• مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/12/01 ساعت 10:13

  یادتان هست‌ رئیس‌جمهور سال ۹۳ میگفت: «میوه ممنوعه ما استقراض از بانک مرکزی است» ابتدای امسال بدهی دولت به بانک مرکزی۲۷ هزار میلیارد تومان بود اما در پایان آذر این عدد به ۴۴ هزار میلیارد تومان رسید آقای روحانی! بدهی دولت به بانک مرکزی همان استقراض دولت از بانک مرکزی است‌ها..

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/28 ساعت 19:50

  هند با صادرات ۳۶ میلیارد دلاری، ۱۰ درصد صادرات کشورش، پاکستان با صادرات ۱۴ میلیارد دلاری، ۵۲ درصد از کل صادراتش و ما هم با صادرات ۱ میلیاردی ۲ درصد کل صادراتمان وابسته به نساجی است( بیشتر نخ و الیاف خام است!) تاکنون از مدیران وزارت صنعت پرسیدیم، چرا؟/ چرا کسی مواخذه نمیشود!؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/24 ساعت 17:42

  عباس آخوندی،‌ وزیر مستعفی راه و شهرسازی: «در ۸ ماه گذشته واردات بیش از ۱۴۰۰ قلم کالا ممنوع شد، چرا؟! این یعنی یک اقدام غیرتعرفه‌ای و خلاف قانون! چرا کسی اعتراض نکرد؟!»/ منبع: تجارت فردا به نظر شما چرا آخوندی از ممنوعیت این اقلام که اغلب غیرضروری و لوکس بوده، ناراحت شده!؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/18 ساعت 23:49

  جهانگیری،‌معاون اول: تعرفه واردات گوشت صفر شد تا هر کسی که می‌تواند با ارز نیمایی گوشت وارد کند. کی میخواهید بفهمید مشکل از واردات نیست. توزیع گوشت دست کیست آقای معاون!؟ حالا هی وارد کنید

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/16 ساعت 15:19

  زنگنه: بعد از خروج آمریکا از برجام،‌ بارها با اروپایی‌ها تماس گرفته‌ایم اما جواب تماس ما را نمی‌دهند! یادتان نیست در ۶-۵ سال گذشته چه قولهایی دادید!؟ حالا که تمام پروژه‌هایتان بدلیل اتکای غیرواقعی به برجام شکست خورده، مثل دوستانتان( آخوندی، قاضی زاده،‌نیلی ) قصد فرار دارید؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/13 ساعت 15:49

  در پایان سال ۹۶، ۱.۶ میلیارد دلار ذرت دامی وارد کشور کردیم که در پایان سال ۹۷، اگر همین میزان، واردات داشته باشیم‌ و عدد مذکور را با دلار ۱۰ هزار تومان محاسبه کنیم، عدد واردات ذرت دامی به ۱۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید وحشتناک است ….

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/08 ساعت 17:06

  از ۱۲۲ هزار میلیارد تومان تسهیلاتی که بانک ملی در سال ۹۶ پرداخت کرده، ۹۲ هزار میلیارد تومانش به خاطر عدم اعتبارسنجی و عدم اخذ تضامین به بدهی غیرجاری تبدیل شده؟! چه خبر است در این بانک دولتی؟ آیا نباید مدیرعامل این بانک مورد مواخذه قرار گیرد؟این وام‌ها به چه کسانی داده شده؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/06 ساعت 15:12

  سالهاست تَکرار میکنند بزودی ونزوئلا می‌شویم! تفاوت اقتصاد ما و ونزوئلا ۱۸۰درجه است. زمانیکه در اواخر دهه ۸۰ شمسی اصل ۴۴ قانون اساسی را اجرا میکردیم و همه چیز به بخش خصوصی واگذار میشد،‌ چاوز همه صنایع را دولتی میکرد! اقتصاد ایران و ونزوئلا تفاوتهای وحشتناکی با هم دارند و داشتند

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/03 ساعت 10:33

  بانک ملی حدود ۱۶۵ بنگاه و شرکت دارد که فقط ارزش یک هلدینگ غیربورسی‌اش حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان است!! چرا بنگاه‌های خود را واگذار نمی‌کند؟! در این شرکت‌ها چه خبر است؟ حیات خلوت کیست این بنگاه‌ها؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/30 ساعت 15:43

  برخی رسانه‌ها درباره برکناری مدیرعامل سایپا، تحلیل کرده‌اند، «برکناری سروش نشان دهنده‌ی این است که وزیر جدید صمت، اهل مصالحه با خودروسازان نیست و قرار است خبرهایی شود!» مدیرعامل سایپا را ۳ ماه پیش شریعتمداری منصوب کرد، سروش در تیم رحمانی و لاریجانی نبود، ۳ ماهه برکنار شد!!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/25 ساعت 14:46

  سازمان ملل: هزینه بازسازی سوریه ۳۸۸ میلیارد دلار است به این آمار دقت کنید: صادرات کالا از ایران به سوریه در ۹ ماهه امسال فقط ۱۱۶میلیون دلار بوده که نسبت به پارسال ۴۰ درصد کم شده! با این روش،‌ چقدر میتوانیم در بازسازی سوریه سهیم باشیم؟! دولت ورود بخش خصوصی را تسهیل کند

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/22 ساعت 14:52

  شرکت عمران و مسکن سازان ایران یکی از غول‌های بزرگ ساخت و ساز در ایران است ۷۲ درصد سهام این شرکت بزرگ متعلق به موسسه اعتباری ملل با مدیریت عاملی حجت‌الاسلام امین جوادی است. همچنین ۲۰ درصد این شرکت،‌ متعلق به وزارت راه و شهرسازی است رابطه موسسه اعتباری ملل با وزارت راه چیست؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/20 ساعت 14:39

  بررسی کارنامه ۸ ساله هدفمندی یارانه‌ها نشان می‌دهد در سال‌های ۸۹ تا ۹۶ دستگاه‌های دولتی باید حدود ۳۲۶ هزار میلیارد تومان به حساب سازمان هدفمندی واریز می‌کردند که براساس اظهارات گزارش کمیته تحقیق و تفحص مجلس از سازمان هدفمندی‌ها، حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان را پرداخت نکرده‌اند!!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/18 ساعت 18:57

  هزینه شرکت ۱۰۰ درصد دولتی راه آهن در یکسال ( بودجه ۹۸) ۴۰۰۰ میلیارد تومان برآورد شده، در مقابل ۳۷۰۰ میلیارد هم برایش درآمد قائل شده اند. یعنی ۳۰۰ میلیارد تومان زیان!! اینا دارند چیکار میکنند که از یک فعالیت کاملا سودده، زیان ۳۰۰ میلیارد تومانی درمی‌آید!؟ کسی میداند چه خبره؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/17 ساعت 19:43

  از ۱۵۳ هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی پیش بینی شده در لایحه بودجه ۹۸، سهم مالیات بر ثروت فقط ۴ هزار میلیارد تومان است! این عدد در ۹۷، ۳۴۰۰ میلیارد بود، یعنی ۶۰۰ میلیارد افزایش! مسخره نیست؟! معلوم است کسانی که لایحه را نوشته‌اند، خیلی هوای ثروتمندان را داشته‌اند!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/17 ساعت 11:01

  سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده در مهر و آبان توانسته‌ایم روزانه ۱.۲ میلیون بشکه نفت بفروشیم با این حال معلوم نیست چرا با اینکه خودشان میدانند اوضاع اینگونه است، در لایحه بودجه ۹۸ میزان فروش نفت روزانه را ۱.۵ میلیون برآورد کرده‌اند!! این یعنی از همین حالا کسری بودجه!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/16 ساعت 09:11

  از مجموع ۱۷۰۳ هزار میلیارد تومان بودجه کشور در لایحه ۱۳۹۸، فقط ۲۵ درصد آن در مجلس بررسی می‌شود و بودجه ۱۲۷۴ هزار میلیارد تومانی شرکت‌های دولتی، موسسات انتفاعی و بانک‌های دولتی که نزدیک به ۷۵ درصد از کل بودجه کشور را شامل می‌شود، عملا در هیچ دوره توسط مجلس بررسی نشده و نمیشود!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/14 ساعت 22:16

  بودجه شرکت ملی نفت ایران حدود ۵۵۰ هزار میلیارد تومان است! این عدد بیش از ۱۳ سال یارانه نقدی ملت ایران است آیا میدانید چرا این شرکت با این بودجه هنگفت به کسی پاسخگو نیست و مجلس هم نظارتی بر حساب و کتاب آن ندارد؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/12 ساعت 12:37

  سوال: چرا تاکنون هیچ گزارشی درباره دخل و خرج طرح تحول سلامت از سوی وزارت بهداشت و دولت منتشر نشده است؟! آیا کسی میداند برای این طرح چقدر تاکنون هزینه شده و از کجاها؟! آیا وزیر بهداشت نباید قبل از رفتن از وزارتخانه، گزارشی درباره این موضوع به مجلس و نهادهای نظارتی ارائه کند؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/09 ساعت 18:49

  دولت در لایحه بودجه ۹۸ برآورد کرده حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان از محل فروش اوراق قرضه تامین مالی کند و از طرفی حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان هم بابت تسویه اصل و سود اوراقی که در سالهای قبل فروخته و امسال سررسید شده، پرداخت کند! اعداد خیلی بالاست، آیا می‌تواند!؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/08 ساعت 12:14

  دولت در فریبی آشکار بودجه نهادهای عمومی، نظامی و امنیتی را در لایحه ۹۸ کم کرده و قول داده اگر بیشتر نفت بفروشد، منابع مازاد را به آنها اختصاص خواهد داد! این یعنی وعده سرخرمن! سوال: دولت اگر پول ندارد، چطور بودجه نهادهای زیرمجموعه خودش را اضافه کرده!؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/05 ساعت 20:54

  ۹۰ درصد بذر پنبه در ایران توسط یک شرکت خصوصی تولید می‌شود! انحصار خوب نیست، حتی در تولید! بجای اینکه بذر را ۱ شرکت خصوصی تولید کند، اجازه دهیم این کار را ۱۰ شرکت انجام دهند، در این صورت تولید ۵۰ درصدی‌مان میشود ۱۰۰ درصد … چه کسی نمی‌گذارد؟! وزارت جهاد کشاورزی کجاست؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/04 ساعت 08:51

  روحانی امروز در مجلس: در ابتدای سال ۹۷ در برهه‌ای، ذخیره اسکناس‌ ارزی‌مان تقریبا صفر بود! معنی این جمله چیست؟ آیا این جمله بجز تشویش اذهان عمومی هدف دیگری داشت؟! این جمله فقط مردم را نگران کرد!!!! معلوم نیست چرا آقای رئیس جمهور، چنین حرفی را در این مقطع زمانی زد؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/03 ساعت 14:30

  احمد میدری،‌ معاون وزیر رفاه: «دولت برای همه ایرانیها یک شناسنامه اقتصادی درست کرده، یعنی هر کار اقتصادی بخواهند انجام بدهند ما مطلع میشویم» یعنی اینکه دولت اطلاعات اقتصادی همه را دارد سوال: اگر اطلاعات اقتصادی همه موجود است چرا ثروتمندان از دریافت یارانه نقدی محروم نمی‌شوند؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/01 ساعت 19:08

  صورت‌های مالی شستا نشان می‌دهد «موجودی نقدی» این هلدینگ بزرگ اقتصادی ۹۷ نسبت به ۹۶ ( خرداد) حدود ۹۳ درصد کاهش داشته است! آیا این همه پول در جایی خاص سرمایه‌گذاری شده است؟! کجا!؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/12/03 ساعت 13:19

  آقای روحانی خبر دارید در یک سال اخیر بیش از ۴۵ هزار میلیارد تومان بر حجم پایه پولی اضافه شده و این میزان با افزایش آن، در دوره ۴ ساله دولت دهم برابری می‌کند! (یعنی در ۳۶۵ روز اندازه ۴ سال دولت قبل پایه پولی اضافه کردید!) دارید کشور را به کجا می‌برید؟ چه خبرتونه؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/30 ساعت 14:05

  آیا میدانید مالیات واقعی که پزشکان ایرانی در سال باید بپردازند حدود ۷۲۰۰ میلیارد تومان است و آنها فقط ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیارد تومان مالیات پرداخت می‌کنند؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/27 ساعت 12:04

  قرار است حقوق‌ها برای ۹۸، ۲۰ درصد اضافه شود. ۲۰ درصد افزایش برای کسی که ۱۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرد، یعنی ۲ میلیون تومان اضافه پرداخت. اما برای کسی که ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرد زیر ۲۵۰ هزار تومان!! این یعنی عین عدالت!! آیا طرح نمایندگان مجلس و دولت مزخرف نیست؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/23 ساعت 12:09

  دلیل گرانی گوشت معلوم شد تعداد لاشه قابل مصرف انواع دام ذبح شده در کشتارگاه‌ها از سالانه ۱۴ میلیون راس در سال ۱۳۸۷به ۷.۴ میلیون راس در ۹ ماهه امسال رسید! یعنی تقریبا نصف! از طرف دیگر در ۵-۴ سال اخیر حدود ۷۵۰۰ گاوداری هم تعطیل شد با این اوصاف توقع دارید گوشت گران نشود؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/17 ساعت 15:58

  آقای زنگنه! قرارداد صادرات گاز ایران به ترکیه ۷ سال دیگر و دو قرارداد صادرات گاز ایران به عراق، ۴ سال دیگر تمام میشود. چرا مذاکرات جدی برای تمدید یا افزایش صادرات گاز به این کشورها انجام ندادید؟! صادرات گاز به عمان چه شد؟! برجام مُرد! یا بدون برجام کار کن، یا استفعا بده!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/15 ساعت 22:57

  ۱- در ۲۷۰ روز نخست ۹۷، ۱۲۰ هزار تن گوشت خارجی به ارزش ۶۰۰ میلیون دلار با دلار ۴۲۰۰ تومانی وارد کردیم ۲- با یک ضرب و تقسیم قیمت گوشت وارداتی باید ۲۱ هزار تومان شود ۳-اگر دولت از ۱۲۰ هزار تن، فقط ۲۰هزار تن را آزاد و به قیمت ۸۰ هزار تومان بفروشد، سود ۱۶۰۰۰۰۰۰۰۰ میلیاردی میبرد!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/11 ساعت 13:13

  آقای زنگنه! چرا پیشنهاد دولت هند جهت اجرای خط لوله صادرات گاز ایران از بندر چابهار به این کشور را که قرار است با مشارکت روس‌ها باشد را رها کردید و پیگیری نمی‌کنید؟! آیا نمیدانید منافع اقتصادی- سیاسی ایجاد این خط لوله برای ایران چیست و چقدر است؟ چرا کسی با زنگنه کاری ندارد!؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/08 ساعت 11:25

  آیا میدانید از حدود ۱.۵ میلیون کارمند دولتی در کشور،‌ حدود ۹۰ درصدشان حقوق زیر ۴ میلیون تومان میگیرند، و فقط حدود ۱۰ درصد کارمندان دولت، حقوق بالای ۴ میلیون تومان دریافت میکنند، آنهم چه حقوقی!!!؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/04 ساعت 14:45

  عجیب است بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، ‌۲ سال است گزارش حسابرسی شده حسابرس را منتشر نمی‌کند و فقط به انتشار گزارش مختصر چند صفحه‌ای سود و زیان اکتفا کرده است!! آیا این بانک گزارش هیات مدیره و بند حسابرسی ندارد؟! معلوم نیست، چرا در ۲ سال اخیر گزارش حسابرس پنهان شده است؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/11/01 ساعت 17:32

  دولت عراق برای بازسازی‌اش ۱۶۰ پروژه بسیار بزرگ به ارزش ۱۰۰ میلیارد دلار تعریف کرده و از همه کشورهای دنیا برای مشارکت در این پروژه‌ها دعوت کرده است اگر فقط یک پنجم پروژه‌ها را بخش خصوصی ایران بگیرد( فعال شدن ظریف و معاونت اقتصادی‌اش)،‌انقلابی در اقتصاد ایران رخ خواهد داد

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/26 ساعت 15:59

  چرا با اینکه جنگ در سوریه تقریبا تمام شده و برای بازسازی، حدود ۴۰۰ میلیارد دلار نیاز است و ایران میتواند کمک زیادی کند اما … ۱- رقم تبادلات اقتصادی بین ۲ کشور حتی به ۲۰۰ میلیون هم نمیرسد! ۲- هنوز اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه به نتیجه نرسیده! ۳- بانک مشترک هم تشکیل نشده!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/23 ساعت 18:54

  ایران جزء معدود کشورهای دنیاست که وقتی مقاماتش تخلفی میکنند و یا ناکارایی دارند،‌ سریع از مسئولیت فرار میکنند و حاکمیت نیز با آنها کاری ندارد!! (اغلب، رفتنشان با حرفهای تند و تیز و حالت طلبکارانه همراه است!!) مثال: عباس آخوندی،‌ قاضی زاده هاشمی و مسعود نیلی!!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/20 ساعت 16:21

  دستکاری آمار؟! در حالیکه گمرک، میزان صادرات غیرنفتی را در ۳ سال ۹۴، ۹۵ و ۹۶ به ‌ترتیب ۴۲.۴، ۴۴ و ۴۷ میلیارد دلار ذکر کرده، اما بانک مرکزی این ارقام را به ترتیب ۳۵.۶، ۳۶.۷ و ۳۹.۹ میلیارد دلار اعلام کرده! یعنی آمار گمرک در ۳ سال ۲۱ میلیارد دلار بیشتر از آمار بانک مرکزی است!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/19 ساعت 09:05

  چرا صورت‌های مالی پالایشگاه ستاره خلیج فارس که گفته می‌شود جزء بزرگترین پالایشگاه‌های منطقه است از سال ۹۵ به بعد، به صورت رسمی منتشر نشده است؟! پالایشگاه ستاره خلیج فارس وابسته به شستا و وزارت نفت است

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/18 ساعت 13:50

  کماکان چشممان به دست اروپاست! آیا میدانید حجم تجارت ایران و اروپا بعد از خروج آمریکا ( نسبت به پارسال)‌ ۲۰ درصد کمتر شده و پیش بینی میشود این عدد بزودی به ۴۰ درصد برسد!؟ پس چرا همچنان به کمک اروپایی‌ها حساب کرده‌ایم!؟

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/17 ساعت 12:45

  شک نکنید در این برهه حساس، مطرح کردن موضوعی فرعی مانند حذف ۴ صفر از پول ملی با هدف انحراف افکار عمومی از مسائل مهمی همچون سانسور و متوقف کردن آمار تورم، رشد اقتصادی و ضریب جینی مطرح شده است … همتی خود اهل رسانه است و میداند چطور اذهان را برای مدتی معلوم سرکار بگذارد!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/16 ساعت 14:19

  همتی،‌ رئیس بانک مرکزی: لایحه حذف ۴ صفر از پول ملی دیروز از سوی بانک مرکزی تقدیم دولت شده و امیدوارم هر چه سریع‌تر این مهم به نتیجه برسد سرگرمی جدید برای دولت و افکار عمومی مهیا شد خودشان هم میدانند این کار در اقتصاد امروز عملیاتی نخواهد شد و فقط جنبه سرگرمی و رسانه‌ای دارد!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/15 ساعت 15:13

  در لایحه بودجه ۹۸ منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها حدود ۱۴۲ هزار میلیارد تومان برآورد شده است. این عدد در سال ۹۰ حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان بود. یعنی منابع ۳ برابر شده اما رقم یارانه نقدی همان ۴۵ هزار تومان سال ۹۰ است!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/14 ساعت 00:01

  ۱- از بودجه ۱۷۰۰ هزار میلیاردی کشور، ۵۰۰ هزار میلیاردنش بودجه عمومی است که ۹۳ درصدش مستقیما دست دولت است و ۷ درصدش متعلق به نهادهای نظامی و امنیتی است ۲_ ۱۲۰۰ هزار میلیاردتومانش هم بودجه شرکتهای دولتی است که ۹۸.۵ درصد آن مستقیما زیرنظر دولت است ۳- حالا بودجه دست کیست؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/10 ساعت 19:44

  آیا میدانید سهم شرکتهای دفاعی و امنیتی در بودجه ۱۲۰۰ هزار میلیارد تومانی شرکت‌های دولتی فقط ۱.۵ درصد است؟!/ استخراج شده از لایحه بودجه ۹۸ پس چرا برخی دروغ میگویند؟!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/08 ساعت 19:15

  ۱- در بودجه ۹۸ منابع حاصل از اجرای هدفمندی یارانه‌ها ۱۴۲ هزار میلیارد تومان برآورد شده ۲- امسال این عدد ۹۸ هزار میلیارد بود! ۳- از ۱۴۲ هزار میلیارد ۹۸، ۴۰ هزار میلیارد مربوط به یارانه نقدی است! ۴-مابقی کجا هزینه میشود ۵- با این پول،‌ براحتی میتوان یارانه را ۳ برابر کرد

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/06 ساعت 11:51

  مدیرعامل شرکت آب نیرو وابسته به وزارت نیرو گفته ۲۲ سد بتنی در حال ساخت است! ۱- الان ساختن سد توجیه دارد؟ ۲- شنیده‌ام کارخانجات سیمان مازاد تولید کردند (کلی سیمان دارند که دستشان مانده …!) ( به دلیل کاهش صادرات سیمان) ۳- شایعه شده میخواهند به چند پیمانکار بزرگ امتیاز بدهند …!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/04 ساعت 18:35

  همه سرکاریم!! کل بودجه کشور ۱۷۰۰ هزار میلیارد تومان بودجه عمومی کشور ۴۵۰ هزار میلیارد تومان بودجه شرکتهای دولتی ۱۲۰۰ هزار میلیارد تومان کل وقت مجلس صرف کمتر از یک سوم (بودجه عمومی) میشود! جالب اینکه بودجه بزرگ شرکتهای دولتی در مجلس مورد بررسی قرار نمی‌گیرد!!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/03 ساعت 19:04

  در حالیکه ۱۰ سال پیش صادراتمان به روسیه ۳۶۰ میلیون دلار بود، این عدد در پایان ۹۶ به ۲۸۰ میلیون دلار رسیده، یعنی ۸۰ میلیون دلار کمتر!!! روسیه تشنه کالای ایرانی است، یه خورده از اروپا دِل بِکَنیم! شرایط تحریمی است، اما هنوز از توجهات به اروپا کم نشده و نگاهمان کماکان به آنهاست!

 • مهدی مهرپور   mehrpour_mehdi@

  1397/10/02 ساعت 15:26

  مهلت قانونی مدیریت تعدادی از اعضای هیات مدیره برخی بانک‌های دولتی ماه‌هاست تمام شده، اما معلوم نیست چرا وزیر اقتصاد نفرات جدید را معرفی نمی‌کند؟! برخی در حال لابی برای ماندن در ترکیب هیات مدیره بانک‌های دولتی هستند!