• علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/05/23 ساعت 12:26

  «در نظام جمهوری اسلامی قانون و خواست مردم معیار است. این سنگ بنا را امام گذاشته‌اند.
  این حرف که رهبری قرار است در این نظام #موروثی بشود، بی‌پایه و اساس است و نباید جدی گرفته شود»
  لازم است رئیس یا حداقل یکی از اعضاء هیات رئیسه مجلس خبرگان چنین مضمونى را بیان کنند تا #رفع_شبهه شود.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/05/17 ساعت 10:01

  دستیابی به #توافق در وین خوب است ولو مواردی از آن مطابق میل نباشد، که لاجرم همین خواهدبود. بنابراین نگران واکنش ما نباشید. برای مدیریت #بدنه_سیاسی_و_عملیاتی خود که پس نزند، خوب است به محض حصول توافق جشن پیروزی به پا کنید. فقط حواستان باشد امضای آن را به بعد از ایام عزا بیندازید.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/05/09 ساعت 10:22

  دوره پنج ساله اعضاء #مجمع_تشخیص_مصلحت به پایان رسیده است و باید اعضاء جدید نصب شوند. اعضاء این مجمع باید صاحب‌نظر بوده و در تشخیص مصلحت نظام استقلال رأى داشته باشند تا برآیند نظرشان حجیت بیابد. از مقام‌معظم‌رهبری می‌خواهم درنصب اعضاءدوره‌جدید به ضرورت وجود این دو ویژگى توجه شود.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/05/03 ساعت 14:32

  از قرائن بر‌می‌آید صدور قراربازداشت آقاى #تاجزاده با اراده قضایى نبوده و مقام قضایی منفعل عمل کرده است.
  اگر چنین باشد ادامه آن هم تابع تصمیم قضایى نبوده و گفتگو با #مقام_عالی لازم است.
  تاجزاده که در اختیار است. خوب است وی را خدمت ایشان ببرند تا گفتگوى مستقیم و بى‌واسطه انجام شود.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/04/27 ساعت 08:23

  باور دینی اولیه برای حاکمان اگر اجباری بودن #حجاب است اکنون اقتضای زمانه، عرف اکثریت جامعه و مصلحت عمومی #حکم_ثانویه را بار می‌کند و آن عدول از اجبار حجاب برای بانوان است. وقتی حکم ثانویه بار شود حکم اولیه «اجبار» منکر و اعمال آن حرام می‌شود. #تکلیف_شرعی این‌گونه فهمیده می‌شود.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/04/18 ساعت 11:52

  #بازداشت_تاجزاده اقدام بسیار مهمی است که قاعدتا باید با نظر یا موافقت رهبری انجام شده باشد. در این حالت تحلیل آن یک طور است و اگر بدون اطلاع ایشان باشد طوری دیگر.
  در هر حال معضل اصلی مردم همچنان #ناکارآمدی_و_فساد حکمرانی است که آن را هر روز به شکل #گرانى_روزافزون تجربه می‌کنند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/04/08 ساعت 06:50

  کلاف سردرگم ناکارآمدى و فساد که بر دست‌وپاى مدیریت کشور پیچیده است بازنمى‌شود جز با وجود دستگاه قضای مستقل و قضاتی که پناه مظلوم بوده و‌ شرافت خود را به پای قدرت قربانی نکنند. #بازسازی_اعتمادملی جز با شکل‌دهی اعتماد به دستگاه قضا آغاز نمی‌شود. #قضاوت_کار_قاضی_است_نه_ضابط.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/04/02 ساعت 10:09

  برکناری #حسین_طائب از ریاست سازمان اطلاعات سپاه خبر بسیار مهمی است که در فضای مجازی به نحو باورپذیری منتشر شده‌ است.
  این خبر خیلی خیلی مهم است. روشنگری رسمی در مورد آن ضروری است.
  #سازمان_اطلاعات_سپاه فاقد قانون تشکیل است اما نقش بزرگی در انتخابات، انتصابات و تمشیت امور کشور دارد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/04/01 ساعت 12:12

  بین #مجریان_صداوسیما تک‌وتوک افرادی پیدا می‌شوند که زبان مردم باشند، دغدغه‌های مردم را مطرح کنند و یا سوالات مردم را از مسئولان بپرسند. شایسته نیست ‌از سوی رهبری نظام علنا تخطئه شوند و همین یک ذره شهامت از آنها گرفته شود.
  اساسا #رئیس_رسانه_ملی فهمید چرا باید عذرخواهی کند که کرد؟

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/30 ساعت 15:16

  تعدادى شهروند و وکیل،خوب یا بد، تصمیم گرفتند از #رهبرى_نظام بابت ممانعت از واردات به موقع واکسن کرونا از هرطریق‌ممکن، #شکایت کنند. قبل از هر اقدامى نهادهاى امنیتى آنها را بازداشت کردند.حالا دادگاه به یکى از آنها حکم ٦ ماه #حبس داده است.
  این کار با #حکومت_عدل_اسلامى چه نسبتى دارد؟

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/21 ساعت 08:08

  #سرقت تیمی بزرگ از صندوق امانات بانک‌ملی در مرکز شهر ضربه‌ای جدی به احساس و تلقی #امنیت در کشور بود. اما آنچه پس از اعلام دستگیری سارقان دیده می‌شود و #فاجعه است این است که علی‌رغم انتشار فیلم مصاحبه با سارقان، بخش بزرگی از مردم آن را باور نکرده و به ادعای پلیس #بی‌اعتماد هستند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/19 ساعت 09:02

  سانحه #قطار_مشهد_یزد که موجب جان‌باختن و جراحت عده‌ای زیادی از هم‌وطنان عزیز گردید مصیبت جدیدی است که جان مردم گرفتارمان را خراشید.
  به خانواده جان‌باختگان و مردم شریف ایران تسلیت می‌گوییم و برای مصدومان شفای عاجل مسألت داریم.
  خداوندا! مصیبت‌ها زیادشده‌اند. کشور و ملت ما را دریاب.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/16 ساعت 09:21

  از #مقام‌معظم‌رهبری درخواست دارم برای انتخاب جایگزین #مرحوم_دعایی در موسسه اطلاعات درنگ کنند. افرادی که براساس قرائن و سیاق به اذهان متبادر می‌شوند، هیچ‌یک مناسب نیستند. همه مملکت در اختیار نظایر آنهاست. یک نفر را انتخاب کنید که نظیر دعایی باشد. #بهتر_است_یک_روزنه‌ای_باز_بماند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/12 ساعت 13:14

  عبدالباقی #خاوریزه شد؟
  در پرونده اختلاس سه‌هزارمیلیاردی خاوری فرارکرد یا فرارداده شد و همه کاسه‌کوره‌ها بر سر او شکسته‌شد و دیگر متهمان کم‌رنگ شده و یا به فراموشی سپرده شدند. درماجرای #متروپل عبدالباقی در زمره کشته‌شدگان قرار گرفت و طبعا همه کاسه‌کوزه‌ها سر او خراب می‌شود و خلاص!

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/04 ساعت 06:53

  درحالی‌که می‌خواهند همایش «سلام فرمانده» را باحضور دانش‌آموزان خردسال در ورزشگاه یکصدهزارنفره آزادی برگزارکنند از برگزاری مراسم بزرگداشت نماد تمام‌عیار معلم، مرحوم #علی_خواجوی در گچساران به بهانه دعوت از #خانم_منصوری دبیرکل‌حزب‌اتحادملت رسما ممانعت می‌کنند.
  #کدام_قدرت
  #کدام_ظرفیت

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/02/30 ساعت 13:51

  #پریساجهانفکریان، #یکتاجمالی و #متین‌بالسینی ورزشکاران جوان و افتخارآفرین کشورمان از ایران رفتند تا رؤیاهای خودرا در جایی خارج از وطن دنبال کنند. دلیل مهاجرت آنها عمدتا کمبودامکانات تمرینی و اعمال‌نظر‌های غیر ورزشی است.
  آقای رئیسی!
  چاره شما برای پدیده #مهاجرت_قهرمانان_ورزشی چیست؟

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/02/27 ساعت 06:47

  حاکمیت هر مقدار ابزار قدرت داشته باشد تا قاطبه مردم از آن حمایت نکنند هیچ کار بزرگی را نمی‌تواند به سرانجام برساند. #جراحی_اقتصادی حاکمیت یک‌دست نمی‌خواهد. اعتمادعمومی، وفاق‌ملی و ملت همدل و همراه و مشارکت آنها را می‌خواهد، که اثری از آنها نیست.
  #چرخ_پنچر_است، به جایی نمی‌رسید!

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/02/16 ساعت 20:41

  حفظت شیئا و غابت عنک الاشیاء
  درخوش‌بینانه‌ترین حالت، نظام ج.ا.ا. مصداق این ضرب‌المثل است.
  اگر در عرصه بازدارندگی درمقابل قدرتهای جهانی و تهدیدات منطقه‌ای دستاورد قابل ملاحظه‌ای داشته‌است، درسایر عرصه‌ها نه تنها دستاورد چندانی نداشته‌، بلکه فرصت‌های بی‌شماری را از دست داده‌است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/02/09 ساعت 19:59

  انتقادات صریح #دانشجویان در حضور رهبری به حاکمیت یکپارچه و متوجه دولت، مجلس، نهادهای تحت‌نظر رهبری و‌ حتی خود رهبری بود.
  این دانشجویان، هنوز نماینده تشکل‌های از فیلتر گذشته و اصولگرا بودند. دانشجویان اصلاح‌طلب یا نمایندگان سایر دانشجویان مجال طرح نظرات و انتقادات خود را نیافتند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/02/07 ساعت 11:17

  درگذشت پژوهشگر و نویسندهٔ برجسته و ایران‌دوست، شادروان دکتر #محمدعلی_اسلامی_ندوشن را به خانواده، هم‌وطنان و دوستاران ایران و فرهنگ و ادب ایران تسلیت می‌گویم و برای نزدیکان این مرد بزرگ و فاضل صبر و آرامش می‌طلبم. روحش شاد و یادش زنده.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/02/06 ساعت 10:52

  سیاست حکومتى«هرکه هرچه می‌خواهدبگوید، بگوید! جواب و واکنش لازم ندارد. ما کار خودمان را پیش مى‌بریم» از سیاست«نقدوتخطئه حد دارد. اگر کسی اضافه بگوید، برخورد امنیتی و قضایی می‌کنیم» یک قدم جلوتر است. اما سیاستی نارس و غیرمسئولانه بوده و موجب گسست بیشتر ملت از حاکمیت و نظام است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/02/01 ساعت 19:50

  یک #قانون_نانوشته‌ هست که هر کس یک‌بار از رهبری حکم انتصاب یا تنفیذ گرفته باشد دیگر در دادگاه محاکمه نمی‌شود. چرایش بیان نشده‌ اما مصادیق زیاد است، ازجمله #قالیباف.
  ظاهرا محاکمه موسوی‌خوئینی‌ها تنها استثناء است.
  #دستگاه_قضا قانون‌محور، مستقل و بی‌طرف نباشد هیچ‌چیز درست نمی‌شود.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/01/14 ساعت 17:08

  احسنت به علی دایی!

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/01/09 ساعت 14:40

  اعترافات #مؤمن_نسب در مورد جعل اکانت‌های فیک توسط ارتش سایبری این حقیقت را فاش می‌کند که چگونه بومرنگ فرمان «آتش به اختیار» کلاه را از سر پرتاب کننده آن می‌پرانده و او را از واقعیت دور می‌کرده است. وقتی صداقت و درست‌کاری نباشد، نقش تصمیم‌سازان در اخذ تصمیمات بیش از تصمیم‌گیر است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/05/24 ساعت 07:47

  چرا دستگاههای امنیتی ایران #هم‌نوایی‌های_گل‌درشت روزنامه #کیهان با #صهیونیست‌ها را به روی خود نمی‌آورند و از کنار آن می‌گذرند. در حالی که بسیاری از اصولگرایان بر نقش اسرائیل در تشدید ایران‌هراسی برای جلوگیری از توافق در مذاکرات احیاء برجام سخن مى‌گویند کیهان بر طبل آن می‌کوبد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/05/21 ساعت 12:20

  تیغی که علیه توافق برجام در دوره دولت قبل تیز شد، امروز علیه #مذاکرات_احیاء_برجام به کار افتاده، مذاکره کنندگان فعلی را ترسانده، مانع اعتمادبه‌نفس آنها در اتخاذ تصمیم‌ است. ظاهرا افقی برای حصول توافق و رفع #تحریم‌ها گشوده نیست.
  #رنج_و_محنت_ملت_ایران کى و چگونه پایان می‌پذیرد؟

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/05/14 ساعت 17:05

  #برجام سال۹۴ پاگرفت چون مذاکره مستقیم بود و مذاکره کننده وزیرخارجه‌ای،‌ که خبره، دارای اعتماد به نفس و مسلط به زبان انگلیسی بود. رئیس جمهور نیز مسلط به موضوع و بااراده بود. در #مذاکرات_احیاء_برجام تقریبا همه چیز واویلاست. اما مهمترین مسأله فقدان اعتماد به نفس و مسئولیت‌پذیری‌ست.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/05/07 ساعت 19:43

  بسیار #ناامید_کننده است که از شش عضو شوراى نگهبان که دوره شش ساله‌شان به پایان رسیده بود پنج نفر ابقا شدند. پس از مقام‌معظم‌رهبرى که سه فقیه ازجمله آقاى جنتى را ابقا کردند رئیس قوه قضائیه هم با معرفى هر سه عضو حقوقدان پیشین نشان داد که وى هم منشاء تحولى نخواهدبود. #فضا_سنگین_است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/05/03 ساعت 09:26

  دکتر #فرخ_شادان استاد درس فیزیولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران درگذشت.
  به گمان من فیزیولوژی شیرین‌ترین درس دوران پزشکی بود و دکترشادان بهترین استاد برای آن. کتاب فیزیولوژی گایتون که او ترجمه کرده و تدریس می‌کرد در خاطره‌ها باقیست.
  رحمت خدا بر او، جایگاهش نزد رفیق اعلی رفیع باد!

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/04/20 ساعت 07:04

  #فایل_صوتی_۱۴دقیقه‌ای_تاجزاده که تحلیل می‌شود دلیل بازداشت اخیر او باشد درفضای مجازی می‌چرخد وشاید درکمتر گروه مجازی ولو غیرسیاسی باشدکه بازنشر نشده باشد.
  درشرایطی که فقط محافظه‌کاران حاکم و جریان براندازی رسانه‌های بزرگ‌وپرهزینه دارند، #تاجزاده_یک_رسانه_است با رویکرداصلاح‌طلبانه

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/04/09 ساعت 19:14

  اگر #مذاکرات_احیای_برجام بی‌حاصل است و به جایی نمی‌رسد علت آن دوطرفه است.
  آقای #علی_باقری هم این‌کاره نیست.
  ایران به سهم خود باید فردی توانمندتر، با اراده‌تر و شجاع‌تر بفرستد تا بتواند طرف مقابل و مذاکرات را اداره کند. با اعتماد به نفس و قدرت اقناع، امتیاز بدهد و امتیاز بگیرد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/04/04 ساعت 10:05

  حضرت #آیت‌الله_جنتى
  چه احساسی دارید؟
  حالا باید پاسخگوی اعتمادتان به اطلاعات و تحلیل‌هایی که مبنای تصمیمات خود کردید باشید.
  چشمتان را بر روی شایستگی‌ها بستید و‌ گوشتان را سپردید به نجواهایی که معلوم نیست از کجا می‌آمد.
  چقدر انسان‌های شایسته را ردصلاحیت کردید!
  چقدر ظلم، چقدر خسارت!

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/04/02 ساعت 08:20

  #زلزله در ایالت پکتیکای #افغانستان مصیبت جدیدی است که بر سر مردم رنج‌کشیده و بی‌پناه افغان آوار شده و جان بسیاری را گرفته و عده بیشتری را مجروح و بی‌سرپناه ساخته است.
  ضمن همدردی با آسیب‌دیدگان و دعا برای آنان اعلام می‌کنیم #وظیفه_همسایگی ما با ملت افغان پیشقدمی در یاری رسانی است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/31 ساعت 06:48

  با اعلام حکم بقیه متهمان پرونده که تا ۴سال زندان و محرویت از کار و فعالیت به آنها داده‌اند دیگر چه می‌شود گفت.
  آنچه امروز شاهدش هستیم ربطی به آرمانهای انقلابی که ملت در سال ۵۷ کردند، ندارد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/29 ساعت 21:18

  شورای‌عالی‌انقلاب‌فرهنگی و شورای‌عالی‌ فضای‌مجازی فاقدقانون تشکیل بوده، شبهه اساسی درمورد قانونی بودن فعالیت آنها وجوددارد.حالا مجلس تصویب کرده دیوان‌عدالت‌اداری که قانونا به شکایات ازماموران‌و‌مصوبات واحدهای حکومتی رسیدگی می‌کند به شکایات مردم از مصوبات این دو شورا رسیدگی نکند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/19 ساعت 11:20

  #شورای_حکام قطعنامه علیه ایران را با ۳۰رأی از ۳۵نفر تصویب کرد.
  این قطعنامه شاید اهمیت چندانی ندارد. اما شکل‌گیری اجماع جهانی علیه ایران بسیار نگران کننده است. به مسیری رانده شده‌ایم که دچار فشار و سختی روزافزون هستیم.
  یک نفر شفاف توضیح بدهد کی و چگونه از این فرایند رها خواهیم شد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/18 ساعت 21:02

  آقای #سیدعباس_صالحی جایگزین بسیار شایسته‌ای برای مرحوم دعایی در موسسهٔ اطلاعات‌‌ است. وی شهره به اعتدال، انصاف و ارتباط خوب با طیف متکثر اهل فرهنگ است. تداوم و تعمیم نگاه و رویکردی که در حکم انتصاب او به منصه ظهور رسیده است می‌تواند موجب گشایش در عرصه‌های فروبسته اداره کشور باشد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/15 ساعت 21:14

  خبر درگذشت انسان نازنین و بی‌ریا، حجة‌الاسلام‌والمسلمین #سیدمحمود_دعایی موجب تأسف و تأثر بسیار شد. او از خوبان بود و در حیات ارزشمندش به انصاف، اعتدال، نیک‌خواهی و پاسداشت فضیلت مشهور. خدایش رحمت کند. به خانواده و همه دوستان و علاقمندانش تسلیت می‌گویم. رحمت خداوند بر او باد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/10 ساعت 06:01

  اخیرا به یک نماینده مجلس که عضو جبهه پایدارى و از پیروان آیت‌الله مصباح‌یزدی است در سیمای «جمهوری» اسلامی ایران فرصت داده شده است تا جمله #میزان_رأی_ملت_است امام‌خمینی را تخطئه کند.
  از #مقام_معظم_رهبری می‌خواهم در مرقدامام اعتقاد نظام به این جمله فقهی و تاریخی امام را تشریح کنند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/06 ساعت 09:31

  بیش از هر زمان دیگرى، #رهبری_نظام نیاز دارد با #صاحب‌نظران دارای استقلال رأی و دلسوز به حال ملت و ایران که صداقت، صراحت و شجاعت در بیان نظر دارند، گفتگو کرده و از فرصت مشورت با آنها بهره‌مند شود.اما متأسفانه این امکان فراهم نیست.
  منع یا امتناع جفا و خسران مبین است.
  #فردا_دیر_است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/03/02 ساعت 17:57

  #دوم_خرداد فرصتی آفرید تا جمهوری اسلامی دوباره به ریل ارزشهای انقلاب اسلامی بازگردد. در #دولت_اصلاحات و #مجلس_ششم تلاش شایانی در این جهت صورت گرفت اما مخالفان اصلاحات با استفاده از رانت قدرت نهادهای انتصابی مانع شدند و اکنون نظام روی ریل اندیشه‌های آیت‌الله مصباح قرار گرفته است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/02/30 ساعت 05:30

  خانم‌دوهان، گزارشگر ویژه سازمان‌ملل در امور تحریم‌های قهری و یک‌جانبه: «تحریم‌های علیه ایران موازین حقوق‌بشر را نقض کرده، وضعیت حقوق انسانی را در ایران به خطر انداخته و باعث افزایش فقر و کاهش کیفیت زندگی مردم شده است»
  این داوری درست و مطابق با نظر همیشگی و عمومی اصلاح‌طلبان است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/02/19 ساعت 08:35

  #مقاومت سربازان اوکراینی محاصره شده درکارخانه فولاد ماریوپل دربرابر ارتش روسیه تحسین‌برانگیز است. آنها درحالیکه می‌دانند عدم تسلیم مساوی با مرگ است، به مقاومت ادامه داده‌اند.
  #دولت‌ومردم‌اوکراین برخلاف انتظار شرق و غرب، بجای تسلیم راه مقاومت را برگزیدند و محاسبات را برهم زدند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/02/10 ساعت 15:19

  چهار نفر از #فعالان_صنفی_فرهنگیان دوباره بازداشت شده‌اند.
  #سخنگوی_قوه_قضائیه یا دادستان تهران سریعا و صریحا توضیح بدهند چرا و با چه اتهامى برای آنها قرار بازداشت صادر شده‌است.
  بازجو و‌ زندان واسطه و محل مناسبی برای گفتگو با معلمان نیستند.
  مقامات دولت یا آموزش‌وپرورش کجا هستند؟

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/02/08 ساعت 12:48

  دانشجویان عزیز!
  مشکل #حکمرانی در ایران آن است که میثاق ملی«قانون اساسی» در آن ملاک عمل نیست. ابتدا«الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت»بجای آن مطرح شد ولی قبل از آنکه نهایی شود «بیانیه گام دوم ‌انقلاب» که مغایر باآن و متأثر از نظرات آیت‌الله‌مصباح است صادر و دستورالعمل حاکمیت یک‌پارچه شد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/02/07 ساعت 10:39

  شب‌گذشته به دعوت یکی از اعضاء #جبهه_اصلاحات اعضاء این جبهه پس از ١٥ماه برگزارى جلسات بصورت مجازى، در یک ضیافت افطار در حسینیه جماران گرد هم آمدند. از آقاى خاتمى هم دعوت شده و پذیرفته بودند اما اطلاعات سپاه مانع حضور ایشان شد.
  نهاد فاقدقانون اطلاعات سپاه عامل محدودیت غیرقانونى شد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/02/01 ساعت 21:44

  #دکترمسلم‌بهادری، استادممتاز و پیش‌کسوت دانشگاه علوم پزشکی تهران از دنیا رفت.این رفتن‌ها چقدر سنگین است و چه خلاء بزرگى را در پشت سر آنها ایجادمى‌کند.
  او علاوه بر رتبه عالی استادی،اسوه اخلاقی و اجتماعی نیز بود.پیشینه مبارزات سیاسی در دوره دانشجویی از وجوه ممیزه او بود.
  روحش شاد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/01/30 ساعت 16:54

  احداث #کارخانه_پتروشیمى در منطقه حفاظت شده #میانکاله آن هم توسط یکى از ابربدهکاران بانکى یک رسوایى بزرگ است.
  آنها که حمایت مى‌کنند قاعدتا منافعی در آن دارند وگرنه چطور می‌شود حفظ محیط زیست و قبح فساد مالی را نادیده گرفت و رگ گردن هم برجسته کرد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1401/01/10 ساعت 10:42

  «وقتی در اوج هستی شیطان دقیقا همان موقع به سراغت می‌آید»؛ ویل اسمیت برنده جایزه اسکار بهترین نقش اول مرد
  او این جمله را از قول دنزل واشنگتن که لحظاتی پیش به او یادآوری کرده بود گفت.
  این جمله را همه باید همیشه به‌ یاد داشته باشیم.