• تاریخ نشان می‌دهد فرار قدرت‌های استعماری از افغانستان بخش مهمی از روند افول این قدرت‌ها بوده است؛ انگلیس در قرن ۱۹ و شوروی در قرن ۲۰ و اکنون نوبت آمریکا در قرن ۲۱ رسیده است!

 • فرار آمریکا از افغانستان، پایان رؤیای عصر ایالات متحده در منطقه و آغاز دومینوی فروپاشی دولت‌های وابسته به این کشور است. این رویداد شباهت خیلی زیادی به روند فروپاشی نظام‌های اقماری شوروی سابق دارد.
  #افول_آمریکا

 • رژیم صهیونیستی‌ برای تغییر موازنه بازدارندگی و عادی‌سازی روابط با کشورهای عربی و تثبیت حضور خود در غرب آسیا، جنگ کشتی‌ها را از دو سال پیش علیه ایران آغاز کرد، اما امروز امنیت کشتیرانی در منطقه را از دست داده و فرمانده سابق نیروی دریایی‌اش اعتراف نمود: «ما جنگ کشتی‌ها را باختیم.»

 • سویه دلتا ویروس کرونا هموطنان ما در جنوب شرق کشور را در معرض آسیب و رنج بزرگی قرار داده است. اکنون وقت آن است که جریان مؤمن انقلابی به تأسی از حرکت جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در این مورد، بار دیگر تجلی عملی وحدت اسلامی را در یاری رساندن به برادران اهل سنت خود نمایان سازند.

 • در حالیکه به همت دانشمندان جوان، ایران جزو شش کشور تولیدکننده واکسن در جهان شده، رهبر معظم انقلاب اولین رهبر جهان اسلام و هفتمین مقام عالی در جهان است که از واکسن بومی کشور خود بهره برده است. حرکت به سمت ایران قوی بی‌وقفه ادامه دارد و باید به آن افتخار کرد.

 • نتانیاهو رفت و بنت آمد! هرچند سگ زرد برادر شغال است ولی این تغییر آن هم در پی شکست در جنگ دوازده روزه یکی از نشانه‌های احتضار رژیم صهیونیستی و سرعت یافتن اضمحلال آن است! صهیونیست‌ها هر چه سریعتر شنا یاد بگیرند!

 • دروغگویی، فریبکاری، هوچی‌گری، بداخلاقی، درشت‌گویی و تخریب منتقدان وضع موجود توسط کاندیداهای روکشی و پوششی در مناظره‌ها نشان داد که کپی‌ها برابر اصل بوده و منش جناب پرزیدنت در کشور تکثیر شده است!
  #نه_به_دولت_سوم_روحانی
  #کاندیدای_روکشی_و_پوششی

 • بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره فشار شدید از سوی دشمن خارجی و عوامل نفوذی و مرعوب داخلی بر مردم و کشور، تشکیل #دولت_قوی یک استراتژی ملی ضروریست تا قدرت ملی، اقتصاد و امنیت کشور ارتقاء یابد که تحقق آن، نیازمند انتخاباتی پرشور و انتخاب رئیس جمهوری با رأی سدید و محکم است!

 • وقتی می‌توان با فرآیندهای قانونی از توسعه نفوذ در جنگ اطلاعاتی پیچیده و مخرب پیشگیری کرد و با کارآمد سازی، وضع موجود را به نفع مردم تغییر داد؛ باید از اعمال قانون حمایت کرد.
  #شورای_نگهبان

 • انتخابات ریاست جمهوری پیش رو صحنه رقابت «تداوم وضع موجود به نفع دولت» و «تغییر به نفع مردم» است ولی طنز جالبی که امروز رخ داد حضور پرتعداد و لشگرکشی مدافعین تداوم وضع موجود برای ثبت نام و ژست‌های تغییرطلبی آنهاست!

 • اینکه شخصی که تحصیل‌کرده آمریکاست و سالها در این کشور زندگی کرده تصور میکند که باید اختیار سیاست خارجی کشوری مثل ایران را به او بدهند هم از طنزهای روزگار ماست! آقای مدعی دیپلماسی! آیا الفبای سیاست را هم‌ رهبر انقلاب باید به شما یاد بدهد؟!
  #خطای_بزرگ

 • خلاصه سخنان ظریف:
  مقاومت و گسترش عمق راهبردی، قدرت دفاعی، روابط با دیگر کشورها و همه عرصه‌های قدرت کشور را تعطیل کنید و اختیار سرنوشت ۸۰ میلیون ایرانی و میلیونها مسلمان منطقه را به من بدهید تا من با تقدیم همه آنها به کدخدا دیپلماسی را پیروز کنم! خداقوت پهلوان!
  #ظریف_گیت

 • آقای پرزیدنت! اصلی‌ترین مخالف رفع همه تحریم‌ها خود شمایید با سابقه دو نوبت مذاکره و کلاه گشادی که آمریکاییها و اروپاییها سر شما گذاشته‌اند و ستانده‌های نقد را با وعده نسیه رفع تحریمها به ایران تحمیل کرده‌اند. اگر غیر از این است از سیاست راستی‌آزمایی رفع همه تحریم‌ها کوتاه نیایید!

 • مهمترین کارویژه انتخابات ۱۴۰۰ و آزمون مهم مردم در آن، پاسخ به این پرسش است که آیا مردم میخواهند دولت روحانی و تفکر وی امتداد پیدا کند یا اینکه با یک نه بزرگ به امتداد روحانی و نمایندگان وی در صحنه انتخابات، تغییر وضع موجود را رقم بزنند؟

 • با تدبیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر نهی سید حسن خمینی برای کاندیداتوری در انتخابات، تیر فتنه گران و نفوذی‌ها از طمع به خاندان بنیانگذار انقلاب اسلامی برای سناریوی خمینی علیه خمینی و ایجاد مصنوعی «ترمیدور انقلاب» به سنگ خورد!

 • نشست‌ وین یک بازی برد-برد برای غربگراها و کشورهای غربیست! از یک طرف با ژست احیای برجام به برخی گشایش‌های مقطعی با منشاء داخلی و نجات جریان غربگرا در انتخابات پیش رو نظر دارد و از طرفی به توقف مجدد فعالیت‌های هسته‌ای ایران! وگرنه مطلقا هیچ تحریمی به صورت واقعی برداشته نخواهد شد!

 • مریک گارلند از سوی بایدن به عنوان دادستان جدید کل آمریکا به سنا معرفی شده تا با آنچه تروریسم داخلی می‌نامند مبارزه کند. نزاع تروریستهای در قدرت و تروریست‌های خارج از قدرت در جامعه آمریکا ابعاد تازه‌ای از #افول_آمریکا را به نمایش خواهد گذاشت!
  #عصر_پسا_آمریکا

 • گزارش اطلاعاتی اخیر مؤسسه مطالعات امنیت ملی اسرائیل با عنوان «جنگ آینده در شمال» به وضوح هراس فوق‌العاده صهیونیست‌ها از مواجهه با مقاومت در جنگ آینده را نشان می‌دهد! قدرت مقاومت در منطقه به سطح بازدارندگی ادراکی و تهاجمی ارتقاء یافته است.

 • رهبر معظم انقلاب: صاحبنظران برجسته سیاسی آمریکا می‌گویند نظام اجتماعی آمریکا از درون پوسیده است و برخی سخن از دوران #پسا_آمریکا به میان آورده‌اند.

 • سرنگونی دولت خانم سوچی در میانمار و تسلط بیشتر چین بر تنگه مالاکا یک شکست اطلاعاتی و راهبردی برای ایالات متحده و آغاز یک جنگ سرد نوین بین آمریکا و چین در ابتدای مسیر «جاده-کمربند» است.

 • ماجرای نفتکش کره‌ای نشان داد که به تعبیر مقام معظم رهبری، ایران برای حل مشکلات خود و کنار زدن دشمنانش، یک راه حل بیشتر ندارد و آن قوی شدن در همه زمینه‌هاست. حقیقتی که دشمن از آن بیمناک بوده و دائما به دنبال مانع‌تراشی در برابر آن است!

 • در حالیکه #افول_آمریکا در داخل این کشور همزمان با عرصه بین‌الملل آغاز شده و استراتژیست‌هایی چون ریچارد هاس زنگ شروع #عصر_پسا_آمریکا را به صدا درآورده‌اند، عده‌ای در ایران با دعوت این کشور به توبه به دنبال نوشتن یادگاری بر دیوار آن و شرط بندی بر روی اسب بازنده‌اند!

 • وزیر خارجه بحرین گفته که هرگونه اصلاحات در برجام باید نگرانیهای ما را هم برطرف کند! از شگفتیهای دولت اصلاح‌طلب روحانی این است که علاوه بر رشد شاخص فلاکت در اقتصاد، در حوزه بین‌الملل نیز کشور را دچار چنان فلاکتی کرده که وزیر خارجه فزرتی جزیره بحرین هم برای ایران شاخ و شانه می‌کشد!

 • تصویب قانون اقدام راهبردی در حوزه هسته‌ای از سوی مجلس، اولین گام در پاسخ به طراحی استراتژیک دشمنان برای هدایت ایران به دالان برجام‌های سریالی و از دست دادن ابزارهای قدرت است. این قانون دشمنان را وادار به محاسبه‌پذیری خواهد کرد و البته صدای گام‌های بعدی در آینده در خواهد آمد!

 • محور غربی-عبری-عربی با بزرگنمایی برخی تحرکات نظامی مشغول ادراک‌سازی حمله قریب‌الوقوع آمریکا به ایران است. این عملیات روانی از یک طرف ناظر بر جلوگیری از اقدامات تهاجمی محور مقاومت به ویژه در عراق و از طرف دیگر برای بسترسازی و تسهیل مسیر غربگرایان جهت مذاکره انجام می‌شود.

 • فعال شدن و تعمیق شکاف‌های داخلی، تضعیف پیوند با متحدان خارجی، بحران اعتبار در روابط بین‌المللی، عدم توانایی جنگ برای دفاع از منافع حیاتی و عدم تضمین کسب پیروزی در صورت آغاز آن از جمله نشانه‌های افول آمریکاست. منتظر سونامی ناشی از گسل‌های اجتماعی در انتخابات ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴ باشید!

 • آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی از شرکای منطقه‌ای آنان در صدد سوریه‌سازی افغانستان هستند تا بی‌ثباتی را متوجه چین، روسیه و ایران نمایند. مدیریت قدرت‌های آینده، تأخیر در روند افول آمریکا و دور سازی ایران از محور مقاومت با مشغول نمودن در شرق، از جمله اهداف این طراحی شوم است!

 • پایان دولت روحانی و دست برتر مقاومت در منطقه، رژیم صهیونیستی و آمریکا را در بدترین موقعیت خود طی ۸ سال گذشته قرار داده است. از این رو پروپاگاندای «پاسخ جمعی» به ایران صرفا یک لاف در غریبی با هدف عملیات روانی-ادراکی استراتژیک برای نشاندن دولت جدید ایران در پای میز مذاکره است!

 • شبکه همکار داخلی غرب در ایران با انتصابات خارج از عرف و در دقیقه نود، در حال خارج کردن سرپل‌های خود از کشور است که بارزترین این تحرکات را در وزارت خارجه می‌توان دید!

 • از آقای #یونسی که بدون یک روز سابقه اطلاعاتی ناگهان #وزیر_اطلاعات شد و الان نگران عدم برخورد سازمان‌های به قول خودش موازی با عوامل نفوذیست، درخواست می‌کنم فقط یک مورد از شناسایی و برخورد با نفودی‌ها را در دوره وزارت خود گزارش دهد!

 • بر اساس اخبار منتشره از وین، آمریکایی‌ها لغو هیچ تحریمی را نپذیرفته‌اند و تعلیق موقتی و زمان‌دار برخی تحریم‌ها در ازای دریافت امتیازات جدید فرابرجامی از ایران را پیشنهاد داده‌اند! روحانی در تعامل با کدخدا ناکام ماند و این یک سنت الهی است!

 • سناریوی دشمنان کاهش مشارکت برای اعتبار زدایی از انتخابات و مشروعیت‌زدایی از نظام با هدف ایجاد مشکلات امنیتی و تحمیل خواسته‌های خود به ایران است. باطل‌السحر این سناریوی شوم همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند «تواصی به حق» آحاد مردم برای مشارکت گسترده در انتخابات است.

 • با دستور کمیته ایکس، همتی و مهرعلیزاده مأموریت داشتند تا با حاشیه‌سازی و اهانت به منتقدان وضع موجود، مناظره اول با موضوع اقتصاد را به حاشیه ببرند تا نقد عملکرد اقتصادی روحانی انجام نشده و کارنامه فاجعه بار مسببان وضع موجود پوشش داده شود.
  #نه_به_دولت_سوم_روحانی
  #کاندیداهای_پوششی

 • تحولات چند ماه گذشته در محیط منطقه‌ای و داخلی نشان می‌دهد که دوران مماشات با دشمنان و عوامل نفوذی آنها به سر آمده و دوران جدیدی از حیات انقلاب اسلامی آغاز شده که نوید بخش قدرت روزافزون ایران و تغییر معادلات جهانیست!

 • در لایه پنهان انتخابات ۱۴۰۰، شاهد یک جنگ اطلاعاتی بر سر توسعه #نفوذ در ایران هستیم. حمایت تلویحی رسانه‌های انگلیسی و آمریکایی و دنباله‌های آنان از برخی نامزدهای شناخته‌شده، دامنه این جنگ را نشان خواهد داد.

 • رژیم صهیونیستی سعی نمود با جنگ علیه مقاومت فلسطین، اجماع اروپایی و آمریکایی را در کنار اجماع عربی ساماندهی کند ولی مقاومت با رونمایی از سلاح‌های جدید، موازنه وحشت را به نفع خود تغییر داده و موفق به گسترش جبهه مقاومت به داخل سرزمین‌های اشغالی شده است.
  #FreePalestine
  #covid۱۹۴۸

 • بدون شک در «میدان»، خداباوری و اعتماد به وعده‌های الهی حاکم بود که موفقیت‌ها را رقم زد ولی آقای ظریف به جای خاک پاشی بر روی آفتاب بگوید که در «دیپلماسی» چه تفکری حاکم بود که چیزی جز «خسارت محض» و «سیب و گلابی موهوم» جناب پرزیدنت عاید ملت نشد؟!
  #مردان_میدان
  #نامردان_نفوذپذیر

 • فکت شیت واقعی مذاکرات وین در سایت رسمی وزارت خارجه آمریکا:

  ۱- راستی آزمایی ایران مبنی بر لغو تحریمها را قبول نداریم.
  ۲- همه تحریمها را حتی تعلیق هم نمیکنیم.
  ۳- معلوم نیست رئیس‌جمهور بعدی ما پایبند به توافق با ایران باشد و ما هیچ گارانتی نخواهیم داد!

 • با اشاره پرزیدنت به احتمال برگزاری انتخابات در ۱۴۰۱، این سؤال مطرح می‌شود که آیا کوتاهی در پیشگیری از موج چهارم کرونا، با هدف تعویق انتخابات، شرطی‌سازی افکارعمومی و بایدن‌درمانی بوده تا غرب‌گراها بتوانند دولت روحانی را برای ۸ سال دیگر با #روحانی_دوم تمدید کنند؟
  #تا_۱۴۰۸_با_روحانی

 • آمریکا در متن توافق وین سعی دارد با رفع زمانمند برخی از تحریمها علاوه بر گروگان نگه داشتن حوزه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی ایران از یک سو زمینه را برای برجام‌های بعدی فراهم سازد و از سوی دیگر با بازگشت به برجام امکان استفاده از مکانیزم ماشه در آینده را جهت موفقیت این نقشه فراهم کند!

 • در صورت تعلیق موقت برخی تحریمها و نه لغو همه آنها و دور زدن راستی آزمایی لغو تحریمها با کمک rapid verification که آقای ظریف مطرح کرده مذاکرات وین را باید صرفا نقشه راه جریان غربگرا و نایاک برای انتخابات و آغاز مجدد جنگ دیپلماتیک-ادراکی جهت از بین بردن مؤلفه‌های قدرت ایران دانست!

 • چرا در حالیکه هم اکنون چین بزرگترین شریک تجاری اروپا و آمریکاست، امضای سند همکاری جامع اقتصادی بین ایران و چین باعث ناراحتی و واکنش شدید آمریکا، اروپا، رژیم صهیونیستی و سربازان رسانه‌ای آنان شده است؟!

 • روزی که پیام «إقرأ» بر فراز «جبل النور» طنین افکن شد و نبی خاتم خواند به نام پروردگارش، طلیعه ظهور آخرین ذخیره الهی و حاکمیت مستضعفین بر زمین آغاز شد.
  سلام بر تو ای رحمة‌للعالمین و بر روزی که از نور نبوت تو فروغ گرفت!
  #MuhammadForAll

 • بعد از شش سال جنگ نابرابر و حملات وحشیانه علیه یمنی‌ها، مقاومت جواب داده و انصارالله به سرعت به سمت پیروزی‌‌های بزرگ در حرکت است. افزایش حجم، برد و دقت حملات پهپادی و موشکی انصارالله نشانه‌هایی از تغییر موازنه راهبردی منطقه و به ثمر نشستن مجاهدت‌های حاج قاسم است!

 • تلاش بر قطب‌بندی جامعه پیرامون واردات واکسن آمریکایی و انگلیسی توسط برخی سلبریتی‌‌ها علاوه بر پاسخ به شیفتگی شدید آنان برای دیده شدن، یک بیزینس سودآور در دوره بیکاری این جماعت است که از ارتباط این افراد با انجمن پزشکان بدون مرز (خانم ک ر و … ) و مافیای واردات دارو حاصل شده است!

 • اظهارات وزیر خارجه جدید آمریکا مبنی بر اینکه بازگشت این کشور به برجام منوط به برگشت کامل ایران و راستی آزمایی آمریکا درباره انجام تعهدات ایران است، نشان داد که بایدن درمانی هم سرابی بیش نیست و از آن آبی برای غربگرایان در انتخابات ۱۴۰۰ گرم نخواهد شد!

 • ترامپ برای تضمین آینده سیاسی خود تاکنون به اقدامات رادیکال و ساختارشکن متوسل شده و در آینده نیز خواهد شد و دمکرات‌ها نیز با علم به این نیت، تلاش زیادی برای پایان آینده سیاسی او انجام می‌دهند. ورود آمریکا به عصر «یک دولت، دو ملت» را خوش‌آمد می‌گوییم!

 • ساخت واکسن کرونا توسط ایران علاوه بر ضرورت و اهمیت بالای خودش در مقابله با بیماری کرونا، یک اهمیت و یک دلالت راهبردی مهمتر دارد:

  تنها راه غلبه بر مشکلات کشور راهبرد خنثی‌سازی تحریم‌هاست و نه راهبرد رفع تحریم‌ها!

 • گذر زمان و مخالفت با قانون لغو تحریم‌های تصویب شده در مجلس مشخص کرد چه کسانی #کاسبان_تحریم و #کاسبان_مذاکره هستند. آنانی که برای بقاء در قدرت به استمرار تحریم‌ها، شرطی شدن مردم و مذاکره نیاز دارند.

 • باید از تاریخ عبرت گرفت و سرنوشت کشور را مجددا در انتخابات ۱۴۰۰ به دست شاه سلطان حسین‌های بی‌کفایت، مرعوب و اشرافی نسپرد که نتیجه آن بی‌ثباتی، ناامنی و زیاده‌خواهی روزافزون دشمنان خواهد شد!