالها برای خودکفایی و در راه خدمت به ایران جهاد علمی کرده‌اند.
  تبریک به #ایران و تبریک به #فرزند_خوزستان ، به امید #ایران_قوی

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/04/25 ساعت 22:14

  دولت که هماهنگ با مافیای آب کشور هستند ،با فرستادن چند معاون وزیر بدون اختیار به #خوزستان بدنبال کارهای تبلیغاتی هستند اما‌ فراموش کردند که زمان انتخابات گذشته است. این نمایش ما را یاد گریه‌های #روحانی و جهانگیری برای مشکلات خوزستان انداخت.
  #هورالعظیم #کارون_جان_ماست

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/04/21 ساعت 16:09

  در بازدید میدانی امروز به همراه مدیران محلی از نزدیک مشکلات مردم شریف #اهواز ،حمیدیه و عین دو را دیدم. تأمین آب شرب و دام دامداران #خوزستان مشکل اصلی بود که در سطح ملی پیگیری و دستوراتی برای حل این مشکلات گرفتیم.
  حل مشکل آب باید دغدغه اصلی مدیران وزارات نیرو باشد .

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/04/16 ساعت 09:21

  از آغاز هفته جلساتی را با مسئولین وزارت نیرو و محیط زیست برای پیگیری مشکلات #هورالعظیم ،آب و #برق کشور داشتیم.علیرغم اقدامات ما و اختصاص اعتبار در کمیسیون تلفیق،ولی تعلل چند ساله دولت باعث ایجاد این مشکلات شده است.امروز برای پیگیری اقدامات جدی #دولت ،مسئولین را به مجلس دعوت کردیم

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/04/15 ساعت 18:57

  آقای #روحانی چندین سال توسعه نیروگاه‌ها را متوقف و سرمایه گذار بخش خصوصی #برق را #مافیا_برق خوانید و نسبت به تذکرات و اخطارهای #مجلس بی توجه بودید.حداقل در این گرمای شدید برای دوهفته صنایع بزرگ دولتی و شبه دولتی که حدود ۳هزار مگاوات برق مصرف میکنند را برای آسایش مردم تعطیل کنید.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/04/12 ساعت 00:36

  اعتقاد دارم در #خوزستان مشکل خشکسالی طبیعی نداریم،بلکه بی تدبیری و عدم مدیریت منابع آبی حاکم است. همان مدیریتی که سبب سیل سال ۹۸ در استان شد، اینک مسبب این خشکسالی است. حق آبه هورالعظیم مانند #کارون باید تامین بشود و در سطح ملی پیگیر تامین این حق آبه هستم ان شاءالله

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/07/25 ساعت 14:09

  مصوبه جنجالی اخیر پس از تصویب در #مجلس هشتم و رد در شورای نگهبان، طبق قانون در مجمع تشخیص مصلحت با قید محرمانه تایید شد. بر اساس قانون اساسی،تشخیص مصلحت میان نظرات مجلس و شورای نگهبان بر عهده مجمع است.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/07/22 ساعت 23:11

  پرسنل شریف نیروی انتظامی که با وجود برخی مشکلات معیشتی با تمام وجود در حال خدمت به مردم هستند و در بحران‌ها کشور از سیل تا زلزله، مردمداری در جامعه ما را دیکته می‌کنند. ممنون و قدردان روحیه خدمتگزاری شما هستیم.
  #پلیس_مهربان

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/07/18 ساعت 10:18

  جوان رشید اهوازی که در ۱۹ سالگی به #سپاه پیوست،در ۲۵ سالگی فرمانده سپاه ششم شد و در ۲۷ سالگی به شهادت رسید. نام این سردار ایرانی و بزرگ شده فرهنگ عشایر،شهید علی هاشمی است.مقام والای او را باید در کلام رهبری،در خاطرات همرزمان و فرماندهان جستجو کرد.
  دیروز یادمان این شهید افتتاح شد.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/07/11 ساعت 14:17

  #ایران قدردان فرزندان رشید خود در نیروهای نظامی است که فریاد تکبیر آنها مرزهای شمال غرب را به لرزه در آورده تا پیام امنیتی باشد برای برادران و متحدین و پیام اقتدار و دشمن هراسی برای معاندین ما.
  فرزندان حیدر کرار با رمز فاتحان خیبر آمده‌اند. پیام واضح است.
  #رزمایش_فاتحان_خیبر

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/07/10 ساعت 21:55

  پس از نقش #ایران در عدم سقوط دولت اردوغان در کودتا، این بار ایرانیان با خرید ملک، #ترکیه را از ورشکستگی نجات دادند. از ۹۷ تا ۹۹ معادل ۷ میلیارد دلار ارز برای خرید ملک در ترکیه از کشور خارج شده است. هزینه گستاخی‌های اخیر را برخی از ایرانیان پرداخت کرده‌اند.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/07/04 ساعت 23:25

  حضرت علامه #حسن‌زاده_آملی به رحمت ایزدی پیوست. این عالم ربانی، عارف بالله و عمار رهبری همواره در مسیر دفاع از ولایت قدم برداشتند. این فقدان بزرگ را به امام عصر (عج) و امام خامنه‌ای تسلیت عرض میکنم. یادمان باشد ایشان همواره یک جمله مهم داشتند: گوشتان به فرمان #رهبری باشد.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/07/02 ساعت 21:09

  دیروز نوجوانی نارنجک به خود بست و به زیر تانک دشمن رفت و امروز نوجوانی به آتش زد تا جان‌ همسایه را نجات دهد.
  این داستان فرزندان #ایران است که با غیرت و شجاعت بزرگ شده‌اند.
  از حماسه فهمیده تا علی لندی باید درس هوشیاری و فداکاری را بیاموزیم.
  تسلیت به ایرانیان و خانواده #علی_لندی

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/26 ساعت 22:44

  امروز در گرمای تابستان #اهواز بازدیدی از حوزه انتخابیه و روستاهای الهایی داشتیم. درست زمانی که آفتاب و گرما بر توان ما چیره میشد دیدن این صحنه خستگی از تن ما بیرون کرد. امید به سازندگی و نشاط در نگاه پرامید کودکان ایرانی روحیه ما برای خدمت را دوچندان کرد.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/24 ساعت 11:45

  امروز با رای قاطع مجلس به رفع موانع تولید و برداشتن انحصار از مجوزهای کسب و کار،گامی بزرگ در تحقق منویات رهبری برداشته شد. با این مصوبه شاهد رفع انحصار و افزایش فرصت‌های شغلی خواهیم بود.
  بیش از این #ایران در صدور مجوز آغاز کار از میان ۱۹۰ کشور،در رتبه ۱۲۷ قرار داشت.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/21 ساعت 21:58

  #سینما یکی از ارکان فرهنگ و هنر است. از کمال الملک تا ناخدا خورشید،از مادر تا باشو،از سفر به چزابه تا یتیم خانه ایران …سینما همواره انسانیت و اخلاق را در جامعه و حماسه دفاع مقدس را در دلها زنده نگه داشته است‌.
  پاسداشت هنرمندان بزرگ سینمای #ایران و روز سینما مبارک باد

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/19 ساعت 16:17

  در آستانه حادثه تروریستی ۳۱ شهریور #اهواز در نشست ضد تروریسم وین شرکت کردیم تا بگوییم:
  -ما همواره در صف نخست مبارزه با تروریسم بوده و شهدای بزرگی مانند #حاج_قاسم را تقدیم کردیم.
  -#ایران با بیش از ۱۷ هزار شهید،قربانی ترور است.
  -باید دست حامیان مالی تروریسم در منطقه قطع بشود.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/18 ساعت 01:34

  آنچه باید مورد توجه قرار بگیرد،استفاده از ظرفیت مجلس و تصمیمات کمیسیون تلفیق جهت افزایش دو برابری بودجه ۱۴۰۰خوزستان،اختصاص ۱۷۵۰میلیارد تومان به فاضلاب #اهواز ،۲۲۶ میلیارد از ماده ۵۶به فاضلاب ۸شهر #خوزستان و برداشت از صندوق توسعه ملی برای طرح ۵۵۰ هزارهکتاری جهت توسعه و اشتغال

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/17 ساعت 17:11

  جا دارد تشکر ویژه‌ای داشته باشم از مدیرانی که در مشکلات #خوزستان کنار مردم بودند تا از آلام آنان کاسته شود، بخصوص آقای سلیمانی دشتکی که در مدت کوتاه و وجود مشکلات بر زمین مانده، مدیریت با ثبات و هماهنگی را انجام دادند. البته کوتاهی برخی مدیران از ذهن مردم پاک نخواهد شد.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/17 ساعت 16:04

  در دیدار با نائب رئیس مجلس عراق تاکید ویژه‌ای بر افزایش ارتباط اقتصادی،آغاز احداث راه آهن بصره-شلمچه و تسهیل تردد مسافرین،تجار و به ویژه زائرین #اربعین حسینی داشتیم.حفظ امنیت و تمامیت ارضی،دکترین سیاست ما در #عراق است که در این راه خون سرداران شهید ایران‌و عراق در هم آمیخته است.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/16 ساعت 19:36

  #خبر_خوب
  پس از پیگیری مطالبه به حق معلمان شریف و مکاتبات متعدد با وزارت آموزش و پرورش ،با اعلام رئیس برنامه و بودجه مابه التفاوت حقوق فروردین تا مرداد ۱۴۰۰ همزمان با حقوق شهریور پرداخت می‌شود.
  افتخاری والاتر از پیگیری مطالبات بحق مردم وجود ندارد .

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/07 ساعت 03:09

  الحمدلله برای نعمت رهبری چنین عالم و حکیم که همواره چراغ راه ما در این مسیر دشوار هستند.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/06 ساعت 01:09

  گشت و گذار در دمای بالای ۵۰ درجه
  بازدید از مرکز درمان کرونای #خوزستان
  رفتن به میان مردم درددیده و نشستن پای حرفهای آنان، تنها بخشی از تور تفریحی آخر هفته دولت آقای رئیسی بهمراه وزیر کشور، بهداشت، نیرو و جهاد به گرم‌ترین نقطه #ایران بود. مردم خود نمایش را از واقعیت تشخیص می‌دهند.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/06/04 ساعت 16:17

  مجلس پس چند روز کار فشرده و دقیق، با تایید حداکثری کابینه پیشنهادی،قدمی بزرگ برای ریل گذاری دولت جدید برداشت تا بدون تاخیر و درنگ وزارتخانه‌ها کار را آغاز کنند. رسیدگی فوری به مشکلات معیشتی مردم،آرامش و کنترل بازار باید اولویت اول دولت باشد.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/05/24 ساعت 16:04

  #خوزستان پایتخت مقاومت و ایستادگی ایران متعلق به همه اقوام غیور و شریف خود و پاره تن #ایران اسلامی است. خوزستان و خوزستانی‌های قهرمان، همیشه یکپارچه و همدل خواهند بود.
  #نه_به_تفکیک_خوزستان

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/05/21 ساعت 18:05

  اینکه سفیر روسیه و انگلیس تاریخ #ایران را نخوانده به اینجا آمده‌اند ،جای تعجب دارد.جهت یادآوری می‌گویم بیش از ۴ دهه است انقلاب مردمی مقتدر و ضد استعماری حاکم شده است که خواب شب را از چشم دشمنان ربوده و معادله‌ها را به هم می‌زند.از خواب خرگوشی بیرون بیایید و سریعا عذرخواهی کنید.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/05/08 ساعت 00:07

  عشق به علی در کوچه‌های دروازه ورود تشیع ایران جاری است.
  نام علی زمزمه عشایر ،مردمان و جوانان #خوزستان است که حب به #ولایت علوی را با یک دیگر تقسیم می‌کنند. حال یک لبخند باشد یا هزاران غذای نذری به عشق مولا … عیدتان مبارک
  #عید_الغدیر #عیدکم_مبارک

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/04/21 ساعت 22:35

  در موضوع #هورالعظیم و شرایط بحرانی این روزهای آب شرب، آب دام و خسارت دامداران و کشاورزان #خوزستان با آقای #قالیباف @mb_ghalibaf صحبت کردم و ایشان قول پیگیری ویژه را دادند.
  باید مشکلات استان‌های محروم و کمتر برخوردار بخصوص خوزستان و #سیستان دغدغه همه مسئولین کشور باشد .

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/04/19 ساعت 21:14

  #کنکور و استرس آن، برای داوطلب و خانواده او بسیار سنگین است ، اما وزیر علوم برای کاهش این استرس گفته است سوالات خارج کتاب خواهند بود؟ آیا آرامش روانی مردم بازیچه شماست ؟
  #مافیای_کنکور

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/04/15 ساعت 20:26

  آقای #روحانی چندین سال توسعه نیروگاه‌ها را متوقف و سرمایه گذار بخش خصوصی #برق را #مافیا_برق خواندید و نسبت به تذکرات و اخطارهای #مجلس بی توجه بودید.حداقل در این گرمای شدید برای دوهفته صنایع بزرگ دولتی و شبه دولتی که حدود ۳هزار مگاوات برق مصرف میکنند را برای آسایش مردم تعطیل کنید.

 • مجتبی یوسفی   mojtabayousefy@

  1400/04/14 ساعت 00:38

  هر چی می‌خواهیم یادمان برود #روحانی رئیس جمهور است نمی‌شود.
  در ادامه شاهکار مدیریتی دولت،با هدف خاطره بازی ایام جنگ شاهد خاموشی سراسری در کشور هستیم.فقط یادشان رفته #خوزستان در جنگ اگر گاهی برق نداشت،ولی آب داشت اما به لطفشان با قطع #برق آب هم نداریم. آن هم در این گرمای #اهواز