• محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/21 ساعت 18:59

  (۱)ازوقتی گزارش دروغ ومضحک #بیست_و_سی در موردفوت #سحر_خدایاری علیه #خبرآنلاین منتشر شده،عده‌ای مرگ و توقیف @khabaronlinee را خواستارند. قصه کودکی یادم آمد که دعا میکرد معلمش بمیرد و راحت شود.معلم صدایش را شنید.گفت دعا کن پدرت بمیرد تا دیگرمدرسه نیایی و برای همیشه راحت شوی

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/10 ساعت 20:37

  شوخی:عزیزانی که جناب آقای #رئیسی را کورش می‌خوانند لابد چندصباح دیگر می‌خواهند بگویند:کورش آسوده بخواب که ما بیداریم! جدی:حتما آقای رئیسی هدف خلق این تعابیر را در باره خودش می‌داند و از این جهت قابل قیاس با #احمدی نژاد نیست،اما احمدی نژاد را همین جوری بیچاره‌اش کردیم #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/03 ساعت 00:12

  کیهان نوشت خبرنگارپناهنده شده اصلاح طلب است.آن طرفیها می‌گوینداصولگراست. همینکه آقای #کریمی_قدوسی لیست #دوتابعیتی‌ها را به او داده،یعنی فعلا همسو با اوست و لابد به عنوان نفوذی #پایداریچی‌ها رفته سوئد برای تعیین مزه آدامس رئیس دولتشان! حالا ببین چه گاندویی بسازند #دلواپس‌های سوئد!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/05/28 ساعت 07:45

  بدنبال قضیه آقایان #یزدی و #آملی_لاریجانی از جناب #محمدحسن_نبوی معاون حوزه علمیه که تاآخر پای احمدی نژاد ایستاد و پارسال هم غائله زیرزمین فیضیه را آفرید دعوت می‌کنم در مصاحبه‌ای به این سوال پاسخ دهدکه چه نقشی در نزاع دو آیت الله دارد و چرا پس از دو دهه نتوانسته‌اند کنارش بگذارند؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/05/16 ساعت 19:59

  آقای #حدادعادل در اظهارنظری عجیب گفته است:«نارضایتی کنونی جامعه برای جریان ما درانتخابات پیش‌رویک فرصت است.» اگراو این حرف را صریح پس نگیرد چه تفاوتی وجود دارد میان دیدگاه #نیکولو_ماکیاول#غلامعلی_حداد_عادل؟ قرار بود به اینجا برسیم #مااصولگراها؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/05/08 ساعت 07:53

  #پمپئو وزیرخارجه امریکا گفته می‌خواهد به تهران بیاید . خب بگذارید بیاید. طرف مذاکره‌اش را آقایان #ذوالنور و دکتر #حسن_عباسی و امثال شان قرار دهید. آن وقت خواهیم دید تندروهای دو طرف ایرانی-امریکایی،به طریقی اعجاب انگیز،منطق همدیگر را می‌دانند و به تفاهم می‌رسند.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/04/23 ساعت 15:07

  سخنگوی محترم شورای نگهبان درپاسخ #رضاخاتمی گفته در #انتخابات۸۸ همه نهادهای نظارتی چشمشان را بستند تا ۸میلیون تقلب شود؟ به آقای #کدخدایی ایمان دارم و نظرش را درباره انتخابات۸۸ معتبر می‌دانم اما یادآوری می‌کنم که #شعبده_بازها کارشان را در برابر چشمان کاملا باز ناظران انجام می‌دهند!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/04/10 ساعت 12:33

  می‌پرسند: هدفت در توییت قبلی دفاع ازآقای #آملی_لاریجانی و مدیری است که #زاکانی، او را متخلف دانسته؟ پاسخ: در باره آن مدیر چیزی نمیدانم و ازآقای آملی هم بشدت انتقاد دارم.اما آقای زاکانی که درسالهای اخیر مکررا مرتکب کذب و تهمت شده،از نظر من روزنامه نگار یک منبع کاملا غیراعتماد است.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/04/01 ساعت 10:17

  در شگفتم که چرا #بیژن_زنگنه، #سعیدجلیلی را به #مناظره فرا می‌خواند آن هم بخاطر حرفهایی که لابد در تلویزیون از روی کاغذ خوانده است. مناظره را با کسی انجام دهید که آن مطلب را به جلیلی القا کرده و گرنه این چهره عزیز سلیم النفس آنقدر پیچیده نیست که بازی #بابک_زنجانی‌ها را نخورد.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/03/24 ساعت 13:19

  یک عده دلشان را خوش کرده‌اند که پیام #ترامپ در کجای #آبه قرارگرفته و با همین،بیانات انقلابی ودیپلماتیک #رهبرانقلاب را تحت الشعاع قرار می‌دهند. حتی اگرپیام ترامپ آن کاغذهایی بود که در تصویر به غلط از آن یاد شده درروند مذاکرات چه تأثیری می‌داشت؟ چقدر کپک زده است تحلیل هایمان؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/03/12 ساعت 12:55

  اجلاس مکه نشان داد در میان آن همه حکام «عرب» تنها یک نفر وجودش را داشت که بیانیه ضدایرانی را امضا نکند. آن یک مرد #برهم_صالح رئیس جمهور عراق است که تنها مرد #کرد میان آن همه نامرد #عرب بود.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/29 ساعت 22:09

  اگر راهی پیدا کنند و دوره فعلی مجلس ۲سال تمدید شود و در ۱۴۰۰ #انتخابات ریاست جمهوری و #مجلس و #شورای_شهر با هم برگزار شود، هم نماینده‌های دلواپس چپ و راست،بدلیل پیداکردن امنیت شغلی به این و آن حمله نمی‌کنند، و هم کشور را کلا در سال ۱۴۰۰ می‌گیریم #مااصولگراها .

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/14 ساعت 11:46

  #دادستان_کل_کشور از #وزیرارتباطات خواسته به تلویزیون بیاید و در حضورکارشناسی که ایشان معرفی می‌کند در باره فضای مجازی توضیح دهد. آقای دادستان! خفض جناح نفرمایید.خودتان تشریف ببرید تلویزیون و با #آذری_جهرمی بحث کنید.می ترسم کارشناس منتخب شما از حرفهای او قانع شود و مشکل بیشتر شود!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/07 ساعت 22:11

  به گمانم وقتش رسیده که جناب آقای #محمود_علوی وزیر کم حرف اطلاعات، با توجه به سکته همزمان ۳متهم پرونده فساد مالی، #ترور وکیل سابق #حسین_هدایتی و ویدئوی تحویل اسناد توسط آقای #سرافراز به خانم شهرزاد میرقلی‌خان، سخن بگوید. مبادا سیلاب، این اتفاقات ظاهرا مشکوک را با خود ببرد.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/02 ساعت 16:12

  امریکا می‌خواهدپس از بستن صفحه #اینستاگرام چند عزیز،ما را احساساتی کند تا با #فیلتر کردن آن،دوقطبی مردم و نظام راه بیفتد. برخی دوستان اصولگرا می‌گویند دولت موضع سخت بگیرد.صداوسیماوقتی کانالهای ماهواره‌ای اش حذف شد چه کرد؟همان نسخه را درمورد اینستاگرام ،پیشنهاد بدهیم #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/01/23 ساعت 21:21

  آقای #حسین_شریعتمداری پیشنهادکرده #تنگه_هرمز را به روی عربستان و بحرین و امارات ببندیم. هدف ترامپ، #ایران_هراسی است و با این پیشنهاد،دقیقا خواسته‌اش محقق می‌شود. اگر قرار است با #امریکا دست به یقه شویم، چه نیازی است که مردم این ۳کشور را حامی حریف مان کنیم؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/01/11 ساعت 01:47

  رئیس جمهور از تخریب و انفجاردرآق قلا توسط سپاه انتقاد کرد ومتقابلا #سرلشکرعزیزجعفری باحمایت از کار سپاه به #روحانی طعنه زد. نه روحانی متخصص سیل است،نه به طریق اولی،فرمانده سپاه. راه مقابله با سیل را باید در علم و فناوری جست،نه دردعوای سیاسی که نه در شان روحانی است نه برادر«عزیز»!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/26 ساعت 19:26

  از آقای #محمددهقان_نقندر نماینده طرقبه که در حادثه تروریستی #نیوزیلند،این کشور را جزءاروپا نامید! واقعا چه توقعی است که بداند #FATF یعنی چه؟ او و امثالش اگر حرف زدن بلد نیستند، حرف نزدن را هم بلد نیستند؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/20 ساعت 06:30

  وقتی رئیس محترم جدید #قوه_قضاییه - جناب آقای #رئیسی - هم عضو #توییتر است و هم صفحه #اینستاگرام دارد،معنایش این است که از این پس عاشقان #فیلترینگ این دو رسانه ، نمی‌توانند از مدیران ارشد دستگاه قضایی باشند. و این یعنی خیلی گام به جلو.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/06 ساعت 08:59

  پیشنهاد می‌کنم تا قتل هابیل به دست قابیل،منحرف شدن پسر نوح،دریده شدن پیراهن یوسف و به چاه انداختن او و … به گردن #فضای_مجازی و @azarijahromi نیفتاده،وزیر ارتباطات یک قفل گنده به اینترنت بزند و کلیدش را هم بفرستد برای #دادستان_کل. اینجوری،عاشق آذری جهرمی خواهیم شد،#مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/28 ساعت 10:24

  آقایان #مجمع_تشخیص نه شجاعت تصویب #FATF و #پالرمو را دارند، نه شهامت رد کردنش را . دم @jzarif گرم که با یک فرمان «نرمش قهرمانانه» رهبرانقلاب تا آخر پای برجام ایستاد. نه از ناسزا ترسید، نه از پیامک. هم توهین و تهمت شنید و هم از پشت خنجر خورد. کمی #ظریف باشید آقایان مجمع تشخیص!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/19 ساعت 22:09

  امروز که تصویر حجت الاسلام «احمد» #علم_الهدی با همافرها در مشهد و به تقلید از دیدار #همافران با امام خمینی در سال ۱۳۵۷ منتشر شد، به ناگاه یاد این مصرع از #مولانا افتادم: هر«احمد» و محمود،رسول مدنی نیست!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/14 ساعت 09:26

  آقایان #پرویز_داودی و #احمد_وحیدی اعضای دولت #احمدی_نژاد،تلاش فراوانی دارند که #FATF درمجمع تشخیص تصویب نشود. رئیس شان بیشترین #تحریم‌ها را به ارمغان آورد و حالا این دوعضو #دولت_پاکدست،می خواهند طبق خواسته اسرائیل،یک #ملت_تنگدست و تحریم زده روی دست ایران بگذارند. خسته نباشید!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/10/27 ساعت 20:33

  آیت الله جنتی:وقتی رادیو وتلویزیون آمد همه وحشت کردند که مبادا دین از دست برود،ولی بعداً دیدند که بهترین استفاده‌ها را می‌توان ازآن کرد.فضای مجازی نیزهمینطوراست؛مطلعان معتقدند می‌توانیم به نفع انقلاب از آن استفاده کنیم. تا همین جا آقای #جنتی هفت صفر از آقای #علم_الهدی جلوتر است.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/10/19 ساعت 21:13

  ظاهرا حکم آقای #رئیسی برای ریاست #قوه_قضائیه،تا مردادآینده معطل نمی‌ماند و خیلی زودتر صادر می‌شود. علی برکت الله بنازم به تدبیری که رخت سیاست را از تن رئیسی بیرون آورد.امیدوارم بعدها هم بنازم به اراده آقای رئیسی که بار دیگر به چاه #سیاست نرود با طناب #مااصولگراها.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/21 ساعت 18:59

  (۲)این معرکه گیرها هم بجای دعا برای مرگ یک رسانه، دعا کنند فرزندان رشید و بصیر ملت بمیرند که هرکدامشان یک رسانه اند، همچون #خبرآنلاین این نوبت از کسان به شما ناکسان رسید/نوبت ز ناکسان شما نیز بگذرد./

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/17 ساعت 15:15

  دلواپسانی که حتی از یک شوخی بین #سران_سه_قوه (که می‌تواند نشان همدلی باشد) دنبال کاسبی اند حتما می‌دانند آقای #رییسی با کباب و جوجه و البته قرمه سبزی نذری از #روحانی و #لاریجانی پذیرایی کرده و اطعام مساکین که از آن یادشده ، به مفهوم خوردن حق این قشر توسط میزبان و مهمان نیست.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/06/05 ساعت 09:14

  آنهایی که بازی سیاست را بلدند، می‌فهمند #روحانی و #ظریف دارند چه می‌کنند ،بنابراین هوشمندانه سکوت کرده‌اند. آنها که نمی‌فهمند،چون بیرون از بازی اند فقط جیغ می‌کشند و موضوع را در حد دعوای دوجناح پایین می‌آورند. کشتیبان اصلی کشور،نقش‌ها را درست تعریف کرده است. حتی نقش جیغ زن‌ها را!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/05/29 ساعت 14:30

  دریکسالی که امام جمعه محترم #لواسان افشاگری کرده،قیمت زمین درمنطقه تا ۳برابر گران شده. مبادا بعضی #افشاگری‌ها را خود #زمین_خواران و زمین داران و زمین بازان تدارک ببینند تا کاسبی شان پرسود‌تر شود؟و محترمین منطقه عملا دیگ آنها را هم بزنند؟ صاحبان زر، #تزویر هم دارند. #باستی_هیلز

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/05/26 ساعت 09:28

  خیلی از دوستان اصولگرایم ازبازداشت آقای #دکترینال #حسن_عباسی ابراز ناراحتی کرده اند.می فهمم چرا. حتما #وزارت_اطلاعات می‌داند او فقط بازیچه‌ای است که از توهمش سود برده و ازاو کولی گرفته اند. اگر بیشتر بگردید می‌رسید به #گاندو‌های ترحم برانگیزی که رخنه کرده اند در بین #مااصولگراها!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/05/10 ساعت 23:31

  حالا که نهادهای نظام ازجمله #سپاه،از #ظریف حمایت کرده‌اند،این خبرناگفته رابگویم که۲-۳هفته پیش #سرلشکرسلیمانی دلگیری اش را از سریال #گاندو بیان کرده بود. باید منتظر واکنش گاندوسازان ماند. منظورم از گاندوساز،سربازصفرهایی مثل تهیه کننده و کارگردان و حتی رئیس شبکه ۳نیست،البته!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/04/25 ساعت 10:35

  با انتخاب #محمد_دهقان ( چهره سیاسی همراه با جبهه پایداری) به عضویت #شورای_نگهبان ، دلم برای آقای #کدخدایی می‌سوزد که دائما باید قسم بخورد و تاکید کند که ترکیب شورای نگهبان جناحی نیست و افکار عمومی باور نکند.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/04/21 ساعت 21:44

  آقای #علی_عسکری رئیس سازمان #صداوسیما گفته است ۸۰درصد محتویات #فضای_مجازی #مستهجن است. ممنون می‌شوم اگر ایشان بفرمایند وقتی مرورگرشان را باز می‌کنند FAVORITشان روی چه سایت هایی تنظیم شده؟! به قول صداوسیمایی‌ها، اشکال از گیرنده است!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/04/09 ساعت 11:54

  آقای #آملی_لاریجانی با تکذیب اظهارات علیه یک مدیرسابق #قوه_قضاییه، گوینده آن یعنی آقای #زاکانی را «اصولگرانما» خوانده. چقدر دیر شده. کاش ایشان درسالهای ریاستش برخورد می‌کرد با اصولگرانماهایی که هی دروغ گفتند و هی تهمت زدند و هی … ۱۰سال اخیر، دوره بره کشان بود برای #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/03/27 ساعت 00:19

  یک رادیو ضدنظام،ازاینکه آیت‌الله #محسن_اراکی دبیرکل تقریب مذاهب اسلامی گفته #ظریف مثل #بازرگان است؛#حسن_روحانی فلان است و #علی_لاریجانی بهمان،خیلی حال کرده. اگر جناب آیت‌الله درباره تقریب مذاهب اسلامی هم تحت تاثیر #پایداری چی هاحرف بزند،تبدیل می‌شود به دبیرکل تفرقه مذاهب اسلامی.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/03/21 ساعت 10:22

  تا #وزیرنفت درباره خطر #بابک_زنجانی هشدار می‌دهد و می‌گوید اجازه تکرار او را نمی‌دهد،دلواپسان یکصدا به او حمله می‌کنند. همانگونه که از عابربانکی بنام #حسین_هدایتی حمایت نکردیم تا کسی بویی نبرد، برای لو نرفتن خیلی چیزها بهتر است دهان مان را درباره بابک خان هم ببندیم #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/03/05 ساعت 00:36

  #نشاط جوان با #رقص‌ یک مشت دختر #هرجایی و #بی‌بندوبار محقق نمی‌شود … درنهج البلاغه بگردید و ببینید چندبار این واژه‌ها را که آقای #علم الهدی در نمازجمعه دیروز(۱۸رمضان) به کاربرده،پیدا می‌کنید؟ چه خوش دعا می‌کرد آن صاحبدل که: خدایا اسلام را از دست و زبان ما مسلمانها محفوظ بدار.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/20 ساعت 00:42

  اینکه دلواپس‌ها پس از حرف #عراقچی در مورد #مهاجران_افغان عصبانی شده اند،بخاطر علاقه شان به برادران و خواهران افغان نیست.خاطره‌ها هیچ عطوفتی از دلواپسان سراغ ندارد. نگرانند مبادا برای آقای جواد هراتی (همان ج.ک.ق نماینده افغانی الاصل مجلس که شهرتش به دروغگویی است) مشکل ایحاد شود!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/09 ساعت 21:58

  پیشنهاد می‌کنم آقای #علی_عسکری نقش #آقازاده محترم در پیام رسان #سروش و بازی ستاره مربع را تکذیب کند و ایضا توضیح دهد از قمارهای اخیر چقدر به جیب سیما رفته وچقدر به دلالها رسیده و دلالها چه کسانی اند. اگر چنین شود مثل برخی مدیران سابق صداوسیما،بعد از کناره گیری دچار حاشیه نمی‌شود.

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/02/03 ساعت 22:34

  آقای #قالیباف گفته به FATF نه باید سریع و صریح پاسخ «بله» داد، نه پاسخ «نه» خداوکیلی کلید پایتخت را ۱۴سال به کی دادیم؟و در انتخابات ۹۶ می‌خواستیم روی دیوار کی یادگاری بنویسیم؟ آیا قرار است در ۱۴۰۰ به او که تکلیفش با خودش روشن نیست رای بدهیم و ۴سال مملکت را لنگ در هوا نگه داریم؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/01/25 ساعت 22:50

  این فایل منتسب است به یک نماینده اصولگرای مخالفFATF. می‌گوید با پذیرشFATFصبح که از خواب بیدار می‌شوی می‌بینی امریکا یک میلیارد از حسابت برداشت کرده! اگر جای احسان علیخانی بودم دعوتش میکردم برای یک اسندآپ کمدی در برنامه «عصرجدید»! تا صبح می‌خندیدند داورها از هنرنمایی #مااصولگراها

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1398/01/20 ساعت 08:10

  روزی یکی از بزرگان گفته بود:#محسن_رضایی دوشاخه‌اش را همیشه به پریزی می‌زند که برق داشته باشد! این روزها که او به مناطق سیلزده رفته و هرلحظه عکسی یا توییتی منتشرمی کند، یعنی اینبار دوشاخه‌اش را به آب زده! یکنفر دوشاخه او را بکشد و به او بگوید:دوره‌ات خیلی وقت پیش تمام شده فرمانده!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/28 ساعت 09:56

  نه اهل دیدن #برنامه۹۰ هستم نه با #عادل_فردوسی_پور صنمی دارم. اما این را می‌فهمم که نه مدیر شبکه ۳ را #رئیس_صداوسیما آورده،نه عادل را او برده. تصمیم بیرون از جام جم گرفته شده. مدتهاست از آقای #علی_عسگری فقط یک اسم مانده،بی آنکه رسمی از او پابرجا باشد و اقتداری و عزتی و …

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/23 ساعت 20:34

  معاون امورفضای مجازی دادستان کل گفته:«تعدادی از عاشقان #توئیتر از پیج غیررسمی ریاست قوه قضائیه ذوق زده شده‌اند.این پیج غیررسمی است و بدنبال ادمین آن هستند تا غیرفعال شود.» ۱-مدتهاست این پیج فعال است. نمی‌توانست زودتر تکذیب شود؟ ۲- معاون دادستان،سخنگوی آقای #رئیسی شده؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/12/08 ساعت 09:05

  بچه‌های #جنگ، وقتی می‌خواستند با افراد فراری از حضور درجبهه شوخی کنند،می گفتند:«دکتر بهش گفته تیر برای قلبش ضرر داره»! دوستان مشهدی می‌گویند آقای #کریمی_قدوسی هم درتمام ۸سال #دفاع_مقدس،حتی صدای تیر برای قلبش ضرر داشت. رونوشت: کارگزینی جهت ثبت در سوابق پرسنلی و پزشکی مشارالیه!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/29 ساعت 10:04

  آقای #قالیباف، این روزها در سخنرانیها و مصاحبه‌ها بدجوری خودش را حیف و میل می‌کند! او حواسش نیست که ممکن است در #انتخابات۱۴۰۰ یکبار دیگر هم به یک نامزد #زینت_الانتخابات احتیاج داشته باشیم #مااصولگراها؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/23 ساعت 23:21

  فشار براعضای #مجمع_تشخیص زیادشده تا به آنها بقبولانند که تصویب #FATF خیانت به کشور است و آن را رد کنند(که احتمال رد کردنش هم هست) ترجمه‌اش این است که همه دولتهای دنیا که باFATF موافقند،خاک بر سرند و به مردم شان شان خیانت می‌کنند غیر از ما و آقای #اون درکره شمالی. خنده دار نیست؟!

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/18 ساعت 13:31

  شنیده‌ام دفعه قبل که ناکامی در پرتاب #موشک حامل ماهواره را #وزیرارتباطات،شجاعانه توییت کرد،رئیس رسانه ملی گفته بود این نحوه اطلاع رسانی،آبروی کشوررا برده! خبر پرتاب ناکام دیشب را رسانه‌های معاند توی بوق کرده اند اما رسانه ملی خفقان گرفته. سانسور،آبروریزی است یا خبررسانی شجاعانه؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/11/05 ساعت 18:22

  رئیس مرکز فناوری اطلاعات قوه قضائیه گفته:«برخی برای آنکه رأی بگیرند می‌گویند #قوه_قضاییه دنبال بستن فضای مجازی است.آن چیزی که ما معتقدیم مدیریت #فضای_مجازی است و نه بسته شدن آن.» مدیریت فضای مجازی،اسم مستعار بسته شدن فضای مجازی( #فیلترینگ) است.چرا با خودتان رودرواسی دارید؟

 • محمد مهاجری   Mohmohajeri@

  1397/10/23 ساعت 22:38

  همیشه با #خلع_لباس روحانیون مشکل داشته‌ام! مگر ما کت وشلواری‌ها چه گناهی کرده ایم که #روحانیون وقتی خلاف می‌کنند لباس شان می‌شود مثل ما؟! به عبارت دیگر همه ما غیرروحانیون، بالقوه روحانیون متخلفیم! این نوشته فقط طنز است. باور کنید.