• علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/12/01 ساعت 11:08

  مستندهاى شبکه‌هاى فارسى‌زبان خارجی در مورد ایران به مدد بهره‌مندی از #آرشیوصداوسیما، که در زمان یکی از مدیران سابق آن به دست این شبکه‌ها افتاده، چنان جذاب بوده‌است که حال خود سازمان #ناگزیر مستندهای متقابل با استفاده از همان آرشیو تهیه کرده‌است. #صداوسیمامنفعل‌وعقب‌مانده‌است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/11/28 ساعت 19:55

  در زمانى که ایدئولوژى انقلاب در جهان مارکسیسم بود و نتیجه انقلاب حاکمیت کمونیسم تلقی می‌شد، #دکترعلى‌شریعتى با ارائه قرائت انقلابی از آموزه‌های اسلام نسل جوان انقلابی را ازچنگ هژمونی انقلاب مارکسیستی رهانید و‌ جذب اسلام انقلابی کرد و لذا«معلم‌انقلاب» نام گرفت. اکنون ناسپاسی‌ چرا؟

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/11/16 ساعت 06:57

  #محمدحسین‌خلیلى‌اردکانی، عضو شورای‌شهرکرج دیروز پس از احضار به بازپرسی کرج بازداشت شده‌است.در مجلس ششم با هم بودیم و اکنون در حزب‌اتحاد.باشناختی که ازسلامت نفس،باورها و رفتار او دارم مطمئن هستم دلیلی برای توجیه چنین اقدامی وجودندارد. باز هم پای #سازمان‌اطلاعات‌‌سپاه در میان است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/11/14 ساعت 07:21

  #انقلاب‌اسلامی یک رخدادبزرگ با تأثیرات عمیق و درازمدت برسرنوشت کشور و‌ مردم بوده‌است.بحث داغ این روزها #چهل‌سالگی آن است.ادعای پیروزی‌یاشکست برای آن دراین مباحث خیلی افراطی مطرح می‌شود و فضا برای ارزیابی واقع‌بینانه و منطقی خیلی تنگ است و این نوع نظرات و تحلیل‌ها شنیده نمی‌شوند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/11/08 ساعت 20:39

  حسرت فینال و قهرمانی #جام‌ملت‌های‌‌آسیا به دل مردم ماند.البته باخت سنگین به ژاپن حق تیم ما نبود.این همان تیم است که سه گل به چین زد.به‌هرحال بعنوان یک ایرانی به همه بازیکنان،مربیان و کادرفنی #تیم‌ملی‌فوتبال خدا قوت می‌گویم و به سهم خود قدرشناس و سپاسگزار زحمات و همدلی‌ آنها هستم.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/11/03 ساعت 16:37

  #‌آذرمنصوری پسری دارد ۲۹ساله و کارشناس حقوق عمومی، پس از کلی تشریفات اداری قرار بوده در یک روستا بکار گرفته بشه که در لحظه آخر سربازان گمنام امام زمان مانع شدند و امنیت به کشور بازگشت. همین عزیزان قبلا مانع ادامه تحصیل خانم منصوری در مقطع دکتری شده بودند. #دستمریزادبرادران‌غیور

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/10/24 ساعت 17:04

  سانحه سقوط هواپیما موجب کشته‌شدن تعدادى از هموطنان ارتشى که در حال خدمت بودند گردید و نیز یکى از آتش نشانان در مأموریت اطفاء حریق جان خود را از دست داد. ضمن قدرشناسى از همه آنان که به مردم و کشور خدمت مى کنند، تأسف و تأثر خود را از این حوادث اعلام و به بازماندگان تسلیت مى‌گوئیم.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/10/10 ساعت 07:12

  #٤از٩، این یک گام کاملا مثبت و رو به جلو براى استیفاى #جایگاه‌زنان‌در‌مدیریت امور است. علاوه بر این ترکیب عمومى هیأت رئیسه شورایعالى سیاستگذارى سوم مناسب‌تر از گذشته است. در حالی ‌که محافظه‌کاران و براندازان در حداکثر تشتت هستند انسجام اصلاح‌طلبان فرآیند امیدبخشی را طی می‌کند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/09/28 ساعت 13:55

  تشکیل پرونده، احضار قضایى و صدور کیفرخواست براى #دکترمحمدرضاخاتمى در مورد موضوع تقلب و افزودن ٨ میلیون راى به آراء احمدى‌نژاد در انتخابات سال ٨٨ فرصت خوبی برای پردختن به این ادعاست. عدم برگزاری دادگاه برای #رهبران‌محصور اعتراضات، ابهامات مربوط به آن انتخابات را باقی گذاشته‌است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/09/13 ساعت 08:25

  اخبار نگران‌کننده‌ای از رفتار با #دراویش در زندان‌ها می‌رسد.شناخت عمومی‌ و تاریخی از دراویش دلالت بر خشونت‌پرهیزی و ‌#پایمردی آنها بر مرام درویشی می‌کند.این آخری برای کسانی که هنر و همتشان شکستن دیگران است قهراً خوش نمى‌آید. این نوع برخوردها نتیجه‌ای جز تثبیت باورهای پیشین ندارد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/09/10 ساعت 05:03

  دیروز دورهمی همکلاسی‌های‌ #ورودی۵۷پزشکی‌دانشگاه‌تهران پس از چهل سال آشنایی بود،ساده و صمیمی در یک رستوران. روزی پر از یادآوری آشنایی‌ها و دوستی‌ها. برخی یکدیگر را بعداز۳۰یا ۳۵سال می‌دیدند. سال ۵۷ و سال‌های پس از آن بسیار پرحادثه و التهاب بود، پر از خاطرات تلخ و شیرین. لوح یادبود:

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/09/04 ساعت 08:05

  #شهیندخت‌مولاوردی نمونه یک زن اصلاح‌طلب موفق در سطح هیأت دولت با ۵۳ سال سن، متأسفانه ناگزیر به کناره‌گیری از خدمات دولتی شد. چه بد! خدمات ارزشمند ایشان در سمت معاونت رئیس‌جمهور در امور زنان و‌ خانواده و نیز دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور شهروندی درخور سپاس و قدردانی شایسته است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/08/27 ساعت 06:27

  #دکترسیدتقى‌نوربخش نمونه‌ای از مدیر در تراز انقلاب اسلامی بود. دانش، کارآمدی، انگیزه بالای خدمت، امانتداری، ایمان، پاکدستی و مردمداری شخصیت او را شکل داده بود.در مراسم ختم او جمعیت بی سابقه‌ای حضور یافتند و بسیاری با تأثر عمیق می‌گریستند.خداوند چون او را برای ایران بسیار گرداند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/08/22 ساعت 10:26

  با رأی اکثریت #شورای‌شهر‌تهران شهردار جدید تهران انتخاب شد. انتخاب #دکترحناچی نتیجه مناسب‌تری برای این مرحله بود. شورا با رأی‌آوری حناچی همگرایی و انسجام خود را بهتر حفظ خواهد کرد. به دکتر حناچی و شورا بابت این انتخاب شایسته تبریک می‌گویم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/08/16 ساعت 06:29

  دستگاه‌های #بحران‌زی خواهان حفظ شرایط پلیسی-امنیتی هستند تا موضوعیت وجودی خود را حفظ کنند. به همین دلیل بحران سازی می‌کنند. با پایان یافتن #حصر مخالفند و می‌خواهند همیشه تعدادی از مخالفان سیاسی در دادگاه‌ها و یا زندانها باشند. حکم یک‌سال زندان و احضاریه اجرا برای آقای #عرب‌سرخی !

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/08/06 ساعت 17:05

  سال ۶۱ توفیق یافتم در دیدارخصوصی #آیت‌الله‌شبیری‌زنجانی‌ با امام در معیت‌شان باشم.حاج احمدآقا دربیرون بیت به استقبال ایشان آمد و تا نزد امام همراهی کرد.آنچه در نظرم برجسته آمد احترام،استقبال و تکریم ویژه امام از ایشان بود. امام بعد از رجعت به قم سرزده به دیدار ایشان رفته بودند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/08/05 ساعت 21:59

  حضرت #آیت‌الله‌یزدی! شما بخوبی مقام علمی، اخلاقی و مرجعیت حضرت #آیت‌الله‌العظمی‌شبیری‌زنجانی را می‌دانید. این نوع حرمت شکنی حریمی را باقی نمی‌گذارد و از کسی در مقام شما بعید است. آنکه در دفاع از او چنین کرده‌اید از این کار شما ناخشنود است. خداوند توفیق جبران به شما عنایت فرماید.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/27 ساعت 14:25

  در رسوایی قتل خاشقچى یکباره ورق علیه #بن‌سلمان که بر خر مراد سوار بود برگشت و حامیان و متحدانش نیز دارند تنهایش می‌گذارند.هرچه هم بکند بدترمی‌شود.فکرش را هم نمی‌کردناگهان یک خطای محاسبه به چنین روزی بیاندازدش. #گردش‌روزگار عجیب بالاوپایین می‌کند آدم‌ها را #فاعتبروایااولی‌الابصار

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/21 ساعت 09:40

  سر به نیست کردن #خاشقچى خطایى نیست که حکومت عربستان بتواند آن را انکار کرده و از تبعات آن در برابر #افکارعمومى و نظام بین‌الملل برهد. باید بنوعى مسئولیت آن را بپذیرد و عذرخواهى کند. لابد براى کاهش تبعات حقوقى یکى از مقامات کشورى و یا امنیتى را قربانى خواهدکرد، بازداشت یا #خودکشى.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/18 ساعت 05:45

  #آیت‌الله‌یزدی به عنوان رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مجلس نامه نوشت و آنها را از تصویب #CFT برحذرداشت.مجلس آن را تصویب کرد و به #شورای‌نگهبان فرستاد.آقای یزدی عضو شورای نگهبان است و حالا باید عدم مغایرت آن را با‌ شرع و قانون اساسی بررسی کند.نظر سابق او دراین مقام ملاک نیست.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/16 ساعت 05:34

  #شوراى‌نگهبان حق ندارد در تشخیص عدم مغایرت مصوبه مجلس در مورد #CFT با قانون اساسى و شرع تحت تأثیر نامه‌ها و فشارهاى سیاسی نظر بدهد. نظر سیاسی دبیر و یا اعضاء شورا هم در این مورد قابل اعمال نیست. فقط باید مغایرت را بررسى کند و هرگونه اعمال نظر شخصى و سیاسی مطلقاً ممنوع است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/12 ساعت 06:08

  دیدار دیروز اصلاح‌طلبان با رئیس جمهور علی‌رغم طرح همه انتقادات به ایشان و دولت فضای مثبتی داشت. روحانی حرف‌ها را شنید و در پایان بدون عصبانیت و ناراحتی توضیحات و پاسخ‌هایی ارائه کرد و متقابلا از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس گله کرد که در حمایت مورد انتظار او از دولت کم گذاشته اند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/08 ساعت 05:48

  یکی از گام‌هاى اولیه مهم اصلاح در اداره کشور #شفاف‌سازی است. اقدام #بانک‌مرکزی در انتشار اسامی اشخاص حقیقی و حقوقی در یافت کننده ارز دولتی به همراه میزان و نرخ آن و نیز گذاشتن #اطلاعات‌مدیران‌ارشد‌شهرداری بر روی وبسایت شفاف به همراه میزان حقوق دریافتی آنان درخور تقدیر هستند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/03 ساعت 21:02

  سلام بر انسان برقرار باد انسانیت و نوعدوستى #NosanctionNowar

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/06/31 ساعت 05:26

  به کودکان ما فقط زندگی‌کردن را یاد بدهید. به آنها گفت‌وگو کردن،تخیل،خلاقیت،مدارا،صبر،گذشت، دوستی با طبیعت و حیوانات،دویدن و بازی کردن،شاد بودن،از موسیقی لذت بردن،آواز خواندن،سکوت کردن،شنیدن و گوش دادن،اعتماد کردن،دوست داشتن،راست گفتن و راست بودن را بیاموزید. #اول‌مهر #دکتررنانى

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/12/02 ساعت 22:33

  آرزوی #سلطنت‌طلب‌ها، #فرقه‌رجوی و #اسرائیل این است که لوایح الحاق به کنوانسیون‌های پالرمو و CFT در #مجمع‌تشخیص‌مصلحت‌نظام تصویب نشود تا ایران در لیست سیاه FATF قرار بگیرد، با این خیال که تحریم‌ها علیه ایران، فراگیر و فشار بر مردم، طاقت‌فرسا شده و آنها را مستعد شورش و انقلاب کند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/11/29 ساعت 06:48

  کسانی که در ایران دنبال جاسوس یا عامل دشمن می‌گردند تا مبادا حیثیت و اعتبار نظام را در معرض خطر و تهدید قرار دهد، ببینند عامل اصلی ممانعت از اقامه نماز در حسینیه ارشاد بر پیکر شادروان #دکترپوران‌شریعت‌رضوی همسر معلم انقلاب، #دکترعلی‌شریعتی که بوده است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/11/23 ساعت 23:07

  در سال۵۷ مردم با یقین کامل به درستی هدف و راهشان انقلاب کردند و سرافرازانه پیروز شدند.با #شهیدان‌انقلاب عهد بستند که تا پای جان از آرمانهای انقلاب دفاع کنند. شرکت در #راهپیمایی۲۲بهمن صرفا وفای به آن عهد بود. اگر آن یقین اشتباه شمرده شود چگونه می‌توان به درستی فهم امروز مطمئن شد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/11/14 ساعت 22:43

  #مهدى‌مقدرى دبیرکل سازمان عدالت‌وآزادى به دنبال شکایت مدیرکل اطلاعات اصفهان بابت نوشته‌اى درحمایت از دولت حسن روحانی به ٦ماه زندان محکوم شده‌است.با این حال او اعلام کرده‌است که بابت حمایتش از روحانى پشیمان نیست. آقایان #علوی، #واعظی و نیز #رئیس‌جمهور توجه و اقدامی شایسته بکنند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/11/12 ساعت 16:30

  #مرضیه‌هاشمی خبرنگار پرس تی‌وی که چند روزی در امریکا بازداشت بود دربرنامه عصرجمعه شبکه۱ به‌ نوعی زبان کسانی شد که تجربه بازداشت،انفرادی،بازجویی و محاکمه در ایران را داشته‌اند. به گمانم آنها هم در طول برنامه درحال مقایسه رفتار با او در #امریکا و رفتار با خودشان در #ایران بوده‌اند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/11/08 ساعت 06:20

  برخى دوستان نگران خرده مى‌گیرند که چرا درمورد خطر رد لوایح پالرمو وCFT در #مجمع‌تشخیص‌مصلحت‌نظام و تهدیداتی که بابت قرار‌گرفتن درلیست سیاه FATF متوجه مردم‌وکشور می‌شود سروصدا نمی‌کنید. ماهشدارمان را داده‌ایم. صلاح مملکت خویش خسروان دانند. حال چرا کاسه داغ‌تراز آش باشیم؟ #للبیت‌رب

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/10/24 ساعت 22:14

  #غلامعلی‌سفید رئیس شورای شهر یزد که با ایستادگی بر حق موجب بازگشت #سپنتانیکنام به شورای شهر شد اینک تاوان شرف و آزادگی خود را با دریافت حکم یکسال زندان و ۳۷ ضربه شلاق می‌پردازد. وجود چنین انسانهای شریف، امید به آینده را زنده نگاه می‌دارد. قدرشناس حمیت و سپاسگزار همت ایشان هستم.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/10/21 ساعت 18:20

  #ایست‌قلبی نتیجه فرایندی است که موجب مرگ می‌شود و نه دلیل مرگ. البته عارضه قلبی از جمله سکته قلبی، آریتمی و یا نارسایی قلب هم ممکن است منجر به مرگ بشود که در نتیجه آن ایست قلبی هم رخ می‌دهد. وقتی در پرونده‌ای علت مرگ ایست قلبی نوشته شود یعنی #علت‌مرگ معلوم نیست. #هاشمی‌رفسنجانی

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/10/04 ساعت 09:36

  میلاد عیسى مسیح، سلام الله علیه، پیامبر نور و رحمت و صلح بر همه حقیقت طلبان عالم بخصوص پیروان او در ایران مبارک باد!

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/09/20 ساعت 06:41

  صدور احکام سنگین زندان برای دونفر از وکلای دادگستری آقایان دکترقاسم‌شعله‌سعدی‌ و آرش‌کیخسروی برای اتهام‌هایی که رسم شده است به منتقدین حاکمیت نسبت داده شود قابل هضم نیست و این باور را بوجودنمی‌آورد که آنها لزوماً خطایی مرتکب شده‌اند. #دستگاه‌قضا فکری برای #اعتباراحکام خود بکند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/09/10 ساعت 11:03

  #دکتررنانی قبل‌ازاعلام‌سکوت: توصیه می‌کنم که هرکس نگران آینده این‌ کشور است از پخش‌کردن اخبارنگرانی‌آور و امید‌کش درباره #فسادهاو‌تباهی‌هاوظلم‌هاوناروایی‌ها خودداری کند … حجم تخریب امیدی که از دست‌به‌دست شدن این اخبار ناشی می‌شود ازحجم دستاورهای مثبت ناشی‌ازانتشارآنها بیشتراست.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/09/07 ساعت 18:24

  الحمدلله حکم #دکترحناچی،شهردار تهران صادر شد. به ایشان،اعضاء شورا و نیز مردم تهران تبریک مى‌گویم.خوشبختانه قاطبه کارمندان شهرداری از این انتخاب خشنود و آماده همکاری هستند. التهاب ناشی از تأخیر در صدورحکم یک خیر هم داشت که بر اشتیاق همه برای شروع به کار شهردارجدید افزود. بسم‌الله!

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/09/03 ساعت 09:24

  مردم تهران در یک انتخابات پرشور و حماسی ۲۱نفر اعضاء شوراى شهر را انتخاب کرده‌اند. آنها اکنون پس از کناره‌گیری اجباری شهردار، یکی از معاونین وی را به عنوان شهردار برگزیده‌ و نیز موقتا سرپرست شهرداری کرده‌اند. تعلل #وزیرکشور در زدن #حکم‌شهردار آن هم بیش از ۱۰ روز هیچ توجیهی ندارد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/08/23 ساعت 18:22

  کسانی که از سخنان #دکترظریف در مورد #پول‌شویی دردشان گرفته و صدایشان درآمده است همانهایی هستند که با تصویب قوانین مربوط به #FATF هم مخالف هستند. اگر دنبال مصادیق و متهمان پول‌شویی می‌گردید، کارتان آسان شده است. ببینید این روزها چه کسانی علیه ظریف می‌تازند، یقه همان‌ها را بچسبید.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/08/20 ساعت 16:52

  #شوراى‌شهرتهران قدم دوم براى انتخاب #شهردار را با متانت برداشت.به آقایان #آخوندى و #حناچى حسن اعتماد اعضاء شوراى‌شهر را تبریک مى‌گویم.فراکسیون اتحاد ناگزیر بود از بین سه گزینه خود در این مرحله دو تا را برگزیند.درنتیجه علی رغم شایستگی‌های آقای دکترانصاری از دادن رأی به او بازماند.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/08/09 ساعت 06:25

  بازداشت کردن نشانه اقتدار دستگاه قضایى نیست،آن هم بازداشت یک #خبرنگار و نه آیت‌الله. خب،اگر چیزى نوشته و یا منتشرکرده و شکایتی از او شده، احضار، بازپرسى،‌ بازجویى و درنهایت محاکمه‌ و مجازاتش‌ کنند.چرا بازداشت؟بازپرس حق مجازات ندارد. #بازداشت‌بی‌مورد نوعی #مجازات‌قبل‌ازمحاکمه است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/08/06 ساعت 13:38

  می‌شود مطالب بسیاری درباره نامه #آیت‌الله‌یزدی گفت و‌ نوشت، صریح، کوبنده و‌ گزنده. اما فکر می‌کنم بهتر است چیزی گفته یا نوشته نشود که #آیت‌الله‌شبیری‌زنجانی به آن راضی نیست و آن نوع دفاع و حمایت کسر شأن و موجب آزردگی ایشان باشد. باید راه را برای #عذرخواهی آیت‌الله یزدی باز گذاشت.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/08/01 ساعت 20:39

  راهیابی تیم افتخارآفرین #پرسپولیس به فینال جام باشگاه‌های آسیا را به ملت ایران و بخصوص فوتبال‌دوستان و هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم. به امید رسیدن به قهرمانی این تیم در بازی نهایی!

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/25 ساعت 09:22

  #مرزبانان تاوان چه چیزی را می‌پردازند؟ #تروریست‌ها اگر دست نشانده نیستند با کشتن و گروگان گرفتن فرزندان ملت چه هدفی را محقق می‌کنند؟ خلع سلاح تروریست‌ها با اعمال سیاست‌های همگرایانه،رفع محرومیت از مردم منطقه و تعظیم بزرگان آنها قابل انجام است. استاندار روشن‌بین و کارآمد لازم است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/18 ساعت 08:23

  اگر یک مجتهد معتبر یک موردى را خلاف شرع نداند منطقاً دیگران نمی‌توانند آن را در حوزه عمومی خلاف شرع بنامند چرا که وسعت شرع به اندازه وسعت اجتهاد مجتهدین است.اعتبار اجتهاد آقاى روحانى تاکنون چندین بار توسط شوراى نگهبان تأیید شده است.وقتى امضاى او پاى #CFT است قهراً خلاف شرع نیست.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/17 ساعت 11:10

  تأکیدمی‌کنم کار #شورای‌نگهبان تأیید و یا تصویب #CFT یا هر مصوبه دیگری از مجلس نیست. مصوبه مجلس اصالت دارد و این شورا فقط باید بررسی کند که مغایر قانون اساسی و یا شرع نباشد. اعضاء شوراى نگهبان به لحاظ سیاسى مى‌توانند مخالف باشند ولى مغایر شرع و قانون اساسى اعلام کردن دلبخواه نیست.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/15 ساعت 11:06

  #تصویبCFT آزمونى موفق براى حفظ منافع ملى و توجه به اقتصاد و معیشت مردم توسط رئیس و نمایندگان مجلس بود. به نمایندگان مجلس بابت این توفیق تبریک مى‌گویم. مخالفان از هیچ تلاشى براى ارعاب و ایجاد انفعال در نمایندگان کوتاهى نکردند. احساس مسئولیت و استقلال رأى نمایندگان درخور تقدیر است.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/09 ساعت 06:08

  #گامی‌باورآفرین شاید مهمترین مطالبه نامه اخیر ۲۸۰ نفر از صاحبنظران اقتصادی، سیاسی و اجتماعی باشد. کشور و ملت ایران با منابع مادی سرشار و منابع انسانی گسترده شایسته جایگاهی بسیار رفیع‌تر از امروز است. آیندگان قضاوت سختی درباره #خوب‌و‌بد عملکرد امروز حکمرانان در ایران خواهند کرد.

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/06 ساعت 14:33

  بازداشت منتخب مردم نباید بى‌ملاحظه،بى‌مهابا و از سر قدرت‌نمایی انجام شود. منتخب مردم است، این را باید بفهمند. نباید به خود اجازه بدهند به هر بهانه‌اى حریم انتخاب مردم را درهم بشکنند، آن هم بخاطر دفاع وی از حقوق شهروندی منتخبان. #مهدى‌حاجتی، عضو شورای شهر شیراز #دستگاه‌قضایی

 • علی شکوری راد   alishakourirad@

  1397/07/03 ساعت 20:36

  سلام بر انسان برقرار باد انسانیت و نوعدوستى #NoSactionNoWar