• احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/12/01 ساعت 20:23

  در راستای استقلال اقتصادی کشور با مدل مد نظر #دلواپسان،خودروسازی «اتوواز» #روسیه که تولیدکنند برند «لادا» است برای مونتاژ و فروش خودرو با ایران مذاکره می‌کند. پ ن: مدیون هستید فکر کنید این بار کسی به اشتغالزایی برای بیکاران روس با سرمایه ایران اعتراض کند

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/30 ساعت 10:57

  سردار نقدی:‌ آزادی در کشور به بهترین نحو موجود است به طوری که در برخی از سخنرانی‌هایم در مدارس می‌بینم که پسر یا دختری ۱۰-۱۲ ساله بدون اینکه ترسی داشته باشد از بالا تا پایین نظام را مورد نقد قرار می‌دهد. این نشان می‌دهد که آزادی در کشور وجود دارد/فارس

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/30 ساعت 12:44

  #پروانه_سلحشوری درنطق۱۳شهریور خواستار بازگشت نهادهای نظامی به پادگان و خروج ازاقتصاد و فرهنگ، دادن آزادی سیاسی،شکستن انحصار صداوسیما، پایان دادن به نظارت استصوابی و برگزاری انتخابات آزاد، پایان خصومت درسیاست خارجی،پاسخگو شدن نهادهای مختلف نظام و …شده بود.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/29 ساعت 09:55

  حاجی دلیگانی، یکی از نمایندگان امضا کننده طرح #استیضاح_روحانی در گفت و گو با روزنامه ایران از توقف این طرح با تصمیم طراحان خبر داد. مخالفان دولت تصمیم به توقف طرح را دیروز ظهر و تنها ساعتی پس از آغاز جمع آوری امضاها اتخاذ کرده اند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/27 ساعت 16:27

  #زنگنه، وزیر نفت: با اینکه ۸۱درصد قرارداد توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی به صورت رسمی به (CNPC) #چین منتقل شده اما این شرکت اقدامی برای توسعه این پروژه انجام نداده./ایرنا پ ن: قابل توجه۷۲نماینده‌ای که ۹بهمن در نامه به سران قوا اظهار دلواپسی کردند که چرا وزارت نفت با چینی‌ها کار نمیکند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/26 ساعت 17:37

  در آستانه بررسی لایحه #پالرمو در مجمع و شروع اجلاس #FATF در پاریس، فشار مخالفان با تحصن در جاهای مختلف افزایش یافته. بزرگترین این تحصن‌ها در مسجد امام بازار تهران است. این چند عکس از همین تحصن به روشنی نشان می‌دهد چه جمعیت محدودی سرنوشت کشور را به بازی گرفته اند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/24 ساعت 21:02

  منتظر محکوم کردن عملیات تروریستی #سیستان_و_بلوچستان توسط شرکت کنندگان در نشست #ورشو هستیم. ناسلامتی عنوان این نشست هست «صلح و امنیت در خاورمیانه». مگر اینکه شرکت کنندگان یا ایران را جزو خاورمیانه ندانند، یا این عملیات تروریستی را بر هم زننده امنیت و صلح.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/24 ساعت 16:42

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور برای اثبات عدم وجود #فساد_سیستماتیک در کشور گفته براساس آمار سازمان بین‌المللی شفافیت ایران درجمع ۲۸ کشور برترجهان در پاکی است. اشتباه ایشان این است که عدد ۲۸در گزارش سال۲۰۱۸ این سازمان «شاخص» شفافیت ایران از۱۰۰است، اما «رتبه» ما در شفافیت به ۱۳۸ رسیده.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/18 ساعت 00:18

  سید جان دو نکته؛ اولا این گزارش خبرگزاری شانا است که ایسنا آن را بازنشر کرده. دوماً گزارش بر اساس آمارهای رسمی دولت احمدی نژاد تنظیم شده که خیلی‌ها و حتی بخشی از نمایندگان مجلس وقت قبول نداشتند و میگفتند بر اساس مجموع شواهد شدیداً اغراق آمیز است.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/17 ساعت 23:05

  مهم نیست #اسرائیل ٧٠سال است خانه وسرزمین پدران این کودک را غصب کرده تا او یک آواره به دنیا بیاید وتمام آینده‌اش زیر سایه فقر وظلم باشد. مهم نیست ارتش اسرائیل سالی ده‌ها کودک چون او را میکشد. مهم این است که سربازان اسرائیلی به او دو بسته غذا داده اند و این میشود ملاک رفتار انسانی.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/17 ساعت 13:47

  تندروها نمیخواهند این جملات #زنگنه را ببینند که «میخواهیم با #روسیه و #چین کار کنیم، اما وقتی آنها امضا نمیکنند چه باید بکنیم؟»و«#عراق پول صادرات گاز را نمیدهد.»آقایان! دیواری که دور کشورساختید جلوی ورود همه را گرفته؛حتی دوستان تو زرد خودتان. تیترهای یک طرفه واقعیت را عوض نمیکند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/15 ساعت 17:17

  متن #INSTEX هیچ شرطی برای ایران نگذاشته. تادیروز مخالفان دولت میگفتند این سازوکار مشروط به #FATF شده، درحالیکه آنچه هست بیان انتظار سه کشور اروپایی از ایران است نه شرط آنها. حالا هم بی آنکه در بیانیه آمده باشد، میگویند موضوع #موشکی هم شرط دیگر اروپاست. چرا عاشق #خود_تحریمی هستیم؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/14 ساعت 16:17

  فرض کنید الان دولت‌های نهم و دهم بود و به جای #روحانی، پیشنهاد لغو سخنرانی #احمدی_نژاد مطرح بود. یا اصلا فرض کنید الان یک نفر تقاضای لغو سخنرانی رئیس دستگاه قضا یا فلان امام جمعه و … را داشت. با نویسنده این توئیت و منتشر کنندگان آن به اتهام بر هم زدن #وحدت چه برخوردی میشد؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/13 ساعت 14:05

  چرا این #دلواپسان هر چیزی رو همینطور چشم بسته قبول میکنند؟ نمایش پرویز صیاد و هادی خرسندی رو با نمایش‌های داخلی اشتباه گرفته. تازه اینکه خودش رو «دانش آموخته سیاستگذاری در حوزه فرهنگ و ارتباطات» معرفی کرده، حتی یک سرچ ساده هم نکرده که گول نخوره. ببین بقیه نظرات اینا چقدر دقیقه.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/10 ساعت 13:25

  محمد حسین آقاسی، وکیل مدافع سام رجبی، یکی از متهمان پرونده #فعالان_محیط_زیست به ایرنا گفته که شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی بدون اینکه او توسط موکلش عزل شود از حضورش در دادگاه جلوگیری کرده و دادگاه با حضور #وکلای_مورد_تایید_قوه_قضاییه برگزار شده است.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/08 ساعت 20:04

  نه عزیز جان؛ اون مذاکره نبود. در حالیکه ایران بی جهت مشغول اعتراض به یک معادله عقلانی در بازی بود، رقیب ترجیح داد بر اساس #منطق محاسبه گری رفتار کند و گل زد. به این می‌گویند #خود_تحریمی فوتبالی

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/07 ساعت 19:42

  با صحبت‌های امروز #رهبری درباره #فضای_مجازی بی صبرانه منتظر شنیدن مواضع حامیان #فیلترینگ هستم. چون مطمئنم برای توجیه ادامه سیاست فیلترینگ تا یکی دو روز دیگه یه بهانه‌ای جور می‌کنند. می‌خوام ببینم اون بهانه چیه.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/06 ساعت 11:45

  تنها ۲۰ روز تا پایان فرصت داده شده از سوی #FATF به ایران باقی مانده. امروز بررسی لایحه #پالرمو در مجمع به نتیجه نرسید و به جلسه بعد موکول شد. در حالیکه هنوز بررسی لایحه #CFT هم هنوز شروع نشده و اختلاف بر سر آن بسیار جدی‌تر از پالرمو است. چشم انداز پذیرش FATF کاملا منفی است.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/05 ساعت 18:57

  سردارحاجی زاده گفته «بارها ازبنده سوال میشود چرا حضرت آقا ورود نمیکنند و فلانی را عزل نمیکنند؟ بنده در جواب میگویم که #رهبری بارها فرموده اند که به #رای_مردم احترام میگذارد.» کاش سردار با دقت بیشتری پاسخ میداد که عزل مقامات منتخب مردم از نظر قانونی در حیطه اختیارات رهبری نیست.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/10/29 ساعت 10:50

  یک یادداشت خوب درباره ماجرای #کیروش و مغلطه‌ای که به راه افتاد، خصوصا در پاسخ به حرف‌های جواد خیابانی و واکنش صدا و سیما

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/10/25 ساعت 13:07

  اسدالله عسکراولادی امروز خبرداد بعد از۶۴سال، از۲ماه پیش صادرات خود را تعطیل کرده وخیلی ازصادرکنندگان دیگر هم چنین کرده اند، چون به خاطر #تحریم امکان تبادل ارز نیست. اوگفته فصل بسیارسخت اقتصادی در بهار۹۸ پیش رو است. قراربود بعد از۶ماه مقاومت وضعیت درست بشه، اما گویا تازه اولشه …

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/10/23 ساعت 14:32

  #غلامعلی_سفید، رئیس شورای شهر یزد ومدافع #سپنتا_نیکنام به جرم توهین، نشراکاذیب و افترا در جریان دفاع از این نماینده زرتشتی شورا، به۳۷ضربه شلاق محکوم شد. شاکی او علی‌اصغر باقری است؛ همان رقیب شکست خورده اصولگرای آقای نیکنام که با شکایت از او چندماه مانع حضورش درشورای شهر شد./اسکان

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/10/19 ساعت 10:27

  رئیس کل دادگستری #خراسان_رضوی: ما به نمایندگی از امام زمان(عج)و خدا در امورمردم دخالت میکنیم. اگر فردی در زمان طاغوت در زندان بود،حبسش از مجازات اخروی او کم نمیکرد اما امروز اگر این تحمل احکام توسط حکام اسلامی و شرعی انجام میشوند، از مجازات محکومان در آخرت از برداشته میشود./ایرنا

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/10/18 ساعت 20:02

  تصویر شماره یک، تصویر استوری است که به نام دختر مضروب در #سیرجان در حال پخش در فضای مجازی است. این حساب فیک است و برای جمع آوری فالوئر ایجاد شده. تصویر ۲ تعداد حسابهایی است که شبیه همین صفحه ایجاد شده اند. تصویر ۳ صفحه اصلی آن دختر است. گول فیک‌ها را نخورید.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/10/17 ساعت 20:36

  اکبر اعلمی در کانال تلگرامی خود از فوت #زهرا_نویدپور به علت #خودکشی خبر داده است. خانم نوید پور به مدت چند سال مدعی بود توسط سلمان خدادادی، رئیس فعلی کمیسیون اجتماعی #مجلس مورد آزار جنسی قرار گرفته و در همین رابطه چند فایل صوتی هم منتشر کرد، اما پیگیری‌های او به جایی نرسید.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/12/03 ساعت 15:18

  کاش چهار تا وکیل یا فعال حقوق زنان پیدا می‌شدند و از #صداوسیما بابت پخش این برنامه و عادی سازی #خشونت_علیه_زنان شکایت می‌کردند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/30 ساعت 13:26

  #حسین_شریعتمداری گفته«سیستم کامپیوتری #کیهان ازقبل ازانقلاب IBM و مکینتاش بوده و هزینه تغییرش ۲-۳میلیارد میشود و ۲دستگاه هم بیشتر درکیهان نیست. ۱-مکینتاش از۱۹۸۴یعنی۵سال بعد ازانقلاب تولید شده ۲-چهل سال قبل کامپیوتر درتحریریه چه میکرده؟ ۳-قیمت دو آیمک۲۷هم ۵۴میلیون است نه۲-۳میلیارد

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/30 ساعت 10:21

  #غلامرضا_حیدری درنطق۱۳شهریور با اعتراض به اینکه«مگر ما قیم دنیا هستیم که میخواهیم بینی همه را به خاک بمالیم»،ازشکاف مسئولیت واختیار، فعالیت باندهای مافیایی، نگاه خود حق پنداری، کاهش اعتماد عمومی،استهلاک توان نظام اقتصادی وعدم حل مسایل سیاسی انتقادکرده بود.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/30 ساعت 12:37

  به گفته جمالی نوبندگانی، سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، دادستان تهران علیه دو نماینده #مجلس یعنی #پروانه_سلحشوری و #غلامرضا_حیدری اعلام جرم کرده است. اتهام؛ محتوای نطق میان دستور آنها در روز سه شنبه، ۱۳ شهریور.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/27 ساعت 23:25

  #صداوسیما که فریادش در مذمت فرهنگ غرب بر آسمان است، یک کپی دست چندم دیگر از برنامه‌های رسانه‌های غربی را در شبکه٣ رونمایی کرد، آن هم بی هیچ خلاقیت جدیدی؛ برنامه #عصر_جدید. آقایان مدیر جام جم زیر آن ظواهر حزب الهی، هلاک و مدهوش همان فرهنگی هستند که آن را منحط میخوانند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/27 ساعت 13:22

  رئیس کمیسیون امنیت ملی:آراء منفی #پالرمو درمجمع نسبت به قبل بیشتر شده.امروزچند ابهام جدید توسط اعضا مطرح شد که باعث میشود بررسی لایحه بیشتربه طول بیانجامد. برخی از دولت برای بهبود شرایط بعد از پذیرش #FATF و عدم طرح مسایل جدید توسط غرب تضمین میخواهند./ایران

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/26 ساعت 13:41

  آیت الله علم الهدی در نمازجمعه مشهد: رهبری حجت امام زمان است و میگوید ۴۰ ساله دوم انقلاب آماده دیدن صاحب الزمان(عج) شوید، مطلب را جدی بگیرید باید مهیا شویم./فارس

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/24 ساعت 17:23

  وقتی پدر یک #ژن_خوب توی دهن پسرش نمی‌زنه باید مطمئن باشه که خیلی زود مردم توی دهن خودش خواهند زد.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/22 ساعت 20:22

  چرا اینقدر امسال مراسم اختتامیه #جشنواره_فیلم_فجر بی مزه و یخ برگزار میشه؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/17 ساعت 23:38

  مهر سال ٩١ محمدرضا باهنر در نشست جامعه اسلامی مهندسین تائید کرد که صادرات نفت به زیر ٨٠٠ هزار بشکه در روز رسیده و همان زمان برخی نمایندگان و تحلیلگران اقتصادی حتی همین رقم را هم واقعی نمی‌دانستند و معتقد بودند رقم واقعی بین ۵٠٠ تا ۶٠٠ هزار بشکه است. #دروغ_نگوئید

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/17 ساعت 14:44

  #قاضی_مرتضوی، جلاد مطبوعات هم اینطور که باطبی از تطهیر رسانه‌های فارسی زبان از آلودگی جمهوری اسلامی حرف زده، جرات نمی‌کرد درباره تطهیر رسانه‌های داخلی از عناصر دشمن حرف بزند. وقتی با یک زیر پیراهن خونی و یک عکس فعال سیاسی بشوی، تعریفت از #آزادی هم همینقدر شبیه #استبداد می‌شود.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/16 ساعت 15:32

  به کسانی که خودشان را بی هیچ معیار قابل اندازه گیری، به صورت خودخوانده نماینده کل #مردم معرفی کرده و از جانب آنها حرف میزنند اعتماد نکنید؛ چه آن فردی که مرگ بر این و آن را خواسته ابدی ملت میداند، چه این فردی که #تحریم را هدیه آمریکا به ملت و #براندازی را مطالبه ملت از آمریکا.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/15 ساعت 16:23

  آیت الله آملی لاریجانی در انتقاد از #اینستکس گفته اند: مگر دارو و غذا تحریم بوده است که حالا این سازوکار مالی را به عنوان یک امتیاز القا کنند؟ پ ن: غذا و دارو تحریم نیست، لیکن تحریم‌های بانکی اجازه معامله را نمیدهد و درنتیجه امکان خرید عادی و آزادانه سخت و در مواردی ناممکن شده.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/13 ساعت 16:50

  جریانی که اهمیت نمیدهد ایران یکی از ٢ کشور لیست سیاه #FATF باشد ومیگوید ملت تحمل #گرسنگی را دارند.تفکری که دوستی چین و روسیه را برای ایران کافی و #تحریم را باعث پیشرفت میداند،چرا باید نگران باشد که #SPV کانال #نفت_در_برابر_غذا شده؟مگربرای شما مراودات بانکی واقتصادی خارجی مهم است؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/12 ساعت 18:12

  چرا انیمیشن #مصباح_یزدی مصداق #جعل_تاریخ است؟ توپی که درصحنه ۱ به نمایش درآمده با نام تجاری «تل استار» محصول آدیداس، اولین باردرجام جهانی ۱۹۷۰ مکزیک استفاده شد، آن زمان آقای مصباح ۳۵ساله بوده. توپ‌های موجود در زمان کودکی ایشان شماره‌های ۲ و۳ هستند با نام‌های «آلن» و «دوپلوتی»

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/08 ساعت 20:14

  به عنوان یک طرفدار دو آتشه #پرسپولیس واقعا از این توئیت منزجر شدم. بسیار سخیف‌تر و بدتر از بالا بردن پرچم ژاپن توسط طرفداران استقلال و تراکتور و … کاش فرق کل کل‌های باشگاهی با موقعیت‌های ملی را می‌فهمیدیم

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/08 ساعت 19:23

  نیمه دوم بازی با ژاپن نمایش تمام عیار روی غیر حرفه‌ای سکه فوتبال ایران بود.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/06 ساعت 17:01

  فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس بعد از جلسه امروز مجمع درباره #پالرمو به تابناک گفته «بسیاری از کشور‌های متحد ما از جمله #چین، #هند و حتی #روسیه پیغام داده اند که در صورتی که #FATF را نپذیریم بانک‌های این کشور‌ها قادر به ادامه همکاری با ما نخواهند بود.»

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/05 ساعت 23:19

  شب قبل از بررسی لایحه پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت و گوی ویژه خبری، دو نفر از مخالفان #FATF را آورده، بدون اینکه یک دقیقه به موافقان تریبون بدهد.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/11/03 ساعت 11:51

  آیت الله #مکارم_شیرازی گفته: بنده از برخی قضات شنیده‌ام اکثر طلاق‌های که واقع میشود مرتبط با وسوسه‌های #فضای_مجازی است. توجه کنید؛ اکثر طلاق‌ها یعنی بالای۵٠ درصد. دیگه واقعا داره جای آمار و جوک در کشور ما عوض میشه.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/10/26 ساعت 17:24

  فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی در دیدار با نخست وزیر #سوریه: کمک‌های ایران به سوریه حق الناس است و باید در مناسبات دو کشور تسویه شود. از فرصت سوزی در اجرای پروتکل تسویه این کمک‌ها گلایه مند هستیم./ خانه ملت

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/10/24 ساعت 17:05

  به دلیل شوق وافر حضرات به خدمتگزاری، وارد مرحله تهاتر و معامله شغل و پست در کشور شدیم؛ ۱۳ آبان علی اکبر #ولایتی مدیر گروه فلسفه و علوم مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران شد. امروز ۲۴ دی هم حکم عبدالحسین خسروپناه رئیس همین موسسه، برای معاونت علوم‌انسانی و هنر #دانشگاه_آزاد صادر شد.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/10/23 ساعت 10:35

  وقتی فرق بین اجرای #عدالت و قانون را با تلافی کردن و انتقام گیری شخصی نمی‌دانیم.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/10/19 ساعت 10:17

  چهره‌ای دیگر از #سیرجان؛ واکنش جالب چند نفر از جوانان سیرجانی به پخش کلیپ جنجالی کتک زدن یک دختر نوجوان در شهرشان

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/10/18 ساعت 18:47

  برخلاف آنچه که درفضای مجازی منتشر شده، دختری که در #سیرجان مورد ضرب و شتم قرار گرفته هیچ رابطه فامیلی با ضارب ندارد. مادردختر هم که تا دیروز حاضر به شکایت نبود، امروز با برخی تلاش‌ها و صحبت‌ها راضی به اعلام شکایت شده که گویا این شکایت ثبت هم شده است.