• پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/08/24 ساعت 22:13

  اصفهان که میزبان پیکر پاک ۴ شهید خانواده تاج الدین است،اینبار به میزبانی برادر و عموی شهیدان،نماینده خدوم دو دوره خود،زنده یاد عبدالرحمن تاج الدین که در حین خدمت به میهن دعوت حق را لبیک گفت،می رود.این مصیبت تلخ را به ناهید تاج الدین عزیز نماینده مردم اصفهان صمیمانه تسلیت می‌گویم

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/08/22 ساعت 18:15

  برخلاف برخی آقازاده‌ها #حناچی از مدیرانی است که از صفر و گام به گام پله‌های ترقی را طی کرده است رویکرد علمی و پرهیز از سیاسی کاری مهمترین شاخصه وی در مسئولیتهای پیشین بوده امیدوارم با حمایت یکپارچه تمامی اعضای شورا و با استفاده از #جوانان متخصص تحولات خوبی را در پایتخت شاهد باشیم

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/08/18 ساعت 16:26

  اصلاح طلبی یک مشی است و به افراد خاصی گره نخورده است، قانون منع بکارگیری بازنشستگان نیز اقدامی اصلاح طلبانه است. اگر اصلاح امور اولویت باشد باید میدان را در اختیار جوانان متخصصی که جسارت انجام کارهای بزرگ دارند، قرار دهیم. #اصلاحات #منع_بکارگیری_بازنشستگان

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/08/12 ساعت 17:09

  خردورزی، #وحدت_ملی و اجتناب از درگیریهای جناحی، ۳ اصل ضروری برای ایستادگی در برابر تحریمهای ظالمانه دولت آمریکا علیه ایران است.شاید بدعهدی ترامپ در برجام و بازگرداندن تحریمها علیه ایران پیچ دشواری برای مسئولان باشد اما اتحاد در برابر دشمن بیگانه رمز پیروزی ما ایرانیان بوده و هست.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/07/30 ساعت 18:01

  #رشتو ۲_اکنون نوبت فقیهان معزز و حقوقدانان محترم شورای نگهبان است که مصلحت ایران و مردم را در نظر بگیرند. امیدوارم همانطور که آیت الله جنتی گفته اند «نتیجه عملکرد ما به نفع اسلام و انقلاب و تضمین کننده عزت کشور باشد.»

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/07/23 ساعت 12:44

  امروز در افتتاحیه مجمع عمومی اجلاس جهانی اتحادیه بین المجالس #IPU هیات ایرانی پیشنهاد داد که کمکهای داوطلبانه کشورها به دبیرخانه IPU نباید بر روی سیاستهای کلی اثر بگذارد، بنابراین کشورهایی که کمکهای داوطلبانه میکنند نباید سیاستهای خود را به دبیرخانه IPU تحمیل کنند.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/07/11 ساعت 17:50

  میز خدمت که قرار بود تسهیل گر انجام وظایف وزارتخانه‌ها باشد چنان بر چرخ تجارت ایران زنجیر زده است که گویا منفعت باندهایی خاص با زیاد کردن بروکراسی دولتی و کند کردن روند تامین نیازهای مردم گره خورده است، ادامه این روند خدمت در وزارت صمت را با خفت مواجه خواهد کرد.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/07/04 ساعت 13:48

  صدای اقتدار، صلح طلبی و منطق چند جانبه گرایی مردمی نجیب با تمدنی کهن از تریبون سازمان ملل به گوش جهانیان رسید. نفی خشونت طلبی، دعوت به مذاکره و مراوده عزتمند با همسایگان مسلک همیشگی ایرانیان بوده است. #صلح #ایران

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/06/14 ساعت 08:40

  لوایح ۴گانه که در حال تصویب در مجلس است و FATF یکی از آنهاست میتواند تبادلات پولی بین المللی ما را تسهیل کرده و از دستاورد این اتفاق ضمن ثبات در بازار ارز میتوان قیمت آن را حتی به میزان ۵۰٪ قیمت فعلی کاهش داد.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/05/20 ساعت 09:13

  دکتر پزشکیان از پاک دست‌ترین و مخلص‌ترین مدیران جمهوری اسلامی است که با تواضع و دلسوزی فراوان برای حل مشکلات اقشار ضعیف جامعه تلاش میکند. اتهام زنی به نیروهای خدوم و اصیل انقلاب که هم نشینی با فقرا را افتخار خود میدانند گناهی نابخشودنی است.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/04/30 ساعت 19:59

  قریب به ۱۰ ماه پیش که در کمیسیون شوراها و امور داخلی #مجلس، اصلاح قانون شوراهای اسلامی را برای حضور #اقلیت‌ها بررسی می‌کردیم، فضای حاکم بر افکار عمومی به نتیجه بخش بودن آن امیدوار نبود. امروز روشن شد که #اصلاحات در کشور هر چند دشوار، اما #شدنی_است.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/04/06 ساعت 17:11

  واقعیت آن است که تصمیم #ترامپ، شوک به #اقتصاد ایران وارد کرده و هجوم مردم به بازار #سکه، #دلار و #خودرو، ناشی از نگرانی آن‌ها نسبت به آینده‌ی کشور است. ایجاد #ثبات در این شرایط، نسخه‌ی #سیاسی دارد. مردم باید اراده‌ی حل مسئله را در تصمیم #رئیس_جمهور ببینند. #تغییر_رئیس_بانک_مرکزی

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/03/31 ساعت 14:56

  با وجود اینکه انتظارات #مردم از #دولت عمیق و اساسی است، اما نباید از تلاش و ایستادگی شخص #رییس_جمهور، #وزیر_کشور و #استاندار_تهران برای پخش #خانوادگی مسابقه فوتبال دیشب در #ورزشگاه_آزادی چشم پوشی نمود. از خداوند متعال تداوم توفیق ایشان در حل مطالبات #مردم _نجیب_ایران را خواستارم.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/03/17 ساعت 12:33

  انتشار فهرست وکلای مورد تأیید #دستگاه_قضائی برای وکالت در پرونده‌های #سیاسی و #امنیتی، حاصل مصوبه‌ی مجلس شورای اسلامی در دوره‌ی نهم است. اصلاح این قانون را پیگیری خواهم کرد. وظیفه‌ی نماینده صرفاً انتقاد از مسائل کشور نیست. مهمتر از نقد، #راهکار و #حل_مسئله در حیطه‌ی اختیارات است.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/03/05 ساعت 15:39

  در مبانی #اسلام، #شرع و #عقل موید یکدیگرند. شروطی که در طرح #ازدواج_دختران_بدون_اذن_پدر آمده، شرعی است. فارغ از جنسیت، فردی که از منظر عقلی به بلوغ رسیده نیازی به اجازه برای تعیین مسیر زندگی خود ندارد. #سقف_شیشه_ای

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/02/18 ساعت 11:18

  در نظام #آموزش_و_پروش کشور چه ضعفی وجود دارد که ۳ دانش آموز طی هماهنگی با هم اقدام به #خودکشی می‌کنند؟ از وزیر آموزش و پرورش می‌خواهم علاوه بر توضیح در خصوص این اتفاق ناگوار، گزارشی از روند تغییرات شیوع #آسیب_های_اجتماعی در #دانش_آموزان منتشر کند.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/01/30 ساعت 17:24

  با انتشار فیلم کتک زدن یک دختر توسط پلیس، وقت آن است که فرمانده نیروی انتظامی توضیح دهند تشکیل #پلیس_امنیت_اخلاقی، چه ثمرات مثبتی در حفظ امنیت اخلاقی جامعه داشته است؟ روشن شدن ابعاد موضوع را تا مجازات خاطیان، همراه با همکارانم در #فراکسیون #زنان و #خانواده مجلس دنبال خواهیم کرد.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1397/01/20 ساعت 14:12

  افزایش قیمت #دلار، حاصلِ مجموعه‌ای از اشتباهات است. دولت با #انفعال، برخی فعالین بازار با #احتکار و مردم با صف بستن پشت صرافی‌ها. با این حال مسئولیت تنظیم بازار با #دولت است. هشدار می‌دهم که عدم اقدام موثر و فوری دولت برای کاهش قیمت ارز، برخورد قاطع #مجلس را در پی خواهد داشت.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1396/12/28 ساعت 11:56

  حراست از #امنیت_ملی، کنترل #جرائم_سایبری و مقابله با #تهاجم_فرهنگی، راهبردهای مطلوبی هستند که چنانچه تحقق آنها از روش‌های نامطلوبی چون #فیلترینگ دنبال شود، #نتیجه_عکس خواهد داد.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1396/12/20 ساعت 11:40

  صدور حکم #حبس با استناد به جملاتی که از سر خیرخواهی و برای اصلاح ایرادات نظام مدیریتی کشور بر زبان آورده شده، موجب می‌شود هیچ امیدی برای اصلاح امور باقی نماند. #کرباسچی

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1396/12/11 ساعت 13:30

  اقدامات #احمدی_نژاد و هم قماشان او اگر به #نظام آسیب نزند، قطعاً به تفکر و جریان #اصلاحات آسیب خواهد زد. باید مراقب بود که #اصلاحات_تدریجی با #جریان_انحرافی و #اغتشاش_سیاسی مخلوط نشود.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1396/12/08 ساعت 13:01

  در هنگامه‌ای که ایجاد #نهضت_گفتگوی_ملی یک ضرورت است، پیشنهاد میکنم شورایی متشکل از اصلاحطلبان آقایان #محمد_خاتمی، #حسن_خمینی، و #حسن_روحانی و اصولگرایان آقایان #موحدی_کرمانی، #آملی_لاریجانی و #محمد_یزدی به دور از همه اختلاف‌نظرها، مصالح مردم را درنظر گرفته و باب گفتگو را باز کنند

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1396/11/26 ساعت 20:51

  درخواست‌های بسیاری از #بازنشستگان عزیز برای افزایش اعتبار #همسان‌سازی_حقوق آن‌ها دریافت کرده‌ام. پیشنهاد این افزایش در بودجه سال آینده توسط نمایندگان تنظیم و به هیئت رئیسه ارائه شده است. به جِد پیگیر تصویب آن خواهم بود. #بازنشستگان #حقوق_بازنشستگان

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1396/11/16 ساعت 19:02

  پیش بینی صندوق بین المللی پول از نرخ رشد اقتصادی ایران حدفاصل سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱ نشان دهنده‌ی حفظ #رشد_مثبت ۳ تا ۶ درصدی در ۵ سال متمادی است. این مهم که پس از انقلاب کم سابقه است، ثمره افزایش #انضباط_اقتصادی نسبت به گذشته و #دستاورد_برجام است.

 • پروانه مافی   ParvanehMafi@

  1396/11/09 ساعت 12:30

  همانطور که به نحوه #مدیریت_بحران در کشور همیشه نقد وارد بوده و هست، به عدم #مشارکت موثر #مردم در حل برخی مسائل مانند برف روبیِ مقابل منازل یا تکاندن برف درختان نیز نقد وارد است. تا دولت و ملت همیارِ هم نباشند، همواره در حل مسائل اینچنینی با ایراد مواجه خواهیم بود. #برف #شهردارى