• #عاشورا به ما یاد داد؛ هرچند همیشه حق تنهاست اما اگر با ولایت باشی جاودان خواهی شد،حتی اگر تعداد یزیدیان زمان به اندازه کل جهان باشند.
  انقلاب اسلامی ایران برگرفته از عاشوراست و
  شیعهٔ حسینی نه دل به امان‌نامهٔ یزید خوش میکند و نه با #برجام یزیدیان زمان تکلیفش را از یاد می‌برد.

 • آقای همتی، ایام #محرم و مزاح؟!
  اصحاب دولتی که زیپ، سنجاق قفلی، میخ، پیچ، دکمه‌لباس، غذای‌سگ، سنگ‌پا و دستهٔ‌کلنگ وارد میکرد و تنها رکوردش افزایش دلار ۳۰۰۰تومانی به ۳۳هزارتومان و بالا بردن ضرر مردم در بورس بود، نباید از صادرات و دلار و اقتصاد حرفی بزند!

 • منافقین در #مرصاد شکست سنگینی خوردند و از آن زمان تابه امروز در صددانتقام‌اند وآخرین عملیات هم ناامیدکردن مردم است که قطعا دراین عملیات نیزشکست خواهندخورد.
  قریب۱میلیون و۵۰۰هزار واحد #نهضت_ملی_مسکن تیری است برقلب این نفاق و هرچه تخریب بیشتر شود،نشان ازپیشروی بیشتردولت است.

 • به مدیرروابط عمومی وزارتخانه دستوردادم تا امکان بازدیداز پروژه‌های #نهضت_ملی_مسکن برای اصحاب رسانه را درتمام کشور مهیانماید.
  شماخبرنگاران،سفیران اطلاع‌رسانی ازپیشرفت بزرگترین پروژه عمرانی تاریخ کشورهستید
  برای راستی‌آزمایی عملکردمدیرانم هیچ محدودیتی وجودندارد.
  #روایت_پیشرفت

 • #عرفه یعنی شناخت و لازمه شناخت واقعی فهم تکلیف است، تکلیفی که امام حسین(ع) بخاطر آن از خانه خدا گذشت تا خون خدا شود!
  امروز از خداوند بخواهیم که چراغ شناخت تکلیف در این بیابان پر از کرب و بلا را به ما عطا کند تا راه گم نکنیم و محرم شویم که از محرم شدن والاتر است.

 • به روحیه انقلابی و جهادی جوانان وطن اعتماد دارم.
  تمامی مدیران شرکت‌های هواپیمایی و مسئولین سازمان هواپیمایی کشوری می‌بایست خودشان وسط میدان و حافظ منافع مردم باشند.

 • چهارمین صفحه #اینستاگرام شخصی‌ام را درحالی راه اندازی می‌کنم که بیشتر از همیشه به ارتباط بی‌واسطه باشما مردم فهیم ایران برای ارائه گزارش کار درخصوص خدمت‌های انجام پذیرفته و مهم‌تر از آن شنیدن واقعیات،انتقادات و پیشنهادات از زبان شمانیازمندم.

  بسم الله …
  https://www.instagram.com/p/CfLaiFVMnN۱/?igshid=YmMyMTA۲M۲Y=

 • در یازدهمین اجلاس مجمع جهانی شهری،فرصتی دست داد تا با معاون دبیرکل‌ سازمان‌ملل در اسکان‌بشر وحدود ۲۰وزیر مسکن و برنامه‌ریزی‌شهری کشورهای مختلف دیدار و رایزنی داشته باشم.
  طرح #نهضت_ملی_مسکن برای وزرای حاضر بسیارجذاب،و به گفته معاون دبیرکل الگوی مناسبی برای اسکان بشر خواهدشد.

 • جناب آقای @salehi_sm باحذف چند رام #قطار بالای ۳۰سال،گزارشی مبنی برتعدیل پرسنل شرکت‌های ریلی به بنده رسید!
  همانطورکه نگران جان مردم عزیز هستیم
  بایدنگران #معیشت کارکنان زحمتکش این قطارها نیز بود.باهمکاری مدیران شرکت‌ها بجای پاک‌کردن صورت مسئله،سریعاراهی برای حل موضوع پیدا کنید

 • سرکارخانم شریفی،شک ندارم عمدهٔ مردم عزیزما که مؤجرین هم جزئی از آنانند همیشه به‌قانون تمکین می‌نمایند وبرای این همراهی مشوق‌هایی نیز درنظر گرفته‌ایم.
  اماافراد اندکی که سودشان در اخلال بازار #اجاره_بها است بادستور دادستان و ورود دستگاه‌نظارتی تنبیهات سنگینی در انتظارشان خواهد بود.

 • برای هر سانت خاک پاک وطن خون دادیم تا نقشه شیرغران #ایران به اندازه یک وجب هم تغییر نکند!
  سیلی مردم غیور ایران هم سهم کسانی است که پای زبانشان از گلیم شعورشان بیشتر دراز شده و حرف از تجزیه میزنند! و فکر میکنند همه چیز مثل فوتبال، یک بازی است!
  #کردستان

 • اتکا به توان داخلی، کلید حل مشکلات کشور است. با تقدیر از اقدام شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، پیرو تاکیدات قبلی، سایر ارکان وزارت راه وشهرسازی نیز موظف به انجام «اقدامات عملیاتی» در زمینه حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان بوده و باید گزارش آن را بصورت دوره‌ای ارائه نمایند.

 • بامداد امروز برای بدرقهٔ اولین گروه اعزامی #حج در فرودگاه امام خمینی حضور پیدا کردم و به مسئولین امر تذکرات لازم برای خدمات‌دهی در شأن زائران را دادم.
  حال زائران مشتاق که سالها منتظر چنین روزی بودند وصف ناشدنی بود و از خداوندبرای همه مردم عزیزمان این حال معنوی و خوب را خواستارم.

 • همچنین راه ارتباطی مستقیم با بنده شماره همراه ۰۹۰۵٫۷۷۷٫۷۵۵۷ می‌باشد که در سریع‌ترین زمان ممکن از طریق مدیر کل حوزه وزارتی موارد کم کاری در پیگیری به اینجانب انتقال داده خواهد شد.
  با تجدید احترامات
  رستم قاسمی
  ۳)

 • شرمنده همه مردم عزیز ایران بخصوص داغ‌دیدگان هستم وتاساعتی دیگر درمحل حادثه حضور خواهم یافت
  همکاران بدانند مسئولیت این حادثه (فارغ از دلایل ارادی یا غیر ارادی) برعهده این وزارتخانه است اما وظیفه انسانی ما از این مسئولیت هم بالاتر بوده وباید با تلاش مضاعف تسلی خاطر بازماندگان باشیم

 • در واقع من نوکر شما مردم عزیز هستم

 • دست درازی به اموال #ایران ، آنهم برای زیاده خواهی کشور ثالث! بازی دو سر باختی بود که یونان شروع کرد اما شیرمردان #سپاه ایران تمام نمودند.
  ذلت امروز #یونان تجربه و هشدار خوبی برای دیگران است تا عاقبت بازیچهٔ شیطان بزرگ شدن را از نزدیک ببینند.
  إذا زلزلت الأرض زلزالها

 • #اسقاطیل می‌خواهد انتقام شکست جنود داعش به دست شیرمردان مدافع حرم در سوریه و عراق را با #ترور_سفارشی بگیرد اما نمیداند که هر جنایت و ترور، یک تیشهٔ جدید به ریشه خانه عنکبوت است.
  شهید خدایی؛ خدایی خدمت کرد، مردانه زندگی نمود و مظلومانه به فیض شهادت نائل شد.
  یادش گرامی

 • عارف واصل آیت الله #فاطمی_نیا از جمله علمایی بود که چون عامل به توصیه‌های خودش بود، در دل مردم جاداشت و امروز سنگینی غم عروج ملکوتیش بر دل مردم خصوصا جوانان حس می‌شود. وفات این مرد بزرگ را به همه مردم ایران تسلیت می‌گویم.
  راهش پر رهرو

 • استاد #نادر_طالب‌زاده از جمله انقلابیونی بود که عالمانه خط نفاق داخلی و صهیونیزم جهانی را رسوا کرد و تا آخرین نفس پای انقلاب ایستاد و در روز قدس به یاران شهیدش پیوست.
  روحش قرین رحمت الهی باد

 • بک یا الله …

 • از دست دادن هر جوان یعنی از دست رفتن یک تحول بزرگ در کشور
  و همه مسئولین وظیفه داریم که برای نخبگان جوان عزیز ایران فرش قرمز پهن کنیم و دستشان را برای کمک به هم میهنان ببوسیم.

 • یا مقلب القلوب والابصار
  فرا رسیدن سال ۱۴۰۱ وقرن جدید که متبرک به نام حضرت مهدی (عج) است را به تمامی مردم شریف ایران تبریک می‌گویم .
  ان شاءالله سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین برای وزارت راه و شهرسازی، سال سرعت گرفتن نهضت خانه سازی به عنوان صنعت پیشرو و اشتغال زا خواهد بود.

 • وما رمیت إذ رمیت ولٰکن الله رمىٰ
  دوران قداره کشی و زورگویی به پایان رسیده است از یادتان نرود که، یکی بزنید دهتا خواهید خورد!
  #أربیل

 • پس از سفر به #آذربایجان، امروز اولین پرواز از ایران به مقصد باکو بعد از گذشت دوسال توقف از فرودگاه امام خمینی(ره) با استقبال مسافران عزیز دو کشور انجام پذیرفت.
  با کار جهادی و همت جوانان در وزارتخانه #خدمت_بی_منت ادامه خواهد یافت.

 • دولت به دلایل مختلف مذاکره میکند امابه قول آیت الله رئیسی؛ مابه #أمریکا اعتمادی نداریم.
  آقا هم فرمودندآمریکا بدعهد و شمر زمان است.عقل سلیم میگوید نبایدبه وعدهٔ شمر اعتمادکرد.
  کارگزارن نظام باهدف بهبودمعیشت وحفظ اقتدار درحال مذاکره‌اند،امامذاکره‌ای که نتیجه‌اش #خسارت_محض نباشد.

 • عالیجناب! وقتی منبع اخبارتان #BBC باشد،معلوم است که از اخبارصحیح مطلع نمی‌شوید.
  قریب ۱میلیون و۵۰۰هزار واحد #نهضت_ملی_مسکن بانضمام واحدهایی که درهشت سال دولت شما قرار بودساخته شود و نشد! همگی به دست ایرانیان درحال ساخت است وبنده هم سرباز مردمم.
  نفت ومسکن هم ندارد آقای ژنرال همتی!

 • حضور مغتنم ریاست محترم جمهور در وزارت راه وشهرسازی و دستورات ویژهٔ ایشان به این وزارتخانه و اعضاء محترم دولت، فصل جدیدی را در خدمتگزاری رقم خواهد زد.
  معاونین و مدیران وزارت راه وشهرسازی باید مجدانه پیگیر این دستورات باشند تا خدمترسانی به مردم عزیز بیشتر و بهتر گردد.
  #دولت_مردمی

 • واقعهٔ #غدیر یک اتفاق وحادثه ساده نیست.
  غدیر نقشهٔ‌راهی است که راه حق را از باطل جدا می‌کند و میزانی است که تفاوت میان طاغوت با ولایت الله را مشخص می‌نماید.
  غدیر به وسعت تاریخ ادامه خواهد داشت و امروز ایران اسلامی پرچمدار ادامه مسیر پر فراز و نشیب تکامل دین است.
  #LiveLikeAli

 • شرکت #راه‌آهن به عنوان مجموعهٔ ناظر بر خدمات شرکت‌های ریلی، مسئول برخورد باشرکت خصوصی مهتاب سیرجم به دلیل عدم سرویس‌دهی مناسب است.
  همچنین در خصوص فیلم منتشر شده، لازم است واقعیات و خسارات وارد شده به قطار توسط چند مسافر، بیطرفانه اطلاع رسانی شده و قضاوت به مردم عزیز سپرده شود.

 • تعداد واحدهای درحال ساخت #نهضت_ملی_مسکن به۱/۵۰۰/۰۰۰ نزدیک میشودو امپراطوری رسانه‌های ضددولت سیزدهم اجازه دیده شدن اخبارپیشرفت طرح رانمیدهند
  آنهاکه دشمنند،اماتعجبم از رسانه‌های داخلی و‌خبرنگارانی است که بدون تحقیق اخبارآنها راپوشش میدهند ومردم را ناامید میکنند!
  #روایت_پیشرفت

 • بارها تاکید کرده‌ام هر عملی که باعث بدنام شدن نام ایران و تخریب ارتباط با همسایگان گردد، قابل اغماض نخواهد بود.
  به رؤسای سازمان #هواپیمایی و #تعزیرات اعلام نمودم تا برخورد قاطع انجام پذیرفته و به مردم عزیز اطلاع رسانی گردد.

 • شخصا این موضوع را رسیدگی میکنم تا در صورت تخلف با خاطیان برخورد جدی شود.
  از محسنات فضای #مجازی ارتباط مستفیم با شما مردم عزیز است. این نوع مسایل که از نظر منتقدین کوچک و از نظر من بزرگ است، با بروکراسی اداری و کارتابل حل و فصل نخواهد شد.

 • مرحوم #شهید_بهشتی هیچ‌گاه برای عافیت طلبی و خوش‌آمد دیگران تکلیف را زمین نگذاشت و هیچ وقت برای رسیدن به نتیجه، وسیله را توجیه نکرد.
  راه بهشتی الگوی خوبی برای همهٔ ما مدیران است تا از آبرویی که مردم به ما دادند بگذریم و تا پای جان از عهدی که با آنان بستیم صیانت کنیم.

 • وعدهٔ آن قمار باز برای بازگشت به کاخ سفید نه از سر قدرت که به خاطر ترس است.
  چون یقین دارند ما از #انتقام_سخت نخواهیم گذشت، و میدانند همچون سایهٔ مرگ از رگ گردن به آنها نزدیک‌تریم! چه در کاخ سفید و چه در برج ترامپ! فقط صبرمان زیاد است.
  #ترامپ
  #پمپئو

 • قول دادیم وضعیت #اجاره_خانه را بهبود ببخشیم که با اجرایی شدن بخشی از بستهٔ پیشنهادی، تمامی اجاره‌نامه‌ها به صورت خودکار تمدید وحکم تخلیه صادر نخواهدشد.
  بی‌شک قدم‌های بعدی در کنار نظارت میدانی جدی، اتفاقات مبارکی را برای آسایش مستأجرین رقم خواهد زد.
  تا آخر کنار مردم می‌مانیم.

 • اتکا به توان داخلی، کلید حل مشکلات کشور است. با تقدیر از اقدام شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، پیرو تاکیدات قبلی، سایر ارکان وزارت راه وشهرسازی نیز موظف به انجام «اقدامات عملیاتی» در زمینه حمایت از شرکت‌های #دانش‌_بنیان بوده و باید گزارش آن را بصورت دوره‌ای ارائه نمایند.

 • تیغ تیز #اجاره‌بها بر روی گردن قشر آسیب پذیر است و برداشتن آن نیازمندحرکتی جهادی و بزرگ و اقدامی فرا وزارتخانه‌ای می‌باشد.
  بسته جدید خروج از این بحران را باهمکاری صاحب‌نظران به رئیس محترم جمهورتقدیم کردیم که ان‌شاءالله باتایید #سران_قوا حرکتی اساسی بجای مسکن‌های زودگذر آغازشود.

 • التیام نخواهدیافت،اما وظیفه خودمیدانم ضمن ابراز همدردی و اندوه قلبی خویش،بابررسی فوری و برخورد باعامل یاعاملین هرنوع قصور که باعث این فاجعه گردیده،اندکی از درد این اتفاق را بکاهم.
  به همکارانم دستور دادم بصورت ۲۴ساعته پیگیر درمان مجروحین و تشییع باشکوه عزیزان ازدست رفته باشند.
  ۲)

 • إنالله وإناإلیه راجعون
  خانواده‌های محترم مرحومین و مجروحین حادثه غمبار #قطار_مشهد_یزد
  سلام‌علیکم
  مصیبت حاصل از فوت و جراحت اعضای خانواده شما عزیزان که به حق اعضای خانواده همه ما در ایران عزیزمان هستند آنقدر سنگین و جانکاه است که قطعا با تسلیت و دلجویی حقیر،
  ۱)

 • ایام سالگرد وفات همسرم که می‌رسد،خاطرات مجاهدت‌ها و همراهی‌هایش در زمان دفاع‌مقدس دوباره برایم زنده میشودکه چطور صبورانه برای فرزندانمان هم پدر بود و هم مادر
  #پانزده سال گذشت؛اما هنوز من مانده‌ام و یتیمی فرزندانی که جان و جهانشان مادر بود و هست.
  شادی روحش به فاتحه‌ای مهمانش کنید

 • مکتب #امام_خمینی به ما یاد داد هر برجامی که پشت میز مذاکره‌اش شیطان بزرگ باشد نافرجام است و ثابت کرد در هر جبهه‌ای پشتمان به خدا گرم باشد پیروزیم. ما در طول تاریخ انقلاب اسلامی هرجا که از این مکتب بزرگ دور افتادیم شرمنده مردم و شهدا شدیم.

 • آزادی #خرمشهر نشان داد که جوانان ما می‌توانند با اراده، معادلات را تغییر دهند.
  و امروز فتح خرمشهر ما، حل مشکل مسکن مردم و آزادی این نیاز مهم جامعه از دست مافیا و برخورد با هرنوع ترک فعل داخلی در اجرای طرح نهضت ملی مسکن است.

 • روابط عمومی چشم بینای هر مجموعه‌ای است که مسیر حرکت صحیح را برای ارکان سازمان باز می‌کند.
  مدیران مراکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه‌و‌شهرسازی باید تلاش کنند تا رسالت خطیر اطلاع رسانی خود را بر مبنای امیدآفرینی و تسهیل امور بر مردم عزیز پایه گذاری نمایند.

 • #عید_فطر ، عید بندگی خدا و رسیدن به خط پایان امتحانی هرچند سخت، اما زیباست.
  از خداوند میخواهم پایان تمام سختی‌های مردم عزیز ایران به شیرینی فطر رمضان باشد.
  عیدتان مبارک

 • رمز ماندگاری و جهانی شدن #روز_قدس ، ایستادگی و استقامت مردم و مسئولین کشور بر روی فرمان حضرت امام (ره) به عنوان آرمان انقلاب است.
  امروز هم کلید این پیروزی در مقابل تهدیدها و تحریم‌ها، همین ایستادگی و دوری از تفرقه و چند دستگی خواهدبود.
  #القدس_هی_المحور
  #FreePalestine

 • شهادت #امام_علی (ع) شروع جهادی به وسعت تمام تاریخ برای ایستادگی حق بر علیه باطل است که از کربلای عراق تا شلمچه ایران و از فلسطین اشغالی تا حرم اهل بیت(ع) ادامه دارد و تا قیام حضرت مهدی موعود(عج) ادامه خواهد یافت.

 • جامعه ما امروز بیشتر از همیشه نیازمند عمل به این فرمایش #امام_حسن_مجتبی است که می‌فرمایند؛ بین حق و باطل چهار انگشت فاصله دارد، آنچه را با چشم خود ببینی حق است؛ و آنچه را شنیدی یا آن که برایت نقل کنند چه بسا باطل باشد.
  میلاد کریم اهل بیت(ع) مبارک

 • درحاشیه کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و آذربایجان، سفری هم به جمهوری خودمختار #نخجوان داشتم تا راههای توسعه تجاری، تسهیل مراودات اتباع دو کشور و تحکیم ‌پیوندهای راهبردی در حوزه حمل و نقل را بررسی کنیم. یقین دارم این اتحاد و ارتباط چند برابر برجام انتفاع خواهد داشت.

 • ساکنان #خانه_عنکبوت بدانند هیچ گنبدی خانه متزلزلشان را محکم نخواهد ساخت!