• کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/31 ساعت 11:53

  با تو از خویش نخواندم که مجابت نکنم خواستم تشنه‌ی این کهنه شرابت نکنم دستی از دور به هرم غزلم داشته باش که در این کوره‌ی احساس مذابت نکنم هر کسی خاطره‌ای داشت، گرفت از من و رفت تو بیندیش که تا بیهده قابت نکنم محمدعلی بهمنی انگار سحر می‌داند، جای غزل سرایی تقدیم روح ما می‌کند.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/28 ساعت 23:48

  اعتراف می‌کنم جو برایم سنگین بود و صحبت در نشست امروز تجربه‌ی سخت‌تری نسبت به سخنرانی‌های قبلیم بود؛ تا حالا در جمع این همه آخوند آن هم از نوع استاد و نه طلبه صحبت نکرده بودم. تجربه‌ی سخت اما خوبِ صحبت در جمعی باسواد :) #مدرسان_حوزوی_رسانه

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/27 ساعت 12:19

  کبری آسوپاری هستم که ۱۰۰ تومن پولم رو دیروز مادر گرامی تقدیم دزد فریب‌کار کردند؛ صبح هم دیدم کیف پولم که کارت‌های بانکی و ملی‌م و … توش بود، نیست. سارقین گرامی! این سوژه رو لطفاً بی خیال بشین دیگه، یک ده تومنی و دوتا هزاری ته کیفم مونده، اگه اجازه بدین امروز رو باهاش سر کنم

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/23 ساعت 00:30

  در موضوع سیاست که نه، ولی بخاطر گروه‌های فامیلی و حجم بالای لوس بازی و لوث سازی موضوعات در این گروه‌ها و با عنایت به افزایش سوژه‌های سوءتفاهم در فامیل، می‌شود از مسدود شدن هر پیام رسانی در ایران دفاع کرد. از جهت لزوم حفظ روابط فامیلی و بنیان خانواده :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/20 ساعت 10:41

  صبح روز پاسدارم با راننده اسنپ جانبازی شروع شد که بازنشسته‌ی قرارگاه خاتم‌الانبیاء بود؛ و در طول مسیر برایم از پل‌هایی گفت که سپاه می‌سازد؛ چه در جنگ تحمیلی، چه در تهران و دیگر شهرها پس از جنگ و چه حالا در مناطق سیل‌زده. واقعا کسی که تو را تروریست می‌خواند، خود یک تروریست است.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/18 ساعت 20:57

  «یک روز من دیدم در یک برنامه تلویزیونی پنج میلیون تومان به یک نفر جایزه دادند؛ برای اینکه به چند سؤال جواب داد! این سرگرمىِ خیلی جالبی نیست … ممکن است بگویند این کار ترویج علم است. ترویج علم را از یک راهِ بهتر بکنید؛ این راه ضرر دارد … این کار معنا ندارد … » رهبری ۱۱ آذر ۸۳

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/15 ساعت 23:18

  _یه بار از من پرسید اصول طلبی یا اصلاح‌گرا؟ +خب معلومه، همه‌ی ما اصولی رو طلب داریم ازش #نون_خ

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/13 ساعت 12:21

  بچه مسلمونا! دروغ گناه کبیره است؛ به شوخی هم نگین. امام خمینی (ره) در چهل حدیث می‌فرمایند: «از اموری که انسان باید ملتفت آن باشد، این است که دروغ به عنوان شوخی هم در اخبار از آن تکذیب [و نهی] شده و تشدید در امر [به ترک] آن گردیده و علما فتوای به حرمت آن نیز می‌دهند.» #دروغ_سیزده

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/12 ساعت 00:10

  پارسال دو سه روز بعد از سیزده‌بدر سریال پایتخت به سوریه و داعش رسید؛ بهانه‌گیرها می‌گفتند چرا برای تعطیلات عید! سریال تلخ و گریه‌دار گذاشته‌اند. حالا آغاز همان بخش‌ها در شب شهادت امام هفتم است، می‌گویند چرا شب شهادت سریال طنز پخش می‌شود. همه هم الحمدلله پای شبکه افق :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/09 ساعت 11:45

  وزیر، امام جمعه، فرمانده نظامی، رییس جمهور، رییس کمیته امداد و هر مقامی وقتی به کمک یا تسلی سیل‌زدگان می‌رود، بهتر که تصاویر آن منتشر و بخشی از پازل وحدت‌مان شود. همان مقام اگر کار منفی کند، پخش می‌کنیم. ذهن را عادت ندهیم که فقط سیاهی را ببیند و از سپیدی با نیت خوانی، سیاه بسازد.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/05 ساعت 23:22

  گستره‌ی جغرافیایی سیل زیاد است و ترس و غم زیاد، و نشر لحظه‌ای اخبار در شبکه‌های اجتماعی هم هول را زیادتر می‌کند؛ با بی‌ربط نویسی‌های جناحی، خبرهای دروغ، مقصرتراشی‌های بی‌راه و تحلیل نویسی‌های رو هوا و ناشی از نابلدی، درد را مضاعف نکنیم.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/03 ساعت 13:01

  اگر در حوزه‌ی تحت مسئولیت یک کارمند بحرانی به وجود بیاید، آیا رییس با مرخصی او به دلیل مشکل خانوادگی موافقت می‌کند؟ طبیعتا خیر. ولی اگر استاندار باشید و بسیاری مناطق استان‌تان شب عید زیر سیلاب باشد، وزیر کشور روحانی با مرخصی شما برای سفر به خارج و حل مشکل خانوادگی موافقت می‌کند.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/27 ساعت 23:35

  سپاه گفته بود در برخورد با صید ترال با کسی تعارف ندارد. به عهدش هم وفا کرد؛ اما قدر فیلمی که ترال چینی‌ها را نشان داد، دیده نشد که در این هفته‌ها چند ده شناور صید ترال را توقیف و صدها تن ماهی را تحویل کمیته امداد داد. نجات شغلی صیادان ایرانی و حفظ محیط زیست از نتایج کار سپاه است.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/24 ساعت 11:53

  فقط چند ساعت پس از حمله تروریستی به دو مسجد و در حالی که عملیات پلیس همچنان ادامه دارد، نخست وزیر نیوزلند با حضور در کنفرانس خبری، در مورد حادثه، دستگیری‌ها، هویت تروریست‌ها و … توضیح می‌دهد. اگر ایران بود، شاید یک هفته بعد با درز از جلسات خصوصی چنین اطلاعاتی به دست ما می‌رسید.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/23 ساعت 23:03

  دعا کنیم خدا میل و رغبت ما را به سوی چیزی که خیر دنیا و آخرت ما در آن هست، قرار دهد؛ خواستنی‌های بی خیر، اگر برآورده شود، خیر ندارد و اگر پس از دعاهای بسیار برآورده نشود، شاید ظرفیت عدم اجابت در ما نباشد و ناامیدمان کند … #لیلة_الرغائب

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/21 ساعت 21:24

  پارسال در مسیر سامرا که می‌رفتیم، تصاویر شهدای عراقی نبرد با داعش وسط اتوبان و تصاویر شهدای ایرانی در ذهن من با ما حرف می‌زد. امکان زیارت را از مقاومت تا پای جان آنها داشتیم. یعنی روحانی و تیم همراهش الان حواس‌شان هست امکان سفر امن و سربلند به عراق را از جانبازی چه کسانی دارند؟

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/19 ساعت 17:16

  «بعد از انتخابات ۸۸ در جلسات خصوصی شاهد بودم خاتمی بارها نسبت به بیانیه‌های موسوی و کروبی اعتراض داشت … خاتمی از آمدن موسوی ناراحت بود، چون با آمدن موسوی مجبور به کناره‌گیری شد … آقایان هاشمی و خاتمی اعتقادی به تقلب در انتخابات نداشتند.» محمدعلی وکیلی، نماینده اصلاح‌طلب تهران

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/15 ساعت 18:59

  آزادی زنی که همکار تروریست‌های انفجار اتوبوس سپاه است، اسمش رافت اسلامی نیست و اگر عملیات فریب نباشد، رسما حماقت قضایی و امنیتی است. بدتر آنکه این افتضاح را به منزلت زن و مقام مادر ربط می‌دهند که توهین به زن و به مادر است. هویت تروریستی غالب بر جنسیت و یا نقش فرد در خانواده است.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/12 ساعت 22:16

  وسط خانه تکونی چه چیزهایی که آدم پیدا نمی‌کند … برگه‌ی ابلاغ رای دادگاه است و رویش مدیرمسئول وقت روزنامه، جناب حیدری، برایم تبریک نوشته است. تبرئه شدم؛ اما یادم ماند صفحات متعددی را که وکیل شاکی علاوه بر جوان آنلاین با پرینت از وبلاگم و کامنت‌هایش ضمیمه‌ی پرونده کرده بود :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/10 ساعت 20:50

  اولش همه چیز می‌شود تقصیر معشوق و نازش و به قول صائب تبریزی: نیست در جاذبه عشق، مرا کوتاهی پله ناز تو بسیار بلند افتاده است اما بعد ما هم مثل همین جناب صائب می‌بینیم خودمان هم بی تقصیر نبوده‌ایم انگار: ز شور عندلیبان است شاخ گل چنین سرکش نیاز عاشقان معشوق را بر ناز می‌دارد

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/06 ساعت 18:12

  سرچ کلمه‌ی «مجانی» در صفحه‌ی مربوط به سخنرانی امروز روحانی در سایت خبری نهاد ریاست جمهوری به نتیجه‌ی صفر می‌رسد. یعنی سایت رسمی ریاست جمهوری عبارت «شرکت‌های ضرر ده باید مجانی واگذار شود» را در خبر سخنرانی روحانی حذف کرده است. یعنی آش زیادی شور شده است :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/03 ساعت 09:25

  بین نیروی اطلاعاتی و عملیاتی فرق بگذاریم؛ او نفوذ کرده تا اطلاعات جمع کند یا اطلاعات غلط بدهد، نه ترور کند یا حتی امکانش را داشته باشد. این سطور دفاع از روحانی نیست؛ دفاع از تعقل است تا نفوذ را بشناسیم و آن را ملازم ترور ندانیم. تا بی ربط نگوییم که با ربط را هم بی اعتبار می‌کند. https://twitter.com/sm_۱۳۶۱/status/۱۰۹۸۵۸۲۰۳۲۴۱۶۹۳۵۹۳۸ …

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/11/30 ساعت 18:37

  انتقام یک عملیات تروریستی، رفتاری سطحی برای خنک شدن دل نیست؛ قصاص است و فلسفه‌ی آن روشن: اولا مجازات جنایت آنهاست. ثانیا راهی برای عدم تکرار آن توسط عاملین است. ثالثا مانع جسارت سایرین برای انجام جنایت است. نباید کسی جنایت کردن را بی هزینه ببیند و دست‌ها برای جنایت باز باشد.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/11/29 ساعت 00:15

  پاکستانِ امروز که کارمان به تهدید علنی‌اش رسیده، همان پاکستانی نیست که عبدالحمید ریگی و چند عضو دیگر جندالله را تحویل ایران داد؟ همان پاکستانی نیست که گفته می‌شد در جریان دستگیری عبدالمالک ریگی با ایران همکاری کرد؟ چطور در دولت دیپلماسی بلد‌ها فاصله‌مان بجای کمتر شدن بیشتر شد؟

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/11/26 ساعت 22:42

  ریحانه، اکانت توییتر بخش زنان و خانواده‌ی خامنه‌ای دات آی آر است. فالو بفرمایید و ریت و فیو؛ دریچه‌ای به شناخت نظرات اسلام و انقلاب اسلامی در مورد زن و خانواده با ادبیات رهبر انقلاب.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/02/01 ساعت 16:36

  همین حسن روحانی که می‌گوید از نگرانی برای سیل، دعا و قرآن خوانده و بعد خبرهای خوب شنیده؛ همینی که گفت برجام را خدا آورد؛ همینی که برای انتخاب وزرایش استخاره کرد؛ همینی که به آدم بی تجربه‌ی وزارت گفت از حضرت زهرا (س) کمک بخواه؛ همانی است که می‌گفت: «دین را به بازی خود گرفتند …»

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/29 ساعت 17:22

  خب به نظر می‌رسه زهرا سادات (دختر دوستم) گرچه در مورد مقوله‌ی حجاب در بیرون منزل به خوبی آگاه شده، ولی درباره پوشش متناسب با جلسه‌ای که توش هست، هنوز شبهاتی داره :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/27 ساعت 22:57

  فعالیت جدی سیاسی در مجازی با نام مستعار، اغلب برای فرار از دادن هزینه است. اما زشتی آن است که مستعار بودن مجازی با گمنامی رزمندگان و شهدا در جبهه قیاس شود. اویی که جانش، حق حیاتش را که اصل هویت اوست، کف دست گرفته، چطور قابل قیاس با کسی است که در حد نام هم نمی‌خواهد هزینه بدهد؟!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/26 ساعت 17:41

  حسن روحانی هنوز خسارات سیل و راه‌های جبران آن بررسی نشده، به رهبری نامه زد تا ۲ میلیارد یورو از صندوق توسعه بردارد.‌ رهبری هم ابتدا او را به راه‌های پیش بینی شده‌ی دیگر ارجاع داده و بعد برداشت از صندوق. یعنی روحانی پی بهانه برای گرفتن مجوز برداشت از صندوق توسعه بوده است؟

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/20 ساعت 21:19

  خودم که خسته‌ام از یادداشت ننوشتن، هر کسی هم می‌بیندم گلایه دارد که چرا کانال به روز نمی‌شود و چرا یادداشت نمی‌نویسید. بی‌راه هم نمی‌گویند … یک عدد روزنامه‌نگارِ دلتنگِ روزهای یادداشت نویسی‌اش با انگیزه‌هایی که انگار مُرده؛ انگیزه‌های کشته شده!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/19 ساعت 20:09

  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اصلی‌ترین نیروی اداره کننده‌ی نبرد با تروریست‌های داعش در منطقه، حالا و یک سال و اندی پس از نابودی دولت داعش و نابودی این امید آمریکا در منطقه، از سوی ایالات متحده در لیست گروه‌های تروریستی قرار می‌گیرد. وضوح ماجرا بی نیاز از هر تحلیلی است.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/17 ساعت 12:33

  واقعا الان برای جامعه‌ی سینمایی ایران باعث افتخار است که یک متهم اقتصادی معروف که از قضا برادر رییس جمهور است، صف اول مراسم تشییع جمشید مشایخی است؟! خجالت آور است …

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/13 ساعت 20:04

  هر وقت در حادثه‌ای جای خالی رییس‌جمهور روحانی را حس کردید به عید قربان ۹۴ فکر کرده و سطح انتظار را هماهنگ کنید؛ از بعثه به مسئولین ارشد کشور خبر دادند حدود ۵۰۰ ایرانی در منا درگذشته‌اند. همان روز روحانی بی تغییر برنامه برای ۵ روز راهی آمریکا شد و ایران مصیبت زده را تنها گذاشت.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/13 ساعت 11:40

  یک خط و کلی مغالطه؛ چه ماهرانه! اینکه مقدرات کشور دست چه کسانی باشد، به تعدادشان ربط ندارد؛ باید دید کشور قرار است بر چه مبنایی اداره شود. وقتی مبنا اسلام است یعنی اسلام خوانده‌ها در صدر. سوال هم سطحی است؛ مثل اینکه چند درصد ایرانیان مرد هستند که مقدرات کشور باید دست مردان باشد:)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/10 ساعت 14:14

  پخش سریال طنز در مورد یکی از مسئولین، سوءاستفاده پسر از موقعیت او با اعتماد بیجای پدر، تعامل خوب با مردم، راه‌های دور زدن قانون منع بکارگیری بازنشستگان، بی خبری او از قیمت مایحتاج مردم، تمسخر محافظ داشتن‌های بی جهت، نمایش شخصیت خاکستری از او، اتفاق خوب عید امسال در شبکه سه است.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/07 ساعت 17:26

  در بخشی از مجموعه سرای سعدالسلطنه قزوین یک موزه از مجموعه هدایای مقامات خارجی به علی اکبر صالحی در دوران وزارت خارجه است؛ انواع ساعت، سکه، شمشیر، قرآن و کلی اشیای تزیینی نفیس که او برای استفاده شخصی برنداشته است. موزه‌ای با وسعتی بیش از این در مشهد و از هدایا به رهبری وجود دارد.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1398/01/04 ساعت 22:36

  روزها رفتند و من دیگر خود نمی‌دانم کدامینم آن من سرسخت مغرورم یا من مغلوب دیرینم؟ فروغ فرخزاد از اینکه روزگار دارد من را کسی دیگر می‌کند و زورم به آن نمی‌رسد، می‌ترسم. جایی را سراغ ندارید «زور» بفروشند؟

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/28 ساعت 14:16

  حالا هی بگین امنیت رو مدیون نیروهای نظامی و امنیتی هستیم؛ ولی امسال امنیت در هفته‌های منتهی به چهارشنبه سوری رو فقط از تدبیر برجامی دولت روحانی داریم که با چند برابر شدن قیمت همه چیز از جمله انواع ترقه و بمب! و خالی شدن جیب ملت، فضای امن و ساکتی رو برامون رقم زدند. روحانی مچکریم!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/25 ساعت 18:24

  فردای حمله‌ی تروریستی نیوزلند، قاتل برای تفهیم اتهام به دادگاه برده و خبررسانی هم می‌شود. اگر ایران بود، فقط ۶ ماه نوشتن کیفرخواست، علیرغم جرم مشهود، زمان می‌برد و در این مدت سناریوی رفقای قاتل برای تبرئه‌ی او به خوبی ساخته و پرداخته و با استفاده از ضعف خبررسانی ما جا می‌افتاد.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/24 ساعت 10:34

  تلویزیون داره فیلم سینمایی چارلی و کارخانه‌ی شکلات سازی رو میده و من مجبورم از نیمه رهاش کنم که به روزنامه برسم و از دنیای شکلات سازی برم وسط خبر سیاسی؛ زندگی #روزنامه_نگاری در روزهای جمعه همین قدر غم انگیز است:|

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/22 ساعت 23:04

  ساده لوح یعنی کسی که فکر کند آنقدر نافذ است که بتواند از دیدار با آیت الله سیستانی برای خود نمدی در مواجهه با آیت الله خامنه‌ای دست و پا کند. چنین کسی نه جایگاه و سطح خودش را برابر رهبر ایران و نزد مرجع تقلید عراق می‌داند و نه مرجعیت شیعه را می‌شناسد.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/20 ساعت 13:17

  اگر به مدیر شبکه ۳ نقدی داشته باشند، می‌شود پسر باجناق حدادعادل (پدر عروس رهبر ایران) که در دانشگاه آیت‌الله مهدوی کنی درس خوانده؛ اما اگر همسر کارشناس بی‌بی‌سی متهم دوم اختلاس پتروشیمی باشد، می‌شود مسئولیت کیفری هر کس جداست و دزدی زن به شوهرش ربط ندارد! امان از این بی طرفی :)

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/17 ساعت 15:21

  آدمی که با همه‌ی وجود عاشق است و تمسخر و سرکوب جوابش می‌شود، همه‌ی وجودش پر از نفرت می‌شود. آدمی که با یک حسن نیت عمیق برای احساسش هزینه می‌کند، اما مخاطب باورش نمی‌کند، لجبازی ساده‌ترین راه انتقامش است. آدم پر نفرت، آدم لج‌باز، آدمی که می‌خواهد انتقام بگیرد، همیشه مقصر نیست.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/14 ساعت 19:29

  اگر مجلس کنونی قوی و کارآمد و مصداقی برای رأس امور و خانه ملت و در واقع همان چیزی بود که تنظیم کنندگان قانون اساسی از مجلس شورای اسلامی در ذهن داشتند، با بررسی طرح عدم کفایت حسن روحانی موافق می‌بودم. اما چه می‌شود کرد که کفایت این مجلس وکیل الدوله و وکیل المنفعه خود زیر سوال است!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/11 ساعت 19:48

  محبوبیت قلم خشایار الوند به واسطه طنز خوبش، نقطه‌ی اشتراک ایرانی‌هایی شده که سریال‌های تلویزیون ایران را می‌بینند؛ برای کیومرث پوراحمد اما ارزش الوند صرفا ابزار شدن پیکرش برای ابراز عقیده سیاسی است؛ ما البته به آن می‌گوییم مرده خوری. تفرقه افکنی‌اش بماند، اما مرده خور نباشید!

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/07 ساعت 15:35

  دعوای ظریف و همکارانش در دولت یک دعوای داخلی است. می‌خواهد با قهر حلش کند؟ خودش می‌داند. اما حق نداشت برای یک گلایه‌ی داخلی، شب شادی محور مقاومت منطقه را اینگونه خراب کند. ظریف می‌توانست یک دیپلمات حرفه‌ای و سطح بالاتر از مصداقی برای ضرب المثل «دیگی که برای من نمی‌جوشد …» باشد.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/12/06 ساعت 12:31

  دولتمرد قاجاری می‌گفت ما نفت، این ماده‌ی بدبوی عفن را می‌خواهیم چه کار؛ بگذارید ببرند … امروز هم حسن روحانی می‌گوید بعضی شرکت‌ها ضرر دارد، سود ندارد، مجانی واگذار کنیم! دولتمردانی که عرضه‌ی مدیریت ثروت کشور را ندارند، مجبورند آن را مجانی واگذار کنند.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/11/30 ساعت 19:35

  مردد موندم که بهترین کنایه در وقت جدایی از معشوق رو محمدحسین شهریار گفته با این بیت: ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی تو بمان و دگران وای به حال دگران یا سیمرغ رو اعطا کنیم به صائب تبریزی با بیت شاهکار: نترسم که با دیگری خو کنی تو با ما چه کردی که با او کنی

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/11/29 ساعت 22:28

  پایین بودن قیمت کالا در داخل یک کشور نسبت به خارج، باعث رونق صادرات آن کشور می‌شود. البته اگر مرزها و گمرکات و دولت رها نباشد. وگرنه می‌رسد به افتخار رییس‌جمهور به قاچاق کالا به دلیل ارزانی؛ فخر ناتوانی! بی اشاره به اینکه آنچه ارزانی می‌نامد، سقوط ارزش پول به دلیل بی تدبیری اوست.

 • کبری آسوپار   asoupar@

  1397/11/27 ساعت 19:55

  روحانی فردای عملیات تروریستی زاهدان علنی و صریح از گرفتن تقاص خون شهدا از گروهک جیش العدل گفت؛ اما گویا در جلسات خصوصی مواضع طور دیگری‌ست. معنای سخن امروز فرمانده سپاه که «درخواست می‌کنیم رییس‌جمهور دست ما را برای انتقام باز بگذارد» چنین چیزی است. انتقام شعار نیست، یک عمل است.