• کبری آسوپار   asoupar@

  1398/09/13 ساعت 21:17

  سیاست، عشق را می‌خورد! دیکتاتورها عاشق کسی که عاشق‌شان شده نمی‌شوند؛ می‌خواهند خودشان انتخاب کنند. دموکرات‌ها اما به کمترین رأیی عاشق‌اند، حتی اگر فقط انتخاب شوند! بیچاره اما دموکراتی که عاشق یک دیکتاتور شود … #یک_وجب_دل

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/09/12 ساعت 13:23

  ۲. در شلوغی آشوب، محتمل است نیروی حافظ امنیت تیرش خطا برود یا تشخیص اشتباه بدهد. جمعی را هم آشوبگران زده‌اند. این ریختن خون بی گناهان باید بررسی شود و در هر دو حال مسئولیتش با دولت (حاکمیت) است. اما کلیت ماجرا شلیک به کسی‌ست که همچون یک تروریست عمل کرده؛ از آشوبگر قهرمان نسازید./

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/09/10 ساعت 11:15

  ۶ سال است در سختی‌ها دولت در کنار خود نداشته‌ایم؛ از مرگ ۵۰۰ ایرانی در منا و سفر روحانی به آمریکا، تا سیلی که کل کشور را بسیج کرد، اما زورش به لغو سفر تفریحی رئیس جمهور نرسید. حال جامعه‌ای را که هنوز از شوک بنزینی خارج نشده، به شوک خواب رئیس جمهور می‌برند.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/09/09 ساعت 22:06

  فرض کنیم هیچ حمله و آشوب و کشته‌ای پس از گرانی بنزین در کار نبود؛ آیا موسوی و کروبی و خاتمی نباید وضع معیشتی مردم و شوک دادن دولت با چنین نحوه‌ی اجرایی برایشان مهم می‌بود و واکنشی به دولت تکراری‌شان می‌داشتند؟ اغتشاش، دیگران را می‌کشد؛ اما برخی موجودات با بوی خون زنده می‌شوند.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/09/08 ساعت 20:44

  میگرن آلودگی هوا حسن روحانی این روزها عذاب الهی بر من تمام است!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/09/06 ساعت 17:56

  حسن روحانی طوری مملکت را اداره کرده که بهترین‌ شعار یک کاندیدا برای انتخابات ریاست جمهوری بعدی، می‌تواند «دوباره می‌سازمت وطن» باشد …

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/24 ساعت 01:01

  آقای روحانی! به عنوان کارگرزاده‌ای متولد و ساکن جنوب تهران، فاقد وسیله‌ی نقلیه و منزل شخصی و گیرنده‌ی حقوق متعارف یک روزنامه‌نگار، تک شغله و با شناسنامه‌ی روشن سیاسی، خواستم اگر اجازه دهید، عرض کنم: وضع مردم خوب نیست. زیاده جسارت است!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/22 ساعت 15:54

  رسانه‌ای برای انتشار مطلبم نبود؛ در کانالم گذاشتم.‌ با تیتر «از رییس‌جمهور تا رییس‌جمهور» نوشتم که چطور ذهن از سخنرانی روحانی در یزد، به ۱۴ اسفند ۵۹ و دانشگاه تهران می‌رود. جایی که رییس‌جمهور وقت، مثل روحانی، مردم را دوپاره کرد و ضد قوه قضاییه هم سخن گفت:

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/20 ساعت 18:20

  سید حسن نصرالله می‌گوید در صورت وجود مدرکی دال بر فساد هر یک از مسئولان حزب الله، خود از جایگاه حزبی، لغو مصونیت قضایی آنان را تضمین می‌کند تا دستگاه قضایی لبنان بتواند به اتهام آنها رسیدگی کند، چون فرد فاسد همچون جاسوس اسراییل است. رضایت و اصرار بر مبارزه با فساد یعنی این :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/18 ساعت 22:13

  حق را به واسطه افراد منتسب یا مدافع آن نشناسید. شخص پرستی از همین جایی می‌آید که جای معرفی اصول، به شما آدم معرفی می‌کنند که این‌ها حق هستند! با معرفی آدم، تحلیل‌گر تربیت نمی‌شود، دنباله‌رو ساخته می‌شود که با چرخش یا عدم فهم مواضع افراد، دچار انحراف یا سردرگمی یا سرخوردگی می‌شود.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/14 ساعت 14:29

  "یقین دارم که شک افتاده در کفر و در ایمانم که جبرائیل چشمان تو وحی تازه‌ای دارد" سیده تکتم حسینی چه خوب واژه‌ها را شعر می‌کند.‌ متن‌های اینستاگرامش هم لطیف و بارانی … با دو دوتا چهارتای جغرافیای سیاست اهل دو کشوریم؛ به دل‌هایمان اما، هم‌وطن‌ایم؛ «هوای مملکت عاشقان سیاسی نیست»

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/13 ساعت 00:02

  #اعظم_طالقانی شخصیتی سیاسی بود؛ اما نه در حد ریاست جمهوری. لذا نمایش ثبت نامش به منظور تعیین تکلیف واژه‌ی رجل، اشتباهی بود؛ چه آنکه اگر مرد هم بود، رد صلاحیت می‌شد. حتی اصلاح‌طلبان هم که او را در حد ریاست جمهوری بالا می‌برند، در چندین دولت خود، در سطح معاون هم او را بکار نگرفتند.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/10 ساعت 00:09

  ۳۹ سال پیش در چنین روزی به عنوان شاه ایران سوگند خورد، حال آنکه آواره‌ای بود از کشوری به کشوری؛ نه قدرتی و نه کشوری و درباری و نه حتی قلمرویی که شاهش باشد. همه چیز را باخته بودند جز توهم سلطنت را؛ رضا پهلوی هنوز بعد ۳۹ سال همان است، فقط توهمش، از محافل دورهمی به کف مجازی رسیده :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/05 ساعت 20:38

  جناب صائب فرموده باشند: آنکه تسبیح ز دستش نفتادی هرگز دیدمش دوش سرِ شیشه به لب وا می‌کرد! همیشه هم البته به اختیار نیست؛ گاهی تقصیر تقدیر است انگار: منی که نام شراب از کتاب می‌شستم زمانه کاتب دکان مِی فروشم کرد :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/30 ساعت 23:20

  "نخستین باران بر پنجره‌ام می‌بارد همیشه، شب باران نخست، به یاد تو می‌افتم محبوب من که چون رؤیایی از یخبندان شبانه‌ام می‌گذری تساقط المطر الأول على شباکی فی لیلة المطر الأول أتذکرک حبیبی طیفا یسافر فی صقیع لیلی" باران اول آمدنش تکرار می‌شود، تو نبودنت؛ دنیا تکراری شده است!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/28 ساعت 21:04

  شهرام همایون از اتاق خواب زم می‌پرسد؛ نوری‌زاده از اینکه شیرین نجفی در این مدت با فرد دیگری در رابطه بوده یا نه. یک دمو از فردای براندازی؛ برنامه تلویزیونی می‌شود بازجویی از روابط عاطفی! شیرین نجفی می‌گوید این سوال شخصی‌ست. اما یادش نیست از همین روابط شخصی در آمدنیوز می‌نوشتند :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/26 ساعت 12:40

  با سوت پایان بازی ایران و کامبوج، برخی حزب‌اللهی‌ها ناگاه حامی حضور بانوان در استادیوم‌ها شدند. همین چرخش در مورد برخی کاربران اصلاح‌طلب و ضدانقلاب هم روی داد؛ منتها بعد از دستگیری زم. تا دیروز روی اخبار آمدنیوز تحلیل می‌نوشتند، الان به نظرشان اصلاً زم مگر آدم بود؟!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/24 ساعت 19:14

  جوابیه یا همان فحش‌نامه‌ی حسین قدیانی در جواب به این توییتم با عبارت «آس‌وپاس»ها شروع می‌شود؛ تمسخر نام خانوادگی‌ام که به دفعات در نوشته‌اش برای اشاره به من بکار برده است. الحمدلله؛ می‌خواستم بگویم او مبتذل و سطحی است، خودش آفتاب آورد دلیل افتاب. باقی‌اش مهم نیست :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/24 ساعت 00:03

  او در جایگاه یک یادداشت نویس حزب‌اللهی می‌تواند جملات امام و آقا را به سخره بگیرد؛ شوخی جنسی در یادداشتش بیاورد؛ برود در روزنامه اصلاح‌طلب، علیه جریان اصولگرا بنویسد؛ به رییس‌جمهور و معاونش و حتی حزب‌اللهی‌ها فحش بدهد و هزینه ایجاد کند. چرا؟ چون او وصل است؛ چون آشنای بزرگترهاست!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/22 ساعت 14:14

  واقعا ناراحت میشم اگه اخبار ساعت ۱۴ با دونه دونه زائران پیاده و موکب داران مسیر نجف به کربلا مصاحبه پخش نکنه و بی جهت بره سر خوندن بیانیه‌ی سپاه در مورد دستگیری روح الله زم که اصلا هم مهم نیست :) یک ربع گذشته و سراغ زائران خارجی رفته تازه!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/20 ساعت 16:28

  سیاست غلط و غیرهوشمندانه‌ی سران کرد در اعتماد به امریکا و ایجاد تقابل با ایران و روسیه و دولت بشار در کنار جاه‌طلبی جنایتکارانه‌ی اردوغان، حاصلش جنگ نابرابر، تنهایی کردها در چنین جنگی و هزاران زن و کودک آواره‌ی کرد است که جهان انگار دغدغه و حوصله‌ی دلسوزی هم برایشان ندارد!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/19 ساعت 15:07

  اخبار ۱۴؛ شبکه یک ۱۹ مهر ۹۸ ۱۱ دقیقه پیاده روی اربعین ۴ دقیقه نمازجمعه تهران ۴ دقیقه شرکت‌های دانش بنیان و سرانجام ۱۴ و ۱۹ دقیقه دو خط خبر کلی و تکراری از حمله به نفتکش ایران ملت را که پی دیگر رسانه‌ها می‌فرستند، بماند؛ اما گویا می‌خواهند جهان حمله به منافع ایران را مهم نداند!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/17 ساعت 19:56

  برخی‌مان شاید داشتن بمب اتم را برای ایجاد بازدارندگی لازم بدانیم؛ قواعد دنیا هم ظاهراً این را می‌گوید، گرچه بازدارندگیِ بلااستفاده و گرانی‌ست. یک رهبر دینی اما مبانی دینش حتی در تصمیم مهم سیاسی مقدم است. رقم زدن مرگ صدها هزار غیرنظامی هیچ وقت حتی در واکنش به حمله اتمی مشروع نیست.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/14 ساعت 22:02

  قبل از آنکه قیم مآبانه به عراقی‌ها یاد بدهید که با اعتراض و آشوب اخیر چه کنند، یادتان بیاید روزی که داعش وارد عراق شد، رهبری گفتند: «ما با دخالت آمریکا و دیگران در مسائل داخلی عراق به شدت مخالفیم؛ زیرا معتقدیم دولت و ملت و مرجعیت دینی عراق توانایی تمام کردن این فتنه را دارند.»

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/13 ساعت 13:26

  بی‌بی‌سی فارسی همزمان با پوشش اخبار اعتراض و آشوب در عراق برای مخاطب فارسی زبان و تاکید بر بیانیه‌ی وزارت خارجه‌ی ایران برای توصیه به تعویق سفر اربعین ایرانیان، گزارش در مورد جاذبه‌های گردشگری عربستان کار می‌کند برای همان ایرانی‌ها و فارسی زبان‌ها … امان از این همه بی طرفی :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/09/16 ساعت 13:01

  روز دانشجوست و روحانی که به دروغ گفت در دولت من مراسم روز دانشجو هست و در دولت قبل نبود، برنامه‌ای ندارد. از حضور در جمع پرسشگر می‌ترسد؛ بزدل سیاسی هم ما بودیم! می‌گوید اعتراض را باید شنید؛ منظور این است شما بروید بشنوید، من هم در اتاقم سخنرانی تریبون‌های یک طرفه‌ام را می‌نویسم!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/09/12 ساعت 13:24

  ۳. آمار کشته‌ها (اعم از حافظان امنیت، آشوبگران، مردم عادی) باید توسط وزیر کشور اعلام شود. از عملکرد درست خود محکم دفاع کنید و از اشتباهات، صریحا عذرخواهی. بی معناترین اتفاق این روزها همین است که تصور می‌شود با سکوت و پنهان کاری امکان مدیریت افکار عمومی و فضای رسانه‌ای وجود دارد.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/09/12 ساعت 13:21

  ۱. کسی خودش را به بیراهه نزند؛ ایجاد ناامنی با سلاح سرد و گرم و حمله به کلانتری‌ها و پایگاه نظامی و انبار نفت و سیلوی غلات و مراکز مخابراتی و زندان‌ها و خطوط نفت و گاز و تخریب وسیع شهر، در کل دنیا پاسخش گلوله است. فرق نمی‌کند حمله کنندگان چند سال و چه وضع مالی و چه جنسیتی دارند./

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/09/10 ساعت 08:09

  بحران‌ها در ایران سخنگو ندارد. باید از وسط سخنان مقامات مختلف کشوری و لشگری در طول زمان، تکه تکه‌هایی را دربیاوریم، تناقض‌ها را حل کنیم، شاید چیزهایی دستگیرمان شود. بر این شلختگی، محافظه‌کاری در خبررسانی هم اضافه می‌شود. با این حساب چگونه می‌شود جواب شبهات رسانه‌های معاند را داد؟

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/09/09 ساعت 16:39

  شب گرانی بنزین (با اجازه قبلی مجلس و تصمیم کنونی دولت تکرار)، خاتمی و کروبی و موسوی ساکت بودند؛ همه هفته بعدش را هم. حالا مردم مردم می‌کنند! ۸۸ هم از این کارها زیاد می‌کردند که روی فعالیت دیگران (مثبت یا منفی) سوار شوند. بعضی موجودات کلا اینگونه‌اند؛ از دیگری تغذیه می‌کنند.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/09/07 ساعت 10:49

  انقلابی‌ها و اصولگرایان، چه فردشان و چه رسانه و حزب‌شان، چون اولویت‌شان (بحق) دفاع از امنیت کشور و کلیت نظام است و در تفکیک میان انتقاد به دولت روحانی با تخطئه‌ی اصل نظام، نابلد هستند، در برابر روحانی محافظه‌کار شده‌اند. روحانی هم با سوءاستفاده از این موقعیت می‌تازد و می‌تازد …

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/25 ساعت 12:42

  قفل شدن تهران بخاطر برف نتیجه مدیریت اصلاح‌طلبان است؟ بله، می‌گویند غافلگیر شدیم که با توجه به پیش بینی‌ها عذر بدتر از گناه است. اما نتیجه رای تهرانی‌ها هم است. فریب خوردند؟ نه، شهرداری را هم از احمدی‌نژاد و قالیباف دیده بودند، هم از ملک مدنی و الویری. مسئولیت رای‌مان را بپذیریم.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/23 ساعت 13:24

  زنگ زده که شما سال ۸۹ گزارشی برای ما نوشتید، بعد ما با همه تسویه کردیم؛ واقعا شرمنده، حلال بفرمایید، الان کمدم رو مرتب کردم و دیدم پاکت حق الزحمه شما اینجاست! چقدر براتون بریزم که حلال کنید؟ تورم را که لحاظ نکردم، رقمی هم نبود؛ اما بیایید کمدهایمان را زود به زود‌تر تمیز کنیم :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/21 ساعت 19:17

  چه جالب؛ پروانه مافی نماینده‌ی اصلاح‌طلب تهران با نوشتن یادداشتی در روزنامه‌ی اصلاح‌طلب آرمان، خواستار تشکیل پرونده و برخورد قضایی با کسانی شده که در انتقاد به حسن روحانی در یزد شعار داده‌اند؛ آن هم در روزی که روحانی می‌گوید پرونده درست کردن هنر نیست! واقعاً چقدر تحمل مخالف :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/19 ساعت 17:27

  آنجایی که حسن روحانی می‌گوید مبارزه با فساد دانه درشت‌ها کجاست، یعنی منظورش این است که درشت‌تر از برادرم هم بوده و چرا سراغ رده بالاتری‌های او نرفتید؟ :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/17 ساعت 18:16

  بعد از ۲۰ سال «آقای رییس‌جمهور» را دیدم و متاسف شدم برای بی‌اطلاعی‌ام که کار جسورانه و قابل تحسین ابوالقاسم طالبی را دیر دیدم؛ نقدی بر مدعیان اصلاح‌طلبی بود و بر نفوذ و استحاله. کاش ما جریان حزب‌اللهی، کمی از جنجال‌ها برای ندیدن فیلمی را خرج شورآفرینی برای دیدن فیلمی می‌کردیم.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/13 ساعت 23:11

  #علی_مطهری همانی‌ست که آن کلمه‌ی زشت را در صحن علنی مجلس بر زبان آورد؛ همان که خود را بزرگ‌زاده و رقیب را کوچک اف نامید. وقاحت امروزش چیزی بیش از قبلی‌ها نیست. با همه‌ی بی اخلاقی‌ها، خاتمی او‌ را هم تَکرار کرد. ادب مرد به از نمایندگی‌اش نبود دیگر! کاش شرم هم قرص داشت؛ و ادب هم.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/11 ساعت 21:10

  از نماینده تا امام جمعه و استاندار به قومیت گرایی داخلی رسمیت دادند و کسی هم مقابل‌شان نایستاد. انتهای قومیت گرایی خارجی اما تجزیه طلبی‌ست؛ باز هم کسی نمی‌خواهد مقابل‌شان بایستد؟ نماینده مجلس از کرد سوری خائن دفاع می‌کند، تماشاچی و فوتبالیست از ترک ترکیه‌ای خائن. بقیه هم سکوت!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/07 ساعت 19:38

  آمدنیوز عمری علیه زیارت ائمه نوشته؛ بعد محمدعلی زم می‌گوید پسرم به انگیزه‌ی زیارت به عراق آمد! قبل دستگیری پسر، نگران کم شدن اعضای آمدنیوز بود، الان نگران آینده‌ی او و توبه و حلالیت طلبی‌ست! در واقع، نه نگران انحراف پسر که نگران سطح مجازات اوست. چه دیر یاد دلسوزی پدرانه افتاد …

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/08/01 ساعت 16:11

  اردوغان گفته از برخی صداها در ایران ناراحت است و روحانی باید اینها را ساکت می‌کرد! بعد رییس دفتر روحانی بجای بستن راه دخالت خارجی، با این توضیح منفعلانه که گلایه اردوغان علیه دولت ایران نبود، به رسانه‌ها تذکر داد به این مسائل توجه کنند! یعنی مقام خارجی برای ما تعیین تکلیف می‌کند؟

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/29 ساعت 18:57

  منتظرم آمپول بی حس کننده اثر کنه و برم بشینم روی یونیت دندون‌پزشکی؛ و دارم تلاش می‌کنم با خوندن مطالب مختلف، ذهنمو از استرس و ترس دور کنم، «باید ولی با ترس‌هایم روبرو باشم» :( بله، می‌ترسم؛ چی کار کنم خب :|

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/28 ساعت 12:27

  برای بستن آمدنیوز تا مذاکره با تلگرام هم رفتیم؛ حال در اتفاقی که تصورش هم سخت بود، نه تنها آمدنیوز را بستیم، بلکه مدیرش هم دستگیر شده؛ بعد برخی فکر می‌کنند اگر تکرار کنند دستگیری زم که چیزی نبود، توان امنیتی‌مان را بالا نشان داده‌اند. کارهای بزرگتری هم هست، ولی این هم کوچک نبود.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/25 ساعت 17:03

  اگر پوتین بیاید ایران، می‌گویند معلوم نیست باز چه امتیازی قرار است به او بدهند؛ اگر برود عربستان، می‌گویند بله، پوتین دشمنان ایران را تحویل می‌گیرد! اگر در ایران سرمایه گذاری کند، می‌گویند روس‌‌ها ایران را چاپیدند؛ اگر سراغ عربستان برود، می‌گویند دیدید پولش را می‌برد عربستان؟!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/24 ساعت 18:54

  احمدی‌نژاد اگر برای صندلی‌های خالی سخنرانی می‌کرد، در قلب آمریکا بود، در سازمان ملل. روحانی اما امروز در قلب پایتخت و در دانشگاه تهران برای صندلی‌های خالی سخنرانی کرد.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/23 ساعت 19:10

  ظریف گفته در استعفایش فکر برند ظریف نبوده، و از برند ایران دفاع کرده؛ یعنی کسی از سیاسیون جهان هست که نداند آن شب، برند ایران در آغوش گشوده‌ی رهبر برای بشار بود که ظریف با استعفای نابهنگام، بخشی از اهمیتش را به حاشیه برد؟! نتیجه کارها روشن است؛ چه نیازی به ادعاهای مظلوم نمایانه؟!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/20 ساعت 21:01

  این نوشته روی دیوار سفارت ترکیه در تهران را دوست دارم. برای همه اقدامات کثیفش، برای آوارگی مردم سوریه (کرد و عرب)، برای ریاکاری‌اش سر فلسطین، برای خرید نفت عراق از داعش، برای حمایت لجستیکی از داعش. برای آرزوی نماز خواندن در مسجد اموی دمشق و … بدون اردوغان خاورمیانه جای بهتری‌ست.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/20 ساعت 00:27

  زنی از نسل اشرافی‌ترین غم‌های تاریخم که در خاموشی افسانه‌هایم زندگی کردم سیده تکتم حسینی

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/18 ساعت 20:42

  آدمی که مبتذل و سطحی‌ست، روزمره که بنویسد، از تختخوابش می‌نویسد؛ شعر که بگوید اروتیک است. سیاسی هم که بدهید بنویسد، زرد می‌نویسد. فقط خدا نگذرد از آنانی که با قدرت سازمانی، اینان را آنقدر الکی رستم نامیدند که خود هم از سطح بدنامی، می‌ترسند صدایشان بزنند یا بگویند همکار ما هستند!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/15 ساعت 19:48

  از آغاز بحران سوریه، ایران با این اتهام مواجه بود که بی توجه به ملت سوریه، فقط از دولت اسد دفاع می‌کند. حالا بعد ۸ سال پیام رهبری به بشار منتشر شده که «اگر نسبت به کشتار مردم بی تفاوت باشید، روی حمایت ما حساب نکنید» الان انتشار این پیام چه سودی دارد؟ ۸ سال نگهش داشتید که چه بشود؟

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/07/14 ساعت 19:40

  آنهایی که شعار «شنیدن صدای اعتراض» مردم را فریاد و تیتر درشت می‌کنند، روحانی و دولتمردانش و اصلاح طلبان هستند؛ اما اویی که دیروز در جمع مردم معترض آن روستای لردگان حضور یافت و صدای اعتراض‌شان را شنید و با حرف زدن آرامشان کرد و از واکنش تند احتمالی هم نترسید، فرمانده سپاه‌شان بود.