• بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/05/29 ساعت 13:04

  یک جرم مسئولان سایپا و ایران‌خودرو گران کردن خودرو اعلام شده. پس پولهای اضافه‌ را به مردم برگردانید و بعد پاسخ دهید که چرا رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده، تا چندى پیش عضو هیات مدیره خودروسازی بود؟ وزارت صمت و این سازمان تحت مدیریتش هم باید نسبت به گرانى خودرو پاسخگو باشند.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/05/26 ساعت 08:20

  ۱/۲- پرده دوم فساد در خودروسازی: آیا میدانید برای صندوقدار شدن پژو ۲۰۶ چقدر از جیب مردم هزینه شد؟ این رقم را خودم هم نتوانستم باور کنم و با چند بار بررسی متقاعد شدم که واقعا ۲۵۰ میلیون دلار برای تعبیه صندوق عقب در پژو۲۰۶، هزینه شده! (با قیمت امروز دلار، حدود ۳هزار میلیارد تومان)/

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/05/25 ساعت 12:42

  ۳/۳- زمان استاندارد طراحى یک خودرو در جهان هم دو تا سه سال است ولى طراحى سمند ٧ سال زمان برد. این مشت نمونه خروار بود و به زودی پرده‌ای دیگر از یک فساد بزرگتر در #مافیای_خودرو را اعلام می‌کنم.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/05/25 ساعت 12:42

  ۲/۳- اسنادى در دست است که نشان مى دهد وام اخذ شده بابت طراحى خودروى ملى بیشتر از این مبلغ است و این در حالی است که یک طراح ایرانی برندهای معتبر خودرو در جهان، همان زمان حاضر بود به رایگان، طراحی خودروی ملی را انجام دهد. اما چون برای سودجویان، منفعت نداشت، نپذیرفتند/

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/02/18 ساعت 23:00

  کاش آقای مطهری بعداز تعرض در مدرسه غرب تهران، ماجرای مدرسه تاکستان، مرگ کودکان معصوم مدرسه زاهدان و ده‌ها بلای دیگر از وزیر آ.پ سوال می‌کردند، البته هنوز دیر نیست. آقای بطحایی، آیا آنچه برایش سه مأمور گماشتید، از جان،آبرو، امنیت وسلامت فرزندان مردم مهمتر بود که از کنارشان گذشتید؟

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/02/08 ساعت 10:41

  آقای @azarijahromi بعداز پیامکهای هفته قبل،وعده دادید «صورتحساب صحیح» ارسال می‌شود. در پیام به ظاهر اصلاح شده،مبلغ بی تناسب قبلی،تقریبا نصف شده و گویا مخابرات به مرگ گرفته بود تا مشترکان به تب راضى شوند. بوی دستکاری دیگری می‌آید و منتظر گزارش واقعی آنچه درحال وقوع است، هستیم.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/01/24 ساعت 13:40

  گستردگی اثرات #سیل و لزوم امدادرسانی وسیع ملی بر کسی پوشیده نیست. برای جذب وتوزیع کمکهای مردم، نیازمند سازمانهای مردم‌نهاد و در صورت نیاز نظارت بر کار آنها هستیم. امیدوارم رئیس محترم قوه قضاییه، موانعی که اغلب مربوط به دوره قبل از ایشان است را از مسیر افراد و ان‌جی‌او‌ها بردارند.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/01/14 ساعت 13:37

  نبود افراد کارآمد از مناطق مختلف کشور در مناصب وکابینه‌ها، در مردم حس تبعیض ایجاد کرده و میتواند به وفاق ملى خدشه بزند. در سیل اخیر با این سخن موکلانمان روبرو بودیم که «دلیل مشکلات زیرساختی و ناهماهنگی در مدیریت بحران برخی مناطق غرب و جنوب،غیبت اهالی این مناطق در ارکان کشور است!»

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/01/09 ساعت 01:54

  در روزهای تلخ #سیل و داغدار شدن جمعی از مردم کشورمان، مردم #شیراز با گشودن درهای خانه‌ها و هتل‌ها، امداد به مسافران آسیب دیده و اسکان و غذا رسانی و حتی تعمیر رایگان خودروهای آسیب دیده، «رواق منظر چشم من آشیانه توست» را تفسیر کردند و آینه فرهنگ پارسی «بنی آدم اعضای یکدیگرند» شدند.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/12/08 ساعت 09:58

  خیلی‌ها می‌گویند ظریف باید برگردد یا رئیس جمهور باید او را برگرداند. بازگشت ظریف در شرایطی که شأن و جایگاه وزارت خارجه رعایت نشود و به قول خود او مایه بی‌اعتباری‌اش در جهان شود، نه به نفع ظریف است، نه به نفع کشور. وزارت امورخارجه را به جایگاه واقعی خود برگردانید ظریف هم برمیگردد.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/11/28 ساعت 23:41

  باز هم دم خروس: #مافیاى_خودرو با عدم انجام تعهدات، قیمت را افزایش سپس پیشنهاد ٥٪؜ زیر قیمت بازار میدهد. هنوز ۲۴ساعت از جهش قیمت خودروهای داخلی نگذشته،به بهانه شکستن حباب،فروش نقدی را مطرح میکند. به شعورملت توهین نکنید،اگر خودرو دارید،پیش فروشهای قبلی را تحویل دهید،حبابها میشکنند.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/11/27 ساعت 16:10

  اگر دانستن حق مردم است،برای ثبت در تاریخ،مذاکرات مجمع تشخیص مصلحت درباره پالرمو و CFT پخش زنده شود تا استدلالهایی که مصوبه مجلس را معطل نگاه داشته به گوش همه برسد. اگر هم مجمع امکان تصمیم‌گیری در فرصت اندک باقیمانده را ندارد،تصمیم نهایی را طبق اصل ۵۹ ق.اساسی به #رفراندوم بگذاریم.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/11/14 ساعت 14:45

  بعد از سپنتانیکنام، #مهدی_حاجتی هم به شورای شهر بازگشت. خوشحالم که توانستیم از رای مردم و حقوق منتخبان مردم صیانت کنیم. از همه کسانی که در جایگاه‌هاى مختلف، یاری کردند تا قانون بر اراده‌هاى سلیقه‌اى غالب شده و حق این عضو شریف شورای شهر #شیراز، ضایع نشود، سپاسگزارم.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/09/27 ساعت 00:06

  مدیرعامل محترم ایران خودرو،با عمل به قولش در کمیسیون، نام ۲۱۲عضو هیات مدیره ایران‌خودرو و شرکتهای تابعه را منتشرکرد. مرور اسامی ریشه برخی حمایتها از وضع نامطلوب فعلی را روشن میکند. منتظر شفاف‌سازی هیأت‌مدیره سایر خودروسازانیم قبل ازآنکه اصل۹۰ آنرا منتشرکند

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/09/19 ساعت 18:15

  کسی که نیمی از مجلس را متهم به تلاش برای فروپاشی نظام کرده، درواقع مدعی است نیمی از مردم به چنین تفکری رای داده‌اند و می‌داند که اگر رد صلاحیتها نبود افراد بیشتری پشت تریبون از رفع حصر میگفتند. تاریخ خواهدنوشت چه افرادی، با چه اهداف و ابزارى درپی فروپاشی نظام و این مرزوبوم بودند.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/09/17 ساعت 17:26

  مافیای خودروسازان ممنوعیت واردات یا وضع تعرفه‌های نجومی را با ادعای حمایت از تولید ملی، توجیه می‌کند. اما در عمل، با گرفتن تمام بازار به شکل انحصاری، محصولات بی کیفیت را با هر قیمتی به مردم تحمیل می‌کند. این تولید ملیست یا گروگانگیری نیاز مردم و خالى کردن جیبشان؟

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/09/11 ساعت 12:13

  کوروش با اتحاد پارت و ماد و ۲۰ قوم پراکنده در پهنه‌ای گسترده،یک ملت وکشور واحد مقتدر بوجود آورد. هرودوت و گزنفون(ق.میلاد) وعلامه طباطبایی به نیکى از او نوشته‌اند. یک ایرانى هویت تاریخی خود را منکر نمیشود. انتساب #کوروش به پهلوى از قدر او نمیکاهد.ولی شاید تبلیغی برای #پهلوى شود.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/09/08 ساعت 16:47

  فرداشب درشبکه یک سیما، مهمان برنامه «مناظره» با موضوع «آزادسازی قیمت خودرو» و ذینفعان سود ایجاد شده از اختلاف قیمت خودرو هستم. نظر خودتان را درباره آزادسازی قیمت خودرو، با انتخاب یکی از گزینه‌های موافق یا مخالف اعلام کنید و هر پیام یا نکته‌ای در این باره دارید، همینجا بنویسید:

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/08/23 ساعت 14:45

  برخی مخالفان سی اف تی و افرادی که داعیه‌دار شفاف‌سازی رای نمایندگان بودند به اظهارات اخیر دکتر ظریف حمله کرده‌اند. آنها از چه چیزی برآشفته شده‌اند؟ اگر واقعا درپی شفاف‌سازی هستند بجای حمله به دکتر ظریف بگردند و ببینند عوامل مشکلاتی که ایشان مطرح کرد کجاست.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/08/04 ساعت 23:26

  ۱- بدیع‌تر اینکه عضو هیات رئیسه با اصل۸۴ ق.اساسی درباره مسولیت نماینده غریبه است: هرنماینده دربرابر تمام ملت مسئول است وحق دارد درهمه مسائل داخلى وخارجى کشور اظهارنظر کند نکته بدیع دیگراینکه دغدغه نماینده مجلس باید وضع قانون ونظارت بر اجرایش باشد نه دخالت درکار شوراى شهر وشهردار/

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/07/19 ساعت 18:27

  آقای @Rouhani_ir تمام همت وزیر آ.پ شما در فاجعه مدرسه غرب تهران، یک توییت وتغییر اسم مدرسه برای پاک کردن صورت مسئله بود. اگر فاجعه‌ای که برای دختر معصوم #دنیا_ویسی اتفاق افتاد و خبر هولناک خون‌گیری مشکوک از دانش‌آموزان تاکستان را برای عزل وزیر کافی نمیدانید،ما او را #استیضاح کنیم

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/07/10 ساعت 18:41

  کلیات طرح ساماندهی بازار خودرو بالاخره امروز در کمیسیون صنایع تصویب شد. امیدوارم با طى شدن سه هفته باقیمانده تا پایان مهلت بررسی در کمیسیون، این طرح در صحن مجلس هم با حمایت‌ نمایندگان ملت تصویب شود تا قانونى باشد برای نجات مردم از #مافیای_خودرو.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/07/08 ساعت 14:59

  اگر به جای پرونده‌سازی برای منتقدان پاکدست، مراقب مال مردم خواران بودید، الان متهم #سکه_ثامن به جای خارج از کشور، در زندان بود و #مهدی_حاجتی در محل کارش در شورای شهر. حکایت کاشتن پانصد دوربین برای جلوگیری از ورود زنان به ورزشگاه و رها کردن محوطه رژه اهواز، همواره تکرار میشود.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/07/05 ساعت 23:18

  #مهدی_حاجتی مقابل تخریب اماکن تاریخی شیراز،برای توسعه حرم شاهچراغ ایستاد و تهدید به پرونده‌سازی شده بود. بازداشت او به بهانه دفاع از حقوق شهروندی گروهی از مردم،قابل پذیرش نیست.اجازه ندهیم دهان منتقدان پاکدست و دلسوز را با اتهام ببندند. درصورت ادامه بازداشت،بیشتر بامردم حرف میزنم.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/06/31 ساعت 20:47

  آمار ارابه‌های مرگ خودروسازان داخلی و زیان انباشته و بدهکاریشان را ببینید! آنگاه میفهمید چرا #مافیاى_خودرو سعى در رد یا مسکوت گذاشتن طرح ساماندهی بازار خودرو دارد. فردا وجدان عمومی جامعه ناظر تصمیم مجلس درباره این طرح است. مسکوت گذاشتن طرح،یعنی ادامه تجاوز به عزت،جان و مال ایرانى

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/05/31 ساعت 17:12

  چرا وزیر صمت که در جلسات کمیسیون اصل۹۰ از خودروسازان حمایت مى‌کرد، به عنوان مسئول و معاون ایشان که رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده است و رئیس و کمیسیون صنایع مجلس بعنوان کمیسیون تخصصی، این روزها سکوت کرده‌انده؟ سؤال و استیضاح وزیر انتظار افکار عمومیست

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/05/28 ساعت 22:46

  عزل و بازداشت مدیرعامل ایران‌خودرو شروع خوبی است. مردم منتظرند در ادامه، همه رانت‌خواران پیدا و پنهان #مافیای_خودرو که سالیان دراز، ارابه‌های مرگ و زنده‌سوزی شهروندان را به بهاى خون مردم روانه بازار کردند در هر جایگاهی هستند، پای میز محاکمه آورده شوند.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/05/26 ساعت 08:20

  ۲/۲- در گزارش تخلف آمده که آن زمان با این پول میشد یک خط تولید کامل خودرو طراحی کرد. راز قیمت بالا و کیفیت پایین خودروهای داخلی، در فساد #مافیای_خودرو نهفته و شعار مبارزه با فساد، با چشم بستن بر این مافیا همخوانی ندارد. در این گفتگو بیشتر توضیح داده‌ام:

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/05/25 ساعت 12:42

  ۱/۳- فساد خودروسازی جدید نیست. در دهه ۷۰ که بزرگترین اختلاس تاریخ کشور ۱۲۳ میلیارد بود، برای طراحی سمند، ۱۲۰ میلیارد تومان با ارز ٤٠٠ تومانى، معادل ٣٥٠٠ میلیارد تومان امروز، پرداخت شد و این طراحى گران نه جذاب بود نه استاندارد. البته این مبلغی است که خودروساز اعلام کرده، اما/

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/03/16 ساعت 22:25

  آقای وزیر آ.پ حتی اگر قصد شرکت در انتخابات مجلس داشتید، بهتر بود در واکنش به فجایعی همچون مدرسه غرب تهران و زاهدان و تاکستان، یا براى عذرخواهى از فرهنگیانی که پاسخى براى مطالباتشان نداشتید، استعفا می‌کردید تا لااقل به‌عنوان فردی مسئولیت شناس، شانس رای آوردن داشته باشید.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/02/11 ساعت 15:18

  گرانى #بنزین نه باعث کاهش مصرف مى‌شود نه کاهش آلودگى، فقط پاک کردن مسئله، دست کردن در جیب مردم و ایجاد موج جدید گرانی است. بیراهه رفتن بس است. راه‌حل، شکستن انحصار خودروهای پرمصرف داخلی و اصلاح سیستم حمل‌ونقل عمومی است تا مصرف روزانه۹۰میلیون لیتری کشور به ۳۰میلیون لیتر کاهش یابد.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/01/29 ساعت 13:29

  مرزهای کشور،حرمت دارد و عبور نیروی نظامی خارجی از آن،حتى براى امدادرسانی قابل قبول نیست. اگر با ماهیت نظامی در کشور مستقر شوند نقض اصل۱۴۶ ق.اساسی است و اگر بخواهند در قالب همکاری دو کشور عمل کنند،طبق اصل۱۲۵ ق.اساسی،باید توافقنامه آن بعداز تصویب مجلس،با امضاى رئیس‌جمهور اجرا گردد.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/01/23 ساعت 00:47

  امشب با این نوای جانسوز «بی‌براری» دلم برای مردم گرفتار در #سیل بیشتر بی‌تابی می‌کند: تو ننال داغ ده دلی تا مه بنالم نالکم مهشوریه ده کل عالم برادرجان! تو ننال، چون تو داغ و آرزوهای زیادی در دل داری بگذار من گریه کنم که ناله‌ام را تمام عالم می‌شناسند

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/01/12 ساعت 23:12

  به گفته همکارانم در استانهای #خوزستان، #لرستان، #ایلام و #کرمانشاه، در صورت ادامه بارندگی با این شدت، احتمال اتفاقهاى ناگوار وجود دارد. علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد. به خاطر هموطنان عزیز درگیر در سیل بى‌درنگ باید ظرفیت امدادی نهادهای بین‌المللی را مورد استفاده قرار دهیم. #سیل

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1398/01/09 ساعت 01:51

  امشب شهروندان شیرازی به یاد جانباختگان سیل اخیر، در دروازه قرآن، شمع روشن کردند. #شیراز #سیل

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/12/07 ساعت 09:27

  #ظریف بار مسولیتى را به دوش میکشد که تمام اختیاراتش را ندارد. با استعفایش دشمنان این کشور و دلواپسان دیروز، جشن پیروزی می‌گیرند و ملتى که با افتخار از دیپلماسی عزتمدانه و میهن دوستانه ظریف حمایت کردند ، دلواپسند. اما دلواپسی از جنس وطن‌دوستی.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/11/28 ساعت 20:44

  پراید ۴۷میلیونی یک شوخى نیست، شرم آور است. واضح‌ترین نتیجه گروگانگیری مردم توسط خودروسازانی که وزارت صمت و بخش تأثیرگذاری در کمیسیون صنایع مجلس نیز در این انحصارطلبى، حامی آنها هستند و برای توجیه این ظلم پشت شعارهای زیبایی مثل حمایت از تولید داخلى و حقوق کارگران، پناه می‌گیرند.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/11/14 ساعت 17:01

  از مخالفت برخی ائمه‌جمعه با اجرای کنسرتهای قانونی، به مخالفت با سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی رسیدیم! در چهلمین سالگرد انقلاب چه کسانى و چگونه باید از جمهوریت نظام و راى مردم حراست کنند؟ جایگاه مجلسى که بنیانگذار انقلاب آن را در رأس أمور مى دانستند امروز با این دخالتها کجاست؟

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/09/27 ساعت 23:04

  امروز ولحظاتی قبل از تشکیل جلسه کمیسیون برای بررسی استیضاح آقاى بطحایی،درحالیکه هنوز وزیر برای ارائه توضیح به کمیسیون نیامده،ناگهان استیضاح از حدنصاب افتاد.نمیدانم چطور بعداز انتشار خبر فاجعه زاهدان و پرپر شدن چند دانش‌آموز معصوم،نظر همکارانم نسبت به عملکرد وزیر،یکباره تغییر کرد.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/09/24 ساعت 22:34

  طرح ساماندهی بازار خودرو که هدفش رقابت پذیرى ونجات مردم از انحصارگری خودروسازان داخلی بود، باتغییرات عجیب درکمیسیون صنایع، فردا به صحن می‌آید.ماطراحان،خواستار بازگشت به طرح اولیه‌ایم ومجلس برسر دوراهی دفاع از حق ملت یا صنعت ناتوان خودرو. مردم بازنده یکه‌تازى این صنعت فرسوده‌اند.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/09/17 ساعت 18:15

  ما در فراکسیون حقوق شهروندی و امید، برای دانشجویان ستاره‌دار تلاش کردیم و البته نیازمند اقدامات اساسی‌تر هستیم. روسای مجلس و ۳ فراکسیون و همکارانم را به این چالش دعوت میکنم: @alilarijani @jalali_kazem @ir_aref @TayebehSiavash @P_Salahshouri @Zahedi_ir @ahmadamirabadi۱

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/09/14 ساعت 13:40

  طبق نامه وزارت به کمیسیون اصل۹۰، لغو مجوز تاسیس وتعطیلی دائم مدرسه معین،تصویب شده. قصور وزیر آ.پ و ادامه کار مدرسه با تابلوی جدید،موجب هتک حرمت مدرسه ودانش‌آموز و فرهنگیان در اصفهان شد. امروز استیضاح وزیر از هیات رئیسه مجلس به کمیسیون آموزش ارجاع شد، واین موارد به آن اضافه میشود.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/09/08 ساعت 20:16

  درباره توییت قبلی، نظرات مخاطبان نشان می‌دهد که به شرط حذف تعرفه واردات خودرو، با آزادسازی قیمت خودروی داخلی موافق هستند. اما نظر حامیان خودروسازان داخلی آزادسازی همزمان با تعرفه‌های بالای واردات است. بنابراین نظرسنجی را با سه گزینه، تکرار میکنم تا به جمع بندی دقیق‌تری برسیم:

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/09/03 ساعت 12:58

  بعداز تبصره‌هاى مختلف درقانون #منع_بکارگیرى_بازنشستگان حالا شاهد جایگزینى نیروهای پیرتر هستیم. مثلا بجای مدیر ۵۸ساله و بازنشسته کیش،جوانى۶۳ساله معرفى میشود! گویا برخى با این قانون فقط عزل مدیران خاص را دنبال میکردند.انتظار از دولت،دمیدن امید در جوانان بااستفاده از این قانون است

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/08/04 ساعت 23:26

  ۲-نکته بدیع دیگراینکه تقسیم نماینده‌ها به «تهرانی»و«شهرستانی» نشانه خودنماینده‌تر بینی کسی است که با رای همین شهرستانی‌ها عضو هیات رئیسه شده. تهران پایتخت ملت وکشور ایران است، بسیاری از نمایندگانش هم غیرتهرانی هستند وقضاوت وانتخاب اینکه چه کسی وکیلشان بود وچه کسی نبود بامردم است.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/07/23 ساعت 23:03

  کاش دوربین صداوسیما درمدرسه تاکستان ومدرسه #دنیا_ویسی و البته در دفاتر مدارسی که معلمان برای شنیده شدن صدایشان،تحصن مسالمت آمیز داشتند حضورداشت تا وزیر آ.پ برای جانماندن از دوربین‌ها،سری به حوزه وظایفش میزد. آقای وزیر چشمش را برمشکلات فرهنگیان و آ.پ بسته و در فضاى دیگری سیر میکند

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/07/19 ساعت 00:06

  نمایندگانی که پس‌از اشاره به اصل۵۹ ق.اساسی در یک توییت همکارشان برآشفته میشوند، پیش از رای‌گیری #cft فریاد واشفافیتا سر دادند. شفافیت آرا همزمان با تهدید و ارعاب نمایندگان یادآور محمدعلى شاه و توپ لیاخوف است. وقتی نظام مالی شفاف شد ونماینده امنیت داشت،از رای شفاف هم دفاع میکنیم

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/07/10 ساعت 00:10

  غارت جیب مردم با حربه نوسان ارز،چه از سوءتدبیر باشد،چه برای جبران بدهی بانکها و چه با اهداف سیاسی داخلی وخارجی،درنهایت یک کلاهبرداری توسط مافیاى ارز است. بی عملی دولت ومجلس نسبت به این غارت،یا از فقدان استراتژی است یا ضعف درکنترل بازار وقدرت مافیا. بعنوان یک نماینده،شرمنده مردمم.

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/07/07 ساعت 11:10

  بسیاری از نمایندگان مجلس در هیاتهای نظارت هزینه دادند و مردم ساعتها در صف رای ایستادند تا امیدی‌ها به شورا بروند. دفاع اصلاح‌طلبان شورای شیراز وشهرهای دیگر و شورایعالی استانها از #مهدی_حاجتی مثل دفاع شورای یزد و سایر شهرها از حق #سپنتا_نیکنام امیدها را بازسازی می‌کرد؛ چرا سکوت؟!

 • بهرام پارسایی   ParsaeiB@

  1397/07/05 ساعت 00:49

  آقای روحانی دیشب به درستى از «قدمت تمدن وفرهنگ ایرانی» یادکرد و دردیدار صدراعظم اتریش هم گفته بود«ما ایرانیان منجی یهود در بابل بودیم» اما وقتی برای بزرگداشت بانی این افتخارات،درخواست ثبت #روز_کوروش دادیم،موضوع را به شورایعالی امنیت ملی ارجاع دادند. چرا مفاخر ملی،بایدامنیتی شوند؟