• اول شهریور، روز بزرگداشت بوعلی سینا، نابغه و فیلسوف و پزشک بزرگ ایرانی و روز #پزشک بر همه ایرانیان هوشمند و پزشکان شریف گرامی باد، باشد که باز هم صاحب ابن سیناها شویم، اگر خودمان را و #جوانان معتقدمان را قبول داشته باشیم!

 • ایران می‌بایستی خسارت‌های توقیف غیرقانونی #نفتکش خود در جبل الطارق را از دولت #انگلیس مطالبه و دریافت کند. #ایران به هر کشوری که بخواهد می‌تواند نفت بفروشد و هیچ قانونی برای عدم فروش نفت وجود ندارد، اگر هم قلدری کنند ایران مقابل زورگویی می‌ایستد و از حق خود دفاع می‌کند.

 • روز ۲۶مرداد،سالروزصدورفرمان انقلابی #امام برای آزادسازی #پاوه و ۲۷مرداد،روز آزادی پاوه وشکست توطئه خطرناک تجزیه ایران بودوهمچنین روز ملی پاوه ومقاومت بی‌نظیر مردم انقلابی پاوه وپاسداران جان برکف پاوه وحضور شهادت‌طلبانه وباتدبیر #دکتر_چمران بودکه حماسه بلندوماندگار پاوه را رقم زد.

 • ترامپ گفت: «ایران و #چین می‌خواهند با ما توافق کنند.» چین را نمی‌دانم خودشان باید بگویند ولی در مورد #ایران باز هم باید گفت،«شتر در خواب بیند پنبه دانه» چون در قاموس آقای #ترامپ توافق چیزی جز به ذلت کشیدن نیست.

 • حاجیان در #عید_قربان امیال خودرا قربانی میکنندودرست درهمان عیدقربان دولت عربستان باحمله وحشیانه به منازل مسکونی مردم مظلوم #یمن کودک و زن ومرد یمنی را در راه امیال وهوسهای آمریکاقربانی میکند،گویی بویی ازعیدقربان وعروج انسانی به مشام آنان نرسیده است،هرچند درسرزمین وحی به سرمیبرند.

 • #روز_خبرنگار رابه همه خبرنگاران عزیز تبریک میگویم ویاد ونام شهدای بزرگوارخبرنگارکه فریادرسای کمک به مظلومین وتازیانه به جسارتهای ظالمین وبازگوکننده حقایق زندگی انسانها بودند راگرامی میدارم، برای همه #خبرنگاران شجاع وصدیق،این خادمین ارزشمند جامعه انسانی،موفقیت افزون آرزومندم.

 • بر پایی نمایشگاه #نوشت_افزار_ایرانی را تقدیر و تحسین می‌کنم که با همه کم‌لطفی‌ها و مشکلات موجود در فکر زنده کردن هویت ایرانی-اسلامی به‌ویژه در حافظه به یادماندنی کودکان عزیزمان و رونق تولید ملی و اشتغال‌زایی و قدرت گرفتن اقتصاد داخلی است، از آنان حمایت کنیم.

 • خبر تازه‌ای نیست، #انگلیس از قبل هم به #آمریکا پیوسته بود، وقتی کشتی نفت ایران را دزدید عملا این پیوستن و پیروی از سیاست آمریکا را پذیرفته بود، #تنگه_هرمز سالها است دارای امنیت تردد کشتی‌ها بوده وخواهد بود مگرآنکه آمریکا وانگلیس آن‌را بهم بریزند،اگراینها نباشنداینجا امن است.

 • سفارت #آمریکا در برلین توقیف کشتی متخلف انگلیسی و زدن #پهباد متجاوز آمریکایی را «خشونت ایرانی‌ها» خوانده است. اگر نام دفاع از مرزهای سرزمینی وخطوط قرمز کشور #خشونت است لطفاً بفرمایید کدام کشور جهان این خشونت، را قبول ندارد واز مرزهای خود دفاع نمی‌کند؟ بازی با الفاظ و دروغگویی؟!

 • وزیر خارجه #انگلیس در مورد دزدی کشتی نفتکش ایران گفت، موضوع #قانون بین‌الملل است، آقای دومینیک راب، کشتی نفتکش ایران در جبل الطارق مطابق کدام قانون بین الملل ربوده شده است؟ اگر #توقیف_نفتکش متخلف انگلیسی غیر قانونی است چگونه است که توقیف کشتی ایران قانونی می‌شود؟!

 • تیم ‌ #والیبال_جوانان ایران توانست برای اولین فینال تاریخ خود قهرمان مسابقات جهان شده تاریخ ساز شود. پیروزی و قهرمانی این جوانان برومند را به ملت عزیزمان و این جوانان قهرمان صمیمانه تبریک می‌گوییم. همه‌ی جوانان ما، درهمه زمینه‌ها می‌توانند قهرمان شوند. #قهرمان_جهان

 • قذافی درجنایت ربودن #امام_موسی_صدر، رهبرشیعیان لبنان ودوهمراه او(عباس بدرالدین ومحمد یعقوب)عملادشمنی خود را با #شیعیان لبنان نشان داد،ایشان رادعوت وسپس زندانی کردکه هنوز هم سرنوشتشان معلوم نیست، #قذافی وهمکارانش بی‌شک علاوه بردادگاه لبنان در دادگاه انسانیت هم مجرم و جنایتکارند.

 • بنابرگفته #CNN میزان دروغهای #ترامپ،هفته قبل به ۶۱دروغ رسیدو رکوردشکست،یکی از دروغهای شاخدار او زدن #پهپاد ایرانی درخلیج فارس بودکه باکمال پرروئی بازهم آنرا تکرارمیکند،حتماًمیخواهدبه فرمانده این ناو هم مانندفرمانده جنایتکاروینسنس که هواپیمای بزرگ مسافری ایران راساقط کردجایزه دهد.

 • «وزارت امورخارجه فرانسه توقیف نفت‌کش انگلیس توسط ایران رامحکوم کرد» این طبیعی است که #فرانسه هم ماهیت خود رانشان داد،ولی بایدپرسیدچرا #توقیف_نفت‌کش ایران توسط انگلیس رامحکوم نکردید؟ انگلیس بدون دلیل منطقی این تنش را آغاز کردوایران هم این راهزنی را بدون پاسخ نگذاشت. #تنبیه_ملکه

 • کنگره #آمریکا با ۹۹درصد آرا بن‌سلمان را به‌خاطر قتل فجیع #خاشقچی تحریم کردکه خیلی خوب است ولی آیاکشتار وحشتناک این‌همه کودک و زن و مرد #یمنی به اندازه یک نفرهم ارزش نداشته که دراین موضوع هم موضع بگیرند؟ آیاخون هزاران شهید بیگناه بمبارانهای کور به اندازه یک نفر ارزش نداشت؟! #یمن

 • آقای #ترامپ برای #مذاکره با ایران روزشماری می‌کندومرتبا خود را دلداری می‌دهد به این امید که بتواند راهی برای مذاکره و تحمیل سازش ننگین باز نماید. نهایتا آخرین فشارهای خود راهم واردساخته است و واسطه‌ها راهم فرستاده ومی‌فرستد ولی راه بجایی نمی‌برد وملت ما ایستاده است. #ظریف

 • جناب وزیرخارجه #فرانسه فرموده‌اند«توقف اجرای برخی تعهدات برجامی ایران عاملی برای نگرانی است» جناب وزیر؛ #آمریکا وشما به هیچیک از بندهای #برجام که تعهدات شما بود پایبند نماندید و همه را متوقف ساختید،انگلیس در یک راهزنی دریایی کشتی ونفت ایران را می‌رباید،اینها موجب نگرانی شما نیست؟

 • #آمریکا و اروپا در #برجام هر دو نقش تعریف شده خود راکاملا هماهنگ بازی میکنند.آمریکا صنعت هسته‌ای ایران را تعطیل کرد وسپس از برجام که خود نوشته بودخارج شد واروپا دربرجام ماند تا ایران هم بماند وهمچنان صنعت هسته‌ای درجا بزند.البته آبنبات چوبی #اینستکس هم این چرخه را کامل میکند.

 • پیشنهادسخنگوی شورای نگهبان برای تشکیل یک نهاد ملی به منظورنظارت بر #انتخابات_شوراها ،پیشنهاد منطقی و راهگشا است که بسیاری از این دستگیریها وبه دادگاه کشیده شدن شوراها و شهرداریها را می‌تواندپیشگیری وکمتر نمایدو ازتشکیل شوراهای فرمایشی وناکارآمد میکاهد.امیدوارم #مجلس اقدام نماید.

 • آقای #ترامپ ایران بشدت مراقب است.شما خود از #برجام با عهدشکنی خارج شده‌اید و به ما میگوئید که از برجام خارج نشوید. بالاخره برجام هست یا نیست؟ اگر هست برای همه امضا کنندگان معتبر است و اگر نیست برای همه نیست و برای ایران هم نیست.توصیه پای بندی تنها ایران به برجام خنده دار است.

 • #ترامپ برای رسیدن به مقاصد شوم خود،یعنی شکستن #جمهوری_اسلامی وکشاندن اوبه #مذاکره ذلت بار، دست به هر کاری زده است.نخست وزیرژاپن را واسطه قرارداد وحالا هم رئیس جمهور فرانسه راکه شینزو آبه مودب‌تر ومنطقی تراز مکرون است و گستاخی جدید وآمرانه اخیر مکرون حاکی از شکست واسطه گریش دارد.

 • #حقوق_بشر_آمریکایی درست به این معنی است که یک کشتی گیر قوی ۱۲۰ کیلوئی را به نبرد یک بچه ۷ ساله بفرستی تا او را به زمین بزنه و آنوقت دست او را بگیری بلند کنی و به او جایزه هم بدهی، این داستان #ناو_وینسنس و هواپیمای مسافری ایرانی است.

 • #آمریکا در ۱۲تیر،هواپیمای مسافری ایران،در کریدر بین المللی با ۲۹۰ مسافر زن ومرد و کودک بیگناه راهدف قرار داده وسرنگون نمود و ایران دوهفته پیش گران‌ترین وپیشرفته‌ترین هواپیمای جاسوسی متجاوز بدون سرنشین آمریکا رادر درون آبهای سرزمینی خودمان سرنگون نمود. تفاوت از زمین تا آسمان است.

 • #اروپا چگونه بگویدبرای مبادلات ۵۰ میلیارد دلاری خود با آمریکا میترسد. #اینستکس بدون خریدنفت وگردش آزادپول و همچنین سفررئیس جمهور جلیقه زردهای شنبه‌های فرانسه سرابی بیش نیست،که ایران یک طرفه در #برجام بماندولی آمریکا واروپا هریک ساز خودرا بزنندوهیچیک از تعهدات خود را انجام ندهند

 • #ترامپ :«دنیا به علت مبارزه عربستان با تروریسم قدردان این کشور است.» منظور ترامپ ترور #خاشقچی و قطعه قطعه کردن کودکان یمنی و گردن زدن چند ده نفری مخالفین است و بخاطر این ترورها دنیای چند کشوری ترامپ بی شرمانه قدردان عربستان است چون ثروت مسلمانان را بپای آمریکا می‌ریزد.

 • وزیر امور خارجه #ایران به خوبی می‌داند که از این #فرانسه هم آبی گرم نمی‌شود ولی باز هم راه را برای اجرای تعهدات یازده‌گانه #اروپا باز گذاشته است. اروپا جز اتلاف وقت و جلوگیری از رشد صنعت هسته‌ای ما کار دیگری نمی‌کند، دل بستن به آنها خطای آزموده شده است.

 • آمریکا باحضور خود در #عراق نه‌تنها به عراق کمکی نکرده بلکه #اسرائیل را برای بمباران عراق هدایت و کمک می‌کند. قطعا ملت و دولت عراق به این خیانت #آمریکا در مجامع بین المللی ودر خاک خود واکنشی سخت نشان خواهد داد و ایران هم می‌تواند پشتیبان آنها باشد، همان‌گونه که درانهدام داعش بود.

 • طبیعی است که برایان هوک ودولت #آمریکا سعی نمایندسابقه شرم‌آور خود را در کودتای ننگین #۲۸مرداد و ساقط کردن حکومت ملی #دکتر_مصدق تکذیب نمایند، چون این سابقه سیاه قابل دفاع نیست و فریفتن جوانان ما نیاز به این دروغگوییها دارد، ولی مردم ما زیرک‌تر از آنند که این دروغها را باور نمایند.

 • طرفداران مذاکره #سازش با #آمریکا،نگرش خوشبینانه به دعوتهای ترامپ،ودلبستگان به لبخندهای اوباما وامضای جان کری،لختی به کودتای آمریکایی #۲۸_مرداد سال۳۲ بنگرندوعبرت بگیرند،به کودتای نوژه،به حمله و ورود دزدکی به صحرای طبس،به هدف قراردادن هواپیمای مسافربری ایرانی،ودشمنیهای مدام آمریکا!

 • وزیرخارجه #آمریکا دردیدار سعد حریری،ایران وحزب الله را تهدیدی برای #لبنان معرفی کرد. اولا این #اسرائیل است که علاوه برتهدید به لبنان حمله میکندنه ایران،ثانیا حزب الله سمبل مقاومت وقهرمانی وآزادی لبنان ازتجاوزات اسرائیل بوده وهست،این شیوه آمریکاست که دنیا وارونه جلوه داده میشود.

 • آمریکای تنها، برای تشکیل ائتلاف در #خلیج_فارس، دست به دامان #اسرائیل شد و اسرائیل می‌داند حضور او در مرزهای دریایی ایران چه خطر بزرگی را در شهرها و مرزهای اسرائیل غاصب به وجود می‌اورد، این حضور تهدیدی آشکارا علیه امنیت ملی ما ایران است و ملت ما بر نمی‌تابد.

 • #پمپئو گفت: هدف واشنگتن «مجبور کردن ایران به نشستن برسر میز مذاکره است.» مذاکره هم یعنی پذیرش ۱۲شرط پمپئو، یعنی ذلت واز دست دادن همه چیز. جالب است که مسئول #مذاکره واتفاقا طرفدار مذاکره را هم قلدرانه #تحریم میکنند وبعد میگویند بیاییم مذاکره کنیم! این مذاکره چه معنی میدهدجز ذلت؟

 • جالب است که #آمریکا که خود سمبل تنها جنایت بمب هسته‌ای در دنیا است، به بهانه واهی بمب هسته‌ای به ایران فشار می‌آورد و کار را به تحریم‌های گسترده و #جنگ روانی و اقتصادی کشانده است، رطب خورده نمی‌تواند منع رطب کند. (سالروز انفجار بمب اتمی آمریکا در #هیروشیما)

 • کره جنوبی، یوغ نوکری خود از #آمریکا را بر گردن نیاویزد، اعزام نیروهای کره جنوبی به #تنگه_هرمز تعبیر دوستانه‌ای برای ایران ندارد و مسلماً به بازار فروش کره در ایران آسیب میرساند، اتباع خودرا بهانه نکنند،اتباع کره جنوبی دوستان ما هستند ولی ایران به هیچ کشوری اجازه #تجاوز نمی‌دهد.

 • آ. #پمپئو! وزیرما درآمریکابامردم نتوانسته صحبت کند،لذاباخبرنگاران مصاحبه کرده است،اماشماتقاضای خبرنگاران ایرانی راردکرده‌اید،آقای #ظریف درسازمان ملل بیش از۸۰۰متر نمیتوانست حرکت کند،شمالابدانتظارپذیرایی دراصفهان راهم دارید،بله! ایرانیان مهمان‌نوازندولی #مذاکره‌ ذلت رانمیپذیرند.

 • آقای #پمپئو فکرمیکند فقط در ایران، میتواند به طورمستقیم بامردم #ایران صحبت کند،نه آقا! شما بارها مستقیماً به ملت ایران توهین کرده‌ایدکه شما رانمیبخشندوشروط دوازده‌گانه شما برای نتیجه مذاکره راهم شنیده‌اند ونیازی به تکرارآن نیست. میدانیم دل شما برای #مذاکره ذلت‌بار لک زده است.

 • #مجاهدین_خلق بانام دفاع ازخلق پای به عرصه وجودگذاشتند ولی انحراف فکری وجاه‌طلبی وخودخواهی‌های آنان کار رابه جایی رسانیدکه علیه ملت خودواردجنگ شدندوهمان خلق هم مقابل آنهاایستادندو نقشه‌های خائنانه‌شان رانقش برآب ساختند. درس بیاموزیم ازجاه‌طلبی وخودخواهی وجاسوسی! #عملیات_مرصاد

 • آقای #ترامپ، شما بایستی لباس غواصی بپوشید و پهباد ایرانی را نشان دهید، ایرانی‌ها لباس غواصی پوشیدند و #پهپاد شما را از قعر دریا درآوردند و به دنیا نشان دادند. این #دروغ هم در هفته قبل که رکورد زدید و ۶۱ دروغ گفتید(بنا به گفته CNN)در تاریخ دروغهای شاخدار شما بیاد ماندنی می‌شود.

 • به نگهبانی از #تنگه_هرمز نیازی نیست،این تنگه سال‌هاست که امن است اگرشما آنرا مانندتنگه جبل الطارق ناامن نکنید! چرانمیگویید جبل الطارق هم باید امن باشدو #انگلیس حق نداشته است راهزنی کند. اگرکشتیهای خود را اسکورت کنید ولی دریاها برای ما ناامن باشد،بدانیدبرای شماهم ناامن خواهد بود.

 • کشتی اول راکه #سپاه توقیف کرد،تخلف کرده بودواگرانگلیسی هم نبودبایدتوقیف میشدولی ای کاش کشتی دوم انگلیسی هم توقیف میشدبرای رویارویی بادزدی دریایی انگلیس که بدانندملت ما راهزنی شرم‌آورآنان راپاسخ میدهد. انگلیس هم مانندترامپ به توهم خودساخته دچارشده است. #نفتکش_انگلیسی #تنبیه_ملکه

 • #ترامپ : «واشنگتن از ایران می‌خواهد که از یمن خارج شود.» آیا ایران در #یمن است؟! یا #آمریکا و عربستان که روزانه یمن را بمباران میکنند. چراشما از یمن خارج نمیشوید؟ تامردم یمن زندگی عادی خود را داشته باشند. عامل کشتار کودک و زن ومرد یمنی شما هستید. از یمن خارج شوید یمن آرام می‌شود.

 • آنچه راکه #وزارت_مسکن(راه وشهرسازی)در پنج سال گذشته و با تدبیر وزیر همیشه طلبکار انجام داد یا بهتر است بگوییم انجام ندادبه پدیده‌ی امروز قطعا منجر می‌شد، پدیده‌ایی که باعث به خطرافتادن #حق_سرپناه برای بسیاری ازمردم عزیز ماشد، البته انتظاری فراتر از این هم پیش‌بینی‌ می‌شود.

 • #اینستکس کامل کننده تحریمهای #آمریکا است، تا کاملا در آمدهای نفتی ایران را کنترل کند.اروپا خود از ایران #نفت نمیخرد ولی نفتی را که ما میفروشیم بایستی به اینستکس بریزیم ودر مقابل آن هر غذا و داروئی را که صلاح میدانند به ما بفروشند و این یعنی تکمیل کردن تحریمها و صد البته تحقیرها.

 • #شیخ_زکزاکی عالم بزرگ مسلمان شیعی،بجرم فعالیت اسلامی و ارتقاء اخلاق وباورهای دینی جامعه خود،فرزندانش را یکی یکی از دست داده وخود به کنج زندان و او رامسموم کرده‌اند،در شرایط بسیار سختی رنج می‌کشد و دنیاهمچنان با سکوت خود بی رحمانه اورا مینگرد. #حقوق_بشر_آمریکایی واقعا بیداد میکند

 • آقای #ترامپ ایران بشدت مراقب است، مراقب توطئه‌ها و فشارهای بی فایده شما و همکاری استعمار کهن و بدنام #انگلیس و دزدی دریایی او این هم پیاله شما است که قطعا پشیمانش خواهیم کرد. ملت ما به رغم همه سختی‌ها و کاستیها سخت ایستاده است و در نهایت پیروز است همانگونه که تا بحال بوده است.

 • #برجام یک معاهده چند طرفه بین المللی است،و اگر طرفهای دیگر برجام ( آمریکا - اروپا)عملا هیچیک از تعهدات خود را انجام نمی‌دهند خودبخود معاهده لغو شده است و اجرای یک طرفه آن توسط ایران یک زور گوئی بین المللی است،بنابراین روند کاهش تعهدات یک ضرورت دیر انجام است. #اینستکس

 • خوش خدمتی #انگلیس ،استعمار‌گر مفلوک، به آمریکای در حال افول بازهم تکرار شد. از یکسو ادعا میکند که برای استمرار #برجام تلاش میکند، از سویی دیگر چون دزدان دریایی کشتی #نفتکش ایران را متوقف میسازد. انگلیس نمیداند که کشتی‌های او هم در عمل مقابله به مثل توقیف می‌شوند؟

 • ناوجنگی وینسنس آمریکایی آمده یک هواپیمای مسافربری ایرانی را که بچه‌ها با تیرکمون هم میتوانند بزنند بادو تاموشک جنگی زده و ۲۹۰ مسافر که ۱۱۸ نفر آنها زن وکودک بودند رابه قعر دریا فرستاده و بعدهم بجای محاکمه جایزه نامردی هم به آنها داده،این معنی انسانیت و « #حقوق_بشر_آمریکایی »است.

 • سازمان ملل:«۷۵۰۰ کودک یمنی درجنگ #یمن کشته شده‌اند،دومیلیون کودک نیزبه شدت دچار سوء تغذیه هستند» چشم آقای #ترامپ روشن که گاو شیرده او نه قاتل خاشقچی است ونه قاتل کودکان یمنی،چون ۴۰۰میلیارد دلار ازپول مسلمانان ازآمریکا اسلحه برای آدمکشی می‌خردومدام هم توسط آمریکا تحقیر می‌شوند

 • وزارت راه وشهرسازی در ۵سال گذشته جز رکود ساختمانی واقتصادی بهره‌ای نداشته است، تخریب بازار #مسکن بسادگی امکان پذیرست ولی احیای آن به این سادگیها عملی نیست. رکود مسکن سازی منطقی و ضروری، رکود اقتصادی و بیکاری و گرانی مسکن و کرایه مسکن را بدنبال دارد که شاهد آن هستیم. #حق_سرپناه