• احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/30 ساعت 14:26

  نماینده‌ای که مدعی بود #روحانی تابعیت #انگلیس دارد اعتراف جالبی درباره تفحص از #دوتابعیتی‌ها کرده: سند نداریم، ولی بر اساس شواهد مشکوک هستیم. ٣سال فریاد وا ایرانا سردادند که مقامات دولتی تابعیت مضاعف دارند، اولش فرق تابعیت و اقامت را نمیدانستند، حالا هم میگویند فقط مشکوک هستیم.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/30 ساعت 01:54

  نمایی وحشتناک از وضعیت اقتصادی کشور؛ پرواز تهران_تبریز با هواپیمای A۳۰۰ که حدود سیصد نفر ظرفیت دارد و معمولا هم پر است، به دلیل افزایش قیمت بلیط تنها با ٢٠ مسافر پریده است، یعنی یک پانزدهم ظرفیت.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/28 ساعت 19:38

  هر چند وزارت اطلاعات بارها آمار مدیران #دوتابعیتی اعلام شده توسط کمیته تفحص #مجلس را از اساس رد کرده اما این کمیته میگوید ۱۰۰ مقام درمظان اتهام باید سوگند بخورند که تابعیت مضاعف ندارند. سوال این است که مدعیان اگر مدرک دارند و ادعایشان مستند است، سوگند خوردن چه معنایی میدهد؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/27 ساعت 19:37

  عارف: مزیت گفتمان اصلاحات «جذب حداکثری» است؛ این مثال مردمی درباره اصلاحات که از «#سروش تا #گوگوش» را شامل می‌شود، صحیح است و ما نمی‌توانیم کسی را حذف کنیم./امیدنامه

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/27 ساعت 16:52

  نامه رئیس فراکسیون حقوق شهروندی مجلس به دادستان کل کشور: نحوه برخورد با #توییتر نشان ازناشکیبایی وعدم تحمل نقد ملت دارد/ آن۶ وزیر و۲ نماینده مجلس که خواستار رفع انسداد توییتر شدند،منتخبان ملت بوده واحترام به مطالبات‌آنان مترادف است بااحترام به مطالبات ملت

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/27 ساعت 11:40

  در حالی که ۱۰آبان مهلت چهار ماهه #FATF به ایران برای تصویب لوایح چهارگانه جهت خروج از لیست سیاه پایان می‌یابد و ۱۳آبان هم دور دوم #تحریم‌های آمریکا آغاز خواهند شد، #شورای_نگهبان یکی از لوایح چهارگانه را رد کرده، دو تای دیگرهم درحالت تعلیق هستند و تنها تا اینجا یکی تصویب نهایی شده

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/27 ساعت 11:01

  این نامه مهدی حاجتی خواندنی است؛ خصوصا برای کهنه سیاستمدارانی که درایت و ذکاوتشان همه در #سکوت متبلور می‌شود و ریشه حیات سیاسی شان در اجباری است که #نظارت_استصوابی به تحول خواهان تحمیل کرده.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/25 ساعت 19:43

  #قاضی_پور با تکذیب خبر گاوداری پسرش گفته که او ١۵٠ گوسفند دارد که اکثر کارهای آنها را خودش انجام می‌دهد و با گله‌اش صبح به صحرا می‌رود و غروب بر می‌گردد. البته نگفته این گل پسر که دانشجوی دامپزشکی است با این همه مشغله چه زمانی وقت می‌کند درس بخواند و دانشگاه برود؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/25 ساعت 13:23

  محسنی اژه‌ای،سخنگوی #قوه_قضائیه ٣ روز قبل گفته بود:اگرکسی مردم را ناامید کند تحت تعقیب قرار میگیرد. سوالی دارم وآن اینکه این تعقیب قضایی شامل کسانی که مردم را نسبت به اصلاح سیاست‌ها، تصمیمات و رویه‌های غلط در کشور ناامید میکنند هم میشود؟ #مجید_آذرپی #مصطفی_عبدی #دراویش_گنابادی

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/24 ساعت 16:24

  طلاب و اساتید #حوزه_علمیه #قم دراعتراض به وضعیت اقتصادی کشورصبح پنجشنبه درمدرسه فیضیه تجمعی به نام «عدالت اقتصادی»و باسخنرانی #رحیم_پور_ازغدی برگزار میکنند. کاش اول بابت بودجه‌های کلانی که به موسسات آقایان نورچشمی وحوزه‌های علمیه اختصاص یافته ومحل هزینه آنها #شفاف_سازی میکردند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/23 ساعت 23:11

  خیلی هم طبیعی است؛وقتی #قاضی_پور خوردن یواشکی #گلابی در صحن علنی مجلس را دفاع از حقوق کشاورزان آذربایجان میداند، حق دارد تملک و اداره یک دامداری چند صد میلیونی توسط فرزندش را هم به معنای اشتغال او به #چوپانی بداند. افسوس که نه تنها #دروغ دیگر حناق نیست، بلکه نردبان پیشرفت هم هست.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/23 ساعت 15:49

  از هر۱۰ کشتی #روس که کالا به بندر انزلی می‌آورند،۹ تا خالی کشورمان را ترک می‌کنند؛ این آماری بود که امروز فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در جلسه با خبرنگاران از تعادل روابط با یک #شریک_استراتژیک به نام #روسیه داد. شریکی که اینگونه برای حفظ #منافع_ملی به ما کمک می‌کند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/21 ساعت 12:40

  حسین علایی، اولین فرمانده فرمانده نیروی دریایی سپاه: آمریکا و اسرائیل، #سازمان_اطلاعاتی درون ایران ایجاد کرده اند، یعنی جدای از شبکه اطلاعاتی منافقین و سلطنت طلبان که به آنها گزارش می‌دهند، شبکه اطلاعاتی جداگانه‌ای نیز سازماندهی کرده اند و به مستقیم اطلاعات کسب می‌کنند./خبرآنلاین

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/20 ساعت 22:49

  مجازات مفسدان عالی است اما مبارزه با #فساد ازجای دیگری آغاز میشود؛ از ایجاد شفافیت، تعطیلی تریبون‌های یک طرفه و انحصاری، خروج خصولتی‌ها ونظامی‌ها از اقتصاد، اصلاحات سیاسی باهدف حاکم شدن شایسته سالاری ونابودی رانت و … بدون اینها ساختار کشور همچنان کارگاه تولید فساد خواهد ماند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/20 ساعت 14:46

  مهمترین بخش #FATF دولایحه الحاق به کنوانسیون پارلمو و لایحهCFT بودند نه لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم. دعوای اصلی بر سر آن دو لایحه است؛ اولی با ایراد اساسی شورای نگهبان مواجه شده و بر سر دومی هم آنقدر دعواست که نمایندگان برای تعیین تکلیفش به #رهبری نامه نوشتند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/20 ساعت 10:36

  مجید تخت روانچی، معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهوری: منتظر دیدار #روحانی و #ترامپ در نیویورک نباشیم. نباید بیهوده برای مردم انتظار ایجاد کنیم./ایسنا

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/19 ساعت 21:48

  آقای #ربیعی عزیز؛ امکانش هست قبل از شروع مجدد مبارزه با #فساد، لطف کنید درباره ابهامات دوره وزارت خودتان توضیح دهید؟ به عنوان یک خبرنگار پارلمانی شهادت می‌دهم #استیضاح شما کثیف بود و اغلب استیضاح کنندگان در پی منافع شخصی بودند، اما این به آن معنای روشن بودن کارنامه خود شما نیست.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/19 ساعت 15:38

  درحالیکه چهارشنبه، #حیدرالعبادی نخست وزیر #عراق اعلام کرد به تحریم‌های آمریکا علیه ایران پایبند خواهد بود،آیت الله جزایری، #امام_جمعه اهواز درخطبه‌های این هفته ازدولت عراق بابت #حمایت از ایران در برابر این #تحریم‌ها #تشکر کرده. واقعا تعریف اینها از #منافع_ملی چیست؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/18 ساعت 22:09

  توجه کنید؛ آشوب بیخ گوش آمریکایی‌ها در #خاورمیانه. انگار ایران هم کشوری است در غرب اروپا که نباید نگران آشوب در خاورمیانه باشد.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/16 ساعت 17:41

  قبل ازبرگزاری جلسه رای اعتماد بسیارمعمول است که وزرای پیشنهادی را در راهروهای مجلس ببینید. اما در تمام سال هایی که خبرنگار پارلمان بودم ندیدم در روزهای منتهی به #استیضاح، وزیری راهی مجلس شود. امروز اما #علی_ربیعی شخصا در مجلس مشغول رایزنی بود.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/14 ساعت 19:05

  امروز عصر طرح تشکیل #وزارت_امور_شهدا_و_ایثارگران در کمیسیون اجتماعی #مجلس تصویب شد. ۳۰ سال بعد از پایان جنگ ایران و عراق و در حالی که کشور درگیر هیچ نبرد مستقیمی نیست، چنین تصمیمی چه معنی می‌تواند داشته باشد؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/14 ساعت 17:06

  #میرحسین_موسوی و #زهرا_رهنورد تحت عمل جراحی آب مروارید قرار گرفتند که این عمل را حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت انجام داده است./اعتماد آنلاین

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/14 ساعت 15:26

  اخبارساعت۱۳شبکه خبر از #مجلس، گفت سوال۲نماینده از وزیراقتصاد درباره دوموضوع طرح جامع مالیاتی وحساب‌های سپرده بود! ملت خودشان باید‌حدس بزنند منظور، سوال #محمود_صادقی ازحساب‌های سپرده متعلق به #قوه_قضائیه بوده! #شفاف_سازی پیشکش؛ #صداوسیما حتی جرات گفتن اسم صاحب حساب‌ها راهم ندارد.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/13 ساعت 20:41

  #ضرغامی ۳سال بعد از پایان یک دهه مدیریت جام جم ودرحالیکه تمام فرصت‌ها برای اصلاح رویه‌ها را از دست داده، تازه گفته: معتقدم با توجه به تحول در تعریف موسیقی در #نمایش_آلات_موسیقی در #صداوسیما میتوان بازنگری کرد. هنوز دانشمندان برای این حد از سرعت عمل بالا توضیح علمی پیدا نکرده اند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/13 ساعت 13:32

  #صفایی_فراهانی: اگرشاه سال۵۶زندانیان سیاسی را آزاد میکرد،مردم به اصلاح مسیر امیدوار میشدند، اما زمانی این کاررا انجام داد که دردی دوا نکرد. یا مثلاشاه در سال۵۷گفت #صدای_انقلاب را شنیدم،اما آن زمان برای شنیدن #صدای_مردم دیر بود.روزی این حرف را زد که کل سیستم او را قبول نداشت/ایرنا

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/30 ساعت 22:50

  بعد از ٧ سال و نیم از آغاز #حصر تازه اجازه داده اند #میرحسین_موسوی و #زهرا_رهنورد به خانه فرزندانشان بروند، تازه حصار پنجره‌های #اختر را برداشته اند؛ اما رسانه‌ها وافرادی که مدعی سفرهای شمال وسرعین محصورین وخدمات ویژه به آنها درطول حصربودند را از یاد نبریم.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/30 ساعت 11:21

  طرح اصلی #شفافیت_آرا را آذر ٩۶جمعی از نمایندگان عمدتا اصلاح طلب تهیه و ارائه کردند؛چرا بعد از٨ ماه اصولگرایان باید طرحی دقیقا مشابه بدهند؟چرا همان طرح اول را حمایت و پیگیری نمیکنند؟ ضرورت ارائه طرحی مشابه با این همه سروصدا چیزی جز گرفتن یک ژست سیاسی است؟ #شفافیت_آراء_نمایندگان

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/29 ساعت 20:29

  کمیسیون فرهنگی #مجلس امروز مصوبه‌ای داشت که براساس آن بخش خصوصی میتواند با اجازه #صداوسیما رادیو و تلویزیون فراگیر تاسیس کند. اما زیاد ذوق زده نشوید؛ آیت الله جنتی سال ۷۹ در پاسخ به استفساریه‌ای این کار را مغایر قانون اساسی دانسته بود و احتمالا امسال هم این مصوبه را رد می‌کند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/28 ساعت 19:27

  ابوترابی،عضو کمیته تفحص از #دوتابعیتی‌ها در اظهارنظری عجیب #روحانی را به داشتن تابعیت دوگانه متهم کرد. او گفته یکی از مسئولان طراز بسیار مهم مملکت به اسم تحصیل در اسکاتلند تابعیت #انگلیس دریافت کرده. در سطح عالی نظام تنها مسئولی که در اسکاتلند تحصیل کرده، حسن روحانی است.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/27 ساعت 18:06

  واکنش #علی_مطهری به شعارپرحاشیه تجمع طلاب قم: این شعارمیتواند سرنخی برای نحوه فوت #آیت_الله_هاشمی باشد که برای بسیاری ازاذهان به صورت #معما باقی مانده. مفهوم این شعار این است که آقای رئیس‌جمهور، ما همانطور که سر آقای هاشمی را زیر آب کردیم سر تو را هم زیر آب خواهیم کرد./ایسنا

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/27 ساعت 12:17

  توضیحات پسر #قاضی_پور در پخش زنده اینستاگرام در حال چوپانی: در مرغداری و دامداری دیگران کارگری می‌کنم. البته تیپ و ظاهر ایشان به عنوان یک #چوپان که از طلوع تا غروب خورشید را در گرد و خاک و زیر آفتاب سپری می‌کند، قابل تقدیر است. هزار ماشاالله

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/27 ساعت 11:19

  جایزه نوبل عجیب‌ترین تکذیب‌های تاریخ تعلق میگیرد به خانواده #قاضی_پور ماجرای #گلابی خوردن در صحن مجلس و ربط دادنش به اعتراض به وضعیت کشاورزان را یادتان هست؟ حالا پسر قاضی پور در اینستاگرام پخش زنده گذاشته از بردن گوسفندان به صحرا برای اثبات اینکه واقعا #چوپان است.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/26 ساعت 16:54

  ازدیروز فکرم مشغول این سوال شده؛اینکه افرادی با طرح چنین شعار احمقانه‌ای، جناح سیاسی شان را در مظان دواتهام قتل و تهدید به قتل قرارمیدهند یعنی اینکه حتی درتشخیص مصلحت خودشان هم درمانده اند. آنوقت همان افراد چطور میتوانند ادعای #بصیرت و تشخیص #مصلحت کل مملکت و ملت را داشته باشند؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/25 ساعت 18:29

  #قاضی_پور سالهاست #کولبران را قاچاقچی میداند، خودش را مدافع #تولید_ملی وکارگران وسیاستهای دولت رادرجهت افزایش واردات؛حالاهمین نماینده ازهمین دولت برای #واردات لاستیک ازهمان معابر #کولبری تقاضای مجوزکرده.نظر #شورای_نگهبان چیست که سخنگویش گفته #دروغ گفتن یعنی عدم التزام به اسلام؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/24 ساعت 18:36

  ان شاالله که راه اندازی پویش #پزشک_فراری_از_کارتخوان در فاصله ۲۴ ساعت بعد از برکناری #ربیعی ربطی به تسویه حساب وزارتخانه‌های کار و بهداشت ندارد. همچنین ان شاالله حمایت بی دریغ قهرمان شفافیت از وزیر سابق کار در مقاطع حساس مختلف هم برای رضای خدا بوده نه … الله اعلم

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/24 ساعت 13:52

  غلامحسین #کرباسچی به خاطر سخنان سال ۹۶ خود در اصفهان مبنی بر اینکه «ما هم دلمان می‌خواهد در #سوریه و #لبنان و #یمن صلح برقرار شود … اما آیا این کار فقط با پول دادن و اسلحه خریدن و کشتن و زدن حاصل می‌شود؟» به اتهام توهین به شهدای #مدافع_حرم به یک سال زندان محکوم شد.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/23 ساعت 19:01

  پیشنهاد می‌کنم هشتگ #فرزندت_کجاست را با هشتگ #آقایان_ملت_را_خر_فرض_نکنید جابجا کنیم. خروجی اش بیشتر به واقعیت نزدیک میشه.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/21 ساعت 13:42

  #ظریف با تکذیب ادعای گزارش #دوتابعیتی‌ها درباره تابعیت مضاف فرزندانش و سکونت آنها در آمریکا رسما اعلام کرد فرزندانش از ۶ سال پیش و بعد از پایان تحصیلاتشان به ایران برگشتند. این #اسناد_غیرقابل_انکار آقایان #دلواپس کجا هستند که اینقدر اطلاعات #دروغ از آنها بیرون می‌آید؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/21 ساعت 12:35

  حبیب‌زاده،استاددانشگاه تربیت مدرس: برخی که زیرچتر نهادهای ارزشی مخفی میشوند معدل‌ ۱۲داشتند وبدون طی فرایند علمی #بورسیه گرفتند.برخی ازآنها باحکم #دیوان_عدالت_اداری دارندعضو #هیئت_علمی میشوند.دیوان دانشگاه‌ها رامجبوربه #استخدام قطعی بدون طی مراحل جذب میکند./ایرنا #بورسیه_غیرقانونی

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/20 ساعت 18:37

  #جاسوسی، #اشاعه_فحشا، #وطن_فروشی و …؛ اینها اتهاماتی است که گزارش خبرگزاری قوه قضائیه متوجه #عبدالفتاح_سلطانی کرده، کسی که بعد از ۹ سال زندان برای خاکسپاری دخترش به خانه برگشت و در قبر فرزند جز از ادای سوگند برای شادی #مردم و سربلندی #وطن چیزی نگفت. http://www.mizanonline.com/fa/news/۴۴۱۹۸۳/٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۲٪D۸٪AF٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۵٪D۸٪A۷٪D۸٪AA-٪D۸٪B۶٪D۸٪AF٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۵٪D۹٪۸۶٪DB٪۸C٪D۸٪AA٪DB٪۸C-٪D۹٪۸۸٪DA٪A۹٪DB٪۸C٪D۹٪۸۴٪D۹٪۹۰-٪D۹٪۸۵٪D۸٪AF٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۱٪D۸٪B۹-٪D۹٪۸۵٪D۹٪۸۶٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۱٪D۹٪۸۲٪DB٪۸C٪D۹٪۸۶-٪D۸٪A۷٪D۸٪B۲-٪D۹٪BE٪DB٪۸C٪D۸٪B۴٪D۸٪A۸٪D۸٪B۱٪D۸٪AF-٪D۹٪BE٪D۸٪B۱٪D۹٪۸۸٪DA٪۹۸٪D۹٪۸۷-٪D۸٪B۳٪D۸٪A۷٪D۸٪B۲٪D۹٪۸۵٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۶٪E۲٪۸۰٪۸C٪D۹٪۸۷٪D۸٪A۷٪DB٪۸C-٪D۸٪AA٪D۸٪A۸٪D۹٪۸۴٪DB٪۸C٪D۸٪BA٪D۸٪A۷٪D۸٪AA٪DB٪۸C-٪D۸٪AC٪D۸٪A۷٪D۸٪B۳٪D۹٪۸۸٪D۸٪B۳٪DB٪۸C-٪D۸٪BA٪D۸٪B۱٪D۸٪A۸٪DB٪۸C-٪D۸٪AA٪D۸٪A۷-٪D۸٪A۷٪DB٪۸C٪D۸٪AC٪D۸٪A۷٪D۸٪AF-٪DA٪A۹٪D۹٪۸۵٪D۹٪BE٪DB٪۸C٪D۹٪۸۶-٪D۸٪A۸٪D۸٪B۱٪D۸٪A۷٪DB٪۸C-٪D۸٪AA٪D۸٪B۱٪D۹٪۸۸٪DB٪۸C٪D۸٪AC-٪D۹٪۸۱٪D۸٪AD٪D۸٪B۴٪D۸٪A۷ …

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/20 ساعت 11:17

  کسی که بر حال و روز کودکان #سوریه اشک می‌ریزد و برای مرگ انسانیت مرثیه می‌خواند، اما بر سر جنازه کودکان #یمن و #فلسطین سکوت می‌کند نه طرفدار #آزادی است، نه حامی #حقوق_بشر و نه طالب #دموکراسی، او فقط یک دروغگوی بزرگ است. همانطور که عکس این منطق هم صادق است. #یمن_الطفولة

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/19 ساعت 23:10

  خدای مغلطه هستند اینها؛ حالا اگر رای مطالبه از قوه قضائیه کمتر از بقیه بود می‌گفت ببینید، اینقدر ق.ق خوب کار کرده که دیگه کسی چیزی ازش نمی‌خواهد. اگر هم رای دولت اول بود می‌گفت آنقدر کار بر زمین مانده گذاشته اند که مردم هم فهمیده اند باید از آنها مطالبه کنند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/19 ساعت 16:50

  بهتر است بگوییم قبل از مشخص شدن تصمیم آمریکا برای خروج از برجام، قیمت دلار ۳۵۰۰ تومان بود و بعد از انجام این خروج ۱۰۵۰۰ تومان. البته باید یک جای خالی هم برای فضای بعد از تحریم‌های آمریکا هم بگذاریم تازه شروع شده و حتی عراق هم به آن نه نگفته؛ حالا باید در عقل چه کسی شک کرد؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/19 ساعت 13:13

  سردار #نقدی به زنان #مخالف_حجاب_اجباری گفته #روسپی. او و همفکرانش آگاهانه #بدحجابی و حتی #بی_حجابی را با #روسپی_گری یک کاسه می‌کنند، همانطور که سالهاست آگاهانه انتقادات و مخالفت‌های رایج و معمولی سیاسی را با اتهام #جاسوسی، #اقدام_علیه_امنیت_ملی و … یک کاسه کرده اند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/18 ساعت 19:03

  #احمدی_نژاد، کسی که به عنوان نامزد پیروز پر مناقشه‌ترین انتخابات تاریخ ایران معرفی شد، کسی که معترضان را #خس_و_خاشاک نامید، گفته ۵ سال به احترام #رای_مردم سکوت کرده و حالا خواستار استعفا #روحانی شده. آقا شما اول بیا پرونده #انتخابات٨٨ را روشن کن، احترام به رای مردم پیشکش.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/16 ساعت 15:28

  عبدالکریم حسین زاده در نطق میان دستور #مجلس: در تمامی صحبت‌ها اعلام میشد حضور #دراویش درخیابان برای همگی عذاب آور بود اما آیا ازخودمان چرایی موضوع را پرسیدیم. آیا پرسیدیم که چه میزان #حقوق_شهروندی آنان تامین شد و چه ایرادی داشت اگر در تمامی گزینش‌ها با مهربانی آنها را مینگریستیم.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/14 ساعت 18:21

  خبرگزاری میزان،وابسته به #قوه_قضائیه در خبری به نقل از ابوالفضل ابوترابی، نماینده اصولگرا اعلام کرد که این نماینده از #محمود_صادقی بابت سخنان امروزش که آن را «توهین به قضات شریف» توصیف کرده به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان #شکایت کرد.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/14 ساعت 16:33

  ابوالفضل ابوترابی، عضو کمیسیون حقوقی #مجلس در گفت و گو با ایرنا از تهیه طرحی خبر داد که بر اساس آن تمامی مسوولان طراز اول کشور تا سطح استانداران و همچنین نمایندگان مجلس تا دو سال #ممنوع_الخروج می‌شوند تا قوه قضاییه عملکرد آنان را رسیدگی کند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/13 ساعت 22:34

  زمان مراسم تدفین مرحومه #هما_سلطانی؛روز دو شنبه، ساعت ٩، بهشت زهرا، قطعه ١۵، ردیف ۴٩، شماره ٣٩ طبق اعلام خانواده مراسم تشیع هم برگزار نخواهد شد

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/05/13 ساعت 18:00

  نکته جالب این است که در طول نزدیک به یک سال حضور #احمد_عراقچی در معاونت ارزی بانک مرکزی، درحالی که کشور حداقل نیمی از این مدت را درگیر مشکلات و تلاطم ارزی بود، هیچکدام از درخواست‌های مصاحبه رسانه‌ها را قبول نکرد و در هیچکدام از جلسات #مجلس در رابطه با مسایل ارزی حاضر نشد.