• محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/20 ساعت 00:42

  اینکه دلواپس‌ها پس از حرف #عراقچی در مورد #مهاجران_افغان عصبانی شده اند،بخاطر علاقه شان به برادران و خواهران افغان نیست.خاطره‌ها هیچ عطوفتی از دلواپسان سراغ ندارد. نگرانند مبادا برای آقای جواد هراتی (همان ج.ک.ق نماینده افغانی الاصل مجلس که شهرتش به دروغگویی است) مشکل ایحاد شود!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/09 ساعت 21:58

  پیشنهاد می‌کنم آقای #علی_عسکری نقش #آقازاده محترم در پیام رسان #سروش و بازی ستاره مربع را تکذیب کند و ایضا توضیح دهد از قمارهای اخیر چقدر به جیب سیما رفته وچقدر به دلالها رسیده و دلالها چه کسانی اند. اگر چنین شود مثل برخی مدیران سابق صداوسیما،بعد از کناره گیری دچار حاشیه نمی‌شود.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/03 ساعت 22:34

  آقای #قالیباف گفته به FATF نه باید سریع و صریح پاسخ «بله» داد، نه پاسخ «نه» خداوکیلی کلید پایتخت را ۱۴سال به کی دادیم؟و در انتخابات ۹۶ می‌خواستیم روی دیوار کی یادگاری بنویسیم؟ آیا قرار است در ۱۴۰۰ به او که تکلیفش با خودش روشن نیست رای بدهیم و ۴سال مملکت را لنگ در هوا نگه داریم؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/01/25 ساعت 22:50

  این فایل منتسب است به یک نماینده اصولگرای مخالفFATF. می‌گوید با پذیرشFATFصبح که از خواب بیدار می‌شوی می‌بینی امریکا یک میلیارد از حسابت برداشت کرده! اگر جای احسان علیخانی بودم دعوتش میکردم برای یک اسندآپ کمدی در برنامه «عصرجدید»! تا صبح می‌خندیدند داورها از هنرنمایی #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/01/20 ساعت 08:10

  روزی یکی از بزرگان گفته بود:#محسن_رضایی دوشاخه‌اش را همیشه به پریزی می‌زند که برق داشته باشد! این روزها که او به مناطق سیلزده رفته و هرلحظه عکسی یا توییتی منتشرمی کند، یعنی اینبار دوشاخه‌اش را به آب زده! یکنفر دوشاخه او را بکشد و به او بگوید:دوره‌ات خیلی وقت پیش تمام شده فرمانده!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/28 ساعت 09:56

  نه اهل دیدن #برنامه۹۰ هستم نه با #عادل_فردوسی_پور صنمی دارم. اما این را می‌فهمم که نه مدیر شبکه ۳ را #رئیس_صداوسیما آورده،نه عادل را او برده. تصمیم بیرون از جام جم گرفته شده. مدتهاست از آقای #علی_عسگری فقط یک اسم مانده،بی آنکه رسمی از او پابرجا باشد و اقتداری و عزتی و …

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/23 ساعت 20:34

  معاون امورفضای مجازی دادستان کل گفته:«تعدادی از عاشقان #توئیتر از پیج غیررسمی ریاست قوه قضائیه ذوق زده شده‌اند.این پیج غیررسمی است و بدنبال ادمین آن هستند تا غیرفعال شود.» ۱-مدتهاست این پیج فعال است. نمی‌توانست زودتر تکذیب شود؟ ۲- معاون دادستان،سخنگوی آقای #رئیسی شده؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/08 ساعت 09:05

  بچه‌های #جنگ، وقتی می‌خواستند با افراد فراری از حضور درجبهه شوخی کنند،می گفتند:«دکتر بهش گفته تیر برای قلبش ضرر داره»! دوستان مشهدی می‌گویند آقای #کریمی_قدوسی هم درتمام ۸سال #دفاع_مقدس،حتی صدای تیر برای قلبش ضرر داشت. رونوشت: کارگزینی جهت ثبت در سوابق پرسنلی و پزشکی مشارالیه!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/29 ساعت 10:04

  آقای #قالیباف، این روزها در سخنرانیها و مصاحبه‌ها بدجوری خودش را حیف و میل می‌کند! او حواسش نیست که ممکن است در #انتخابات۱۴۰۰ یکبار دیگر هم به یک نامزد #زینت_الانتخابات احتیاج داشته باشیم #مااصولگراها؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/23 ساعت 23:21

  فشار براعضای #مجمع_تشخیص زیادشده تا به آنها بقبولانند که تصویب #FATF خیانت به کشور است و آن را رد کنند(که احتمال رد کردنش هم هست) ترجمه‌اش این است که همه دولتهای دنیا که باFATF موافقند،خاک بر سرند و به مردم شان شان خیانت می‌کنند غیر از ما و آقای #اون درکره شمالی. خنده دار نیست؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/18 ساعت 13:31

  شنیده‌ام دفعه قبل که ناکامی در پرتاب #موشک حامل ماهواره را #وزیرارتباطات،شجاعانه توییت کرد،رئیس رسانه ملی گفته بود این نحوه اطلاع رسانی،آبروی کشوررا برده! خبر پرتاب ناکام دیشب را رسانه‌های معاند توی بوق کرده اند اما رسانه ملی خفقان گرفته. سانسور،آبروریزی است یا خبررسانی شجاعانه؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/05 ساعت 18:22

  رئیس مرکز فناوری اطلاعات قوه قضائیه گفته:«برخی برای آنکه رأی بگیرند می‌گویند #قوه_قضاییه دنبال بستن فضای مجازی است.آن چیزی که ما معتقدیم مدیریت #فضای_مجازی است و نه بسته شدن آن.» مدیریت فضای مجازی،اسم مستعار بسته شدن فضای مجازی( #فیلترینگ) است.چرا با خودتان رودرواسی دارید؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/10/23 ساعت 22:38

  همیشه با #خلع_لباس روحانیون مشکل داشته‌ام! مگر ما کت وشلواری‌ها چه گناهی کرده ایم که #روحانیون وقتی خلاف می‌کنند لباس شان می‌شود مثل ما؟! به عبارت دیگر همه ما غیرروحانیون، بالقوه روحانیون متخلفیم! این نوشته فقط طنز است. باور کنید.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/10/14 ساعت 19:54

  آقای #علم_الهدی درخطبه نمازجمعه امروزگفته اند: «ممکن است دشمن در جریانهای امثال بنده هم نفوذ کند،تحریک کند و بنده را در مسیر زیانبخش انقلاب و نظام بیندازد.» مرحبا به این«خودشناسی» و «دشمن شناسی»امام جمعه محترم مشهد. اعتراف حضرت ایشان، صدگام جلوتر است از #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/10/05 ساعت 22:07

  در بودجه سال ۹۸ مبلغ ۵۷۹ میلیاردتومان برای #انتخابات #مجلس، منظور شده . اگر این مبلغ را به ۲۹۰ #نماینده‌ای که قرار است انتخاب شوند، تقسیم کنیم معنایش آن است که انتخاب هر نماینده تقریبا ۲میلیارد تومان خرج روی دست مردم می‌گذارد. خداوکیلی می‌ارزد؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/09/23 ساعت 16:45

  آقایان #صدیقی و #علم_الهدی امامان جمعه تهران و مشهد بازهم حرف تکراری علیه #FATF زده اند. اشکال ندارد که آنها بجای خواندن بولتن،حرف حساب کارشناسان مربوط را بشنوند و بی مطالعه خطبه نخوانند. زشت است امامان جمعه بعد۴۰سال همچنان منبع اطلاعاتشان منحصرباشد به بولتنهای دروغ #مااصولگراها!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/09/16 ساعت 08:11

  از کارمندی که ۲۵سال مرخصی نرفته بود دلیلش را پرسیدند.گفت اگر مرخصی بروم،همه می‌فهمند بودنم با نبودنم درمحل کارفرقی ندارد. حالا نقل استعفای۱۹نماینده اصفهان است.تهدیدکرده اند درصحن وکمیسیونهای مجلس شرکت نمی‌کنند. خیلی دوست داریدهمه بفهمند عدم و وجودتان یکی است؟باورکنید فهمیده ایم!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/09/05 ساعت 10:46

  وزیر اقتصاد،همین اول کارش،برای پسر وزیرکشور(هادی رحمانی فضلی) حکم مشاورزده اما پسوند فامیلی او را حذف کرده و او را «هادی رحمانی» نامیده. وقتی در خبرمربوط به این انتصاب شجاعت و صداقت وجود ندارد و نام طرف سانسور می‌شود چه تضمینی هست که در گزارشهای اقتصادی،نیمی از واقعیت کتمان نشود؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/08/22 ساعت 08:37

  نماینده قم ازافشاگری #ظریف درباره #پولشویی عصبانی شده. آدرس این پولشوها درشعرپروین اعتصامی آمده و آقای نماینده هم می‌شناسد! گفت:آن زرها که بردستی کجاست گفت:در همیان تلبیس شماست گفت:آن لعل بدخشانی چه شد گفت:میدانیم ومیدانی چه شد گفت:پیش کیست آن روشن نگین گفت:بیرون آر دست از آستین

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/08/18 ساعت 16:43

  حجت الاسلام صدیقی در نمازجمعه امروز گفته: «#FATF، همان کاپیتولاسیون است.» تا حالا گمانم این بود که ایشان FATF را نمی‌داند. امروز معلومم شد که از #کاپیتولاسیون هم اطلاعی ندارد! با چنین حرفهایی شان نمازجمعه را پایین نیاورید.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/08/09 ساعت 14:10

  #امریکا ۴۰میلیون دلار برای جنگ تبلیغاتی علیه ایران و روسیه و چین اختصاص داده. جناب آقای امریکا! کل این پول را اختصاص بده به #روسیه و #چین. ما به تعداد کافی دلواپسهایی داریم که ضد خودمان تبلیغات بکنند.آنهم مفت! #کریمی_قدوسی و #حاجی_دلیگانی و #جواد_ابطحی فقط چندنمونه از آنهایند.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/26 ساعت 06:50

  آقای دکترینال، #حسن_عباسی با الهام ازفیلمهای سینمایی جاسوسی امریکایی!دهه۱۹۷۰ و بازی کردن نقش #شرلوک_هلمز،قصه‌های بامزه‌ای می‌بافد. اگر او #زندان برود،البته آقایان #دهقان و #دلیگانی و #کریمی_قدوسی و …برای نقش بازی کردن هستند،اما خداوکیلی بدون عباسی-آرتیست اصلی-اصلاحال نمی‌دهد!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/19 ساعت 11:32

  فرستنده پیامکهای تهدیدآمیزبه نمایندگان مجلس،وقتی دیده نظر #رهبرمعظم با او یکی نیست،گفته از ولایت ایشان صرفنظر می‌کند. این یکی حرف دلش را زده،وگرنه آدمهایی که از مواضع رهبر ناراحتند و از ولایت صرفنظر کرده اند اما برای مصلحت خود،سکوت می‌کنند،کم شمارنیستند در میان #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/10 ساعت 22:44

  در توئیت چند روز قبل،مطلبی را در باره حقوق نجومی نمایندگان مامور از #وزارت_نفت به مجلس توئیت کردم که پس از بررسی دریافتم این موضوع،مستندات متقن ندارد.ضمن عذرخواهی از آقایان #بهروزنعمتی ، #علی_ادیانی و #محسن_بیگلری ، آن مطلب را تکذیب می‌کنم.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/07 ساعت 18:56

  غیرازآقای هدایت خادمی باحقوق۲۷میلیونی،ظاهرا آقایان #بهروزنعمتی،علی ادیانی ومحسن بیگلری نمایندگان تهران،قائم شهروسقز،ازوزارت نفت حقوق بالای ۲۰میلیون می‌گیرند. نه از این۳عزیز،ازآقای #زنگنه می‌پرسم:محل کار اینان در میدان بهارستان،آنقدر شرایطش سخت است که باید چنین حقوقهایی داد؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/29 ساعت 22:09

  اگر راهی پیدا کنند و دوره فعلی مجلس ۲سال تمدید شود و در ۱۴۰۰ #انتخابات ریاست جمهوری و #مجلس و #شورای_شهر با هم برگزار شود، هم نماینده‌های دلواپس چپ و راست،بدلیل پیداکردن امنیت شغلی به این و آن حمله نمی‌کنند، و هم کشور را کلا در سال ۱۴۰۰ می‌گیریم #مااصولگراها .

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/14 ساعت 11:46

  #دادستان_کل_کشور از #وزیرارتباطات خواسته به تلویزیون بیاید و در حضورکارشناسی که ایشان معرفی می‌کند در باره فضای مجازی توضیح دهد. آقای دادستان! خفض جناح نفرمایید.خودتان تشریف ببرید تلویزیون و با #آذری_جهرمی بحث کنید.می ترسم کارشناس منتخب شما از حرفهای او قانع شود و مشکل بیشتر شود!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/07 ساعت 22:11

  به گمانم وقتش رسیده که جناب آقای #محمود_علوی وزیر کم حرف اطلاعات، با توجه به سکته همزمان ۳متهم پرونده فساد مالی، #ترور وکیل سابق #حسین_هدایتی و ویدئوی تحویل اسناد توسط آقای #سرافراز به خانم شهرزاد میرقلی‌خان، سخن بگوید. مبادا سیلاب، این اتفاقات ظاهرا مشکوک را با خود ببرد.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/02 ساعت 16:12

  امریکا می‌خواهدپس از بستن صفحه #اینستاگرام چند عزیز،ما را احساساتی کند تا با #فیلتر کردن آن،دوقطبی مردم و نظام راه بیفتد. برخی دوستان اصولگرا می‌گویند دولت موضع سخت بگیرد.صداوسیماوقتی کانالهای ماهواره‌ای اش حذف شد چه کرد؟همان نسخه را درمورد اینستاگرام ،پیشنهاد بدهیم #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/01/23 ساعت 21:21

  آقای #حسین_شریعتمداری پیشنهادکرده #تنگه_هرمز را به روی عربستان و بحرین و امارات ببندیم. هدف ترامپ، #ایران_هراسی است و با این پیشنهاد،دقیقا خواسته‌اش محقق می‌شود. اگر قرار است با #امریکا دست به یقه شویم، چه نیازی است که مردم این ۳کشور را حامی حریف مان کنیم؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/01/11 ساعت 01:47

  رئیس جمهور از تخریب و انفجاردرآق قلا توسط سپاه انتقاد کرد ومتقابلا #سرلشکرعزیزجعفری باحمایت از کار سپاه به #روحانی طعنه زد. نه روحانی متخصص سیل است،نه به طریق اولی،فرمانده سپاه. راه مقابله با سیل را باید در علم و فناوری جست،نه دردعوای سیاسی که نه در شان روحانی است نه برادر«عزیز»!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/26 ساعت 19:26

  از آقای #محمددهقان_نقندر نماینده طرقبه که در حادثه تروریستی #نیوزیلند،این کشور را جزءاروپا نامید! واقعا چه توقعی است که بداند #FATF یعنی چه؟ او و امثالش اگر حرف زدن بلد نیستند، حرف نزدن را هم بلد نیستند؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/20 ساعت 06:30

  وقتی رئیس محترم جدید #قوه_قضاییه - جناب آقای #رئیسی - هم عضو #توییتر است و هم صفحه #اینستاگرام دارد،معنایش این است که از این پس عاشقان #فیلترینگ این دو رسانه ، نمی‌توانند از مدیران ارشد دستگاه قضایی باشند. و این یعنی خیلی گام به جلو.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/06 ساعت 08:59

  پیشنهاد می‌کنم تا قتل هابیل به دست قابیل،منحرف شدن پسر نوح،دریده شدن پیراهن یوسف و به چاه انداختن او و … به گردن #فضای_مجازی و @azarijahromi نیفتاده،وزیر ارتباطات یک قفل گنده به اینترنت بزند و کلیدش را هم بفرستد برای #دادستان_کل. اینجوری،عاشق آذری جهرمی خواهیم شد،#مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/28 ساعت 10:24

  آقایان #مجمع_تشخیص نه شجاعت تصویب #FATF و #پالرمو را دارند، نه شهامت رد کردنش را . دم @jzarif گرم که با یک فرمان «نرمش قهرمانانه» رهبرانقلاب تا آخر پای برجام ایستاد. نه از ناسزا ترسید، نه از پیامک. هم توهین و تهمت شنید و هم از پشت خنجر خورد. کمی #ظریف باشید آقایان مجمع تشخیص!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/19 ساعت 22:09

  امروز که تصویر حجت الاسلام «احمد» #علم_الهدی با همافرها در مشهد و به تقلید از دیدار #همافران با امام خمینی در سال ۱۳۵۷ منتشر شد، به ناگاه یاد این مصرع از #مولانا افتادم: هر«احمد» و محمود،رسول مدنی نیست!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/14 ساعت 09:26

  آقایان #پرویز_داودی و #احمد_وحیدی اعضای دولت #احمدی_نژاد،تلاش فراوانی دارند که #FATF درمجمع تشخیص تصویب نشود. رئیس شان بیشترین #تحریم‌ها را به ارمغان آورد و حالا این دوعضو #دولت_پاکدست،می خواهند طبق خواسته اسرائیل،یک #ملت_تنگدست و تحریم زده روی دست ایران بگذارند. خسته نباشید!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/10/27 ساعت 20:33

  آیت الله جنتی:وقتی رادیو وتلویزیون آمد همه وحشت کردند که مبادا دین از دست برود،ولی بعداً دیدند که بهترین استفاده‌ها را می‌توان ازآن کرد.فضای مجازی نیزهمینطوراست؛مطلعان معتقدند می‌توانیم به نفع انقلاب از آن استفاده کنیم. تا همین جا آقای #جنتی هفت صفر از آقای #علم_الهدی جلوتر است.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/10/19 ساعت 21:13

  ظاهرا حکم آقای #رئیسی برای ریاست #قوه_قضائیه،تا مردادآینده معطل نمی‌ماند و خیلی زودتر صادر می‌شود. علی برکت الله بنازم به تدبیری که رخت سیاست را از تن رئیسی بیرون آورد.امیدوارم بعدها هم بنازم به اراده آقای رئیسی که بار دیگر به چاه #سیاست نرود با طناب #مااصولگراها.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/10/13 ساعت 09:06

  دبیرجدیدشورای #انقلاب_فرهنگی را نمی‌شناسم.اما اینطور که برادر #ضرغامی علیه او خیز برداشته،آدم یاد جمله پشت کامیونی« الحسود لایسود»! می‌افتد. لابد او برای کرسی دبیری شورای انقلاب فرهنگی کت شلواردوخته و ناگهان دیده به درد نمی‌خورد. کت وشلواررا نگه دارسردار؛ #انتخابات۱۴۰۰ نزدیک است!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/09/28 ساعت 22:57

  آیت‌الله #جنتی ضمن انتقاد از ناآگاهی نمایندگان مجلس گفته آنها باید قبل از نمایندگی،دوره‌های آموزشی بگذرانند تا با وظایفشان آشنا شوند. بزرگوار!اگر قیف #شورای_نگهبان کمی گشادتر بود و آنهایی که با وظایف #مجلس آشنایند و آموزش هم دیده اند،ردصلاحیت نمی‌شدند الان چنین مشکلی وجود نداشت.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/09/19 ساعت 13:12

  محافل سیاسی و رسانه‌ای نزدیک به آقای #رئیسی، او را بطور قطعی، رئیس بعدی #قوه_قضائیه می‌دانند. اگر چنین قطعیتی وجود دارد و ایشان رخت #ریاست_جمهوری را از تن درآورده، چرا همچنان در قامت یک رقیب انتخاباتی ریاست جمهوری سخنرانی می‌کند. مگر می‌شود کاندیدای ریاست ۲قوه بود؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/09/07 ساعت 11:19

  در باره یکی ازنمایندگانی که #استیضاح لاریجانی و @JZarif را امضا کرده‌ شبهه #دوتابعیتی وجود دارد. او افغانی‌الاصل است و باید روشن شود هنوز تبعه کشورزادگاه‌ش است؟یا دوتابعیتی است؟ پ.ن.نمی‌دانم چرا این نماینده برخلاف اکثر افغانستانی‌های شریف،کردار و پندارش مثل طالبان است!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/09/03 ساعت 12:18

  موافقان #CFT سران سه قوه اند و دلسوزان مملکت و #نخبگان دانشگاهی. مخالفانش برخی اعضای #شورای_نگهبان و آقایان #علم‌الهدی، #کریمی_قدوسی، #ذوالنور، #دهقان_نقندر ،جماعت دلواپس و…برخی اصولگرایان. راه حلش یک #رفراندوم است؛به امتحانش می‌ارزد. شاید مردم رای دادند به نظر #مااصولگراها.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/08/19 ساعت 21:16

  اینکه فلان رسانه اصولگرا اعلام کرده به جای #تلگرام که #فیلتر است از #هاتگرام و #تلگرام_طلایی استفاده می‌کند، بدجوری شبیه است به قصه قوم #بنی_اسرائیل که وقتی از ماهیگیری در روز شنبه منع شدند،برکه‌ای ساختند و ماهی‌ها از نیل وارد آن کردند و سپس ماهی‌های برکه را یکشنبه شکار کردند!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/08/13 ساعت 12:59

  رد لایحه #CFT توسط #شورای_نگهبان،آنهم درروز۱۳ آبان، هدیه به ترامپ نیست؟ رئیس جمهور #امریکا کینه‌اش علیه ملت ایران واضح است؛آقایان شورای نگهبان که دوست ملتند با چه توجیهی، ملت را در این وانفسا، #تحریم می‌کنند؟ پای تبعاتش می‌ایستند یا همراه بقیه #دلواپسان پشت مردم را خالی می‌کنند؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/30 ساعت 08:34

  قطعا برادرمسلمان مومنی چون آقای #کریمی_قدوسی نمی‌خواهد #دروغ بگوید چون حرام است.پس چرا اینهمه دروغ می‌گوید؟دلیلش این است که توهماتش را که همین دروغهاست باورکرده. این یک بیماری است.سرزنش کردن هم ندارد.باید مداوا شود حتی اگر هزینه‌اش را بیت المال بدهد یا حتی بیفتد گردن# مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/22 ساعت 07:05

  جناب آقای حسین شریعتمداری عزیز(که سایه شان را چون سایه پدرم می‌دانم) در سرمقاله امروز #کیهان در مخالفت با #CFT برای تکمیل استدلال به این بیت اشاره کرده اند که:«من به #لبخندگرگ بدبینم» خواستم به محضرشان عرض کنم:حاج حسین آقا! ضمنا خوش‌بین نباشید به #اشک_تمساح بعضی از #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/12 ساعت 00:03

  پیشننهاد می‌کنم رای گیری #محلس در باره قانونهایی مثل FATF علنی باشد تا نمایندگانی که برای #تحریم‌های بانکی #ترامپ فرش قرمز پهن می‌کنند و با توهمی از جنس دایی جان ناپلئون،منافع ملت را قربانی می‌کنند، شناسایی شوند. بعدا باهاشون کار داریم!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/07/08 ساعت 09:21

  آقای #علی_ادیانی نماینده محترم مردم #قائم_شهر در تماس تلفنی،دریافت حقوق بالای ۲۰میلیون تومان از #وزارت_نفت را که در توییت دیروز منتشر کردم،تکذیب کردند.