• نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/30 ساعت 12:34

  این روش باعث میشود بخش خصوصی نقش بیشتری در اقتصاد کشور بازی کند، گردشگران داخلی و خارجی از لذت زیست موقت در چنین فضاهائی بهره مند شده و این بناها از ورطه نابودی نجات پیدا نموده و هم هزینه مرمت، احیا و نگهداری آن نیز از بودجه عمومی کشور حذف گشته و دولت به اولویتهای دیگرش بپردازد!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/27 ساعت 19:41

  قرار نیست روشهای نمد مالی که در داخل استادیم در مداکرات خارجی فراموش شود! قرار نیست درسهائی که از برجام گرفته ایم در مذاکرات بعدی فراموش شود! قرار نیست تعهدات در مذاکرات را دولتهای بعدی لزوما" اجرا کنند! قرار نیست نتیجه هر مذاکره ائی را حکومت بپذیرد! #قرار_نیست از مذاکره بترسیم!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/27 ساعت 10:54

  قدرت چانه زنی (Bargaining Power) باید با تحرکات دیپلماتیک و استفاده از ابزار سیاسی-اقتصادی، حاکمیت تفکر سیاسی که مصالحه (Compromise) جزء اصلی آنست، منافع ناشی از ژئوپلیتیک ایران و نقش سازنده ما از طریق مذاکره برای تامین منافع ملی حداکثری و نه هنجار شکنی بین المللی استفاده شود.

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/26 ساعت 11:09

  به دلیل آسیب پذیری در عرصه سیاسی،اجتماعی و اقتصادی لازم است روابط داخلی و تعاملات خارجی خود را به نحوی تعریف کنیم که در داخل و خارج کمتر آلوده به تنش‌هایی شود که زندگی روزمره مردم را تحت‌الشعاع قرار میدهد. حرف حقمان هم باید منطبق با افکار عمومی دنیا باشد. https://www.khabaronline.ir/detail/۷۸۳۳۸۷/weblog/tajik …

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/24 ساعت 10:24

  اینهم جالب است و از تبعات ملاقات ترامپ و اون! این سلسله سر دراز دارد! در آستانه آغاز بازیهای جام جهانی فعلا" توپ در زمین ترامپ است! https://www.khabaronline.ir/detail/۷۸۳۳۸۷/weblog/tajik …

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/23 ساعت 17:03

  https://www.khabaronline.ir/detail/۷۸۳۳۸۷/weblog/tajik … بالاخره اون خواست چندین دهه کره شمالی برای مذاکره مستقیم با آمریکا را بر ترامپ تحمیل کرد و بین دو طرف یک سند همکاری امضا شده است که کلی گوئی و فاقد ویزگیهای لازم برای اطمینان به وصول به مقدمات اجرائی از سوی دو طرف است. آغاز راهی طولانی؟!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/22 ساعت 13:50

  فیل موش زائید! ترامپ در حالی به دنبال استفاده از آثار تبلیغاتی ملاقات با رهبر کره شمالی است که آمریکا چندی پیش از سوی وی مورد تهدید قرار گرفت! اون تعهدی برای انهدام تسلیحات هسته ائی نداده و آنچه را که منهدم کرده در اخرین آزمایش دچار خسارت شده و روغن ریخته نذر امامزاده شده است!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/19 ساعت 14:39

  محمد صابر،گذشته از غلط املائی ات:برجام واکردن گره ائی بود که دولت مهرورزتان در حاکمیت یکدست بر مملکت زد!یک نون بخورید و صد نون شکر کنید که نجات یافتید و از سوراخ آمدید بیرون! یا کشور را نمیشناسی و یا معنی دره را نمیدانی؟!حرمت، قدرت و تاثیر نهی را هم در روز قدس نشان دادید! خجالت؟!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/19 ساعت 12:54

  ترامپ می‌گوید خروج امریکا از برجام، رفتار ایران در خاورمیانه را تغییر داده و امیدوار است در آینده نزدیک، ایران هم مثل کره شمالی برای توافقی تازه پای میز مذاکره بیاید! یا اوضاع و پیچیدگیهای خاورمیانه را نمیشناسد، یا سهل میگیرد تا بازی برد- برد تمام شود و یا مثل بقه حرفهایش است.

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/18 ساعت 19:15

  سلام. ممنون از زحمت شما. آفرین! اینکارها ارزشمند و روشنگرانه است برای جلب افکار عمومی. https://twitter.com/NosratolahTajik/status/۹۹۷۱۰۴۴۴۷۳۸۴۸۹۹۵۸۵ … #تونلهای_غزه_برای_حوائج_روزمره نشان از بزرگترین زندان روباز دو ملیونی میدهد!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/18 ساعت 18:19

  نه مشکل سیاست خارجی بلکه مشکل اصلی سیاست بطور عام حتی در حوزه امنیت ملی ما اینست که کمتر به #خلق_ظرفیتهای_جدید در قضیه فلسطین پرداخته ایم!کار سختی است و دود چراغ خوردن میخواهد! نهایت نو آوریمان هم مرگ به این و آن گفتن است و یا چشم میبندیم و دهان باز میکنیم!دریغ از یک ابتکار عمل؟!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/14 ساعت 12:41

  اگراین نسل در سال۱۹۴۸ بود،رژیم صهیونیستی شکل نمی‌گرفت!اما حالا که نه تنها شکلش داده اند بلکه ۲۰۰ کلاهک هسته ائی هم دارد باید از قدرت رسانه و افکار عمومی استفاده کرد!هفته گذشته ۴۵۰ جفت کفش به یادبود ۴۵۰ شهید فلسطینی در مقابل پارلمان اروپا چیده شد.#عهد_تمیم! https://www.aparat.com/v/TRy۵b/٪D۸٪AF٪D۸٪AE٪D۸٪AA٪D۸٪B۱٪DB٪۸C_٪DA٪A۹٪D۹٪۸۷_٪D۸٪A۸٪D۹٪۸۷_٪D۸٪B۳٪D۸٪B۱٪D۸٪A۸٪D۸٪A۷٪D۸٪B۲_٪D۸٪A۷٪D۸٪B۳٪D۸٪B۱٪D۸٪A۷٪D۸٪A۶٪DB٪۸C٪D۹٪۸۴٪DB٪۸C_٪D۸٪B۳٪DB٪۸C٪D۹٪۸۴٪DB٪۸C_٪D۸٪B۲٪D۸٪AF …

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/13 ساعت 15:56

  https://www.ilnanews.com/٪D۸٪A۸٪D۸٪AE٪D۸٪B۴-٪D۸٪B۳٪DB٪۸C٪D۸٪A۷٪D۸٪B۳٪DB٪۸C-۳/۶۳۰۰۰۳-٪D۸٪A۸٪D۸٪B۱٪D۸٪AE٪D۹٪۸۴٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۱-٪D۸٪A۲٪D۹٪۸۶٪DA٪۸۶٪D۹٪۸۷-٪D۸٪AF٪D۸٪B۱٪D۹٪۸۸٪D۸٪BA٪DA٪AF٪D۹٪۸۸٪DB٪۸C٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۶-٪D۹٪۸۵٪DB٪۸C-٪DA٪AF٪D۹٪۸۸٪DB٪۸C٪D۹٪۸۶٪D۸٪AF-٪D۸٪AF٪D۸٪B۱-٪D۸٪AA٪D۹٪۸۵٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۵-٪D۹٪۸۱٪D۸٪AA٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۸٪D۸٪A۷-٪D۸٪B۳٪D۸٪B۹٪DB٪۸C-٪D۹٪۸۵٪DB٪۸C-٪DA٪A۹٪D۹٪۸۶٪D۹٪۸۵-٪DA٪A۹٪D۸٪A۷٪D۸٪B۱-٪D۹٪۸۵٪D۸٪B۱٪D۸٪AF٪D۹٪۸۵-٪D۸٪A۲٪D۸٪B۳٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۶-٪D۸٪B۴٪D۹٪۸۸٪D۸٪AF … قصد جسارت ندارم.این مطلب را که دیدم مطمئن شدم حوزه حدود یک قرن از تحولات سیاسی اجتماعی کشور و دو قرن از تحولات جهانی عقب است!راحت سازی دین مردم ضروری و خوب است اماهم درمسائل حیض و نفاس نماند و هم کمی سرعتش بیشتر شود!حداقل نزدیک سرعت نور!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/12 ساعت 22:53

  شعار «آمریکا اول» ترامپ کاردستش میدهد! شعار خوبی است اگر به این ختم شود که آمریکا همانگونه که تا یکصد سال قبل اصلا" حضور بین المللی نداشت دو مرتبه برود در لاک خودش! اما ترامپ می‌خواهد شترگاو پلنگی با هزینه کشورهای دیگر خودش را به آنها تحمیل کند!این دنیا را بهم میریزد!#لولوسرخرمن!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/12 ساعت 01:34

  اگر دولت استراتژیک فکر و سیاسی عمل میکرد و در سال ۹۲ برگه انحصار وراثت دولت مهرورز محافظه کاران را منتشر میکرد الان دوستان طمع نمیکردند!خیلی سخت نیست بفهمند مشکل برجام نیست بلکه آقایون بار تریلی را به ژیان سیاست خارجی زده ،موتور سوزانده ، انتظار معجزه هم دارند و #آدرس_غلط میدهند!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/09 ساعت 13:14

  با تجربه کودتای ۱۲۹۹ و جدای از مشکلات ساختاری فعلا" حکومت با تغییر رویکرد به سیاست عمومی میتواند با پمپاژ نا امیدی که دو لبه قیچی هستند مقابله کند: ۱- براندازی خارجی به امید واهی تغییر رژیم! و ۲- براندازی داخلی به امید #ظهور_مصلح_نظامی! مشکل داخلی یا خارجی؟#ترمیم_گسیختگی_داخلی؟!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/08 ساعت 23:07

  حتی محافظه کاران هم دنبال پوست اندازی هستند! حالا می‌توانند و یا موثر میشود یا نه بحث دیگری است! اما اصلاحطلبان باید تلاش مجدانه ائی برای ساماندهی این اردوگاه بکنند! #همه_در_خواب و مملکت جزیره ائی از ژله‌ها؟!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/08 ساعت 08:11

  این اقدام قشنگی است. آفرین به ابتکار عمل. آفرین به طراح و تشکر از اجرا کنندگان. اینگونه اقدامات نمادین در دنیای کنونی تاثیر گذار و به تدریج اقدامات نسل کشی رژیم صهیونیستی را نزد افکار عمومی و وجدان بیدار بشریت برملا و محکوم خواهد کرد. #مشروعیت_رژیم_صهیونیستی؟!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/06 ساعت 10:24

  https://www.khabaronline.ir/detail/۷۷۹۴۸۵/weblog/tajik … برجام فرصت تاریخی دو کشور بود برای فهم مشترک از نیاز مردم خود تا اجازه ندهند به ضخامت و ارتفاع دیوار بی اعتمادی افزوده شود! اما امان از نگاه بد ترامپ به روابط بین المللی و اعتماد زاید الوصف به قدرت نظامی ونشناختن نیروهای موثر!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/04 ساعت 23:11

  درجامعه کلنگی که رئیس دولت مهرورز محافظه کاران آنرا بولدوزری کرد! تحزب نیاز به تمرین دموکراسی توسط مردم و کمک دولت و حکومت به احزاب برای ایجاد زیر ساختهای سیاسی اجتماعی است. این درسی بود تا #حزب_اعتمادملی نسبت به ایجاد ساختارمناسب و تمرین بیشتر تلاش کند. ۴ساعت وقت برای این سه خط!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/04 ساعت 17:12

  این اقدامات و تلاشهای داخل کشور ارزشمند است و زیر بنای رشد و توسعه کشور را میسازد و نه نق زدن و فرار کردن و توهم #رژیم_چنچ!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/04 ساعت 16:01

  به نظر میرسد دولت دلزده از صحنه بین المللی، کمی هم به سیاست خارجی و روابط دوجانبه گوشه چشمی پیدا کرده است؟! http://www.entekhab.ir/fa/news/۴۰۹۱۷۰/٪D۸٪AF٪DB٪۸C٪D۸٪AF٪D۸٪A۷٪D۸٪B۱-٪D۸٪B۳٪D۸٪B۱٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۶-٪D۸٪A۷٪DB٪۸C٪D۸٪B۱٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۶-٪D۹٪۸۸-٪D۸٪A۷٪D۸٪B۱٪D۸٪AF٪D۹٪۸۶-٪D۹٪BE٪D۸٪B۳-٪D۸٪A۷٪D۸٪B۲-٪DB٪B۱٪DB٪B۵-٪D۸ …٪ https://www.ilnanews.com/٪D۸٪A۸٪D۸٪AE٪D۸٪B۴-٪D۸٪B۳٪DB٪۸C٪D۸٪A۷٪D۸٪B۳٪DB٪۸C-۳/۶۲۴۹۰۲-٪D۸٪A۸٪D۹٪۸۷٪D۸٪A۸٪D۹٪۸۸٪D۸٪AF-٪D۸٪B۱٪D۹٪۸۸٪D۸٪A۷٪D۸٪A۸٪D۸٪B۷-٪D۸٪A۷٪DB٪۸C٪D۸٪B۱٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۶-٪D۸٪A۷٪D۸٪B۱٪D۸٪AF٪D۹٪۸۶-٪DA٪AF٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۵-٪D۹٪۸۵٪D۹٪۸۸٪D۸٪AB٪D۸٪B۱٪DB٪۸C-٪D۸٪AF٪D۸٪B۱-٪D۸٪AC٪D۹٪۸۷٪D۸٪AA-٪D۸٪AD٪D۹٪۸۴-٪D۸٪A۸٪D۸٪AD٪D۸٪B۱٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۶-٪D۸٪B۳٪D۹٪۸۸٪D۸٪B۱٪DB٪۸C٪D۹٪۸۷-٪D۸٪A۷٪DB٪۸C٪D۸٪AC٪D۸٪A۷٪D۸٪AF-٪D۸٪AB٪D۸٪A۸٪D۸٪A۷٪D۸٪AA-٪D۸٪AF٪D۸٪B۱-٪D۸٪BA٪D۸٪B۱٪D۸٪A۸-٪D۸٪A۲٪D۸٪B۳٪DB٪۸C٪D۸٪A۷-٪D۸٪A۷٪D۸٪B۳٪D۸٪AA …

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/02/31 ساعت 01:31

  حرف حقی است. هم در میان اهل سنت ایران زندگی کرده و حشر و نشر داشته‌ام و هم در دنیای عرب. نجابت ایرانی بر خلق و خوی هموطنان ایرانی تاثیر مضاعف داشته و ما بیخود موز را شور میکنیم و دور میاندازیم! میگویند فردی به موز نمک میزد و دور میانداخت! علت را جویا شدند؟ گفت موز شور دوست ندارم!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/02/31 ساعت 00:17

  اردن سرزمینی صحرائی و پست، خشک ، کم باران ، بدون منابع معدنی و طبیعی ، فاقد پستی و بلندی و دارای مرزهای وسیع که هم ظرفیت توسعه روابط دارد و هم اگرچه حلقه اول امنیت ملی ما نیست اما بدلیل موقعیت و بازی هایش نمی‌توان این کشور را در تحولات منطقه ائی نادیده گرفت.

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/02/28 ساعت 11:41

  سلام. محترمانه درست میفرمائید که ….گیجه گرفته و این ترس وجود دارد که شوربختانه دنیا را هم تا پرتگاه #جنگ پییش ببرد! http://www.irdiplomacy.ir/fa/page/۱۹۷۶۲۵۳/٪D۸٪B۱٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۷+٪D۸٪B۷٪D۹٪۸۸٪D۹٪۸۴٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۶٪DB٪۸C+٪D۸٪A۲٪D۹٪۸۵٪D۸٪B۱٪DB٪۸C٪DA٪A۹٪D۸٪A۷+٪D۹٪۸۸+٪DA٪A۹٪D۸٪B۱٪D۹٪۸۷+٪D۸٪B۴٪D۹٪۸۵٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۴٪DB٪۸C٪۲۱+.html …

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/30 ساعت 21:58

  میدانم از فروپاشی دیوار برلین و آزاد سازی استادیوم آزادی تو پوست خودتون نمی‌گنجید! اما این نقاشی سیاسی را به مناسبت روز پناهندگان از دست ندهید!چند لحظه ائی در درونتون با آنها احساس همدردی کنید!۶۸ ملیون پناهنده در جهان شرایط خوبی ندارند!ترکیب صف و حالاتشان جالبه و بعضیها غایب!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/30 ساعت 12:34

  https://www.khabaronline.ir/detail/۷۸۴۸۶۲/weblog/tajik … صندوق احیاء و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی بناهای تاریخی بعنوان مزیت نسبی گردشگری کشور را از روشهای گوناگون و از جمله هنر به مزیت رقابتی تبدیل نموده، آنها را به چرخه اقتصادی درآورده و به افزایش ثروت ملی کمک میکند..

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/27 ساعت 10:54

  https://www.khabaronline.ir/detail/۷۸۴۱۱۰/weblog/tajik …

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/26 ساعت 13:14

  غربیها، شورای امنیت و سازمان ملل با چشم پوشی از جنایات سعودیها و شرکاء در یمن و طرح موضوعات انحرافی منتظرند آنها بندر حدیده را هم اشغال آنوقت دنبال آتش بس بیفتند! سعودیها از انگلیس درخواست کرده اند که به آنها فرصت داده شود تا با اشغال این بندر از موضع بالا با حوثیها مذاکره کنند!!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/25 ساعت 17:59

  در حاشیه خبرسازی فراخوانی سفیر اردن از ایران: سعودیها برای رقابت با ایران بابت جنسهای بنجل، تاریخ گذشته و آبدیده انباری هزینه گزافی داده و آنرا در بوق و کرنا میکنند! اردن دو سال است که در ایران سفیر ندارد!البته این از هنر اردنیها هم هست که چنین کالائی را به سعودیها غالب میکنند!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/23 ساعت 17:57

  سلام. ما وضعمان خیلی فرق میکند. امریکا حاضر است به کره شمالی امتیاز بدهد ولی به ما نه! در عین حال ما هم از منظر حکومت و سیاست و هم موقعیت و تاثیر گذاریمان بر منطقه و جهان با کره شمالی متفاوت هستیم. در عین حال فراهم کردن زمینه‌های تعامل با امریکا منتفی نیست و نکات شما هم درسته.

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/22 ساعت 13:50

  موتور حرکت این دیدار علاقه و اراده کره شمالی و جنوبی برای کاهش تنشها در شبه جزیره است و نه تقابل آمریکا با کره شمالی و لذا اون به نوعی در حال بازی کردن با ترامپ بوده و حاضر به انهدام تسلیحات هسته ائی اش و یا قبول برگشت ناپذیری آزمایشات هسته ائی نشده اس.ت!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/22 ساعت 11:32

  برجام امضا شد تا قدرت نرم به ساماندهی روابط خارجی و تعامل با دنیا بپردازد و نه قدرت سخت مانند کره شمالی که به تهدید آمریکا رسید!اگر چه ترامپ بدلیل نگرشش به صحنه بین المللی زمینه را خراب کرده، اما خلق ظرفیتهای جدید میتواند به اقناع افکار عمومی برای تداوم دیپلماسی با امریکا کمک کند

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/19 ساعت 12:54

  حالت اول برای جهان فاجعه و منطقه زیانبار است و حالت دوم دربی باز کرده تا ایران هم یک قدم جلو بگذارد. ایران باید تصمیم بگیرد می‌خواهد با همپیمانان منطقه ائی آمریکا رو در رو باشد و در دو جبهه بجنگد و یا سنگهایش را با آمریکا وا بکند و به سمت موضعی انتقادی اما استراتژیک حرکت کند!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/18 ساعت 21:36

  گویا بولتون بعد از بهم خوردن رابطه‌اش با پمپئو از اینها برنامه خواسته!که در یک رشته آشی توئیت! می‌خواهند برنامه اشان که مردم مشتاقند را منتشر کنند!همه چیز مملکت ما خوشمزه است حتی اپوزیسیونش!فعلا" همه برای مردم دموکراسی می‌خواهند ولی وقتی برخر مراد سوار میشوند، آن کار دیگر میکنند!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/18 ساعت 18:51

  سلام. ممنون. تندروها حتی به لیبرمن وزیر خارجه هم توهین میکنند! #نژادپرستی از همان ظرفیتهائی است که حتی در سطح رسانه ائی و تبلیغی ما نیز مغفول واقع شده است. البته از زمانیکه آنونس این مستند پخش میشد در جستجوی دلایل و انگیزه‌های تهیه و پخش چنین فیلمی بودم؟! https://twitter.com/NosratolahTajik/status/۱۰۰۵۰۸۴۳۳۸۵۰۳۸۱۵۱۶۹ …

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/15 ساعت 12:57

  سال ۱۳۵۸ در قم بودم. در حیاط منزل ایشان حاج احمد نظر بلند از قمی‌های فعال آن زمان به آیه الله که با همین شکل و شمایل ایستاده بود گفت لباس کامل نمی‌پوشید؟ سفیر سوئیس می‌خواهد بیاید داخل و شما را ببیند. فرمودند خوب بیایند ببینند چه اشکالی داره؟! #روراستی_ساده_ریستی_مسئولین؟!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/14 ساعت 11:08

  سیاست خیلی شبیه باغداری است! همه چیز به موقع. حتی میوه چیدن! قادر مطلق هنگام تقدیر بجز بازگشت به سنن الهی (توبه)، با همه رحمت واسعه‌اش هیچ پیشنهاد دائمی نداده است. این سیاست یک سنت الهی است که اگر زود بچینی کال و اگر دیر بچینی گندیده است! #سیاست_را_پاس_بداریم؟!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/13 ساعت 01:29

  این سخنان همان است که یکی دو سالی مینویسم دیگر«گفتار درمانی»جواب نمیدهد و اخیرا« هم از آن به عنوان»#تخفیذ_سیاسی"یاد کردم. اینگونه رفتارها نه تنها حل مشکلات کشور را به تاخیر می‌اندازد بلکه آنها را پیچیده‌تر و حلشان در آینده را سخت‌تر میکند!نیاز به عمل شایسته برای دلگرمی مردم است.

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/12 ساعت 13:27

  بار بزرگ سیاست خارجی؟! احقاق حقوق و توجه به آرزوی مردم. آفرین شهروند! همت، مشارکت پذیری،آشنائی به حقوق و پاسخگو کردن دولت و حکومت برای اجابت نیازها و خواست شهروندان ستودنی است!مردم ما لیاقت زندگی بهتری دارند و این وظیفه دولت است که در تنظیم سیاستها به آنها توجه کند. #شروع_توسعه!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/11 ساعت 18:07

  گویا دوستان در ماه رمضان مشغول #تخفیذ_سیاسی هستند!مومن اگرنمی خواهی به آن بپردازی چرا مطرح میکنی؟! سئوال: اگر اطمینان داری که اینگونه است که نیست!با توجه به سمت سابق، کنونی و سطح دسترسی چرا گذاشتی این ماده به این وضع بماند؟! #خیانت_بمنافع_ملی و کشور یا ناچاری و #نرمش_قهرمانانه؟!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/08 ساعت 23:39

  https://www.khabaronline.ir/ (X(۱)S(۱۱''))/detail/۷۸۰۲۶۸/weblog/tajik نه برجام همه مشکلات است و نه فقط براندازان در خارج! عده ائی هم در داخل با ادامه ندانم کاری در صدد براندازی هستند و یا عمدا" برای #ظهور_مصلح_نظامی! داخل مشکلات بیشتری داریم! تا خارج! #ترمیم_گسیختگی_داخلی؟!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/08 ساعت 14:53

  https://www.khabaronline.ir/detail/۷۶۷۷۹۹/weblog/tajik …

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/07 ساعت 23:34

  امیدوارم این پروسه باشد و نه پروژه! ساده‌تر: انشاالله این ابتدای راه برای انجام تغییراتی اساسی‌تر باشد و نه انتها و یا صرفا" سوپاپ اطمینان!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/05 ساعت 22:13

  ترامپ به اینها برای موقعیت داخلیش و عبور از این بحران نیاز دارد. استفاده از ظرفیت قانونی، کنسولی و انسانی تبادل زندانیان دو طرف از طریق کانال مناسب دیپلماتیک (و نه کاسبکاران) عقلائیست. سرشاخ ماندن با ترامپ تا زمانیکه هست به نفع ما نبوده و به تقویت رقبای منطقه ائی ما کمک میکند!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/04 ساعت 22:53

  گویا تعدادی تک تیرانداز انتخاب کرده و نقطه زنی میکنند!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/04 ساعت 16:06

  سلام. برای اینکه همه متفق القول هستند که در این کشور تحزب جدی گرفته نشود و محلی از اعراب نداشته باشد! حداقل ضررش اینست که کارها سامان نمی‌گیرد و همه چیز همواره ژله ائی است و ارائه راه کار مشکلات و به تبع آن مسئولیت پذیری و پاسخگوئی لطیفه! آرزوی موفقیت دارم برای دومین کنگره حزب!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/03/04 ساعت 15:37

  سلام. دستگاه نیت خوانی ندارم! و نمیدانم اگر شما هم روحانی بودید و میدانستید زمینه اجرای بعضی از این #شروط_جدید توسط اروپائیها هم اصالتا" (نفت و..) و هم از این جهت که ما خود را در موضع آسیب پذیر قرار داده ایم را ندارد و بعد شما مسئول عدم اجرای آن قلمداد و محاکمه شوید چه میکردید؟!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/02/31 ساعت 01:25

  سلام. امیدوارم خوب باشید. اینها پیامهای مثبت، سازنده، انرژی زا و توسعه ائی است بجای نق زدن و منفی بافی! مدیریت کشور باید از طریق یک کمیته عالی بین بخشی محیط کسب و کار و شاخصه‌های سلامت و زایندگی آنرا تامین و رصد کند. آفرین و خداقوت به این تفکر و عزم. موفق باشید!

 • نصرت الله تاجیک   NosratolahTajik@

  1397/02/31 ساعت 00:17

  http://www.entekhab.ir/fa/news/۴۰۹۱۷۰/٪D۸٪AF٪DB٪۸C٪D۸٪AF٪D۸٪A۷٪D۸٪B۱-٪D۸٪B۳٪D۸٪B۱٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۶-٪D۸٪A۷٪DB٪۸C٪D۸٪B۱٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۶-٪D۹٪۸۸-٪D۸٪A۷٪D۸٪B۱٪D۸٪AF٪D۹٪۸۶-٪D۹٪BE٪D۸٪B۳-٪D۸٪A۷٪D۸٪B۲-٪DB٪B۱٪DB٪B۵-٪D۸ …٪ اردن با پنج کشور عربستان، عراق، سوریه، فلسطین و رژیم صهیونیستی همسایه است که همه عقبه استراتژیک سیاست خارجی ما هستند و ضروری است این امر مورد توجه باشد، اما این کشور بدلیل اسیب پذیریهایش نیازمند یک رابطه بی تنش است تا دغدغه هایش رفع گردد.