• علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/05/26 ساعت 17:37

  امروز فیلمی ازحادثه #محموداباد و کشته شدن ۲ تن ازهموطنان، در کمیسیون #امنیت ملی #مجلس پخش شد. نفس تیراندازی نظامیان به مردم دهشتناک وشرم آور بود وهمه را متاثرکرد. حادثه ازچند مرجع قضایی ونظامی تحت رسیدگی است وهفته آینده درکمیسیون امنیت ملی نیز به تفصیل مورد رسیدگی قرارخواهد گرفت.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/05/15 ساعت 14:52

  در شرایطی که حمله #رهبری به #رژیم_صهیونیستی هست و دکتر ظریف را امین و شجاع و متدین میدانند، نتانیاهو را رها کردید و #ظریف را نشانه رفتید. جماعت ره گم کرده.!! برگردید به همه گفته‌ها و نوشته هایتان، چند بار نتانیاهو راخطاب کرده‌اید و چند بار ظریف را ؟؟!! فاعتبروا یا اولی الابصار.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/05/10 ساعت 19:16

  بازی کودکانه #ترامپ در تحریم دکتر #ظریف و مقامات ارشد کشورمان آمریکا را مضحکه جهان قرارداد و تصمیمات ابلهانه در سیاست خارجی #آمریکا را به اوج رساند. تشدید تنش در حوزه سیاسی باعث انتقال تنش به حوزه‌های دیگر خواهد شد. #jcpoa #برجام

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/05/07 ساعت 14:11

  متاسفانه ورودی و رمپ ساختمان مرکزی #سازمان_استاندارد وبرخی اداراتشان در استانهابه دلیل فقدان #استانداردهای لازم در مراحل طراحی و #معماری یااجرا ونداشتن آسانسورهای ویژه #معلولین، این عزیزان را از ورود به ساختمان یا کاملا محروم نموده ویا به زحمت زیاد می‌اندازد. #مناسب_سازی #تبعیض

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/04/27 ساعت 10:31

  آژانس بین المللی انرژی اتمی آمار راکتورهای #هسته_ای فعال درجهان را (درسال ۲۰۱۹) اعلام کرده است. آمریکا(درصدرلیست) دارای ۹۷ رآکتورو‌ #ایران(درانتهای لیست) دارای یک رآکتور فعال است. #آمریکا برای توقف فعالیت یک رآکتور ایران باوجود #برجام همه ابزارها را بکارگرفته و احساس خفگی می‌کند.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/04/19 ساعت 15:59

  بعد از پخش مستندی از شبکه سه درباره راهکارهای فروش نفت #ایران در وضعیت #تحریم که مورد اعتراض شدید دولت قرار گرفت، وزارت نفت مکاتبه‌ای با شورای عالی امنیت ملی داشت که در پی آن ضوابط پخش هر گونه اخبار و گزارش مربوط به فروش و انتقال #نفت به #صداوسیما ابلاغ شد.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/04/16 ساعت 11:37

  ۱۵ گزارش رسمی آژانس بین المللی انرژی اتمی عدم انحراف ایران ازمقررات ان پی تی و برجام را تاییدکرده است. باوجود این گزارشها، آمریکا درشکایت از #ایران نزدشورای حکام بی نصیب خواهدبود. #شورای_حکام، مرجع رسیدگی به دعاوی مرتبط با #برجام نیست و #آمریکا خود متهم در نقض تعهدات برجامی است.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/04/06 ساعت 15:25

  مرحوم مرتضی #صفاری_نطنزی (نماینده فقید و فرهیخته #نطنز و #قمصر) نماد آرامش و تواضع در رفتار و تعادل در تصمیمات مهم بین اعضای #کمیسیون_امنیت_ملی مجلس بود. با مرگ ایشان همه داغدار شدیم. همدلی خالصانه، فراتر از مرزهای سیاسی، نیاز و ضرورت فضای #مجلس و دولتمردان است.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/04/01 ساعت 10:01

  از یکی از وزیران شنیدم که به تازگی برخی نمایندگان #مجلس چند نوبت با آقای #بابک_زنجانی در #زندان دیدار داشته‌اند. خوب است #قوه_قضائیه گزارشی از این دیدارهای پرابهام به هیات رئیسه مجلس ارائه دهد و نظارت بیشتری بر عدم تبعیض در اجرای ضوابط دیدار با زندانیان داشته باشد.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/03/24 ساعت 20:45

  رئیس #کمیسیون_امنیت_ملی در جایگاه و اندازه خود نقش آفرین است. #فلاحت_پیشه در یکسال گذشته به تنهایی توانست نقش کمیسیون را ارتقاء دهد و رضایت بالایی را ایجاد کند. در شرایط حساس جاری مناسبات بین المللی ایران، درایت و شهامتی لازم است تا کمیسیون را از خط اعتدال فعلی خارج نکند. #مجلس

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/03/17 ساعت 13:32

  دیماه سال گذشته وضعیت حقوقی #دریای_خزر صدر اخبار قرارگرفت و شائبه‌های زیادی ایجاد شد. همزمان نمایندگانی اقدام به سئوال رسمی از وزیرامورخارجه نمودند و سئوال‌ها درکمیسیون امنیت ملی مطرح و پاسخ داده شد. این هفته ۳ سئوال نمایندگان دراین خصوص توسط دکتر #ظریف در #مجلس پاسخ داده می‌شود.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/03/07 ساعت 12:26

  اینجانب همراه با آقایان تابش، تاجگردون، #مطهری و وکیلی درجلسات مختلف مخالف رقابت برای ریاست #مجلس بودیم اما فضای هیجانی برتصمیم واقع بینانه غالب و رقابت تبدیل به قدرت نمایی درصحن به قیمت حذف مطهری شد. نتیجه حاصله فعلی درهفته قبل از انتخابات بارها توسط اعضا به آقای #عارف منعکس شد.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/02/16 ساعت 20:19

  نتایج رای #مجلس به ۳وضعیت قیمت #بنزین که درجلسه امروزانجام شد قیمت ثابت لیتری ۱۵۰۰ تومان ۱۰۲ موافق ۱۲۷ مخالف ۷ ممتنع ۶۰ لیترسهمیه ماهانه ۱۰۰۰ تومان ومازاد ۲۵۰۰ تومان ۵۷ موافق ۱۶۸ مخالف ۱۰ ممتنع اعمال کارت سوخت بدون افزایش قیمت (لیتری ۱۰۰۰ تومان) ۱۴۵ موافق ۷۷ مخالف ۹ ممتنع

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/02/02 ساعت 14:03

  علیرضا رحیمی طی تذکری کتبی در #مجلس مطرح کرد: ضرورت اقدام قضایی با سواستفاده از نام و تخریب اعتبار #هلال_احمر و ایجاد شائبه علیه کشور در افکار عمومی

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/01/20 ساعت 00:52

  آمریکائیها ازتوان دفاعی #ایران آگاهندو در پایان دادن به هراس خود ولو به قیمت برافروختن جهنمی تازه برای نیروهای نظامی #آمریکا در تلاشند. افزایش تنش درمنطقه #خلیج_فارس منجر به تضعیف #امنیت بین المللی وبی ثباتی در صلح جهانی میشود درایران اجماعی ملی وقاطع درحمایت از #سپاه وجوددارد.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/01/15 ساعت 00:14

  حلقه گردان شبکه پیامکهای تهدیدی درخصوص #FATF به نمایندگان (خلیل موحد) سر از شبکه افق درآورد و مفسر #گام_دوم شد.!! شبکه پیامک تهدیدی علیه نمایندگان با تضمین مصونیت راه بیاندازید و از #صدا_و_سیما انتن بگیرید.!! هرچه به #انتخابات ۹۸ نزدیک میشویم چهره سازی‌های سیما نمایان‌تر میشود.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/12/28 ساعت 10:13

  برنامه #نود به سیما برمیگردد. این خط، این نشون. با محبوبیتهای ملی مثل #عادل #فردوسی_پور با کینه ناشی از حسادت رفتار نکنید. نکند باورتان شده که شما تعیین کننده سلیقه مردمید؟؟!!! تصمیمات غلط دوام ندارند. با خواست عمومی نمی‌شود لجبازی کرد. #صدا_و_سیما

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/12/18 ساعت 20:22

  سفر دکتر #ظریف به عراق برای تدارک سفر رسمی #رئیس_جمهوری کشورمان نشانه مثبتی(هرچند اولیه)، در بازگرداندن نقش وزارت امور خارجه به جایگاه واقعی آن در #سیاست_خارجی تلقی میشود. پیش ازاین بارها چنین پیش سفرهایی، توسط مقاماتی غیراز وزیر امور خارجه انجام میشد که مداخله خاموش بشمار میرفت.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/12/11 ساعت 17:32

  متن #ایمیل محرمانه دکتر #ظریف به #رئیس_جمهور چگونه رصد ومنتشرشد؟ دکترظریف، میداند ایمیلش به رئیس جمهور ومتن #محرمانه #استعفا یش، #شنود شده و درسایتها منتشرشده است اماچیزی نمیگوید چون هم عادت کرده وهم دنبال حاشیه نیست. دردیدار امروزنمایندگان امیدبا ظریف نکاتی شنیدنی درسخنانش بود.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/12/07 ساعت 18:51

  آقای ولایتی طی ۱۶ سال دوره وزارت امور خارجه دو نوبت برای پاسخ به سئوال رسمی به #مجلس رفت و آقای #ظریف طی ۵ سال وزارتش ۱۸ بار برای پاسخ به سئوال رسمی نمایندگان در صحن مجلس حضور یافته است. در تمام ۱۸ سئوال طرح شده از دکتر ظریف #نمایندگان از پاسخهای وزیر قانع شده‌اند.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/12/03 ساعت 16:49

  با سفر دکتر #لاریجانی و هیات بلند پایه #ایران به #چین، انتظار بهبود مناسبات یخ زده چینی‌ها با ایران (در زمینه هایی چون امور بانکی، #انرژی، #حمل_و_نقل، بازرگانی و سرمایه گذاری) را داریم. تقویت مناسبات #تهران و #پکن بزودی در قالب برنامه راهبردی ۲۵ ساله تدوین و مبادله خواهد شد.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/11/28 ساعت 16:43

  طرح استیضاح رئیس جمهور نشانی واضح از عدم درک شرایط کشور و عصبانیت رقبای #روحانی دارد. چنین استیضاحی، دشمن شادکن و خلاف رویکرد #رهبری در حمایت از دولت است. امضاء کنندگان #استیضاح خود را در مقابل مردم قرار میدهند. #مجلس #امنیت_ملی

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/11/13 ساعت 12:36

  رئیس #مجلس با لغو سخنرانی خود در کرج برای مراسم ۲۲ بهمن، افراطیون را از پیش #فتنه خودبافته ۹۸ ناکام گذاشت. گویا تندروها #پیش_فتنه را از دهه فجر کلید میزنند اما هوشیاری برای همبستگی ملی پادزهر تفرقه سازان خواهد شد. #لاریجانی

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/11/08 ساعت 16:05

  امروزحین نطق آقای میرزایی نکو که خواهان رفع فوری #حصر شد آقایان ذوالنور و کریمی قدوسی برای تذکر به رئیس #مجلس مراجعه کردند. همانجابه آقای کریمی قدوسی گفتم این در جواب نطق شما است گفت نطق من فرمایشات آقا بود.!!! اتهام به مرحوم هاشمی وآقایان #خاتمی و موسوی را به #رهبری نسبت میدهند.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/11/06 ساعت 08:11

  عجیب است که #دولت، #مجلس، سران سه قوه و شورایعالی #امنیت_ملی موافق لوایح #پالرمو و #CFT( باشروط الحاقی مجلس) هستندو هیچ مقام ارشدنظامی نیز مخالفتی مطرح نکرده اما مخالفت برخی تریبون داران و #رسانه ملی، پرصداتر ازهمه ارکان حاکمیت، تصمیمات مهم برای سرنوشت کشور را به سایه میبرد.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/05/30 ساعت 13:39

  یکی ازعظام برحاکمی تاخت وحاکم پاسخی دندانشکن همی داد. ازحسن قضا، هردو یک دهه دور یک میز، گرد نشستندی و #استفراغ_زمان و سرنوشت خلق دردستان باکفایتشان بودی و هردو معاقب بودندی عندالله وخلقه. حاکم درپایان مرقوم داشته: فاعتبروا یااولوا الابصار #آیت_الله_یزدی #آیت_الله_آملی_لاریجانی

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/05/21 ساعت 13:17

  پس از حادثه #حج سال ۹۵ در منا، دکتر #ظریف شخصا گزارش کاملی از اقدامات وزارت امور خارجه به کمیسیون امنیت ملی #مجلس ارائه کرد. وزارتخارجه برای احقاق حقوق #شهدای_منا همه اقدامات ممکن حقوقی و سیاسی را انجام داده است. سازمان حج و #بعثه مسئول مستقیم مذاکرات و توافقات حج در هرسال هستند.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/05/11 ساعت 13:24

  بنظر می‌رسد معاون حقوقی رئیس #قوه_قضائیه با نگاهی افراطی یا احساسی، از نمایندگان #مجلس مطالبه طرح منع تحصیل فرزندان مقامات را کرده است. منع قانونی اشخاص برای تحصیل یا زندگی آنها در خارج از کشور خلاف #آزادی‌های مصرح در #قانون_اساسی و #حقوق_شهروندی است.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/05/09 ساعت 10:44

  وزیر کشور در جلسه کمیسیون #امنیت_ملی #مجلس اعلام کرد در تدبیری منسجم، همه پستها و گروههای #ایست_و_بازرسی #بسیج با هماهنگی و زیرنظر #نیروی_انتظامی عمل خواهند کرد. اگر چنین باشد از یک زاویه، چنین تدبیری گامی در جهت پاسخگویی و #انضباط بیشتر در مراکز و پایگاهها بسیج تلقی می‌شود.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/05/04 ساعت 13:50

  سال قبل درمذاکرات #بوریس_جانسون با رئیس #مجلس حضورداشتم. چندماموریت داشت ازجمله میانجیگری بین ایران و #عربستان وازادی نازنین #زاغری که دومی رانتوانست به نام وصراحت بیان کند. استدلال لاریجانی درنقش #انگلیس درچالشهای منطقه وهمسایگان آنقدرقوی بودکه بوریس فقط سکوت کرد. #Boris_Johnson

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/04/22 ساعت 10:51

  اگر بنا بود از #مجلس برای حقوق دانان شورای نگهبان، گزینه‌ای مطرح شود شایسته این بود که دو شخص ذی صلاح از دوطیف اصلی معرفی می‌شد تا رئیس قوه قضائیه و بالتبع خود #شورای_نگهبان با شائبه یک رویکرد سیاسی مواجه نشود. گر چه اساسا بی طرفی شورای نگهبان در امور سیاسی همواره یک اصل است.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/04/17 ساعت 08:51

  با تصمیم اخیر ایران، آمریکا و اروپا درموضع انفعال قرارگرفته‌اند. مدیریت این وضعیت برای رسیدن به منافع ایران نیازمند همدلی و همصدایی درکشور است. انتظار این است درچنین شرایط حساسی، مخالفان #برجام در کشور، با اظهارات یا واکنشهای هیجانی فضای مدیریت دولت نسبت به برجام را آشفته نسازند.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/04/11 ساعت 09:58

  در جریان اجلاس توسعه نظام پارلمانی در #مسکو، #پرچم #ایران و اسرائیل در دو ردیف قرار داشت. نماینده #مجلس ایران با تعصب، #پرچم_ایران را که در ردیف دوم بود و دیده نمیشد به ردیف اول آورد و پرچم اسرائیل را که در ردیف جلو بود با مهارت و سرعت به ردیف دوم فرستاد. #رژیم_اشغالگر

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/04/04 ساعت 08:22

  #تحریم اشخاص کلیدی طرف مقابل یعنی مهرپایان بر مسیرهای دیپلماتیک وبستن فضای #مذاکره بصورت یکجا. بازهم تناقض وآشفتگی درسیاست‌ بازی #ترامپ. برهم زدن آرامش منطقه نیازبه اعلام رسمی ندارد. تصمیمات بیخردانه اینچنین حجتی است آشکار بربن بست درسیاست خارجی #آمریکا. #ظریف #پهپاد_گلوبال_ها‌وک

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/03/26 ساعت 21:29

  مدلی جدید از #آبستراکسیون را طیف مقابل #فلاحت_پیشه امروز در #کمیسیون_امنیت_ملی به نمایش گذاشتند بی آنکه متهم به آبستراکسیون شوند.!! برای برگزاری #انتخابات هیات رییسه کمیسیون، تاخیر ۲۵ دقیقه‌ای در ورود به جلسه، علیرغم حضور سایر اعضاء، منجر به نرسیدن نصاب رسمیت جلسه شد. #مجلس

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/03/18 ساعت 11:42

  در آستانه #انتخابات کمیسیونهای #مجلس،ریاست کمیسیون ۲۳ نفره امنیت ملی درسال چهارم از اهمیت بیشتری برخودار است. رقابت بین فلاحت پیشه، ذوالنوری،کواکبیان واحتمالابروجردی، به نوعی وزن کشی فراکسیونی را نیز در پی خواهدداشت. سال قبل، فلاحت پیشه توانست ریاست ۱۴ ساله کمیسیون را تغییردهد.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/03/11 ساعت 10:11

  نحوه انعکاس گزارشهای مربوط به اقای #نجفی و آزردگی مردم ازبرخورد سخیف #صدا_و_سیما وعواملش، نشان داد مدیریت ارشدحاکم بر صداوسیما توانایی لازم را برای مدیریت و نظارت بر تلویزیون ندارد. انحرافات آشکار از معیارهای اخلاقی علاوه بر ضوابط قانونی، نشان از فضای مدیریت در سایه برسیما است.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/02/18 ساعت 11:21

  خروج ازبرجام توسط #ایران گزینه مطلوب آمریکاییها وگروه B است.برخی تندروها نیز ازداخل فشار برای خروج دارند. محدودکردن همکاریهای ایران پیام روشنی دارد، آمریکا واروپابه اجرای تعهدات خود برگردند وشرکای #برجام برای حفظ آن هزینه کنند. قلدری آمریکا نمیتواندفشار برای #مذاکرات باشد #مسکو

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/02/12 ساعت 13:50

  آقای شریعتمداری وزیرسابق صمت درهفته دوم سیل وضعیت خرما درماه رمضان راپیش بینی وبرای اقدام موثر وبموقع درکنترل قیمت به وزیرصمت ومقام ارشدوزارت جهاد خصوصی هشدارداد آقای رحمانی اصلا جواب نداد دومی هم با استدلالی سطحی انکارکرد وضعیت خرما نمونه‌ای ازبی پناهی مردم درمعیشتشان است #گرانی

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/01/29 ساعت 12:50

  در شرایطی که ایرانیها بیش از یک میلیون ازمحصولات اپل را خریداری واستفاده میکنند تحریم شرکت #اپل (و باصطلاح طراحان، آیفون) به شوخی بهارستانی شبیه‌تر است تا قانونگذاری در #مجلس. فرآیند مواجهه با #تحریم‌ها را شعاری و بیخاصیت نکنیم. قانون ممنوعیت استفاده از ماهواره هنوزهم رسمی است.!!

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/01/17 ساعت 20:57

  دو سال است که درمدیریت بحران خلاء قانونی داریم.!! قانون #مدیریت_بحران که آزمایشی بود ۲ سال قبل اعتبارش منقضی شدو ۴۵ ماه پیش #دولت لایحه مدیریت بحران را به #مجلس فرستاد. در روزهای پایانی ۹۷ این لایحه در مجلس تصویب شد واینک برای رفع ایرادهای #شورای_نگهبان تحت بررسی است. #سیل

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1398/01/14 ساعت 14:36

  امروز و در حضور #رهبری، دکتر #روحانی در سخنانش تایید کرد که #آمریکا از واریز کمکهای نقدی خارجی (ازجمله کمک ایرانیان خارج از کشور) برای #سیل به حساب #هلال_احمر ایران ممانعت کرده است. #تحریم #حقوق_بشر

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/12/20 ساعت 09:24

  مهم نیست که «سند تحول قضائی» نوآوری رئیس جدید #قوه_قضائیه باشد یامجموعه برنامه‌های اجرا نشده و نیمه تمام دردستگاه قضائی که به شکل سند تحول سر برآورده است. مهم اینست که تحول قضائی، فراتر از فناوریهای نو یا برنامه‌ای پنجساله، ضرورتی آشکار فراروی سیستم قضائی کشور است. #عدالت #قانون

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/12/11 ساعت 19:53

  با توضیح معاون پارلمانی وزارت امور خارجه مشخص شد ایمیل دکتر #ظریف به «دفتر رئیس جمهور» بوده و بصورت محرمانه ایمیل نشده است. انتشار سریع متن ایمیل دکتر ظریف با محتوای #استعفا در رسانه‌ها نشان از رصد و بهره برداری از ارتباطات ایشان دارد.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/12/11 ساعت 10:42

  یادداشت علیرضا رحیمی در روزنامه ایران: تصویب یا رد کنوانسیون‌های #پالرمو و #CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام منجر به قهرمان سازی از #مجمع و یا اعضای آن نخواهد شد اما سرنوشت کشور را در حوزه‌های اقتصادی و #سیاست_خارجی به غایت متاثر خواهد کرد.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/12/07 ساعت 00:18

  ظریف، دومی ندارد. جانشین او یا با کرنش مدیریتی خسارت ساز خواهد شد و یا به نام #انقلابیگری دستاوردهای زیادی را بر باد خواهد داد. اگر استعفای #ظریف جدی و قطعی باشد ثابت میکند خنجر مخالفان داخلی اثرگذار بوده است. فردا قبل از جلسه علنی #مجلس پشت پرده‌های #استعفا را بحث خواهیم کرد.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/11/29 ساعت 16:22

  درطول چندین هفته قبل ازحادثه تروریستی #خاش،مراجع امنیتی دولت در استان، ۱۶ هشداررسمی مبنی براحتمال وقوع اقدامات تروریستی به شورای تامین استان #سیستان_و_بلوچستان ارائه داده بودند.!! در هفته جاری اقدامات امنیتی قبل وبعد از #حادثه_تروریستی_خاش بطورمفصل در کمیسیون #امنیت ملی بررسی شد

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/11/19 ساعت 12:25

  قصه #رد_خون، انعکاس خط خیانت به وطن و بی خانمان کردن دهها هزارخانواده با #فریب و تزویر و باشعار دروغین واغواگر فدائیان خلق است. داستانی که درسایر انقلابها هم رخ داده امادر انقلاب اسلامی #ایران با وجه ایدئولوژیکش، تلخ‌تر نمایان شد. #هنر #سینما #فیلم #جشنواره #ماجرای_نیمروز_رد_خون

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/11/10 ساعت 16:36

  با وجود اعتراض خانواده شهداء به پروژه یکسانسازی قبور #شهیدان، به اصرار بنیاد شهید سالها برای این پروژه اعتبارلازم در #بودجه کشور منظور شده. انتقادامروز #رهبری از یکسان سازی قبور شهیدان نشان میدهد که ظاهرا آن اعتراضها دیر به رهبری منتقل و #بنیاد_شهید گزارش ناقصی به ایشان داده است.

 • علیرضا رحیمی   a_rahimi_mp@

  1397/11/07 ساعت 11:01

  مطرح کردن عجولانه طرح خام یک لیتر بنزین برای هر ایرانی و موج سواری رسانه‌ای بر آن، علاوه بر تشویش اذهان در شرایط جاری معیشتی مردم و اقتصادی کشور یک آشفتگی جدید ایجاد کرد. اگر توان اصلاح #اقتصاد و بهبود #معیشت مردم را ندارید کرامت آنها را با وعده دلالی #بنزین بیشتر خدشه دار نکنید.