• محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/08/27 ساعت 23:32

  اگر همه سه بزرگواری که بیانیه سران سه قوه در باره #بنزین را امضا کرده بودند بجای سکوت، از تصمیم خود دفاع می‌کردند لازم نمی‌شد #رهبر_معظم_انقلاب وسط بیایند و از تصمیم آنها دفاع کنند. ازآن بدتر اینکه یکی از سران قوا با مصاحبه و بیانیه، مفاد آنچه را رهبری ابرام کردند لق کند.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/08/20 ساعت 00:40

  برخی اعضای محترم مجمع تشخیص،در باره لوایح موسوم به #FATF گفته اند که مجمع این لوایح را نه تصویب می‌کند، نه رد. خسته نباشید. این همه شخصیت دور هم نشسته اید و کلی بحث کرده اید که تصمیم نگیرید؟ لااقل اسم #مجمع_تشخیص_مصلحت را بگذارید #مجمع_تعطیل_مصلحت که ملت توقع بیجا نداشته باشند.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/08/07 ساعت 08:43

  فیلم #خانه_پدری را نه دیده‌ام و نه از سینما چیز زیادی می‌فهمم.اما شم سیاسی ام می‌گوید همان جریان سیاسی که در دوره‌های آقایان یزدی،شاهرودی و آملی پوست خربزه زیر پای #قوه_قضاییه می‌انداخت،می خواهد اصلاحات آقای رئیسی را به بن بست بکشاند. فیلم خانه پدری بهانه است، #رئیسی نشانه است.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/07/15 ساعت 07:45

  دکتر #احمدتوکلی از سوءاستفاده ۲کارمندوزارت اطلاعات که لابد یواشکی خلاف کرده‌اند،پرده برداشت.دست مریزاد. انتظار دارم ایشان دست کسانی را هم که با #ستاره_مربع آشکارا سر مردم کلاه گذاشته و بااقتصاد زیرزمینی برای ۱۴۰۰ بذرپاشی می‌کنند،رو کند. چه #اصلاح_طلب باشند چه از خود #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/07/07 ساعت 23:05

  عصبانی هایی که حتی به حاج حسین آقای #شریعتمداری به خاطر دفاعش از نطق #روحانی در سازمان ملل حمله می‌کنند، می‌خواهند بگویند برای رسیدن به هدف شان از هر خط قرمزی عبور می‌کنند و حرمت هیچکس از جمله خودی‌ها را نگه نمی‌دارند. حشمت طبرزدی‌ها و امیرفرشاد ابراهیمی‌ها از همین قماش بودند.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/30 ساعت 08:37

  اگر جای آقای #موسوی_لارگانی بودم،حتی اگر خبرم درست بود،امروز اول وقت می‌رفتم دم در دادگاه ویژه روحانیت،عبا و عمامه‌ام را تحویل می‌دادم،بعد می‌رفتم استعفایم را به نگهبان مجلس می‌دادم و بعد می‌رفتم گوشه‌ای سرم را می‌گذاشتم زمین و می‌مردم تا ساحت روحانیت بااخلاق پاک بماند.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/21 ساعت 18:59

  (۲)این معرکه گیرها هم بجای دعا برای مرگ یک رسانه، دعا کنند فرزندان رشید و بصیر ملت بمیرند که هرکدامشان یک رسانه اند، همچون #خبرآنلاین این نوبت از کسان به شما ناکسان رسید/نوبت ز ناکسان شما نیز بگذرد./

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/17 ساعت 15:15

  دلواپسانی که حتی از یک شوخی بین #سران_سه_قوه (که می‌تواند نشان همدلی باشد) دنبال کاسبی اند حتما می‌دانند آقای #رییسی با کباب و جوجه و البته قرمه سبزی نذری از #روحانی و #لاریجانی پذیرایی کرده و اطعام مساکین که از آن یادشده ، به مفهوم خوردن حق این قشر توسط میزبان و مهمان نیست.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/05 ساعت 09:14

  آنهایی که بازی سیاست را بلدند، می‌فهمند #روحانی و #ظریف دارند چه می‌کنند ،بنابراین هوشمندانه سکوت کرده‌اند. آنها که نمی‌فهمند،چون بیرون از بازی اند فقط جیغ می‌کشند و موضوع را در حد دعوای دوجناح پایین می‌آورند. کشتیبان اصلی کشور،نقش‌ها را درست تعریف کرده است. حتی نقش جیغ زن‌ها را!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/05/29 ساعت 14:30

  دریکسالی که امام جمعه محترم #لواسان افشاگری کرده،قیمت زمین درمنطقه تا ۳برابر گران شده. مبادا بعضی #افشاگری‌ها را خود #زمین_خواران و زمین داران و زمین بازان تدارک ببینند تا کاسبی شان پرسود‌تر شود؟و محترمین منطقه عملا دیگ آنها را هم بزنند؟ صاحبان زر، #تزویر هم دارند. #باستی_هیلز

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/05/26 ساعت 09:28

  خیلی از دوستان اصولگرایم ازبازداشت آقای #دکترینال #حسن_عباسی ابراز ناراحتی کرده اند.می فهمم چرا. حتما #وزارت_اطلاعات می‌داند او فقط بازیچه‌ای است که از توهمش سود برده و ازاو کولی گرفته اند. اگر بیشتر بگردید می‌رسید به #گاندو‌های ترحم برانگیزی که رخنه کرده اند در بین #مااصولگراها!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/05/10 ساعت 23:31

  حالا که نهادهای نظام ازجمله #سپاه،از #ظریف حمایت کرده‌اند،این خبرناگفته رابگویم که۲-۳هفته پیش #سرلشکرسلیمانی دلگیری اش را از سریال #گاندو بیان کرده بود. باید منتظر واکنش گاندوسازان ماند. منظورم از گاندوساز،سربازصفرهایی مثل تهیه کننده و کارگردان و حتی رئیس شبکه ۳نیست،البته!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/04/25 ساعت 10:35

  با انتخاب #محمد_دهقان ( چهره سیاسی همراه با جبهه پایداری) به عضویت #شورای_نگهبان ، دلم برای آقای #کدخدایی می‌سوزد که دائما باید قسم بخورد و تاکید کند که ترکیب شورای نگهبان جناحی نیست و افکار عمومی باور نکند.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/04/21 ساعت 21:44

  آقای #علی_عسکری رئیس سازمان #صداوسیما گفته است ۸۰درصد محتویات #فضای_مجازی #مستهجن است. ممنون می‌شوم اگر ایشان بفرمایند وقتی مرورگرشان را باز می‌کنند FAVORITشان روی چه سایت هایی تنظیم شده؟! به قول صداوسیمایی‌ها، اشکال از گیرنده است!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/04/09 ساعت 11:54

  آقای #آملی_لاریجانی با تکذیب اظهارات علیه یک مدیرسابق #قوه_قضاییه، گوینده آن یعنی آقای #زاکانی را «اصولگرانما» خوانده. چقدر دیر شده. کاش ایشان درسالهای ریاستش برخورد می‌کرد با اصولگرانماهایی که هی دروغ گفتند و هی تهمت زدند و هی … ۱۰سال اخیر، دوره بره کشان بود برای #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/03/27 ساعت 00:19

  یک رادیو ضدنظام،ازاینکه آیت‌الله #محسن_اراکی دبیرکل تقریب مذاهب اسلامی گفته #ظریف مثل #بازرگان است؛#حسن_روحانی فلان است و #علی_لاریجانی بهمان،خیلی حال کرده. اگر جناب آیت‌الله درباره تقریب مذاهب اسلامی هم تحت تاثیر #پایداری چی هاحرف بزند،تبدیل می‌شود به دبیرکل تفرقه مذاهب اسلامی.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/03/21 ساعت 10:22

  تا #وزیرنفت درباره خطر #بابک_زنجانی هشدار می‌دهد و می‌گوید اجازه تکرار او را نمی‌دهد،دلواپسان یکصدا به او حمله می‌کنند. همانگونه که از عابربانکی بنام #حسین_هدایتی حمایت نکردیم تا کسی بویی نبرد، برای لو نرفتن خیلی چیزها بهتر است دهان مان را درباره بابک خان هم ببندیم #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/03/05 ساعت 00:36

  #نشاط جوان با #رقص‌ یک مشت دختر #هرجایی و #بی‌بندوبار محقق نمی‌شود … درنهج البلاغه بگردید و ببینید چندبار این واژه‌ها را که آقای #علم الهدی در نمازجمعه دیروز(۱۸رمضان) به کاربرده،پیدا می‌کنید؟ چه خوش دعا می‌کرد آن صاحبدل که: خدایا اسلام را از دست و زبان ما مسلمانها محفوظ بدار.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/20 ساعت 00:42

  اینکه دلواپس‌ها پس از حرف #عراقچی در مورد #مهاجران_افغان عصبانی شده اند،بخاطر علاقه شان به برادران و خواهران افغان نیست.خاطره‌ها هیچ عطوفتی از دلواپسان سراغ ندارد. نگرانند مبادا برای آقای جواد هراتی (همان ج.ک.ق نماینده افغانی الاصل مجلس که شهرتش به دروغگویی است) مشکل ایحاد شود!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/09 ساعت 21:58

  پیشنهاد می‌کنم آقای #علی_عسکری نقش #آقازاده محترم در پیام رسان #سروش و بازی ستاره مربع را تکذیب کند و ایضا توضیح دهد از قمارهای اخیر چقدر به جیب سیما رفته وچقدر به دلالها رسیده و دلالها چه کسانی اند. اگر چنین شود مثل برخی مدیران سابق صداوسیما،بعد از کناره گیری دچار حاشیه نمی‌شود.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/03 ساعت 22:34

  آقای #قالیباف گفته به FATF نه باید سریع و صریح پاسخ «بله» داد، نه پاسخ «نه» خداوکیلی کلید پایتخت را ۱۴سال به کی دادیم؟و در انتخابات ۹۶ می‌خواستیم روی دیوار کی یادگاری بنویسیم؟ آیا قرار است در ۱۴۰۰ به او که تکلیفش با خودش روشن نیست رای بدهیم و ۴سال مملکت را لنگ در هوا نگه داریم؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/01/25 ساعت 22:50

  این فایل منتسب است به یک نماینده اصولگرای مخالفFATF. می‌گوید با پذیرشFATFصبح که از خواب بیدار می‌شوی می‌بینی امریکا یک میلیارد از حسابت برداشت کرده! اگر جای احسان علیخانی بودم دعوتش میکردم برای یک اسندآپ کمدی در برنامه «عصرجدید»! تا صبح می‌خندیدند داورها از هنرنمایی #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/01/20 ساعت 08:10

  روزی یکی از بزرگان گفته بود:#محسن_رضایی دوشاخه‌اش را همیشه به پریزی می‌زند که برق داشته باشد! این روزها که او به مناطق سیلزده رفته و هرلحظه عکسی یا توییتی منتشرمی کند، یعنی اینبار دوشاخه‌اش را به آب زده! یکنفر دوشاخه او را بکشد و به او بگوید:دوره‌ات خیلی وقت پیش تمام شده فرمانده!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/28 ساعت 09:56

  نه اهل دیدن #برنامه۹۰ هستم نه با #عادل_فردوسی_پور صنمی دارم. اما این را می‌فهمم که نه مدیر شبکه ۳ را #رئیس_صداوسیما آورده،نه عادل را او برده. تصمیم بیرون از جام جم گرفته شده. مدتهاست از آقای #علی_عسگری فقط یک اسم مانده،بی آنکه رسمی از او پابرجا باشد و اقتداری و عزتی و …

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/23 ساعت 20:34

  معاون امورفضای مجازی دادستان کل گفته:«تعدادی از عاشقان #توئیتر از پیج غیررسمی ریاست قوه قضائیه ذوق زده شده‌اند.این پیج غیررسمی است و بدنبال ادمین آن هستند تا غیرفعال شود.» ۱-مدتهاست این پیج فعال است. نمی‌توانست زودتر تکذیب شود؟ ۲- معاون دادستان،سخنگوی آقای #رئیسی شده؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/09/01 ساعت 08:58

  #پمپئو وزیرخارجه #امریکا ازایرانیان خواسته عکسها وفیلمهای حوادث اخیر ایران را برایش بفرستند. چه احتیاج به فراخوان؟همانجا با فتوشاپ و تروکاژ هرعکس و فیلمی که دوست دارد تولید کند. چون چه بسا ایرانیها تصاویری از کارهای امریکا برایش بفرستند که باب طبعش نباشد و شرمنده و مشوش شود!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/08/21 ساعت 13:56

  آقای #ذوالنور نماینده قم ، به اعتراف خودش در مصاحبه با سایت مشرق، از افراطی بودنش طبق نظر رهبرمعظم انقلاب خبر داده است. با الهام از تعبیر «آتش توپخانه» که رهبری در باره سابقه و لاحقه اومی فرمایند، واقعا چه نقشی جز «آتش بیاری معرکه فتنه»می توان برای او در مجلس قائل شد؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/08/12 ساعت 09:29

  چه خوب است آقای #محسن_رضایی دست اعضای مخالف #FATF در #مجمع_تشخیص را بگیرد و ببرد به ژاپن و آلمان و برزیل و ترکیه و نروژ و هند و اندونزی و استرالیا و چین و …تا ببینند که این کشورها بخاطر اجرایFATF چقدر بیچاره و فلک زده و خاک برسر شده‌اند!و نگذارند خدای ناکرده ما هم مثل آنها شویم!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/07/29 ساعت 18:50

  آنچه تا کنون از شواهد برمیاید آقایان #حسین_دهقان،#سورنا_ستاری، #آذری_جهرمی و #قالیباف، نامزدهای انتخابات ۱۴۰۰هستند،هرچند که قالیباف درروزهای آخر بازهم بنفع نامزدنهایی #اصولگرایان کنار می‌رود! یک نفر هم هست که اگربتواند آغشتگی اش به پولهای #ستاره_مربع را پنهان کند،عاشق نامزدی است!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/07/08 ساعت 23:32

  ۱-آقای #رئیسی امروزگفت دست مفسدان را نه از مچ که از بازو قطع می‌کند. ۲-#آذری_جهرمی باافشای چندهزارمیلیارد پول نامشروع بادآورده برای ستاره مربع‌ها و تاجران فیلترشکن،پته صداوسیماو جاهای دیگررا روی آب ریخته ۳-آقای رئیسی بسم الله.این شما و این دستهایی که تا بازو توی جیب بیت المال است

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/07/01 ساعت 22:03

  سخنگوی محترم شورای نگهبان در حالی که #روحانی و #ظریف با موضع ضد #ترامپ به نیویورک رفته اند،از مذاکره ذلیلانه می‌گوید.انگار که الان سفره مذاکره در نیویورک پهن است! یعنی خنجر را #پایداری چی‌ها دست آقای #کدخدایی هم داده اندتا از پشت بزند؟ چرا اینقدرزود بازی می‌خوریم مااصولگراها؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/27 ساعت 07:11

  دیروز #رهبرمعظم_انقلاب فرمودند اگر امریکا توبه کند و برگردد به جمع امضاکنندگان برجام،آن وقت درجمع امضاکنندگان می‌نشیند و مذاکره می‌کند. معنایش این است که به رغم دلواپسان،معظم له #برجام را معتبرمی دانسته و همچنان می‌دانند. حالا،هی گلو بدرانیم و بصیرت تکه پاره کنیم #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/21 ساعت 18:59

  (۱)ازوقتی گزارش دروغ ومضحک #بیست_و_سی در موردفوت #سحر_خدایاری علیه #خبرآنلاین منتشر شده،عده‌ای مرگ و توقیف @khabaronlinee را خواستارند. قصه کودکی یادم آمد که دعا میکرد معلمش بمیرد و راحت شود.معلم صدایش را شنید.گفت دعا کن پدرت بمیرد تا دیگرمدرسه نیایی و برای همیشه راحت شوی

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/10 ساعت 20:37

  شوخی:عزیزانی که جناب آقای #رئیسی را کورش می‌خوانند لابد چندصباح دیگر می‌خواهند بگویند:کورش آسوده بخواب که ما بیداریم! جدی:حتما آقای رئیسی هدف خلق این تعابیر را در باره خودش می‌داند و از این جهت قابل قیاس با #احمدی نژاد نیست،اما احمدی نژاد را همین جوری بیچاره‌اش کردیم #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/03 ساعت 00:12

  کیهان نوشت خبرنگارپناهنده شده اصلاح طلب است.آن طرفیها می‌گوینداصولگراست. همینکه آقای #کریمی_قدوسی لیست #دوتابعیتی‌ها را به او داده،یعنی فعلا همسو با اوست و لابد به عنوان نفوذی #پایداریچی‌ها رفته سوئد برای تعیین مزه آدامس رئیس دولتشان! حالا ببین چه گاندویی بسازند #دلواپس‌های سوئد!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/05/28 ساعت 07:45

  بدنبال قضیه آقایان #یزدی و #آملی_لاریجانی از جناب #محمدحسن_نبوی معاون حوزه علمیه که تاآخر پای احمدی نژاد ایستاد و پارسال هم غائله زیرزمین فیضیه را آفرید دعوت می‌کنم در مصاحبه‌ای به این سوال پاسخ دهدکه چه نقشی در نزاع دو آیت الله دارد و چرا پس از دو دهه نتوانسته‌اند کنارش بگذارند؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/05/16 ساعت 19:59

  آقای #حدادعادل در اظهارنظری عجیب گفته است:«نارضایتی کنونی جامعه برای جریان ما درانتخابات پیش‌رویک فرصت است.» اگراو این حرف را صریح پس نگیرد چه تفاوتی وجود دارد میان دیدگاه #نیکولو_ماکیاول#غلامعلی_حداد_عادل؟ قرار بود به اینجا برسیم #مااصولگراها؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/05/08 ساعت 07:53

  #پمپئو وزیرخارجه امریکا گفته می‌خواهد به تهران بیاید . خب بگذارید بیاید. طرف مذاکره‌اش را آقایان #ذوالنور و دکتر #حسن_عباسی و امثال شان قرار دهید. آن وقت خواهیم دید تندروهای دو طرف ایرانی-امریکایی،به طریقی اعجاب انگیز،منطق همدیگر را می‌دانند و به تفاهم می‌رسند.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/04/23 ساعت 15:07

  سخنگوی محترم شورای نگهبان درپاسخ #رضاخاتمی گفته در #انتخابات۸۸ همه نهادهای نظارتی چشمشان را بستند تا ۸میلیون تقلب شود؟ به آقای #کدخدایی ایمان دارم و نظرش را درباره انتخابات۸۸ معتبر می‌دانم اما یادآوری می‌کنم که #شعبده_بازها کارشان را در برابر چشمان کاملا باز ناظران انجام می‌دهند!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/04/10 ساعت 12:33

  می‌پرسند: هدفت در توییت قبلی دفاع ازآقای #آملی_لاریجانی و مدیری است که #زاکانی، او را متخلف دانسته؟ پاسخ: در باره آن مدیر چیزی نمیدانم و ازآقای آملی هم بشدت انتقاد دارم.اما آقای زاکانی که درسالهای اخیر مکررا مرتکب کذب و تهمت شده،از نظر من روزنامه نگار یک منبع کاملا غیراعتماد است.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/04/01 ساعت 10:17

  در شگفتم که چرا #بیژن_زنگنه، #سعیدجلیلی را به #مناظره فرا می‌خواند آن هم بخاطر حرفهایی که لابد در تلویزیون از روی کاغذ خوانده است. مناظره را با کسی انجام دهید که آن مطلب را به جلیلی القا کرده و گرنه این چهره عزیز سلیم النفس آنقدر پیچیده نیست که بازی #بابک_زنجانی‌ها را نخورد.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/03/24 ساعت 13:19

  یک عده دلشان را خوش کرده‌اند که پیام #ترامپ در کجای #آبه قرارگرفته و با همین،بیانات انقلابی ودیپلماتیک #رهبرانقلاب را تحت الشعاع قرار می‌دهند. حتی اگرپیام ترامپ آن کاغذهایی بود که در تصویر به غلط از آن یاد شده درروند مذاکرات چه تأثیری می‌داشت؟ چقدر کپک زده است تحلیل هایمان؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/03/12 ساعت 12:55

  اجلاس مکه نشان داد در میان آن همه حکام «عرب» تنها یک نفر وجودش را داشت که بیانیه ضدایرانی را امضا نکند. آن یک مرد #برهم_صالح رئیس جمهور عراق است که تنها مرد #کرد میان آن همه نامرد #عرب بود.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/29 ساعت 22:09

  اگر راهی پیدا کنند و دوره فعلی مجلس ۲سال تمدید شود و در ۱۴۰۰ #انتخابات ریاست جمهوری و #مجلس و #شورای_شهر با هم برگزار شود، هم نماینده‌های دلواپس چپ و راست،بدلیل پیداکردن امنیت شغلی به این و آن حمله نمی‌کنند، و هم کشور را کلا در سال ۱۴۰۰ می‌گیریم #مااصولگراها .

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/14 ساعت 11:46

  #دادستان_کل_کشور از #وزیرارتباطات خواسته به تلویزیون بیاید و در حضورکارشناسی که ایشان معرفی می‌کند در باره فضای مجازی توضیح دهد. آقای دادستان! خفض جناح نفرمایید.خودتان تشریف ببرید تلویزیون و با #آذری_جهرمی بحث کنید.می ترسم کارشناس منتخب شما از حرفهای او قانع شود و مشکل بیشتر شود!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/07 ساعت 22:11

  به گمانم وقتش رسیده که جناب آقای #محمود_علوی وزیر کم حرف اطلاعات، با توجه به سکته همزمان ۳متهم پرونده فساد مالی، #ترور وکیل سابق #حسین_هدایتی و ویدئوی تحویل اسناد توسط آقای #سرافراز به خانم شهرزاد میرقلی‌خان، سخن بگوید. مبادا سیلاب، این اتفاقات ظاهرا مشکوک را با خود ببرد.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/02 ساعت 16:12

  امریکا می‌خواهدپس از بستن صفحه #اینستاگرام چند عزیز،ما را احساساتی کند تا با #فیلتر کردن آن،دوقطبی مردم و نظام راه بیفتد. برخی دوستان اصولگرا می‌گویند دولت موضع سخت بگیرد.صداوسیماوقتی کانالهای ماهواره‌ای اش حذف شد چه کرد؟همان نسخه را درمورد اینستاگرام ،پیشنهاد بدهیم #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/01/23 ساعت 21:21

  آقای #حسین_شریعتمداری پیشنهادکرده #تنگه_هرمز را به روی عربستان و بحرین و امارات ببندیم. هدف ترامپ، #ایران_هراسی است و با این پیشنهاد،دقیقا خواسته‌اش محقق می‌شود. اگر قرار است با #امریکا دست به یقه شویم، چه نیازی است که مردم این ۳کشور را حامی حریف مان کنیم؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/01/11 ساعت 01:47

  رئیس جمهور از تخریب و انفجاردرآق قلا توسط سپاه انتقاد کرد ومتقابلا #سرلشکرعزیزجعفری باحمایت از کار سپاه به #روحانی طعنه زد. نه روحانی متخصص سیل است،نه به طریق اولی،فرمانده سپاه. راه مقابله با سیل را باید در علم و فناوری جست،نه دردعوای سیاسی که نه در شان روحانی است نه برادر«عزیز»!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/26 ساعت 19:26

  از آقای #محمددهقان_نقندر نماینده طرقبه که در حادثه تروریستی #نیوزیلند،این کشور را جزءاروپا نامید! واقعا چه توقعی است که بداند #FATF یعنی چه؟ او و امثالش اگر حرف زدن بلد نیستند، حرف نزدن را هم بلد نیستند؟