• به دزدان دریایی که به کشتی سابیتی آسیب رساندند می‌گوییم با حمله دزدکی شما و جلوگیری از کشتی رانی آزاد و صدور #نفت ما، قطعا به قطع جابجایی نفت شما نیز خواهد انجامید. شما دریاها را نا آرام می‌کنید یا ایران؟ ولی ایران قاطعانه مقابل هر تجاوزی می‌ایستد. #نفتکش_ایرانی

 • مردم بیداردل وبابصیرت ما سر از پا ناشناخته به عشق حسین،با تحمل همه سختیها،روی به کربلاو #اربعین آورده‌اند،هرچند وزارت خارجه ماهمانند کویت وامارات به مردم توصیه کنند که فعلا به کربلا نروند.مردم انقلابی مافرسنگ‌ها از این سیاستمداران مصلحت‌طلب پیشتازترند،به امید فرج! #الحسین_یجمعنا

 • تیم آمریکا و اسرائیل و عربستان به شدت از حضور ۲۰میلیونی اربعین برآشفته‌اند و برای فرار از این کابوس با یک دسیسه و فرماندهی در فضای مجازی تعدادی از شهرهای #عراق را به آشوب کشیدند تا شاید از اوج راهپیمایی بی‌نظیر #اربعین بکاهند. #رشته_توییت #الحسین_یجمعنا

 • درس مقاومت، ایستادگی، شجاعت و رشادت، ولایت‌پذیری و بیش از هرچیز خضوع و خلوص را بایستی از #حاج_قاسم_سلیمانی آموخت؛ یک جوان بسیجی ساده که برای دفاع به جبهه دفاع مقدس، مادر همه معرکه‌ها رفت و امروز نام او لرزه بر اندام اسرائیل می‌اندازد و محبوب‌ترین شخصیت ایرانی است.

 • روزهای نخستین شروع جنگ تحمیلی، ۶مهر۵۹، شهیدچمران ومقام معظم رهبری، همراه حدود ۷۰نفر باسلاح سبک به خوزستان رفتند وستاد جنگهای نامنظم رابه فرماندهی دکتر چمران تشکیل دادندومانع سقوط اهوازشدند. فوج فوج نیروهای داوطلب مردمی برای دفاع ازکشورشان به آنان می‌پیوست. #دفاع_مقدس #رشته_توییت

 • نخست‌وزیر #انگلیس گفت: «ایران مسئول حمله به تاسیسات نفتی #آرامکو است.» از استعمارگر پیر انگلیس چیزی بیش از این انتظار نیست. باید گفت #آمریکا و انگلیس که تامین‌کننده سلاح‌های مرگبار عربستان هستند، مسئول به خاک و خون کشیدن و کشتار کودکان و زنان و مردان سالخورده یمنی‌اند.

 • عربستان مدعی شدکه درحمله به تاسیسات نفتی ازسلاحهای ایرانی استفاده شده است ومیدانیم که درمقابل حملات یمنی‌ها ازسلاحهای آمریکایی استفاده میکنند. بدون پرداختن به صحت این ادعای بی‌سند، نتیجه آنکه #عربستان اذعان داشته که سلاحهای آمریکایی درمقابل سلاحهای #ایرانی کاری از پیش نبرده است.

 • پژوهشکده امنیت اسرائیل: «#یمن ثابت کرد رژیم سعودی ببر کاغذی است.» این را #آمریکا هم می‌داند و برای همین است که ترامپ دوپهلو و گنگ سخن می‌گوید تا هم #عربستان ناامید نشود و به خرید سلاح‌های آمریکایی که به درد او نخوردند ادامه دهد و هم ما را سردرگم کند، باید به‌هوش باشیم.

 • خودشیرینی و بی‌منطقی کار دولت کانادا موجب تعجب است.سکوت در مقابل این دزدی و قانون‌شکنی آشکار موجب جسورتر شدن این نوچه‌های #آمریکا می‌شود،دستگاه دیپلماسی ما بایستی خیلی دقیق و منطقی وشجاعانه بجنبد و در آگاه‌سازی جهانی اقدام نماید، دیپلماسی لبخند اینجا هم کارساز نیست. #سراب_مذاکره

 • خواب خرگوشی سناتور! لیندسی گراهام، سناتور آمریکایی پیشنهاد داده است که به پالایشگاهای #ایران حمله شود،گویا هنوز در خواب خرگوشی است!

 • اتحادیه اروپا:«ازعدم پایبندی ایران به برجام شدیداًنگرانیم» ماهم ازعدم پایبندی وناجوانمردی #آمریکا شدیداًنگران بودیم وچون نه آمریکا و #اروپا هیچیک پایبند به برجام نبودندوتعهدات خودراعمل نکردندمعنی نداردکه فقط ایران یکطرفه به #برجام پایبندباشد، شماچراپایبندنیستید؟ معنی معاهده چیست؟

 • ساختار منحوس «ب» ترک عمقی برداشت و #بولتون باهمه خوش‌خدمتی‌ها وبغض وعداوت باایران و مقاومت اسلامی اخراج شد، #ترامپ به نزدیکان خودهم رحم نمیکندواین بهم‌ریختگی وضعف دولت #امریکا رامیرساند. اخراجی بعدی یا بنیامین است ویا بن سلمان وشاید هم هر دو. ظریفی میگفت باترامپ هرسه ترک میخورند.

 • گرچه #گام_سوم قدم کوتاهی بود ولی برگشت ممنوع، راه رفته را نباید بازگشت‌، هرگامی راکه به جلو برمیداریم باید آغازی باشد برای یک جهش وجبران عقب ماندگی. وقت‌کشی‌های #اروپا نوعی تقسیم کار با #ترامپ است و به این وعده‌های تحقیرآمیز(اینستکس)اساساً نباید دلخوش داشت،هرچه مقاوم‌تر موفق‌تر.

 • #اروپا نه‌تنها ۱۱وظیفه خود را انجام ندادبلکه باز هم قدمی برنداشت وماباید گام سوم را محکم برداریم. درفرصت دوماه بعدهم بعید میدانم قدمی برداشته شودودرنهایت هم منوط به اجازه #ترامپ میکنند، #ایران بایدراه خود راباقاطعیت ادامه دهد دشمن،تصمیم قاطع وعملی ملت ما را ببیند راه دیگری میرود.

 • محرم وعاشوراوشهدای کربلاآغازحرکتی بی‌نظیردرتاریخ بود،حرکتی علیه ظلم وکفر واستبداد،وانقلاب اسلامی مادنباله همان حرکت است،شروع انقلاب مااز #محرم بودو درماه محرم نیز پیروزی‌اش شکل گرفت واستمرار آن هم دراستمرار راه عاشورای حسینی است محرم را زنده بداریم تاایران زنده بماند. #پیام_حسین

 • فضای عمومی کشور، در مرحله اول #دولت باید ضدفساد باشد و از ابتدا مانع شکل‌گیری فساد شود، این مبارزه با شکل‌گیری فساد از ابتدایی‌ترین و ضروری‌ترین وظایف دولت است،ولی وقتی در دامن دولت #فساد سبز می‌شود و جرمی اتفاق می‌افتد، وظیفه قطعی #قوه_قضاییه است که ورود کند وریشه فساد را برکند.

 • به‌خاطر منافع ایران باهرکس و ناکسی #مذاکره نکنید، تجربه پرخسارت #برجام را وهشدارها و روشنگریهای هوشمندانه وبی‌نظیر رهبری را چراغ راه خود قرار دهید وبا یک دعوت خام نشوید، هرچندکه شما مذاکره را بلدید، زبان دنیا را بلدید،ولی همین بلد بودن ۶سال است ملت ما را سر کار گذاشته است. #ظریف

 • وزیر امور خارجه #ایران به خوبی می‌داند که از این #فرانسه هم آبی گرم نمی‌شود ولی باز هم راه را برای اجرای تعهدات یازده‌گانه #اروپا باز گذاشته است. اروپا جز اتلاف وقت و جلوگیری از رشد صنعت هسته‌ای ما کار دیگری نمی‌کند، دل بستن به آنها خطای آزموده شده است.

 • آمریکا باحضور خود در #عراق نه‌تنها به عراق کمکی نکرده بلکه #اسرائیل را برای بمباران عراق هدایت و کمک می‌کند. قطعا ملت و دولت عراق به این خیانت #آمریکا در مجامع بین المللی ودر خاک خود واکنشی سخت نشان خواهد داد و ایران هم می‌تواند پشتیبان آنها باشد، همان‌گونه که درانهدام داعش بود.

 • طبیعی است که برایان هوک ودولت #آمریکا سعی نمایندسابقه شرم‌آور خود را در کودتای ننگین #۲۸مرداد و ساقط کردن حکومت ملی #دکتر_مصدق تکذیب نمایند، چون این سابقه سیاه قابل دفاع نیست و فریفتن جوانان ما نیاز به این دروغگوییها دارد، ولی مردم ما زیرک‌تر از آنند که این دروغها را باور نمایند.

 • طرفداران مذاکره #سازش با #آمریکا،نگرش خوشبینانه به دعوتهای ترامپ،ودلبستگان به لبخندهای اوباما وامضای جان کری،لختی به کودتای آمریکایی #۲۸_مرداد سال۳۲ بنگرندوعبرت بگیرند،به کودتای نوژه،به حمله و ورود دزدکی به صحرای طبس،به هدف قراردادن هواپیمای مسافربری ایرانی،ودشمنیهای مدام آمریکا!

 • وزیرخارجه #آمریکا دردیدار سعد حریری،ایران وحزب الله را تهدیدی برای #لبنان معرفی کرد. اولا این #اسرائیل است که علاوه برتهدید به لبنان حمله میکندنه ایران،ثانیا حزب الله سمبل مقاومت وقهرمانی وآزادی لبنان ازتجاوزات اسرائیل بوده وهست،این شیوه آمریکاست که دنیا وارونه جلوه داده میشود.

 • آمریکای تنها، برای تشکیل ائتلاف در #خلیج_فارس، دست به دامان #اسرائیل شد و اسرائیل می‌داند حضور او در مرزهای دریایی ایران چه خطر بزرگی را در شهرها و مرزهای اسرائیل غاصب به وجود می‌اورد، این حضور تهدیدی آشکارا علیه امنیت ملی ما ایران است و ملت ما بر نمی‌تابد.

 • #پمپئو گفت: هدف واشنگتن «مجبور کردن ایران به نشستن برسر میز مذاکره است.» مذاکره هم یعنی پذیرش ۱۲شرط پمپئو، یعنی ذلت واز دست دادن همه چیز. جالب است که مسئول #مذاکره واتفاقا طرفدار مذاکره را هم قلدرانه #تحریم میکنند وبعد میگویند بیاییم مذاکره کنیم! این مذاکره چه معنی میدهدجز ذلت؟

 • جالب است که #آمریکا که خود سمبل تنها جنایت بمب هسته‌ای در دنیا است، به بهانه واهی بمب هسته‌ای به ایران فشار می‌آورد و کار را به تحریم‌های گسترده و #جنگ روانی و اقتصادی کشانده است، رطب خورده نمی‌تواند منع رطب کند. (سالروز انفجار بمب اتمی آمریکا در #هیروشیما)

 • موساد، سید #حسن_نصرالله و #قاسم_سلیمانی را تهدید به ترور کرد. کار موساد همین بوده و هست. تا بحال هم خیلی سعی کرده ولی خدا نخواسته است. دکتر فتحی شقاقی و عماد مغنیه و دانشمندان هسته‌ای ما را هم ترور کردند و به خود بالیدند ولی این آرزوی خود را بزودی به گور خواهند برد؛ انشاالله

 • #آمریکا برای استقرار حکومت داعش به سوریه تجاوز کرد و تمام‌قد از داعش حمایت کرد. رزمندگان سوریه و لبنان و عراق و ایران به لطف الهی موفق شدند حکومت داعش را سرنگون نمایند، حالا آقای #ترامپ موقع فرار از #سوریه می‌گوید ما به سرعت خلیفه‌گری داعش را صددرصد شکست دادیم، خیلی رو می‌خواهد!

 • ولی نمی‌دانند که هر گاه ملت ما و زائران حسینی احساس کنند که به حضور مقتدرانه آنها نیاز بیشتری است بر میزان حضور آگاهانه خود به‌صورت چشمگیری می‌افزایند و #اربعین امسال قطعاً پرشورتر و گسترده‌تر خواهد بود. #الایران_و_العراق_لایمکن_الفراق

 • در بیانیه سازمان انرژی اتمی از کاهش تعهدات و تسریع فعالیتهای هسته‌ای کشور گفته شده است، که بسیار خوبست ولی نه قدمهای کوتاه. وقتی به جلو میروید بازگشت به عقب نداریم، این مدت مدید فرصت دادید هیچ چیزی بدست نیاوردیدبنابراین برگشت به هیچ قیمتی معقول نیست، ازگذشته #برجام درس بیاموزیم.

 • در آن روزها اگر تفنگ «ژ۳» ما تمام شدو باتفنگ «ام یک» می‌جنگیدند، ام‌یک هم تمام شد تفنگ «برنو» که تفنگ موزه‌ای است از ارتش گرفتیم که با آن بجنگیم، اگرتفنگ هم نبود با چوبدستی ومشتهای گره کرده بادشمن می‌جنگیدیم. #مقاومت نتیجه داد وپیروز شدیم، نه دیپلماسی لبخند وقهقهه. #نصر_من_الله

 • بیانیه واتهام‌زنی بدون سند سه دولت اروپایی،بیانگر وابستگی شدید آنها به آمریکا است که بدون موافقت آمریکاآب نمیخورند و دیدوبازدیدهای آنان درمسیر هموار ساختن تسلیم ذلت‌بارایران مقابل آمریکا است. از اجاق این سه کشور اروپایی،آبی گرم نمیشود که هیچ،عزت ما را هم بر بادمی‌دهند. #خودتحقیری

 • منوشین، وزیر خزانه‌داری #آمریکا میگوید:«حملات #آرامکو حمله به سیستم اقتصادی جهانی به شمار می‌آید.»تحریم نفتی #ایران حمله به سیستم اقتصادی جهانی نیست؟چگونه است که حملات هوایی عربستان و به خاک و خون کشیدن کودکان وزنان وسالخورده‌گان یمنی حمله به سیستم انسانی جهانی نیست؟ به خود آیید!

 • اعزام نیروهای آمریکایی برای دفاع از #عربستان(گاو شیرده) قطعاً نتیجه معکوس خواهد داشت، یعنی خود عربستانی‌ها ناتوانند و باید از آن سوی دنیا حمایت شوند و بعد هیچ‌گاه سرباز آمریکایی در مقابل یمنی‌های باانگیزه و معتقد، حاضر نیست خود را فدای آل سعود و حرم‌سراهای آنها کند. #آمریکا #یمن

 • #ترامپ که می‌گوید:«به نفت خاورمیانه نیازی نداریم، اما به متحدانمان کمک می‌کنیم» بوی کنار کشیدن از مسائل #ارامکو را میدهد. بلی آنها به فروش اسلحه درخاورمیانه و پول خاورمیانه نیازدارند، جنگهای خانگی وتعصبی خونین راه می‌اندازند تا مسلمانان به دست مسلمانان وباپول مسلمانان کشته شوند.

 • بن سلمان بعداز بمباران آرامکو توسط یمنی‌ها با #ترامپ تلفنی صحبت کردوقاعدتاً عجزولابه نمودو از گردن‌کلفت دهکده جهانی کمک خواست،ترامپ هم حتماًبه اوقول داده تو پول بده مااز توحمایت میکنیم،تازمانیکه پول میدهی نگران نباش،ولی #بن_سلمان هم همانندجان بولتون بزودی بدورانداخته میشود. #یمن

 • درست است که از این عاشورا هم گذشتیم ولی با شهادت #امام_حسین علیه السلام یاران بی‌نظیراو درکربلا مبارزه باظلم وکفرنه تنها پایان نپذیرفت بلکه تازه آغاز شد. انقلاب اسلامی #ایران و #مقاومت اسلامی درمنطقه ازبارزترین این نهضتهااست که ازمحرم آغاز و با نام حسین استمرار یافت و پیروزی شد.

 • #جان_بولتون هم اعلام داشت که #ترامپ دروغ می‌گوید و این اعتراف بزرگی است،به‌هرحال تیم خشن جنگی آمریکا با اخراج یا استعفای بولتن شکست خورد،وضعیت بنیامین #نتانیاهو ازبولتون بهترنیست! چونکه درحین تبلیغات انتخاباتی بر اثر موشک فلسطینیان فرار کرد و کابوس پرونده‌ی فساد مالی‌اش را دارد.

 • این حسین کیست؟ شهادت حسین به واژه شهادت معنی بخشیدوحتی شرفی دیگر بخشید،شهادت حسین جرقه‌ی آتش بسیاری ازجنبش‌ها و قیام‌های مردمی ضدظلم شد، انقلاب اسلامی ماهم ازمحرم الهام گرفت ودر #عاشورا پیروزی راتجریه کرد،نهضت حسینی همیشه زنده است ونهضت‌های زنده‌ای را رقم می‌زند. #حب_احسین_یجمعنا

 • مایک پمپئو میگوید:«دور جدیدکاهش تعهدات برجامی ایران غیرقابل‌قبول است» منطق شمابه‌جز بی‌منطقی چیست؟ کدام برجام؟ مگرشما #برجام رامضرندانستید وحتی آب دهان برآن نینداختیدوبه همه امضاهاحتی امضای جان کری توهین نکردید‌؟ چگونه است که امروز دم ازبرجام میزنید؟ فقط ایران بایدپای‌بند بماند؟!

 • ایالات متحده #آمریکا بر حق #اسرائیل در «دفاع از خود» تاکید میکند. هر انسان منصف و عاقلی هم به دفاع #لبنان از خود درمقابل تجاوز تروریستی اسرائیل تاکید میکند،هرچند آمریکا را خوش نیاید وبرعکس جلوه دهد،این اسرائیل بودکه باپهباد به لبنان حمله کرد ورسواشدوحق لبنان است که ازخوددفاع کند.

 • #ایران بایدقدم محکم خود را روز #۱۶_شهریور بردارد و مطمئن باشدکه هرچه استوارتر گام‌های خود را برداردطرف مقابل عقب‌نشینی بیشتری خواهد کرد وعملاً می‌بینیم که درمقابل قاطعیت ما به تکاپو افتاده‌اندواین تلاش‌هابرای همکاری درسایه صلابت واجرای تصمیمات بوده است و نه از درگاه #سازش وتسلیم.

 • آقای #جان_بولتون هم سراسیمه واردشدوگفت:اعلام آمادگی #ترامپ برای گفت‌وگو باایران به معنای تغییرموضع نیست. بلی مامیدانیم فقط #مقاومت سازنده وخودسازی درون‌زای ملت ماست که به بی‌حاصل بودن تحریم‌ها وتغییر موضع شما می‌انجامد،نه سفرهای خوش‌بینانه و واسطه‌گریهای برنامه‌ریزی‌شده‌ی اروپا.

 • به آقای #ترامپ می‌گوییم ما نیازی به بذل و بخشش کسی نداریم، اگر هم #نفت نفروشیم، که توانایی آن را داریم، اقتصاد و صنعت ما رشد بیشتری می‌کند و به خط‌های اعتباری کوتاه‌مدت و تحقیرآمیز آمریکا و #اروپا نیازی نداریم، همه می‌دانند که شما قطعاً دلسوز ملت ما نیستید اگر دشمن نباشید!

 • اول شهریور، روز بزرگداشت بوعلی سینا، نابغه و فیلسوف و پزشک بزرگ ایرانی و روز #پزشک بر همه ایرانیان هوشمند و پزشکان شریف گرامی باد، باشد که باز هم صاحب ابن سیناها شویم، اگر خودمان را و #جوانان معتقدمان را قبول داشته باشیم!

 • ایران می‌بایستی خسارت‌های توقیف غیرقانونی #نفتکش خود در جبل الطارق را از دولت #انگلیس مطالبه و دریافت کند. #ایران به هر کشوری که بخواهد می‌تواند نفت بفروشد و هیچ قانونی برای عدم فروش نفت وجود ندارد، اگر هم قلدری کنند ایران مقابل زورگویی می‌ایستد و از حق خود دفاع می‌کند.

 • روز ۲۶مرداد،سالروزصدورفرمان انقلابی #امام برای آزادسازی #پاوه و ۲۷مرداد،روز آزادی پاوه وشکست توطئه خطرناک تجزیه ایران بودوهمچنین روز ملی پاوه ومقاومت بی‌نظیر مردم انقلابی پاوه وپاسداران جان برکف پاوه وحضور شهادت‌طلبانه وباتدبیر #دکتر_چمران بودکه حماسه بلندوماندگار پاوه را رقم زد.

 • ترامپ گفت: «ایران و #چین می‌خواهند با ما توافق کنند.» چین را نمی‌دانم خودشان باید بگویند ولی در مورد #ایران باز هم باید گفت،«شتر در خواب بیند پنبه دانه» چون در قاموس آقای #ترامپ توافق چیزی جز به ذلت کشیدن نیست.

 • حاجیان در #عید_قربان امیال خودرا قربانی میکنندودرست درهمان عیدقربان دولت عربستان باحمله وحشیانه به منازل مسکونی مردم مظلوم #یمن کودک و زن ومرد یمنی را در راه امیال وهوسهای آمریکاقربانی میکند،گویی بویی ازعیدقربان وعروج انسانی به مشام آنان نرسیده است،هرچند درسرزمین وحی به سرمیبرند.

 • #روز_خبرنگار رابه همه خبرنگاران عزیز تبریک میگویم ویاد ونام شهدای بزرگوارخبرنگارکه فریادرسای کمک به مظلومین وتازیانه به جسارتهای ظالمین وبازگوکننده حقایق زندگی انسانها بودند راگرامی میدارم، برای همه #خبرنگاران شجاع وصدیق،این خادمین ارزشمند جامعه انسانی،موفقیت افزون آرزومندم.

 • بر پایی نمایشگاه #نوشت_افزار_ایرانی را تقدیر و تحسین می‌کنم که با همه کم‌لطفی‌ها و مشکلات موجود در فکر زنده کردن هویت ایرانی-اسلامی به‌ویژه در حافظه به یادماندنی کودکان عزیزمان و رونق تولید ملی و اشتغال‌زایی و قدرت گرفتن اقتصاد داخلی است، از آنان حمایت کنیم.