• مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/20 ساعت 18:14

  تفاهم‌نامه‌ با سازمان منطقه آزاد قشم امضا شد تا با ارائه مشاوره‌های علمی و تخصصی در خصوص ایجاد پارک‌های موضوعی فضایی و بهره‌مندی از مناطق بکر این جزیره، فرصت و بستر مناسب برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با عظمت و اسرار خلقت، معرفی فناوری فضایی و افزایش رونق اقتصادی منطقه فراهم شود

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/17 ساعت 20:28

  در خصوص اقدام آمریکا در تحریم‌ غیرقانونی سازمان فضایی، پژوهشگاه فضایی و پژوهشگاه هوافضا نامه اعتراض آمیزی تنظیم شد و امروز نمایندگی دائم کشورمان نزد سازمان‌‌های بین‌المللی مستقر در وین، این نامه را به مدیر دفتر امور فضای ماورای جو ملل متحد تسلیم کرد.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/17 ساعت 16:47

  - این جوانان خلاق با ورود به دانش‌های جدید و نو باعث شدند رتبه علمی کشور در این فناوری‌ها نسبت به علوم دیگه چند رتبه بالاتر قرار بگیره. - همین جوانان با انگیزه با تشکیل استارت‌آپ‌ها به سمت حل چالش‌های کشور و افزایش بهره‌وری در بهره‌برداری از منابع شتافتند که جای تقدیر داره.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/17 ساعت 11:05

  #آسمان_برای_همه خیلی خوشحالم که همکارانم در سازمان فضایی با همکاری انجمن‌های مردم نهاد و بویژه #ماهنامه_نجوم بستر آموزش و ترویج علم رو برای #کودکان_کم_توان، #نان_آوران_کوچک، #عشایر و مناطق محروم فراهم کردند. با هیچ کلمه و جمله‌ای نمی‌شه از این کار بزرگ تقدیر کرد، درود به همتون

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/16 ساعت 16:11

  هفته جهانی فضا فرصتی برای ترویج فناوری فضایی است.در این میان تلاش متخصصین ما که برای توسعه زیرساخت‌های بومی از جان و دل مایه می‌گذارند بر کسی پوشیده نیست. از زحمات تمام آنها در اداره‌کل توسعه فناوری فضایی سازمان فضایی،پژوهشگاه فضایی،دانشگاه‌ها،بخش خصوصی و سایر نهادها تشکر می‌کنم.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/16 ساعت 00:11

  امروز اولین #پاتوق_فضایی_ها با تلاش و همت دکتر آرایی نژاد و همسر محترمشون افتتاح شد که جای تقدیر داره. امشب محیطی گرم و صمیمی و سرشار از عشق و علاقه رو تجربه کردم و از زحمات دوست گرانقدرم سیروس برزو که زندگی خودش رو وقف ترویج و آموزش فناوری فضایی کرده بی‌نهایت سپاسگزارم.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/15 ساعت 18:37

  #توسعه استارت‌آپ‌های فضاپایه طی ۱۸ماه گذشته #حضور ۱۲۰ نفر در رویداد منظومه‌های ماهواره‌ای توسط شتاب‌دهنده فاطر شریف #ثبت نام ۶۰ نفر ۱۰ ایده در رویداد ماهواره‌ مکعبی توسط شرکت نانوسامانه #اولین نشست سرمایه‌گذاری خصوصی در منظومه‌های ماهواره‌ای با تیم استارت‌آپی سازنده ماهواره مکعبی

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/15 ساعت 16:01

  توسعه استارت‌آپ‌های فضاپایه طی ۱۸ ماه گذشته حضور ۱۲۰ نفر در رویداد منظومه‌های ماهواره‌ای ثبت نام ۶۰ نفر و ثبت ۱۰ ایده در رویداد ماهواره‌ مکعبی نشست سرمایه‌گذاری خصوصی با استارت‌‌آپ سازنده ماهواره مکعبی ساخت منظومه‌های ماهواره‌ای موج انگیزه دانشجویان برای توسعه کسب وکارهای فضاپایه

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/14 ساعت 13:24

  ایجاد فضای شاداب و پویا در گام اول دست خود این جوانان خلاق و با انگیزه است. سونامی شکل‌گیری کسب وکارهای فناوری‌های نوین و حوزه فضایی توسط همین دانشجویان خلاق و نوآور بزودی شکل می‌گیره و شک ندارم بازار خود رو شکل می‌دهند و آینده بازارهای این حوزه رو به دست خواهند گرفت.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/13 ساعت 13:48

  امروز افتتاحیه هفته جهانی فضا برگزار شد. برنامه‌های خلاقانه و شور و هیجان میان علاقمندان ویژگی بارز برنامه‌های امسال است. سال گذشته ۷۶ رویداد امسال ۳۶۲رویداد که پیش بینی میکنیم به ۵۰۰ رویداد برسه این یعنی یک شور،هیجان،امید و انگیزه میان همه علاقمندان حوزه فضایی کشور از همه ممنونم

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/09 ساعت 01:39

  امروز جلسات خیلی خوبی با استاندار و مدیران ارشد استانی و دانشگاه چمران استان خوزستان داشتم. در خصوص توسعه خدمات فناوری فضایی در استان و بهره‌گیری از آن در حوزه‌های مختلف برای مدیریت بهینه و افزایش بهره‌وری و توسعه ارائه این خدمات توسط کسب و کارهای محلی تصمیمات بسیار خوبی گرفته شد

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/03 ساعت 21:33

  امروز در مشهد با استاندار و مدیران ارشد استان خراسان رضوی، مرکز نوآوری شهری، آخرین خبر، ریاست و اساتید دانشگاه فردوسی دیدار کردم. با توسعه استارت‌آپ‌ها و ارائه خدمات خلاقانه و با کمک دانشگاه‌ها و استارت‌آپ‌های موفق استان، سهم استان رو از اقتصاد فناوری فضایی ارتقاء خواهیم داد.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/02 ساعت 11:33

  #خبر_خوب در راستای توسعه بازار خدمات فناوری فضایی، امروز تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان فضایی و ایمیدرو با هدف توسعه بازار و فراهم کردن بستر مناسب برای ورود و توسعه استارت‌آپ‌های حوزه فضایی در صنعت معدن کشور و ارائه خدمات نوین در این حوزه به امضا رسید. #آینده_روشن است

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/29 ساعت 00:58

  آموزگاری یکی از حساس‌ترین مشاغل است که علاقه می‌خواهد و عشق. خسته نباشید می‌گم به محمد رضا رضایی به خاطر ۱۰ سال تلاشش در حوزه روزنامه‌نگاری و الان که با این تجربه گرانبها وارد حوزه آموزش شده مطمئنا تأثیرگذار خواهد بود. ممنون از او که سختی و زحمت آموزگاری رو به جان خریده است

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/25 ساعت 23:19

  سه شرکت خصوصی به طور جدی وارد حوزه طراحی و ساخت ماهواره‌ کوچک و منظومه ماهواره‌ای شده‌اند و در قالب‌های مختلف مسابقه و رویداد در این حوزه شروع به فعالیت کرده‌اند که این انگیزه و آینده نگری آنها جای تقدیر داره. امیدوارم هر چه سریعتر شاهد حضور فعال بخش خصوصی در این حوزه باشیم.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/24 ساعت 19:53

  بازار ماهواره‌های مخابراتی چگونه است؟ خدمات نوین ماهواره‌‌های مخابراتی کدامند؟ منظومه‌ ماهواره‌ مخابراتی و نقش آن در گسترش ۵G و اینترنت اشیاء چیست؟ تشکیل اپراتور ماهواره مخابراتی چقدر ضرورت دارد؟ اینها بخشی از سوالاتی است که فردا در رویداد ماهواره‌ مخابراتی به آنها پاسخ می‌دهیم.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/20 ساعت 22:34

  در سفرم به استان لرستان، جلسات مفیدی با شورای مدیران ارتباطات استان،ریاست دانشگاه و شرکت‌های دانش بنیان داشتم.توسعه خدمات فناوری فضایی در تمام استان‌های کشور بر اساس اولویت‌ها و ظرفیت‌های هر استان و افزایش اشتغالزایی و ارتقاء مدیریت بهینه استان‌ها هدفی است که به دنبال آن هستیم.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/14 ساعت 23:38

  موجود با استفاده از منظومه ماهواره‌ای گام برداریم و بستری جهت شناسایی و تبادل ایده‌های نوآورانه و خلاق در این زمینه فراهم کنیم. پیش رویداد ۱۱ مهرماه برگزار خواهد شد و از همه علاقمندان دعوت می‌کنم در این برنامه شرکت کنند. از طریق وبسایت http://www.manzoumeh.ir ثبت نام کنید.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/13 ساعت 18:46

  با خودباوری که در جوانان و متخصصین ایران اسلامی وجود دارد، با شتاب بیشتر پروژه‌های خود را پیش خواهیم برد.مقاصد ما کاملا صلح آمیز است و با هدف توسعه فناوری فضایی بومی، ارائه خدمات کاربردی به جامعه، مدیریت بهینه منابع و ارتقاء کیفیت زندگی مردم تلاش خود را دوچندان خواهیم کرد.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/13 ساعت 18:40

  تحریم!!! این کلمه‌ای است که این روزها از زبان دولتمردان آمریکا زیاد شنیده می‌شه و به تازگی تحریم سازمان فضایی، پژوهشگاه فضایی و پژوهشگاه هوافضا هم به آنها اضافه شده. در تمام این سالها که برنامه‌های فضایی ایران با اقتدار پیش رفته، مگر تحت تاثیر همه جانبه تحریم‌ها نبوده‌ایم؟

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/12 ساعت 23:13

  امروزه ماهواره‌های کوچک و منظومه سازی آنها،انحصار ماهواره‌های بزرگ را شکسته‌اند و بخش قابل توجهی از بازارهای سنتی آن را از آن خود کرده‌اند.وارد بازارهای جدیدی شده‌اند و توانمندی فناوری فضایی و ماهواره‌ها را در توسعه ارائه خدمات ارتقا داده‌اند.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/11 ساعت 23:45

  معرفی مشاهیر علمی ایران و الگوسازی آنها رو در برنامه‌های ترویجی سازمان قرار داده‌ایم و تلاش می‌کنیم با همکاری و تعامل با مراکز علمی و مروجین علم، برنامه‌های منظمی رو با هدف توسعه و ترویج علم و انتقال تجربیات متخصصین مجرب کشور به نسل جوان و علاقمندان به فناوری فضایی برگزار کنیم.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/09 ساعت 22:22

  جا داره از تلاش‌های مهندس غضنفری‌نیا در این مسیر تشکر و قدردانی کنم و مطمئنم با اعتماد به این جوانان #آینده‌ای_بهتر پیش روی همه ما هست. ماهواره‌های کوچک ( #کیوب_ست) تاثیرات بسزایی در آینده #فناوری_فضایی خواهد داشت و نحوه ارئه خدمات این فناوری را متحول خواهد کرد.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/06 ساعت 00:17

  محصولات بسیار زیادی در بخش‌های طراحی و ساخت ماهواره، ماهواره‌برها، کپسول‌های زیستی و کاوشگرهای فضایی در این نمایشگاه عرضه شده بود که نشان دهنده سرعت بالای توسعه این فناوری در دنیا است و در این بین رشد و توسعه شرکت‌های خصوصی این حوزه و توانمندی آنها قابل تامل بود.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/05 ساعت 16:12

  علاوه بر #توانمندسازی شرکت‌های داخلی و #توسعه_بازارهای_بین‌المللی برای آنها، جلب مشارکت و سرمایه گذاری بین‌المللی در راستای برنامه توسعه #فناوری_فضایی کشور در دستور کار هست و در جلسات برگزارشده توافقات خوبی صورت گرفت که در پست‌های بعدی اطلاع‌رسانی خواهم کرد.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/21 ساعت 22:09

  امروز گزارشی از برنامه‌های حوزه فضایی رو در فراکسیون مستقلین مجلس ارائه کردم.اعضای محترم این فراکسیون ضمن تشکر از تلاش متخصصین حوزه فضایی، توسعه این صنعت رو بسیار مهم دانستند و برای هر گونه کمک به این حوزه برای افزایش شتاب توسعه آن اعلام آمادگی کردند. این حمایت‌ها باعث دلگرمی است

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/18 ساعت 00:05

  اولین نشست سرمایه گذاری استارت‌آپ پلوتون با حضور سرمایه گذار و @ramin_nqp نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار شد.این استارت‌آپ طرحش رو برای طراحی منظومه ماهواره‌ کوچک برای حل یکی از چالش‌های کشور ارائه کرد.اشتیاق۱۲عضو جوان پلوتون برای دستیابی به فضا و ارائه خدمات مثال زدنی بود.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/17 ساعت 16:50

  - ما هم در سازمان فضایی به اونها قول دادیم بستر رو برای ورودشان به تمام چرخه حوزه فضایی مهیا کنیم و در این راه تسهیل‌گر مسیرشان باشیم. - از شتاب‌دهنده سیسوتک و تیم برگزاری رویداد کرومیت و خانم واحدزاده که با انگیزه بالا برای توسعه استارت‌آپ‌ها تلاش می‌کنند صمیمانه تشکر می‌کنم.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/17 ساعت 13:59

  روز جهانی پست رو به همکاران سخت کوشم در شرکت ملی پست تبریک می‌گم، رویکرد نوین این شرکت در ارائه خدمات باکیفیت جای تقدیر و سپاس داره

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/16 ساعت 20:07

  ثبت بیشتر از ۵۰ ایده رویداد صنایع خلاق و فرهنگی در حوزه پارک‌ها و گردشگاه‌های موضوعی فضاپایه و شور و اشتیاق جوانان خلاق حاضر در سالن برای ارائه ایده‌هایشان قابل توجه بود. ارایه یک ایده توسط کودک ۵ ساله که با تفکر خود نگاهی خلاقانه به تجربه فضانوردان در فضا داشت بسیارجالب توجه بود

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/16 ساعت 16:11

  هفته جهانی فضا فرصتی برای ترویج فناوری فضایی است.در این میان تلاش متخصصین ما که برای توسعه زیرساخت‌های بومی از جان و دل مایه می‌گذارند بر کسی پوشیده نیست. از زحمات تمام آنها در اداره‌کل توسعه فناوری فضایی سازمان فضایی،پژوهشگاه فضایی،دانشگاه‌ها،بخش خصوصی و سایر نهادها تشکر می‌کنم.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/15 ساعت 18:39

  موج اشتیاق و انگیزه دانشجویان خلاق و کارآفرین و دانشگاه‌های سراسر کشور برای توسعه کسب و کارهای فضاپایه و … اینها تنها بخش کوچکی از نتایج تلاش و زحمات همکارانم در اداره‌ کل توسعه کسب و کارهای فضاپایه است خسته نباشید و دست مریزاد

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/15 ساعت 16:03

  اینها تنها بخش کوچکی از نتایج تلاش و زحمات همکارانم در اداره‌ کل توسعه کسب و کارهای فضاپایه است که با علاقه و اشتیاق فراوان هم برای توسعه کسب و کارها و هم برای توسعه بازار آن‌ها تلاش می‌کنند. خسته نباشید و دست مریزاد

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/14 ساعت 23:47

  سازمان‌ پیشرو،سازمانی است که نقش توانمندسازی خودش رو به خوبی ایفا کنه. #سازمان_فضایی هم تبدیل به یک #سازمان_توانمندساز شده.هدف ما توانمندسازی و توسعه کسب و کارها و تسهیل‌گری ورود جوانان خلاق و کارآفرین به این حوزه است.این رویه در تمام بخش‌های سازمان شکل گرفته و از همه آنها ممنونم

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/13 ساعت 20:10

  امروز میزبان فضانورد قزاقستان، موسی بایف، که تجربه ۳ بار اعزام به ایستگاه فضایی(هر سه بار قرآن رو به همراه خود به فضا برده) و ۴۲ ساعت پیاده روی در فضا رو داشت و آتسه بارسکی فضانورد روس بودیم. از پیشنهاد ما برای اعزام فضانورد ایرانی استقبال و برای همکاری اعلام آمادگی کردند.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/11 ساعت 00:22

  دومین کنفرانس حقوق فضا سازمان ملل با حضور حقوقدانان فضایی از سراسر جهان برگزار شد.در این رویداد نمایندگانی از ایران به عنوان سخنران و تنظیم کننده گزارشات سازمان ملل حضور داشتند و آخرین تحولات حوزه حقوق فضا به اشتراک گذاشته شد.بزودی به انتقال اندوخته‌های این کنفرانس می‌پردازیم.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/04 ساعت 22:57

  خوشحالم که تفکر توسعه اکوسیستم استارت‌آپی در حوزه‌های مختلف فناوری فضایی میان دانشجویان رشته‌های مختلف فراگیر شده.در هفته جهانی فضا شاهد ثمره تلاش این دانشجویان خلاق با اجرای برنامه‌هایی متفاوت خواهیم بود.با این تفکر،توسعه ارائه خدمات فناوری فضایی به جامعه شتاب بیشتری خواهد گرفت.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/07/03 ساعت 00:54

  منظومه ماهواره‌های کوچک بستر مناسبی برای ورود استارت‌آپ‌ها به صنعت فضایی است. مسابقه منظومه با هدف توانمندسازی استارت‌آپ‌ها و افراد خلاق در این حوزه طراحی شده و پیش رویداد اون ۱۱ مهرماه برگزار می‌شه. با ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه خود در این رویداد با ما همراه باشین. #آینده_ای_روشن

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/31 ساعت 07:49

  اقدام خصمانه امریکا در تحریم سازمان فضایی و اختلال در روند عادی خدمت رسانی به مردم خلاف اصول «حقوق بشری» است، همان موازینی که آمریکایی‌ها همواره ادعای آن را دارند! با همکاری نهادهای ذیربط ضمن اعتراض در سازمان ملل متحد و سایر نهادهای بین المللی در دیوان لاهه طرح دعوا خواهیم کرد.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/27 ساعت 23:38

  توسعه مراکز فضایی و افزایش ایستگاه‌های دریافت داده‌های ماهواره‌ای با قدرت تفکیک تصاویر متفاوت در دستور کار است. تا پایان سال‌ ۲ مرکز فضایی دیگر راه‌اندازی می‌شود و ۵ مرکز فضایی فعال خواهیم داشت. این ایستگا‌ه‌ها نیروی محرک توسعه کسب و کارها و ارائه خدمات حوزه فضایی به جامعه هستند.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/25 ساعت 12:14

  استقبال و حضور شرکت‌های خصوصی، متخصصین و بنگاه‌های اقتصادی از «رویداد ماهواره مخابراتی، نقش توسعه‌ای و اقتصادی آن» باعت دلگرمی و افزایش انگیزه است تا در این مسیر هر چه استوارتر گام برداریم. در این راه به همراهی، تعامل و مشارکت همه شما نیاز داریم.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/24 ساعت 15:09

  امروز میزبان دکتر خرازی بزرگوار بودیم. برنامه‌های حوزه فضایی تشریح شد، اقدامات انجام گرفته در راستای توسعه روابط بین‌المللی و ارتقاء تاثیرگذاری در مجامع بین‌المللی ارائه و از پروژه‌های ماهواره‌ای و روند پیشرفت آنها بازدید شد.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/14 ساعت 23:38

  با همکاری مرکز نوآوری فضایی کیهان و پژوهشگاه فضایی ایران رویداد مسابقه‌محور «چالش طراحی منظومه ماهواره‌ای» را برگزار خواهیم کرد و در این رویداد تلاش می‌کنیم تا با استفاده از ظرفیت‌های جوانان خلاق، دانشجویان و متخصصان حوزه فضایی برای رفع نیازهای صنعتی کشور و پاسخگویی به نیازهای

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/14 ساعت 23:38

  همگام با توسعه فناوری و پیشرفت‌های علمی، فضای کارآفرینی و کسب‌وکارهای مبتنی بر نوآوری، به‌طرز چشمگیری در حال رشد هست. https://www.instagram.com/p/B۲ClSdsHnmB/?igshid=۱stk۳iscjj۸۸e …

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/13 ساعت 18:44

  جوانان خلاق و متخصص ایران با اعمال تمام محدودیت‌ها و با شعار ما می‌توانیم شگفتی ساز شدند و در عرصه فضایی درخشیدند. ازین پس هم این موضع گیری در برابر فعالیت‌های فضایی کاملا صلح آمیز سازمان فضایی ایران، هیچ تاثیری بر روند توسعه و پیشرفت این برنامه‌ها نخواهد داشت

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/12 ساعت 23:15

  این حوزه فرصت مناسبی است برای جوانان خلاق و کارآفرین، استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای کوچک که بتوانند با شرکت‌های بزرگ و سنتی رقابت کنند و با ارائه خدمات متنوع و نوین، تبدیل به رقیبی جدی برای بازار ماهواره‌های بزرگ شوند. https://www.instagram.com/p/B۱۹VSXaHBm_/?igshid=۱۷fvf۲۶pu۵pwa …

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/11 ساعت 23:49

  سخنرانی علمی به مناسبت بزرگداشت ابوریحان بیرونی، این دانشمند بزرگ و شهیر ایرانی، در روز چهارشنبه ۹۸/۶/۱۳ و مصادف با سالروز بزرگداشت او برگزار خواهد شد. از تمام علاقمندان برای حضور در این برنامه دعوت می‌کنم.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/10 ساعت 22:43

  آسمان شب همیشه اعجاز داره و انسان رو مسحور زیبایی خود می‌کنه. بعد دیگه‌ای از این زیبایی رو عکاسان اعماق آسمان برای ما قابل رویت می‌کنند، ترکیبی خوش‌آیند از علم و هنر. تلاش و دغدغه آقای ابوالفتح در ترویج علمی این رشته از عکاسی جای تقدیر داره. عکس‌ها از امیر حسین ابوالفتح

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/09 ساعت 22:17

  خوشحالم که جوانان خلاق و متخصص حوزه فضایی، اینگونه #آینده_نگر هستند و با برگزاری اولین رویداد کاملا خصوصی در حوزه کیوب‌ست‌ها تلاش می‌کنند همگام با پیشرفت‌های فناوری در دنیا گام بردارند و #آینده‌ای_روشن رو برای این حوزه در کشور رقم بزنند.

 • مرتضی براری   barari_ir@

  1398/06/06 ساعت 00:16

  در اولین روز از نمایشگاه ماکس روسیه، بعد از نشست‌های متعدد با شرکت‌های حاضر در بخش فضایی این نمایشگاه، از آخرین دستاوردها و فناوری‌های ارائه شده در این نمایشگاه در حوزه‌های مختلف فناوری فضایی بازدید کردم.