• خاک #شیراز مفتخر به درآغوش کشیدن بزرگمردی ملقب به #حافظ است که عطر عاشقی و ایمانش مشام جهان را نوازش می‌دهد.
  در سالروز نکوداشت این عارف واصل مهمانتان می‌کنم به این بیت ازشعر خواجهٔ اهل راز که درس بزرگی است:
  نه عمر خضر بماند نه ملک اسکندر
  نزاع بر سر دنیی دون مکن درویش

 • درود خدا به دلاور مردان #کشتی که بار دیگر به دنیا اثبات نمودندجوانان #ایران هرجا که به قدرت خود تکیه نمایند پیروز و سربلند خواهندشد.
  خادمان شما در وزارت راه و شهرسازی به پاس این حماسه آفرینی در جام جهانی کشتی و به نیابت از مردم ایران،هدیه‌ای ویژه تقدیم مدال آوران عزیز خواهندنمود.

 • پهلوانان #حسن_یزدانی و #حسین_زارع باردیگر نشان دادندکه(ما می‌توانیم)برای جوانان ایرانی یک شعار نیست، بلکه اعتقادی راسخ برای رسیدن به بهترین هاست.
  قهرمانی این دو جوان باغیرت را به تمام مردم عزیز تبریک عرض نموده و ازخداوند متعال سلامتی و موفقیت شیران دلاور کشتی ایران را خواستارم.

 • اذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمة لایسدها شی
  عروج ملکوتی عارف واصل حضرت آیت الله حسن زاده آملی موجب تاسف و تألم گردید. بی شک وفات بزرگانی همچون حضرت علامه بیش از هرچیز تلنگری برای ماست تا یادمان باشد که در این دنیا چقدر زود دیر می‌شود!
  یاد عزیزش گرامی و راهش پر رهرو

 • حرکت شجاعانهٔ علی لندی عزیز و نائل شدن به مقام شهادت این نوجوان غیور ، بار دیگر به ما نشان داد که ایران سربلند همچون زمان دفاع مقدس، جوانان و نوجوانان بزرگی دارد که دنیا فقط در فیلم‌های هالیودی به خود دیده است.
  به احترام #شهید_علی_لندی تمام قد ایستاده و سرتعظیم فرود می‌آورم.

 • بازگشت به حال و هوای #دفاع_مقدس تنها عقب‌گردی است که از آن ضرر نخواهیم کرد! امروز در جبهه خدمت رسانی،خط مقدم ما مسکن و معیشت است و هرچقدر تخریب‌ها و کارشکنی‌ها بیشتر باشد یعنی راه را درست‌تر رفته‌ایم. همانطور که در جنگ هرچقدر به هدف نزدیک‌تر می‌شدیم شدت آتش دشمن هم بیشتر می‌شد!

 • حدود ۶۰۰هزار نفر عضو #سازمان_نظام_مهندسی_ساختمان هستند و باید حافظ منافع مهندسان بود.
  نباید از منافع این سازمان تنها عدهٔ خاصی بهره‌مند شوند. بخشنامه جدید تعارض منافع، موضوع مهمی است که باید در دستور کار همه دست‌ اندرکاران و مدیران کل راه و شهرسازی استان‌ها قرار بگیرد.

 • قانون جدید به ما اجازهٔ خوبی داده است که در آن زمین، وام و کمک‌های مناسب به مردم ارائه دهیم تا صاحب‌ خانه‌ای مناسب و در خور شأن یک ایرانی شوند.
  خدمتگزاران شما در وزارت راه و شهرسازی شبانه روز تلاش خواهند کرد که مردم نگرانی در خصوص #مسکن خود نداشته باشند.

 • در بازدید سرزده‌ای که از ایستگاه #راه_آهن تهران داشتم بیشتر از قبل به نجابت مردم عزیز ایران پی‌بردم.
  این کم توقعی باعث شده تا برخی مسئولین به حداقل‌های خدمت بسنده کنند. بی شک اولین شرط همکاری با بنده اعتقاد به این موضوع است که مردم ایران شایسته بهترین‌ها هستند.

 • عاشورا آینهٔ تمام نمای خیر و شر است و کربلا خطی میان مردان و نامردان روزگار …
  و این نام #حسین(ع) است که کشتی نجات در این طوفان بی انتهاست.

  سلام بر خون خدا
  #Hussain

 • نمایندگان محترم مجلس مطالبات مردمی بجایی دارند که نشان از کمبودهای بسیار است.
  در دومین گام ، امیدوارم به زودی خدمت را به سطحی برسانیم که به جای نگرانی از ناوگان فرسوده و جاده‌های مرگ ؛ مطالبهٔ مردم عزیز از ما راه‌اندازی #ناوگان_حمل_نقل_سبز باشد.
  یقین دارم که می‌شود و می‌توانیم.

 • #غدیر_روزتکمیل_دین به عنوان بزرگترین عید شیعیان فرصت خوبی است تا فکر کنیم چه بلایی بر سرنخبگان جامعه آمد، که اولین‌های بیعت با ولی امر در #غدیر_خم، چهل سال بعد، اولین‌های ایستادن روبروی ولی زمان خود در کربلا شدند! تا یادمان باشد انقلابی بودن شرط نیست، انقلابی ماندن اصل است!

 • عید قربان، عید بندگی و سربلندی از امتحان است و امروز امتحان بزرگ ما کمک به خوزستان بی آب است. هرسال به نیت دفع بلا دام قربانی می‌کنیم اما امسال باید با کمک هایمان، از بلای قربانی شدن دام و دارایی مردم مظلوم #خوزستان جلوگیری کنیم.
  #عید_قربان مبارک

 • جناب آقای دکتر #نیکزاد
  خبر فوت والده مؤمنه حضرتعالی باعث تأثر و تأسف گردید.
  اینجانب درگذشت آن بانوی بزرگوار که باتربیت فرزندان انقلابی و دوستدار اهل بیت(ع) دین خود به انقلاب اسلامی را خالصانه ادا نمودند؛ به شما و خانواده مکرمتان تسلیت عرض نموده وبرای ایشان علو درجات را خواستارم.

 • تصمیم داشتند به جنگ بی‌سوادی بروند که در شبیخون بی‌تدبیری و کم‌اهمیتی منابع انسانی در نظر دولتمردان گرفتار شدند و مظلومانه جان به جان آفرین تسلیم کردند.
  تاکی قرار است در جاده‌ها داغ نخبگان، #خبرنگاران، دانشجویان و #سربازان بر دل ایران بنشیند و آقایان به تسلیتی بسنده کنند؟!

 • انتخاب شایسته برادر ارجمند جناب آیت الله #رئیسی و فاصله معنی دار آراء نسبت به تفکر مقابل ایشان نشان داد که مطالبه مردم ؛ ایستادگی بر روی اصول و کار ، خدمت شبانه روزی و دوری از شعار ، تصمیمات غیر کارشناسی و بداخلاقی‌های سیاسی است که همواره در مشی آیت الله رئیسی قابل مشاهده است.

 • با پیروزی شیرین غیورمردان والیبالیست، دل‌های مردم ایران شاد شد. رمز پیروزی جوانان ما این است که نام #آمریکا برایشان به اندازهٔ دولتمردان بزرگ نیست!
  اگر تیم مذاکره کننده از تیم ملی #والیبال الگو می‌گرفت قطعا سه هیچ از کدخدا جلو می‌افتادیم.

 • بزرگواران مدعی اقتصاد به جای بازی و جوسازی با واژه‌های #پنج_دربرابر_یک ، بهتر است گزارشی از ارتباطشان با ۵+۱ به مردم بدهند!
  آیا هنوز هم معتقدید تحریم‌ها لغو شده‌اند و برنمی‌گردد؟!!
  #صداقت_بجای_دروغ

 • وضعیت امروز اقتصادی، سیاسی و فرهنگی جامعه برای این است که بعضی آقایان مسئول و دولتمردان، فقط از نام امام (ره) و پانزده خرداد بهرهٔ سیاسی برده‌اند! اما متاسفانه مکتب این بزرگمرد تاریخ را در اقتدار، ساده زیستی و #صداقت با مردم، تاریخ گذشته می‌دانند!
  #امام_مردم

 • امروز بیشتر از هر زمانی نیازمند به ید واحد برای تحقق گام دوم انقلاب هستیم. #انتخابات_۱۴۰۰ مانند شب عملیات است؛ اما این بار ایثار رنگ دیگری دارد و خط شکن کسی است که پرچم دار وفاق باشد.
  یقین دارم #حاج_قاسم دوباره از جبههٔ انقلاب، اتحاد میخواهد. نظر شما چیست؟!

 • امروز در دیدار با برادرم آقا #محسن_رضایی از بیم و امیدهای پیش روی ایران سرفراز گفتگو کردیم و هر دو بر این نکته اتفاق نظر داشتیم که باید برای برون رفت از وضع موجود تلاش کنیم، تا گفتمان انقلابی اصیل بر اداره امور کشور حاکم گردد و بتوانیم ایرانی بسازیم در تراز ایران.

 • برنامه‌های روی زمین مانده و قوانین در پستو جاخوش کرده بسیار است و نیاز به برنامه و قانون جدید نیست. اینبارمردم قبل ازشنیدن برنامه‌های خوش آب ورنگ به کارنامه افراد و واقعیت‌ها نگاه می‌کنند! #انتخابات پرشور صرفا در گرو گفتن واقعیات و کارنامه قوی است!
  دو صدگفته چون نیم کردار نیست …

 • رهبرمعظم انقلاب فرمودند: مسئله مردم«بیکاری جوانان،معیشت طبقات ضعیف و مافیای واردات» است که کمر تولید را می‌شکند و جوانان مبتکر و با انگیزه را مأیوس و کشاورزان زحمتکش را بیچاره می‌کند.
  این همان حرفی بود که بنده در این ایام عرض می‌کردم وبعضی دوستان انقلابی هم رد می‌کردند!
  #انتخابات

 • سوم خرداد سالگرد پیروزی بزرگمردانی است که با اقتدار ایستادند و ما می‌توانیم را به ما توانستیم تبدیل کردند. امروز هم نیاز کشور به افرادی است که مانند آن روزها، وسط میدان و #مرد_میدان باشند نه مانند بعضی آقایان که پشت جبهه بودند و تنها مسئولیتشان مصاحبه و اعلام پیروزی‌ها بود!

 • هیمنهٔ پوشالی صهیونیزم دوباره با مقاومت پیروزمندانهٔ مردان و زنان سرافراز #فلسطین در هم شکست تا به عاشقان مذاکره نشان دهد غول استکباری که در دیپلماسی برای خود ساخته‌اند در عرصهٔ میدان، خانهٔ عنکبوتی بیش نیست! و این میدان #حاج_قاسم هاست که حرف آخر را رقم خواهد زد.

 • در جلسه حرم مطهر شاهچراغ(ع) مقرر شد، ظرف دوهفته طرح‌های لازم در خصوص ایجاد راه‌های جدید دسترسی و نیز توسعه و آبادسازی اطراف بافت تاریخی حرم مطهر ارائه گردد. تکلیف همهٔ ما این است تا کمک کنیم فضای این منطقه به صورت جهادی، به محیطی در شأن سومین حرم اهل بیت(ع) تبدیل گردد.

 • ضمن تشکر از دغدغه شما، موضوع رو بررسی کردم ، نماینده وزارتخانه صرفا برای پاسخگویی به برخی ابهامات و انتخاب سرپرست به شیراز آمده است. در برخورد با فساد با هیچ احدی تعارف نخواهیم کرد.

 • بامأموریت ویژه‌ای که به معاونین وزارتخانه داده شد مشکل مسیر نوردوز به ارمنستان و کریدور قفقاز رفع و به زودی نیز نقشهٔ ترانزیتی آن منطقه کاملا تغییرخواهدنمود.
  کسانی که دراین خصوص شیطنت کردندبدانند هیچ راهی برای ما بسته نمی‌ماند اما پل‌های شکستهٔ پشت سرآنها به سادگی ترمیم نخواهدشد!

 • تعدادی از زائرین عزیز با وجود خرید بلیط به دلایل مختلف موفق به سفر نشدند.به همین جهت مقرر شد وجه کامل بلیط بدون کسر خسارت به ایشان عودت داده شود.شرکت‌های هواپیمایی موظف به پرداخت مابه‌التفاوت بلیط (که بیشتراز قیمت مصوب اخذ گردیده)هستند و غیر از این با خاطیان برخورد جدی خواهم کرد.

 • در فرودگاه حضرت امام (ره) به مسئولین پروازهای العراقیه تاکید نمودم؛ همهٔ زائرین #اربعین که بلیط این شرکت هواپیمایی را دارند باید تا امشب عازم شوند و هیچگونه توجیهی مورد قبول نیست و قطعا با افرادی که در این خصوص از مردم عزیز ایران سؤاستفاده نمودند برخور خواهم نمود.

 • قانون جهش تولید و تأمین مسکن برای از بین رفتن دغدغهٔ مهم مردم شریف ایران، توسط ریاست محترم جمهور ابلاغ گردید.
  همکاران عزیز در وزارت راه و شهرسازی برای جهادی بزرگ به پهنای خاک ایران زمین آماده باشند.

  بسم الله الرحمن الرحیم …

  #جهاد_مقدس https://pic.twitter.com/۵MQzUSfABZ

 • رفاه و آرامش زائرین #اربعین خط قرمز ماست.به معاون حمل ونقل،رئیس سازمان هواپیمایی وتمام مسئولین زیربط دستور دادم با هرگونه گران‌فروشی بلیت اربعین برخورد کنند.
  شخصا گزارشات را پیگیری و بازرس ویژه‌ای در فرودگاه‌ها مستقر کرده‌ام و از فردا نظارت میدانی در دفاتر فروش نیز ایجادخواهدشد.

 • قبول زحمت و حضور برادر عزیزم دکتر غضنفری در وزارت راه و شهرسازی با همهٔ مشغله و مسئولیت هایی که داشتند، باعث برکات بسیار است.
  بی شک تعهد ولایی و سوابق کلان علمی و اجرایی ایشان پشتوانهٔ خوبی برای خدمتگزاری به مردم شریف ایران خواهد بود.

 • چابهار بیشترین حاشیه نشینی را در میان شهر‌های کشور دارد و این در شأن شهری با تاریخ کهن ؛ مردمی بزرگ و فرصت‌های کم نظیر اقتصادی نیست ، سیستان و بلوچستان مظلوم است و در اولویت خدمت رسانی و سرمایه گذاری در حوزه‌های مسکن ، بنادر ، راه و شهرسازی خواهد بود.

 • بعد از اعتماد ریاست محترم جمهور، رأی قاطع نمایندگان انقلابی مجلس شورای اسلامی به اینجانب ؛ پشتوانه‌ای بزرگ برای خدمت خواهد شد.
  مردم عزیز ایران شایسته بهترین‌ها هستند و قول میدهم تا رسیدن به مطلوب چراغ این وزارتخانه خاموش نخواهد گردید.
  یا علی …

 • با دشمن سازش نکرد …
  دستانش را قطع کردند تا علمش بر زمین افتد. اما نمیدانستند کسی که به علمدار کربلا حضرت #عباس بن علی(ع) اقتدا کند؛ پرچمش تا قیامت بر زمین نخواهد ماند.
  حقیقتا که تاسوعا روز بزرگداشت علمداران سپاه اسلام و #حاج_قاسم هاست.

 • اولین گام در حوزهٔ مسکن،برداشتن تیغ تیز بی‌سرو سامانی #اجاره از گلوی نحیف اقشار آسیب پذیر است.
  وضع موجود باعث گردیده مسکن که باید جایگاه سکنی و آسایش باشد به بزرگترین دغدغه و گرفتاری مردم تبدیل شده است.
  امروز بعد از مشکل کرونا مهمترین دغدغه دولت سیزدهم #معیشت و #مسکن مردم است.

 • انالله و انا الیه راجعون
  برادر ارجمند، سردارحاج ‌حسن پلارک‌
  ضایعه درگذشت همسر مکرمه و مومنه‌تان را از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان که سالها در کنارتان زینب(س)گونه مجاهدت نمودند علو درجات و برای شما و خانواده محترم صبر جزیل را خواستارم.
  #رستم_قاسمی

 • باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم
  آن کسی که باید ببیند ، می‌بیند.

  مکتب #حاج_قاسم

 • مقام معظم رهبری #واکسن_ایرانی زدند تا به همه مسئولین بار دیگر گوشزد کنند که راه برون رفت از مشکلات اعتماد به داخل و نخبگان ایرانی است نه دست دراز کردن به سوی غربی که تمدن و علمش را از ما گرفته است.

 • #خیر قاطع آیت الله رئیسی در جواب به NOبایدن نشان از تغییر دیپلماسی التماس به دیپلماسی #اقتدار دارد. آقایان دولت تدبیر و امید هم اگر توان گفتن چند خیر قاطع به زیاده خواهان داشتند امروز برجام بی فرجام نبود!
  شک ندارم که این اقتدار بازی را به نفع #ایران تغییر خواهد داد.

 • ولایتمداری حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) در بیعت و اعلام رهبری برادر کوچکتر خود امام رضا(ع)، به همه ما خصوصا کاندیداهای محترم جبهه انقلاب در #انتخابات۱۴۰۰ می‌آموزد که اگر از خودمان بگذریم و به تکلیف عمل کنیم خداوند عزتی بزرگ‌تر نصیبمان خواهد کرد.
  روز بزرگداشت شاهچراغ(ع) گرامی باد

 • پیروزی تیم ملی #ایران در غربت را به مردم عزیز و بازیکنان و مربیان سخت کوش تبریک می‌گویم.
  یک خسته نباشید ویژه هم به دولت ژنرال‌ها عرض کنیم که برجامشان حتی به درد گرفتن میزبانی بازی‌های مقدماتی هم نخورد.
  اگر به شعار و جوسازی رأی دهیم نتیجه از این هم بدتر خواهد شد!
  #انتخابات_۱۴۰۰

 • ادبیات، عصبیت و توهین‌های آقای #همتی نشان داد که ایشان همان #حسن_روحانی است! اما تنها قبا را با کت شلوار و ریش بلند را با صورت صاف تغییر داده است!
  یادمان باشد دلار ۳هزارتومانی را همین روحیه به دلار ۲۵ هزارتومانی تبدیل کرد.

 • آقای #مهرعلیزاده گفتند؛ چرا به مساجد آمدند و بسته معیشتی درست کردند، بجای این کار با پولش به مردم #واکسن میزدند!
  بزرگوار! شما واقعا بی خبرید که بسته‌های غذایی را مردم تهیه کردند؟ یا توقع دارید پول واکسن را هم مردم تامین کنند؟
  سالی که نکوست از بهارش پیداست!
  #انتخابات۱۴۰۰

 • دیدار امروز با برادرم #سعید_جلیلی بسیار خوب و سازنده بود. در خصوص نیاز به تغییر ریل گفتمان سیاست خارجی از التماس به اقتدار و لزوم فعالسازی دیپلماسی پویای اقتصادی مباحث خوبی مطرح شد.
  اتحاد و برادری رمز پیروزی گفتمان انقلاب در #انتخابات۱۴۰۰ خواهد بود.

 • از ارکان اصلی حکمرانی عزتمندانه، مثلث سلامت، امنیت و معیشت است که باشعار عملی نخواهد بود.
  دولت، میدان عمل است نه محل آزمون و خطای تئوری‌ها وپایان نامه‌های دانشگاهی!
  یادمان باشد یک انتخاب اشتباه چطور کشور را اینچنین به عقب برد!
  #انتخابات۱۴۰۰

 • اخیرا صفحاتی با نام و تصویر بنده درحال تایید و یاتخریب کاندیداهای محترم می‌باشند که به اطلاع می‌رساند نظرات رسمی بنده صرفادر این صفحه وهمچنین صفحات
  اینستاگرام
  https://instagram.com/ir.ghasemi?utm_medium=copy_link…
  وب سایت
  https://rostamghasemi.ir
  تلگرام
  https://t.me/rostam_ghassemi
  منتشر می‌گردد.

 • با این جمله آمدم (من #رستم_قاسمی سرباز وطن)و حال که تکلیف ادامه راه از روی دوش این حقیر برداشته شدخدا را شاکرم وبا همین جمله مثل گذشته به رسم سربازی،برای رهایی از وضع موجود تلاش خواهم کرد تا ان شاءالله این انتخابات،پرشور و به نفع اقتصادومعیشت مردم رنج دیده عزیز به اتمام رسد.

 • برادرانم در جبهه انقلاب باید مواظب باشند از خناسانی که تا دیروز به ائمه و انقلاب فحاشی می‌کردند ولی امروز به بهانه حمایت از #جوانگرایی و انقلابی‌گری در حال اجرای نقشه شوم اختلاف افکنی‌اند، تبری بجویند؛ چراکه امروز فتنه اکبر نفوذ این منافقان در میان صاحبان گفتمان ارزشی است.