• نامه امروز داوطلبان کنکور نظام قدیم برای شکایت از وزیر علوم که رییس شورای سنجش است، منتشر شد.
  قطعا وزیر بایستی در کمیسیون اصل نود حاضر شده و پاسخ دهد که علت بی توجهی به درخواست این تعداد ازجوانان کشور و ایجاد نارضایتی چیست.
  بهتر است سازمان سنجش و وزارت علوم دست از لحاجت بردارند

 • آه وناله کسانی که در مقابل ماموران تخریب التماس می‌کنند تا سرپناه محقرشان را تخریب نکنند، آنقدر جگرسوز است که خواب را از چشم انسان می‌رباید.
  کجای راه را اشتباه رفته‌ایم که عباس آخوندی‌ها بر گرده مردم سوار شدند وبعداز چند سال جنایت درحق مستضعفین، هنوز جرات احضار امثال اورا نداریم؟

 • جناب نوبخت فرموده: مردم بجای اعانه و یارانه خواهان رفع تحریمند.
  صرفنظر از منطق پرمغلطه ایشان و جدای از بی خبری ابتدایی ازجامعه؛ این نکته جالب توجه است که:
  معتقدان «حاشیه» ای #نئولیبرالیسم دچار نوعی از حس مازوخیسم نسبت به کنشگران «مرکز» هستند و هرچه بیشتر آزار بینند، متمایل ترند

 • روز ۲۴ آبان سمبل بی کفایتی #نئولیبرال‌های وطنی و به آتش کشیدن سرمایه اجتماعی بود.
  ۲۳۰ نفر از هموطنان ما براثر نامدیریتی رییس جمهور و وزیر کشور کشته شدند تا جناب رییس چند روز بعد باخنده بگوید:من هم جمعه صبح متوجه شدم.
  قطعا مسببان این جنایت بایستی محاکمه و به اشد مجازات محکوم شوند

 • https://fa.m.wikipedia.org/wiki/مسعود_رضایی

 • دربرنامه امشب شبکه الاتجاه عراق،طرف مناظره با گابریل صوما مشاور ترامپ درخاورمیانه بودم.
  تروریسم دولتی آمریکا در ترور ژنرال سلیمانی،حمایت از بن سلمان کودک کش، یادآوری عین الاسد در صورت تعرض به ایران،نابودی دموکراسی آمریکا درانتخابات اخیر،و موضع ج.ا درمورد مذاکره محور بحث هایم بود

 • بهمراه نایب رییس محترم مجلس و جمعی از نمایندگان و به دعوت دکتر ارکانی نماینده نیشابور؛ برای بررسی مسایل، به این حوزه سفر کرده‌ایم.
  جلسه‌ای با روسای دانشگاه‌ها و ادارات آموزش و پرورش در محل دانشگاه نیشابور داشتم و مشکلات آنان را شنیدم و ان شاالله کمک خواهم کرد تا مرتفع گردد.

 • استاندار خوزستان میپندارد با اخراج کارگران هفت تپه وراه ندادن به کارخانه وعصبانی کردن آنها می‌تواند سناریوی تکراری امنیتی کردن فضا ومارپیچ سکوت را باردیگر اجرا کند.
  یکماه قبل ازطریق واسطه‌ای، به وزیر کشور درمورد او هشدار دادم واکنون وزیر باید پاسخگو باشد.
  #ما_هم_کارگر_هفت_تپه_ایم

 • چند ساعتی از آزادی چهار کارگر #هفت_تپه نگذشته که مالک متخلف و فاسد شرکت با همدستی برخی از مقامات استان، پانزده نفر کارگر را بصورت غیرقانونی اخراج کرده است.

  جناب استاندار،
  پرونده خود را سنگین‌تر از این که هست نکنید.
  شک نکنید مجلس کوتاه نخواهد آمد.

 • نابسامانی‌های اقتصادی امروز محصول تفکری است که بالا رفتن از دیوار لانه جاسوسی آمریکا را افراط گرایی می‌دانست؛اما به اسم عقلانیت سفره مردم را کوچک کرد وبنام تدبیر کشور را به عقب برگرداند. #نئولیبرال هایی که زندگی مردم را به گروگان گرفته‌اند، و حل مشکلات رادر واشنگتن دی سی میدانند

 • پرونده #هفت_تپه هنوز در کشاکش ناکارآمدی و سنگ اندازی #دولت_نئولیبرال؛ و مجلس انقلابی است.
  بند اول ازمحورهای استیضاح وزیر ناکارآمد اقتصاد، بحث خصوصی سازی‌ها وهفت تپه است.
  درویدیوی زیر، گوشه‌ای ازپرونده راگفته‌ام.

  ابر متهم ارزی چه بر سر شرکت هفت تپه آورده؟

 • امروز با همکارانم درجلسه گروه آسیاواقیانوسیه اتحادیه بین المجالس شرکت کردم. نامزدهای ریاست IPUدیدگاه‌های خودرا مطرح کردند. رایزنی‌های فشرده‌ای با پارلمان‌ها وسفرای کشورهای عضو برای نقش آفرینی موثر در حال انجام است. بدنبال توسعه ظرفیت بین المللی ج.ا از طریق دیپلماسی پارلمانی هستیم

 • جلسه خوب و سازنده‌ای با جناب آقای رحیم حیات قریشی، سفیر پاکستان در تهران داشتم و دو طرف بر لزوم واکنش کشورهای مسلمان وغیرمسلمانان آزاده به اقدامات اروپایی‌ها علیه پیامبر اسلام، تاکید کردیم.
  انتخابات IPU هفته آینده برگزار می‌شود و سنجرانی رییس سنای پاکستان، از کاندیداهای ریاست است

 • رئیس جمهور بایستی بین مردم حضور پیدا کند و از مشکلاتشان باخبر شود.ایشان باید از کاخ سعدآباد خارج شوند و در محله‌های هرندی، میدان شوش و میدان انقلاب حضور یابند تا از نزدیک درد مردم را لمس کند. نشستن در کاخ‌ها به دور از روحیه مردمی و جهادی انقلاب اسلامی است

  https://icana.ir/Fa/News/۴۵۹۰۱۴/

 • سوال من و سیدنظام الدین موسوی از وزیر اقتصاد در مورد علت سیاسی کردن موضوع هفت تپه امروز در کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح شد. پاسخ وزیر طبق معمول اصلا قانع کننده نبود.
  سوال مهمتر اینست که چرا دولت از تمامی ظرفیت‌های خود برای حفظ هفت تپه در دست مالک فاسد و فاقد اهلیت استفاده می‌کند؟

 • طبق صحبتی که امروز با همکاران خوبم در کمیسیون آموزش و تحقیقات داشتم، فردا ان شاالله گزارش اینجانب از وضعیت #تمدید_کنکور_نظام_قدیم ارائه، و در این مورد تصمیم گیری خواهد شد.
  گزارش معتقد است که با توجه به جمیع شرایط، کنکور نظام قدیم بایستی یکسال دیگر تمدید شود.

 • امروز چهارشنبه سی ام مهرماه، استیضاح وزیر اقتصاد را در مجلس کلید زدیم و امضاها در حال افزایش است.
  برخی محورهای استیضاح عبارتند از: تخلفات گسترده در واگذاری‌ها و بخصوص شرکت #هفت_تپه؛ نابسامانی‌های بازار ارز، بورس و سرمایه و …
  از حقوق مردم کوتاه نخواهیم آمد

 • نتیجه گزارش رسمی تحقیق و تفحص دیوان محاسبات از منطقه آزاد تجاری-صنعتی اروند (آبادان و خرمشهر) حاکی از تخلفات گسترده و نقض بسیار قوانین بوده است.
  یکی از آنها خرید ۱۳۵ خودرو و پیشکش آنها، ازجمله ۲۳ دستگاه کیا اسپورتج به استانداری خوزستان بوده است.
  #علی_برکت_الله
  #دولت_پاکدستان

 • نتیجه تحقیق و تفحص ماده ۴۲ دیوان محاسبات کشور از استانداری یکی از استانهای جنوبی کشور را دیدم. تخلفات وحشتناک و گسترده است. طنز ماجرا اینست که استاندار مربوطه، فقط ۵۰ نفر را به عنوان مشاور منصوب کرده و البته پرداخت حقوق‌ها هم که به شیوه #علی_برکت_الله بوده است.

  #دولت_پاکدستان

 • در سفر به زادگاهم، از شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان، که بزرگترین تولید کننده شمش فولادی و میلگرد در جنوب شرق کشور است، بازدید کردم. روحیه جهادی مهندسان و کارگران خلاق سیرجانی را در سال #جهش_تولید می‌ستایم و برای آنان آرزوی موفقیت و توفیق خدمت روزافزون به کشور دارم.

  #ما_میتوانیم

 • تفحص از صندوق رفاه دانشجویان با استناد به ماده ۲۳۴ آئین نامه داخلی مجلس با امضای حدود ۴۰ نماینده کلید خورد.گزارش‌های مکرر ارسالی از سوی تشکل‌ها وانجمن‌های صنفی دانشجویان وکثیری از همکاران دانشگاه‌ها در خصوص ضعف شدید عملکرد صندوق طی دوسال اخیر علت تفحص است
  http://fna.ir/f۰۵۳۷t

 • پدیده خودکشی آنهم برای یک دانش آموز ۱۱ ساله فاجعه است و نباید به راحتی از کنار آن عبور کنیم. این فاجعه باید به درستی علت‌یابی شود تا در آینده شاهد تکرار چنین مصیبت هایی نباشیم.

  خدا به خانواده این دانش آموز صبر عنایت کند.

  حتما علت دقیق آنرا پیگیر خواهم بود.

 • خلع ید از مالک #هفت_تپه بزودی انجام خواهد شد اما در فرصت باقیمانده، ظاهرا شروع به فشار و انتقام گیری از فعالین #کارگری کرده‌اند. فیش‌های حقوقی آنان را به گروگان گرفته، تهدید واذیت میکنند.
  قرار ۳۰۰۰ هکتاری سطح زیر کشت هم تعمدا محقق نشده.
  استاندار محترم ومسئولین بایستی پاسخگو باشند

 • در گفتگوی تلفنی با عادل علی‌اف، معاون رئیس مجلس ملی جمهوری آذربایجان و رئیس گروه پارلمانی اتحادیه بین المجالس مجلس ملی آذربایجان، ضمن ابراز نگرانی از وضعیت جنگی منطقه، تاکید نمودم ادامه جنگ در قفقاز باعث ناامنی و بی ثباتی کل منطقه خواهد شد.

  https://icana.ir/Fa/News/۴۵۷۵۷۵/

 • با ارسال پیامی به سرکار خانم گابریلا کوئباس بارون، رئیس محترم اتحادیه بین المجالس (IPU) خواستار حل مسالمت آمیز مسئله قره باغ از طریق رایزنی‌های موثر و سازنده پارلمانی شدم.

  متن پیام در:

  https://icana.ir/Fa/News/۴۵۷۵۲۸/

 • #بسیج را به معنای دقیق کلمه می‌توان برخاسته از فرهنگ بومی ایرانی دانست؛ که عناصر اسلامیت و ایرانیت را دریکدیگر آمیخته است.
  آنجاکه برای دفاع ازهر وجب این خاک هزاران شهید تقدیم می‌کند، سمبل ایرانیت است و آنجا که در هر مساله و بحرانی خود را فدای همنوع می‌کند؛ اسلامیت را معنا می‌کند

 • جناب دکتر دژپسند، وزیر اقتصاد فرموده‌اند: مردم آینده خود را در بورس با عقلانیت رقم بزنند و با صحبت‌های وزیر یا دیگران تصمیم نگیرند.

  اینکه آقایان قبول دارند اظهاراتشان در مسیر عقلانیت نیست جای امیدواری دارد. اما کاش این را اردیبهشت ماه میفرمودند تا مردم گرفتار «تدبیر» آنان نشوند.

 • باز هم می‌گویم: دولت معیشت مردم را گروگان گرفته.
  بیش از یک ماه است که در مجلس به دنبال طرح معیشتی برای پرداخت کمک هزینه زندگی به افراد نیازمند هستیم و مخالف اصلی آن از اول دولت، و بهانه هم عدم وجود منابع بوده.
  امروز اما اعلام کرده‌اند که خودشان چنین پروژه‌ای دارند.
  بیچاره مردم.

 • استراتژی #ناراضی_سازی مردم متاسفانه از رویکردها ورفتارهای جدی دولت است و در حوزه‌های مختلف قابل مشاهده است.
  یکی از آنها،رفتار اخیر سازمان سنجش درمورد عدم تمدید #کنکور_نظام_قدیم علیرغم نامه صریح کمیسیون آموزش مجلس و درخواست هزاران داوطلب مظلوم است.
  وزیر علوم بزودی پاسخگو خواهد شد

 • گفته می‌شود وزیر اقتصاد امروز رییس سازمان خصوصی سازی را عزل کرده است و خود رییس سازمان گفته برکناری ام را نه تایید میکنم و نه رد.
  حالا که بحث لغو قرارداد #هفت_تپه و مغان جدی شده، این رفتارها توسط وزیر قابل قبول نیست و قطعا بر پرونده استیضاح که مفتوح است، اثر می‌گذارد.

 • در #نئولیبرالیسم همه چیز بر اساس سود و زیان سرمایه داری سنجیده می‌شود و هیچ خبری از انسانیت نیست؛ مذهب که جای خود دارد.
  نماینده سابق مجلس معتقد است که باید زنان معتاد را عقیم کرد و معاون رییس جمهور هم موافق است.
  جالب‌تر آنکه معتقد است خلاف حقوق بشر نیست

 • ماجرای #هفت_تپه به ایستگاه پایانی رسید. پس از رایزنی‌ها و جلسات متعدد وفشرده با وزارت اقتصاد و نهادهای نظارتی، امروز نامه خلع ید ازمالک فاسد توسط سازمان خصوصی سازی به هیات داوری ارسال شد.
  اکنون توپ درزمین هیات است و بایستی زودتر خلع ید انجام شود.
  از حقوق #کارگر کوتاه نخواهیم آمد

 • چهار سال قبل ترامپ رای آورد، چون به دولت پنهان (Deep State) حمله کرد. اکنون او رفتنی شده چون همان دولت پنهان جمع بندی کرده که باید برود و قطعا او خواهد رفت.
  رفتار اخیرش در اعلام برنده بودن اما، شباهتی عجیب به فاشیسم ایرانی در سال ۸۸ دارد که گفته بود: برنده قطعی انتخابات من هستم.

 • افغانستان ومردم صبور آن، درتاریخ مدرن قربانی ژئوپلیتیک خود بوده‌اند. زخم کودتا، حمله کمونیسم، جنگ نیابتی، کشتار مردم توسط لیبرال دموکراسی وناامنی هایی که توسط قدرتهای فرامنطقه‌ای و منطقه‌ای حمایت می‌شود، گواه آن است.
  کشتار دانشجویان بی پناه کابل نمونه متاخر است

  #جان_پدر_کجاستی

 • بهمراه جمعی از همکاران نماینده برای افتتاح فاز اول انتقال آب شیرین شده خلیج فارس به فلات مرکزی ایران، به زادگاهم سیرجان سفر کرده‌ام.
  این ابرپروژه علاوه بر ارزش اقتصادی و صنعتی، ارزش ژئوپلیتیکی بسیار زیادی دارد که نشان از بن بست ناپذیری در تفکر و کنشگری جوانان ایرانی دارد.

 • امروز استیضاح وزیر اقتصاد را با بیش از هشتاد امضا به هیات رئیسه مجلس تحویل دادیم.

  محورها از خصوصی سازی‌ها تا بورس و بازار سرمایه، گمرکات، ارز، اختلال در تجارت بین الملل، عدم تمکین به قانون در اصلاح نظام مالیاتی و … می‌باشد.
  وزیر ناکارآمد اقتصاد بایستی در پیشگاه ملت پاسخگو باشد

 • دیدار با فعالان فضای‌ مجازی ورسانه، فرصتی بود تا با نگاه این عزیزان بیشتر آشنا شوم. دیدن مسائل کشور ازنگاه این عزیزان، می‌تواند کمک شایانی به ما در ایفای وظایف نمایندگی داشته باشد
  امیدواریم مجلس انقلابی با استفاده از این ظرفیت پای کار رسانه‌ای بتواند در مسیر پیش رو موفق‌تر باشد

 • امروز با همکارانم درجلسه گروه آسیاواقیانوسیه اتحادیه بین المجالس شرکت کردم. نامزدهای ریاست IPUدیدگاه‌های خودرا مطرح کردند. رایزنی‌های فشرده‌ای با پارلمان‌ها وسفرای کشورهای عضو برای نقش آفرینی موثر در حال انجام است. بدنبال توسعه ظرفیت بین المللی ج.ا از طریق دیپلماسی پارلمانی هستیم

 • معمولا در موضوعات روز، نظرات فعالان ‌فضای مجازی را مطالعه میکنم و مدت‌هاست درنظر دارم با صاحبان این اندیشه‌ها گفتگوی حضوری داشته باشم.
  طبیعتا این دغدغه‌ی بسیاری از همکاران بنده در مجلس نیز هست و حتما برکات فراوانی خواهد داشت.

 • ایدئولوژی لیبرالیسم که خود محصول مدرنیسم است، یکی از خشن‌ترین وبی رحم‌ترین پدیده‌های عصر جدید است.اندیشه‌ای که بظاهر دموکرات وحامی نسبیت گرایی فرهنگی واحترام به دیگری است، اما درباطن خود سرکوبگر وتوتالیتر است.
  توهین #مکرون به #پیامبر_رحمت وعطوفت، جدیدترین شیوه بروز این اندیشه است

 • تعداد امضاهای استیضاح وزیر اقتصاد، امروز از عدد ۷۵ گذشت وقطعا بیشتر خواهد شد. برخی از محورها عبارتند از:
  عدم تمکین به نهادهای نظارتی در تخلفات خصوصی سازی همچون #هفت_تپه؛ بی ثباتی در بازار بورس وسرمایه و سقوط ارزش بازار، کاهش ارزش پول ملی وعدم کنترل نرخ ارز،عدم کنترل نقدینگی و …

 • کارنامه تهی دژپسند وزیر اقتصاد دراین دوسال به یک سو، وتلاشهای ماه اخیر برای مهندسی انتخابات بورس تهران ونشاندن همشهری اش به مدیرعاملی بورس تهران یک طرف.
  آیا فشار به سهامداران حقوقی برای فروش بیشتر سهام وافت شاخص بورس به قیمت زیان بیشتر مردم؛ درراستای پروژه حذف مدیر فعلی نبوده؟

 • و ما ادراک هیات علمی!
  تخصیص ۱۲۰ میلیارد تومان ازمحل اعتبارات ستاد کرونا برای دانشکده‌ای که دختر جناب روحانی را جذب کرده، غیر قانونی است.این درحالی است که بسیاری ازجوانان باوجود دارا بودن مدرک از بهترین دانشگاه‌های ایران وجهان با در بسته جذب مواجه‌اند

  http://fna.ir/f۰۶lle

 • تحقیق و تفحص دیوان محاسبات کشور از پرونده شرکت هفت تپه بیش از یک ماه است که اعلام نتیجه قطعی و بر خلع ید مالک تاکید شده است.
  حداقل انتظار از ریاست محترم دیوان این است که پرونده را سریعتر به دادسرای دیوان ارسال، و حکم استنکاف وزیر اقتصاد و اعوانش را صادر کنند.
  کوتاه نخواهیم آمد

 • جناب روحانی
  کاهش سرمایه‌های اقتصادی و نابودی قدرت خرید مردم، شکاف طبقاتی و فاصله نجومی فقیر وغنی، پایین آمدن سرمایه اجتماعی و کاهش امید بسیاری از مردم به نظام، نابودی تولید ملی، تبدیل به آرزو شدن خرید مسکن، کاهش عزت ایرانی؛ و ترور سردار ملی مان، تنها بخشی از دستاوردهای #صلح شماست

 • ریاست موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی به همکار و استاد فرزانه‌ام، حجه الاسلام دکتر حمید پارسانیا واگذار شد. قدردان زحمات همه همکاران پژوهشی ومدیران محترم گروه‌ها که دراین مدت از کمک‌ها وراهنمایی هایشان استفاده کردم، هستم وبرای رئیس جدید آرزوی موفقیت دارم.

 • طرح دوفوریتی تهیه سه میلیون تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان بی بضاعت را حدود یکماه پیش تهیه و با جمع آوری حدود ۴۰ امضا سابمیت کردم. اعلام وصول شده و درنوبت قرار دارد.
  مطابق این طرح دولت مکلف خواهد شد از محل‌های بودجه‌ای مشخص شده، سه میلیون ابزار تهیه و در اختیار آنان قرار دهد

 • بحمدلله #ستاد_ساماندهی_محله_شهیدهرندی تشکیل وجلسه اول آن با حضور ۲۵دستگاه برگزار گشت.این ستاد بعنوان یک قرارگاه مرکزی برای هماهنگی وهم‌افزایی فعالیت کلیه دستگاه‌ها در این منطقه مصوب شد. «مدیریت واحد اقدامات»،مهم‌ترین نیاز امروز در بافت آسیبهای اجتماعی است.
  https://icana.ir/Fa/News/۴۵۷۷۱۷/

 • در تماس تلفنی با هوانس هوانسیان رئیس گروه پارلمانی اتحادیه بین المجالس ارمنستان و نایب رئیس مجلس این کشور، در مورد نقش پارلمان‌ها در ایجاد صلح و کاهش تنش منطقه‌ای بحث و تبادل نظر کردیم.

  https://icana.ir/Fa/News/۴۵۷۶۴۳/مذاکره-و-راه-حل-سیاسی-بهترین-مسیر-برای-حل-درگیری‌های-قره‌باغ

 • انا لله وانا الیه راجعون
  درگذشت دوست عزیزم ابوالفضل نوروزی که از مدیران خلاق وپرسابقه رادیو بود، جانگدازو باورنکردنی است
  ضمن تسلیت به خانواده ایشان، از خداوند برایشان صبر خواهانم.
  خداوند ایشان وشهید بیت شان، غضنفر رکن آبادی رابا اباعبدالله الحسین محشور کند