• مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/28 ساعت 19:31

  عباس آخوندی، ضعیفترین وزیر در جمهوری اسلامی امروز استعفا داد، آنهم خیلی طلبکارانه و پرمدعا … ما اگر در رسانه عُرضه داشته باشیم، باید کاری کنیم تا او به خاطر عملکرد افتضاحش محاکمه شود … همه کمک کنند

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/27 ساعت 00:11

  بهمن ۹۶، خانه‌ای که حدود ۲۰۰ میلیون تومان قیمت داشت، امروز حدود ۵۰۰ میلیون تومان فروخته شد!!! هر جای دنیا در مدت ۹-۸ ماه چنین اتفاقی در بازار مسکنش رخ دهد، وزیرش را محاکمه میکنند اما در ایران، وزیر بجای پاسخگویی، به مردم و منتقدان حمله میکند؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/25 ساعت 14:15

  رسانه‌های دولتی در ماههای اخیر در تلاشند بگویند مسعود نیلی در دولت حضور ندارد! این سناریو در روزهای اخیر شدت گرفته ( بعد از جلسه روحانی با اقتصاددانان) امروز دنیای اقتصاد و هفت صبح در راستای این سناریو در مطالبی تاکید کرده‌اند که او مشاور سابق است! بازی طراحی شده او و دوستانش

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/23 ساعت 15:38

  امروز حسن روحانی با اقتصاددانان کشور جلسه داشت. ۳ نکته درباره جلسه امروز ۱- اقتصاددانان علامه مانند فرشاد مومنی و حسین راغفر در جلسه نبوده‌اند. ۲- مسعود نیلی هم به جلسه نرفته است! ۳- نیلی به روحانی گفته بحران اقتصادی کشور راه حل اقتصادی ندارد …!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/23 ساعت 09:51

  آیا فردی مثل مسعود نیلی که جزء طراحان اصلی چهار برنامه توسعه کشور بوده و در نوشتن دو برنامه دیگر نیز بطور غیرمستقیم دخیل بوده، میتواند بگوید من مقصر وضع موجود نبوده و نیستم … جناب نیلی!‌ وضعیت امروز اقتصاد ایران به دلیل اجرای سیاستهای شماست …

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/21 ساعت 12:18

  محمدعلی یزدان جو،‌ مدیرعامل مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی است. چند روز پیش حکم هیات مدیره‌ای وی در شرکت کشتیرانی تمدید شد! وی به نمایندگی از صندوق بازنشستگی کشوری در ترکیب هیات مدیره شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی حضور دارد! چه جوری وقت میکنید به این همه امورات برسید!؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/19 ساعت 20:04

  شنیده شده فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد میشود. او معاون کنونی نوبخت، دوست خانوادگی طیب نیا و از مهره‌های فرهاد رهبر است … اگرچه اقتصاد خوانده اما بشدت سیاسی است و جز مدیرانی است که در دهه ۸۰ از تحصن نمایندگان مجلس ششم حمایت و از چهره‌های تندرو در دولت روحانی محسوب میشود!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/18 ساعت 16:15

  مجتبی خسروتاج معاون وزیر صنعت که اتفاقا چند هفته پیش اعلام بازنشستگی کرده بود، چند روز پیش عضو هیات مدیره شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی شد!! از یک طرف میاد اعلام میکنه من داوطلبانه حاضرم برم، از یک طرف دیگر …. سرکاریم؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/17 ساعت 17:01

  یک چهارم برنج باسماتی هند را ایران میخرد، رقم، رقم بالایی است. اگر بعد از تحریمهای ۱۳ آبان از ایران نفت نخرید، ما هم خرید برنج هندی را متوقف کنیم … همه چیز راهکار دارد. اما وقتی در هند سفیر نداشته باشیم که رایزنی کند، همین میشود که الان شده …

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/17 ساعت 12:12

  در ۶ ماه نخست امسال ۱۳۹ میلیون دلار کالا به قطر صادر کردیم که تازه نسبت به پارسال، ۶۰ درصد هم رشد داشته است!!! در بازار ۲۵ میلیارد دلاری قطر فقط ۱۳۹ میلیون دلار!!! واقعا این عدد افتخار دارد؟! در حالی که قطر بشدت نیازمند کالاهای ایرانی است، مسئولان ما در خواب نازند!!!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/16 ساعت 15:37

  آخوندی به سلامتی از وزارت راه میرود و به جایش علی‌اکبر حاج‌محمدی مشاور نوبخت در امور زیربنایی و عمرانی به عنوان وزیر معرفی خواهد شد. او مهره نوبخت است. یعنی بهتر از او نبود؟! بد رفت و بدتر اومد!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/15 ساعت 16:15

  محمود صادقی: اتحادیه اروپا به دلیل برخی موانع مانند نپیوستن به FATF نمی‌تواند با ما معامله‌ای داشته باشد جهت استحضار: در توافق با اروپا قرار است آنها روزانه ۷۰۰ هزار بشکه نفت از ما بخرند (نفت در برابر کالا)، اینهم ربطی به FATF ندارد، چون فروش نقدی نیست!!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/14 ساعت 21:11

  آخوندی گفته دولت قبل هم FATF را پذیرفته بود. هم شمس الدین حسینی و هم سعید جلیلی با FATF در سال ۸۹ نامه نگاری کردند! تفاوت FATF در اون دولت و این دولت: «اون دولت فقط مکاتبه و تعامل بود، این دولت تعهدات سنگین داده شد!!» حالا فهمیدید!؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/13 ساعت 17:06

  رئیس بانک مرکزی دیروز به روسیه رفت تا با همتای روس خود دیدار کند. این دیدار بسیار مهم بود چون دو کشور مورد تحریم آمریکا هستند. متاسفانه همتی این دیدار را خیلی مهم ندانسته و بجای بهره گیری از نخبگان، با یک تیم ضعیف به مسکو رفت!! چرا قدر فرصتها را نمیدانیم!!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/12 ساعت 00:06

  دلار در آرامش موقتی است و به دلیل برخی اتفاقات موقتا به زیر ۱۵ هزار تومان رسیده دلیل اصلی التهابات ارزی، نقدینگی ۱۶۰۰ هزار میلیاردی است کاهش اخیر قیمت دلار ثابت کرد آمریکا در این گرانی بی تاثیر بوده! تا برای این نقدینگی، برنامه‌ای طراحی نشود، آرامش بازار کامل نخواهد بود

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/08 ساعت 13:11

  وزارت اقتصاد که باید مرکزیت فرماندهی اقتصادی باشد، با یک «خزانه دار»سابق اداره میشود وزارت رفاه که مسئولیت کار، معیشت (رفاه) و صاحب صدها هلدینگ اقتصادی(شستا) است بی صاحب است! وزار صمت هم که مسئول واردات و صادرات و تنظیم بازار است، وزیرش …. با این وضعیت میشود جنگ اقتصادی کرد؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/28 ساعت 01:49

  دیروز پیش یکی از اقتصاددانان معروف لیبرال بودم. پرسیدم الان وضع اقتصادی بدتره یا سال ۹۱! گفت «خب معلومه، چه سوال احمقانه‌ای! سال ۹۱ وضع خیلی بدتر بود» گفتم پس چرا الان همه ناراضی‌اند؟! سکوت کرد بهش گفتم سال ۹۰،دولت قبل، پستهاتون رو گرفته بود، حالا ۱۰ جا مشاورید و پروژه میگیرید!؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/21 ساعت 15:15

  دارایی شستا حدود ۴۰ هزار میلیارد تومان و ارزش سهامش در بورس نیز حدود ۶۰ هزار میلیارد تومان است. شستا حدود ۲۸۰ شرکت دارد که سود کل این شرکتها فقط ۵ درصد است!!! فاجعه نیست؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/15 ساعت 11:45

  نقدینگی ۱۶۰۰ هزار میلیاردی در ماههای اخیر پدر اقتصاد را درآورده.. فعلا که روحانی و تیمش بی‌توجهند! ساده‌ترین راه: ۳۰ درصد جمعیت شهری و ۶۰ درصد جمعیت روستایی در بافت‌ فرسوده زندگی میکنند. با هدایت نقدینگی به این حوزه ( ساخت و ساز)، هم شغل ایجاد و هم نقدینگی هدایت میشود …

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/14 ساعت 16:12

  جالب است، با دلار ۴۲۰۰ تومانی کلی چای وارد کردیم، اما در هفته‌های اخیر قیمت چای طبق آمار بانک مرکزی بیش از ۲۰ درصد گران شد … مگر چای خارجی ارز دولتی نگرفت، پس چرا گران شد؟! آقای جهانگیری! باید پاسخ بدهید چرا کالاهایی که ارز دولتی گرفتند، گران شدند؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/12 ساعت 13:30

  فرشاد حیدری از معاونت نظارتی بانک مرکزی برکنار و به جایش فرهاد حنیفی نشست معاونت نظارت جای خیلی مهمی است، خیلی از ایردات امروز اقتصاد ایران مانند «بانک، نقدینگی و ارز» آنجاست امیدوارم دوست صمیمی رئیس کل که تخصصش بازار سرمایه و مالی است( نظارت نیست)بتواند برای اصلاح امور کاری کند!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/05 ساعت 18:29

  رئیس جمهور در حکمی سید رحمت الله اکرمی، «خزانه دار» را به عنوان سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب کرد!! آقای روحانی! آدم قحطی بود؟! معلوم است تعمد!،‌ فردی را به عنوان سرپرست منصوب کردید که اینکاره نیست! خوب نیست در این شرایط حساس از این کارها میکنید؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/04 ساعت 11:08

  نمایندگان مجلس امروز در جلسه استیضاح کرباسیان، اتهاماتی به او و تیمش زدند (زد و بند و فامیل بازی در شرکتهای زیرمجموعه وزارتخانه..) وقتی کرباسیان برای دفاع از عملکرد به صحن رفت تا سخنرانی کند، پاسخ هیچکدام را نداد و حرفهای کلی زد..!!! این خوب است یا بد؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/05/31 ساعت 23:32

  توتال رفت، یک ریال هم به ما جریمه نداد، سرکارمان گذاشت و کلی اطلاعات میادین مان را هم برد … حالا ما مانده‌ایم و شرکای قدیمی چینی …. به نظرم منتقدان زنگنه (وزیر نفت) آدم‌های بی‌عرضه‌ای هستند!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/05/30 ساعت 12:16

  امروز به سراغ احمد توکلی رفتیم تا از او درباره عملکرد کرباسیان وزیر اقتصاد سوال کنیم گفت:فعلا در اینباره اظهارنظر نمیکنم، چون حرفهایم بر استیضاح کرباسیان اثرگذار است! آقای توکلی!شما در مجلس قبل که نماینده بودی و صدای ضبط شده منتشر کردی، وزیر استیضاح نشد! چه برسد به امروز که …

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/29 ساعت 22:49

  سال ۸۵ مصرف روزانه بنزین ۷۳ میلیون لیتر بود طرح سهمیه بندی با کارت سوخت اجرا شد. روند مصرف روزانه بنزین تا اوایل دهه ۹۰ در محدود ۶۰ میلیون در روز بود زنگنه آمد، کارت سوخت را حذف کرد. در سال ۹۷ مصرف روزانه به بیش از ۹۰ میلیون لیتر رسید! مسببان حذف کار سوخت نباید محاکمه شوند؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/28 ساعت 06:18

  متاسفانه شاهد هستیم تفاوت قیمت خودرو از کارخانه تا بازار در برخی خودروها، به حدود ۵۰ میلیون تومان رسیده و دلالان همچنان بیشترین سود را از این بلبشوی بازار میبرند. این روندها ماههاست ادامه دارد و دولت فقط مثل (..) نگاه میکند؛ همین! ( بدون هیچ راهکاری)

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/25 ساعت 21:21

  وزیر صمت بزودی تغییر میکند، این خبر تقریبا تاییدشده اما او این روزها دست به تغییرات عجیب در وزارتخانه‌ای که قرار است دیگر وزیر آن نباشد، زده. یکی از آنها، برکناری مدیرعامل سایپاست! وزیر بعدی صمت، اگر نخواهد با مدیرعامل جدید کار کند، چه کند؟ بازهم تغییر، در این مدت کم!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/24 ساعت 08:22

  سوال:چرا مسعود نیلی تاکنون درباره بزرگترین اشتباه دولت حسن روحانی درباره نرخ ارز یعنی اعلام دلار ۴۲۰۰تومانی سکوت کرده؟ مگر او نبود که دولت گذشته را به آموزه‌های علم اقتصاد رهنمون میکرد؟ کجای دلار ۴۲۰۰تومانی برگرفته از آموزه‌های علم اقتصاد است؟ چون پست دولتی دارد، باید سکوت کند؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/23 ساعت 12:19

  موتلفه در صنعت سیمان! محمدنبی حبیبی به نمایندگی از سیمان تهران رئیس هیات مدیره سیمان هگمتان شد سیمان تهران،سهامدار سیمان هگمتان بوده و شرکت گسترش صنایع کاوه پارس (وابسته به بنیاد مستضعفان) هم نیمی از سهام سیمان تهران را دارد یحیی آل‌اسحاق هم اکنون رئیس هیات مدیره کاوه پارس است

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/21 ساعت 18:18

  این روزها اقتصاددانانی مانند فرشاد مومنی، راغفر و عباس شاکری و … که در انتخابات ۹۲ و ۹۶ برای روحانی تبلیغ میکردند، به جان دولت، سیاستها و مشاورانش (مسعود نیلی) افتاده‌اند که چرا …؟! معلوم است دلیل حمله‌ها چیست؟ جدا کردن خط با دولت! دیر است! یکسال بیشتر از حمایتهایتان نگذشته!!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/20 ساعت 17:54

  در چند هفته اخیر تاجران خشکبار بشدت در تلاشند تا با جو رسانه‌ای که ایجاد میکنند به جامعه القا کنند، تولید خشکبار به ویژه پسته نسبت به پارسال حدود ۵۰-۴۰ درصد کم شده، بنابراین اگر دیدید پسته کیلویی ۲۰۰ هزار تومان شده، تعجب نکنید!!! دروغ بزرگ!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/19 ساعت 16:02

  چین یکی از بزرگترین خودروسازان جهان است و این روند با سرعت و کیفیت خوبی در حال انجام است چین ۷۰ خودروساز دارد که ۲۰ تای آن خیلی مطرح نیستند!! دقیقا همان چند تای گمنام وارد بازار ایران شدند! حداقل با چینیهای مطرح مذاکره کنید

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/18 ساعت 11:59

  به مصاحبه‌ها، سخنرانی‌ها و اظهارنظرهای مسعود نیلی تا قبل از سال ۹۲ دقت کنید.. یادم نمی‌آید در سالهای ۸۴ تا ۹۲ به موبایل نیلی زنگ زده باشم و او جواب منِ خبرنگار را نداده باشد! او حالا کجاست؟ او امروز با هیچ کس حرف نمیزند! او مسئول وضعیت امروز اقتصاد ایران است و باید پاسخگو باشد.

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/17 ساعت 16:08

  ابراهیم کاردگر حدود ۱۰ روز است به بیمه دانا رفته او که تا چند سال پیش فقط رئیس شعبه یکی ازشرکت‌های بیمه‌ای در یکی از شهرستانها ( نوشهر) بود، اینک چند روزی است مدیرعامل بیمه دانا شده!! خبر دار شدم از روزی که به دانا رفته، یک روز در میان یک مدیر ارشدش را عوض کرده!!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/17 ساعت 11:09

  حقوق کارگر بینوا یک میلیون و صد هزار تومان است. این عدد را در پایان سال گذشته تصویب کردند، وقتی دلار زیر ۵ هزار تومان بود … امروز دستمزدها همان است، اما قیمتها ۳ برابر شده! با همان دستمزدی که اسفند ۹۶تصویب شد، میتوان زندگی کرد؟ کاش مدیران فقط چند روز با حقوق یک کارگر زندگی کنند.

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/15 ساعت 18:24

  قرار است برای افزایش قدرت خرید مردم به علت گرانی دلار، سالی ۴-۳ بار بسته ۱۰۰ هزار تومانی ( حمایتی- سبد کالا ) به مردم داده شود. انصافا با ۱۰۰ هزار تومان بسته حمایتی قدرت خریدِ کم شده‌ی مردم جبران میشود؟ طراحان این بسته خودشان خرید میروند؟! قدرت خرید یک سوم شده

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/15 ساعت 13:22

  جلال پور، رئیس سابق اتاق بازرگانی و از دوستان نیلی و نهاوندیان خبر داده، رضا رحمانی، معاون کنونی شریعتمداری و رئیس سابق کمیسیون صنایع مجلس ( مهره علی لاریجانی) جایگزین او در وزارت صنعت میشود اوضاع صنعت اصلا خوب نیست، در این شرایط نیازمند مدیری توانمندتر هستیم نه …

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/14 ساعت 19:15

  قیمت دلار تقریبا از روزی که عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی شد ( سوم مرداد ماه ۹۷) تا سوم مهر، یعنی در ۶۲ روز، ۱۰۰ درصد رشد کرد! شنیده‌ام همتی در جایی گفته عملکردش خیلی بهتر از سیف بوده!! باید قضاوت کرد!!!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/12 ساعت 23:31

  حدود سه هفته پیش عباس شاکری، اقتصاددان نهادگرا در مقاله‌ای مفصل که در روزنامه شرق منتشر شد، مسعود نیلی، مشاور و دستیار اقتصادی روحانی وتفکراتش را با خاک یکسان کرد … فکر میکردم نیلی جرات داشته باشد جواب استاد شاکری را بدهد، اما مثل همیشه جرات نکرد!!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/09 ساعت 18:15

  دلار به زیر ۱۵ هزار تومان رسید، چرا؟ ترامپ کاری کرد؟! برای برجام اتفاق خاصی افتاده؟ پس چرا کشید پایین؟ ۱- ورود مردم به بورس با سرعت بیشتر ۲- عرضه قوی‌تر ارز پتروشیمی‌ها به بازار ۳- اعدام اخلاگران اقتصادی و … ۴- تصمیمات جدید بانک مرکزی دیدید قیمت دلار خیلی به ترامپ ربطی ندارد!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/07/05 ساعت 02:23

  به نظر شما اگر در دولتِ قبل از یازدهم، دلار از ۳۲۰۰تومان در بازار آزاد به ۱۹هزار تومان میرسید،معاون رئیس جمهور(نهاوندیان) جرات میکرد بگوید این ۱۹هزارتومان کمتر از ۵درصد معاملات است؟ اگر میگفت رسانه‌ها با او چه میکردند؟ نهاوندیان امروز این حرف را زد و به راحتی از این حرف عبور شد!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/25 ساعت 11:43

  تحریم نفتی۷ هفته دیگر آغاز میشود.. زنگنه فقط به دبیرکل اوپک نامه مینویسد «باید به سهمیه‌ها پایبند باشید..» مدیرعامل شرکت نفت هم بیکار در دفتر کارش نشسته.. مدیر شرکت نیکو که نقش مهمی در دور زدن تحریمها دارد، یک جوان ۳۲ ساله بی‌تجربه است.. با اینها میخواهیم نفت بفروشیم؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/17 ساعت 16:09

  کره جنوبی در حالیکه یک شانزدهم وسعت ایران را دارد و با منابع غیرنفتی اداره می‌شود، صادراتش ۱۲ برابر ماست. ( ایران ۵۰ میلیارد دلار صادرات میکند و کره ۵۷۴ میلیارد دلار) چه کردیم که نتوانستیم کره شویم!؟ شاید تحریم فرصتی برای رشد صادرات غیرنفتی باشد، اگر دولت به تولید کمک کند..

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/14 ساعت 20:19

  امروز ۶ میلیون برای پیش خرید خودروهای سایپا به سایتش حمله کردند اگر میانگین قیمت هر خودرو را ۲۵ میلیون در نظر بگیریم نقدینگی‌اش میشود ۱۵۰ هزار میلیارد تومان! نقدینگی سرگردان دست ملت است.. حال بگویید مقصر گرانی دلار و خودرو ترامپ است؟! مقصر نقدینگیست که ولش کردید

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/13 ساعت 09:42

  دلار چرا به مرز ۱۳ هزار تومان رسید? تا وقتی مسئله نقدینگی و هدایتش به یک بازار مولد حل نشود، ما همچنان نوسان دلار را خواهیم داشت! ربطی هم به ترامپ و تحریم ندارد.. کاش به جای حرفهای الکی، فکری برای هدایت نقدینگی ۱۶۰۰ هزار میلیاردتومانی میکردیم

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/06 ساعت 23:10

  حسن روحانی ۵ تیرماه به رئیس بانک مرکزی و وزیر صمت دستور داد تا لیست دریافت کنندگان ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی افشا شود امروز ۶ شهریور است. نه همتی لیست را منتشر کرده و نه شریعتمداری!! انگار نه انگار! کسی هم پیگیری نمیکند!؟ مگر چه کسانی در لیست هستند؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/04 ساعت 23:28

  وزیر اقتصاد از کابینه خارج شد، مطمئن باشید در روند تغییری نخواهید دید تا زمانی که مسعود نیلی و محمد نهاوندیان در دولت باشند، اوضاع تغییری نخواهد کرد. کرباسیان فقط مجری سیاستهای نیلی و نهاوندیان بود. اجراکننده را زدند، اما مغزها و تئوریسنها باقی ماندند!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/06/02 ساعت 00:30

  کل درآمدهای مالیاتی از ۹۱-۸۴، ۲۰۶ هزار میلیارد بود که این عدد در ۵ سال روحانی شده ۴۱۶ هزار میلیاردتومان. یعنی ۲ برابر! این افزایش به خاطر زیرساختهایی بود که دولت قبل ایجاد کرد.. این رو گفتم که الکی به خودشون افتخار نکنند!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/05/30 ساعت 16:53

  مسعود نیلی شنبه ۲۷ مرداد ۹۷ در گفتگو با تجارت فردا: «تهدیدات امروز اقتصاد ایران در ۲ مساله خلاصه میشود ۱-تحریم ۲- نقدینگی. نقدینگی آثار زیانباری دارد که از دست هیچ کس کاری بر نمی‌آید!» این مهمترین ویژگی اقتصاددان لیبرال است …