• احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/23 ساعت 10:49

  آقای ذوالنور، شما اول تکلیف ادعای #دروغ خودتان درباره اعطای ۲۵۰۰ گرین کارت آمریکا در جریان مذاکرات برجام که توسط اطلاعات سپاه تکذیب شد را روشن کنید. خوب نیست کسی که سالها جانشین نمایندهٔ ولی‌فقیه در سپاه بوده متهم به #دروغگو یی و دادن پاس گل به کسی چون #ترامپ باشد.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/22 ساعت 18:32

  دلواپسان ۵ سال است که می‌گویند آمار قاچاق کالا دو برابر آمار اعلامی دولت و معادل ۲۵ میلیارد دلار است. این یعنی اگر هیچ #پول_کثیف دیگری هم در کشور نباشد، سالانه ۲۵ میلیارد دلار پولشویی داریم. حالا چطور مدعی #ظریف هستند که حرفش درباره #پولشویی غلط است؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/22 ساعت 12:13

  حمله فارس به #ظریف بابت اشاره اوبه وجود #پولشویی گسترده درایران ونگرانی عاملان آن از #شفافیت رامقایسه کنید با تائید پاس گل #ذوالنور به #ترامپ توسط این خبرگزاری که حتی اطلاعات سپاه هم آن را #دروغ دانست. کدامیک آتو به #دشمن وتهمت به نظام بود؟آیا وزیرخارجه آب درخوابگه مورچگان ریخته؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/21 ساعت 17:18

  این درست که سالهاست درایران با مشکل نقض #حقوق_بشر مواجه هستیم،اما آیا این توجیه کننده انتشار #دروغ به جای #واقعیت است؟بعدازتکذیب خبر #اعدام_فعالان_عرب_اهواز، منتشرکنندگان آن که اتفاقا سخت ژست راستگویی دارند،نه سندی دادند،نه عذرخواستند. دروغ را اگر ج.ا بگوید بد است،شما بگویید خوب؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/21 ساعت 12:10

  این وضع تقریبا تمام روزنامه نگاران و کارکنان روزنامه ایران در ماه‌های اخیر است، بی آنکه مشخص باشد این شرایط کی تمام خواهد شد.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/20 ساعت 14:27

  یادداشت مهم و هشدارآمیز #حجاریان درباره نظارت جدید مجمع تشخیص؛ اومعتقد است این مجمع و یا یک هیأت دیگر به زودی درمقام بازوی #رهبری و بدون نیازبه #پاسخگویی و #رفراندوم وارد عمل شده، دست به تقنین و حتی تغییر در #قانون_اساسی زده وخود تبدیل به خصم آن میشوند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/19 ساعت 21:31

  باز خوبه این استقلالی‌ها که تیمشون نمی‌تونه خوشحالشون کنه، حداقل از قهرمان نشدن #پرسپولیس خوشحال شدن #پرسپولیس_کاشیما

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/19 ساعت 20:32

  همین تیم نصف و نیمه و محروم #پرسپولیس دو تا گلی که در فینال آسیا خورده جلوی چشم ۴۵ هزار طرفدار تیم ثروتمند ژاپنی بوده نه جلوی چشم ١٢٠ هزار طرفدار خودی. #پرسپولیس_کاشیما #پرسپولیس_قهرمان

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/19 ساعت 15:18

  وضعیت من: بوی نفت ناشی از رنگ آمیزی ساختمان روزنامه ایران رو برداشته، استرس بازی #پرسپولیس_کاشیما هم کم کم داره دیوانه‌ام میکنه و همزمان در حالیکه سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرده #CFT از نظر ما غیر قابل اصلاح است، مشغول نوشتن گزارشی درباره آینده ناامید کننده #FATF در ایران هستم.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/15 ساعت 08:23

  حتی ریچارد نفیو، طراح سابق #تحریم‌های آمریکا هم نسبت به عوارض انسانی تحریم‌ها هشدار داده و اعتراف کرده این کار تأسف‌بار است و هزینه‌های انسانی واقعی فراوانی را تحمیل می‌کند. بعد هنوز عده‌ای از هموطنان #مردم دوست و #وطن پرست این کار را به نفع کشور و جامعه ایران می‌دانند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/14 ساعت 22:31

  کاش میشد همزمان دو #رفراندوم برگزار کرد که تکلیف نظر #مردم درباره دو موضوع مشخص شود تا اینقدر سیاستمداران داخلی و خارجی از نام آنها برای توجیه کارهای خودشان خرج نکنند؛ ١-رفراندوم درباره سیاست خارجی کشور ٢-رفراندوم برای مشخص شدن نظر واقعی مردم درباره #تحریم و تاثیر آن بر زندگیشان

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/14 ساعت 17:15

  بعد از شش ماه، امروز عصر داشتم می‌رفتم شهرم سیرجان که پدر و مادرم رو ببینم، خبر دادند مسعود بازداشت شده. دل خوش نباید داشته باشیم گویا … #مسعود_کاظمی

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/13 ساعت 16:07

  پژمانفر، نماینده مجلس درگفتگو با ایسنا ازتهیه ۳طرح برای مقابله بافشارهای آمریکا خبرداد، یکی ازیکی واقع‌بینانه‌تر طرح۱؛تحریم وتنبیه کشورهای همکاربا آمریکا دراعمال تحریم علیه ایران طرح۲؛حذف دلار ازمعاملات بین‌المللی طرح۳؛اقدام نیروهای مسلح دربرابراحتمال حمله سایبری آمریکا به کشور

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/13 ساعت 13:29

  فلاحت پیشه، رئیسی کمیسیون امنیت ملی مجلس به تسنیم گفته که بندی در نامه #شورای_نگهبان وجود دارد که بر اساس آن این شورا معتقد است ایرادهای #CFT قابل اصلاح نیست و به همین جهت کلیت آن را رد کرده و اینطور به نظر میرسد که شورای نگهبان اصل لایحه را خلاف #منافع_ملی میداند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/13 ساعت 10:58

  #شورای_نگهبان لایحه #CFT را رد کرد و آن را به مجلس برگرداند. در فاصله حدود سه ماه تا پایان مهلت مجدد ایران، سه لایحه از لوایح چهارگانه بلا تکلیف هستند. در صورت اصرار بر رد توصیه‌های #FATF این بار احتمال بازگشت کشورمان به لیست سیاه و آغاز اقدامات متقابل علیه ایران بسیار زیاد است.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/11 ساعت 18:12

  شرکت دولتی زاروبیش‌نفت روسیه به دلیل #تحریم‌‌های آمریکا ازپروژه‌های نفتی ایران خارج میشود. توجه کنید این شرکت دولتی است. کدام دولت؟ دولت دوست ومتحد روسیه. کدام دوست؟ همانکه قراراست دربرابر تحریم آمریکا ازما حمایت کند. کدام حمایت؟ این قسمت دیگرجواب ندارد …

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/10 ساعت 23:24

  سردار #سعید_قاسمی درکربلا، ضمن دفاع از #احمدی_نژاد، #روحانی را تهدید به مرگ کرد و وعده داداو تا پایان سال دوام نمی‌آورد ودر #استخر میمیرد. او خطاب به رئیس جمهوری گفته «سر فرصت شما رامحاکمه میکنیم و اگر دستمان نرسدکه محاکمه کنیم، ان ربک لب الاستخر، خدای ما لب استخر خف گیری میکند.»

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/09 ساعت 11:39

  این اواخر اوضاع روابطم با #صبا_آذرپیک از اختلاف و دعوا گذشته بود. بازداشتش هم باعث نمیشود در دیدگاهم تجدیدنظر کنم. اما هیچگاه دوست نداشتم که حتی یک دقیقه سلب #آزادی او را ببینم. بازداشت یک فعال رسانه‌ای در چارچوب فعالیتش با هر عنوانی و به هر بهانه‌ای به نظرم باید محکوم شود.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/06 ساعت 16:47

  #مهدی_حاجتی همچنان در جلسات شورای شهر شیراز غایب است. روابط عمومی شورای شهر و فرماندار شیراز به ایرنا گفته اند دلیل این اتفاق دستور قضایی است. همزمان نوذر امامی، عضو شورای شهر شیراز هم گفته به همراه عبدالرزاق موسوی، دیگر عضو این شورا به دلیل پیگیری وضعیت حاجتی اخطاریه گرفته اند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/06 ساعت 12:27

  شیخ محمد یزدی درنامه دیروز نوشته بود دیدارآیت الله شبیری با #محمد_خاتمی باعث ناراحتی حوزویان شده. کمتراز۲۴ساعت بعداز نامه تا اینجا حداقل یک عضوجامعه مدرسین بابت همین موضع گیری استعفاکرده. کسی که اعضای مجموعه تحت امرش هم مواضعش را کامل قبول ندارند،چطوراز طرف کل روحانیت حرف میزند؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/05 ساعت 22:58

  حدس می‌زنید از نظر آیت الله محمد یزدی کدامیک از این دیدارها در نظام اسلامی و ام القرای جهان اسلام، دون شان روحانیت و مرجعیت است و باید ترتیبی اتخاذ شود که #تکرارنگردد؟ ۱-دیدار نامزد ریاست جمهوری اصولگرایان با #تتلو ۲-دیدار یک مرجع تقلید شیعه با رئیس جمهوری اسبق نظام

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/04 ساعت 18:08

  در روزی که اعلام شد #اطلاعات_سپاه بخش مهمی از ادعاهای #کریمی_قدوسی درباره #دوتابعیتی بودن مقامات و از جمله حسن روحانی را #تکذیب کرده، او مدعی شد خبر «موثق» دارد که #ظریف در تلاش است با #ترامپ ارتباط برقرارکند و همزمان وزارت خارجه مشغول مذاکرات کارشناسی با آمریکا است.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/04 ساعت 15:08

  ای جانم!!! دیدن این چند ثانیه کوتاه رو اصلا از دست ندهید.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/04 ساعت 00:32

  رئیس کمیسیون تحقیق سازمان ملل در نیویورک اعلام کرد که قتل عام اقلیت #روهینگیا در #میانمار همچنان ادامه دارد. به گفته مرزوقی داروسمان، حدود ۴۰۰ هزار روهینگیا که سال گذشته با وجود برخورد خشن ارتش به بنگلادش فرار نکردند، هدف تعقیب و خشونت هستند./ دویچه‌وله

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/03 ساعت 22:09

  باشگاه خبرنگاران به نقل از یک منبع آگاه خبر داده #رضا_مهرداد، عضو شورای شهر نیشابور به یک سال حبس تعزیری و دو سال تعلیق از شورای شهر محکوم شده. اتهام او توهین به عزاداران حسینی به استناد یک کامنت اعتراضی زیر پست اینستاگرام حاج محمود کریمی، مداح معروف بود.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/23 ساعت 15:38

  من ایشان را نمی‌شناسم، اما به نظر می‌رسد از دوستان ارزشی باشد. دو ساعت پیش بنده را آدم فروش معرفی کردند. دو بار پیغام دادم و همچنان منتظر هستم که سندی، نشانه‌ای، شاهدی یا مدرکی دال بر صحت گفته خودشان درباره من ارائه بدهند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/22 ساعت 22:49

  یک کیلو انجیر خشک معمولی خریدم ١۶۵ هزار تومان. تعداد انجیرها را شمردم و تقسیم بر قیمت کردم؛ هر دانه انجیر حدود ٧٠٠ تومان شد. یعنی ٨ دانه انجیری که در عکس می‌بینید بیش از ۵ هزار تومان قیمت دارند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/22 ساعت 17:37

  دلواپسانی که بابت تائید وجود #پولشویی در کشور مدعی #ظریف شده اند، ادعای خودشان یادشان رفته که آمار واقعی #قاچاق ۲برابر آماردولتی و معادل ۲۵میلیارد دلاراست. گم کردن رد این حجم #پول_کثیف مورد تائید خودتان، اگر اسمش پولشویی نیست، پس چیست؟ دم خروستان را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/21 ساعت 21:49

  آینده انقلابی که رهبرانش مژده میدادند در فردایش مارکسیست و لیبرال و غیرمسلمان و … آزاد هستند و همه با هم برابر، شد این وضع امروز. #فردای_براندازی کسانی که از الان به فکر ریختن بخشی از جامعه به زباله دان تاریخ هستند چه جهنمی، می‌شود؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/21 ساعت 12:49

  سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس ازمجازات۲ماه حبس و ۷۴ضربه شلاق برای متقاضیان عمل #چشم_گربه‌ای و #گوش_الاغی و پزشکان آنها خبرداده. اگرفردی درخارج این عمل‌ها را انجام دهد چه میشود؟ممنوع الورود خواهد شد؟ وقتی برمیگردد محاکمه میشود؟ با کشورهایی که این عمل‌ها رامیکنند، قطع رابطه خواهیم کرد؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/20 ساعت 15:56

  کدخدایی، سخنگوی #شورای_نگهبان قبلابه خبرآنلاین گفته بود همزمانی رد #CFT با روز۱۳آبان «اتفاق خاصی نبود». حالا #علی_مطهری در عصر ایران فاش کرده شورای نگهبان «به مجلس اعلام کرد که نظر ما را تا ۱۳آبان اعلام نکنید تا خودمان اعلام کنیم.» #صداقت حضرات تعیین کننده صلاحیت افراد، نوبر است.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/20 ساعت 13:10

  #فیلترینگ_تلگرام تبعات زیادی داشت؛ یکی هم سرازیر شدن #تسهیلات_میلیاردی از #بودجه_عمومی به سمت پیام رسانهای داخلی. با عیان شدن شکست این سیاست جا دارد قاضی صادرکننده حکم فیلتریک ومدیران دریافت کننده تسهیلات میلیاردی گزارشی ازمیزان موفقیت تصمیمات شان وسرنوشت این پولها به مردم بدهند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/19 ساعت 20:41

  تحقیر اون فینالی بود که تیم ایرانی دو تا گل رو جلوی چشم ١٢٠ هزار تماشاگر خودی خورد نه در میان ۴۵ هزار هوادار ژاپنی در آن سوی کره زمین. #پرسپولیس_قهرمان #پرسپولیس_کاشیما

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/19 ساعت 20:31

  باز خوبه ما الان ناراحت از دست دادن قهرمانی آسیا هستیم نه حذف برابر تیم ده نفره مقابل چشم ۵٠ هزار طرفدار خودی در مرحله یک هشتم جام حذفی. #پرسپولیس_کاشیما #پرسپولیس_قهرمان

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/18 ساعت 20:15

  پیام سیاسی تعمیر و تجهیز #ورزشگاه_آزادی چیست وقتی مدیران ما بعد از سالها، نه به احترام حقوق و خواسته مردم و برای راحتی آنها، بلکه زیر فشار یک نهاد بین المللی یعنی AFC اصلاحاتی حداقلی را انجام میدهند؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/14 ساعت 22:35

  میزان شناخت عمیق #ترامپ و دولت او از ایران را میشود با #تحریم کشتی غرق شده #سانچی و بانک تعطیل شده #تات فهمید. یعنی حتی یک سرچ ساده اینترنتی هم نکرده اند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/14 ساعت 22:12

  من رسماً اعلام میکنم به عنوان خبرنگار روزنامه ایران، حقوق ماهیانه‌ام برای ١٠ ساعت کار در روز و ۶روز در هفته، ٢میلیون و ۵٠٠هزار تومان است که ٢ماه است همان را هم نگرفته‌ام. وضع روزنامه‌های خصوصی از این هم بدتر است. کدام حقوق نجومی؟ اینکه ارزشی هستید دلیل نمی‌شوند هر چرتی بگویید.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/13 ساعت 20:12

  بهروزنعمتی امروز درباره ابهام درپایان مهلت۲۰روزه گفت: #شورای_نگهبان ۶آبان نتیجه بررسی‌های خود را درباره #CFT طی نامه‌ای به مجلس اعلام کرد. کدخدایی، ۹آبان گفته بود: بررسیCFTدر شورای نگهبان هنوز به اتمام نرسیده و درحال جمع‌بندی هستیم. کدام را باید باور کنیم؟ این تناقضات نشانه چیست؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/13 ساعت 14:27

  ۱۳ آبان ۹۶؛ چند ماه قبل از خروج آمریکا از #برجام، آن را در خیابان‌های تهران به آتش کشیدند/۱۳ آبان ۹۷؛ بازار بورس که زیر بار روانی آغاز دور دوم #تحریم آمریکا طاقت آورده بود، با رد لایحه #CFT منفی شد. پیدا کنید #ترامپ را !

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/13 ساعت 11:29

  به گزارش @tejaratnews دقایقی پس از اینکه #شورای_نگهبان لایحه الحاق ایران به #CFT را رد کرد، #شاخص #بورس ناگهان منفی شد.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/12 ساعت 14:38

  #دانشگاه_آزاد دراقدامی که یک انقلاب درتولیدعلم محسوب میشود،پوشیدن پیراهن #آستین_کوتاه برای مردان و #لباس_راحتی برای زنان درفضای خوابگاه راممنوع کرد. طبق این دستور، #کمیته_آراستگی واحدها میتوانند در مواردخاص مانع ورودافراد به دانشگاه شده وپرونده آنها رابه کمیته انضباطی ارجاع دهند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/11 ساعت 17:46

  به به، ببین کی اومده!!

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/09 ساعت 14:45

  #مهدی_حاجتی، عضو شورای شهر شیراز: فعلا تا وقتی که حکم دادگاه بیاید برای حضور من در جلسات شورای شهر محدودیت وجود دارد و در #جلسات نمی‌توانم شرکت کنم. تاکنون هیچ دادگاهی برای من تشکیل نشده است و احتمالا طی این هفته یا هفته‌ی آینده تشکیل خواهد شود./انصاف نیوز

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/06 ساعت 18:24

  کاش اصولگراها هم یاد می‌گرفتند که بین انتقاد و تهدید تفاوت است!

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/06 ساعت 13:10

  منظور از این جمله که «خدا به فردا روز رحم کند»، همان روزی است که احتمالا قرار است امثال آسید پویان‌ها ماجرای بیت آیت الله منتظری را برای آیت الله شبیری تکرار کنند. آقا جان شما و دوستانتان چوب و چماغ را زمین بگذارید، نیاز نیست از خدا بخواهید رحم کند.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/06 ساعت 11:25

  همانطور که فوکویاما، لیبرال دموکراسی را از این نظر که نظامی بهتر از آن وجود نخواهد داشت، پایان تاریخ اعلام کرد، باید تیتر امروز روزنامه جمله را هم پایان روزنامه نگاری اعلام کنیم. آخه از فردا قراره روزنامه‌ها چه تیتری بزنند که روی دست این بیاید؟ وان هاندرد پرسنت!!!!

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/05 ساعت 20:27

  آیت الله یزدی درنامه‌ای شدیدالحن به آیت الله شبیری زنجانی ازمراجع تقلید او را بابت دیدار با #محمد_خاتمی بازخواست کرده ونوشته «لازم است احترام مرجعیت را رعایت وترتیبی اتخاذ فرمائید این گونه مسائل دیگر #تکرارنگردد.» حالا از اینها توقع دارید به امور خصوصی مردم عادی کار نداشته باشند؟

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/04 ساعت 16:38

  علیرضا رحیمی، عضو هیات رئیسه مجلس به ایسنا گفته در نامه #اطلاعات_سپاه علاوه بر تکذیب اعطای ۲۵۰۰گرین کارت به مقامات ایرانی، #دوتابعیتی بودن برخی افراد با ذکر اسامی و ازجمله حسن روحانی #تکذیب شده. سخت منتظر شنیدن توضیحات @KarimiGhodousi و @zonnour درباره طرح این اخبار #دروغ هستیم.

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/04 ساعت 13:49

  #مجتبی_ذوالنور ۱۶تیر درباره گرین کارت‌ها به اعتماد گفت: هرکس که یقه مان راگرفت،اسناد راعندالاضطرار رومیکنیم. کدخدایی،سخنگوی #شورای_نگهبان هم روز۱۹ تیربه عصرایران گفت: اگرکسی #دروغگو باشد #عدم_التزام_به_اسلام محسوب میشود. یا @zonnour بایدسند بدهد،یا شورا باید وظیفه‌اش را انجام دهد

 • احسان بداغی   EhsanBodaghi@

  1397/08/04 ساعت 00:05

  در حقیقت اینکه رسانه‌ای که صرفا با سلیقه شخصی و جناحی اون بالادستی‌ها اداره میشود را #رسانه_ملی بنامیم، مغلطه است. #صداوسیما