• تحلیل آماری صادقانه (@azarijahromi ) و پس از آن مطالبه مردم و رسانه‌ها، تغییر قابل توجهی درکیفیت پیشگیری از شیوع #کرونا در همدان ایجاد کردکه شایسته تقدیر است
  اگر آمارسفرها، طی نامه به اطلاع مقامات میرسید قاعدتا به نتیجه خاصی نمی‌انجامید و معلوم نبود یک تعلل جان چند نفررا میگرفت

 • تعطیلی #مجلس در شرایطی که ساعت کاری تمامی کارمندان به حالت اولیه بازگشته است توجیه ندارد!
  البته مجلس ماه‌ها است که از مسیر خود خارج و تصمیمات در خارج از آن گرفته میشود گویا عده‌ای نیز بدشان نمی‌آید تا پایان دوره دهم هم تعطیل بماند!

 • #رشتو
  قطعا با فرا رسیدن #عید_نوروز و بی توجهی بخشی ازمردم برای سفر به زادگاه، باید منتظر بود شهرهاو روستاهای دیگر هم به عاقبت شهر‌های شمالی دچار شوند.
  این بار خواهشا نسخه نپیچید واز چند روز قبل، عبور مرور راتوسط نیروهای نظامی آموزش دیده، قاطعانه محدود کنید تاشیوع #کرنا کنترل شود

 • از قضات محترم پرونده‌های رسیدگی به احتکار کنندگان لوازم بهداشتی درخواست دارم، در اعمال مجازات متهمین، حتما انجام خدمات عمومی در بیمارستان‌های ویژه بستری بیماران #کرونا را نیز اعمال نمایند!

 • عدم هماهنگی دستگاه‌های مختلف و آشفتگی در تصمیم گیری‌های متعدد در خصوص مدیریت بحران #کرونا به مرحله‌ای خطرناک‌تر از بیماری رسیده است!
  وقت آن فرارسیده است که #نظام فرمانده‌ای عالی رتبه با توانمندی‌های بالا برای مهار این بحران انتخاب کند!

 • هفته گذشته در توییتی نسبت به لزوم اتخاذ تدابیر ویژه جهت مقابله بابیماری #کرونا وتوقف ورود گردشگران #چینی هشدار دادم!
  گرچه ماجرا ابتدا تکذیب شد اما اکنون بنظر می‌رسد لازم است در سطوح عالی نظام تدابیر ویژه‌ای اندیشیده شود و در صورت لزوم پروازهای بین ایران و چین را لغو گردد!

 • هدف از ابلاغ بخشنامه سهمیه بندی #طلاق، پیشگیری یا کاهش آمار آن نبود، بلکه موضوع نگرانی‌ها و دغدغه‌ها صرفا ایجاد عدالت در پخش درآمدهای میلیونی ناشی از طلاق در بین سر دفتران است!

  و متاسفانه هنوز برنامه‌ای برای مبارزه با پدیده روبه افزایش طلاق در ابعاد مختلف وجود ندارد!

 • پاسخ ما به رئیس جمهور امریکا در مقابل توهین به سردار سلیمانی در چند روز قبل و مردم ایران در روز گذشته با ادبیات شخص #ترامپ بوده است اما پس از حذف صفحه اینستاگرامی بنده، صفحه‌ی توئیتری نیز تهدید به حذف شده است!
  لینک صفحه‌ی اینستاگرامی جدید
  http://instagram.com/khojasteh_ir۱ ?…

 • احتمالا #ترامپ، زبان فارسی را از یکی از مشتریان فارسی زبان مادرش در همان مرکز فحشای کانادایی فراگرفته است که سال پیش نخست وزیر کانادا مدعی اشتغال والدینش و تولد ترامپ در آن شده بود!

 • چرا از همان لحظه‌ی اول شلیک موشک پدافندی اخبار و اطلاعات نیروهای مسلح در اختیار مقامات قرار نگرفت تا حداقل با سکوت مانع از ایراد اینچنین ضربه‌ی بزرگی به حیثیت بین المللی کشور گردند؟!
  لازم است مجلس با فوریت ویژه برای بررسی دقیق این فاجعه بزرگ اقدام کند.

 • حاکمیت #امریکا شدیدا نیاز به روان درمانی دسته جمعی دارند!
  عدم صدور روادید برای وزیر خارجه یک کشور جهت حضور در سازمان ملل یعنی امریکا از خطوط قرمز قوانین بین المللی فاصله جدی گرفته است وامروز صرفا یک سگ هار وحشی است که هر لحظه امکان دارد در یک گوشه ازجهان چالشی خطرناک ایجاد کند!

 • تاثیرگذاری برخی افراد، تاریخ سیاسی و اجتماعی را، به قبل از خود ‌و بعد از خود تعریف میکنند
  حضرت محمد(ص)، امام علی(ع)، سیدالشهدا(ع)، امام خمینی(ره)و امروز سپهبد #قاسم_سلیمانی
  جهان خواهد دید که شهادت سپهبد جهان اسلام، چگونه بر مقاومت مردم و تاریخ سیاسی جهان تاثیر خواهد گذاشت

 • آمریکایی‌ها فکر میکند با ترور نسل سردار‌های هشت سال دفاع مقدس مانند #سلیمانی و همدانی، ایران دیگر جنگجو ندارد اما غافل اند از اینکه سلیمانی‌ها و همدانی‌ها نسلی را رویانده اند که زین پس باید منتظر سیلی‌های جوان، محکم‌تر و دردناکتر آنها باشند
  #شهید_قاسم_سلیمانی
  #WWIII

 • #بودجه‌ی سال آینده به زبان ساده یعنی در بهترین حالت ممکن که (قطعا اتفاق نخواهد افتاد)، بخش بزرگی از ایرانیان حداقل یک چهارم از سرمایه‌ی خود را از دست خواهند داد!
  تورم فعلی: ۴۵ درصد
  پیش بینی افزایش درآمد سال آینده: ۱۵ درصد

 • رسانه‌های پایتخت به خوبی بسیج می‌شوند و هشتک می‌زنند، تهران #هوا ندارد! در حالی که هوای برخی از شهرها از جمله #همدان در شرایط فاجعه بار‌تری از آلودگی قرار دارد!
  لازم است مسئولین با تشکیل #ستاد_بحران، در صورت نیاز دستور تعطیلی ادارات و مدارس را صادر و تدابیر لازم اندیشیده شود

 • #رشتو
  چند روز پس از تصمیم دولت در افزایش قیمت بنزین، نمایندگان مجلس با ژست‌های قهرمانانه از امضای خود پای برگه استیضاح #زنگنه با رسانه‌ها و مردم سخن می‌گفتند!
  اکنون که خبر از لغو استیضاح ژنرال به میان می‌آید، باید پرسید چه کسانی و چرا عقب نشستند؟!

 • صرفا در یک ماه گذشته! شیوع بی سابقه #انفولانزا، بوی نامطبوع تهران، درز اطلاعاتی حساب‌های بانکی و حالا کشف گسترده #قرص‌های مشکوک در مواد خوراکی!
  وزیر #اطلاعات و رئیس سازمان #پدافند_غیرعامل برای پاسخگویی به کمیسیون اصل نود دعوت خواهند شد.

 • اتفاقات #عراق به مرحله‌ی حساسی رسیده است و با توجه به حرکت کاروان بزرگ نظامی امریکایی از اردن به بغداد، هر لحظه میزان احتمال کودتای نظامی از طرف امریکایی‌ها در این کشور افزایش می‌یابد.
  مردم و مرجعیت دینی هوشیار باشند!

 • اصرار برای مجاب کردن نمایندگان در گران کردن #بنزین مسئله‌ای تازه در جلسات چند ماه اخیر مجلس نبود، که هر بار هم شدیدا مخالفت میشد
  دولت و #رئیس_مجلس هم میدانستند، عبور این موضوع از فیلتر مجلس هرگز منجر به اجرا، مخصوصا به شکل فعلی نمی‌گردید.

 • عملکرد هیئت رئیسه در تعویق سوال بنده از وزیر اقتصاد وقت درماجرای افزایش قیمت دلار وحالا نیز ازدستور خارج کردن سوال از وزیر #صمت و وزیر #رفاه بعنوان متولیان اصلی اقتصادکشور، موجب بروز شبهه هماهنگی برخی مجلسیان در سیاست‌های ناکارآمد دولت شده است!
  مراتب اعتراض را، کتبا اعلام کرده‌ام

 • شش سال مسکوت ماندن اعمال سال به سال #قانون_هدفمندی_یارانه_ها و افزایش یارانه مردم مطابق تورم توسط دولت، و به یک باره افزایش سه برابر قیمت بنزین درست در بدترین شرایط معیشتی،نزدیکی به انتخابات و در #روز_تعطیل_مجلس، شائبه‌های زیادی را در ذهن‌ها ایجاد کرده است
  #مجلس_سکوت_نخواهد_کرد

 • شش سال مسکوت ماندن اعمال سال به سال #قانون_هدفمندی_یارانه_ها و افزایش یارانه مردم مطابق تورم توسط دولت، و به یک باره افزایش سه برابر قیمت بنزین درست در بدترین شرایط معیشتی،نزدیکی به انتخابات و در #روز_تعطیل_مجلس، شاعبه‌های زیادی را در ذهن‌ها ایجاد کرده است
  #مجلس_سکوت_نخواهد_کرد

 • #فوری
  میزان آلودگی هوا در همدان به وضعیت خطرناک و هشدار رسیده است و لازم است استانداری همدان با تشکیل ستاد بحران، در صورت نیاز دستور تعطیلی دستگاه‌های مختلف اداری در روز پنج شنبه را صادر و تدابیر لازم اندیشیده شود

 • بهتر است #رئیس_جمهور به جای به حاشیه کشاندن تحول در دستگاه قضا و آینده نگری‌های انتخاباتی بگوید، دولت چه دستاوردی درمبارزه با فساد داشته است ؟زیرا اگر دستگاه‌های زیر مجموعه دولت عملکرد درستی داشته باشند، پرونده دانه ریز و دانه درشتی بوجود نمی‌آید تا #قوه_قضائیه به آن رسیدگی کند!

 • ۴سال بلاتکلیفی۱۴۰ هزار تن #ذرت_آلوده در گمرک وبیش از هزاربار آزمایش و مقاومت اداره استاندارد در مقابل وارد کنندگان و ورود ک.اصل نود تنها برای جلوگیری قطعی از ترخیص ذرت‌ها بود.
  به جای تکذیب خبرهای زرد و پرداختن به حاشیه،دستور روی میز مانده رئیس جمهور راهر چه سریعتراجرایی کنید.

 • به لطف پرودگار و با تلاش و مجاهدت پزشکان و کادر درمانی پس از گذشت دو هفته بستری در بیمارستان و مبارزه با بیماری #کرونا وضعیتم در حال بهتر شدن است و با بهبود نسبی سلامتی ام می‌توانم مجدد پیگیر مطالبات مردم باشم.
  از خداوند برای همه‌ی بیماران عافیت و سلامتی مسئلت می‌جویم.

 • متاسفانه هدف بعضی مسئولین از طرح حمله #بیوتروریسم، حواله تمام مشکلات ناشی از بحران مدیریت #کرونا به دشمن خارجی است!
  اما اکنون فرضیه حمله بیولوژیک دشمنی به نام بی تدبیری و‌مصلحت سنجی در کشور بسیار محتمل‌تر است!

 • متاسفانه مبارزه با ویروس #کرونا تنها بر‌دوش بخش بهداشت و درمان قرار گرفته است.
  اما با توجه به پیشروی بیماری، #قرنطینه کامل شهرها، ورود نیروهای نظامی، سازماندهی داوطلبین، برنامه ریزی جامع و غیر نمایشی و الگو برداری از پروتکلهای بهداشتی #وهان چین،سریعا باید در دستور کار قرار گیرد

 • یک پیشنهاد!
  برای جلوگیری قاطعانه از سفرها در ایام شیوع #کرونا، باید دوربین‌های راهنمایی و رانندگی در مبادی ورودی شهرها برای خودروهایی با پلاک غیربومی و بدون توجیه قابل قبول، مبلغی میلیونی را به عنوان جریمه ثبت کند که این مبلغ نیز صرف بهداشت و درمان عمومی گردد!

 • باید افسران حاضر در نبرد سلامت ملت را که در راه حفظ آرامش مردم و کشور عزیزمان جان خود را تقدیم نموده‌اند به عنوان« #شهید_خدمت » محسوب و از خدمات ایشان به نحو شایسته تقدیر نمایند
  این حداقل قدردانی از مجاهدین خط مقدم مبارزه با کرونا می‌تواند باشد

  #جامعه_پزشکی
  #پرستاران

 • نبود #ماسک، با دلایل عجیبی در رسانه‌ها توجیه می‌شود.
  در کشور چین همه مجبور به زدن ماسک شده‌اند، نه برای اینکه کسی #کرونا نگیرد
  بلکه اگر کسی کرونا داشته و‌خبرندارد تا حد امکان ازانتقال آن جلوگیری شود.
  سریعا بایدبه مقدار نیاز ماسک تهیه و‌همه مردم ملزم به استفاده شوند

 • حذف معافیت مالیاتی #هنرمندان با آن همه جنجال آفرینی درشرایطی که تنها یکی دو درصد ازهنرمندان درآمدی میلیاردی دارندو بقیه دراولیه‌های زندگی مانده اند، بیشتر یک پروژه جذاب رسانه‌ای بود.
  لازم است مجلس با ایجادساختار برای درآمدهای بالاتر ازیک سقف معین #مالیات وضع کند تاعدالت ایجاد شود

 • #ترامپی که قهرمان ملی یک کشور را خبیثانه ترور میکند و سپس،کلماتی درشان خود وخانوادش به شهید سلیمانی نسبت و در واکنش اخیر، غرور ملی ایرانیان راهدف میدهد صد البته به یادآوری خاطراتی از زندگیش نیازمند است!
  حساب ضدانقلاب جدا! برخی داخلی‌ها چرا؟! خاکریز دشمن با ادب یا بی ادب روبروست

 • سخنان #ظریف در اشپیگل موجی از اعتراضات را در کشور ایجادکرده است.
  اما نمیتوان به این نکته توجه نکرد که #ترامپ با هدف قرار دادن غرور ملی مردم درتوئیتش، دل به ایجاد بی اعتمادی و دعواهای داخلی دوخته، درشرایطی که میداند سیاست ایران در قبال (این #آمریکا) تعیین شده و غیرقابل تغییر است

 • در روز‌های آینده و در رویدادی به نام #ایران_باشکوه توریست‌های #چینی وارد شهر‌های کشور از جمله #همدان می‌شوند!
  با توجه به شیوع بیماری ناشناخته در چین، مسئولین وزارت بهداشت و سازمان پدافند غیرعامل باید چاره‌ای برای جلوگیری از انتقال این ویروس به کشور و یا لغو این رویداد بیندیشند؟!

 • بنابر اخبار واصله، در دو روز گذشته، چندین فروند هواپیمای C۱۷ ارتش تروریستی امریکا حامل یگان‌های امدادی از هنگ ۷۵ ام و لشکر ۸۲ هوابرد ارتش امریکا در پایگاه‌های منحوس این رژیم در خاورمیانه فرود آمده است!
  این حجم از نیروی امدادی یعنی امریکا می‌داند #انتقام_سخت قطعی است .

 • جایزه بزرگ برای #لاشه_ترامپ
  به دنباله طرحی دو فوریتی برای معرفی #ترامپ و فرماندهان ارشد نظامی امریکایی به عنوان بزرگترین تروریست بین المللی و تعیین جایزه‌ای برای به هلاکت رسانیدن آنان در مجلس هستیم

  ترامپ باید تا اخر عمر از سایه خودش هم بترسد
  شهید #قاسم_سلیمانی

 • حال هوای کشور دقیقا شبیه خانه‌ای است که در سوگ برادر بزرگ خود نشسته است. سراسر حزن و اندوه و البته خشم بی اندازه از جنایت قاتل!
  جدای از #انتقام_سخت که در انتظار استکبار جهانی است، شخص #ترامپ نیز به زودی ضرب سیلی این ملت عزادار را خواهد چشید.
  #شهید_قاسم_سلیمانی

 • متاسفانه در سال‌های اخیر موضع جمهوری اسلامی ایران در حقوق بشر، منفعلانه و ضعیف بوده است لذا امیداست علاوه بر تحول جدی در ستاد حقوق بشر قوه قضائیه، روند نقد #حقوق_بشر غربی و جریان سازی در خصوص مبارزه با استفاده ابزاری از حقوق‌بشر درجامعه جهانی آغاز گردد.
  #جواد_لاریجانی
  #علی_باقری

 • #هوای_ناسالم امروز محصول توسعه‌ی نامتقارن فضای شهری، بدون درنظر گرفتن فضای سبز، بی تدبیری کهنه در صنعت خودرو سازی، عدم نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری و دستاورد مدیریت سیاسی و زوار در رفته #ژنرال_نفتی در حذف کارت سوخت و عدم توجه به گاز سوز کردن خودروها است!

 • #رشتو
  بنده شخصا همچنان مصمم به استیضاح #زنگنه هستم!
  از رسانه‌ها درخواست دارم برای شفاف نمودن دیدگاه سایر نمایندگان امضا کننده استیضاح وزیر #نفت، همانند ابتدای این ماجرا اقدام نمایند!
  ‌@FarsNews_Agency
  @Tasnimnews_Fa
  @vatanemrooz
  @SharghDaily
  @khabaronlinee

 • استیضاح #زنگنه با سوالاتی که مطرح شده باید به نتیجه برسد.
  اما بنابر اخبار واصله #ژنرال به دنبال سرنوشتی مشابه حجتی و #آخوندی است!
  استیضاح زنگنه شاید آخرین فرصت نمایندگان برای دفاع از حیثیت مجلس است.

 • #دلار ۴۲۰۰ تومانی در لایحه‌ی بودجه‌ی دولت برای سال ۱۳۹۹ همچنان وجود دارد.
  گم شدن هجده میلیارد دلار ۴۲۰۰ تومانی کم بود حالا باز هم باید منتظر فساد رانتی و دولتی اجتناب ناپذیر در سال آینده باشیم.
  این‌موضوع باید هنگام بررسی #بودجه در مجلس اصلاح شود .

 • آن مسئول بی تدبیری که صبح روز جمعه آرامش #رئیس_جمهور را با خبر گران شدن #بنزین توسط #دولت بهم ریخته است باید محاکمه کرد!
  آیا به غیر از شعور مردم وسیله‌ی دیگری برای بازی وجود ندارد؟!

 • روند جمع آوری امضا برای استیضاح #زنگنه ادامه دارد و امروز نیز بنده و تعداد دیگری از همکاران نامه‌ی استیضاح را امضا کردیم.
  جدای از صدها مورد ناکارآمدی در این وزارتخانه،اجرای تصمیمات بدون تدبیر و دروغ به #مردم انگیزه‌ی اصلی مجلس برای اخراج #ژنرال است.

 • آقای روحانی، چگونه بر طبل رفراندوم و همه پرسی میکوبید اما برای افزایش قیمت #بنزین، شبانه و بدون توجه به مردم اقدام می‌کنید؟!
  همین تناقضات است که باور مردم نسبت به شما را سلب کرده است.

 • سهمیه بندی #بنزین امری اجتناب ناپذیر بود اما افزایش شبانه و سه برابری قیمت آن ، بدون توجه به مشکلات #معیشتی_مردم اقدام نسنجیده و غیر کارشناسی است که نتیجه‌ای جز افزایش تورم و نارضایتی عمومی ندارد.

 • #مورالس رئیس جمهور بولیوی بود که در سال گذشته قاطعانه بساط سیرک #ترامپ علیه ملت #ایران در شورای امنیت را بهم ریخت !
  مواضعی از جنس آزادی خواهی اینچنین توسط امریکایی‌ها سرکوب و در نهایت ختم به #کودتا می‌گردد.

 • ۳سال بلاتکلیفی۱۴۰ هزار تن #ذرت_آلوده در گمرک وبیش از ۲هزاربار آزمایش و مقاومت اداره استاندارد در مقابل وارد کنندگان و ورود ک.اصل نود تنها برای جلوگیری قطعی از ترخیص ذرت‌ها بود.
  به جای تکذیب خبرهای زرد و پرداختن به حاشیه،دستور روی میز مانده رئیس جمهور راهر چه سریعتراجرایی کنید.