• ینگه دنیا جاییکه رئیس یک سازمان مخوف جاسوسی یکباره وزیر خارجه میشه و‌ به جای دیپلماتیک صحبت کردن با قلدری فقط تهدید توخالی میکنه و به یک ملت بزرگ اهانت! کاش بهش بگن هیچوقت #ایران رو تهدید نکنه!

 • تصمیم خطرناک #ترامپ برای ابد در تاریخ سیاست دنیا ثبت شد! دفن یکی از بزرگترین توافق‌‌های بین‌المللی جهان تیر خلاص اعتماد به کابوی‌ها بود و مسجل کرد حساب کردن روی امضای سران ایالات متحده اشتباه است! در این موقعیت حفظ وحدت داخلی و حمایت از تصمیم نظام واجب است #لغو_برجام

 • افاضات فرمودن #ارتش_ایران اصلا قوی نیست! پس خرید ۵۰۰ میلیارد دلاری سلاح از آمریکا برای مقابله با قدرت ایران واسه چیه؟! بعدشم ارتش مثلا قدرتمند سعودی با اینهمه ریخت و پاش‌‌ چرا ۳ ساله تو یمن کشوری که اصلا ارتش نداره تو گل گیر کرده؟! پسر جان کسی با حرافی گنده نشده که تو دومیش باشی!

 • بعد از لفاظی‌ اخیر #نتانیاهو در #آیپک مشخص بود ایران ستیزی #ترامپ به اوج میرسه ولی کسی متصور نبود که به این زودی #تیلرسون موافق #برجام در سفر کاری اونم با #توئیت عزل بشه! تا کسی سکاندار دیپلماسی ایالات متحده بشه که صراحتا گفته مساله ما سلاح اتمی ایران نیست بلکه خود ایران است!

 • نمیشه ورود #زنان به ورزشگاه رو محدود کرد تا مردان راحت‌تر فحاشی کنند! این حق طبیعی و شهروندی بانوان هست و میشه ورود و خروج اونا رو به فضاهای ورزشی با رعایت شئونات اسلامی مدیریت کرد اما نمیشه تا ابد صورت مسئله رو پاک کرد!

 • بلافاصله بعد از سفر #ولیعهد_سعودی به لندن چند تا #شیعه_انگلیسی اینقدر راحت به خاک یک کشور تعرض میکنند!!! مدیونید فکر کنید ربطی بهم دارند! این وسط نقش پلیس انگلیس خیلی سخت بوده! تماشا!!!

 • امیدوارم جواب‌های صریح، زوایای پنهان سانحه سقوط هواپیمای ATR۷۲ هواپیمایی آسمان رو مشخص کنه تا سیه روی شود هر که در او غش باشد! آقای دکتر #کرباسیان: آیا #بیمه_ایران طرف قرارداد شرکت هواپیمایی #آسمان میباشد؟!

 • دیپلماسی ورزشی ما اکثرا ناامید کننده بوده! ولی حالا که رئیس #فیفا به رئیس‌جمهور قول داده که به ظلم بازی با تیم‌های عربستانی در زمین بی‌طرف رسیدگی جدی کنه خواهشا آقایون فدراسیون این وعده رو نقد کنند چون مردم و #مجلس ولشون نمیکنن و با مماشات احتمالی حتما برخورد خواهد شد!

 • بدون تعارف به عنوان نماینده عضو کمیسیون عمران هنوز نمیدونم چه کسی مقصر حادثه قطار تبریز_مشهد بود! اگر سری به شبکه‌های اجتماعی بزنیم شاهد موج گسترده‌ای از هجمه و بی‌اعتمادی مردم به مدیران هستیم، تا کی با #سانچی کبوتر در حال رجعت بکشیم و با #سقوط_هواپیما پرچم کشورمون رو سیاه کنیم؟!

 • درباره سقوط این هواپیما علاوه بر وزارت #راه_و_شهرسازی باید از وزارت #تعاون_کار_و_رفاه‌اجتماعی نیز توضیح خواست! شرکت #آسمان در ید آقای #ربیعی است و باید پاسخگوی عملکرد ضعیف ایرلاینش باشه! #سانچی هم فراموش شد بی‌اونکه کسی از ایشون سئوالی بکنه! هیچ مسئولیتی متوجه آقای وزیر نیست؟!!

 • سوءمدیریت در شرکت #آسمان یکی از علل اصلی سقوط هواپیمای ATR است چون هواشناسی از وضعیت خراب آب‌و‌هوا اطلاع داده بوده و احتمال سانحه وجود داشته ولی مدیریت دستور لغو پرواز را صادر نکرده! یکی از مسافران هنگامی که متوجه بدی آب‌وهوا میشه از رفتن خودداری کرده و خوشبختانه الان زنده است!

 • به عنوان عضو کوچک کمیسیون عمران مجلس قول میدم از همه ظرفیت‌های قانونی برای معرفی مدیران بی‌کفایتی که با جون مردم بازی میکنند استفاده کنم ولی قطعا یک دست صدا نداره! خدا کنه روزی برسه که فرهنگ عذرخواهی و مسئولیت‌پذیری در این کشور نهادینه بشه! #سقوط_هواپیمای_یاسوج

 • اوناییکه #فرودگاه_دشت‌ناز رو از #ساری جدا کردند در حال جدا کردن #ساحل هستند! در حالیکه شهر شدن هیچ کمکی به مردم عزیز #فرح‌آباد نمیکنه و وضعشون رو هم بدتر میکنه! اولین ضرر، تبدیل عوارض روستایی به چند برابر شهری هست در حالیکه درآمد مردم هیچ فرقی نکرده! لطفا به مردم واقعیت رو بگید!

 • #نرخ_تورم در کشورمون خیلی بالاست و با این رویه متاسفانه #نرخ_ارز همچنان بالا خواهد رفت! نقدینگی بی‌نهایت زیادی که در جامعه سرگردونه باید با تدبیر تیم اقتصادی دولت وارد چرخه تولید و اشتغال‌زایی بشه وگرنه #اقتصاد_ملی از این هم شکننده‌تر میشه و معیشت مردم خراب‌تر از الان خواهد شد!

 • به جز یکسال که اونهم به اصرار مسئولین بود هیچوقت در جایگاه مراسمات مختلف حاضر نشدم و کاملا با این کار مخالفم! این شیوه غلطیه که ما خودمون رو از مردم متمایز بدونیم! ماها باید یاد بگیریم و در عمل ثابت کنیم که انقلاب برای مردم هست نه مسئولین! بیاییم همراه #مردم باشیم نه بر مردم!

 • کارخانه خصوصی‌سازی شده #چوب_و_کاغذ مازندران با ۲۴۵۰ پرسنل در آستانه تعطیلی قرار گرفته! ۳ ماهه دستمزد #کارگران زحمت‌کش این مجموعه مهم پرداخت نشده! طنز تلخ ماجرا اینجاست که این وسط ژنراتور ۱۵ میلیاردی کارخانه رو ۲ میلیارد فروختند! مگه داریم این همه زدوبند؟!!

 • برادر عزیزم حاج #سید_مصطفی_علمدار پس از سالها تحمل درد و رنج که یادگار دوران ایثار بود به خیل همراهان شهیدش خصوصا آقا #سید_مجتبی عزیز پیوست. سید جان شفیع این بنده کمترین خدا باش

 • رضایتمندی از عملکرد شرکت‌هایی هواپیمایی وجود نداره و متاسفانه نحوه مدیریت در پروازها مشکلات عدیده‌ای رو برای مردم رقم زده، دکتر #آخوندی باید پاسخگوی مشکلات پیش آمده برای مردم در این بخش باشه، به نظر میرسه #وزارت_راه_و_شهرسازی نیازمند خانه تکانی اساسی هست!

 • جالبه بارش سنگینی صورت نگرفت و اینهمه اختلال در همه حوزه‌ها واقعا خجالت ‌آوره! ۳۰ سانتیمتر برف و اینهمه مشکل؟!! این مقدار بارش در همه دنیا معمولیه و هیچ نوع حمل و نقلی دچار اختلال نمیشه! متاسفانه #مدیریت_بحران نداریم بلکه خود مدیریت کردنمون بحرانیه!

 • دغدغه مردم گرانی، معیشت، رکود بازار، اشتغال، فساد، رانت و … است و در انتخابات پایان دادن به این معضلات توسط دکتر #روحانی شعار داده شده بود و از ایشون توقع میرفت در مصاحبه‌ اخیر بی‌تعارف راجب حل اینها با ملت صحبت میکرد اما متاسفانه بیشتر مجری برنامه به چشم اومد تا رئیس‌جمهور!

 • فرشته‌ها میدانستند او غمخوار همه مصیبت‌های اهل‌بیت(ع) خواهد بود و یک تنه پرچمدار واقعه دشت نینوا است، طالعش والاترین پرستار عالم بود تا میلادش بهانه تقدیر از این قشر زحمتکش و دلسوز باشد؛ میلاد #حضرت_زینب(س) و #روز_پرستار بر همه عاشقان اهل‌بیت(ع) و پرستاران عزیز کشور مبارک باد

 • از پلاسکو تا بهشت چند قدم باقی بود؛ جنت گوارای وجودتان مبارزان با آتش؛ سالروز شهادت مظلومانه و دردناک #آتشنشانان شجاع و ‌دلیر در حادثه تلخ ریزش ساختمان #پلاسکو بر ملت عزیز خصوصا خانواده بزرگ #آتش‌نشانی تبریک و تسلیت باد روحشان شاد و یادشان تا ابد در قلبها

 • چند روز پیش اعلام شد که کلنگ #پلاسکو جدید زده شده ولی متاسفانه همواره مراسم کلنگ‌زنی برگزار میشه! کلنگ‌ها زنگ میزنند اما پروژه‌ای بهره‌برداری نمیشه! طنز تلخ ماجرا اینجاست که پروژه‌هایی در کشور داریم که بارها و بارها کلنگ‌زنی شدند! متاسفانه آفت مدیر دوربینی در کشور ما وجود داره!

 • بعد از فاجعه #پلاسکو تا چند روزی همه درگیر اون بودند ولی بعد کاملاً فراموش شد! هیچ مسئولی موضوع رو پیگیری نکرد، کسبه اونجا کارشون نابود شد این برای مدیران وعده‌ای مهم نیست؟! متأسفانه تاکنون برای ساختمان پلاسکو اتفاق خاصی رخ نداده و کسی هم از سرنوشت کسبه این ساختمان خبری نداره!

 • طبرستانی‌های دلاور خصوصا دلیران ساروی و اهالی خونگرم #روستای_ارزفون دلیرمردی در مهلکه آتش #سانچی داشتند؛ #شهید_میلاد_عنایتی نماینده مازنی‌ها در این حادثه تلخ بود و تک‌تک ساروی‌ها به پرورش چنین دسته گلی در خاک خود افتخار میکنند و امید دارند که این #شهید_خدمت شفیع روز قیامتشان باشد

 • بی‌شک تصویب #قانون_منع_بکارگیری_بازنشستگان از افتخارات بزرگ #مجلس_دهم است و قطعا اجرای آن توسط دکتر #روحانی هم از افتخارات #دولت_دوازدهم خواهد بود. مدیریت جزیره زیبای #کیش نیازمند استفاده از #جوانان متخصص است نه اینکه به جای یک مدیر ٥٨ ساله یک دیپلمات ٦٣ ساله بیاد!

 • در وانفسایی که هیولای بی‌اخلاقی در جامعه ما در حال رشد سریع است فقدان امثال استاد #سیدمهدی_طباطبایی بسیار سخت است؛ روحت شاد مرد بزرگ که هیچ وقت از دایره انصاف و ادب خارج نشدی و چه حیف که شب‌های قدر امسال بدون سخنان حکیمانه شما خواهد بود

 • رای قاطع روس‌ها به #ولادیمیر_پوتین نشانگر این بود که مقتدر بودن از آزادی‌های سیاسی براشون مهم‌تره؛ روسیه که بعد از #بوریس_یلتسین به شیر بی‌دندون تبدیل شده بود با سیاست‌های مرد یخی دوباره بازیگر اصلی دنیا شد و رای تاریخی مردم مهر تاییدی بر عملکرد اقتدارگرایانه رئیس‌جمهورشون بود

 • عزل توئیتی #وزیر_خارجه_آمریکا که جرمش دفاع از معاهده بین‌المللی #برجام بود بیش از همیشه نشون داد که ترامپ با گانگستر بازی میخاد زهر چشم بگیره! ولی مطمئن باشه که ایران به عنوان قدرت مطلق خاورمیانه بیدی نیست که با این بادها بلرزه و همونطور که مذاکره بلدیم مقابله و مقاومتم بلدیم!

 • روزی در کشورمون حمل ساز و استفاده از ویدئو ممنوع بود! اما با گذشت زمان آزاد شد و باید از تجربه‌ها درس گرفت و راه رفته را دوباره نپیمود‌ و به یقین حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها میتونه هیجانات منفی و مثبت اونها رو تخلیه کنه و شادابی به جامعه تزریق کنه؛ #حضور_بانوان_در_محافل_ورزشی

 • #محمد_بن_سلمان قبل از دیدارش با ملکه الیزابت افاضه کرد که ایران، قطر و ترکیه مثلث شیطانی در منطقه هستند! بعد چند تا شیعه افراطی مرسوم به انگلیسی به سفارت ج.ا.ا در لندن تعرض میکنند! ظاهرا سرکیسه شل کردن ولیعهد خام سعودی اینقدر چرب بوده که استعمارگر پیر اینقدر راحت شرافتش رو فروخت!

 • یک لیست نصفه و نیمه از اسامی همکاران امضاء کننده طرح اعاده #اموال_نامشروع_مسئولین منتشر شد که اسم حقیر توش نبود! دلیلشم عدم انتشار همه صفحات و نشر عجولانه بود! تو این چند روز با تماس، پیامک، توییت و … اینقدر بهم حمله شد و متهم به فساد شدم که حد نداره! به کجا داریم میریم؟! متاسفم

 • زوایای پنهان سانحه سقوط هواپیمای ATR۷۲ هواپیمایی آسمان مشخص میشه تا سیه روی شود هر که در او غش باشد! آقای دکتر #ربیعی: آیا بیمه‌نامه شرکت هواپیمایی #آسمان با #بیمه_ایران اعتبار داره؟!

 • #نقص_فنی در پرواز امروز مشهد-ساری! آقایون مسئول تا کی باید تن و بدن مردم در این پروازهای مشکل‌دار بلرزه؟! حتما باید ده‌ها خانواده دیگه داغدار بشن تا یه فکر اساسی برای حمل‌ونقل هوایی بشه؟!

 • #معذرت‌خواهی کوچکترین کاریه که مسئولین میتونند انجام بدند اما بعد از عذر‌خواهی و یا مثلا استعفای مدیرعامل راه‌آهن همه چیز حل شد؟! آیا روند موجود تغییر کرد؟! به نظرم مهمتر از #عذر‌خواهی اصلاح روند است و اینکه رعایت ایمنی تا چه حد مورد توجه مسئولین قرار داره!

 • شکایت‌های بسیاری از خلبانان شرکت #آسمان به کمیسیون عمران ارسال شده و بیش از ۳۰ نفر از خلبانان توانمند این شرکت در ماه‌های قبل به دلیل سوءمدیریت استعفا دادند! تعدادی از این عزیزان اعلام کردند که ازشون چکهای ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومنی گرفته شده بابت اینکه شرکت رو ترک نکنند! جل‌الخالق!

 • بروز حادثه اجتناب ناپذیره ولی این همه فاجعه در حوزه حمل‌ونقل اونم در فواصل زمانی کوتاه مدت رو چه کسی باید پاسخگو باشه؟!! وقتش نرسیده برای تسکین غم و درد خانواده‌های داغدار و کسب اعتماد عمومی جامعه یک مقام عالی شجاعانه #استعفاء بده؟!!

 • امروز یک اسکناس ۵۰ هزار ریالی زرد رنگ ۱ دلار هست! و اگر این رویه غلط عدم استقلال #بانک_مرکزی که ۴ سال پیش فریاد زدیم ادامه پیدا کنه روز دوری نخواهد بود که هر اسکناس ۱۰ هزار تومنی سبز رنگ میشه ۱ دلار! آقای #رئیس‌جمهور جلوی فاجعه افزایش افسارگسیخته #نرخ_ارز رو چه کسی باید بگیره؟!

 • شهر شدن #فرح‌آباد علاوه بر خیانت به #ساری ظلم به مردم شریف اونجاست! متاسفانه جو احساسی راه افتاده و با این مخالفت قطعا دیگه از فرح‌آباد رای نمیارم ولی باید به مردم واقعیت رو بگم! مردم رو تحریک کردند که با شهر شدن همه مشکلاتشون حل میشه ولی دودش اول به چشم خود اون مردم عزیز میره!

 • مسئولین حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن رو به حساب عملکرد خود نزارند و خواهشا از خواب خرگوشی بیدار بشند! البته منکر تلاش‌هاشون نیستم ولی مشکلات معیشتی گریبان‌گیر مردم هست و پرچمدارشم #اشتغال است! این مردم نجیب همیشه پشتیبان نظام و رهبری بودند و وضع فعلی اصلا شایستشون نیست!

 • هنوز مردم شریف #ساری داغ پرکشیدن حاج #عزت‌الله_دامادی رو بر سینه داشتند که خبر آمد یکی دیگر از خادمین شهر در #خانه_ملت به سفر ابدی رفته است و چه زود چهارده سال از رفتن مرد اخلاق و عمل گذشت؛ روحت شاد زنده‌یاد #سیدمسیح_سلیم‌بهرامی

 • نطق پیش از دستورم در جلسه علنی مجلس و عرض تسلیت به مردم شریف حوزه انتخابیه‌ام و مقام معظم رهبری در خصوص شهادت برادر عزیزم حاج #سید_مصطفی_علمدار که پس از سالها تحمل درد و رنج به خیل همراهان شهیدش خصوصا آقا #سید_مجتبی عزیز پیوست؛ ان‌شاالله این سید عزیز شفیع روز قیامتمون باشه

 • آزادسازی نرخ بلیط هواپیما تبعات بدی داشته و رقابتی شدن هم نتونسته مشکلات رو حل کنه، مدافعان این تصمیم باید پاسخگو باشند و رسیدگی به عملکرد ضعیف #ایرلاین‌ها برای رضایت مردم الزامیه؛ حتما در کمیسیون عمران به تخلفات شرکت‌های هواپیمایی در ارائه خدمات به مردم در برف اخیر رسیدگی میکنیم

 • دولت برای حفظ حیثیت خودشم که شده باید از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری میکرد، در #فرودگاه_امام_خمینی(ره) که پروازهای خارجی انجام میشه چنین حوادثی شرم‌آوره! پس از بررسی بودجه در خصوص این آبروریزی‌ها در کمیسیون عمران بحث میکنیم چون تمام اختلال‌های ایجاد شده از ضعف مدیریت ناشی میشه!

 • طبق اخبار موثق وضعیت #زلزله‌زدگان مظلوم استان کرمانشاه بحرانیه و هر روز خبر ناگواری مخابره میشه؛ تا کی باید شاهد این رویه باشیم؟! مگه رهبر انقلاب و رئیس‌جمهور دستور اسکان فوری این مردم زجرکشیده رو ندادن؟! پس مشکل کجاست؟! به خدا این رویه شرم‌آوره!

 • شفافیت در عملکرد و تحقق وعده‌ها میتونه اعتماد این مردم نمونه و مثال‌زدنى که همیشه پشتیبان نظام و کشورشون بودن رو بیش از پیش بالا ببره و میبایست مواظب گفتار و رفتارمون باشیم که موجب سلب اعتماد عمومی از دولتمردان نشه! #مصاحبه_تلویزیونی_رئیس‌جمهور

 • بیا تا جهان را به بد نسپریم به کوشش همه دست نیکی بریم نباشد همی نیک و بد پایدار همان به که نیکی بود یادگار یکم بهمن زادروز میلاد حکیم پارسی‌گو #ابوالقاسم_فردوسی گرامی باد

 • کشور تحت تأثیر سانحه #سانچی قرار داره و همه هم ناراحت هستیم اما دو ماه دیگه اینم فراموش میشه و باز همان آش و همان کاسه! بعد #پلاسکو یک جوی ایجاد شد که باید ساختمان‌ها رو ایمن کنیم اما ببینید چند سازه ایمن شده! اگر ایمن‌سازی‌ به تعداد انگشت‌ یک دست هم بود قول شرف میدم #استعفا کنم!

 • بنیاد مستضعفان به ‌عنوان مالک #پلاسکو، دولت، شهرداری و هر نهاد و مسئولی که تصاویرشون موجوده و در زمان حادثه هنرنمایی کردند! باید برای ساخت این بنا اقداماتی رو انجام میدادند! آقایون ۸ ماه قبل اعلام کردند که تا ۱۲ روز دیگه طرح ساخت نهایی میشه و الان ۴ ماه میگذره ولی دریغ از حرکتی!

 • گرد فراموشی روی تمام وعده‌های #پلاسکو نشسته! متأسفانه یک عادت بد در کشور ما وجود داره که یک اتفاقی رخ میده افراد زیادی اعم از مسئول و غیرمسئول به محل حادثه میان، عکس میگیرند و تا یک هفته پیگیر موضوع هستند و بعد مسئله به‌ طور کامل فراموش میشه چون دیگه دوربینی در کار نیست!