• محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/09/19 ساعت 13:12

  محافل سیاسی و رسانه‌ای نزدیک به آقای #رئیسی، او را بطور قطعی، رئیس بعدی #قوه_قضائیه می‌دانند. اگر چنین قطعیتی وجود دارد و ایشان رخت #ریاست_جمهوری را از تن درآورده، چرا همچنان در قامت یک رقیب انتخاباتی ریاست جمهوری سخنرانی می‌کند. مگر می‌شود کاندیدای ریاست ۲قوه بود؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/09/07 ساعت 11:19

  در باره یکی ازنمایندگانی که #استیضاح لاریجانی و @JZarif را امضا کرده‌ شبهه #دوتابعیتی وجود دارد. او افغانی‌الاصل است و باید روشن شود هنوز تبعه کشورزادگاه‌ش است؟یا دوتابعیتی است؟ پ.ن.نمی‌دانم چرا این نماینده برخلاف اکثر افغانستانی‌های شریف،کردار و پندارش مثل طالبان است!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/09/03 ساعت 12:18

  موافقان #CFT سران سه قوه اند و دلسوزان مملکت و #نخبگان دانشگاهی. مخالفانش برخی اعضای #شورای_نگهبان و آقایان #علم‌الهدی، #کریمی_قدوسی، #ذوالنور، #دهقان_نقندر ،جماعت دلواپس و…برخی اصولگرایان. راه حلش یک #رفراندوم است؛به امتحانش می‌ارزد. شاید مردم رای دادند به نظر #مااصولگراها.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/08/19 ساعت 21:16

  اینکه فلان رسانه اصولگرا اعلام کرده به جای #تلگرام که #فیلتر است از #هاتگرام و #تلگرام_طلایی استفاده می‌کند، بدجوری شبیه است به قصه قوم #بنی_اسرائیل که وقتی از ماهیگیری در روز شنبه منع شدند،برکه‌ای ساختند و ماهی‌ها از نیل وارد آن کردند و سپس ماهی‌های برکه را یکشنبه شکار کردند!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/08/13 ساعت 12:59

  رد لایحه #CFT توسط #شورای_نگهبان،آنهم درروز۱۳ آبان، هدیه به ترامپ نیست؟ رئیس جمهور #امریکا کینه‌اش علیه ملت ایران واضح است؛آقایان شورای نگهبان که دوست ملتند با چه توجیهی، ملت را در این وانفسا، #تحریم می‌کنند؟ پای تبعاتش می‌ایستند یا همراه بقیه #دلواپسان پشت مردم را خالی می‌کنند؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/30 ساعت 08:34

  قطعا برادرمسلمان مومنی چون آقای #کریمی_قدوسی نمی‌خواهد #دروغ بگوید چون حرام است.پس چرا اینهمه دروغ می‌گوید؟دلیلش این است که توهماتش را که همین دروغهاست باورکرده. این یک بیماری است.سرزنش کردن هم ندارد.باید مداوا شود حتی اگر هزینه‌اش را بیت المال بدهد یا حتی بیفتد گردن# مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/22 ساعت 07:05

  جناب آقای حسین شریعتمداری عزیز(که سایه شان را چون سایه پدرم می‌دانم) در سرمقاله امروز #کیهان در مخالفت با #CFT برای تکمیل استدلال به این بیت اشاره کرده اند که:«من به #لبخندگرگ بدبینم» خواستم به محضرشان عرض کنم:حاج حسین آقا! ضمنا خوش‌بین نباشید به #اشک_تمساح بعضی از #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/12 ساعت 00:03

  پیشننهاد می‌کنم رای گیری #محلس در باره قانونهایی مثل FATF علنی باشد تا نمایندگانی که برای #تحریم‌های بانکی #ترامپ فرش قرمز پهن می‌کنند و با توهمی از جنس دایی جان ناپلئون،منافع ملت را قربانی می‌کنند، شناسایی شوند. بعدا باهاشون کار داریم!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/08 ساعت 09:21

  آقای #علی_ادیانی نماینده محترم مردم #قائم_شهر در تماس تلفنی،دریافت حقوق بالای ۲۰میلیون تومان از #وزارت_نفت را که در توییت دیروز منتشر کردم،تکذیب کردند.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/02 ساعت 20:58

  از وقتی معلوم شده،آقای #هدایت_الله_خادمی نماینده محترم اصولگرای مجلس در خانه لاکچری۲۹۰متری بیت المال زندگی می‌کرده وهنوز حقوق۲۷میلیونی می‌گیرد(البته خودش گفته۲۷میلیون نیست،۲۰میلیون است!) لال شده ایم همه ما حزبی هایش. تا نشان دهیم چقدر اصولگراییم #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/06/24 ساعت 00:24

  وقتی می‌بینید در قانون #منع_بکارگیری_بازنشستگان ،تصویب کنندگانش(نمایندگان #مجلس) و تاییدکننده اش(#شورای نگهبان) همگی از این قانون مستثنا شده اند، و می‌توانند سالهای سال همچنان در سمت خود بمانند،چه به ذهنتان میاید؟اصلاح امور؟ کار را به جوانها سپردن؟بازی سیاسی؟ یا …

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/06/11 ساعت 16:12

  بیان #رهبرمعظم_انقلاب در پاسخ این سوال که چرا «برجام را پاره نکردید» نشان داد،خودشیرین‌های مجلس که نمایش آتش زدن #برجام را اجرا کردند ،نمره بصیرت شان چند است. مکررا در زمان امام و آیت الله خامنه‌ای، یا از رهبری جلو افتاده ایم یا عقب مانده ایم،اما عبرت نگرفته ایم، #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/05/31 ساعت 09:23

  با اصرار می‌گویند افرادی که پلاکاردهای تجمع #طلاب حوزه علمیه قم را سر دست بلند کرده اند،خودسر بوده اند. خب. یک تیم باتجربه باانصاف باسواد را مامور تحقیق کنند و نتیجه‌اش اعلام شود.. شاید استثنائا این بار کار #خودسرها باشد و بیگناه باشیم، #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/05/14 ساعت 08:52

  آقای #قاضی_پور نماینده ارومیه برای اثبات ساده زیستی اش گفته شبها درمجلس می‌خوابد. آیا اوحاضراست درباره باغ بزرگ وچندخانه درارومیه وتهران که منتسب به اوست و سفراروپایی با #فرست_کلاس هم #شفاف_سازی کند تا معلوم شود چقدراز شعار«به عشق امام حسین،یاحسین» کاسبی کرده است؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/04/29 ساعت 12:40

  ضرب المثل است که؛ مردی درخت گردو ندیده بود.وقتی با آن مواجه شد از اندازه‌اش تعجب کرد. سپس در خیال خود مقایسه‌ای کرد و گفت: درخت گردکان (=گردو) به این بلندی/درخت خربزه الله اکبر! وقتی دوتا #مجری صداوسیما از موسسه #ثامن_الحجج اینقدر پول گرفته اند، لابد خود #صداوسیما الله اکبر!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/04/20 ساعت 22:45

  این روزها ، هم #مائده_هژبری سلبریتی است و هم آقایان #ذوالنور و #کریمی_قدوسی و فضای مجازی پر شده است از آنها. آن دخترک #رقصیده است و جایی ندیدم که #رقص گناه کبیره باشد و این دو عزیز مرتبا #دروغ می‌گویند و تهمت می‌زنند و جایی ندیدم که دروغ و تهمت #گناه_کبیره نباشد.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/04/04 ساعت 10:46

  فهمش سخت نیست که بخش عمده اوضاع #اقتصادی امروز، نتیجه بازیهای دلواپسانی است که اجرای #برجام را۲سال عقب انداخت و آن را گرفتار #ترامپ کرد. فهم این هم سخت نیست که نتیجه اقدامات #دلواپسان، یک #جام_زهر جدید خواهد بود.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/31 ساعت 14:06

  ورود آقای #احمدتوکلی به موضوع ویلای #لواسان که حداکثر ۳۰۰ میلیارد می‌ارزد،مایه تقدیراست. خدا را شکر که به مردم برگشت. اما آقای توکلی از بدهی ۳۰۰۰میلیاردی #ایران_مال که اتفاقا از رانت دوران شهرداری یک کاندیدای ریاست جمهوری برخوردار شده، مستحضرند؟ این را هم پیگیری می‌کنند یا …؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/18 ساعت 21:38

  وقتی #احمدی_نژاد رئیس جمهور بود و جلیلی رئیس تیم #مذاکره_هسته‌ای، جمعی در شورایعالی #امنیت_ملی ماموربودند که حتی یک خبر از تحریمهای فراوان در رسانه‌ها بازتاب نیابد. الان همان #سانسورچی‌ها خط می‌دهند به رسانه‌های یک نهاد مقدس که هر #تحریم کوچک را هم در بوق کنند. #زنده_باد_آزادی

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/10 ساعت 08:52

  اینکه #دکترولایتی،چندصباحی قبل،#برجام را تصمیم نظام بخواند و حالا به تیم مذاکره هم حمله کند،البته در عالم بی معرفت سیاست،پدیده غریبی نیست.اما حتما با مشی #رهبرانقلاب و بچه #شمرونی‌های قدیمی و بامعرفت،جور نیست. اگر او به بچه محل‌های شمرونی اش سر بزند،حتما همین را می‌شنود.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/02 ساعت 14:06

  دیروز یکی از #اصولگرایان مشهور اهل تحلیل، درباره رفتارهای مشکوک و #تفرقه افکن برخی اعضای #جبهه_پایداری می‌گفت: «یقین دارم روزی اسناد جاسوسی آنها برای #اسرائیل درخواهد آمد.» احتمالا تعبیر او خیلی تند باشد، اما #تفرقه_افکنی در این حد، مطلوب صهیونیستهاست.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/27 ساعت 15:36

  اگر معلوم شود چه کسی نامه شخصی امضاشده توسط آیت الله جنتی را بنام بیانیه مجلس خبرگان قالب کرد،حتما مشخص خواهدشد که نامه را هم شخص خودش نوشته و دروغهای داخل نامه را هم با بهره گیری تز اعتماد آیت الله به او القا کرده. دریغ از حرمت آیت الله که چنین راحت به حراج می‌رود.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/17 ساعت 00:45

  کاش آقای #رحیم_پور_ازغدی که فرمان می‌دهد رئیس جمهور این را بگوید یا نگوید، نه در انتخابات ریاست جمهوری ومجلس،که درانتخابات انجمن اولیاومربیان مدرسه فرزندش شرکت کند،تا اولا بیش ازتعداد رای هایی که کسب می‌کند، پایش را از گلیمش درازتر نکند و ثانیا محبوبیتش معلوم شود نزد #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/11 ساعت 23:36

  طبق جدول منتشرشده در سایت خزانه داری کل کشور، #صداوسیما در ۲۹فروردین مبلغ ۱۱۰۰میلیارد ریال تحت عنوان«هزینه‌های اجتناب ناپذیر»دریافت کرده .علی برکت الله. بعیداست بگویند هزینه اجتناب ناپذیر چی هست و کجا مصرف می‌شود.ولی می‌شود حدس زد پیام رسان سروش یکی از اجتناب ناپذیرها باشد!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/08 ساعت 18:03

  بچه‌های تخس،دعوا می‌کنند،شیشه می‌شکنند،فریاد می‌زنند تا جلب توجه کنند.وقتی به خانه برمی گردند،هیچکس تحویلشان نمی‌گیرد.زیرچشمی همه را می‌پایند و از این بی محلی حرص می‌خورند. #احمدی_نژاد همین جوری است.شلوغ کاری هایش را کرده و رفته جلسه #مجمع_تشخیص. بی محلی بدجوری عذابش می‌دهد.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/09/23 ساعت 16:45

  آقایان #صدیقی و #علم_الهدی امامان جمعه تهران و مشهد بازهم حرف تکراری علیه #FATF زده اند. اشکال ندارد که آنها بجای خواندن بولتن،حرف حساب کارشناسان مربوط را بشنوند و بی مطالعه خطبه نخوانند. زشت است امامان جمعه بعد۴۰سال همچنان منبع اطلاعاتشان منحصرباشد به بولتنهای دروغ #مااصولگراها!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/09/16 ساعت 08:11

  از کارمندی که ۲۵سال مرخصی نرفته بود دلیلش را پرسیدند.گفت اگر مرخصی بروم،همه می‌فهمند بودنم با نبودنم درمحل کارفرقی ندارد. حالا نقل استعفای۱۹نماینده اصفهان است.تهدیدکرده اند درصحن وکمیسیونهای مجلس شرکت نمی‌کنند. خیلی دوست داریدهمه بفهمند عدم و وجودتان یکی است؟باورکنید فهمیده ایم!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/09/05 ساعت 10:46

  وزیر اقتصاد،همین اول کارش،برای پسر وزیرکشور(هادی رحمانی فضلی) حکم مشاورزده اما پسوند فامیلی او را حذف کرده و او را «هادی رحمانی» نامیده. وقتی در خبرمربوط به این انتصاب شجاعت و صداقت وجود ندارد و نام طرف سانسور می‌شود چه تضمینی هست که در گزارشهای اقتصادی،نیمی از واقعیت کتمان نشود؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/08/22 ساعت 08:37

  نماینده قم ازافشاگری #ظریف درباره #پولشویی عصبانی شده. آدرس این پولشوها درشعرپروین اعتصامی آمده و آقای نماینده هم می‌شناسد! گفت:آن زرها که بردستی کجاست گفت:در همیان تلبیس شماست گفت:آن لعل بدخشانی چه شد گفت:میدانیم ومیدانی چه شد گفت:پیش کیست آن روشن نگین گفت:بیرون آر دست از آستین

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/08/18 ساعت 16:43

  حجت الاسلام صدیقی در نمازجمعه امروز گفته: «#FATF، همان کاپیتولاسیون است.» تا حالا گمانم این بود که ایشان FATF را نمی‌داند. امروز معلومم شد که از #کاپیتولاسیون هم اطلاعی ندارد! با چنین حرفهایی شان نمازجمعه را پایین نیاورید.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/08/09 ساعت 14:10

  #امریکا ۴۰میلیون دلار برای جنگ تبلیغاتی علیه ایران و روسیه و چین اختصاص داده. جناب آقای امریکا! کل این پول را اختصاص بده به #روسیه و #چین. ما به تعداد کافی دلواپسهایی داریم که ضد خودمان تبلیغات بکنند.آنهم مفت! #کریمی_قدوسی و #حاجی_دلیگانی و #جواد_ابطحی فقط چندنمونه از آنهایند.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/26 ساعت 06:50

  آقای دکترینال، #حسن_عباسی با الهام ازفیلمهای سینمایی جاسوسی امریکایی!دهه۱۹۷۰ و بازی کردن نقش #شرلوک_هلمز،قصه‌های بامزه‌ای می‌بافد. اگر او #زندان برود،البته آقایان #دهقان و #دلیگانی و #کریمی_قدوسی و …برای نقش بازی کردن هستند،اما خداوکیلی بدون عباسی-آرتیست اصلی-اصلاحال نمی‌دهد!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/19 ساعت 11:32

  فرستنده پیامکهای تهدیدآمیزبه نمایندگان مجلس،وقتی دیده نظر #رهبرمعظم با او یکی نیست،گفته از ولایت ایشان صرفنظر می‌کند. این یکی حرف دلش را زده،وگرنه آدمهایی که از مواضع رهبر ناراحتند و از ولایت صرفنظر کرده اند اما برای مصلحت خود،سکوت می‌کنند،کم شمارنیستند در میان #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/10 ساعت 22:44

  در توئیت چند روز قبل،مطلبی را در باره حقوق نجومی نمایندگان مامور از #وزارت_نفت به مجلس توئیت کردم که پس از بررسی دریافتم این موضوع،مستندات متقن ندارد.ضمن عذرخواهی از آقایان #بهروزنعمتی ، #علی_ادیانی و #محسن_بیگلری ، آن مطلب را تکذیب می‌کنم.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/07 ساعت 18:56

  غیرازآقای هدایت خادمی باحقوق۲۷میلیونی،ظاهرا آقایان #بهروزنعمتی،علی ادیانی ومحسن بیگلری نمایندگان تهران،قائم شهروسقز،ازوزارت نفت حقوق بالای ۲۰میلیون می‌گیرند. نه از این۳عزیز،ازآقای #زنگنه می‌پرسم:محل کار اینان در میدان بهارستان،آنقدر شرایطش سخت است که باید چنین حقوقهایی داد؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/06/27 ساعت 22:48

  #توهین سخیف #خواننده هتاک به ساحت سیدالشهدا(ع) باید با #انزجارعمومی روبرو شود.استفاده سیاسی از این موضوع با انتشار عکس او و آقای #رئیسی، زشتی کار او را کمرنگ می‌کند. فعلا از حرمت امام مظلوم صیانت کنیم؛قول می‌دهم صدها گاف برای گیر دادن به آنها، بدست مخالفان خواهیم داد #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/06/14 ساعت 08:14

  یکی از بزرگان #دلواپس در پاسخ به اینکه«چرا ساکت شده‌ای» گفته: ازوقتی فهمیدم نردبان عده‌ای بودم سکوت کردم. بعید است آقای #کریمی_قدوسی حالا حالاها به این بصیرت برسد. اگر کریمی قدوسی خواست منبع ومنشا خبر را یواشکی لو می‌دهم!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/06/03 ساعت 21:44

  شیفته #صبروتحمل و بزرگواری حضرات #قوه_قضاییه‌ام در برابر هتاکان و فحاشانی که اسمشان مداح است. اگر کمی این صبر و بزرگواری را ادامه دهند دیر نیست که آیت الله #آملی_لاریجانی، هم «یارو» خوانده شود هم در #استخر غرق شود! امید که این پیش بینی تحقق نیابد.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/05/24 ساعت 18:33

  ورود دکتر #کدخدایی سخنگوی دوست داشتنی #شورای_نگهبان به عنوان چهره قانوندان قانونگذار قانونمدار به جمع #توییتری‌ها از آن جهت مهم است که به گمانم به لحاظ عرف حقوقی و سیاسی، نسبت به آقای #خرم_آبادی معاون همیشه فیلترخواه دادستان کل کشور،مقام بالادستی محسوب می‌شود. #توییتر #فیلترینگ

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/05/06 ساعت 22:13

  آقای محمودنبویان @nabavyan برای #مناظره با #عراقچی درباره FATF اعلام آمادگی کرده. خدمت سید بزرگوار عرض می‌کنم بیخیال مسئولان شوید، من مثل شما بیکارم و درباره #FATF سوادم کم نیست. هرجا و هر زمان آماده اید،آماده‌ام. فقط یک شرط:مثل جماعت #دلواپسان،خدای ناکرده #دروغ_نگویید. منتظرم.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/04/25 ساعت 15:39

  روی contact‌های تلگرام اسم دوستان دلواپسی را دارم که در رسانه شان علیه #تلگرام قلمفرسایی می‌کنند اما همیشه جلوی اسمشان نوشته:last seen recently ! به روی شان نمیاورم اما به یاد آقای #خرم_آبادی معاون ضدتلگرام دادستان کل می‌افتم .او آیا از خود نمی‌پرسد که چی فکر می‌کردیم وچی شد؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/04/18 ساعت 19:19

  آقای #مصباحی_مقدم گفته #اصولگرایان،احساس مادری به نظام دارند.یادقضاوت مولا درباره اختلاف۲زن برای تصاحب یک فرزند افتادم.فرمودطفل را دونیم کنند و هرنیمه به یکی برسد.یکی از۲زن گفت از حقم گذاشتم.فرمود مادرواقعی تویی. اگر مادرواقعی نظام هستیم چرا مثل آن زن رفتار نمی‌کنیم #مااصولگراها؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/31 ساعت 18:25

  ورود آقای #احمدتوکلی به موضوع ویلای #لواسان که حداکثر ۳۰۰ میلیارد می‌ارزد،مایه تقدیراست. خدا را شکر که به مردم برگشت. اما آقای توکلی از تخلفات هزاران میلیاردی که از رانت دوران شهرداری یک کاندیدای ریاست جمهوری ایجاد شده، مستحضرند. آنها را هم پیگیری می‌کنند یا …؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/25 ساعت 03:00

  بعد از اینکه #دکترولایتی و #محسن_رضایی در مورد #برجام زیر حرفهای قبلی شان زدند و یهویی ضدبرجام شدند،#سعید_جلیلی هم که درسال۸۹ بعنوان دبیرشورایعالی امنیت ملی دستور داده #اف_ای_تی_اف (FATF) با قوت اجرا شود، زیر حرفش زده. واقعا روی دیوار چه کسانی یادگاری می‌نویسیم #مااصولگراها؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/13 ساعت 11:05

  چند روزپیش که #رهبرانقلاب،همه را از #دوقطبی کردن جامعه بر سر #برجام برحذر داشتند،روشن بود که دستورشان کمافی السابق از سوی مدعیان حمایت از #ولایت،به دیوارکوبیده می‌شود. برای اثباتش ببینید خبرگزاریهاوروزنامه هایی را که همگی نان خور #بیت_المال هستند و جملگی وابسته به #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/07 ساعت 07:56

  #گمرک اعلام کرده درسال۹۶ بیش از ۲۶۵ تُن میکروفون به ارزش ۷ میلیارد تومان وارد کشور شده. کاش می‌شد حساب کرد از این ۲۶۵ تُن #میکروفون، چندمثقال #حرف_حسابی پخش شده؟ بخصوص از طرف #دلواپس هایی که ده‌ها تُن از این میکروفون‌ها در اختیار آنهاست!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/31 ساعت 13:39

  #شهردار جدید #تهران گفته تا وقتی یک پرونده #فساد دقیقا رسیدگی نشود،خبری درز نخواهد کرد؛عالی است. اما ممکن است بفرمایند برای برخی مدیران دوره #قالیباف که الان از مشاوران صاحب #ایران_مال هستند پرونده‌ای تشکیل شده که منتظر خبری از آن باشیم یا نه؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/19 ساعت 07:12

  بزرگواران #حزب_موتلفه که در مراسم افتتاح ساختمان بسیار مجلل مجتمع تجاری #ایران_مال روی صندلی‌های ردیف اول لم دادند،از مالک ابرسرمایه دار آنجا نپرسیدند سند زمینی که این ساختمان در آن بنا شده،کو؟ که مبادا خدای ناکرده در ملک غصبی حضور یافته باشند؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/15 ساعت 20:35

  هروقت آقای #ضرغامی درباره عملکردش درصداوسیما حرف می‌زند،دنیای گل وبلبل ترسیم می‌کند. شرعا واخلاقا نمی‌توانم حرفهایش را خدای ناکرده دروغ بدانم.ناچارم تصورکنم که ازمابهتران چیزهایی در تلویزیون اتاق ایشان پخش می‌کرده اند که با آنچه مردم می‌دیده اند تفاوت داشته.و همین باعث توهم شده.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/10 ساعت 08:58

  آقای #محسنی_اژه_ای درباره #کاوه_مدنی می‌گوید تشخیص جاسوس بودن با #قوه_قضاییه است نه #وزارت_اطلاعات. ایشان وقتی وزیر اطلاعات بود، سیدحسین موسویان را #جاسوس می‌دانست، هرچند از سوی قوه قضائیه، تبرئه شد.