• محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/31 ساعت 14:06

  ورود آقای #احمدتوکلی به موضوع ویلای #لواسان که حداکثر ۳۰۰ میلیارد می‌ارزد،مایه تقدیراست. خدا را شکر که به مردم برگشت. اما آقای توکلی از بدهی ۳۰۰۰میلیاردی #ایران_مال که اتفاقا از رانت دوران شهرداری یک کاندیدای ریاست جمهوری برخوردار شده، مستحضرند؟ این را هم پیگیری می‌کنند یا …؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/18 ساعت 21:38

  وقتی #احمدی_نژاد رئیس جمهور بود و جلیلی رئیس تیم #مذاکره_هسته‌ای، جمعی در شورایعالی #امنیت_ملی ماموربودند که حتی یک خبر از تحریمهای فراوان در رسانه‌ها بازتاب نیابد. الان همان #سانسورچی‌ها خط می‌دهند به رسانه‌های یک نهاد مقدس که هر #تحریم کوچک را هم در بوق کنند. #زنده_باد_آزادی

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/10 ساعت 08:52

  اینکه #دکترولایتی،چندصباحی قبل،#برجام را تصمیم نظام بخواند و حالا به تیم مذاکره هم حمله کند،البته در عالم بی معرفت سیاست،پدیده غریبی نیست.اما حتما با مشی #رهبرانقلاب و بچه #شمرونی‌های قدیمی و بامعرفت،جور نیست. اگر او به بچه محل‌های شمرونی اش سر بزند،حتما همین را می‌شنود.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/02 ساعت 14:06

  دیروز یکی از #اصولگرایان مشهور اهل تحلیل، درباره رفتارهای مشکوک و #تفرقه افکن برخی اعضای #جبهه_پایداری می‌گفت: «یقین دارم روزی اسناد جاسوسی آنها برای #اسرائیل درخواهد آمد.» احتمالا تعبیر او خیلی تند باشد، اما #تفرقه_افکنی در این حد، مطلوب صهیونیستهاست.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/27 ساعت 15:36

  اگر معلوم شود چه کسی نامه شخصی امضاشده توسط آیت الله جنتی را بنام بیانیه مجلس خبرگان قالب کرد،حتما مشخص خواهدشد که نامه را هم شخص خودش نوشته و دروغهای داخل نامه را هم با بهره گیری تز اعتماد آیت الله به او القا کرده. دریغ از حرمت آیت الله که چنین راحت به حراج می‌رود.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/17 ساعت 00:45

  کاش آقای #رحیم_پور_ازغدی که فرمان می‌دهد رئیس جمهور این را بگوید یا نگوید، نه در انتخابات ریاست جمهوری ومجلس،که درانتخابات انجمن اولیاومربیان مدرسه فرزندش شرکت کند،تا اولا بیش ازتعداد رای هایی که کسب می‌کند، پایش را از گلیمش درازتر نکند و ثانیا محبوبیتش معلوم شود نزد #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/11 ساعت 23:36

  طبق جدول منتشرشده در سایت خزانه داری کل کشور، #صداوسیما در ۲۹فروردین مبلغ ۱۱۰۰میلیارد ریال تحت عنوان«هزینه‌های اجتناب ناپذیر»دریافت کرده .علی برکت الله. بعیداست بگویند هزینه اجتناب ناپذیر چی هست و کجا مصرف می‌شود.ولی می‌شود حدس زد پیام رسان سروش یکی از اجتناب ناپذیرها باشد!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/08 ساعت 18:03

  بچه‌های تخس،دعوا می‌کنند،شیشه می‌شکنند،فریاد می‌زنند تا جلب توجه کنند.وقتی به خانه برمی گردند،هیچکس تحویلشان نمی‌گیرد.زیرچشمی همه را می‌پایند و از این بی محلی حرص می‌خورند. #احمدی_نژاد همین جوری است.شلوغ کاری هایش را کرده و رفته جلسه #مجمع_تشخیص. بی محلی بدجوری عذابش می‌دهد.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/01/29 ساعت 21:45

  رهبرمعظم انقلاب در باره نفوذ هشداردادند. اما نکند بعضی از اینهایی که هرکسی را #جاسوس و فریب خورده وعامل بیگانه می‌دانند ،خودشان #نفوذی باشند و با هدف پنهان کردن خود،دیگران را متهم می‌کنند؟ آقایان اطلاعاتی! اینها را رصد کنید و اصلا نگران نباشید که بربخورد به #مااصولگراها!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/01/20 ساعت 18:10

  تاکید رهبرمعظم انقلاب برفاش نشدن اسرار مردم توسط #پیام_رسان_های داخلی، هم فتواست، هم #حکم_حکومتی و هم بیان یک نگرانی. تا ببینیم مسئولان برای رفع این نگرانی مردم و #رهبر چه می‌کنند؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/01/18 ساعت 09:33

  معلوم شده که #دبیرشورایعالی_فضای_مجازی نگفته بودتلگرام باعث خروج۵۰میلیارددلاراز کشورشده.این راگفته که می‌تواند در۱۰سال باعث خروج چنین رقمی شود. حیف شد. حالا تکلیف دلواپسان و بولتن سازان عزیزکه نمی‌توانند ازحرفهای آقای دبیر دستاویز درست کنندف چه می‌شود؟ #تلگرام

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/01/12 ساعت 12:35

  می‌گوید چون #پیام_رسانهای داخلی«هفت سین»هستند کسی سراغ شان نمی‌رود. می پرسم:حالا چرا «هفت سین»؟ میگوید: منظورم از هفت سین، «۷seen» است ،یعنی۷نفر پیامها را می‌بینند! از جمله #پلیس_فتا" که حواسش به همه جا هست! توانایی ایرانی هادر جوک ساختن از همه چیز،رشک برانگیز است! #تلگرام

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/12/23 ساعت 20:16

  امروز کلیپی پخش شد که یک نماینده #مجلس تلفظ #موزه #لوور را نمی‌داند.خیلی‌ها به آن خندیدند اما من گریه‌ام گرفت.نه بخاطر سواد او،بلکه برای این جمله‌اش:«دوستان در این کاغذ اشتباه نوشته‌اند» #نماینده‌ای که نطقش را ازبیرون می‌نویسند هنگام رای دادن منتظر بیرون نیست؟ …این گریه داراست

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/12/16 ساعت 07:53

  برخی مخالفان،دولت #روحانی را به ناکارآمدی متهم می‌کنند. البته خیلی هاشان بیراه هم نمی‌گویند. اما خیلی از همینها همانهایی هستند که امام(ره)در موردشان فرموده بودند یک نانوایی را هم نمی‌توانند اداره کنند. خیلی که رشد کرده باشند،حالا یک بقالی را بتوانند مدیریت کنند.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/12/10 ساعت 08:34

  آقای #ضرغامی که عضو #شورایعالی_فضای_مجازی هم هست،نوشته است بزرگترهای این شورا حتی بلد نیستند برای خودشان یک #ایمیل بسازند. پ.ن.۱- روسای۳قوه،دادستان کل،رئیس صداوسیماو … از بزرگان جلسه اند. پن.۲- به قول «فامیل دور» در سریال کلاه قرمزی: من دیگه سوالی ندارم!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/12/03 ساعت 13:08

  یکی از نزدیکترین افراد به آیت‌الله #جنتی می‌گفت تا وقتی وسایل #سحر و #جادو از #احمدی_نژاد و باندش کشف نشد، آیت‌الله #انحراف او را باور نمی‌کرد. عجب لعبتی را چندین سال روی سرمان گذاشتیم و حلواحلوا کردیم #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/11/23 ساعت 19:27

  سخنرانی #سردارسلیمانی در راهپیمایی ۲۲بهمن کرمان دونکته مهم داشت : گلایه از مدیران ناکارآمد و انتقاد ازنامه اخیر کروبی. سردار تاکنون ورود ملموس به حوزه‌های سیاست داخلی به صورت موردی نداشت.آیا می‌توان این اتفاق را به معنای ورود به انتخابات ۱۴۰۰ ندانست؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/11/11 ساعت 21:19

  #دادستان_کل کشور میگوید وزیر و شهرداری که نمی‌تواند کارش را درست انجام دهد باید کنار برود. آیا این نسخه فقط بسنده به فلان وزیر و شهردار است یا عاملان به انجام نرسیدن پرونده #احمدی_نژاد و #بابک_زنجانی و #سعیدمرتضوی و فرار مشکوک #خاوری هم باید کناربروند؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/10/25 ساعت 22:38

  بعضی‌ها در کانال تلگرام شان مقاله می‌نویسند و به #تلگرام بد می‌گویند و برای اثبات حرفشان شاهد میاورند که آن پسر ساکن قرچک،تلگرام داشت که هم عرق خورد ،هم ستایش،دخترهمسایه را کشت. اگر این استدلال درست است چرا خود این دوستان که تلگرام هم دارند دختر همسایه را نمی‌کشند؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/10/20 ساعت 07:34

  کاش آقای #محسن_رضایی که برای پیشینه‌اش سخت احترام قائلم،در باره هر موضوع باربط و بیربط،آن هم از موضع نزدیک به خدا!حرف نزند که گفته اند:«کم گوی و گزیده گوی» کاش مشاورصدیقی به او بگویداین حرفها را که حتی رسانه خودش هم حال انتشارش را ندارد،بگذارد برای روز مبادا(مثلاانتخابات۱۴۰۰)!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/10/06 ساعت 13:22

  * تشبیه

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/10/04 ساعت 11:38

  اگر همه #اصلاحطلب‌ها از رای به #روحانی پشیمان شوند، حتی یکنفرشان نمی‌آید سمت #مااصولگراها. در تنور #پشیمانم از روحانی، نانی پخته نمی‌شود، برای مااصولگراها. بجای اینکه رقیبمان را سر لج بیاندازیم و ۹۲ و ۹۶ را تکرار کنند، برویم سراغ #تدبیر عاقلانه. هرچند بعید است از ما #اصولگراها.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/09/29 ساعت 07:59

  کاش #روزنامه‌ها و #خبرگزاری هایی که از پول همین مردم اداره می‌شوند،هم بودجه و هم تعداد مخاطبانشان را راست و حسینی اعلام کنند تا معلوم شود پول ۸۰میلیون ایرانی خرج چندنفر می‌شود. اسم این #رسانه‌ها را با حروف اختصاری می‌نویسم: ا-ت - ف - ا - م - ک - ج - ا- ه- … رمزگشایی اش با شما!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/09/18 ساعت 14:59

  روزه داری ۵دقیقه قبل از افطار یک لیوان آب خورد و رو به خدا گفت:خواستم بگویم می‌توانم روزه بگیرم اما نمی‌خواهم! #ما_اصولگراها اگر بخواهیم ملایم ومهربان و رفیق و خوش برخورد باشیم،می توانیم(نمونه‌اش همین آقای #رحیم_پور_ازغدی) اما نمی‌دانم چرا معمولا نمی‌خواهیم.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/09/16 ساعت 13:40

  می‌پرسند مگر تو از«مااصولگراها» هستی؟ اگر اعتقادوالتزام به اسلام و نظام و امام و رهبرعزیز،۴ویژگی اصولگرایی است پیش وبیش ازبسیاری ازاصولگراها بدان پایبندم.روزگاری که اصولگرایی ناسزاشنیدن از اصلاح طلبها را داشت،پایه بودم وحالابرای همان اصولگرایی ای می‌جنگم که بعضی نانش را می‌خورند

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/31 ساعت 18:25

  ورود آقای #احمدتوکلی به موضوع ویلای #لواسان که حداکثر ۳۰۰ میلیارد می‌ارزد،مایه تقدیراست. خدا را شکر که به مردم برگشت. اما آقای توکلی از تخلفات هزاران میلیاردی که از رانت دوران شهرداری یک کاندیدای ریاست جمهوری ایجاد شده، مستحضرند. آنها را هم پیگیری می‌کنند یا …؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/25 ساعت 03:00

  بعد از اینکه #دکترولایتی و #محسن_رضایی در مورد #برجام زیر حرفهای قبلی شان زدند و یهویی ضدبرجام شدند،#سعید_جلیلی هم که درسال۸۹ بعنوان دبیرشورایعالی امنیت ملی دستور داده #اف_ای_تی_اف (FATF) با قوت اجرا شود، زیر حرفش زده. واقعا روی دیوار چه کسانی یادگاری می‌نویسیم #مااصولگراها؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/13 ساعت 11:05

  چند روزپیش که #رهبرانقلاب،همه را از #دوقطبی کردن جامعه بر سر #برجام برحذر داشتند،روشن بود که دستورشان کمافی السابق از سوی مدعیان حمایت از #ولایت،به دیوارکوبیده می‌شود. برای اثباتش ببینید خبرگزاریهاوروزنامه هایی را که همگی نان خور #بیت_المال هستند و جملگی وابسته به #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/03/07 ساعت 07:56

  #گمرک اعلام کرده درسال۹۶ بیش از ۲۶۵ تُن میکروفون به ارزش ۷ میلیارد تومان وارد کشور شده. کاش می‌شد حساب کرد از این ۲۶۵ تُن #میکروفون، چندمثقال #حرف_حسابی پخش شده؟ بخصوص از طرف #دلواپس هایی که ده‌ها تُن از این میکروفون‌ها در اختیار آنهاست!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/31 ساعت 13:39

  #شهردار جدید #تهران گفته تا وقتی یک پرونده #فساد دقیقا رسیدگی نشود،خبری درز نخواهد کرد؛عالی است. اما ممکن است بفرمایند برای برخی مدیران دوره #قالیباف که الان از مشاوران صاحب #ایران_مال هستند پرونده‌ای تشکیل شده که منتظر خبری از آن باشیم یا نه؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/19 ساعت 07:12

  بزرگواران #حزب_موتلفه که در مراسم افتتاح ساختمان بسیار مجلل مجتمع تجاری #ایران_مال روی صندلی‌های ردیف اول لم دادند،از مالک ابرسرمایه دار آنجا نپرسیدند سند زمینی که این ساختمان در آن بنا شده،کو؟ که مبادا خدای ناکرده در ملک غصبی حضور یافته باشند؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/15 ساعت 20:35

  هروقت آقای #ضرغامی درباره عملکردش درصداوسیما حرف می‌زند،دنیای گل وبلبل ترسیم می‌کند. شرعا واخلاقا نمی‌توانم حرفهایش را خدای ناکرده دروغ بدانم.ناچارم تصورکنم که ازمابهتران چیزهایی در تلویزیون اتاق ایشان پخش می‌کرده اند که با آنچه مردم می‌دیده اند تفاوت داشته.و همین باعث توهم شده.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/10 ساعت 08:58

  آقای #محسنی_اژه_ای درباره #کاوه_مدنی می‌گوید تشخیص جاسوس بودن با #قوه_قضاییه است نه #وزارت_اطلاعات. ایشان وقتی وزیر اطلاعات بود، سیدحسین موسویان را #جاسوس می‌دانست، هرچند از سوی قوه قضائیه، تبرئه شد.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/02/05 ساعت 11:01

  چون #مااصولگراها حامی محسن هاشمی شده‌ایم،#اصلاح_طلب_ها،با او مخالف شده اند. یعنی هنوز نمی‌دانند که اگربرعکس رفتار کنند وشهردارش کنند #مااصولگراها مخالفش می‌شویم و علیهش عکس و سند رو می‌کنیم،حتی در حد جاسوسی؟ مثلا سند داریم که می‌رفته جبهه #جاسوسی کند و خبر ببرد برای مرحوم پدرش!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/01/29 ساعت 21:20

  رهبرمعظم انقلاب در باره نفوذ هشداردادند. اما نکند بعضی از اینهایی که هرکسی را #جاسوس و فریب خورده وعامل بیگانه می‌زنند ،خودشان #نفوذی باشند و با هدف پنهان کردن خود،دیگران را متهم می‌کنند؟ آقایان اطلاعاتی! اینها را رصد کنید و اصلا نگران نباشید که بربخورد به #مااصولگراها!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/01/18 ساعت 20:10

  دیروزخطبه‌های آقای علم الهدی را که از بلنگوهای صحن‌های متعدد رضوی(ع) پخش می‌شد،شنیدم. درخطبه اول بحث شیطان بود وتاکید بر اینکه گاه آدم متوجه نیست که رهرو اوست.انصافا حرفهای تاثیرگذاری بود. خطبه دوم را که خواند،آرزو کردم کاش نمازجمعه تک خطبه‌ای بود.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/01/14 ساعت 23:50

  دبیر #شورای_عالی_فضای_مجازی گفته #تلگرام ۵۰میلیارددلار ازایران خارج کرده.اگر این حرف راست باشد مردم تلگرام را دور می‌اندازند.اما اگر او،مستنداتش را نگوید بولتن نویسهای عزیز مجبورند با هدف سندتراشی برای این حرف،زلزله کرمانشاه و کودتای۲۸مرداد و قتل هابیل را هم بیاندازند گردن تلگرام

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/01/01 ساعت 07:59

  حالا که قرار است به فرموده #رهبرانقلاب، در سال۹۷ از #کالای_ایرانی استفاده کنیم، کاش اهالی #سیاست و ما اهل #رسانه هم برویم سراغ کالاهای ایرانی همچون #ادب، #صداقت، خوش خلقی، متانت، #تحمل و … از این کالاها نگریزیم، بخصوص #مااصولگراها. #حمایت_از_کالای_ایرانی

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/12/19 ساعت 22:51

  مدتی قبل برخی اهالی دستچین شده #رسانه، با #رهبرمعظم انقلاب دیدار کردند. اینکه خبر دیدار رسانه‌ای‌ها رسانه‌ای نشود، فقط یک دلیل می‌تواند داشته باشد: «ایشان حرفهایی زده اند که به حاضران برخورده یا از آن خوششان نیامده» مثلا اینکه:مردم را مایوس نکنید. والله اعلم

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/12/11 ساعت 14:47

  امثال دکترداوری و افتخارجهرمی افتخار کشورند. اخراج آنها توسط #فرهادرهبر بیش از همه،توهین به دکترولایتی است. گرچه او،با رئیس #دانشگاه_آزاد مدتهاست قهرکرده،اما می‌توانست اساتید را به یک چای دعوت کند و محترمانه عذرشان را بخواهد. حیف است که آبروی #ولایتی پای فرهادرهبر بریزد.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/12/05 ساعت 20:13

  اگر روزگار #احمدی_نژاد به اینجا نمی‌رسید، آیا سخنگوی محترم #شورای_نگهبان، این خاطره یادش می‌آمد که در سال ۸۸، او دنبال مهندسی #انتخابات بود؟آیا چیزهای دیگری هم هست که بعدا به ذهن آقای سخنگو و یا دیگران بیاید؟ عجب انتخابات پر #فتنه‌ای بوده‌ها!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/12/01 ساعت 07:19

  نظر #سردارسلیمانی و #دکترظریف درباره #به_وقت_شام برایم بسیارمحترم است،اما خوش آمدن از فیلم،ایدئولوژیک نیست؛سلیقه است.محترمانه می‌گویم نپسندیدمش.غیر ازتلاش برای اکشن شدن آن،انصافا از اکثر ساخته‌های #حاتمی‌کیا ضعیف‌تر است. کاش حاشیه سازی باعث نمی‌شد فیلم از قضاوت منصفانه تهی شود.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/11/19 ساعت 00:01

  یک شوخی با آقای #رحیم_پورازغدی! آقای ازغدی!می خواهید زندان بیفتید که چه بشود؟ که بعدش حرفهایی در تلویزیون بزنید که آزاد شوید؟خب. همان حرفها را الان هم دارید در تلویزیون می‌زنید!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/11/05 ساعت 17:52

  آقای #محمددهقان نماینده طرقبه که تنها اقدامش درمجلس،فحش دادن به #برجام است،امروز گفته است مردم جز رهبرمعظم انقلاب هیچ مسئولی را صادق نمی‌دانند. مدتها بود فکر می‌کردم حرفهای حضرت ایشان به عنوان یک مسئول، در ضدیت با برجام صادقانه است؟ جوابم را گرفتم!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/10/22 ساعت 11:26

  درسال۹۷هیچ انتخاباتی برگزار نمی‌شود. اما در لایحه #بودجه در ردیف۱۰۰۱۰۰۵ برای نظارت بر انتخابات که قاعدتاوظیفه #شورای_نگهبان است۵۰میلیاردتومان بودجه گذاشته اند. یعنی دولت برای کاری که انجام نمی‌شود هم پول می‌دهد! #علی_برکت_الله!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/10/14 ساعت 16:41

  #فتنه۹۶ به تدبیر جمع شد و سردمدارانش هم کم و بیش شناخته شدند. همان۸۸ هم اگر خوب نگاه می‌کردیم همین سردمدارها را می‌دیدیم.۸سال گذر زمان لازم نبود.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/10/06 ساعت 13:07

  امروز که رهبرعزیز انقلاب از #تهمت زدنها و #لجن_پراکنی‌ها و #فحاشی هایی که به اسم نقد صورت می‌گیرد، گلایه کردند و آن را به کاربچه هایی که با سنگ شیشه می‌شکنند نشبیه کردند، شرمنده شدم از رفتارهای اخیر خیلی از #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/10/01 ساعت 23:58

  می‌گویند فیلم #عصبانی_نیستم حامی #فتنه۸۸ است و تلاش می‌شود اکران نشود. خیلی اهل #فیلم و #سینما نیستم اما به تجربه دیده‌ام چنین فیلمهایی که ممکن است حتی در اکران شکست هم بخورد، با همین برخورد #دلواپس‌ها، میلیونها بار در #فضای_مجازی دیده می‌شود. نکند دلواپس‌ها هم یاور#فتنه باشند؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/09/23 ساعت 06:48

  انتقاد می‌کنیم از ابتذال مراسم روز دانشجو،آن هم درچندشهرکوچک. گیرم انتقادمان درست؛اما چرا به آنها ناسزا می‌گوییم؟مگر نه اینکه آنها بچه های۲۰تا۲۵ساله ما پدر ومادرهای ضدتهاجم فرهنگی اند؟ لابد می‌گوییم دولتها عامل این ابتذالند.قبول.اما ما پدرومادرها در۴دیواری خانه چه غلطی می‌کردیم؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1396/09/17 ساعت 14:28

  … و این پرچم دروغ، و این ننگ بدسگال، به هرصورتی که هست نگون و گسسته باد.