• #آمریکا که دشمن آرامش در منطقه است به خیال باطل خود، با به #شهادت رساندن او، انتقام شکست تاریخی خود را گرفت.
  ولی راه شهدا ادامه خواهد داشت و سردار و مقاومت اسلامی پیروز است.

 • مردم آمریکاچگونه میپذیرند که رئیس‌جمهور آنان شخصاً برنامه‌ای جنایتکارانه تروریستی را عملیاتی کند؟ آیاآبرویی برای آنان باقیمانده است؟ #ترامپ چگونه میتواندبه پرچم آمریکا ببالد درحالیکه نشان داد آدم‌کشی خون‌آشام وتروریست جنایتکار است که جز مرگ و نفرت بدرقه او نخواهد شد.
  #انتقام_سخت

 • ترامپ با روحیه استکباری خود به #حشدالشعبی حمله میکند و۲۹نفر را به شهادت میرساند وملت عراق راعلیه خودیکپارچه برمی‌انگیزدوبرای رد گم کردن این اشتباه بزرگ پای ایران را به میان میکشدتاسفارت ونیروهای خود را از آتش خشم مردم نجات بخشدولی مردم #عراق آمریکا رابهتر شناختند.
  #امریکا_برا_برا

 • هر زمان که انقلاب و مام وطن نیاز به حضوردمردم داشته است مردم مقتدرانه به صحنه آمده‌اند، در #نهم_دیماه هم پیروزمندانه آمدند و به خوبی نشان دادند که ریشه و عمق انقلاب، در #بصیرت و معرفت مردم آگاه و شجاع ما است. ۹دی نه‌تنها اولین حماسه نبود، آخرین حماسه‌‌ی مردمی ما هم نخواهد بود.

 • #اینترنت را قطع نکنید و مردم را به هراس نیندازید، کسب و کار مردم را آجر نکنید، ولی بگویید اگر آمریکایی‌ها از جاسوسی خود چشم پوشیدند و اینترنت را قطع کردند چه می‌کنید؟ جایگزین آن چیست؟ پس وظیفه شما چیست؟

 • به رژیم صهیونیستی که #ایران را به حمله نظامی تهدید کرده می‌گوییم: شما در مقابل موشکباران مردم مقاوم #غزه نتوانستید مقاومت کنید! شما کوچک‌تر از آن هستید که برای ایران تکلیف معین کنید، حمله شما به ایران با نابودی سریع همه #اسرائیل از صفحه خاورمیانه همزمان خواهد شد.

 • ترس از موشکهای ما وشکست توطئه براندازی اخیر، #ترامپ را برآن داشت که همه اعضای شورای امنیت رافراخواند و با تهدید وتطمیع و شام در کاخ سفید به زور وادارشان کرده تابرنامه موشکی‌های دفاعی #ایران را محدود کنند. #اروپا هم بااو همگام شده است ولی کشور ماآزاد است وتسلیم باج‌خواهی نخواهدشد.

 • وزیر خارجه #فرانسه فراموش کرده که فرانسه هم عملا #برجام را ترک گفته است، فرانسه، کدام یک از تعهدات خود را انجام داده است؟ این درست است که #آمریکا رسمی و اروپا غیر رسمی ولی عملا از برجام خارج شده باشند ولی ایران باید به تنهایی در برجام باقی بماند؟ این با کدام منطق سازگار است؟

 • موضوع گرانی #بنزین برای تامین منابع پرداخت یارانه بیشتر و کار تبلیغاتی برای انتخابات، عیدی به مردم مسلمان بود!
  و چه عیدی پرمعنایی! بحث افزایش سوخت مدتهاست که مطرح است، ولی منطقی بود که از این منبع مشکل حمل و نقل عمومی حل شده تا از آلودگی هوا هم کاسته شود که نشد.
  #بنزین_۳۰۰۰_تومنی

 • آقای هوک میگوید دنیا باید نگران ایران باشد، نه آقا، دنیاباید نگران ظلمی باشد که بر #ایران روا میدارید، دنیا باید نگران بازیهای کثیف سیاسی شما باشد، شما با پول مسلمانان وخون مسلمانان تجارت پرسودی میکنید و رسماً میگویید ما پول #عربستان و نفت سوریه رامیخواهیم، ولی سقوط شمانزدیک است.

 • گفته‌اند هرقدمی که ایران برای کاستن تعهدات برجامی برمیدارد کار را سختتر میکند، چرا نمیگویند هرقدمی که #اروپا برای انجام تعهدات یازده‌گانه خود برنمی‌دارد اوضاع را سحت‌تر می‌کند! این گام‌های ما به‌خاطر وقت‌کشی و بی‌خیالی و فریبکاری شما و بازی با سرنوشت ملت ما است.
  #برجام
  #گام_چهارم

 • برداشتن گام چهارم درانرژی هسته‌ای کاملاًمنطقی وضروری است و ربطی هم به آمریکانداردکه از #برجام خارج شده است، ولی قابل بازگشت بودن منطقی ندارد، اصولاً بایدگامهای ما رو به جلو وتثبیت شود، بازگشت به عقب در دنیایی که نه #آمریکا ونه اروپابه تعهدات خودعمل کردندبی‌معنی است.

 • وقتی که فیلم پخش پول سفارتی را از دختری #عراقی دیدم که مردم را به #آشوب تشویق میکرد، به یاد کودتای ننگین آمریکایی ۲۸مرداد افتادم که دلارهای آمریکایی برای تحریک و شورش بین مردمی که حتی آن را نمی‌شناختند درمیدان سیداسماعیل و چهارراه مولوی از روی گاری پخش می‌شد، این روش #آمریکا است.

 • موکب میله ۸۲۸ و خدمتگذاری به راهپیمایان اربعین حسینی ، در این مسیر عشق حسینی حاکم است و همه یکی میشوند ، نمونه‌ای از اخوت و انسجام و وحدت اسلامی ، همه مقابل ظلم و ظالم و ظلمت و مدافع عدالت و اوج تعاون و همکاری و یاری رساندن بیکدیگر و مقدم داشتن دیگران برخود . این عشق حسینی است .

 • #ترامپ گفت: «سعودی‌ها هزینه این اعزام نیرو را می‌پردازند و آنها چیزی جز پول نقد ندارند.»
  و چه راست گفت، ترامپ هم چیزی جز پول نقد نمی‌خواهد، بنابراین معامله ذلت‌بار جور می‌شود. #عربستان دوشیده می‌شود و کرامت مسلمانان خدشه‌دار شده تا #آمریکا و اسرائیل بیشتر سود ببرند.

 • رود خروشان وپیوسته عزاداران #اربعین حسینی ازنجف تاکربلا قطع‌شدنی نبود، شب و روز عاشقان حسینی باعشقی توصیف ناشدنی این صحنه زیبا را تااربعین پیمودند،«من»را زیرپاگذاشتند و همه«ما»شدند همانگونه که عشاق حسین درطول قرن‌ها فریاد رسای شهادت وعدالتخواهی او را زنده نگه داشتند.
  #Arbaeen۲۰۱۹

 • موساد، سید #حسن_نصرالله و #قاسم_سلیمانی را تهدید به ترور کرد. کار موساد همین بوده و هست. تا بحال هم خیلی سعی کرده ولی خدا نخواسته است. دکتر فتحی شقاقی و عماد مغنیه و دانشمندان هسته‌ای ما را هم ترور کردند و به خود بالیدند ولی این آرزوی خود را بزودی به گور خواهند برد؛ انشاالله

 • #آمریکا برای استقرار حکومت داعش به سوریه تجاوز کرد و تمام‌قد از داعش حمایت کرد. رزمندگان سوریه و لبنان و عراق و ایران به لطف الهی موفق شدند حکومت داعش را سرنگون نمایند، حالا آقای #ترامپ موقع فرار از #سوریه می‌گوید ما به سرعت خلیفه‌گری داعش را صددرصد شکست دادیم، خیلی رو می‌خواهد!

 • ولی نمی‌دانند که هر گاه ملت ما و زائران حسینی احساس کنند که به حضور مقتدرانه آنها نیاز بیشتری است بر میزان حضور آگاهانه خود به‌صورت چشمگیری می‌افزایند و #اربعین امسال قطعاً پرشورتر و گسترده‌تر خواهد بود.
  #الایران_و_العراق_لایمکن_الفراق

 • در بیانیه سازمان انرژی اتمی از کاهش تعهدات و تسریع فعالیتهای هسته‌ای کشور گفته شده است، که بسیار خوبست ولی نه قدمهای کوتاه. وقتی به جلو میروید بازگشت به عقب نداریم، این مدت مدید فرصت دادید هیچ چیزی بدست نیاوردیدبنابراین برگشت به هیچ قیمتی معقول نیست، ازگذشته #برجام درس بیاموزیم.

 • در آن روزها اگر تفنگ «ژ۳» ما تمام شدو باتفنگ «ام یک» می‌جنگیدند، ام‌یک هم تمام شد تفنگ «برنو» که تفنگ موزه‌ای است از ارتش گرفتیم که با آن بجنگیم، اگرتفنگ هم نبود با چوبدستی ومشتهای گره کرده بادشمن می‌جنگیدیم.
  #مقاومت نتیجه داد وپیروز شدیم، نه دیپلماسی لبخند وقهقهه.
  #نصر_من_الله

 • بیانیه واتهام‌زنی بدون سند سه دولت اروپایی،بیانگر وابستگی شدید آنها به آمریکا است که بدون موافقت آمریکاآب نمیخورند و دیدوبازدیدهای آنان درمسیر هموار ساختن تسلیم ذلت‌بارایران مقابل آمریکا است. از اجاق این سه کشور اروپایی،آبی گرم نمیشود که هیچ،عزت ما را هم بر بادمی‌دهند.
  #خودتحقیری

 • منوشین، وزیر خزانه‌داری #آمریکا میگوید:«حملات #آرامکو حمله به سیستم اقتصادی جهانی به شمار می‌آید.»تحریم نفتی #ایران حمله به سیستم اقتصادی جهانی نیست؟چگونه است که حملات هوایی عربستان و به خاک و خون کشیدن کودکان وزنان وسالخورده‌گان یمنی حمله به سیستم انسانی جهانی نیست؟ به خود آیید!

 • اعزام نیروهای آمریکایی برای دفاع از #عربستان(گاو شیرده) قطعاً نتیجه معکوس خواهد داشت، یعنی خود عربستانی‌ها ناتوانند و باید از آن سوی دنیا حمایت شوند و بعد هیچ‌گاه سرباز آمریکایی در مقابل یمنی‌های باانگیزه و معتقد، حاضر نیست خود را فدای آل سعود و حرم‌سراهای آنها کند.
  #آمریکا #یمن

 • #ترامپ که می‌گوید:«به نفت خاورمیانه نیازی نداریم، اما به متحدانمان کمک می‌کنیم» بوی کنار کشیدن از مسائل #ارامکو را میدهد. بلی آنها به فروش اسلحه درخاورمیانه و پول خاورمیانه نیازدارند، جنگهای خانگی وتعصبی خونین راه می‌اندازند تا مسلمانان به دست مسلمانان وباپول مسلمانان کشته شوند.

 • امواج خروشان انسانی ایران و به‌ویژه تهران را در تشییع پیکرپاک شهید سلیمانی درنوردید وحماسه‌ای ماندگار از خود به‌یادگار گذاشت. #سردار_سلیمانی هم در حیات دنیای‌اشان حماسه‌آفرین بود و هم شهادتش وحدت‌آفرین بود و خون پاکش همه ناپاکی‌ها و دورویی‌ها ونیرنگها وتوطئه‌ها را زدود وپاک نمود.

 • برادری دیگر را از دست دادم، برادری که مرگی جز شهادت زیبنده قامت استوار او نبود.
  سردار حاج قاسم سلیمانی با اخلاص، تواضع، شجاعت و ولایتمداری‌اش، به دوران منحوس حکومت #داعش، رسماً پایان بخشید.

 • حاج #قاسم_سلیمانی سردار مقاومت وچهره محبوب نه تنها ایران بلکه همه کشورهای اسلامی به خیل شهدا پیوست، درحالیکه خون او باخون ابومهدی سردارحشدالشعبی درهم آمیخت و ترامپ وحشی با ترور جنایتکارانه این فرزندان مقاومت اتحاد بیشترکشورهای مقاومت را قوت بخشید.
  #انتقام_سخت
  #سننتقم
  #HardReveng

 • روز #نهم_دیماه ملت ایران به پاخاست و حماسه‌ای ماندگار به یادگار گذاشت، ولی ۵دی امسال با وجود فریاد همه‌ی بوغ‌های #استکبار و خوش‌خیالان که چهل سال است به خود وعده می‌دهند و مردم را به شورش فرامی‌خوانند، هیچ خبری نشد و باز تحقیر شدند، فرق انقلاب مردمی با براندازی فرمایشی چنین است.

 • حضور چهره‌های جدید و جوان #جهادی در صحنه #انتخابات_مجلس شورای اسلامی، امید را در دل مردم زنده می‌کند که اینان بتوانند تغییر بزرگ و شورآفرین را رقم بزنند و با تشکیل مجلسی کارآمد و توانمند به دوران این #مجلس غیرشفاف و ناکارآمد پایان دهند.

 • آقای هوک! در رویاهای کاذب خود سیر میکنید، نمیدانید که ملت ایران شما را دشمن خودمیداند، شمایی که سالها منابع ما را چپاول کرده‌اید! حالاهم در آرزوی همان روزهای به یغمابردن ثروتهای ملی ماهستید!
  بدانید هرچه فشارها بر ملت ایران بیشتر شود، #مقاومت ماافزونتر وپیروزی ما نزدیکتر خواهد شد.

 • امروز اسرائیل موشک هسته‌ای خود را آزمایش کرد، اگر #ایران چنین آزمایشی کرده بود چه می‌شد؟ #اسرائیل و #اروپا گریبان چاک میدادند‌، کشورهای عربی آمریکایی سکته میکردند. چراحالا اروپاوکشورهای عربی سخنی نمیگویند ولی ازموشکهای دفاعی غیرهسته‌ای ماایراد میگیرند، چون آزادگی ندارند و نوکرند.

 • #ترامپ به بیماری تحریم دچار شده است. او بیش از هر رئیس‌جمهور دیگری #تحریم کرده است، همانگونه که بیش از هر یک از آنها دروغ گفته است، و بیش از هر رئیس‌جمهور دیگری شاه سعودی، گاو شیرده خود را، مسخره و توهین کرده است، حالا بعضی با فکر ملاقات و #مذاکره با ترامپ قند در دلشان آب می‌شود.

 • سخنگوی دولت می‌گویند باید کنارهم باشیم تااین اتفاقات رخ ندهد درست است بایدکنارهم باشیم وملت ایران هم دربست کنارتان بوده‌اند ولی این شما و دولت شما بودکه ملت را به بازی گرفت وحمله شبانه به آبروی و آرامش ملت کرد وکشور را بهم ریخت وگفتید ماهم خبر نداشتیم وصبح فهمیدیم! #بنزین #روحانی

 • دستور وزیر کشور به شهردارتهران برای انتقال نمایشگاهها به #شهر_آفتاب یک خواسته مردمی وکاملاً منطقی است و چه خوب بود زودتراز این سازمان نمایشگاه‌ها،خود دندان طمع از محل #نمایشگاه بین المللی تهران میکند وبه نمایشگاه آفتاب میرفت و کمتر بر ترافیک و آزار و اذیت مردم تهران می‌پرداخت.

 • آقای هوک! شما با دنیا بازی می‌کنید، شما خودتان اعتراف می‌کنید که #داعش تروریست، را به وجود آورده‌اید وسپس ادعا می‌کنید که فرمانده داعش راکشتیم وجشن می‌گیرید. اسم این جز نیرنگ و #فریب است؟ ملت ایران را شش‌سال است که سرکار گذاشته‌اید، #برجام را امضا می‌کنید وبعد زیر پا میگذارید!

 • اروپا به تعهدات خود پای‌بند باشد تا ایران هم، گام‌های بعدی را برندارد، وقتی که #آمریکا و #اروپا عملاً #برجام را لگدکوب کرده‌اند و روز به روز بر فشارهای خود می‌افزایند چگونه انتظار دارند ایران پای‌بند به برجام بماند؟ این زورگویی است! حتی عقب‌نشینی از گامهای کنونی هم منطقی نیست.

 • آمریکا با پول و خون مسلمین تجارت می‌کند، کسانی که چشم به آمریکا و آن سوی آب‌ها دوخته‌اند بدانند که #آمریکا رو به سقوط است.
  #احمقهای_درجه_دو

 • وقتی که #قاسم_سلیمانی اعلام کرد ۳ماه دیگرخلافت داعش راپایان می‌بخشیم وچنین هم شد وخلافتش برچیده شد، #ابوبکر_البغدادی درحقیقت کشته شده بود،امروز البغدادی چیزی نبودکه آمریکا برای کشتن اواینگونه تبلیغات کند،این بوق وکرناها برای کشتن مهره‌ای سوخته،مصرف داخلی #آمریکا است،اگر راست باشد

 • برنامه #FATF نسخه بدفرجام‌تر از #برجام است و آمریکا فشار می‌آورد این تعهد را هم بپذیریم تا بتواند راه‌های باریک عبور ما از تحریم‌ها را هم به ببندد. نمیدانم چرا تعدادی از مسئولین درس عبرت نمی‌آموزند و به هر وسیله‌ای چنگ می‌زنند که #تحریم را کامل کنند.

 • درحماسه اربعین، همه عشاق حسین تمام توان خود را به کار گرفته بودند و از صمیم قلب تلاش کردند تا یک جنبش بی‌نظیر ۲۰میلیونی جهانی را به رغم سکوت خبری رسانه‌های حیرت‌زده‌ی غرب ماندگار سازندو وقتی دشمنان تهدیدکردند خیل مشتاقان فزونی گرفت،این عشق حسینی است،این عشق الهی است.
  #Arbaeen۲۰۱۹

 • هر زمان دشمن ناامنی بیشتری را برنامه‌ریزی کرد شور و شوق زیارت و عشق حسینی بیشتر جوشیدن گرفت و نمونه زیبای آن #اربعین امسال بود. دشمن توطئه کرد تا حماسه بینظیر ۲۰میلیونی جهانی اربعین شکل نگیرد ولی استقبال و خطرگزینی عاشقان حسینی میلیونها نفر افزایش یافت. خدا را شکر
  #Arbaeen۲۰۱۹

 • به دزدان دریایی که به کشتی سابیتی آسیب رساندند می‌گوییم با حمله دزدکی شما و جلوگیری از کشتی رانی آزاد و صدور #نفت ما، قطعا به قطع جابجایی نفت شما نیز خواهد انجامید. شما دریاها را نا آرام می‌کنید یا ایران؟ ولی ایران قاطعانه مقابل هر تجاوزی می‌ایستد.
  #نفتکش_ایرانی

 • مردم بیداردل وبابصیرت ما سر از پا ناشناخته به عشق حسین،با تحمل همه سختیها،روی به کربلاو #اربعین آورده‌اند،هرچند وزارت خارجه ماهمانند کویت وامارات به مردم توصیه کنند که فعلا به کربلا نروند.مردم انقلابی مافرسنگ‌ها از این سیاستمداران مصلحت‌طلب پیشتازترند،به امید فرج!
  #الحسین_یجمعنا

 • تیم آمریکا و اسرائیل و عربستان به شدت از حضور ۲۰میلیونی اربعین برآشفته‌اند و برای فرار از این کابوس با یک دسیسه و فرماندهی در فضای مجازی تعدادی از شهرهای #عراق را به آشوب کشیدند تا شاید از اوج راهپیمایی بی‌نظیر #اربعین بکاهند.
  #رشته_توییت
  #الحسین_یجمعنا

 • درس مقاومت، ایستادگی، شجاعت و رشادت، ولایت‌پذیری و بیش از هرچیز خضوع و خلوص را بایستی از #حاج_قاسم_سلیمانی آموخت؛ یک جوان بسیجی ساده که برای دفاع به جبهه دفاع مقدس، مادر همه معرکه‌ها رفت و امروز نام او لرزه بر اندام اسرائیل می‌اندازد و محبوب‌ترین شخصیت ایرانی است.

 • روزهای نخستین شروع جنگ تحمیلی، ۶مهر۵۹، شهیدچمران ومقام معظم رهبری، همراه حدود ۷۰نفر باسلاح سبک به خوزستان رفتند وستاد جنگهای نامنظم رابه فرماندهی دکتر چمران تشکیل دادندومانع سقوط اهوازشدند.
  فوج فوج نیروهای داوطلب مردمی برای دفاع ازکشورشان به آنان می‌پیوست.
  #دفاع_مقدس
  #رشته_توییت

 • نخست‌وزیر #انگلیس گفت: «ایران مسئول حمله به تاسیسات نفتی #آرامکو است.» از استعمارگر پیر انگلیس چیزی بیش از این انتظار نیست. باید گفت #آمریکا و انگلیس که تامین‌کننده سلاح‌های مرگبار عربستان هستند، مسئول به خاک و خون کشیدن و کشتار کودکان و زنان و مردان سالخورده یمنی‌اند.

 • عربستان مدعی شدکه درحمله به تاسیسات نفتی ازسلاحهای ایرانی استفاده شده است ومیدانیم که درمقابل حملات یمنی‌ها ازسلاحهای آمریکایی استفاده میکنند. بدون پرداختن به صحت این ادعای بی‌سند، نتیجه آنکه #عربستان اذعان داشته که سلاحهای آمریکایی درمقابل سلاحهای #ایرانی کاری از پیش نبرده است.

 • پژوهشکده امنیت اسرائیل: «#یمن ثابت کرد رژیم سعودی ببر کاغذی است.» این را #آمریکا هم می‌داند و برای همین است که ترامپ دوپهلو و گنگ سخن می‌گوید تا هم #عربستان ناامید نشود و به خرید سلاح‌های آمریکایی که به درد او نخوردند ادامه دهد و هم ما را سردرگم کند، باید به‌هوش باشیم.